Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 13:01   #1231
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Zasada KWC jest by produkty o innych skladach rozdzielac, bo oznacza to juz inny produkt o innych wlasciwosciach wiec moim zdaniem one nie powinny byc wszytskie w 1nym worku, tak jak podklady tej samej firmy rozne chocby o minimalnej roznicy w skaldzie ale o innej nazwie sa rozdzielane, zrsezta na makeupalley tez sa formuly porozdzielane, kazda ma inne zadanie i wlasciwosci...uhm...zresz ta opinie sie dodaje wg regulaminu KWc po miesiacu uzywania...a jesli nam odrazu nie podchodzi zbytnie blyszczenie Original Glo to zazwyczaj zaprzestajemy po kilku uzyciach.....zrsezta jesli przejrzalybiscie KWC i wszytskie opinie podkladow to problem wskazany przez Ciebie wystepuje wszedzie i tak osoby majace cere tlusta i problematyczna uzywaja podkladow do cer suchych i skarza sie na blyszczenie i zapychanie porow.....itp itd...a jesli teraz sie tego nie rozdzieli pozniej przez np 100 recenzjach bedzie to ogromnym zadaniem logistycznym dla moderatorow KWC.....to ja wspomnialam o tym moderatorom i jest chwilowo zawieszone ale moge wszytsko odkrecic...ale jako ze sama uzywam tych mineralow, mysle ze powinny byc rozdzelone
Zgadzam się.

Jedynie czego będzie brakować w takim systemie rozdzielonym to brak możliwości opisania tego, że coś nas podrażniło po jednym / kilku użyciach, ale to jest chyba zbyt indywidualna kwestia i od tego mamy wątek.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-15 o 13:02
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:23   #1232
spili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
GG do spili
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ponawiam pytania:

zamawialyscie kosmetyki do pielegnacji ciala czy tylko kolorowke? interesuja mnie kosmetyki do ciala, nie wiem czy sa na tyle aromatyczne ze chcialoby sie je zjesc.

powiedzcie mi jeszcze ile (dni) trzeba czekac na przesylke od momentu zlozenia zamowienia?
spili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:48   #1233
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Spili, poczytaj wątek od początku (niekoniecznie cały), a wszystkiego się dowiesz.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:07   #1234
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Zasada KWC jest by produkty o innych skladach rozdzielac, bo oznacza to juz inny produkt o innych wlasciwosciach wiec moim zdaniem one nie powinny byc wszytskie w 1nym worku, tak jak podklady tej samej firmy rozne chocby o minimalnej roznicy w skaldzie ale o innej nazwie sa rozdzielane, zrsezta na makeupalley tez sa formuly porozdzielane, kazda ma inne zadanie i wlasciwosci...uhm...zresz ta opinie sie dodaje wg regulaminu KWc po miesiacu uzywania...a jesli nam odrazu nie podchodzi zbytnie blyszczenie Original Glo to zazwyczaj zaprzestajemy po kilku uzyciach.....zrsezta jesli przejrzalybiscie KWC i wszytskie opinie podkladow to problem wskazany przez Ciebie wystepuje wszedzie i tak osoby majace cere tlusta i problematyczna uzywaja podkladow do cer suchych i skarza sie na blyszczenie i zapychanie porow.....itp itd...a jesli teraz sie tego nie rozdzieli pozniej przez np 100 recenzjach bedzie to ogromnym zadaniem logistycznym dla moderatorow KWC.....to ja wspomnialam o tym moderatorom i jest chwilowo zawieszone ale moge wszytsko odkrecic...ale jako ze sama uzywam tych mineralow, mysle ze powinny byc rozdzelone
racja. inny sklad inny kosmtyk inne recenzje.
a kolorówkę trzeba uzywać min. tydzień, pielęgnację miesiąc- rzeczywiście nikt nie będzie się katował (chociaż kwc jest pełne niespodzianek....)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:10   #1235
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
ponawiam pytania:

zamawialyscie kosmetyki do pielegnacji ciala czy tylko kolorowke? interesuja mnie kosmetyki do ciala, nie wiem czy sa na tyle aromatyczne ze chcialoby sie je zjesc.

powiedzcie mi jeszcze ile (dni) trzeba czekac na przesylke od momentu zlozenia zamowienia?
Nie zamawiałam nigdy kosmetyków do pielęgnacji. Na przesyłkę czekamy zwykle od 10 do 14 dni, czasem dłużej.

Tu masz recenzję EDM Everyday Everywear: http://www.youtube.com/watch?v=TdQ5iC-8Bg8

Wątek jest już dość długi, ale jest w nim wiele przydatnych informacji, więc polecam jego lekturę w wolnym czasie. Nie zaszkodzi też dodać słowo "proszę" .
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-15 o 14:11
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:32   #1236
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Inormuję, że dziś doszła reszta pieniędzy za zamówione rzeczy Tak więc reszta rozliczen, tak jak się umawiałyśmy po dotarciu zamówienia, czekam również z niecierpliwością.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:14   #1237
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Jedynie czego będzie brakować w takim systemie rozdzielonym to brak możliwości opisania tego, że coś nas podrażniło po jednym / kilku użyciach, ale to jest chyba zbyt indywidualna kwestia i od tego mamy wątek.
Kwestia uczulen i podraznien byla katowana w watku Technicznym KWC i takie recenzje byly usuwane, bo kwestie uczulen i podraznien sa b indywidualne i jak to ujeto nie moga przesadzac o opinii...uhm...tak wiec rozdzielamy...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 15:28   #1238
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
własnie mnie tam wszystkie pani znają mówią nic nawet do nich nie dochodziło musiało na rozdzielni zniknąc chociaz kto wie ale myślicie że już pisac że znów nie otrzymałam pomyślą że oszukuje
Powiem wam szczerze, że jak zaginęła mi jedna paczka dla adusiadu, to napisałam do EDM. Musiałam jednak napisać drugi raz i dopiero się odezwali i kasę zwrócili.
Potem jak myślałam, że zaginęła mi moja własna paczka, to znów do nich napisałam dwa razy i było zero odzewu. Po dwóch dniach paczka doszła, więc dałam spokój, ale dziwnie się poczułam, jakby uznali mnie za jakąś naciągaczkę.
Leana próbuj pisać, może w moim przypadku przeoczyli maila i dlatego ten brak odzewu.

Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
ponawiam pytania:

zamawialyscie kosmetyki do pielegnacji ciala czy tylko kolorowke? interesuja mnie kosmetyki do ciala, nie wiem czy sa na tyle aromatyczne ze chcialoby sie je zjesc.

powiedzcie mi jeszcze ile (dni) trzeba czekac na przesylke od momentu zlozenia zamowienia?
Z pielęgnacji EDM posiadam balsam/maść z zielonej herbaty (chwilowo niedostępna). Stosuję ją codziennie wieczorem pod oczy. Jest bardzo fajna i ma trzyskładnikowy skład.
Zapach jest taki sobie, więc np. na usta tej maści nie stosuję, chociaż jak pisze producent również można tak zrobić.
Teraz zamówiłam, tzn. pastereczka mi zamówiła balsam do ust z murumuru. Cokolwiek to jest, jestem bardzo ciekawa działania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:08   #1239
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

na makeupalley właściwie każdy kolor różu jest recenzowany oddzielnie (w sumie róże rowniez mają inne składy, niewiele różniące się ale jednak...korektory, cienie tak samo). Trzeba zrobic oddzielne KWC dla EDM
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:16   #1240
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, czy będziecie robiły jakieś wspólne zamówienie wkrótce?
Mam jeszcze pytanko : czy zdażyło się, że zamawiając samodzielnie albo grupowo, dostałyście cło?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:25   #1241
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mam do Was dziewczyny takie pytanko techniczne.. chodzi o sposób zapłaty.
chciałam po raz pierwszy zamówić próbki. chciałam zapłacic kartą, próbowałam dwóch na początku przyjmowało, a jak miałam potwierdzić zamówienie, to wyskakiwał mi błąd.. nie wiem o co chodzi. a jak Wy płacicie?
w ogóle najchętniej od razu bym płacila z konta USD ale nie mam do niego karty, więc nie mogę z niego zapłacić, prawda?
proszę powiedzcie jak płacicie za EDM
dzięki

Edytowane przez fragy7
Czas edycji: 2008-12-15 o 19:27
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 19:31   #1242
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
mam do Was dziewczyny takie pytanko techniczne.. chodzi o sposób zapłaty.
chciałam po raz pierwszy zamówić próbki. chciałam zapłacic kartą, próbowałam dwóch na początku przyjmowało, a jak miałam potwierdzić zamówienie, to wyskakiwał mi błąd.. nie wiem o co chodzi. a jak Wy płacicie?
w ogóle najchętniej od razu bym płacila z konta USD ale nie mam do niego karty, więc nie mogę z niego zapłacić, prawda?
proszę powiedzcie jak płacicie za EDM
dzięki
ja płaciłam 3 razy paypalem, pokusiłam się nawet o stałe konto tam, bez problemów
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:34   #1243
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy będziecie robiły jakieś wspólne zamówienie wkrótce?
Mam jeszcze pytanko : czy zdażyło się, że zamawiając samodzielnie albo grupowo, dostałyście cło?
Ja też z chęcią dołączę się do grupowego zamówienia. Nie mam doświadczenia w takich zakupach, byłabym wdzięczna, gdybym mogła zdać się na waszą pomoc.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:38   #1244
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja też z chęcią dołączę się do grupowego zamówienia. Nie mam doświadczenia w takich zakupach, byłabym wdzięczna, gdybym mogła zdać się na waszą pomoc.
Ja też bym się podpięła, bo w zakupach innych niż na all to jestem sierota
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:38   #1245
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a środki na paypala można tylko w zł dodać, tak? a nawet jeśłi w innej walucie, to przeliczaja na zł?
a ktoś płacił polską kartą?
aaa też bym była chętna na współne zamówienie

Edytowane przez fragy7
Czas edycji: 2008-12-15 o 19:40
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:49   #1246
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja też bym się podpięła, bo w zakupach innych niż na all to jestem sierota
Lemirka, ja też najswobodniej czuję się na all. Gdyby za zakupy dawali tam medale, miałabym mistrzostwo .
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:12   #1247
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chętne do zakupów, ja robiłam teraz zbiorowe zamowienie. Dziewczyny mi wplacily pieniadze na konto a ja zamowilam. Co do cla do wczesniej pisane bylo duzo na ten temat (min ja) więc proszę się cofnąć, pokrótce: powyzej 30 dol mniej wiecej sie placi ale nie clo tylko vat w wysokosci 22%. Ja place za kadym razem od tych wiekszych kwot ale to nie reguła. Niektórym osobom poprostu zamowilam na ich adres i maila. I jesli chodzi o probki to mogę tak zrobić
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:53   #1248
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pastereczka, bylabym Ci wdzieczna za zamówienie próbek jeśli się zgodzisz, to podam na pw moje dane i wybrane odcienie, a Ty mi swoje z nr konta i prześlę Tobie kase.
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:35   #1249
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na makeupalley właściwie każdy kolor różu jest recenzowany oddzielnie (w sumie róże rowniez mają inne składy, niewiele różniące się ale jednak...korektory, cienie tak samo). Trzeba zrobic oddzielne KWC dla EDM
Na naszym KWC recenzowanie każdego koloru różu z osobna było by chyba jednak przesadą.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 21:44   #1250
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic, ja mam ten balsam do ust murumuru chyba miętowy. Przypomina bardziej wazelinę, ale jest niezły na usta, dłonie i łokcie - jako że pudełeczko zawiera tego sporo, to zużywam hurtem, żeby mi nie skisło - w końcu lista tych wszystkichu olejów roślinnych przyprawia o zawrót głowy...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:05   #1251
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
frantic, ja mam ten balsam do ust murumuru chyba miętowy. Przypomina bardziej wazelinę, ale jest niezły na usta, dłonie i łokcie - jako że pudełeczko zawiera tego sporo, to zużywam hurtem, żeby mi nie skisło - w końcu lista tych wszystkichu olejów roślinnych przyprawia o zawrót głowy...
Aha jak z miętą, to pewnie masz wersję lawendową. Ja wzięłam tą pierwszą z wit. A. I chcę go stosować na usta, bo balsam z zieloną herbatą za bardzo mi śmierdzi. Za to pod oczy jest świetny.

P.S. gabs zapomniałam Ci podziękować za róż - bardzo fajny kolor, chyba też jako cień do oczu by się nadał. Muszę spróbować kiedyś.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:11   #1252
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny... probuje wrzucic do koszyka samples, ale jak no chce wziąć te z samego dołu, to probuje przeniesc, ale pasek z boku nie idzie do góry i nie widać koszyka, wiec nie moge ich wrzucic.. co robic?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:18   #1253
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aha jak z miętą, to pewnie masz wersję lawendową. Ja wzięłam tą pierwszą z wit. A. I chcę go stosować na usta, bo balsam z zieloną herbatą za bardzo mi śmierdzi. Za to pod oczy jest świetny.

P.S. gabs zapomniałam Ci podziękować za róż - bardzo fajny kolor, chyba też jako cień do oczu by się nadał. Muszę spróbować kiedyś.
A wiesz, że kiedyś go użyłam na jakąś imprezę jako cień? Sprawił się nieźle A ja dziękuję za probki, aczkolwiek jeśli to jasniejsze coś to róż to faktycznie dla megabladziochów, nie wiem, czy się kwalifikuję... Ale nie miałam czasu potestować, może jutro z rana, będzie trochę czasu to popatrzę jak się na skórze sprawuje. No i chyba się po nowym roku zaopatrzę w mini opakowanie Walkee Talkee - przyjemny różyk, naprawdę mi się podoba.

Ktoś jeszcze chce odsypkę różu Shortcake?

P.S. Pastereczka, dostałaś próbkę?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:26   #1254
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A wiesz, że kiedyś go użyłam na jakąś imprezę jako cień? Sprawił się nieźle A ja dziękuję za probki, aczkolwiek jeśli to jasniejsze coś to róż to faktycznie dla megabladziochów, nie wiem, czy się kwalifikuję... Ale nie miałam czasu potestować, może jutro z rana, będzie trochę czasu to popatrzę jak się na skórze sprawuje. No i chyba się po nowym roku zaopatrzę w mini opakowanie Walkee Talkee - przyjemny różyk, naprawdę mi się podoba.

Ktoś jeszcze chce odsypkę różu Shortcake?

P.S. Pastereczka, dostałaś próbkę?
Mówiłam że Fresh Air jest megajasny. A brązer to Soft Bronzer a nie Walkee Talkee.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-15 o 22:28
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:35   #1255
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mówiłam że Fresh Air jest megajasny. A brązer to Soft Bronzer a nie Walkee Talkee.
Nie upieram się, że dostałam od ciebie Walkee Talkee - ale mam próbkę z któregoś zestawu i ładnie mi się go nakłada. A fresh air - na początku myślałam że się machnęłaś i mi normalny puder wysłałaś, tylko te akcenty różu dały mi do zrozumienia, że chyba jednak to ten megajasny róż... Bosko... Ciekawe, jak będzie wyglądał na mojej skórze?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:02   #1256
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny... probuje wrzucic do koszyka samples, ale jak no chce wziąć te z samego dołu, to probuje przeniesc, ale pasek z boku nie idzie do góry i nie widać koszyka, wiec nie moge ich wrzucic.. co robic?
musisz jednoczesnie uzywać myszki do trzymania produktu i strzałek z klawiatury do przewijania powodzenia

Gabs dziękuję za róż, przybył. Ad jasnych różów- zamowilam wet sand w pierwszym zamowieniu i mam przepiękny cien do powiek, że też są bladości dla których może być różem...

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-15 o 23:13
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:01   #1257
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Jeśli nie kabuki, to co?

Drogie Wizażanki, a czy bez pędzelka kabuki będzie wielki dramat z nakładaniem podkładów EDM? Czym jeszcze, jeśli nie specjalistycznymi pędzlami, można nakładać minerały? Czy zwykły, niesfatygowany jeszcze pędzel do pudru tudzież różu da radę?

Zamówiłam sobie zestaw próbek EDM, skuszona pozytywnymi recenzjami na forum. Jednak będą to moje pierwsze kosmetyki mineralne w życiu, póki nie nałożę i nie wypróbuję nie będę miała pojęcia, jak się będą nosiły na skórze - a więc z ostrożności i skąpstwa nie zamawiałam do zestawu próbek żadnych pędzli Jeśli okaże się, że produkty EDM dobrze mi służą, to z następnym zamówieniem wezmę i pędzelki

W międzyczasie, z ciekawości podpytałam sprzedawczynię z Sephory o pędzle do podkładu mineralnego. Powiedziała mi, że owszem, mają je w ofercie, ale że podkłady mineralne można nakładać również zwykłą lateksową gąbeczką. Wydaje mi się to mało prawdopodobne... Miała rację, czy między bajki można to włożyć?
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:56   #1258
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja nie poskąpiłam i zamówiłam zestaw próbek z Flat Topem. Doczekać się już nie mogę. Od dawna już miałam straszną ochotę na minerały, ale nigdzie nie mogłam dostać dobrego podkładu w moim odcieniu. Mam nadzieję, że Everyday Minerals mnie nie zawiedzie.
alukah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 06:34   #1259
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Jeśli nie kabuki, to co?

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, a czy bez pędzelka kabuki będzie wielki dramat z nakładaniem podkładów EDM? Czym jeszcze, jeśli nie specjalistycznymi pędzlami, można nakładać minerały? Czy zwykły, niesfatygowany jeszcze pędzel do pudru tudzież różu da radę?

Zamówiłam sobie zestaw próbek EDM, skuszona pozytywnymi recenzjami na forum. Jednak będą to moje pierwsze kosmetyki mineralne w życiu, póki nie nałożę i nie wypróbuję nie będę miała pojęcia, jak się będą nosiły na skórze - a więc z ostrożności i skąpstwa nie zamawiałam do zestawu próbek żadnych pędzli Jeśli okaże się, że produkty EDM dobrze mi służą, to z następnym zamówieniem wezmę i pędzelki

Alukach miejmy nadzieję, że kolory dobre, bo pędzle na 100%

Alukach miejmy nadzieję ze kolor dobry, bo pędzle napewno

Alukach miejmy nadzieję, że trafiłaś z kolorem

W międzyczasie, z ciekawości podpytałam sprzedawczynię z Sephory o pędzle do podkładu mineralnego. Powiedziała mi, że owszem, mają je w ofercie, ale że podkłady mineralne można nakładać również zwykłą lateksową gąbeczką. Wydaje mi się to mało prawdopodobne... Miała rację, czy między bajki można to włożyć?
moglaś się skusić na pędzel bo do innych kosmetykow tez by się przydał.
Co do nakładania- jesi chcesz gąbeczką to wg mnie wilgotną tylko dasz radę, lub po wysypaniu mineralow na wieczko spryskać je wodą termalną. Ale nie wiem czy bediesz miała dobry efekt. Lepiej wykorzystac te co masz. te do minerałów są bardzo miękkie-codziennie wcierac inny pedzlem to podranienie mozna wywolac chyba. Czeka Cie siedzenie na yotube, zacznij od ilmikow z pierwsego postu. jest tam tez nakładanie z kremem. Nie widzialam zeby ktos nakładał gąbką wiec watpię czy efekt będzie zadowalający.
Sposób nakładania jest taki, bo ten puder jest "czepliwy" łatwo przylega do stołu . ubrań, buzi, więc jak jest rozłożony w pędzlu to na buzię wędruje równą warstwą.
No i gratuluję wyboru pierwszych minerałków jednych z lepszych...

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-16 o 06:37
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 07:17   #1260
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, a czy bez pędzelka kabuki będzie wielki dramat z nakładaniem podkładów EDM? Czym jeszcze, jeśli nie specjalistycznymi pędzlami, można nakładać minerały? Czy zwykły, niesfatygowany jeszcze pędzel do pudru tudzież różu da radę?

Zamówiłam sobie zestaw próbek EDM, skuszona pozytywnymi recenzjami na forum. Jednak będą to moje pierwsze kosmetyki mineralne w życiu, póki nie nałożę i nie wypróbuję nie będę miała pojęcia, jak się będą nosiły na skórze - a więc z ostrożności i skąpstwa nie zamawiałam do zestawu próbek żadnych pędzli Jeśli okaże się, że produkty EDM dobrze mi służą, to z następnym zamówieniem wezmę i pędzelki

W międzyczasie, z ciekawości podpytałam sprzedawczynię z Sephory o pędzle do podkładu mineralnego. Powiedziała mi, że owszem, mają je w ofercie, ale że podkłady mineralne można nakładać również zwykłą lateksową gąbeczką. Wydaje mi się to mało prawdopodobne... Miała rację, czy między bajki można to włożyć?
na razie używam pędzli no name, po mniej więcej 2 tygodniach prób udało mi się osiągnąć efet o jaki mi chodziło Ale czekam na pędzle EDM i z recenzji na forum i KWC wynika, że jednakowoż lepiej używać porządnych, zwłaszcza do minerałów.
Jasne, że da się nałożyć minerały gąbeczką. Tylko to takie jechanie na ręcznym
załozę się że oprócz próbek skusisz się na większy zestaw, wtedy pędzle beda nieodzowne.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.