Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 23:30   #4681
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Tak w pełni zgoda ! Każda z tych firm zasługuje na ciepłe słowo. Konkurencja rozwija !!!! I niech każdy wybierze co mu pasuje. Nie jest dobrze jak aby podnieść wartość innej marki , zapluć inną. Niech Pixie pokaże że warto było czekać. To jedyna droga .
I tu się zgadzamy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 23:42   #4682
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
hehehehe. Naprawdę uważasz ze ja to pani Sylwia ? Ona by nawet zajrzeć tu nie chciała !!!!! Na złość mamie odmroźcie sobie sobie uszy !!!!! I plujcie dalej tym swoim jadem !!!!! Jak same pisałyście zresztą !!!!!
a skad wiesz, czy by chciala tu zajrzec czy nie?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 00:08   #4683
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
tak szczerze - ty byś chciała to czytać ?
No jakbym byla Pania Sylwia to bym czytala dowiedziec sie opinii na temat produktu, oczekiwaniach itd.

Bo niby dlaczego mialaby nie czytac? Bo byloby jej przykro, ze ida na firme "pociski"? Klientom tez milo nie bylo, jak naobiecywali i wypieli sie tylkiem bez slowa.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 00:33   #4684
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tam nadal mam bojkot Ciekawe jak tym razem cene dobimbuja
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 00:52   #4685
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Przecież nikt ci nie każe kupować Pixie Jak masz coś dla siebie super i do tego będzie tańsze to się tego trzymaj

No rejczel mnie w bambuko mozna zrobic tylko raz. Jestem tylko ciekawa
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:08   #4686
Karolina860
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 23
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja trzymam kciuki za udany powrót na rynek!
Karolina860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 13:41   #4687
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Spokojnie bym używała, gdybym tylko miała coś w zapasie
Ja ostatnio kupiłam dwa opakowania na kosmetyki-mineralne.com(?) tej poprzedniej wersji i zamierzam z nimi działać, też zawsze mi się kojarzyło, że mineralki można spokojnie po upływie ważności użytkować.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 16:14   #4688
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam dwa opakowania na kosmetyki-mineralne.com(?) tej poprzedniej wersji i zamierzam z nimi działać, też zawsze mi się kojarzyło, że mineralki można spokojnie po upływie ważności użytkować.
Pod warunkiem, że zawierają jedynie minerały. Pixie w poprzednich wersjach miały wiele organicznych dodatków poza minerałami, dlatego je termin ważności jak najbardziej powinien obowiązywać.
Można kupić gliniany słoik z dżemem lub bez dżemu. Słoik można używać latami, ale dżem może się zepsuć. Tak samo z Pixie, tylko że z proszku nie oddzielimy minerałów od dżemu.

Ciekawie będzie, jak firma ruszy, wszyscy zrobią zamówienie, a tu zonk i firma znowu znika. Ja poczekam, popatrzę jak się sytuacja rozwinie, może kiedyś kupię próbki. Właściciele nie zachowali się fair w stosunku do klientów, powinni wystosować jakieś wyjaśnienie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 19:03   #4689
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja tam nadal mam bojkot Ciekawe jak tym razem cene dobimbuja
Też jestem ciekawa ceny, bo właśnie ona mnie ogranicza, kupowałam refille NF i jak dla mnie nic nie trzeba było ulepszać, było dobrze. Do dziś używam też jasno beżowego korektora, niestety jest po terminie, ale żadnych negatywnych skutków nie zauważyłam. Chciałabym jeszcze taki korektor, bo została mi końcóweczka...

Obawiam się tylko, że Pixie chcąc odróżnić się od konkurencji pójdzie w produkty luksusowe i drogie...obym się myliła.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 19:41   #4690
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no na bank, teraz gdy sklepowi skonczyly sie dochody, a zainwestowali w nowy produkt obstawiam na... 94,99 za 7/8 gr

Pamietam jak swojego pierwszego biga CDL kupowalam za 54,99 na allegro. Potem obcieli alantoine w skladzie i cena skoczyla haha

Produkt luksusowy? Wydaje mi sie, ze wiele "robi" tu tez "srocze" opakowanie. Ktorego produkcja w chinach napewno jest warta grosze. Tak jak pedzelki z bambusowym trzonkiem dostepne na ebayu bez markowego podpisu. Tu akurat podoba mi sie polityka AM. Pudelka skromne, zeby ograniczyc koszt klientowi.

Rozumiem, ze zadna firma nie dziala charytatywnie ( bo pamietac trzeba, ze ze skupu trzeba oplacic jakies tam badania, laboratorium, pracownikow, dojazd zeby wyslac produkty, a i zeby do wlasnej kieszeni wpadla sumka ), ale nie rozumiem, po co w prasowanych korektorach robic lusterko? Malujac sie rano korektorem mam nadzieje, ze utrzyma sie on do wieczora, wiec po co to lusterko? Do poprawek? To jest puderniczka w ktorej powinno znajdowac sie lusterko, a nie dodatkowe w korektorze.

A ktory korektor tak przypadl Ci do gustu? ten maly zakrecany, czy ten lusterkowy?
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2014-10-02 o 19:42
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:00   #4691
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
no na bank, teraz gdy sklepowi skonczyly sie dochody, a zainwestowali w nowy produkt obstawiam na... 94,99 za 7/8 gr

Pamietam jak swojego pierwszego biga CDL kupowalam za 54,99 na allegro. Potem obcieli alantoine w skladzie i cena skoczyla haha

Produkt luksusowy? Wydaje mi sie, ze wiele "robi" tu tez "srocze" opakowanie. Ktorego produkcja w chinach napewno jest warta grosze. Tak jak pedzelki z bambusowym trzonkiem dostepne na ebayu bez markowego podpisu. Tu akurat podoba mi sie polityka AM. Pudelka skromne, zeby ograniczyc koszt klientowi.

Rozumiem, ze zadna firma nie dziala charytatywnie ( bo pamietac trzeba, ze ze skupu trzeba oplacic jakies tam badania, laboratorium, pracownikow, dojazd zeby wyslac produkty, a i zeby do wlasnej kieszeni wpadla sumka ), ale nie rozumiem, po co w prasowanych korektorach robic lusterko? Malujac sie rano korektorem mam nadzieje, ze utrzyma sie on do wieczora, wiec po co to lusterko? Do poprawek? To jest puderniczka w ktorej powinno znajdowac sie lusterko, a nie dodatkowe w korektorze.

A ktory korektor tak przypadl Ci do gustu? ten maly zakrecany, czy ten lusterkowy?
Tego z lusterkiem nie kojarzę. Mam taki w przezroczystym pojemniczku (w sumie to był gratis do podkładu przy jakiejś promocji, bo normalnie w takiej cenie bym korektora nie kupiła ). Pasuje mi jego kolor i konsystencja, do tego jest malutki, wrzucam do torebki i przydaje się w ciągu dnia. Wiem, że w drogeriach podobnego nie znajdę, no ale cóż niedługo będę musiała czegoś poszukać.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 20:36   #4692
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Tego z lusterkiem nie kojarzę. Mam taki w przezroczystym pojemniczku (w sumie to był gratis do podkładu przy jakiejś promocji, bo normalnie w takiej cenie bym korektora nie kupiła ). Pasuje mi jego kolor i konsystencja, do tego jest malutki, wrzucam do torebki i przydaje się w ciągu dnia. Wiem, że w drogeriach podobnego nie znajdę, no ale cóż niedługo będę musiała czegoś poszukać.
dobry byl na wypryski . pod oczy troche za ciezka konsystencja, ktora mogla wysuszac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixie-cosmetics-korektor-bezowy-jasny1.jpg (65,0 KB, 48 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 21:13   #4693
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Mój czas na tym forum dobiegł końca. Mimo woli zostałam okrzyknięta obrońcą Pixie. Zostawiam was w waszej zajadłości. Mam nadzieję że Pixie pomoże wam codziennie dobrze wyglądać. A jak nie to też dobrze. Szczególnie dla Pixie.

Pixie życzę wielu sukcesów. Samych szczęśliwych klientek Wielu przyjaciół i wielu wielu cudownych kosmetyków Pięknych produktów i starannych kompozycji. Aby każda kobieta mogła cieszyć się z posiadania waszych kosmetyków.
Jakiej zajadlosci? Zostalam olana, to chyba normalne, ze mam uczucia i jestem zla?

Tez zycze pixie, zeby sie rozwijala i bardziej szanowala klienta. Naprawde napisanie miesiac przed zamknieciem sklepu oswiadczenia o chwilowym zastoju i mozliwosci klientkom zrobic zapasy to tak duzo?

Obiecywanie, ustawienie licznika a potem grobowa cisza, to nie jest powod do zajadliwosci?

Jak dla mnie to powinien byc odwet, naobiecywac kupno probek, a potem przez 3? 4? miesiace ( ile bylo ich ciszy? ) nie kupic nawet probki. Kupowanie teraz ich asortymentu to ciche przyzwolenie na takie traktowanie i pokazanie firmie, ze kolejne kretactwa sa ok.

Z reszta to tylko moja opinia, niech kazdy ma swoje zdanie. Do dzis pamietam to podwyzszone cisnienie gdy zegar ustal, maile nie odpowiadaly, facebook milczal... wrr
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 21:33   #4694
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Mój czas na tym forum dobiegł końca. Mimo woli zostałam okrzyknięta obrońcą Pixie. Zostawiam was w waszej zajadłości. Mam nadzieję że Pixie pomoże wam codziennie dobrze wyglądać. A jak nie to też dobrze. Szczególnie dla Pixie.

Pixie życzę wielu sukcesów. Samych szczęśliwych klientek Wielu przyjaciół i wielu wielu cudownych kosmetyków Pięknych produktów i starannych kompozycji. Aby każda kobieta mogła cieszyć się z posiadania waszych kosmetyków.
Życzę powodzenia firmie, której będzie lepiej bez klientek :

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Jakiej zajadlosci? Zostalam olana, to chyba normalne, ze mam uczucia i jestem zla?

Tez zycze pixie, zeby sie rozwijala i bardziej szanowala klienta. Naprawde napisanie miesiac przed zamknieciem sklepu oswiadczenia o chwilowym zastoju i mozliwosci klientkom zrobic zapasy to tak duzo?

Obiecywanie, ustawienie licznika a potem grobowa cisza, to nie jest powod do zajadliwosci?

Jak dla mnie to powinien byc odwet, naobiecywac kupno probek, a potem przez 3? 4? miesiace ( ile bylo ich ciszy? ) nie kupic nawet probki. Kupowanie teraz ich asortymentu to ciche przyzwolenie na takie traktowanie i pokazanie firmie, ze kolejne kretactwa sa ok.

Z reszta to tylko moja opinia, niech kazdy ma swoje zdanie. Do dzis pamietam to podwyzszone cisnienie gdy zegar ustal, maile nie odpowiadaly, facebook milczal... wrr
Daj spokój, szkoda klawiatury na odpisywanie, najprawdopodobniej podstawionej osobie... Nie trudno nie zauważyć związku powrotu firmy na rynek z podniesieniem tego wątku

Edytowane przez biala17a
Czas edycji: 2014-10-02 o 21:35
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:21   #4695
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Pytalam gdzie sie da, zostalam zbyta milczeniem Teraz gdy firma wie, ze rozzloscila klientki moze wymyslic bajke o zgonie w rodzinie, odcieciu od internetu, pilnym macierzynskim itd. To juz niewazne mleko sie rozlalo.

To co dziewczyny po bigu i 10 probek na ukojenie nerwow z haslem wizaz? haha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 23:07   #4696
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość


PR średnio udany, weszłam na podbity wątek z ciekawości po długim czasie, może i skusiłabym się na jakieś próbki mimo "centralnego olania" przez Pixie, ale po takim żenującym namawianiu odechciało mi się zupełnie.

Pytania z naszej strony już były, zostały OLANE. Teraz to rolą Pixie jest odbudowanie zaufania.
Mojego już nie, znalazłam lepszy zamiennik. Mogę tylko podziękować za wymuszenie zmiany.
A jakim smakolykiem zastapilas Pixie? Ja to bym chciala, zeby jakas zaufana firma w Polsce podpatrzyla sklad i zrobila duplikat CDL. I nie prosic sie firmy.

Wow, myslalam, ze po zapowiedziach kazdy na kolanach z wywieszonym jezykiem pobiegnie do firmy a tu takie mile zaskoczenie. Tez mysle, ze duzo wody uplynie zanim firma odzyska zaufanie, bo po co nawet kupowac i probowac nowego produktu skoro za kilka miesiecy moze znow zniknac...

Szkoda, bo gdyby nie podwyzszali co rusz ceny, byli stali w asortymencie, to bylaby to przodowa mineralka na Polskim rynku.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 23:55   #4697
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tam żadnego jadu nie widziałam. Ot, narzekanie z powodu rozczarowania. I nic niestosownego się nie trafiło. Nikomu nikt źle nie życzy, wszyscy są ciekawi, co będzie dalej, ale mają uzasadnione obawy.

Dajcie Slalom odejść z forum jeśli ma ochotę. Wyraźnie misja zbawiania świata utrudnia jej zachowanie dystansu bardziej niż nam, więc zamiast wdawać się w dyskusję i udowadnianie, że moje jest mojsze, proponuję zignorować.

Swoją drogą, skoro na FB opublikowano nowe zdjęcie przedstawiające zestawienie proponowanych kolorów, dlaczego wciąż ich w żaden sensowny sposób nie pogrupowano?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 01:34   #4698
margothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Swoją drogą, skoro na FB opublikowano nowe zdjęcie przedstawiające zestawienie proponowanych kolorów, dlaczego wciąż ich w żaden sensowny sposób nie pogrupowano?
Nie dosyć, że nie pogrupowano, to jeszcze odnoszę wrażenie, że nowy plik z nazwanymi kolorami znacznie różni się od poprzedniego, który zamieścili na początku tego roku. Sprawdzałam to na dwóch monitorach i widzę spore różnice i w stopniu jasności, i w tonacji.

Dopiero zaczynam przygodę z minerałami, być może załapałam się na próbki z facebookowej promocji i mam nadzieję, że było warto czekać, niemniej niesmak wobec ich działań pozostaje. To, co bardzo podoba mi się w przypadku tych firm, z którymi miałam styczność, to duża dbałość o klientki, nawiązywanie wręcz osobistej więzi z nimi. Trudności zdarzają się przecież w każdym biznesie, a z tego, co widzę, czytając starsze wpisy na forum, już niejedna mineralna firma upadła pomimo świetnych produktów.... Tu zabrakło zwyczajnej ludzkiej szczerości i szacunku do cierpliwości klientek.

Na pewno jednak nie ma sensu oceniać nikogo przez pryzmat tego, czy kupi podkład z ich nowej oferty, czy nie

Edytowane przez margothe
Czas edycji: 2014-10-03 o 01:35
margothe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:30   #4699
Moniaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 318
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mówcie sobie co chcecie, ja po prostu zamiast wykłócać się o politykę firmy ocenię produkt sam w sobie po powrocie

Mam bladą, jaśniutką karnacje i widzę, że dobór odcieni jest duży i nie będzie z tym problemu
Ogólnie najlepszy minerałek jaki miałam, świetnie kryje, skóra wygląda świeżo, ma ładny koloryt, dobrze się trzyma
Reszta mnie nie obchodzi wracają- mega się cieszę że z łatwością zakupię mój ulubiony produkt!

Tyle ode mnie, pozdrawiam i polecam każdemu kto nie próbował

Edytowane przez Moniaszka
Czas edycji: 2014-10-05 o 19:49
Moniaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 14:44   #4700
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To nie chodzi o to, żeby się wykłócać, tylko żeby firma znowu nie zawiodła. Przyznam, że glinka brzmi bardzo kusząco, ciekawe czy rzeczywiście może mieć pozytywne właściwości dla skóry podczas noszenia w podkładzie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 15:42   #4701
margothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Własnie dostałam przesyłkę - ładnie zapakowane próbki w woreczkach strunowych, ilość nie powala (mniej więcej taka sama jak w próbkach Amilie), ale na pewno na kilkukrotne przetestowanie wystarczy.

Wybrałam jedne z najjaśniejszych, ciepłych odcieni, prezentują się ładnie, konsystencja bardzo drobno zmielona i gładka. Pierwsze wrażenie na twarzy jest bardzo pozytywne - dobre krycie, bez plam, efekt optycznego wygładzenia skóry. Ciekawa jestem, jak podkład będzie wyglądać po całym dniu, będę testować z różnymi kremami i napiszę więcej jak wyrobię sobie opinię.
margothe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 19:23   #4702
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez margothe Pokaż wiadomość
Własnie dostałam przesyłkę - ładnie zapakowane próbki w woreczkach strunowych, ilość nie powala (mniej więcej taka sama jak w próbkach Amilie), ale na pewno na kilkukrotne przetestowanie wystarczy.

Wybrałam jedne z najjaśniejszych, ciepłych odcieni, prezentują się ładnie, konsystencja bardzo drobno zmielona i gładka. Pierwsze wrażenie na twarzy jest bardzo pozytywne - dobre krycie, bez plam, efekt optycznego wygładzenia skóry. Ciekawa jestem, jak podkład będzie wyglądać po całym dniu, będę testować z różnymi kremami i napiszę więcej jak wyrobię sobie opinię.

Właśnie przetestowałam jeden z odcieni. Nawet ładny. Minimalnie za jasny.
Krycie oceniłabym jako średnie w stronę słabego. Naczynka niweluje bardzo ładnie, za to nawet delikatnych przebarwień nie pokrył. Pod względem krycia poprzednia wersja była lepsza. Wykończenie chyba też.
Wygładzenia skóry nie uświadczyłam.
Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie.
Jutro będę testować starą wersję i nową. Zobaczymy czy się nie mylę, na razie jestem zawiedziona.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 11:21   #4703
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wrzucam pierwsze swatche, 5 odcieni
i pierwsze wrażenia na blogu zamieściłam TUTAJ

na chwilę obecną jestem zachwycona
krycie świetne, u mnie 1 warstwa wystarcza i zakryte są naczynka na skrzydełkach nosa, lekkie zaczerwienienia na policzkach także
z mniejszymi wypryskami także sobie radzi i ładnie kryje
trwałość także dobra,
ciekawa jestem jak na dłuższą metę podkład się spisze ale to już czas pokaże
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 19:46   #4704
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja właśnie odebrałam próbki wszystkich odcieni, myślę, że nawet już jutro wstawię swatche. To co troszkę mi się nie podoba - pomieszana gama odcieni. Zamiast kilku o różnych stopniach jasności, mamy jeden wielki mix i trzeba po prostu zdawać się na zdjęcia i testować.
Na szczęście znalazł się odcień, który mi nawet pasuje - Almond Milk, trochę jak Pine Nut z Amilie czy rozjaśniony Golden Fairest z Annabell.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:52   #4705
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wrzuciłam właśnie swatche wszystkich odcieni
TUTAJ
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 18:36   #4706
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dorzucam też i swoje:
http://pawie-piorka.blogspot.com/201...e-podkadu.html

Na razie mam mieszane odczucia, ale też nie chce z góry nic komentować, bo moja skóra tez ostatnio wariuje. Na pewno nie jest to nic podobnego do starych formuł, przynajmniej do Complexion Perfector - tutaj krycie jest znikome, chyba nawet mniejsze niż Amillie.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 01:24   #4707
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jessica855, pokusisz się o opisanie odcieni? Które mogą podchodzić pod golden? Warm honey, song of summer, deep olive?
Ten brak pogrupowania odcieni to moim zdaniem porażka po całości. Żadnej wskazówki, po co sięgnąć, gdy nie trafimy z pierwszym kolorem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 17:24   #4708
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

opisać wszystkich nie dam rady
ale tak.. te co napisałaś jak najbardziej podchodzą pod goldeny, w całej tej gamie to jest nawet 70% goldenowych odcieni mało jest tych z pomarańczowymi czy różowymi tonami, reszta to neutrale

pod goldeny jeszcze zobacz: Warm Muffin, Victorian Lace (to taki goldenowy czysty beż) .. o ton jaśniejszy od niego jest Vanilla Delight (jeden z moich faworytów, ale za mało żółty), Light Sunset (prawie identyczny jak z AM Golden fairest, ten jest tylko odrobinę jakby bardziej 'słoneczny' a mniej 'brudny'), Raffia Cream i Antique Beige (te 2 ostatnie na dniach bede na twarzy testować...)
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 22:49   #4709
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Widzę, że powoli Pixie się rozkręca... ciekawe, ciekawe. Mam tylko nadzieje, że to całe złoto w podkładzie nie będzie uczulać. Bo niestety, ale znam przypadki osób które nie mogą używać żadnych kosmetyków, które maja złoto w składzie. Z chęcią poczytam Wasze blogi z opisem produktu, ale chwilowo raczej nie będę ich zamawiać. Chociaż Jessica855 Twój opis koloru Light Sunset kusi
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 23:40   #4710
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 27
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Widzę, że powoli Pixie się rozkręca... ciekawe, ciekawe. Mam tylko nadzieje, że to całe złoto w podkładzie nie będzie uczulać. Bo niestety, ale znam przypadki osób które nie mogą używać żadnych kosmetyków, które maja złoto w składzie. Z chęcią poczytam Wasze blogi z opisem produktu, ale chwilowo raczej nie będę ich zamawiać. Chociaż Jessica855 Twój opis koloru Light Sunset kusi
Złoto Koloidalne jest najbardziej skuteczną i całkowicie bezpieczną dla naszego organizmu formą złota. Koloidalne Złoto jest całkowicie naturalnym preparatem, w skład, którego wchodzą submikroskopijne cząsteczki czystego metalicznego złota. Są one naładowane elektromagnetycznie i zawieszone w wodzie osmotycznej. W: takiej postaci złoto staje się prawdziwym dobrodziejstwem dla naszego organizmu i może być z powodzeniem stosowane wewnętrznie oraz zewnętrznie, nie wywołując żadnych skutków ubocznych. Wszystkie płyny w naszym organizmie mają postać koloidów, dlatego złoto takie jest w pełni bioprzyswajalne, nie kumuluje się. a jego nadmiar jest wydalany. Złoto Koloidalne jest nietoksyczne i nie powoduje podrażnień.

Złoto w kosmetyce było wykorzystywane już w czasach starożytnych. W starożytnym Egipcie Kleopatra używała czystego złota do nakładania na twarz. W ten sposób chciała zatrzymać swą urodę aż do śmierci. Już w tak odległych czasach ludzie doceniali lecznicze właściwości tego kruszcu. Jego cząsteczki dodawano do maści, opatrunków i tym podobnych.

Nano-złoto koloidalne stosuje się w kosmetologii do zabiegów upiększania: złoto zmniejsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Tworzy na skórze ochronny film zapobiegający szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

Nano-złoto koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną.

Stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Działa kojąco i antybakteryjnie. Uzyskuje się dzięki niemu wrażenie rozświetlonej, pełnej blasku cery.
__________________
Kolor niemożliwy uzyskasz w 5 minut, na cud chwilę poczekasz

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-10-24 o 23:47
expertovo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.