Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 10:32   #1681
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

no, praca oprawiona i wysłana, aż mi się pojawiły łzy w oczach, bo już przestałam wierzyć że kiedyś to skończę no i teraz czekanie na recenzje i obronę (hmm.. no chyba że recenzenci mnie zjadą od góry do dołu i obrony nie będzie )

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę

Przyszły rosebudy, jutro porozsyłam paczki i wrzucę rozliczenie, więc poproszę adresy kto jeszcze nie dawał
huraa!!

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
W podzięce za uczciwość dostałam czerwone wino i czekoladki- ktoś chętny? Ja niestety nie mogę
hihi, ja też pierwsze o czym pomyślałam to - o, następna

Pranie - ale fajowe kaloszki muszę kupić takie Kasi

Fanko - po kilku dniach testowania RoC-a muszę stwierdzić, że jest re-we-la-cyj-ny!! i coś takiego robi ze skórą, że nierówny koloryt się wyrównuje (nie wiem jakim cudem???). dziękuję
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:32   #1682
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
znowu perfumowo ?
Selene, a mi sie podoba L'eau the one.. ale The one nie wachalam, chyba mocniejsze.

Ferg przepraszam, ale piekny mialas poczatek dnia ja bym sie porzadnie wsciekla na pewno. no chyba ze to kwestia przyzwyczajenia

myslalam, ze listonosz cos mi dzis przyniesie ale nieee... no to czekam dalej

a ta promocja na egm to mnie tak cieszy Tz juz zwatpil i nie wierzy ze to ostatnie zakupy na jakis czas
ja chce do pracy!

poza tym dzis byl poranek prawdy- waga stoi... ale cm znowu spadly. ocb? no i w weekend robi przerwe od cwiczen, musze odciazyc kostke i nawet hulania nie bedzie
spodobalo mi sie najchetniej zaczelabym juz biegac.niech sie ta noga szybko "leczy"

aha, dziewczyny, jak to jest z ubezpieczeniem teraz? nie ma juz tych ksiazeczek do stemplowania? bo ja nie jestem zarejestrowana w UP (nie usmiechaja mi sie tak czeste wycieczki w celu stempelka lub odcinka papierku, a jako niezameldowana tutaj, musialabym takowe odbywac) mielismy rodzinna ksiazeczke, a teraz co? nie mam zadnego ubezpieczenia? moze ktoras wie?
Paula od nowego roku nie ma książeczek zdrowia, jeżeli masz starą to możesz używać jej tak długo, jak długo starczy Ci miejsca na pieczątki natomiast jeżeli nie masz to przy zapisie do lekarza trzeba pokazać między innymi druk zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego oraz aktualnie potwierdzony i wydawany przez pracodawcę raport miesięczny ZUS RMUA
Cytat:
DZIECI TEŻ PRZEZ FIRMĘ

Więcej dokumentów będzie trzeba w przypadku członka rodziny osoby ubezpieczonej, czyli na przykład dzieci. Przed wizytą u lekarza trzeba będzie zdobyć aktualny dowód opłacenia składki zdrowotnej przez osobę pracującą, która zgłosiła członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego (druk ZUS RMUA) wraz z kserokopią zgłoszenia (druki ZUS ZCNA lub ZUS ZCZA w zależności od terminu zgłoszenia ubezpieczenia).

W przypadku dzieci uczących się - pomiędzy 18. a 26. rokiem życia - dodatkowo należy przedstawić legitymację szkolną albo studencką lub dokument potwierdzający znaczny stopień niepełnosprawności. Jeśli do lekarza będzie chciał iść student po ukończeniu 26. roku życia - potrzebne będzie zgłoszenie do ubezpieczenia przez uczelnię (druk ZUS ZZA) oraz legitymacja studencka lub doktorancka.
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:47   #1683
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hehhe..ja nie rozumiem co oznacza to L'eau the one Ale ja mam EDP Tak jak sobie teraz przypominam to mi jeszcze jeszcze Marc Jacobca podobała flaszka z takim kwiatkiem w nakrętce....chyba Daisy No i Versace Versace...
Ze stokrotką to Daisy przyjemny zapach, delikatny. Nie podejrzewałam Cię o używanie takich ulotnych zapachów kojarzysz mi się z czymś mocniejszym. A co do Jacobsa - najfajniejszą butelkę i zatyczkę ma Lola szkoda, że zapach na skórze jest niefajny.


Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta



Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
no, praca oprawiona i wysłana, aż mi się pojawiły łzy w oczach, bo już przestałam wierzyć że kiedyś to skończę no i teraz czekanie na recenzje i obronę (hmm.. no chyba że recenzenci mnie zjadą od góry do dołu i obrony nie będzie )




Fanko - po kilku dniach testowania RoC-a muszę stwierdzić, że jest re-we-la-cyj-ny!! i coś takiego robi ze skórą, że nierówny koloryt się wyrównuje (nie wiem jakim cudem???). dziękuję
Gratulacje!

a co to za ROC? który?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:47   #1684
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
no, praca oprawiona i wysłana, aż mi się pojawiły łzy w oczach, bo już przestałam wierzyć że kiedyś to skończę no i teraz czekanie na recenzje i obronę (hmm.. no chyba że recenzenci mnie zjadą od góry do dołu i obrony nie będzie )

Fanko - po kilku dniach testowania RoC-a muszę stwierdzić, że jest re-we-la-cyj-ny!! i coś takiego robi ze skórą, że nierówny koloryt się wyrównuje (nie wiem jakim cudem???). dziękuję
Juhuuuuuuuuu Gratulacje!
Nie masz za co dziękować, cieszę się, że Tobie pasuje Violl RoC Minesol anti spot. 50 oczywiście
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:49
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:06   #1685
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl..ja tez się nie podejrzewałam o takie coś , ale jakoś moje zmysły się rozleniwiły i podoba mi się coś innego A ten Roc to musze poszukać bo mam ulotke Roc czyli u mnie jest
Ech..chciałabym taką sukienkę jak Beyonce z tego koncertu ale z zaktytym brzuchem..uwielbiam tę piosenkę , uwielbiam przy niej tańczyć Zawsze na początek dnia http://www.youtube.com/watch?v=lEWwk...eature=related
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:06   #1686
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
yhym...kocham The One Znalazłam przypadkiem i szybko nabyłam..ale już mi sie kończy więc na lotnisku kupię nową Jak coś to ja Ci kupię te Twoje perfumy za 3 tygodnie gdyby Frenka Ci nie kupiła
a moze The One Rose? jest subtelniejsze, troche mi banalem tráci-ale ladnie sie rozwija na skorze..
zlapie gdzies frenke a jak nie to poprosze Ciebie.. Na Tzta nieszczescie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Taaaa moja mama też mi dała bana na La Perlę... jak z nią jadę to mam się psikać czymś innym, bo zapach mimo że smaczny to ponoć męczący. Mnie tam nie męczy
mnie tez nie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Tez kiedyś spozywałam takie męczące zapachy Teraz też z męczących jakieś mam ale to już nie to...są ciężkie ale bez wyrazu , bez tego czegoś, słodkie i tyle Za dużo już chyba mam nie napiszę gdzie
ale spróbuję sobie niuchnąć we Włoszech Dark Extasy
mowie Ci-niuchnij sobie kukulke. To to samo
A moze.. Flora Gucci..? Pasuje mi ona do Ciebie. z niszowcow nie doradze niestety

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
...Ferg przepraszam, ale piekny mialas poczatek dnia ja bym sie porzadnie wsciekla na pewno. no chyba ze to kwestia przyzwyczajenia

...
poza tym dzis byl poranek prawdy- waga stoi... ale cm znowu spadly. ocb? no i w weekend robi przerwe od cwiczen, musze odciazyc kostke i nawet hulania nie bedzie
spodobalo mi sie najchetniej zaczelabym juz biegac.niech sie ta noga szybko "leczy"
...
Chyba kwestia przyzwyczajenia, bo zaczelam sie tylko smiac.. na wlasnej skorze poznalam "cisze przed burza".. pogodnie niebo.. zefirek.. i ulewa

Wlasnie to mnie drazni w Irlandii. kazdy narzeka na pogode. Polacy-kazda rozmowa zaczyna sie i konczy psioczeniem na to seriously..? tak Wam zle
Irlandczycy No Ci to chyba powinni sie byli juz przyzwyczaic. jade taksowka-slysze narzekanie na pogode. Siedze w poczekalni-ludzie narzekaja na pogode. Ile mozna..? Po co narzekac na cos czego sie i tak nie zmieni...To jest pogoda. Wiatr, deszcz i troche slonca. Mam wrazenie ze to juz sport narodowy tutaj to narzekanie..

A Polakom proponuje wybrac sie teraz do Polski.. ciekawe czy tak milo wrocilo by sie do sniegu po latach zycia bez mrozu.. z mikroskopijnym przymrozkiem ww styczniu

Z tego samego powodu nie siedze juz na watku o emigrantkach z Irlandii-bo kazdy post dotyczyl zlej pogody. kazdy pojedynczy post
odpuscilam sobie.

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17465584]Ferg, ja mówię o tym olejku, generalnie nakładam go jak perfumy za uchem i na nadgarstku i pachnę all day long jedyny minus, to że trzeba by sobie przelać do jakiegoś atomizerka czy czegoś, jeśli się chce psikać... mam od nich jeszcze jabłkowy olejek, też bardzo trwały zapach i rzeczywiście pachnie jabłkiem tanio i dobrze [/QUOTE]


aaaaa.. fajneee
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:15   #1687
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ferg...a co to ta kukułka...napisz pełną nazwę to sobie niuchne przed pracą
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 11:20   #1688
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Nie wiesz co to kukułki? cukierki takie... KLIK

ja w Dark Extacy czuję po prostu mleczną czekoladę z nutką rumu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:33   #1689
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dobra.. la perla jest warta poswiecenia-4tys postow


Frenkooooo(frenka jest jeszcze ?) kupisz mi La Perle? Jak masz PP to Ci przeleje na PP.. a jak nie to normalnie na konto. Oferuje rowniez szeroká pomoc w kosmetykach dostepnych w debehams. jak i staniki.
Staniki
Andzelku-dzisiaj sprawdze!!!!
no i zdołałaś złapać frenkę rozejrzę się, jak kupię, dam znać (dla siebie też chcę )

dla mnie to mus czekoladowy
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:34   #1690
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mam wrażenie, że mój mózg już nie przyjmuje wiedzy Chyba pójdę się wypluskać i umalować
Kukułki i czekoladę kocham - czy to znaczy, że powinnam MIEĆ jeszcze Dark Extacy?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:37   #1691
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Powinnaś MIEĆ i UŻYWAĆ
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 11:42   #1692
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

hihihi..ja lubie kukułki ale chyba nie chcę nimi pachnieć-wolę jeść .Ale 3 lata temu zapewne bym tez musiała je mieć . Przypomniało mi sie teraz , jak kiedyś przywiozłam z Pl norwegom w pracy kukułki i raczki...Na raczkach była przetłumaczona nazwa na ang i wszyscy po przeczytaniu robili dziwne miny i nie chcieli jesść bo mysleli że to z raka
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:56   #1693
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny
najpierw sie troche zasmucilam, ale Tz mnie pocieszyl, zebym nie dawala za wygrana bo to poczatek drogi dopiero.lapnelam jeszcze za cm i sie okazalo ze cos tam sie dzieje. zreszta po swoich nogach widze, ze staja sie jedrniejsze posladki tez, a i najwiecej (4 cm) stracilam w talii. ciesze sie
a cwiczenie juz mi weszlo w krew. wczoraj mialam nic nie robic, ale nudno mi bylo i poszlam sie pomeczyc

Violl,
zacznij czesciej zagladac na forum Fitness na wizazu. mnie ono dodatkowo motywuje no i tyyyle przydatnych informacji.
gratulacje wiesz, motywujesz mnie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ech..chciałabym taką sukienkę jak Beyonce z tego koncertu ale z zaktytym brzuchem..uwielbiam tę piosenkę , uwielbiam przy niej tańczyć Zawsze na początek dnia http://www.youtube.com/watch?v=lEWwk...eature=related
lubię

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
aaaaa.. fajneee
nooo wiem się jeszcze napalam na kilka innych olejków, jeśli Aljaka i Kamila powiedzą jak tam ten jaśminowy, to bym może się skuszę następnym razem

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hihihi..ja lubie kukułki ale chyba nie chcę nimi pachnieć-wolę jeść .Ale 3 lata temu zapewne bym tez musiała je mieć . Przypomniało mi sie teraz , jak kiedyś przywiozłam z Pl norwegom w pracy kukułki i raczki...Na raczkach była przetłumaczona nazwa na ang i wszyscy po przeczytaniu robili dziwne miny i nie chcieli jesść bo mysleli że to z raka
a kukułki z kukułek, mięso w czekoladzie

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-02-26 o 12:14
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:02   #1694
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17467929]
nooo wiem się jeszcze napalam na kilka innych olejków, jeśli Aljaka i Kamila powiedzą jak tam ten jaśminowy, to bym może się skuszę następnym razem[/QUOTE]
A pewnie, mogę się wypowiedzieć, dlaczego nie Choć na skórze nie testowałam, bo dostałam tylko nasączoną próbkę. W każdym razie zapach pozytywnie mnie zaskoczył swoją naturalnością, nie trąci chemią. Co prawda dla siebie nie kupilabym akurat jaśminu, bo to jest olejek, jakiego używam robiąc odświeżacze powietrza do domu i tak mi się generalnie teraz jaśmin kojarzy, ale z chęcią przy kolejnym zamówieniu z cs wypróbuję warm vanilla sugar

Aha, a co do moich efektów SB, to 3 kg mniej. Centymetrów nie mierzę, ale czuję luz

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-02-26 o 12:04
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:07   #1695
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cześć!
Dawno u Was nie pisałam, ale podczytuję regularnie

Jestem ostatni dzień w starej firmie i miło mnie koledzy zaskoczyli bo podarowali flaszeczkę (co prawda od razu zaznaczyli, że czekają az ją otworze i poczęstuję ) ale milutko mi się zrobiło.

Paula - dzisiaj wysłałam Ci mazidełko do suchych usteczek - przepraszam, że tak późo, ale jakoś mi poczta nie po drodze była

I postanowłam rozjaśnić troszkę włosy. Zapowiedziałam mojej fryzjerce, żeby jaśniejsza farbę przygotowała i pomalutku będę schodziła z tej ciemnej czekolady - wiosna idzie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:55   #1696
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Aha, a co do moich efektów SB, to 3 kg mniej. Centymetrów nie mierzę, ale czuję luz
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I postanowłam rozjaśnić troszkę włosy. Zapowiedziałam mojej fryzjerce, żeby jaśniejsza farbę przygotowała i pomalutku będę schodziła z tej ciemnej czekolady - wiosna idzie

ale przecież tak ślicznie Ci w tych ciemnych... chociaż nie widziałam Cię w jaśniejszych, może bedzie jeszcze lepiej tyle, że ja zwolenniczką ciemnych włosów jestem, nie przepadam za odcieniami "pośrednimi". Stąd moje ponowne farbowanie sprzed 2 dni
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:02   #1697
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Anieee cwiczysz?

Kamila wow brawooo.

Mariolu dziekuje bardzo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:33   #1698
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
ale przecież tak ślicznie Ci w tych ciemnych... chociaż nie widziałam Cię w jaśniejszych, może bedzie jeszcze lepiej tyle, że ja zwolenniczką ciemnych włosów jestem, nie przepadam za odcieniami "pośrednimi". Stąd moje ponowne farbowanie sprzed 2 dni
No w sumie to się przyzwyczaiłam do tych ciemnych i małż też zadowolony... ale chce spróbować (z analizy kolorystyczej wyszło, żem latko i powinnam miec ciut jaśniejsze włoski) jak nie będzie mi sie podobało to łatwo wrócić do ciemnych
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:48   #1699
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mariolu, tylko sie pokaz nam pozniej koniecznie

Reniu dziekuje bardzo za informacje

Selene, przez Ciebie teraz slucham Beyonce
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 13:49   #1700
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

AnkaFranka, dla dziewczynek są juz w ogóle totalne, ze świnką peppą. Sliczne! Masz dostep do mothercare? bo jakby co, moge Ci kupic (chociaz u Was chyba w manufakturze jest)
FF, co to za filtr? musze sie powoli rozgladac za jakims na wiosne
Patrzcie, co dzisiaj znalazłam niedaleko domu na spacerze. Na prezent jak znalazł! Zwlaszcza dla chrześnicy, mamy. Na miejscu mozna wygrawerowac napis.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:18   #1701
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Paula, Kamila- brawo!

Ja 4 kg mniej, ale od wczoraj rano waga stoi

Paula- oddaj mi trochę swojej wytrwałości przy ćwiczeniach

Idę opędzlować serek biały chudy z łyżką ziaren słoneczniku
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:20   #1702
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

WI Tobie tez widze, dobrze idzie

ja se wcielam rybke po grecku- taaaka dobra mi wyszla
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:29   #1703
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja 4 kg mniej, ale od wczoraj rano waga stoi
Kobieto, nie waż się codziennie! z dnia na dzień to wystarczy że masz wahanie poziomu wody w organizmie i już Ci się wydaje, że chudniesz / tyjesz. Bardziej miarodajne będzie ważenie np. w każdy poniedziałek rano.


Jadę na uczelnię, zajęcia do 21
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:39   #1704
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl wszpolczuje :/ ja bym nie wysiedziala do tej godziny.

ja mam zamiar wazyc sie albo raz albo dwa razy w miesiacu od dzis. wczesniej wazylam sie po 1 i 2 tygodniu diety z ciekawosci.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:44   #1705
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ale Wam dobrze z tym SB... A ja rosnę i rosnę
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:55   #1706
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

W troche ponad 2 tyg. 4kg to tak jak dla mnie w sam raz. Ja akurat mam sporo do zrzucenia bo teraz nawet 60 ani 70 nie warzę, niestety

Warzę się co 2 dni, ale wyjątkowo po wczorajszym ważeniu i zastoju ciekawa byłam Jak na czczo i po wizycie w toalecie mi waga wzrośnie w ciągu 2dni to nie dokładam sobie np. orzechów do posiłku.

I tak jeszcze z 10kg mi zostało jak nic
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2010-02-26 o 15:00
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:29   #1707
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamila wow brawooo.
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Paula, Kamila- brawo!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
I tak jeszcze z 10kg mi zostało jak nic
Ja też chciałabym coś koło tego, będziemy się wspierać
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:49   #1708
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ale Wam dobrze z tym SB... A ja rosnę i rosnę
ja też! choc od kilku dni waga stanęła wreszcie... tyle, że mięśnie brzucha nie dają rady już tego mega powiększania

Paula, Wi, Kamila gratuluję sukcesiorów, alez jesteście zaparte i dzielne, no naprawdę

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
W troche ponad 2 tyg. 4kg to tak jak dla mnie w sam raz. Ja akurat mam sporo do zrzucenia bo teraz nawet 60 ani 70 nie warzę, niestety

Warzę się co 2 dni, ale wyjątkowo po wczorajszym ważeniu i zastoju ciekawa byłam Jak na czczo i po wizycie w toalecie mi waga wzrośnie w ciągu 2dni to nie dokładam sobie np. orzechów do posiłku.

I tak jeszcze z 10kg mi zostało jak nic
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dzięki


Ja też chciałabym coś koło tego, będziemy się wspierać
Byście poczekały na mnie, to bym się dołączyła... a tak? w tyle zawsze bedę

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Mam chęc na dobry krem przeciwzmarszczkowy, ujędrniający, wygładzający... nada się? czy inny? co polecacie spawdzonego?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:37   #1709
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dziewczyny, wysłałam paczki, zaraz prześlę rozliczenie. Dajcie proszę znać, czy zwroty na te same konta Pranie, Ilonka, nie mam waszych adresów
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:52   #1710
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Nie nadrabiam, także jak coś przeoczyłam to wybaczcie.



Atoja w ciąży nie można używać retinolu!!! Jedyna dozwolona forma to retinyl palmitate, czyli najsłabsza.

Wit. C Ci służy? Jak tak to może Redermic (z kwasem hialuronowym) czy Active C od LRP? Bardzo ładnie wygładzają i napinają, testowane przez osoby w "odpowiednim wieku". Pewnie dziewczyny coś polecą.



A ja właśnie siedzę i pachnę Przyszły moje ukochane perfumy w szkaradnym flakonie Uhh, no jak oni mogli tak zrobić, tyle czasu używam a nadal się nie mogę przyzwyczaić. No, ale nic to siedzą głęboko w szufladzie i nie straszą

A poza tym, hmmm, zamówiłam kolejnego Effuniaka dla się, no i 3 inne, bo zaraziłam parę osób Niedługo będą hulf cupy

A i się pochwalę, że brakuje mi jeszcze 3 kg do osiągnięcia wagi z liceum
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.