Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 12:23   #4681
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O PP zapomniałam calkiem, sorki! Testery tych pojednyczych rzeczy były osobno, a zestawy - w fajnym Viproomie, takim maleńkim Tak, macałam ten zielonkawy cień - on ma takie duże, brokatowe drobiny, jeśli dobrze pamiętam - nie zachwycił. PP pomacam może jutro? Jeśli mi się uda.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:32   #4682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O PP zapomniałam calkiem, sorki! Testery tych pojednyczych rzeczy były osobno, a zestawy - w fajnym Viproomie, takim maleńkim Tak, macałam ten zielonkawy cień - on ma takie duże, brokatowe drobiny, jeśli dobrze pamiętam - nie zachwycił. PP pomacam może jutro? Jeśli mi się uda.
Oki, bo nie wiem czy suszyć Ci jeszcze głowę o ten jasny PP, czy nie
A jakbys miała Winterized do któregoś cienia z MAC porównać, to do którego? I on jest faktycznie taki błyszczący? Bo jednak spokoju mi nie daje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:16   #4683
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zrobię jutro zdjęcie w salonie, ok? I Winterized, i Lets Skate - o ile mnie wpuszczą, bo może być już po przedsprzedaży i figa aż do 2.11.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Dla mnie Winterized to taki zimny fiolet, lśniący, bezdrobinkowy jednak, dość ciemny. Mam podobny kremowy od Laury Mercier (Titanium), tylko jaśniejszy. Kurczę, no ładny - ale pomyśl, że to mineralniak, który ma gorszą trwałość i wkurzająco się go aplikuje
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:25   #4684
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Zrobię jutro zdjęcie w salonie, ok? I Winterized, i Lets Skate - o ile mnie wpuszczą, bo może być już po przedsprzedaży i figa aż do 2.11.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Dla mnie Winterized to taki zimny fiolet, lśniący, bezdrobinkowy jednak, dość ciemny. Mam podobny kremowy od Laury Mercier (Titanium), tylko jaśniejszy. Kurczę, no ładny - ale pomyśl, że to mineralniak, który ma gorszą trwałość i wkurzająco się go aplikuje
Super

A wiesz, przekonałas mnie z ta aplikacją i trwałościa minerałka
To teraz mnie musisz przekonać, ze Let's skate tez się nie będzie opłacało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:27   #4685
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dla mnie Winterized bardziej w granat wpada i pokochałam go od pierwszego wejrzenia
A lets Skate za brokatowy jest jak dla mnie - kupa brokatu na złoto-różowej bazie (przynajmniej na moim oku)

Już sama nie wiem, kuszą mnie te skunksy - TŻ ma mi kupić jeden zestaw pędzli z okazji świąt i mam zwiększony budżet w związku z tym, więc spokojnie mogłabym je kupić. Ale z drugiej strony zastanawiam się czy są mi potrzebne i czy nie bardziej potrzebne mi są pędzelki do cieniowania, bo muszę stare powymieniać... ale z drugiej strony te limitki tak kuszą...
potrzebuję kogoś kto za mnie zdecyduje

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2011-10-27 o 13:29
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:34   #4686
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dla mnie Winterized bardziej w granat wpada i pokochałam go od pierwszego wejrzenia
A lets Skate za brokatowy jest jak dla mnie - kupa brokatu na złoto-różowej bazie (przynajmniej na moim oku)

Już sama nie wiem, kuszą mnie te skunksy - TŻ ma mi kupić jeden zestaw pędzli z okazji świąt i mam zwiększony budżet w związku z tym, więc spokojnie mogłabym je kupić. Ale z drugiej strony zastanawiam się czy są mi potrzebne i czy nie bardziej potrzebne mi są pędzelki do cieniowania, bo muszę stare powymieniać... ale z drugiej strony te limitki tak kuszą...
potrzebuję kogoś kto za mnie zdecyduje
Bierz skunsiki Te do cieniowania sprezentujesz sobie sama na święta
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:36   #4687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dla mnie Winterized bardziej w granat wpada i pokochałam go od pierwszego wejrzenia
A lets Skate za brokatowy jest jak dla mnie - kupa brokatu na złoto-różowej bazie (przynajmniej na moim oku)

Już sama nie wiem, kuszą mnie te skunksy - TŻ ma mi kupić jeden zestaw pędzli z okazji świąt i mam zwiększony budżet w związku z tym, więc spokojnie mogłabym je kupić. Ale z drugiej strony zastanawiam się czy są mi potrzebne i czy nie bardziej potrzebne mi są pędzelki do cieniowania, bo muszę stare powymieniać... ale z drugiej strony te limitki tak kuszą...
potrzebuję kogoś kto za mnie zdecyduje
Skunksy bierz, ja się na nie skusiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:40   #4688
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A masz już jakieś skunksy? Bo z mojego 187 sypie się włosie, szczerze mówiąc. Oglądałam te dooczne - jeden jest tak duży, że trudno mi sobie wyobrazić, jak mialabym nim cień nakładać. Ale ten do blendowania zapowiada się super, ponoć to ulepszona wersja 224 jakby.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:42   #4689
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oki, bo nie wiem czy suszyć Ci jeszcze głowę o ten jasny PP, czy nie
A jakbys miała Winterized do któregoś cienia z MAC porównać, to do którego? I on jest faktycznie taki błyszczący? Bo jednak spokoju mi nie daje
Corii zrobiłam dla Ciebie zdjęcie Winterized plus porównanie z PP Imaginary. Dla mnie Winterized to przybrudzony fiolet przyciemniony kolorem ciemnej śliwki węgierki Na zdjęciu odcień wygląda na nieco cieplejszy jak w rzeczywistości, dużo zależy jednak od światła

Zdjęcia na skórze w świetle dziennym i świetle lampy błyskowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg winterized.jpg (85,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winterized1.jpg (47,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winterized2.jpg (53,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:45   #4690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Corii zrobiłam dla Ciebie zdjęcie Winterized plus porównanie z PP Imaginary. Dla mnie Winterized to przybrudzony fiolet przyciemniony kolorem ciemnej śliwki węgierki Na zdjęciu odcień wygląda na nieco cieplejszy jak w rzeczywistości, dużo zależy jednak od światła

Zdjęcia na skórze w świetle dziennym i świetle lampy błyskowej.
Nevado, bardzo bardzo dziękuje a czy i moge prosić o foty wszystkich PP? Choć pewno i tak je wstawisz na bloga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:46   #4691
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Corii zrobiłam dla Ciebie zdjęcie Winterized plus porównanie z PP Imaginary. Dla mnie Winterized to przybrudzony fiolet przyciemniony kolorem ciemnej śliwki węgierki Na zdjęciu odcień wygląda na nieco cieplejszy jak w rzeczywistości, dużo zależy jednak od światła

Zdjęcia na skórze w świetle dziennym i świetle lampy błyskowej.
Tutaj wygląda A na innych swatchach tak sobie
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:50   #4692
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skunksy bierz, ja się na nie skusiłam
Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Bierz skunsiki Te do cieniowania sprezentujesz sobie sama na święta
nie wiem czy bardziej Was uwielbiam czy nie lubię :P

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A masz już jakieś skunksy? Bo z mojego 187 sypie się włosie, szczerze mówiąc. Oglądałam te dooczne - jeden jest tak duży, że trudno mi sobie wyobrazić, jak mialabym nim cień nakładać. Ale ten do blendowania zapowiada się super, ponoć to ulepszona wersja 224 jakby.
Nie mam żadnych, malowałam się nimi na tych warsztatach we wtorek i w sumie nie mam żadnych odczuć odnośnie nich. Ten dooczny jeden to pewnie bym do korektora pod oczy używała. Do różu będę mieć ten z białego zestawu, więc ten skunksowy jakby taki dodatkowy by był. Czy ten do podkładu się nadaje do sypkich minerałów? Średnio to sobie wyobrażam, a ostatnio mam fazę na mineralne podkłady... Nie wiem, nie wiem - mam wątpliwości czy bym wszystkich tych pędzli używała, a za tą cenę kupię sobie cały zestaw doocznych plus parę dotwarzowych z Maestro na przykład...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:51   #4693
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Super

A wiesz, przekonałas mnie z ta aplikacją i trwałościa minerałka
To teraz mnie musisz przekonać, ze Let's skate tez się nie będzie opłacało
Będę dziś w Macu to obadam PP. Let's skate i morning frost sama jestem zainteresowana.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:57   #4694
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nevado, bardzo bardzo dziękuje a czy i moge prosić o foty wszystkich PP? Choć pewno i tak je wstawisz na bloga
Właśnie zrobiłam, ale tylko na skórze. Potem będę generalnie robić zdjęcia wszystkiego

P.S - morning frost choć tego nie widać na fotce jest lekko szarawy, nie taki zupełnie ciepły...

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Tutaj wygląda A na innych swatchach tak sobie
Mi się bardzo ten odcień podoba choć jeszcze nie próbowałam jak to będzie wyglądać na oku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pp.jpg (41,6 KB, 52 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-10-27 o 13:59
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:20   #4695
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczynki, gratuluję nabytków

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wróciłam po wczesnej przedsprzedaży! Mam dwa zestawy duże, 3 kule z cudami oraz pędzle i paletkę 6. dla Corii. Muszę przeprosić Nevadę - ten trzeci zestaw duży jednak wszedł do PL, ku mojemu zdumieniu. Ma chyba najpiękniejsze cienie, lśniące i mocne kolory, ale niestety brązową szminkę i błyszczyk w komplecie.
Szminka Whirls & Thrills nie ma prawie koloru, wygląda jak opalizujący tęczowo błyszczyk. Na razie nie brałam. Winterized piękny, ale to po prostu fiolet, odpuściłam. Adam z Galmoku polecał mi jeszcze taki szarawy błyszczyk z drobinami, Pleasure Principle - obłędny, rozjaśniający usta, ale chwilowo nie brałam. Aha, ceny - paletki 6. kosztują jednak 179, duze zestawy (pędzle i te do twarzy) bez zmian po 225 zł.
Oj, a ja ją chcę No nic, wymacam i postanowię po oględzinach.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:11   #4696
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych, malowałam się nimi na tych warsztatach we wtorek i w sumie nie mam żadnych odczuć odnośnie nich. Ten dooczny jeden to pewnie bym do korektora pod oczy używała. Do różu będę mieć ten z białego zestawu, więc ten skunksowy jakby taki dodatkowy by był. Czy ten do podkładu się nadaje do sypkich minerałów? Średnio to sobie wyobrażam, a ostatnio mam fazę na mineralne podkłady... Nie wiem, nie wiem - mam wątpliwości czy bym wszystkich tych pędzli używała, a za tą cenę kupię sobie cały zestaw doocznych plus parę dotwarzowych z Maestro na przykład...
NAajwiekszy skunks jest dobry do pudrow zwyklych i mienralnych, sypkich i w kamieniu, a nawet do podkladow, jak ktos taki lubi.
Ten wiekszy dooczny to tez wg mnie do korektora bedzie idealny. Zas ten 130 to raczej do podkladu tylko, ale wiem, ze i niekotrzy bronzer nim nakladac potrafia generalnie jak kto lubi
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Będę dziś w Macu to obadam PP. Let's skate i morning frost sama jestem zainteresowana.
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam, ale tylko na skórze. Potem będę generalnie robić zdjęcia wszystkiego

P.S - morning frost choć tego nie widać na fotce jest lekko szarawy, nie taki zupełnie ciepły...
Dziekuje, podoba mi sie tylko ten najjasniejszy, ale widze w nim pierdyliard drobin brokatu i chyba w zwiazku z tym spasuje. Ewentualnie na zywo musialabym go obadac, ale na to nie ma szans
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:46   #4697
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wstawiłam swatche moich nabytków na swatchowych, wybaczcie jakość i światła - to specjalnie na zamówienie Corii. Skoro Nevada zabrała się za zdjęcia (a ma PP i cienie mineralne), to ja już nie będę jutro szaleć z aparatem w Macu, co? Jakość jej zdjęć jest niesamowita, więc pewnie niebawem dokładnie wszystko dzięki niej będzie można pooglądać.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:48   #4698
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wstawiłam swatche moich nabytków na swatchowych, wybaczcie jakość i światła - to specjalnie na zamówienie Corii. Skoro Nevada zabrała się za zdjęcia (a ma PP i cienie mineralne), to ja już nie będę jutro szaleć z aparatem w Macu, co? Jakość jej zdjęć jest niesamowita, więc pewnie niebawem dokładnie wszystko dzięki niej będzie można pooglądać.
super fotki

ja swojego skunksa jedynego 187 używam aktualnie do różu Chanelkowskiego - trochę jest za twardy i słabo się nabiera, ale efekt jest przez to bardzo naturalny i super
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:58   #4699
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No widzisz, a ja w sumie odłożyłam skunksy całkiem, w ogóle zdradzam ostatnio pędzelkowo Maca z Real Techniques i BB Wg mnie pędzlowi do różu wymyślonemu przez Sam nie równa się żaden macowy póki co, teraz dumam nad dokupieniem doocznych od nich.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 19:28   #4700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wstawiłam swatche moich nabytków na swatchowych, wybaczcie jakość i światła - to specjalnie na zamówienie Corii. Skoro Nevada zabrała się za zdjęcia (a ma PP i cienie mineralne), to ja już nie będę jutro szaleć z aparatem w Macu, co? Jakość jej zdjęć jest niesamowita, więc pewnie niebawem dokładnie wszystko dzięki niej będzie można pooglądać.
Najadko, dzięki za swatche
Pigmenty Twoje mi ise spodobały i co teraz?
Ale 170 zł za kulkę pigmaków, tooo rozbój w biały dzień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:38   #4701
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ty weź, weź - ja tu kombinuję, jak dokupić kulkę z Plum Ornament - w sumie dla jednego koloru - taki obłędny taupowy brąz, maźnęłam go sobie po łapie dziś. Może wezmę dla kogoś na prezent i 1 kolor podkradnę??? Albo może chcesz kulkę Plum na pół, ale ja biorę ten ciemny brąz? Grape mam, mogę oddać.
W sumie te zestawy to genialne na prezenty są. Jak dziś pokazałam dziewczynom w pracy opakowanie od cieni i różu, to padły z wrażenia - normalnie kula śniegowa z dzieciństwa nam się przypomina.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cena pigmaków to nie taki znowu rozbój, wychodzi po 42,5 zł za każdy, czyli jak za pół normalnego słoiczka. Ale nie sprawdzałam, ile ich tam siedzi w gramach.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:48   #4702
agunia_ch
Przyczajenie
 
Avatar agunia_ch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej dziewczyny!

Obserwuje ten watek od dawna bo sama jestem maniaczka kosmetykow MAC
Obecnie jest w USA ale bede wracala do Polski w sobote i z tego co widze ceny kosmetykow MAC w Polsce sa wyzsze niz w USA, wiec moze ktoras z was bylaby zainteresowana gdybym kupila jakies zestawy z nowej kolekcji i przywiozla je w sobote i potem sprzedala na prywatnej aukcji na allegro za troche taniej niz w Polsce?
Jesli jestescie zainteresowane dajcie mi znac to powiem za ile bym mogla sprowadzic to co chcecie
agunia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:25   #4703
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Z nowej kolekcji nabyłam tylko PP lets skate, myślałam jeszcze o morning frost i o zestawie błyszczyków ale zrezygnowałam i kupiłam błyszczyk ze stałej oferty.

Lets skate delikatnie nałożony świetnie rozświetla powieke, jest niemalże niewidoczny oprócz złotych drobinek.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:34   #4704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ty weź, weź - ja tu kombinuję, jak dokupić kulkę z Plum Ornament - w sumie dla jednego koloru - taki obłędny taupowy brąz, maźnęłam go sobie po łapie dziś. Może wezmę dla kogoś na prezent i 1 kolor podkradnę??? Albo może chcesz kulkę Plum na pół, ale ja biorę ten ciemny brąz? Grape mam, mogę oddać.
W sumie te zestawy to genialne na prezenty są. Jak dziś pokazałam dziewczynom w pracy opakowanie od cieni i różu, to padły z wrażenia - normalnie kula śniegowa z dzieciństwa nam się przypomina.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cena pigmaków to nie taki znowu rozbój, wychodzi po 42,5 zł za każdy, czyli jak za pół normalnego słoiczka. Ale nie sprawdzałam, ile ich tam siedzi w gramach.
Kochana, ale przeciez w tych słoiczkach pigmentu jest sporo mniej, niźli w słoiku, wydaje mi się, że dużo mniej niź połowę.
Gdyby nie ograniczenia finansowe - uwierz, ze wziełabym któryś zestaw pigmaków, a tak to moge sobie tylko pozowlić na jedną rzecz w granicach do ok.80 zł typuje w najjasniejszy PP, błyszczol co polecał Ci Pan Adam, albo w Winterized, bo łązi cholera za mną jak rzep
Daj znać jak będziesz jutro w przybytku rozpsuty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-27 o 20:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:44   #4705
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja w sumie odłożyłam skunksy całkiem, w ogóle zdradzam ostatnio pędzelkowo Maca z Real Techniques i BB Wg mnie pędzlowi do różu wymyślonemu przez Sam nie równa się żaden macowy póki co, teraz dumam nad dokupieniem doocznych od nich.

Buffing brush...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:18   #4706
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja juz po...
zakochalam sie w tej kolekcji
Cudownie to wszystko wyglada. Straszna sroka ze mnie

Dziewczynki zrobilam kilka zdjec z Glittera .
Zapraszam do mnie na bloga
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:28   #4707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja juz po...
zakochalam sie w tej kolekcji
Cudownie to wszystko wyglada. Straszna sroka ze mnie

Dziewczynki zrobilam kilka zdjec z Glittera .
Zapraszam do mnie na bloga
Zaś poszalała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:08   #4708
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dorcia, czyste szaleństwo
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:48   #4709
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja też już po przedpremierowych zakupach . Powiem szczerze, że mnie akurat kolekcja nieco zawiodła . Owszem, sam pomysł z opakowaniami, sposobem wystawienia kolekcji itp. - super. Kolekcja naprawdę w zimowo - świątecznym nastroju, jak znalazł jako prezent pod choinkę . Chodziłam wokół tego całego bogactwa jak błędna owca i zastanawiałam się, co kupić .
W sumie wzięłam tylko PP Let's Skate, Dazzleglass'a Pleasure Principle i kulę z czterema błyszczykami w odcieniach koralowych, ale to dla siostry na prezent. Na otarcie łez kupiłam sobie szminkę Prolongwear Lipcreme w kolorze Love Forever (piękna jest ) i w ramach B2M - Pretty Please.
Co do PP Let's Skate - na żywo nie zauroczył mnie aż tak, jak po oglądnięciu swatchy - faktycznie jest bardzo brokatowy. Dzisiaj oczywiście wysmarowałam się nim , ale traktując jako bazę pod cienie - drobinki są na tyle duże, że wyraźnie przebijają spod matowych cieni, jakie na Let's Skate nałożyłam. Nie powiem, żeby specjalnie źle to wyglądało, ale wolę raczej subtelniejszy błysk i rozświetlenie, niż tak "ewidentny"brokat.
Jeśli chodzi o Dazzleglass Pleasure Principle - jest on w zasadzie przezroczysty z mnóstwem wielokolorowych drobinek. Na pewno będzie ładnie rozświetlał każdą szminkę. Zresztą ja lubię Dazzleglass'y .
Nie wzięłam za to szminki Whirls & Twirls, którą miałam w planach, bo to jest raczej ciepły róż, na mojej skórze trochę beżowawo - brzoskwiniowy, a ja wolę zimne odcienie. W każdym razie - wg mnie - nie ma w tej szmince nic unikatowego. Zastanawiałm się za to dość długo nad Double Spin, bo super wyglądał na ustach MAC'ówki Dominiki, ale u mnie dawał dość trupi efekt . Dla słabo wybarwionych ust może być jednak ciekawy, zwłaszcza w połaczeniu z którymś z błyszczoli z kolekcji.
Z cieni mineralnych spodobał mi się tylko Winterized, ale w sumie te mineralne, które mam z innych kolekcji, są najmniej przeze mnie używane, więc odpuściłam.
Jeśli chodzi o zestawy, to w niektórych podobały mi się pewne rzeczy, ale w żadnym - wszystkie. Dość fajne cienie są w tych zestawach, które zawierają paletkę 2 cieni, kredkę, tusz i pędzelek 275 (Iced Delights Eye Bag). Wg mnie piękny, unikatowy i godny uwagi jest zwłaszcza cień z kompletu Silver - Blue Spruce, ale to nie moja bajka . Jak dla mnie to on jest taki ciemno - zielono - granatowy ze złotymi drobinkami, więc mój odbiór kolorystyczny tego cienia nijak się ma do jego opisu ze strony MAC'a .
Na końcu postanowiłam jeszcze kupić Beauty Powder Snowglobe, ale się spóźniłam i już go nie było .
Sorry, za taki elaborat .
Czekam na Wasze wrażenia .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:56   #4710
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
NAajwiekszy skunks jest dobry do pudrow zwyklych i mienralnych, sypkich i w kamieniu, a nawet do podkladow, jak ktos taki lubi.
Ten wiekszy dooczny to tez wg mnie do korektora bedzie idealny. Zas ten 130 to raczej do podkladu tylko, ale wiem, ze i niekotrzy bronzer nim nakladac potrafia generalnie jak kto lubi
eh, pewnie bym używała dwóch tych pędzli z tego wszystkiego. zresztą o czym ja mówię - ostatnio używam dwóch-trzech pędzli do całego makijażu nie mam rano czasu na zabawy, większego zestawu używam na wyjścia tylko, które za często się nie zdarzają.
dobra, skunksy sobie odpuszczę a zrobię za to prezent w postaci wymiany dotychczasowych doocznych, o.

Ale Winterized będzie mój - tak samo jak zestaw pędzli SE


Jak ja Wam zazdroszczę takich zakupów...

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2011-10-28 o 09:58
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.