Ile facet wytrzyma bez seksu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 18:27   #1
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Question

Ile facet wytrzyma bez seksu?


hej mam pytanko ile wg was facet jest w stanie wytrzymac bez seksu? z wyroznieniem na prawiczka i faceta,ktory ma wiele ,,razów" za sobą?

czy uwazacie,ze facet jest dlugow w stanie czekac za niezdecydowaną na seks dziewicą?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-23 o 19:18 Powód: Przywrócenie treści postu.
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:38   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Domyslam się, że On czeka, a Ty nie wiesz czy jesteś gotowa na swój pierwszy raz?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:42   #3
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez wiatr86
hej mam pytanko ile wg was facet jest w stanie wytrzymac bez seksu? z wyroznieniem na prawiczka i faceta,ktory ma wiele ,,razów" za sobą?
hmm...mam wrażenie, że to bardzo indywidualna sprawa...? ciężko byłoby tu wyliczyć średnią (prawiczek - 25,4 dnia, facet doświadczony - 7 godzin ;]) Przecież to zależy też od charakteru, usposobienia, okoliczności, a nie tylko od tego czy ktoś jest facetem i czy ma duże czy niewielkie doświadczenie, czy też nie ma go wcale. To prawda, że zazwyczaj czy mężczyźni mają częściej "chucie" niż kobiety, ale nie sposób to przecież uogólnić... Poza tym nie widzę sensu takiej klasyfikacji.

Cytat:
Napisane przez wiatr86
czy uwazacie,ze facet jest dlugow w stanie czekac za niezdecydowaną na seks dziewicą?
j.w.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:46   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

jak kocha to poczeka . A na poważnie to zależy od temperamentu i indywidualnych potrzeb
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 19:07   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Ja z moim miskiem zrobilismy sobie dwumiesieczna przerwe. I wiecie co mi powiedzial? Ze z pol roku tego nie robil. Odniosl takie wrazenie. Jak sie dowiedzial ile tak naprawde sie nie kochal to zrobil oczy jak 5 zl. Szkoda, ze tego nie widzieliscie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:00   #6
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

To sprawa indywidualna. Każdy facet jest inny. I faktycznie jak kocha to poczeka, bez względu na wszystko.
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:32   #7
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

my sie miesiac nie kochalismy i widzialam ze go juz skreca ale mysle ze jak bysmy sie nie widywali to moze i dluzej
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 21:37   #8
monia___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 33
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Oczywiście pomijacie samozadowalanie?
monia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:45   #9
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Myślę, ze mężczyzna, któremu zalezy na kobiecie jest w stanie "poczekać" aż będzie gotowa. Zawsze pomocna okazuje się szczera rozmowa zawierająca konkretny przekaz (powód, ewentualny cel itp), ponieważ facet czasem może się nie domyślac dlaczego nie dostaje tego, na co ma ochotę.
Daleka jestem od postrzegania mężczyzn jako istot całkowicie podległych popędowi seksualnemu
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:15   #10
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez monia___
Oczywiście pomijacie samozadowalanie?
tak, moj misiak sie nie masturbuje, nie lubi brac "sprawy" w swoje rece wytrzymal 2 miechy i pare dni, ale tak jak mowilam, uwazal, ze to bylo pol roku
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:11   #11
zenit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

hmmm.....tak sie sklada ze jestem facetem..iiii iii nie wierze w to co piszecie:|
powaznie tak myslicie.....to waszym zdaniem czym suie facet rozni od kobiety???hehehhehe..no nie wierze - normalnie jestem w szoku!!:|niby dorosle kobiety z takie rzeczy pisza:P:P.....moim zdNiem facet moze wytrzymac bez sexu tyle co kazda kobieta..chyba niczym sie nie troznimy oproocz paru narzadoow.....ehhh
zenit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 13:22   #12
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

To jest indywidualna sprawa. Ja i mój TŻ dobraliśmy idealnie, jak nadejdzie nam obu ochota, to tą potrzebę spełniamy, ale bywają miesiące życia w celibacie - do tej pory mój TŻ nie marudzi - ważniejsze jest uczucie, nie seks
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:34   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez zenit
hmmm.....tak sie sklada ze jestem facetem..iiii iii nie wierze w to co piszecie:|
powaznie tak myslicie.....to waszym zdaniem czym suie facet rozni od kobiety???hehehhehe..no nie wierze - normalnie jestem w szoku!!:|niby dorosle kobiety z takie rzeczy pisza:P:P.....moim zdNiem facet moze wytrzymac bez sexu tyle co kazda kobieta..chyba niczym sie nie troznimy oproocz paru narzadoow.....ehhh
jak mi nie wierzysz to spytaj sie mojego faceta

choc z drugiej strony sie zgadzam. Nie mozna przeciez nikogo do czegokolwiek zmuszac jesli nie ma na to ochoty, bo osoba np. jest zmeczona, glowa ja boli lub po prostu mogla ja choroba. Tyczy sie to zarowno kobiet jak i mezczyzn
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2005-11-23 o 14:48
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:36   #14
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez zenit
hmmm.....tak sie sklada ze jestem facetem..iiii iii nie wierze w to co piszecie:|
powaznie tak myslicie.....to waszym zdaniem czym suie facet rozni od kobiety???hehehhehe..no nie wierze - normalnie jestem w szoku!!:|niby dorosle kobiety z takie rzeczy pisza:P:P.....moim zdNiem facet moze wytrzymac bez sexu tyle co kazda kobieta..chyba niczym sie nie troznimy oproocz paru narzadoow.....ehhh

Co prawda nie jestem facetem, ale uważam tak ja ty. Facet może wytrzymać nawet całe życie, tak samo jak kobieta. Nikt wcale nie "musi". Dlatego załamują mnie czasem historie jak ON ją szantażował, bo musi, bo go boli i.t.d.

Sportsmenko, przecież faceci często nie mają żadnej dziewczyny miesiącami, jak nie latami i jakoś żyją.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:41   #15
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez zenit
hmmm.....tak sie sklada ze jestem facetem..iiii iii nie wierze w to co piszecie:|
powaznie tak myslicie.....to waszym zdaniem czym suie facet rozni od kobiety???hehehhehe..no nie wierze - normalnie jestem w szoku!!:|niby dorosle kobiety z takie rzeczy pisza:P:P.....moim zdNiem facet moze wytrzymac bez sexu tyle co kazda kobieta..chyba niczym sie nie troznimy oproocz paru narzadoow.....ehhh
No wreszcie jakieś rozsądne słowa .

Ile wytrzyma? To zależy, czy ma przed sobą idiotkę, której bez problemów da się wmówić, że "przechowywanie zapasów materiału genetycznego grozi poważnymi konsekwencjami dla jego zdrowia", czy madrą dziewczynę, która taki bajer wyśmieje - jeśli to pierwsze: nawet nie będzie się starał, jeśli drugie - do skutku, czyli tyle ile bedzie trzeba.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2005-11-23 o 14:25
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:05   #16
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

zgadzam sie ze jezeli chłopak tak naprawdę kocha to poczeka,a juz najwazniejsze aby taka decyzja byla wspólna,czesto na początku mowi sie ze sie poczeka,ze dlugie oczekiwanie to zaden problem a pozniej i tak przychodza wreszcie jakies aluzje czy tez manipulacje,wtedy wiadomo juz z kim ma sie doczynienia...(choc iaz nie twierdze ze to facet zawsze nalega i ze dziewczyna bywa niezdecydowana)
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:37   #17
Zanettkaa
Raczkowanie
 
Avatar Zanettkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

a dlaczego robicie przerwy we wspołżyciu ? my to tylko wtedy jak sie nie widzimy ale tak sami z siebie to raczej nie czy to ma celu wzmocnić wrażenia czy jak ?
__________________
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi...
Zanettkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:50   #18
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

w sumie jak kocha to poczeka, ale nie spisujcie faceta na celibat ilez mozna
Wytrzyma dlugo a jak nie wytrzyma to sam sobie z tym poradzi i sie nie przyzna
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:16   #19
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
tak, moj misiak sie nie masturbuje, nie lubi brac "sprawy" w swoje rece wytrzymal 2 miechy i pare dni, ale tak jak mowilam, uwazal, ze to bylo pol roku
Moze wyda Ci się to niegrzeczne, ale jesteś pewna?? Mi jakoś ciężko w to wierzyć...
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 19:39   #20
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

to fakt jak kocha to poczeka. chodz ja sama mialam zanim poznalam mojego meza faceta, ktory wrecz mnie zmusil. teksty, ze go boli, ze on musi tez byly, nie rozumial, ze ja moge miec miesiaczke(jestenm z tych coi w te dni nic nie robia, mialam sklonnosc do infekcji), ze moze mnie cos bolec, ze wogole moge sie zle czuc i niestety bral mnie na sile, a ze byl wiekszy i sliniejszy to mu sie to udawalo. teraz z moim mezem tez nie mamy seksu, juz od 1,3 roku i moj maz sie niegarnie. zaczely sie problemy po naszym slubie, udalo mi sie go namowic raz na miesiac, ale jak zaczelismy powiekszac rodzine i niestety moj malzonek mial stracha, ze cos dziecku zrobi i jak on to powiedziall poki nosze ten plecak z przedu to moga zapomniec. Synek niedlugo skonczy 9 m-cy , a maz nadal sie nie garnie. Faceci potrafia dlugo wytrzymac, nawet jak sie wydaje, ze maja potrzeby(nie mowi o nimfomanach, ale takie standardowe 2-3 razy w tygodniu). Moje cialo wraca do jedrnosci z przed ciazy i coaraz czesciej widze, jak maz na mnie zerka, przytula sie , wiec kto wie, moze juz niedlugo... Ale na sile sie nie da. Mnie pare razy wzieto na sile, wyegzekwowano to ode mnie i zaluje ze nie umialam sie obronic, ze odrazu takiego idioty nie wywalilam za drzwi. Wole juz taki zwiazek bez seksu, ale pelen milosci, niz materializowac wszystko cielesnie, bo jak mi nie dasz to sobie poszukam gdzie indziej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:46   #21
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez margitta
przecież faceci często nie mają żadnej dziewczyny miesiącami, jak nie latami i jakoś żyją.
no wybacz margitko, ale nie wierze, ze mezczyzni sa sklonni wytrzymac bez seksu miesiece czy tez lata . badzmy powazne, radza sobie w inny sposob. ja uwazam, ze facet krocej wytrzyma bez seksu (oczywscie sa "odstepstwa od reguly"), niz kobieta.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:03   #22
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

madz racje Moniu,zgadzam sie z Toba w zupełności
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:12   #23
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Gdyby byli tacy wytrzymali, to instytucja prostytucji nie miała by sensu i "najstarszy zawód swiata" zanikł by w zupełności. Zaś skoro są skłonni płacic za seks, to znaczy że z tą wytrzymałoscią co poniektórzy panowie mają problemy.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:27   #24
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez mawis
Gdyby byli tacy wytrzymali, to instytucja prostytucji nie miała by sensu i "najstarszy zawód swiata" zanikł by w zupełności. Zaś skoro są skłonni płacic za seks, to znaczy że z tą wytrzymałoscią co poniektórzy panowie mają problemy.

Brawo... bardzo odważne stwierdzenie, ale prawdziwe!!!
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:08   #25
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez mawis
Gdyby byli tacy wytrzymali, to instytucja prostytucji nie miała by sensu i "najstarszy zawód swiata" zanikł by w zupełności. Zaś skoro są skłonni płacic za seks, to znaczy że z tą wytrzymałoscią co poniektórzy panowie mają problemy.
popieram .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:17   #26
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

bo z nimi to jest tak... nie mają kobiety przez rok i jakos sobie radza znjada dziewczyne i po tygodniu juz nie mogą wtedy trzeba dac kopa centralnie w dupe i tyle a nie sie zastaniwac ile on wytrzyma i wogole....
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:18   #27
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
bo z nimi to jest tak... nie mają kobiety przez rok i jakos sobie radza znjada dziewczyne i po tygodniu juz nie mogą wtedy trzeba dac kopa centralnie w dupe i tyle a nie sie zastaniwac ile on wytrzyma i wogole....
hehe masz rację pozdrawiam
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:29   #28
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
(...) i niestety bral mnie na sile, a ze byl wiekszy i sliniejszy to mu sie to udawalo. (...)
Jak dla mnie to jest to gwałt. I nie chcę w żaden sposób oceniać Twojego postępowania, ale dla mnie taki facet nie jest zupełnie nic wart i nie powinnaś z nim w ogóle być.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:42   #29
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;993832]Gdyby byli tacy wytrzymali, to instytucja prostytucji nie miała by sensu i "najstarszy zawód swiata" zanikł by w zupełności. Zaś skoro są skłonni płacic za seks, to znaczy że z tą wytrzymałoscią co poniektórzy panowie mają problemy.[/quote]
Racja w tym jest i racji w tym nie ma.
Przyznam racje, bo juz niejeden kolega TZ i jego brat cioteczny mimo, ze maja dziewczyny to czesto odwiedzaja domy rozpusty, badz znajduja sobie drugie dziewczyny

Zdazaja sie jednak wyjatki. Takim jest wlasnie TZ. Obecnie nie wspolzyjemy od ponad 4 miechow i jeszcze troszke musimy z tym poczekac. Wiem, ze jest mi wierny. Gdyby nie byl to dlugo nie bylabym mu dluzna. A jesli chodzi o te sprawy to mam nosa i TZ juz nie raz sie o tym przekonal.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 18:39   #30
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: ile facet wytrzyma bez seksu?

Cytat:
Napisane przez wiatr86 Pokaż wiadomość
a
a? Dlaczego treść postu jest usunięta?
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2006-10-29 o 20:00 Powód: literowka
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.