Zwrot towaru w New Yorker?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 17:15   #1
lovethesunlight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 90

Zwrot towaru w New Yorker??


Dziewczyny orientujecie się, czy mozna zwrocic w tym sklepie towar? Tzn. wiem, ze ogolnie konsument ma prawo zwrocic nieuzytkowany towar w ciagu 10 dni od kupienia. U mnie jednak nie jest to kwestia 10 a.... 25 dni. Moze glupio, ze w ogole pytam, ale pamiętam, jak kiedys zwracalam buty w CCC wlasnie po tak dlugim czasie, bo ekspedientka mnie poinformowala o mozliwosci zwrotu do 30 dni. Kupilam marynarkę, ale troche mnie ponioslo, bo w domu zauwazylam, ze nie uklada się ładnie, a nie mialam okazji wybrac sie do sklepu wczesniej. Albo moze jest chociaz mozliwosc wymiany na cos innego?
lovethesunlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 17:32   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Cytat:
Napisane przez lovethesunlight Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się, czy mozna zwrocic w tym sklepie towar? Tzn. wiem, ze ogolnie konsument ma prawo zwrocic nieuzytkowany towar w ciagu 10 dni od kupienia. U mnie jednak nie jest to kwestia 10 a.... 25 dni. Moze glupio, ze w ogole pytam, ale pamiętam, jak kiedys zwracalam buty w CCC wlasnie po tak dlugim czasie, bo ekspedientka mnie poinformowala o mozliwosci zwrotu do 30 dni. Kupilam marynarkę, ale troche mnie ponioslo, bo w domu zauwazylam, ze nie uklada się ładnie, a nie mialam okazji wybrac sie do sklepu wczesniej. Albo moze jest chociaz mozliwosc wymiany na cos innego?
To prawo akurat dotyczy zakupów przez internet, a nie stacjonarnych.
Sprzedawca ma prawo ustanowić BRAK zwrotów w swoim sklepie. To, że jakiś sklep oferuje zwroty, to jest tylko jego dobra wola.

Zadzwoń do sklepu i zapytaj, czy możesz oddać, szybciej byś się dowiedziała, niż pisząc na forum.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Zresztą, google naprawdę pomaga http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3270429&start=30
Ostatni post, dość aktualny, bo z końca lutego: zwroty do 14 dni.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:02   #3
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Kiedyś to było siedem dni w NY. Teraz może zmienili na 14. Z tyłu paragonu powinno być info.

Zatem nie masz już szans. Zwrot towarów w sklepie stacjonarnym to wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:14   #4
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Mi powiedzieli, że do 14 dni można zwrócić lub zamienić na coś innego. Podobno nie ma problemu.
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:47   #5
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
To prawo akurat dotyczy zakupów przez internet, a nie stacjonarnych.
racja ale nie tylko, tyczy się to również stoisk nie będących APS'ami, pokazów, prezentacji itd. Ogólnie zakup poza siedzibą firmy lub poza APS
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:50   #6
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Każdy sklep ma inną politykę zwrotów, więc nie ma co patrzeć na CCC Ale najlepiej zapytać się w sklepie bądź też zadzwonić.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.