Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 14:57   #901
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Abdel Pokaż wiadomość
Witam.
Tez jestem tutaj nowy i poczytalem sobie troszke w tym wontku i mysle ze tu troche posiedze bo jestem zielony a kolczyk w wardze mam od 3 dni
Ale zaczynam sie martwic bo pierwszego dnia nawet nie mialem opuchlizny a teraz juz jest i mam wrazenie ze kolczyk jest za krutki bo jak by wrzyna mi sie w warge od wewnatrz i wydaje sie ze po nocy troszke zarasta i boje sie ze zarosnie i trzeba go bedzie usuwac operacyjnie to jest mozliwe w ogole ? :P ale w drugiej strony juz pare razy zaczaczylem pozadnie przy jedzeniu o zeby a jak sie smieje to niezle wystaje kuleczka wiec chyba nie jest za krotki.

A tak pozatym polecam wszystkim któzy sie wahaja bo Strasznie fajna sprawa

po pierwsze polecam slownik ortograficzny ;] po drugie poczytaj watek znajdziesz tam odpowiedzi
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:26   #902
VirusHunter
Przyczajenie
 
Avatar VirusHunter
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Racibórz - Hamburg
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do VirusHunter
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja mam juz od dobrych 4 lat kolczyk w wardze (na srodku) nigdy niemialam problemow i 2 lata mam w jezyku i pepku , poltoraroku w chrzastce w prawym uchu. w chrzasce najbardziej bolalo a w pepku mialam zawsze problemy z gojeniem i dlatego niemam standardowo od gory(nad pepkiem) przeklute tylko od dolu czyli kolczyk jest do gory nogami . zastanawiam sie gdzie by jeszcze sobie zrobic kolczyk...
w jezyku po 3 dniach opuchlizna zeszla i bylo ok. najlepiej jest ssanie kostek lodu z rumianku... pozdrawiam
__________________
>>> jump-mania takes over <<<
VirusHunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:39   #903
Abdel
Przyczajenie
 
Avatar Abdel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Tak wiem sorry za ortografie ale pisałem szybko przed wyjściem :P No kurde czytalem na raty troche z poczatku i troche z konca wiec pewnie ominolem no jak nie ma wyjscia to biore sie do czytania
Abdel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:36   #904
Abdel
Przyczajenie
 
Avatar Abdel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No dobra Po czytałem i poszedłem wymienic kolczyka na dłuższy i strasznie mi koles zorał kanał ból straszny grzebał jak w nie powiem czym... Zaczynam smarowac Tribiotic-em i płukać Szałwiom a przy okazji pije rumianek. Myslicie ze sytuacja sie nie powtórzy bo trzeciego "Przekucia" w takim wykonaniu to nie zniese
Abdel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:41   #905
Zulli
Przyczajenie
 
Avatar Zulli
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie musisz pic rumianku, wystarczy nim płukać jame ustna^^

najlepiej zaparz rumianek, poczekaj az wystygnie i wlej go do woreczków do lodu, albo do foremki i zamróź.

zimno usmiezy ból i opuchlizna sie zmniejszy
Zulli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:33   #906
Abdel
Przyczajenie
 
Avatar Abdel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Tak wiem ale i tak mam go pic wiec luz
A mam pytanie, bo jak zejdzie mi opuchlizna i za 3 tyg. wymienię przebitkę na kółeczko i jak mi ten kolo to jakoś na chama włoży i podrażni ta zagojoną rane to opuchlizna może wrócić???
Abdel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:38   #907
Zulli
Przyczajenie
 
Avatar Zulli
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

no ale w kostkach lodu tez bys go wchłanial i na dodatek dobrze dzialal na rane zimnem ^^

profesjonalista nic nie powinien Ci na chama wkładać.
no ale jak to dzis jest...

niewazne.

po 3 tygodniach ona jeszcze nie jest zagojona

i moze opuchlizna wrócic,
nie ma na to reguły
Zulli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 16:53   #908
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie rumianek a szalwie w kostkach i do plukania zadnego rumianku, hm ja bym poczekala wiecej niz 3 tyg z wymiana skoro znow masz rozwlaony kanal zreszta co za imbecyl ci to wsadzal ;/ ja raz mialam wymieniany swiezy kolczyk i praktycznie nic nie poczulam a mialam wymieniany w tragusie ;] i nie tribiotyk no chyba ze masz zakazenie? antybiotykow nie stosuje sie na zapas ;] sol fizjologiczna i octenisept jesli kupisz a jak nie to sama sol fizj wystarczy ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:11   #909
Abdel
Przyczajenie
 
Avatar Abdel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No widzicie debili mam w miescie (Częstochowa) ale co zrobic przeciesz sam sobie nie przebije choc chyba lepiej by mi to wyszlo sesese Dzieki wielkie za helpa.
Abdel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:20   #910
RoXy_k8
Przyczajenie
 
Avatar RoXy_k8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam takie pytanko. Czy w wieku 14 lat można zrobić sobie kolczyka w wardze? Czy trzeba iść do kosmetyczki z rodzicem czy samemu można iść?
Bardzo bym chciała mieć tego kolczyka, tylko jest jeden problem, bo bym musiała go wyjmować na czas lekcji czyli ok. 6 godzin i czy przez to bym mogła mieć jakieś nie przyjemności z próbą ponownego założenia kolczyka? Czy lepiej zrobić go sobie w lato gdy nie będę musiała go wyciągać? Z góry dziękuje za odpowiedz... pozdrowionka
RoXy_k8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:46   #911
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RoXy_k8 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko. Czy w wieku 14 lat można zrobić sobie kolczyka w wardze? Czy trzeba iść do kosmetyczki z rodzicem czy samemu można iść?
Bardzo bym chciała mieć tego kolczyka, tylko jest jeden problem, bo bym musiała go wyjmować na czas lekcji czyli ok. 6 godzin i czy przez to bym mogła mieć jakieś nie przyjemności z próbą ponownego założenia kolczyka? Czy lepiej zrobić go sobie w lato gdy nie będę musiała go wyciągać? Z góry dziękuje za odpowiedz... pozdrowionka
przede wszystkim kolczykow nie robi sie u kosmetyczki!!! Tylko w salonach, ew w domu jak ktos sie na tym zna. Tak, do salonu musisz isc z rodzicem, jesli nie masz skonczych 18stu lat, a nie masz.

Do ok 2 tyg nie powinno sie w ogole ruszac kolczyka, bo musi sie on lekko zagoic, a jesli musisz go wyjmowac w szkole to co za sens w ogole go robic? Mysle ze jesli rodzic ci pozwala na kolczyka to nauczyciele nie moga ci nic zrobic.
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 13:33   #912
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
przede wszystkim kolczykow nie robi sie u kosmetyczki!!! Tylko w salonach, ew w domu jak ktos sie na tym zna. Tak, do salonu musisz isc z rodzicem, jesli nie masz skonczych 18stu lat, a nie masz.

Do ok 2 tyg nie powinno sie w ogole ruszac kolczyka, bo musi sie on lekko zagoic, a jesli musisz go wyjmowac w szkole to co za sens w ogole go robic? Mysle ze jesli rodzic ci pozwala na kolczyka to nauczyciele nie moga ci nic zrobic.
jak nie ruszac? przeciez trzeba go przemywac, smarowac... ;/ w domu nie robi sie kolczykow, a raczej nie powinno wiec daruj sobie te rady
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:48   #913
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6695960]jak nie ruszac? przeciez trzeba go przemywac, smarowac... ;/ w domu nie robi sie kolczykow, a raczej nie powinno wiec daruj sobie te rady [/quote]

wiesz co, szczerze to jak ktos sie an tym zna to nie widze roznicy miedzy salonem a domem, powtarzam jak ktos sie ZNA.

kolczyki robi sie wenflonami, ktore bez problemu mozna zakupic w aptece, kolczyki w salonach piercingu albo sklepach typu yoko, wildcat. Woda utleniona - apteka, podobnie jak masci ktore czesto daja w salonach po przekluciu wiec?

a o ruszanie to chodzilo mi o WYJMOWANIE i wszelkie bawienie sie nim i ruszanie go na wszystkie strony (omg X_x), czytaj uwaznie .
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:55   #914
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

to ty pisz dokladnie, ja czytam uważnie.
kolczyków nie przemywa się wodą utlenioną, widze ze jestes niezle przeszkolona, ale w odwrotny sposob. jesli masz płyn do dezynfekcji i autoklawik w domu no to pewnie ze tak. a na pewno nie masz. i nikt nie ma.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:00   #915
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hah, każdy kolczyk który robiłam miałam przemywany wodą utlenioną żeby go zdecynfekować przed przekluciem, podobnie jak samo miejsce przekłucia i wenflon, i jak widzisz nie umarłam.

Podobnie każdy mój znajomy który ma gdziekolwiek kolczyka, więc nie bardzo wiem o co ci chodzi.

Gdybyś przeczytała dokładnie posta na który odpowiadałam i moją odpowiedz to wiedzialabys ze chodzi o WYJMOWANIE (tu, na lekcjach) a nie o jakies przemywanie o co sie doczepilas, lol.

Zreszta jak masz sie czepiac mnie to prosze bardzo, mnie to nie rusza, mam kolczyki nie od dzisiaj i jak widac w temacie ze zdjeciami maja sie dobrze, wiec na nic twoja krytyka co do chocby, wody utlenionej, jou. ;]
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:14   #916
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie interesuje mnie to czy krytyka cie obchodzi czy tez nie. wykazujesz sie bezczelnoscia i chamstwem w stosunku do mnie czego sobie nie zycze. dziewczyno nie masz zielonego pojecia o poprawnym kolczykowaniu i dezynfekcji narzedzi przeklucia, wiec sie nie wypowiadaj, bo pozniej ludzie czytaja porady takich jak ty i mysla ze prawidlowe jest przemywanie przekluc woda utleniona i robienie sobie kolczykow w domu. a to ani zdrowe ani higieniczne. mialas szczescie. to tyle, zreszta kolczyki lubia babrac sie po pewnym czasie wiec z taka higiena zycze powodzenia, bo piercerem to ty nie zostaniesz.

ja sie slucham osob wyksztalconych w tej branzy, ktorzy slyszac woda utleniona , czy tez samodzielne NIEPROFESJONALE przebijanie, wzdrygaja sie na sama mysl.

szkoda mi czasu z toba dyskutowac, bo wiesz ze nie masz racji, albo nie zdajesz sobie z tego sprawy, a jeszcze uparcie tkwisz w przekonaniu ze pozjadałaś wszelkie rozumy.

mylisz sie. to tyle.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:20   #917
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

po pewnym czasie? Mam jednego lipringa od 2 lat, mialam go robionego w domu, sterylnym wenflonem, i kolczykiem prosto z salonu piercingu, robila mi go osoba ktora kolczykuje w salonie i z pewnoscia sie na tym zna, przemywala mi miejsce przeklucia wlasnie woda utleniona.

drugiego mialam robiona przez osobe ktora tez sie an tym zna, zapewno wie o tym znacznie wiecej niz ty, sadzac po ilosci jej kolczykow, i tez przemywala wenflon , kolczyka i miejsce przeklucia woda utleniona.
I nie mialam zadnego problemu z zadnym z kolczykow.

Nie od dzisiaj ludzie uzywaja wody utlenionej ; ] lepiej odkazic miejsce przeklucia woda utleniona niz nie zrobic tego niczym, a chyba jednak woda utleniona odkaza, prawda? Takie ma zastosowanie, wiec zupelnie nie wiem o co ci chodzi ;D

nigdy nie slyszalam o jakis problemach zwiazanych z woda utleniona, haha nie wiem skad to wytrzasnelas.
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:24   #918
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

uz predzej spirytusem jesli zajmujesz sie tym bardzo nieprofesjonalnie bo to lepiej odkaza. woda utleniona, panno madra wyjaławia rane. i widac osoba ktora tez ci robila kolczyka na pewno nie byla profesjonalista. jestem ciekawa z ktorego salonu w takim razie byla i jak sie nazywała, bo albo jest beznadziejna, albo piercerem w ogole nie jest, nie byla i nie bedzie

do sterylizacji kolczykow uzywa sie plynow, albo autoklawu. a nie wody.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:33   #919
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

w ogole to nie rozumiem o co ten caly spor. (w dodatku nazwalas mnie beszczelna i chamska, choc nie zauwazylam gdzie w mojej wypowiedzi pojawia sie cos chocby troche chamskiego. A sama uzywajac zwrotu "daruj sobie" wykazalas sie beszczelnoscia, bo mozna to bylo napisac inaczej ; ] i skonczylam juz bo ta dyskusja jest jalowa. )

Mnostwo osob robi kolczyki w domach, i to wcale nie oznacza ze robia to pierwszym lepszym narzedziem i kolczykiem zakupionym bog wie gdzie.
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 14:43   #920
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
w ogole to nie rozumiem o co ten caly spor. (w dodatku nazwalas mnie beszczelna i chamska, choc nie zauwazylam gdzie w mojej wypowiedzi pojawia sie cos chocby troche chamskiego. A sama uzywajac zwrotu "daruj sobie" wykazalas sie beszczelnoscia, bo mozna to bylo napisac inaczej ; ] i skonczylam juz bo ta dyskusja jest jalowa. )

Mnostwo osob robi kolczyki w domach, i to wcale nie oznacza ze robia to pierwszym lepszym narzedziem i kolczykiem zakupionym bog wie gdzie.
wlasnie to oznacza. zegnam. bo szerzysz tylko zamet na forum i wprowadzasz nieswiadomych w blad.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:58   #921
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6696711]wlasnie to oznacza. zegnam. bo szerzysz tylko zamet na forum i wprowadzasz nieswiadomych w blad.[/quote]


No swietnie ze to juz koniec, to nie temat do klutni, Niepotrzebnie zaczelas, bo nie mialas podstaw i zrobilo sie jedno wielkie zamiesznie, narazie.


a co do kolczykow w wardze bo zrobil sie offtopic na temat wody utlenionej, zna ktos jakies dobre strony z kolczykami, chodzi mi tu dokladnie o czarne podkowy, oprocz wildcata?

Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2008-02-24 o 15:30
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:29   #922
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Aaa tam, gadka bez sensu, bo ani jedna ani druga nie wie do końca o czym pisze.

niqusia13 - bo wiele pro piercerów robi kolce w domu - swoim i klienta. Wystarczy jałowy sprzęt, kolczyk w pakiecie wyjęty z autoklawu, sterylna igła i jazda.

xxboo - bo wodą utlenioną nie przemywa się ran ani tym bardziej wenflonów (bo po cholerę, skoro są jałowe..?), nie dezynfekuje się również wodą utl. skóry przed kłuciem, spryskuje się ją płynami do dezynfekcji, skinseptem itp. Woda utleniona to przeżytek a Polacy nie lubią się uczyć i kultywują stare i 'dobre' przywyczajenia, czego najlepszym przykładem jest polecanie spirytu lub wody utl. do przemywania czegokolwiek.

Na marginesie, kolejny raz napiszę, że żadne z nas nie jest pępkiem świata i proszę nie opierać swoich 'dobrych' rad na podstawie swojej i tylko swojej bądź swoich znajomych osoby. To, że 'mi' się nic nie stało, 'mi' się dobrze zagoiło, 'mnie' nie bolało, to nie znaczy, że każdemu się zagoi, nie będzie boleć i nic się nie stanie.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:33   #923
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Yaza, zgadzam się z tobą

woda utleniona to moze faktycznie przezytek, jak pisalam ja swojego kolczyka mialam robionego dosyc dawno, na przyszlosc bede wiedziec ze to juz przezytek ^^

a dla sprostowania, nie pisalam ze woda utl, przemywa sie rany bo dobrze wiem ze tego sie nie robi
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 00:51   #924
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

o ranach pisałam ogólnikowo... niestety mam bardzo złe doświadczenia nawet z osobami które, de facto, powinny mieć jednak pojęcie o tym czym się zajmują i co studiowały - lekarzach, chirurgach itd... Moja mama jest farmaceutą, przeszkoliłam ją swego czasu o właściwościach soli fizjologicznej i teraz sama poleca ją pacjentom, doucza się, MYŚLI - bardzo rzadkie w dzisiejszej służbie zdrowia. Niedawno opowiadała mi, że przychodzą do niej ludzie, którym lekarz kazał przemywać spirytusem rany pooperacyjne... Paranoja.

no, dość off topa.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:56   #925
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Aaa tam, gadka bez sensu, bo ani jedna ani druga nie wie do końca o czym pisze.

niqusia13 - bo wiele pro piercerów robi kolce w domu - swoim i klienta. Wystarczy jałowy sprzęt, kolczyk w pakiecie wyjęty z autoklawu, sterylna igła i jazda.

xxboo - bo wodą utlenioną nie przemywa się ran ani tym bardziej wenflonów (bo po cholerę, skoro są jałowe..?), nie dezynfekuje się również wodą utl. skóry przed kłuciem, spryskuje się ją płynami do dezynfekcji, skinseptem itp. Woda utleniona to przeżytek a Polacy nie lubią się uczyć i kultywują stare i 'dobre' przywyczajenia, czego najlepszym przykładem jest polecanie spirytu lub wody utl. do przemywania czegokolwiek.

Na marginesie, kolejny raz napiszę, że żadne z nas nie jest pępkiem świata i proszę nie opierać swoich 'dobrych' rad na podstawie swojej i tylko swojej bądź swoich znajomych osoby. To, że 'mi' się nic nie stało, 'mi' się dobrze zagoiło, 'mnie' nie bolało, to nie znaczy, że każdemu się zagoi, nie będzie boleć i nic się nie stanie.
doskonale wiem o czym pisze, nie wspomniała kolezanka o sterylnych narzedziach, kolczyku wysterylizowanym. gdyby napisała to by byla inna gadka, bo ona chyba nawet nie ma pojecia co to autoklaw.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:17   #926
xNoxReasonx
Raczkowanie
 
Avatar xNoxReasonx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 113
GG do xNoxReasonx
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja tam mam znake od dawna robiłam w Czestochowie i jakos piercer dobrze mi zrobił go .Opuchlizna bardzo szybko zeszła i jest gud w języku robiłam 3 lata temu i też jest dobrze.I też nie słyszałam żeby wodą utlenioną profesjonalista robił .
__________________
Żyć chwilą....
xNoxReasonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:01   #927
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja własnie wracam do zywych-po miesiacu abstynencji mam znowu internet-
sprawy ,które wzburzały-zostały wyjasnione

sa profesjonaliści i pseudoprofesjonalisci-klient-laik nie odrózni jednego od drugiego-a będzie sie upierał ,że wszystko jest okej-ale żeby jałowe rzeczy przemywać niejałowym płynem

ja przestawiam teraz moich klientów z soli fizjologocznej na Octenisept-polski odpowiednik niemieckiego Octaniseptu-z tym,że tańszy
wygodna forma aerozolu-i cena ok23-25zł-dla mnie sa na plus teraz stosuję na swój nowy nabytek-Ashley
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:12   #928
VirusHunter
Przyczajenie
 
Avatar VirusHunter
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Racibórz - Hamburg
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do VirusHunter
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja moj w wardze zrobilam u kosmetyczki i mi go krzywo zrobila.potem w domu moja matka kazala mi go wyciagnac (niepozwalala mi na piercingi) potem jakies 2 tygodnie pozniej sama sobie przekulam troche nizej niz kosmetyczka i tymbardziej ze prosto. potem tylko przemywalam woda utleniona i bylo ok. moja kolezanka tez sama sobie zrobila. ja niewidzialam w tym nic zlego. np jezyka sama bym niezrobila. wiem ze to troche lekkomyslne ale chcialam go wtedy miec i koniec i zrobilam lepiej niz kosmetyczka. ale reszta moich kolczykow zrobilam w salonie.. samemu to jednak bardziej boli i dluzej trwa. pozdrawiam
__________________
>>> jump-mania takes over <<<
VirusHunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:25   #929
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

sama tego chcialas, skoro u kosmetyczki
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:25   #930
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;6718161]doskonale wiem o czym pisze, nie wspomniała kolezanka o sterylnych narzedziach, kolczyku wysterylizowanym. gdyby napisała to by byla inna gadka, bo ona chyba nawet nie ma pojecia co to autoklaw.[/quote] eh a ta znow swoje ;p
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.