ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 06:54   #3241
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ja stosuję w dość niewielkim odstępie czasowym- po AD jest może z 10-15 minut przerwy i krem, jak krem się wchłonie (kilka minut) nakładam filtr, następne kilka minut i puder. I nie mam żadnych nieporządanych reakcji.
A czytałam wiele razy tu na wizażu, że od filtra czeka się minimum 10-15minut
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:04   #3242
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja nie praktykuję takich kombinacji, bo co za dużo to nie zdrowo...
Acnederm + krem + filtr + puder ... o matko to szaleńcza mieszanka wg mnie
Sama chemia, mnóstwo chemii.... taka trochę przesada. Nie lepiej stosować AD tylko na noc, przed spaniem i bez żadnych kremów? A rano dokładne nawilżenie i makijaż?
Tak na prawdę to nie wiemy co sie dzieje na powierzchni naszej skóry jak zmieszamy taki AD z jakimś kremem nawilżającym, filtrem a potem jeszcze przysypiemy pudrem.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:01   #3243
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja nie praktykuję takich kombinacji, bo co za dużo to nie zdrowo...
Acnederm + krem + filtr + puder ... o matko to szaleńcza mieszanka wg mnie
Sama chemia, mnóstwo chemii.... taka trochę przesada. Nie lepiej stosować AD tylko na noc, przed spaniem i bez żadnych kremów? A rano dokładne nawilżenie i makijaż?
Tak na prawdę to nie wiemy co sie dzieje na powierzchni naszej skóry jak zmieszamy taki AD z jakimś kremem nawilżającym, filtrem a potem jeszcze przysypiemy pudrem.
Dokładnie. Dla mnie to dużo za dużo. To już wolę przedłużyć kurację AD i używać go tylko na noc, niż aplikowac sobie tyle warstw na skórę.

Tak jak napisałam wcześniej AD używam na noc, na dzień filtr, ale od kilku dni nakładam też AD (o ile nie wychodzę z domu).
Przeżywam załamanie w kuracji, moja twarz wygląda okropnie - wszystkie zaskórniki zaczęły wychodzić i się otwierać, do tego podskórne grudki które miałam (zaskórniki zamknięte) też wychodzą na światło dzienne.

Ale plus taki, że kilka plamek, które miałam stały się prawie niewidoczne i zmniejszyła mi się zmarszczka mimiczna na czole.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:46   #3244
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie da rady inaczej, jeżeli nie stosuję nawilżacza, to mi się skóra przesusza, zresztą już pisałam, że AD stosuję tylko na poledyńcze plamki, nie na całą twarz A bez filtra z domu nie wyjdę. Moja skóra jakoś to przeżywa i wygląda dobrze.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2010-05-04 o 13:47
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:11   #3245
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Nie da rady inaczej, jeżeli nie stosuję nawilżacza, to mi się skóra przesusza, zresztą już pisałam, że AD stosuję tylko na poledyńcze plamki, nie na całą twarz A bez filtra z domu nie wyjdę. Moja skóra jakoś to przeżywa i wygląda dobrze.
Może warto by było poszukać bardziej treściwego filtra, pod który nie musiałabyś kłaść kremu nawilżającego?
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:18   #3246
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dokładnie...

Poza tym ja nie wyobrażam sobie wyjścia z domu z AD na twarzy. Bardzo dobrze go wmasowuję i wsmarowuję w twarz, ale jednak pozostawia on takie jakby białawy film na twarzy. Ogólnie ta maść ciężko się wchłania, przynajmniej u mnie, stosowana w dość sporej ilości i na większą część twarzy.
Ale jak ktoś stosuje tylko punktowo to możliwe, że nie jest to aż tak bardzo uciążliwe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:11   #3247
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie nie ma żadnego białego filmu po AD, ale ja wcieram go niewielką ilość, do całkowitego wchłonięcia.
Macie racje z tym filtrem- poszukam jakiegoś lepszego Podobno godne polecenia jest Avene i pewnie się skuszę, choć z ciężkim sercem, bo drogie to jak pierun.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 18:49   #3248
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ale nawet jak nie zostawia bialego filmu to jest po nim sciagnieta twarz.. nie wyszlabym tak
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:04   #3249
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

u mnie AD nie zostawia białego filmu, raczej jaśniejszą poświatę którą uważam za plus - zmniejsza to zaczerwienienie mojej cery, i mogę wyjść z AD bez makijażu. poza tym mam po nim matową twarz, w przeciwieństwie do tego, co po normalnym kremie; mniej mi się również przetłuszcza.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:59   #3250
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

o tak ad mi świetnie matowi buźke, jak nic, ale z ad na buźce bym nie wyszła, tylko na noc go używam na dzień nawilżacza
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 09:29   #3251
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja również nie zauważyłam żeby AD pozostawiało białą warstwę na mojej buźce, i również nie ściąga mnie. Świetnie matowi, to fakt. Ale i tak używam go na noc.
Już chciałabym aby te wszystkie przebrawienia zniknęły...
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 09:36   #3252
monikaxx93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja stosuje AD wieczorem, czasem też rano ale tylko jak mam czas....I nie zabardzo pomaga , niewiem czemu... Mi już chyba nic niepomoże. I jakoś niechce rozjaśniać mi tych przebarwień.. A na dodatek te pryszcze. ( stosuje AD już ponad miesiąc).
monikaxx93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 15:37   #3253
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez monikaxx93 Pokaż wiadomość
A ja stosuje AD wieczorem, czasem też rano ale tylko jak mam czas....I nie zabardzo pomaga , niewiem czemu... Mi już chyba nic niepomoże. I jakoś niechce rozjaśniać mi tych przebarwień.. A na dodatek te pryszcze. ( stosuje AD już ponad miesiąc).
Cierpliwości. ;*
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:45   #3254
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam pytanko. Ja stosuję acne derm od tygodnia. Mam cere mieszana (strefa T sie przetłuszcza, policzki w normie) skłonna do wyprysków, ale moim najgorszym problemem sa rozszerzone pory i zaskórniki, których ni siak nie mogę sie pozbyc. AD nie podrażniał mnie od samego poczatku (może troszeczke) i nakładam dośc dużo go na twarz. Co to znaczy, że na mnie nie działa ? Czy mi pomoże na mój problem ? Wczoraj wyskoczyły mi 2 ropne syfy i czasem niewiem czy po tym AD. Ale szybko sie goją, prawie już ich nie widac . Czy to możliwe że ten AD wyciąga wszystko na wierzch ? bo narazie poprawy nie widze, po nałożeniu tylko twarz jest super matowa i taki stan utrzymuje sie przez długi okres, nos tylko sie przetłuszcza, ale przejade po nim chusteczka i jest ok. Twarz myje jakimś włoską pianka, która jest delikatna i nie podrażnia skóry, zreszta mama wie co dobre i zmywam woda mineralną. Dwa razy w tygodniu stosuję maseczke z zielonej glinki z Ziaja. Łykam Visaxinum by dostarczyc organizmowi tego co potrzeba. Co mógłbym jeszcze zrobic by się tego pozbyc ?
Edit: Pani dermatolog kazała mi jeszcze kupic epiduo (niby na syfy i zaskórniki), a latem dopiero acne derm (na plamy i blizny), lecz gdy przeczytałem jak epiduo podrażnia to postanowiłem kupic Acne derm, a Epi dopiero w wakacje, ponieważ z taką podrażnioną twarzą bym się nigdzie nie pokazał, a w szkole trza ocenki poprawiac, żeby zdac xD

Edytowane przez Filip1993
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:50 Powód: Zapomniałem coś dodac
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:20   #3255
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
moim najgorszym problemem sa rozszerzone pory i zaskórniki, których ni siak nie mogę sie pozbyc.
Mi ad pomógł bardzo na zaskórniki.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
AD nie podrażniał mnie od samego poczatku (może troszeczke) i nakładam dośc dużo go na twarz. Co to znaczy, że na mnie nie działa ?
Nie, to nie oznacza, że na Ciebie nie działa. Mnie też nie podrażniał, a działał. Cierpliwości. Wmasowuj dobrze w skórę [podobno lepsze i szybsze efekty].

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Czy mi pomoże na mój problem ?
A skąd mamy to wiedzieć? Jak pomoże to zobaczysz. Nie na każdego działa to samo, nie da się tego ocenić.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Wczoraj wyskoczyły mi 2 ropne syfy i czasem niewiem czy po tym AD. Ale szybko sie goją, prawie już ich nie widac . Czy to możliwe że ten AD wyciąga wszystko na wierzch ?
Tak ad może wyciągać syf na wierzch bo to kwas i takie jest jego działanie.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
bo narazie poprawy nie widze
Po tygodniu poprawy na pewno nie zobaczysz. Po około miesiącu powinno być już widać jakieś efekty [choć nie zawsze na plus, bo może akurat wtedy zacznie się wysyp, ale to nie reguła].


Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Edit: Pani dermatolog kazała mi jeszcze kupic epiduo (niby na syfy i zaskórniki), a latem dopiero acne derm (na plamy i blizny), lecz gdy przeczytałem jak epiduo podrażnia to postanowiłem kupic Acne derm, a Epi dopiero w wakacje
Epiduo to mocny lek, ale nie każdego podrażnia. To, że podrażni 99 na 100 osób, nie znaczy, że i u Ciebie tak będzie. Pozatym jeśli będzie podrażniał ,to wtedy zmniejsza się częstotliwość jego stosowania.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-05-16 o 14:22
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:28   #3256
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ok dzięki za odpowiedź, a coś z kosmetyków co bym mógł jeszcze używac do poprawy stanu cery ? Jakieś propozycje ?
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:51   #3257
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dermatolog kazała Ci stosować Acne Derm w lecie? chyba powiedziała Ci o tym, ze wtedy także musiałbyś używać wysokiego filtra na twarz? bo jak nie powiedziała to radzę zmienić lekarza...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:18   #3258
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mówiła, że te leki się stosuję najczęściej w zime, bo to najlepszy czas na leczenie zaskórników i przebarwien, ale o słońcu nic nie wspominała i filtrach, może zapomniała, ale o tym wiedziałem o tych filtrach bo czytałem na forum troche i nawet na ulotce pisze
Pozatym pani dermatolog to starsza kobieta już po 60, a ma cere lepsza niż moja i nie jedna nastolatka, więc myślę że wie jak dbac o cere
E: A jaki krem nawilżający polecicie do cery tłustej, jakiś dobry i żeby nie był strasznie drogi.
Troche czytałem i się dowiedziałem, że nawilżanie jest bardzo ważne nawet przy cerze tłustej, ja tego nigdy nie robiłem :/

Edytowane przez Filip1993
Czas edycji: 2010-05-16 o 15:28
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:47   #3259
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Babydream z Rossmana, przeczytaj sobie o nim w KWC, ma bardzo dobre opinie. Taki z cynkiem
Albo Cetaphil MD
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 16:05   #3260
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Ok dzięki za odpowiedź, a coś z kosmetyków co bym mógł jeszcze używac do poprawy stanu cery ? Jakieś propozycje ?
Krem dobrze nwilżający przy ad i rano filtr. Z kremów polecam humektan z apteki koszt ok 13zł albo polecony wcześniej babydream z rossmana - koszt ok 6zł.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dermatolog kazała Ci stosować Acne Derm w lecie? chyba powiedziała Ci o tym, ze wtedy także musiałbyś używać wysokiego filtra na twarz? bo jak nie powiedziała to radzę zmienić lekarza...
Uwierz mi, że większośc dermatologów o tym nie mówi, żal.pl.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:12   #3261
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ok dzieki wielkie
E: A jaki filtr polecicie do mojej cery (zależy mi żebym po nim sie nie świecił jak latarnia) ? Przepraszam, że tak sie wypytuje, ale jestem meżczyzną i sie kompletnie nieznam xD

Edytowane przez Filip1993
Czas edycji: 2010-05-16 o 17:39
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:51   #3262
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak na prawdę po każdym filtrze jeżeli nakładasz przepisową ilośc się swiecisz. Mozesz to zmatowic skrobią [mąką ziemniaczana albo skrobia kukurydziana]-efekt genialny.

os siebie polecam filtr babydream z rossmana, tani, nie bieli jako jeden z neiwielu, nie zapycha i u mnie nie swieci sie mocno
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:47   #3263
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hmm mężczyzna z skrobia na twarzy ? Widac to coś jak się nałoży na ten filtr ? Bo wiesz niechce żeby sie koledzy ze mnie śmiali
E: Mam pytanko ten krem beabydream to ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-16936.htm ? czy jest jeszcze jakiś inny ? Czy do mojej cery nie będzie lepszy ten humektan ? Bo cena 13zł to jakoś nie super dużo i jak ma byc lepszy to chetnie na niego tyle wydam ...

Edytowane przez Filip1993
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:04
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:45   #3264
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Hmm mężczyzna z skrobia na twarzy ? Widac to coś jak się nałoży na ten filtr ? Bo wiesz niechce żeby sie koledzy ze mnie śmiali
E: Mam pytanko ten krem beabydream to ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-16936.htm ? czy jest jeszcze jakiś inny ? Czy do mojej cery nie będzie lepszy ten humektan ? Bo cena 13zł to jakoś nie super dużo i jak ma byc lepszy to chetnie na niego tyle wydam ...
Skrobii nie widać nic a nic, a pięknie matowi buzię na długo. Tylko pędzlem się nakłada tak, jak puder, miejsce przy miejscu, nie za dużo.

Tak, to ten krem tylko, że jest w niebieskiej tubce z żółtą nakrętką

Ja uważam, że humektan zdecydowanie lepiej nawilża. Aczkolwiek możesz zakupić jede i drugi i wypróbować na własnej skórze, to żaden majątek.

pozdrawiam
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:45   #3265
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak zrobie dzięki za odpowiedz
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 21:11   #3266
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Babydream jest cudowny. Nie zamienię go na żadny inny krem.

Dziś minął miesiąc od stosowania AD. Jednak do wakacji nie wyjdę bez makijażu.;<
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 21:32   #3267
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja już prawie 3 miesiące stosuję i jest coraz ciężej, tzn. na początku widziałam wielką poprawę, a teraz chyba AD nie radzi sobie już tak rewelacyjnie... no i zaczął mnie zapychać nie wiecie, czy Skinoren bardzo różni się składem, może on mnie nie zapcha...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:10   #3268
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

vision ja mam to samo na początku super działanie, a teraz zupełnie jakbym wode kładła na twarz nic nie robi , nic się nie dzieje, syfy wyskakują, no szok. a stosuje tez juz 3 misiące.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:22   #3269
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mi się wydaje, że to co mógł to już zrobił, tzn przebarwienia mi bardzo rozjaśnił, ale nie do końca - pewnie nie może sie uporać z nimi tak całkowicie
no i najgorsze jest to, że zaczął mnie zapychać, niby jak mi coś wyskoczy to posmaruję AD i znika po jednej nocy, no ale ileż można
jeszcze zauważyłam, że z czasem poszarzała mi twarz i tak jakby uwydatniły się zmarszczki mimiczne w okolicach oczu (mam je od uśmiechania się), więc teraz używam AD co dwa dni, na szczęście problem znikł, ale na początku stosowania nie miałam takiego czegoś
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:13   #3270
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Vision ad i skinoren to podobno to samo, z tym, że bodajże ad ma większe stężenie kwasu.

hmm 3 mce mówicie... to może wysyp znowu? tak na dobrą sprawę 3 mce t nie jest aż tak dużo, więc moim zdaniem nie powinno być tak, że skóra się przyzwyczaiła... zmieniałyście kosmetyki albo coś?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.