Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 09:37   #2761
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
a kurcze moje dziecie tak sie wierci ze masakra.... teraz pod koniec jakiegos powera dostalo....az mnie wszystko boli....nawet teraz jak zaczelam to pisac to kopniaka dostalam...a wczoraj wieczorem myslalam ze mnie rozsadzi...
I tak to jest, każda ciąża jest inna.Moja dzidziolka wierci się mocno od samego początku.Nawet miałam wrażenie,że szybciej odczuwam ruchy dziecka niż to jest napisane w literaturze (I-sza ciąża).Lekarz zgodził się ze mną dopiero jak na USG nie mógł spawdzić parametrów, taka była ruchliwa. Może ze 2-3 razy w ciągu całej ciąży mała mnie wystraszyła swoim spokojem. Temin mam na 1 kwietnia i mała nadal wierci się intensywie z tym, że bardziej jest to przeciąganie i rozpychanie niż kopanie. Przybiera na sile po 20-tej . Cudne uczucie ...
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:40   #2762
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dzień dobry

Fajnie macie że i KTG i USG, a mój lekarz na urlopie i dopiero będzie 12 kwietnia, czyli jak już będę jeden dzień przeterminowana .
Na szczęście mały ruchliwy to spokojna jestem.

Mąż mnie dzisiaj powiadomił że znajomi wpadną wieczorkiem na piwko. Więc będę musiała chyba coś upiec, a nie mam pomysłu, bo już się na pieczenie nastawiłam na piątek i sobotę, jakiegoś serniczka i karpatkę, a mazurka kupię. Chyba dzisiaj upiekę tego sernika, troche zostawię a resztę do zamrażalnika.
Ale szczerze to nie mam ochoty gości przyjmowaći patrzeć jak piwkują, ale mąż mi Karmi kupił na pocieszenie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:43   #2763
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
I tak to jest, każda ciąża jest inna.Moja dzidziolka wierci się mocno od samego początku.Nawet miałam wrażenie,że szybciej odczuwam ruchy dziecka niż to jest napisane w literaturze (I-sza ciąża).Lekarz zgodził się ze mną dopiero jak na USG nie mógł spawdzić parametrów, taka była ruchliwa. Może ze 2-3 razy w ciągu całej ciąży mała mnie wystraszyła swoim spokojem. Temin mam na 1 kwietnia i mała nadal wierci się intensywie z tym, że bardziej jest to przeciąganie i rozpychanie niż kopanie. Przybiera na sile po 20-tej . Cudne uczucie ...
moj wlasnie zawsze dawal czadu, a teraz taka cisza dzisiaj powiem lekarzowi jak bede w szpitalu
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:45   #2764
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość

Aha powiedzcie mi jeszcze niezaślubione mamy jak to w końcu jest z tym uznawaniem dziecka. Bo znowu mi nagadali, że w szpitalu już powinnam mieć papier z USC, że mój Tż się przyznaje do ojcostwa bo potem owszem na akcie urodzenia będzie tak jak chcemy ale w papierach szpitalnych dziecko będzie miało moje nazwisko. Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie? Czy tych papierów szpitalnych się w ogóle gdzieś potem "używa"? Czy taka rozbieżność w nazwiskach potem nie przeszkadza, nie wprowadza w błąd?
Bo ja już zgłupiałam czy iść teraz do USC i potem czy tylko potem?
Jakbym mało miała jeszcze do załatwiania
jest tak jak piszesz... mnie też pytali w szpitalu czy mam uznanie, nie miałam i dzidzius miał w szpitalu moje nazwisko w papierach... uznanie zrobilismy z TZ po urodzeniu, potem musiałam tylko okazac to uznanie przy wypisywaniu aktu urodzenia...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:49   #2765
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dzień dober nadrabiając zaległości z wczoraj udoiłam 80 ml także drugie śniadanko Kubusiowe już czeka Nie wiem czy wam pisałam ale dostałam potwornego uczulenia na koper włoski i nie mogę się cholerstwa pozbyć mam bąble na cyckach, udach, tyłku, biodrach, łydkach pod kolanami i na wewnętrznej stronie ramion (pod pachami) matko jak swędzi, drapę się szczotką do mycia garnków nie mogę już wytrzymać, mam to od kilku dni i żadne wapno nie pomaga dzwoniłam kiedyś na pogotowie wieczorem, że przyjadę i czy mogą mi dać jakiś zastrzyk odczulający a oni na to, że absolutnie nie przy karmieniu...masakra...ja co nigdy żadnego uczulenia na nic nie miałam
My dzisiaj z małym mieliśmy jechać do szpitala na kontrolę do neonatologa, ale nie jedziemy, bo szanownej pani doktor w wielki tydzień się pracować nie chce i kazała mi zadzwonić po świętach - ale jestem wściekła!!!Ja już wykąpana, umalowana, ubrana w sukieneczkę a tu duuuupa...ale w zamian za to jedziemy z małym na spacerek do moich rodziców - mama ma urlop, to może mnie ktoś po drodze zobaczy, że ładnie wyglądam po ciąży
A i jeszcze wam powiem hita: NIE DOSTANĘ BECIKOWEGO!!!!!! Mój gin mi wypełnił zaświadczenie, że byłam pod opieką od 12 ego tygodnia (co się zgadza, bo zmieniałam lekarza i od 12 byłam u niego). I problemu by nie było, bo w karcie ciąży miałam pierwszą wizytę u starej gin w 9 tyg. i wystarczyłoby iść do niej, żeby mi drugie zaświadczenie wypisała...no i właśnie: po pierwsze ta stara małpa nie prowadziła kartoteki dot. mojej ciąży (pisałąm wam, że ona tylko kasę wydziera od pacjentek), a ja mojej karty ciąży nie mam, żeby jej udowodnić, że byłam u niej w 9 tyg. , bo zostawili sobie ją w szpitalu i tak oto 1000 zł przepadło
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ja Marcelka też na karmienie nie budzę i tak jak w nocy je co godzinę tak w dzień może nawet co 4 ... Nie dałoby się tak na odwrót ... Chyba się o tę melisę pokuszę

aneczkaaa z tymi cyckami to nie żarty Mój mąż powiedział że w życiu takich na żywo nie widział

Mamusie a jakich kremów używacie do pupek?? Ja mam z bubchen ale widzę że tam też jest cynk ... z tym że to jest taki tłusty krem, nie jak sudocrem ...
ja używałam przez pierwsze 3-4 dni penathen w puszce, ale jakieś małe krostki się pojawiły i sięgnęłam po bepanthen i na razie jego używam i dupcia - miodzio. Mam jeszcze z Hippa ale zacznę może od następnego miesiąca

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A jak kąpiecie Wasze maleństwa?? Codziennie?? Bo teraz dużo się mówi o tym żeby nie kąpać codziennie a przemywać i ja planuje małego co drugi dzień kąpać
Ja tak samo jak Aniap kąpię codziennie, chodzi o ten rytuał i mój mały się strasznie dziera przy kąpaniu, ale od 2 dni mam na to sposób: śpiewam mu tak głośno, że chyba cała ulica mnie słyszy, a on zszokowany siedzi cicho do momentu aż zacznę myć włoski - wtedy to już nic nie pomaga
A ja się tak zapytam: używacie jeszcze pieluch Newborn??Bo ja już 2 dni po wyjściu ze szpitala musiałam przejść na rozmiar 2 Newborny oddałam koleżance, co w kwietniu rodzi.Aak wogóle to dostałam w paczce ze szpitala 2 pieluchy belli i powiem wam, że jak dla mnie są o niebo lepsze od pampersów chłoną ładnie kupę, a na pampersie mi zostaje, i wogóle takie mięciusieńkie są Tylko u mnie w żadnym sklepie nie ma tych pieluch w rozmiarze 2, są same większe...nawet w tesco nie ma 2
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:54   #2766
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

ale przeciez teraz to juz zniesli i normalnie wystarczy jedna wizyta w trymestrze, nawet w wyborczej byl artykul ze te kbiety ktore nie dostaly moga sie starac ponownie.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:06   #2767
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Baobabku, przekichane z tym becikowym wyszło u Ciebie Ja czekam na becikowe, a jeszcze TZ się w pracy dowiedział, że przypada w takie wysokie ubezpieczenie, że powinniśmy dostać jakieś 2 koła jeszcze-na wakacje idealnie.

Ja też bepanthen zachwalam, penaten dużo słabszy i zostawia białe smugi, ciężko zmyć jakoś.

Też kąpiemy codziennie... prawie-np.dziś TZ gra koncert i wróci w nocy więc ja sama się nie podejmuję i będzie mycie wacikami tylko. Kilka razy już tak robiliśmy, bo albo dzień pełen wrażeń, albo ona niespokojna bardzo.

Nadal używamy newborn i nie wiem nawet po czym poznać że już można wziąć większe, bo nie mam jej jak zważyć-dziś pediatra więc się dowiemy ile waży.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 11:20   #2768
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Hej Dziewczyny
Byłam ciekawa czy ta wczorajsza pełnia podziałała na którąś z Was, czy któraś mama z brzuszkiem odpłynęła do szpitala zerkam tu do Was i czytam.
Moja Nadia jak widać nie reaguje na takie księżycowe atrakcje
Wierci się niesamowicie od kilku dni, w dzień i w nocy wariuje,ale wyjść na święta nie chce
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:22   #2769
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Kąpię rano, woda z balneum.

Pieluchy: 4 paczka newbornów

Kosmetyki: linoderm i bepanten maść, sudokremu nie mam

Becikowe: W szpitalu zrobili sobie ksero z karty ciąży, orginał dostałam z powrotem
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:37   #2770
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Baobabku, przekichane z tym becikowym wyszło u Ciebie Ja czekam na becikowe, a jeszcze TZ się w pracy dowiedział, że przypada w takie wysokie ubezpieczenie, że powinniśmy dostać jakieś 2 koła jeszcze-na wakacje idealnie.

Ja też bepanthen zachwalam, penaten dużo słabszy i zostawia białe smugi, ciężko zmyć jakoś.

Też kąpiemy codziennie... prawie-np.dziś TZ gra koncert i wróci w nocy więc ja sama się nie podejmuję i będzie mycie wacikami tylko. Kilka razy już tak robiliśmy, bo albo dzień pełen wrażeń, albo ona niespokojna bardzo.

Nadal używamy newborn i nie wiem nawet po czym poznać że już można wziąć większe, bo nie mam jej jak zważyć-dziś pediatra więc się dowiemy ile waży.
Pieluchy zmieniasz na rozmiar większy gdy zaczynaja być za ciasne przy zapinaniu, lub z nich coś wypływa.

Tylko sie tym ubezpieczeniem za dużo nie chwal, mój tż pochwalił się szwagierce że z ubezpieczenia będziemy mieli z 8 tyś. wtedy samochód do końca spłacimy, to ona z tekstem że dziecka pieniądze zamierzamy na auto wydać itp.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:45   #2771
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Pieluchy zmieniasz na rozmiar większy gdy zaczynaja być za ciasne przy zapinaniu, lub z nich coś wypływa.

Tylko sie tym ubezpieczeniem za dużo nie chwal, mój tż pochwalił się szwagierce że z ubezpieczenia będziemy mieli z 8 tyś. wtedy samochód do końca spłacimy, to ona z tekstem że dziecka pieniądze zamierzamy na auto wydać itp.
A dziecko z autka nie korzysta?? a czym by wróciło ze szpitala??
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 11:47   #2772
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

niech szwagierka pilnuje swoich finansow a nie waszych.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:53   #2773
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Wiecie ja bym w sumie taki komentarz zrozumiała jakbym nic dla dziecka nie kupiła. Ale same wiecie jakie koszty są z kupieniem wózka, łóżeczka. To w sumie to ubezpieczenie już cześciowo i tak wydane
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:00   #2774
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

czy chociazby wizyty u lekarza i wszystkie badania.....wiec nie kumam jak wogole mozna taki komentarz rzucic....zazdrosni ludzie...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:09   #2775
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dzien dobry
ja nieststy nie odplynelam do szpitala dzisiejszej nocy mimo ze mialam mega straszne bole i skurcze ktore rano okazaly sie zwykla niestrawnoscia hihi
choc od rana wymiotuje mam juz dosc ale to z wlasnej glupoty bo zachcialo mi sie na swieta zrobic karkowke pieczona w piekarniku w marynacie czosnkowej i tak o czosnkiem wali na caly dom mimo ze okna wszedzie otworzylam i tak dalej wali a ja co zejde na dol to do wc uderzam a rano sie poplakalam tak o bez powodu <paskudne hormony > sprzatam sobie pomalutku zrobilam 4 pralki i jestem padnieta
moja niunia od kilku dni nie przestaje sie ruszac ciagle kopie juz mnie wszystkie rzebra bola i skora na brzuchu < jestem juz zmeczona > i w dodatku chodze jak pingwin
ja jutro jade do szpitala na to badanie krzepliwosci hehe dostalam opiernicz od mojego ginka ze mu o tym nie powiedzialam no ale sama zapomnialam i dopiero mi sie przypomnialo jak AniaP napisala

Baobabku a nie mozesz pojsc do szpitala i poprosic by oddali Ci akrte ciazy?? przeciez oni musza ja miec w Twoich dokumentach niech sobie zrobia kopie ja nie zostawie nic w szpitalu zadnych badan zadnych dokumentow jak chca niech sobie zrobia kopie a oryginaly sa moje w koncu za nie placilam a jak nie to niech oddaja kasiorke za wszytsko co sobie zostawia

a musze wam cos napisac odplynely mi wody hihi ale nie plodowe tylko z rak i stop hihi znow widze swoje kostki <jupi> jedynie co to na twarzy wygladam jak chomiczek taka jestem spuchnieta no ale bynajmniej wiem ze mam kostki
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:17   #2776
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Już wróciłam KTG mały dziś też strasznie się wierci, tętno ma wysokie bo między 150/170 , lekarz mówi ze wszystko dobrze, teraz mam ktg w piątek USG nie miałam bo moj gin ma zebranie z dyrekcją szpitala do 13-tej a ja nie mogłam długo czeka umówiliśmy się na piatek (żeby tylko mu nic nie wypadło)

Jestem bardzo ciekawa ile przytył mój synuś

pl_madzia nie przejmuj się ludzie tacy już są, gadają co im ślina na język przyniesie nie ma się co denerwować nie warto
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:17   #2777
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

Z serii 100 pytań do mamuś: czy Wam też tak długo schodzi na karmieniu piersią??
Dzisiaj Marcel budził się o 1, 3:45 i 6:30, ogólnie jest ok ale na karmieniu schodzi około 30-45 minut ...
mróweczko, minka i reszta rozpakowanym odpowiedzcie proszę
co dziecko to inne przyzwyczajenia moja budzi sie podobnie w nocy, co 3 godz. karmie ja ok 5,10 minut(jak piersi sa twarde to wystarczy ze lekko nacisne piers i mleko samo leci-wiec moze tu tez chodzi oto jak szybko wyplywa), potem odlatuje. i czasem uda sie ze od razu zasnie, a czasem musze sie z nia meczyc kilka razy,przystawiac ja i odstawiac.
wiec chyba wolalabym zeby pojadla dluzej a konkretniej i zasnela, niz jak czasami tak sie meczymy obie 2 godziny.. no ale co mam poradzic jak ona zasypia przy piersi i smyranie nie pomaga. wiec wyjmuje jej piers z buzi, a za 5 minut oczy juz ma szeroko otwarte
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:50   #2778
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

madziwniu trzymam kciuki!
i niech ta Misia szybko wychodzi bo jestem przeraźliwie ciekawa jak ona wygląda
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:19   #2779
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Oj, madziwni długo nie ma, więc chyba już zostala w szpitalu Więc czekamy na Michasię
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 13:30   #2780
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Hej dziewczyny - a ja znow nie wiem co na forum
Ale troche czasu zajmuje oswojenie sie z nowymi obowiazkami i organizacja czasu......
Postaram sie czesciej zagladac
bo szczerze to mi troszku brakuje tych naszych forumowych ploteczek....
Pozdrawiam
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:00   #2781
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Napisałam do Madziwni.
Oto jej sms:

"(...) rano zostawili mnie na oddziale bo od 4 rano mam skurcze tak jak pisalam silne jak na okres.Ale co 10, co 7 minut. Silne na 80 były nawet. Jak dzis nie ruszy to jutro od rana kroplówka. Buziaki"

Tak wiec czekamy...

I Simuerte dziś ma chyba mieć cesarkę Więc też czekamy

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Mykam do gina.
Trzymajcie kciuki
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:19   #2782
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

Madcotku nie rozumiem.. dlaczego źle że mała przekrecona w dół ... ja juz ja miałam głowa w dół w 30 tyg, więc nie wiem o co u ciebie chodzi.. chyba cos przegapiłam...
U mnie się w 36tc przekręciła a ja nic nie poczułam nawet. A jak była ułożona tyłkiem to miałam pewną cesarkę a tak to kombinacje.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

aj wczoraj był taaaaaki seksik że T. powiedziął że na 2 msc teraz przerwy powinno mu starczyc....
Madziu droga Tż mi wyjechał znowu do tego zakichanego Gorzowa a Ty tu kusisz Na szczęście jutro w nocy wraca

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Izumi odpisała wczoraj o 20;30
No panna Izumi nas zaniedbuje ale wybaczamy! Zdrowiej i wracaj do nas szybko

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
czy wasze kluchy sa tez tak malo aktywne ?? ja swojego to czasami nie czuje po 5-6 godzin w ogole, tzn czuje gdzie ma tylek i nozki ale nie czuje ruchow;/
Też. Miejsca mało. A poza tym znowu na USG wczoraj widziałam ruchy małej których zupełnie nie czułam wiec tak na prawdę to nie dzieciaki są mało aktywne tylko my nie wszystko czujemy.

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
MadCot cieszyła się, że dziecię nie jest odwrócone główkowo, bo koniecznie chce mieć CC A tu maleństwo jej psikusa zrobiło
Dziękuję Asiu Widzę, że jednak ktoś mnie tu czyta

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A my wczoraj byliśmy u ginki i na 3D i jak się okazało moją niunia wcale nie jest mała-już waży 2921,dzisiaj zaczynamy 37 tydzień,a ona wszystkie wymiary ma na koniec 38-urosło mi dziecko bardzo.
To mnie uspokoiłaś bo mi się wydawało, że moje małe (2750, w piątek 37tc) ale skoro Twoja córa taka duża to znaczy, ze i moja w normie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hmm moja ginka pobierała mi wymaz z szyjki i wiecie co?ja się nie bałam porodu,bólu,ale wczoraj myślalam,że umrę na tym fotelu-tak bolało i jak sobie pomyślalłam,że poród jest milion razy gorszy to nawet myślec mi się nie chcę.
Boję się.
Też miałam wczoraj pobierany ten wymaz i szczerze to nic nie czułam (poza dyskomfortem, że leże na tym czymś i ktoś mi "tam" grzebie).
A ile płaciłaś za zbadanie tego (GBS się to zwie, tak?), ja 25 zł a ostatnio gadałyśmy tu o cenach badań i jestem ciekawa.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Temin mam na 1 kwietnia
Oj kobieto napisz po prostu że na JUTRO!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
A i jeszcze wam powiem hita: NIE DOSTANĘ BECIKOWEGO!!!!!!
Dostaniesz,dostaniesz.
Te przepisy się znowu zmieniają i wszystkie kobiety którym odmówiono dostaną.
Ministerstwo uznało swój błąd i odłożyło obowiązek badania od 10 tyg na 2 lata.
Ja w 10 tyg nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży a jak się dowiedziałam, zanim znalazłam lekarza i się zapisałam to był 13tc ale moja ginka mi powiedziała, że i tak mi ten świstek wypisze.

Pochwalę się Udało mi się z ortopedą! Mam ten świstek na CC
Chłop się okazał bardzo ok. Powiedziałam prosto z mostu z czym przyszłam, pomyślał chwilę i mi wysmażył taką "historię choroby" że ho ho I wypisał zaświadczenie o przeciwwskazaniu do porodu SN Do tego sympatyczny pan, pożartował chwilę itd. Gdyby nie to, że 2h czekałam to bym to w 3 min załatwiła. A pani z rejestracji wcisnęła mnie tam tylko ze względu na ciąże (bo inaczej to zapisy) i jeszcze weszłam jako druga po jakimś połamańcu Doktorek chyba od początku przeczuwał, po co ja przychodzę
Także mówię Wam dziewczyny, kamień z serca

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Napisałam do Madziwni.
Oto jej sms:

"(...) rano zostawili mnie na oddziale bo od 4 rano mam skurcze tak jak pisalam silne jak na okres.Ale co 10, co 7 minut. Silne na 80 były nawet. Jak dzis nie ruszy to jutro od rana kroplówka. Buziaki"

Tak wiec czekamy...

I Simuerte dziś ma chyba mieć cesarkę Więc też czekamy
Oooo ostatnie marcowe dzieciaki Ale zleciało.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

Mykam do gina.
Trzymajcie kciuki
Trzymamy!
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:24   #2783
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

a do gina chodzisz prywatnie czy na nfz?? ja ostatnio za wymaz placilam 50zl...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:28   #2784
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
a do gina chodzisz prywatnie czy na nfz?? ja ostatnio za wymaz placilam 50zl...
Prywatnie.
Wymaz mi ginka pobrała wczoraj wieczorem i dała tą próbkę a dzisiaj rano ją zawiozłam do laboratorium tam gdzie robię wszystkie badania.
To widzę, że piękna rozbieżność w cenach
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:30   #2785
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

no mi moj gin pobral w gabinecie i to u nich placilam....oni chyba robia wynik....musze sie zlosic po wyniki...bo juz powinny raczej byc
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:51   #2786
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

ja za ten wymaz nic nie placilam pierwszy raz od poczatku w ciazy za cos nie placilam pobieral mi gin i sam zawozil do szpitala do swiebodzic

Madzia trzymamy kciuki obys wrocila juz z dziecieciem
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:00   #2787
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

grr nie wiem co robic...lekarz kazal mi jeszcze ktg zrobic...(w sumie nie wiem czemu tak czesto kaze mi je robic...moze dlatego ze za kazde place u nich 30zl)....ale wolny termin maja dopiero na wtorek....a na wtorek mam termin...i nie wiem czy to ma sens jakis
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:07   #2788
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Gmyrelko, przed chwilą karmiłam ją jakieś 20 minut, nie wiem dokładnie bo usnęłam przy tym, ale generalnie jest tak, że maluch w nocy je krócej nawet 5-10 minut jej starcza, a w dzień dłużej, bo po prostu lubi sobie possać, a niekoniecznie wysysać wtedy dużo pokarmu. Czasem w nocy zdarza jej się dłużej się przyssać, bo widocznie ma potrzebę pobycia ze mną dłużej. Pediatra mówiła, że taki maluch jak mama ma pokarm to w 5 minut się najeść umie.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:08   #2789
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

[QUOTE=MadCat;18258938]


Oj kobieto napisz po prostu że na JUTRO!

MadCat droga bardziej podoba mi się 1 kwietnia (przyzwyczaiłam się ) niż jutro. To taka fajna data
JUTRO to takie nierealne
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:09   #2790
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

Z serii 100 pytań do mamuś: czy Wam też tak długo schodzi na karmieniu piersią??
Dzisiaj Marcel budził się o 1, 3:45 i 6:30, ogólnie jest ok ale na karmieniu schodzi około 30-45 minut ...
mróweczko, minka i reszta rozpakowanym odpowiedzcie proszę
Gmyrelka moja Mała też tak jadła, początkowo wisiała właśnie na cycu ponad pół godziny, teraz szybciej się najada, czasem wystarczy jej 8 minut i jak ja położę to śpi od razu, czasem jeszcze ze 2 razy muszę dostawić, teraz jak wypuści cyca to dłużej czekam, próbuję ją obudzić, jak nie reaguje to juz wiem, że starczy. Ale nie łam się w tamtym tygodniu miałam kilka razy tak, że jadła 10 minut, potem zmiana pieluchy, ona się znów obudziła i znów jeść, znów narobiła w pieluchę i taki mix miałam przed 90minut myślę, że z czasem to się unormuje

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Nadal używamy newborn i nie wiem nawet po czym poznać że już można wziąć większe, bo nie mam jej jak zważyć-dziś pediatra więc się dowiemy ile waży.
ja też nadal używam newbron, ale wykończę tą paczkę co mam w domu i przechodzę na większe, bo już na nóżkach jej się odciska pieluszka, częściej jej kupa wypływa

a i pochwalę się, że Amelka urodziła się ważąc 3360g w szpitalu nic nie straciła na wadze, w piątek 26marca ważyła już 3520g, a wczoraj już 3720g
a najlepsze jest to, że wczoraj pediatra zmierzyła Małą i ma 50cm, a w szpitalu tak ją zmierzyli, że niby jak się urodziła to miała 52cm pewnie jeszcze mniejsza była, ale u nas to chyba rodzinne, mojej siostry Zosia miała 46cm jak się urodziła, sami nie wierzyli i w domu sprawdzali pediatra znów nie dowierzał, mówił, że takie małe to tylko wcześniaki sie rodzą... heh a tu dzieciaczki w terminie takie małe ale co zrobić jak u nas w domu kobietki wszystkie takie drobniutkie

MADZIWNIA czekamy na Michaśkę
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.