Stylizacja włosów na sucho przy sesjach -kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 10:32   #1
zielonelatto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7

Stylizacja włosów na sucho przy sesjach -kosmetyki


Witam,
Od niedawna zajmuje się amatorsko stylizacją włosów przy sesjach fotograficznych. Pracuję na zasadach tfp czyli tak naprawdę za darmo, ale wzbogacając swoje doświadczenie. Głównie robię różne fryzury , zawsze na sucho.
Nie mam wykształcenia fryzjerskiego, uczę się ogladając filmiki na yt.
Co do techniki nie moge się przyczepić ale mam duży problem z wykończeniem fryzur czyli z ODSTAJĄCYMI KOSMYKAMI.
wiem ,że profesjonalni fryzjerzy czy to w salonach czy włąsnie przy sesjach i teledyskach tez układają włosy tylko na sucho i wyglądaja super, tylko nikt nie chce się dzielić takimi informacjami.
Na yt widzę że używają często tylko lakieru i kręcą lokówką - u mnie się to nie sprawdza - czy włosach zniszczonych lub po prostu dy mają różną długość , odstaja takie kędziorki i nie wygląda to profesjonalnie.
Jak to robią fryzjerzy jakich kosmetyków używają by wygładzić włosy? by były gładkie i ładnie lśniły?

Nie mam kogo podpytać, w internecie nie moggę znaleźć żadnych konkretnych informacji.
Mam w domu już całkiem spory zestaw zakupionych kosmetyków do układania włosów na sucho - mleczka, spraye, pasty - nic się nie sprawdza.
zielonelatto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 11:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.