Farby które kłamią!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 21:50   #31
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez ila78 Pokaż wiadomość
ojjj..farbowałam kiedys włoski tym kolorkiem..piękna, głęboka czerń po nim wychodzi hehe
A na dodatek jaka niespotykana trwalość koloru Już nawet nie patrzę w kierunku półek z produktami tej firmy. Taki mały bojkocik
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:51   #32
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

a bo mi sie pomyliło Lovisa,ale dziewczyny wybaczcie,jestem po piwku :P ale wszystko co o włosach napisałam to prawda najszczersza
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:53   #33
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Farby które kłamią!!!

oj tak..moje włosy,te które pamiętałay jeszcze Palette poszły juz dawno pod nozyczki :P
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 08:47   #34
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Farby które kłamią!!!

mi mój kolor "zmył sie" (nei dokońca ale jednak) jak zastosowałam srebrną płukanke na pasemka by je rozjaśnic...susze głowe a tam prawie nei ma "czekoladowego brązu"...tylko takie jasniutkie mi zostały pasemka z tego koloru.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:58   #35
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Farby które kłamią!!!

Farbowalam szamponetka Pallete( dziadostwo) na szczescie tylko 2 pasemka.Wyszedl piekny rudy i mam go do dzis, ale odrosna to obetne .Wyszla marchewa.I mialo sie zmyc po paru myciach,Wkleje zdjecia, ale nie teraz bo mam jakis problem techniczy.

A zapomnialam dodac ze kolor szamponetki to miala byc winna czerwien,wyszedl buraczkowata marchewka.

Slabo to widac na fotkach ale widac ze to nie winna czerwien tylko rude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00428.jpg (55,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ona.jpg (18,3 KB, 131 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 13:01   #36
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
A na dodatek jaka niespotykana trwalość koloru Już nawet nie patrzę w kierunku półek z produktami tej firmy. Taki mały bojkocik

heh ja się przyłączam do bojkotu wszystkim koleżankom, którym wpadnie do głowy farbowanie palette odradzam ten szaleńczy pomysł nie dość, że kolory wychodzą przekłamane to jeszcze najbardziej niszczy włosy z wszystkich chyba dostępnych farb w Polsce
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 13:03   #37
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Farbowalam szamponetka Pallete( dziadostwo) na szczescie tylko 2 pasemka.Wyszedl piekny rudy i mam go do dzis, ale odrosna to obetne .Wyszla marchewa.I mialo sie zmyc po paru myciach,Wkleje zdjecia, ale nie teraz bo mam jakis problem techniczy.
o kurczę, to wspólczuje
ja nigdy nie farbuje sobie włosków sama i nie używam farb dostępnych w sklepach, tylko zawsze idę do salonu fryzjerskiego, jak widać dobrze robię bo znając moje szczęscie też by mi jakiś pomarańcz albo zielen wyszla na glowie poza tym mi szybko wlosy łapią kolor i jak maluje je na braz to fryzjerka tez ciagle uwaznieim sie przygląda, zeby czasem jasny brąz nie wyszedł czarny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 13:24   #38
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Farby które kłamią!!!

Ale mialam loki kiedys nie?A teraz mam prawie jak te loki z 1 fotki,po tych rudosciach Pallette strasznie mi sie wlosy zniszczyly, te 2 pasemka sa suche i matowe,bede probowac plukanek z kory debu teraz.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:14   #39
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Farby które kłamią!!!

Up uP
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:52   #40
Ilele
Przyczajenie
 
Avatar Ilele
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
No niestety...standardowo brązy wychodzą czarne, niezależnie czy to farba czy szampon koloryzujący. Ja mam od miesiąca czarne włosy po szamponie palette czekoladowy brąz no nie niestety nie przechodzi w brąz a w jakiś szaro-czarny kolor nie mam pojęcia co z tym zrobić

Farbowałam ciemną czekoladą przez jakieś 7 lat. Włoski były czarne, ale pod słońce widać było brąz. Wyglądały pięknie i naturalnie. I nie były zniszczone. Nie wierzę zatem, że Paleta niszczy. Moje włosy były okazem zdrowia, chociaż nie chciałam czarnego. Dzisiaj żałuję, że postanowiłam zmienić czerń na wymarzony brąz. Wybrałam "specjalistę", któremu powierzyłam włosy (2 tygodnie temu) i dziś właściwie włosów nie mam. Spaliły się i odpadły. Włosy praktycznie do pasa odpadły w ciągu klikugodzinnego zabiegu . Teraz czekam czy "fryzjerka" zgodzi się na ugodę czy też wylądujemy w sądzie. ;(;(;( Naprawdę żałuję, że nie chciałam już czarnej Paletowej ciemnej czekolady.
Ilele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:13   #41
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez Ilele Pokaż wiadomość
Farbowałam ciemną czekoladą przez jakieś 7 lat. Włoski były czarne, ale pod słońce widać było brąz. Wyglądały pięknie i naturalnie. I nie były zniszczone. Nie wierzę zatem, że Paleta niszczy. Moje włosy były okazem zdrowia, chociaż nie chciałam czarnego. Dzisiaj żałuję, że postanowiłam zmienić czerń na wymarzony brąz. Wybrałam "specjalistę", któremu powierzyłam włosy (2 tygodnie temu) i dziś właściwie włosów nie mam. Spaliły się i odpadły. Włosy praktycznie do pasa odpadły w ciągu klikugodzinnego zabiegu . Teraz czekam czy "fryzjerka" zgodzi się na ugodę czy też wylądujemy w sądzie. ;(;(;( Naprawdę żałuję, że nie chciałam już czarnej Paletowej ciemnej czekolady.

widocznie za krótko uzywałas tej farby. Ja znam przyklady kobiet, które używały palette przez kilka klat i mają popaloną skorę głowy
No ale wiara ma to do siebie, że można wierzyć w białe albo w czarne

a co do Twoich przeżyć - współczuję. Ale coś Ty za fryzjerkę znalazła????
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 10:15   #42
Ilele
Przyczajenie
 
Avatar Ilele
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
widocznie za krótko uzywałas tej farby. Ja znam przyklady kobiet, które używały palette przez kilka klat i mają popaloną skorę głowy
No ale wiara ma to do siebie, że można wierzyć w białe albo w czarne

a co do Twoich przeżyć - współczuję. Ale coś Ty za fryzjerkę znalazła????
Czy ja wiem czy 7 lat to krótko... to jakby nieco mniej niż 1/3 mojego życia. Może po prostu mnie ona służyła. Wszyscy fryzjerzy, których w tym okresie odwiedzałam zachwycali się moim włosami i wszyscy też myśleli, że mam naturalne hyhy. Farbowałam włosy średnio co 3-4 tygodnie jak tylko pojawił się odrost (jestem naturalną złotą blondynką).
Co do tej fryzjerki, która "zafundowała" mi mój obecny wygląd powiem tylko tyle, że podobno jest świetnym specjalistą.
Kiedy moja sprawa nieco się wyklaruje (prawdopodobnie koniec przyszłego tygodnia) wrzucę tu zdjęcia moich włosów po Palecie. A jeśli pani fryzjerka nie zgodzi się na ugodę pokażę też włosy po zabiegu w jej salonie (w pewnym sensie związany jest z tym tematem - bo zależało mi na zmianie koloru :|)
Ilele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:14   #43
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Farby które kłamią!!!

mi fryzjerka odradzała farbe palette!!
a chciałam poruszyć inną troche sprawe. Pare razy farboawałam włosy podczas okresu i kolor miał być jasny blond a wychodził ciemny brąz,więc przestrzegam.Oczywiścia słyszałam zeby nie farbować w tych dniach włosów ale już 2 razy zapomniałam i to zrobiłam więc dziewczynki uważajcie
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:43   #44
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
Pare razy farboawałam włosy podczas okresu i kolor miał być jasny blond a wychodził ciemny brąz,więc przestrzegam.Oczywiścia słyszałam zeby nie farbować w tych dniach włosów ale już 2 razy zapomniałam i to zrobiłam więc dziewczynki uważajcie
Naprawdę myślisz, że to przez okres? Nie sądzę... już wiele razy spotkałam się z tym, że to zwykły mit..
Może po prostu farbowałaś włosy wcześniej rozjaśniane albo po jakichś innych zabiegach? i jaką farbą to robiłaś?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:13   #45
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Naprawdę myślisz, że to przez okres? Nie sądzę... już wiele razy spotkałam się z tym, że to zwykły mit..
To niestety żaden mit- przynajmniej w moim przypadku. Tyle że u mnie jest całkiem odwrotnie- jak maluję podczas okresu to farba wogóle mnie nie łapie!!!
I nawet przy najciemniejszej farbie (maluję na ciemny brąz, który oczywiście jest czarny) nie było nawet najmniejszych efektów :/
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:38   #46
Ilele
Przyczajenie
 
Avatar Ilele
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
To niestety żaden mit- przynajmniej w moim przypadku. Tyle że u mnie jest całkiem odwrotnie- jak maluję podczas okresu to farba wogóle mnie nie łapie!!!
I nawet przy najciemniejszej farbie (maluję na ciemny brąz, który oczywiście jest czarny) nie było nawet najmniejszych efektów :/
Zgadzam się. Wtedy włosy nie chcą się układać, strzyżenia nie wychodzą i w ogóle wszystko jest źle hyhyhy
Ilele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:46   #47
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez Ilele Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Wtedy włosy nie chcą się układać, strzyżenia nie wychodzą i w ogóle wszystko jest źle hyhyhy

hmm...w moim przypadku to nie ma różnicy czy mam okres czy nie... farbuję jak akurat mam ochotę i zawsze wychodzi ok. Ostatnio mi wyszedł czarny zamiast brązu, ale to była palette więc wszystko jasne
Z układaniem włosów tez nie mam w okres problemów
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:56   #48
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Farby które kłamią!!!

w moim przypadku to nie mit bo takie rewelacjez kolorami zdarzały mi sie to tylko podczas okresu zamiast złotego blądu robiłam się bruneta!!
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:12   #49
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Farby które kłamią!!!

garnien color naturals- kiedys jakies 2 lata temu joanna brodzik reklamowala ta farbe majac na wlosach kolor "jasny zloty braz" czy cos w tym stylu niestety dokladnie nie pamietam wiec kupilam sobie ta farbe mialam jasny braz chcialam tlyko poglebic moj kolor i osiagnac jakis ciekawy polysk niestety po zastosowaniu farby roznicy nie bylo widac w ogole tak jakby farba nie podzialala na moich wlosach ale za to juz po pierwszym myciu moje wlosy stawaly sie coraz bardziej matowo rude po 4 myciach juz byly calkowicie rude nigdy wiecje nie uzylam zadnej farby z garniera i nie polecam
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 09:55   #50
martuska
Przyczajenie
 
Avatar martuska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Farby które kłamią!!!

no wiecie co ja używałam decore.... bodajze z welli... <skleroza wiec nie pamietam> farbowałam wtedy na ciemny brąz a nakładałam na rozjaśniane mocno włosy, i musze wam powiedzieć że wyszły ciemne, ale widać było, że to prawdzimy ciemny brąz (w słońcu było widać jaśniejsze troszeczke pasemka średniego brązu) i to chyba jedyna najlepsza farba którą miałam na sobie... ps. czy testował ktoś farby z safiry?? podoba mi sie jeden kolor ale nie wiem czy mam kupić, bo po tym co piszecie..... to sie troche przeraziłam:P
martuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:58   #51
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez martuska Pokaż wiadomość
ps. czy testował ktoś farby z safiry?? podoba mi sie jeden kolor ale nie wiem czy mam kupić, bo po tym co piszecie..... to sie troche przeraziłam:P

Ja testowałam orientalną czekoladę. Żadna rewelacja, farba bardzo średnia, kolor wychodzi ładny, ale bardzo szybko się zmywa, a odświeżacz koloru działa tylko do pierwszego mycia włosów. Ja już więcej nie kupię
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:08   #52
martuska
Przyczajenie
 
Avatar martuska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Ja testowałam orientalną czekoladę. Żadna rewelacja, farba bardzo średnia, kolor wychodzi ładny, ale bardzo szybko się zmywa, a odświeżacz koloru działa tylko do pierwszego mycia włosów. Ja już więcej nie kupię
nio i pieknie..... znaczy że nie ryzykuje.... a na poważnie to też miałam szampon koloryzujący z palette..... boże mój cóż za kolor :[ tragikomedia <dla mnie tragedia dla znajomych komedia> kupiłam szampon o nazwie "koniak" czy cóś takiego... na opakowaniu kobieta miała piękny blond z odcieniem rudego <bardzo mi sie to podoba> jak zafarbowałam to.... ludzie dajcie sznur <nerwus>!!!!! wyszedł płomienno jasny rudy... myślałam że padne, wiec kupiłam platynowy blond po paru tygodniach i zafarbowałam i.... jedna wielka za pszeproszeniem dupa.... dodam, że ten koniak miał sie trzymać 4-6 myć, a trzymał sie z jakieś 15-20....
martuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:22   #53
beti**
Przyczajenie
 
Avatar beti**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 20
Dot.: Farby które kłamią!!!

Zgadzm się z wami Dziewczyny, palette to najgorsze farby na ziemi, nie odść że niszczą włosy i kolor nie jest taki jak powinien, nie maskują odrosów!. Jestem naturarlna blondynką ale farbuje włosy na brąz od jakiś 5 lat. Nie znalazłam jeszcze farby która by mi jednolicie pofarbowała włosy- zawsze odrosy są jaśniejsze a końcówki wkońcu robą się czarne. Farba Garnier Color Naturalis Złoty Brąz sprawiła ze odrosty miałam rude a reszta włosów brązowa. To był dramat!! Stosowałam ostatnio Wella Dacore Jasny brąz i również nie pokrył jednolicie włosów. Włosy farbuje dość rzadko bo średnio co 3-4 miesiące. No i właśnie powinnam już coś z nim zrobić. Nie wiem czy jest sens dalej eksperymentować i myśle o wizycie u fryzjera w tym celu. Ale po przeżyciach Ilele jakoś mam teraz obawy.... Jaką farbe byście mi doradzilły?
beti** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:35   #54
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
heh jak tylko zobaczyłam tytuł wątku od razu pomyślałam o palette i proszę co Twoja siostra ma w ręce To bezapelacyjny zwycięzca w tej kategorii
Właśnie to chciałam napisać. Pallete bezapelacyjnie, po ciemnym blondzie miałam piękną czerń na głowie!!!!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:40   #55
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Farby które kłamią!!!

to moze warto zalozyc watek o najlepszych farb i szamponetek skoro wiemy, ze palette sa do niczego?
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:43   #56
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Farby które kłamią!!!

W styczniu użyłam Londy szamponetki czekoladowy brąz efekt nawet nawet bo włosy były lekko brązowe (chyba dlatego ze nałozylam mało)
Natomiast w lato kupiłam szamponetke Marion ciemny blond a włosy miałam potem czerwone dopiero teraz po miesiącu włosy ładnie wyglądają bo mają gdzie niegdzie rudawe refleksy

Poza tym na opakowaniu pisało że do 3-4 myć sie zmywa. Moja mama ma to coś na głowie już dwa miesiące a głowe myje dosyć często ;/


Dodam że mam włosy taki myszowaty blond...
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:04   #57
sylviii
Przyczajenie
 
Avatar sylviii
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: Farby które kłamią!!!

Mnie zaskoczyl garnier nr.111 !!! Mialam bardzo jasny blond i zamiast popielatego blondu wyszedl fiolet!! ktory po paru myciach zmyl sie na niebieski potem na siwy a teraz po 2 tygodniach moge powiedziec ze mam piopielaty blond (mylam wloski codziennie) Ale ile nerwów mnie to kosztowalo to masakra!!
Pozdrawiam.
__________________
Piekna kobieta jest rzeką, w którek toną mędrcy.
sylviii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 13:56   #58
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Farby które kłamią!!!

ja marze o rudych wlosach, ale chyba nigdy sie nie odwaze
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 14:05   #59
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Farby które kłamią!!!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
a wiec, moj typ
a raczej powinno byc

kupilam farbe bo pzosdobal misie kolor , kolor przed farbowaniem to bardzo jasny blond, po farbowaniu hmm kolor duzo ciemniejszy niz na opakowaniu (aparat tego nie oddaje w 100%)
wiec dałam zdjecia farby oraz , kolor wlosow po zmyciu farby, 2mycie wlosow i 5, teraz juz mam jasny blond! z odrostami kotre mialam przed farbowaniem
A masz moze jakoś mocniej rozjaśnione włosy? Bo bardzo możliwe,że ta farba Ci się spłukała
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 14:31   #60
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Farby które kłamią!!!

a tym zmywaniem ciemnej farby - moze szampony rozjasniajace wlosy? (takie do blondow) ?
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.