Laser IPL na naczynka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 07:42   #61
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Laser IPL na naczynka

hej a sluchaj lekaz tobie powiedzial ze efekty dopiero po kilku tygodniach to dlugo ?ja bylam 2 razy na laserze ale barwnikowym widze poprawe itd ale wiem ze ipl jest typowo na rumien wiec che isc na ipl...a kazal ci lekarz unikac slonca itd ? wiesz nie wiedzialam ze na efekty sie czeka tak dlugo ?a ja ciagle marudze po 2 tygodniach ;p
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:21   #62
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Laser IPL na naczynka

Czeka sie bo skóra sie musi zregenerować i wyrzucić te naczynka które IPL załatwił.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:38   #63
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Czeka sie bo skóra sie musi zregenerować i wyrzucić te naczynka które IPL załatwił.
Dziekuje za info, to bede teraz czekac cierpliwie az mi skóra sie zagoi i wtedy popatrze jak to wszystko wyglada, skoro efekt jest po kilku tygodniach
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:11   #64
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Laser IPL na naczynka

Witajcie dziewczyny. Do jakiego lekarza powinnam isc, zeby stwierdzil, czy moje pajaczki kwalifikuja sie na usuwanie laserem? Czy moze najpierw zglosic sie do rodzinnego po skierowanie?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:59   #65
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Laser IPL na naczynka

Kochanie raczej tylko dermatolog moze uznac czy dane naczynka sa do usuniecia czy nie. Mi sprawdzala i mowila ze nie daje gwarancji bo poprostu niewiadomo czy ma sie tendecje do pekania naczynek ja oprocz rumienia mialam usuwana naczynka 2 pod okiem i juz 2 miechy i nie ma ich a wystarczyl jeden zabieg wiec zalezy od skory ale warto sprobowac
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:17   #66
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Laser IPL na naczynka

Ja mam naczynka na nosie i też się zastanawiam czy nie usunąć. Do tej pory jakoś zapominałam o tym, bo nie wiedziałam że to można usunąć, ale jak czekałam na konsultację (poprawiałam piersi) to przeglądałam sobie ulotkę i tam kilka ciekawych pozycji zwróciło moją uwagę - m. in ten laser IPL. Mam pytanie - czy jak naczynko jest małe, to będzie się skóra krócej regenerować? To od tego może zależeć?
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:11   #67
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Ja mam naczynka na nosie i też się zastanawiam czy nie usunąć. Do tej pory jakoś zapominałam o tym, bo nie wiedziałam że to można usunąć, ale jak czekałam na konsultację (poprawiałam piersi) to przeglądałam sobie ulotkę i tam kilka ciekawych pozycji zwróciło moją uwagę - m. in ten laser IPL. Mam pytanie - czy jak naczynko jest małe, to będzie się skóra krócej regenerować? To od tego może zależeć?
IPL jest raczej na rumień a nie na pojedyncze naczynka. A skóra się regeneruje w znaczeniu takim że to naczynko jakoś tam się rozkłada w tej skórze ale tak gołym okiem to ja tego nie widzę. Po prostu po jakimś czasie widzę ze nie jestem już czerwona jak kiedyś.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 14:45   #68
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Laser IPL na naczynka

Hmm.. to będę musiała się podpytać, bo wydawało mi się, że tam jest napisane, że usuwanie laserem IPL rumieni oraz rozszerzonych naczyń na twarzy i nogach, ale mogło mi się pomylić w sumie bo byłam zestresowana
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:00   #69
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Kochanie raczej tylko dermatolog moze uznac czy dane naczynka sa do usuniecia czy nie. Mi sprawdzala i mowila ze nie daje gwarancji bo poprostu niewiadomo czy ma sie tendecje do pekania naczynek ja oprocz rumienia mialam usuwana naczynka 2 pod okiem i juz 2 miechy i nie ma ich a wystarczyl jeden zabieg wiec zalezy od skory ale warto sprobowac
Mi akurat chodzi o naczynka na nogach, wiec tutaj dochodzi aspekt zdrowotny Dodatkowo mam obrzydliwa niebieska zyle pod kolanem, ktora "rozprzestrzenia" sie w kierunku lydki i uda. W tym tygodniu ide do rodzinnego po skierowanie na badanie krzepliwosci krwi i na usg dopplera.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 22:02   #70
kalina35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Laser IPL na naczynka

Polecam świetny i profesjonalny salon w Wałbrzychu czysto i miła obsługa. www.kosmetykalaserowawalbrzych.pl
kalina35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:05   #71
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Laser IPL na naczynka

Zastanawiam sie nad IPL, ale jak tak czytam posty to może wybiorę sie do dermatologa i on powie co zadziała aczkolwiek kiedyś usłyszałam ze te naczynka to moja urodę...ale nie wydaje mi sie...bo dostałam je po lekach kiedyś.... Może polecicie mi gdzie się udać w Wawie. Jest pełno salonów, ale wolałabym jakis sprawdzony, gdzie mi doradza
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 16:05   #72
QubaRS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Laser IPL na naczynka

Witam,
trochę dziwni z was ludzie za przeproszeniem miałem ten sam problem i co wy czyli rumień policzków i troszkę czoła i kiedyś wszedłem na tą stronę poczytać o IPL i niby efektach bo kremy to porażka nic nie dają ! tylko wszyscy praktycznie mówią, że nic nie daje a raptem raz czy dwa był na tym zabiegu i myśli, że cuda się staną a tego ile lat skórę niszczył nie bierze pod uwagę ja czytają te "wasze" wypowiedzi dostałem jeszcze większego doła, że już nic nie pomoże ale podjąłem męską decyzję i postanowiłem pójść na zabiegi IPL z myślą, że najwyżej 2 tys bo tyle przeznaczyłem pójdzie na marne. Powiem tak jestem po 4 zabiegu i praktycznie co zostało z rumienia to tyle co nic jedynie jak jest zimno to lekko czerwone ale myślę, że jeszcze z 3 razy się przejdę i będzie ok ;D co najważniejsze już nie mam gorących policzków jak wcześniej oraz czerwonej twarzy przy jedzeniu posiłków ciepłych. Także wszystkim radzę niech sami odżałują troszkę pieniędzy i spróbują bo na każdego działa IPL inaczej zresztą jak i np leki na jednego tak a na drugiego inaczej dodam, że również miałem przeciwwskazania do tych zabiegów ale zaryzykowałem i nie żałuję i z czystym sumieniem polecam tylko na to potrzeba troszkę cierpliwości koszt 320 zł cała twarz a teraz tylko idę na policzki koszt 170 zł bo czoło ok już jest
Pozdrawiam.
QubaRS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 18:52   #73
yume_80
Przyczajenie
 
Avatar yume_80
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Laser IPL na naczynka

Miałam kompleksy poprzez moją wiecznie różową buzię, 2 lata temu zdecydowałam się na zabieg laserem IPL w Gabinecie Skin Laser Studio na ul. Mickiewicza w Katowicach, zapłaciłam 500 zł. za nos + policzki. Efekt był widoczny dopiero po kilku tygodniach, zabieg nie był przyjemny, ale obsługa była fachowa, przed zabiegiem konsultacja lek. dermatologa.
Zdecydowałam się powtórzyć zabieg i skusiłam się ofertą na Gruponie salonu Ultraslim Showroom - zabieg wart 500 zł - w ofercie za 39 złotych. Oszustwo jedno wielkie! W dniu zabiegu w salonie Ultraslim na ul. Opolskiej w Katowicach dowiedziałam się, że za tą cenę mogę sobie wybrać miejsce na twarzy o powierzchni 2cm x 2cm. Planowałam wykonać zabieg na nosie to się okazało, że dostałam zaledwie dwa strzały lasera! SKANDAL! Obsługa nie fachowa, naburmuszona, nawet nie wiem kto tam te zabiegi wykonuje. Jedna wielka masówka z Grupona, po 10 minutach już wychodziłam z tego salonu.
Nie dajcie się nabierać na tanie oferty, tylko się zrazicie brakiem efektów i żenującą obsługą...
yume_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:06   #74
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: Laser IPL na naczynka

2 tygodnie temu wybrałam się do salonu medycyny estetycznej dowiedzieć się co nieco na temat usunięcia naczynek i rumienia. Pana doktora nie było akurat, ale jego asystentka odpowiedziała na wszystkie moje pytania i była bardzo skora do pomocy. Jednak i tak po tym czasie nasunęło mi się kilka zasadniczych pytań, bo wciąż biję się z myślami czy sobie taki zabieg (a raczej zabiegi) zafundować, więc na pewno tam zadzwonię.

Dowiedziałam się, że tą metodą za 1. razem można zamknąć naczynka; rumień potrzebuje 3. i więcej zabiegów. Nie pamiętam już ile co kosztowało, ale usuwanie rumienia było droższe. Podobno twarz ma być w gorszym stanie i to znacznie niż przed, ale tak po 3-4 dniach wszystko wraca do normy. O tym, że widać efekty nawet po miesiącu nie miałam pojęcia, koniecznie muszę zapytać o to. Później trzeba na siebie uważać, tzn żadnej sauny, opalania, solarium, gorących napojów i dań, alkoholu...Koniecznie filtry od 30 wzwyż. Asystentka mówiła też, że przy okazji cała twarz na tym korzysta, bo IPL likwiduje fotostarzenie i głęboko regeneruje skórę pobudzając ją. Mnie na razie tego nie potrzeba, ale tak na zaś i przy okazji to chętnie.

Najbardziej obawiam się poparzeń tym laserem oraz tego, że efekty będą mierne i jeśli chodzi o naczynka to się odnowią. No i że obrzęk po zabiegu nie zniknie szybko i ten stan będzie się długo utrzymywał.
Mam teraz przerwę, bo już koniec semestru, więc idealna pora by się umówić na zbieg (wystarczy 2-3 dni wcześniej) i w tym czasie będąc w domu skóra może się regenerować. Muszę też zdecydować co wolę: najpierw usunąć naczynka czy zacząć od rumienia. Bez względu na rodzaj zabiegu między każdym kolejnym należy odczekać minimum miesiąc i po tym czasie samemu podjąć decyzję czy taki stan skóry odpowiada nam czy kolejny zabieg jest konieczny.

Dodam, że konsultacja kosztowałaby 60zł. Gabinet jak i jego personel mają b. dobre rekomendacje.
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:24   #75
QubaRS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Laser IPL na naczynka

szare_O a powiedz mi jakim cudem usunął Ci za 1 raz naczynka ? a pozniej niby rumien ? przeciez rumien na policzkach to nic innego jak otwarte naczynka "drobne niteczki" i likwidujac naczynka automatycznie zmniejsza sie rumien bo ich juz tam nie bedzie ;p a co do poparzen jesli sie obawiasz to po prostu zrob sobie próbę i bedziesz miala janośc jak Twoja skora na dane paremetry reaguje
QubaRS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:21   #76
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cytat:
Napisane przez QubaRS Pokaż wiadomość
szare_O a powiedz mi jakim cudem usunął Ci za 1 raz naczynka ? a pozniej niby rumien ? przeciez rumien na policzkach to nic innego jak otwarte naczynka "drobne niteczki" i likwidujac naczynka automatycznie zmniejsza sie rumien bo ich juz tam nie bedzie ;p a co do poparzen jesli sie obawiasz to po prostu zrob sobie próbę i bedziesz miala janośc jak Twoja skora na dane paremetry reaguje
Nic mi jeszcze nie usunął, bo się na taki zabieg nie zdecydowałam jak dotąd Ale tak jak pisałam wyżej, powiedziano mi, że na naczynka spokojnie wystarczy 1 raz i po kłopocie, chociaż mogą się odnowić
Też byłam zdziwiona, ale tu może chodzi o takie większe naczynka, a nie o tę siateczkę naczyń tworzących rumień?
Waham się, czy najpierw naczynka czy rumień usunąć...
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 14:41   #77
ekocentryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cześć,
ktoś ma jakiś namiar na dobrego specjalistę w Krakowie? Będę wdzięczna.
ekocentryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 15:12   #78
werbla04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Laser IPL na naczynka

ktoś pytał odnośnie lasera na pozbycie się blizn nie polecam frakcji miałam 3 zabiegi laserem frakcyjnym zero poprawy ipl nie jest laserem rozgrzewa naczynko pod wpływem nagrzania kurczy się czy skuteczne nie wiem ale można spróbować z parę zabiegów zrobić skóra naczyniowa jest wymagająca nie korzystamy z kawy papierosów nie polecam alkoholu , opalać się nie radzę używamy kosmetyków dr eris , bioderma , bielenda

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

pamiętajcie że można skutecznie zakrywać rumień plus naczynka używając żółtego lub zielonego podkładu pózniej nanosimy krem
werbla04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:05   #79
damazielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Laser IPL na naczynka

natalia30 jak odwiedzasz te forum jeszcze , skontaktuj sie ze mna bo tez chodze do poznania na zabiegi .

a teraz , czy po tych zabiegach ipl przestaliscie palic buraka i juz nie czujecie ze wasza twarz jest goraca i pulscuje i naplywa krew do niej ?
damazielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 05:57   #80
damazielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Laser IPL na naczynka

Dlugo bede czekal az wklei sie tu moj post ?
damazielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 07:24   #81
damazielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Cool obojetnie

Dlugo mam czekac az wkleicie moj post ?

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Natalia 30 jak zagladasz tu jeszcze skontaktuj sie ze mna .. mam pare pytan .

Czy po tych zabiegach ipl przestaliscie palic buraka i przestala was palic twarz ?
damazielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 17:31   #82
hieronip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: obojetnie

Wie ktoś, czy w Krakowie lub Tarnowie można gdzieś dostać sesję z laserem IPL (trądzik różowaty, nos i policzki) w cenie około 200 zł?
hieronip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:46   #83
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Laser IPL na naczynka

Up! Up!
Też chcę IPL na naczynka w Krakowie i nie wiem, gdzie się udać.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 15:37   #84
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Laser IPL na naczynka

Krakowa pod tym kątem nie znam, ale jakby ktoś szukał we Wrocku, to polecam Dermamed - mają tam IPL - ale już 2generacji - Elipse
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:17   #85
Pultinka
Przyczajenie
 
Avatar Pultinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Laser IPL na naczynka

Cześć
ja byłam na laserze w tarnowskich górach, zamykałam pojedyncze naczynka na nosie było ich dużo, bolało strasznie jakby mi ktoś skórę skalpelem rozcinał ja nie wiem kogo to nie boli.trwało ok 40 minut jeden zabieg a byłam na dwóch. Po pierwszym zabiegu miałam opuchnięty nos i lekkie blizny które z czasem przerodziły się w malutkie strupki. Drugi zabieg (kilka nowych naczynek pękło przy wysiłku) również bolesny zostawił mi na nosie dramat, nos jak balon spuchnięty, placki sino różowo fioletowe z czasem przerodziły się w strupy, które same odpadły, jednak nawet korektor nie dawał rady aby plamy zakryć. Na dzień dzisiajszy jestem miesiąc po ostatnim zabiegu i efekt jest super ani jednego widocznego naczynka, pozostała mi jedynie walka z rumieniem na nosie i na policzkach gabinet w którym byłam to jeden z droższych i myślę że płacę za luksus a nie za sam zabieg. Na rumień czytałam że lepszy jest laser IPL a tam takiego nie mają więc mam 3miesiące na poszukanie dobrego gabinetu w województwie śląskim. Jeśli ktoś zna jakiś dobry gabinet z laserem IPL to będę wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam wszystkich
Pultinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 15:54   #86
polii12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laser IPL na naczynka

Cześć
niestety mam skłonność do popękanych naczynek na twarzy szczególnie policzki i nos. Jest to problem, który co jakis czas powraca. W ubiegłych latach kiedy pojawiły się pierwsze IPL postanowiłam skorzystać z 2-ch zabiegów jednak efekty były dość słabe. Po pewnym czasie, kiedy te zabiegi stały się popularne postanowiłam skorzystać ponownie. Wykonałam serie 3-ch zabiegów na twarz i uważam, że to była świetna inwestycja polecam w Krakowie Estetica studio na Sławkowskiej. Myślę, że ogromne znaczenie ma to kto wykonuje dany zabieg czy osoba jest przeszkolona i przede wszystkim jakim sprzętem wykonany jest zabieg. Polecam
polii12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 21:57   #87
Toshiba1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Laser IPL na naczynka

Hej
Polecicie jakiś dobry salon w rejonie Bielska-Białej mający IPLa ?
Chcę usnąć popękane naczynka na nosie ;oooo
Dziękuje z góry
Toshiba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:11   #88
Gloria2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Laser IPL na naczynka

Witam,
bardzo proszę o polecenie kliniki w Warszawie, w której można wykonać zabieg IPL. Mam okropny rumień na twarzy w sytuacjach stresowych itp.
Za odpowiedź będę bardzo wdzięczna.
Gloria2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:01   #89
anetkamal1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Laser IPL na naczynka

Witam, naczytałam się wiele wpisów i już sama nie wiem czy w czerwcu mogę iść na laser na zamknięcie naczynka? Każda z kosmetyczek mówi inaczek
anetkamal1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:14   #90
KetsiO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Laser IPL na naczynka

Witaj,
powiem z doświadczenia, LEPIEJ NIE !!!!
Promieniowanie UV plus laser może spowodować trwałe uszkodzenia skóry- przebarwienia. Poczekaj na jesień, a teraz rób zabiegi uszczelniające naczynka i zabezpieczaj się kremami z blokerem.
KetsiO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-20 21:34:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.