Krwawienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 14:57   #1
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256

Krwawienie


Piszę, bo może któraś z Was była w takiej sytuacji i mogłaby mi pomóc.
Zawsze miałam okres co 26-30 dni. Przez ostatnie kilka miesięcy dostawałam miesiączki po 23-24 dniach, zawsze tłumaczyłam to sobie stresem itd. Dodam, że moja miesiączka trwa 5-6 dni, a w ciągu trzech pierwszych dni umieram z bólu.
Ostatni okres miałam 7. lutego.
Wczoraj wieczorem (czyli w 17. dniu cyklu) dostałam krwawienia. Przestraszyłam się, bo nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło. Dzisiaj to krwawienie jest bardzo obfite, boli mnie brzuch, łydki. Nie wiem, czy to miesiączka (tak szybko? , nie miałam żadnych objawów przed nią. Zawsze kilka dni przed okresem mam apetyt, jestem rozdrażniona, tym razem nic takiego się nie zdarzyło).
Miała któraś z Was coś takiego? Umówiłam się na wszelki wypadek na wizytę do lekarza, ale przyjmuje tylko w poniedziałki, a strasznie się zadręczam i martwię...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:33   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Krwawienie

możliwe że to taki krótki cykl miałaś, ale warto iść do lekarza żeby wyjaśnić co jest przyczyną, że Twoje cykle się tak skróciły a ten jest jeszcze krótszy od poprzednich.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:46   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Krwawienie

Cykle po 23-24 dni są w normie, ale 17-dniowe na pewno nie.

Idź do lekarza, przebadaj się, zobacz co tak rozregulowało cykl itd.

Tylko nie daj sobie od razu wcisnąć tabletek anty... Bo wielu lekarzy tak leczy nieregularny okres. Często jest to dobra metoda, ale moim zdaniem dopiero po zbadaniu dlaczego taka nagła zmiana nastała i co się w organizmie dzieje.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:49   #4
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Cykle po 23-24 dni są w normie, ale 17-dniowe na pewno nie.

Idź do lekarza, przebadaj się, zobacz co tak rozregulowało cykl itd.

Tylko nie daj sobie od razu wcisnąć tabletek anty... Bo wielu lekarzy tak leczy nieregularny okres. Często jest to dobra metoda, ale moim zdaniem dopiero po zbadaniu dlaczego taka nagła zmiana nastała i co się w organizmie dzieje.

ja osobiście nie chcę brać tabletek anty (chyba, że byłaby to konieczność). mam nadzieję, że są inne metody leczenia...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:14   #5
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Krwawienie

ja tez tak mialam ale po porodzie, dostalam tabletki regulon i jest ok, jezeli nic z tym nie zrobisz mozesz zostac bezplodna... i w tej chwili tez nie zajdziesz w ciaze jezeli masz 17-dn cykl bo jak sa mniejsze niz 20 to nie uwalnia ci sie komorka, a moze nawet juz nie jest produkowana,,, nawet nie pamietam jak to dokladnie jest ale wystarczy ze pojdziesz do gina i powiedz mu co jest nie tak
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:09   #6
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Piszę, bo może któraś z Was była w takiej sytuacji i mogłaby mi pomóc.
Zawsze miałam okres co 26-30 dni. Przez ostatnie kilka miesięcy dostawałam miesiączki po 23-24 dniach, zawsze tłumaczyłam to sobie stresem itd. Dodam, że moja miesiączka trwa 5-6 dni, a w ciągu trzech pierwszych dni umieram z bólu.
Ostatni okres miałam 7. lutego.
Wczoraj wieczorem (czyli w 17. dniu cyklu) dostałam krwawienia. Przestraszyłam się, bo nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło. Dzisiaj to krwawienie jest bardzo obfite, boli mnie brzuch, łydki. Nie wiem, czy to miesiączka (tak szybko? , nie miałam żadnych objawów przed nią. Zawsze kilka dni przed okresem mam apetyt, jestem rozdrażniona, tym razem nic takiego się nie zdarzyło).
Miała któraś z Was coś takiego? Umówiłam się na wszelki wypadek na wizytę do lekarza, ale przyjmuje tylko w poniedziałki, a strasznie się zadręczam i martwię...
Parę lat temu miałam bardzo podobnie. Może nie identycznie, ale też były to zaburzenia cyklu. Okres dostawałam do 2 tygodnie i trwał 2 tygodnie. Okazało się, że to było coś z hormonami. Jakieś zaburzenia. dostałam wtedy jakieś tabletki, które już po miesiącu doprowadziły wszystko do porządku. niestety, nie pamiętam nazwy. Pamiętam tylko,ze były takie malutkie, okrągłe i czerwone. Rok temu miałam znowu jakieś jazdy. Okres spóźniał mi się 3 tygodnie, w ciągu miesiąca schudłam 15 kg, a jadłam jak wieprz. wszystko, co zobaczyłam i nie umiałam się najeść. W końcu ważyłam 48 kg i wejście na 1 piętro było dla mnie nie lada wysiłkiem. Dostalam wtedy recepte na anty, ktor tez szybko sobie poradzily z problemem. Jak coś się dzieje, warto na początek sprawdzić hormony. Głównie te ginekologiczne.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:16   #7
kas1815
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: Krwawienie

Nie martw się. Może tak na Ciebie działa zmiana pogody? Kiedy jeszcze nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i kiedy robiło się ciepło potrafiłam mieć okres spóźniony o 10 dni np i to było tzw. moje "przesilenie wiosenne", które powtarzało się co roku.

Może ginekolog zdecyduje się na zabieg wyczyszczenia Ci tam w środku czegoś. Moja Mama tak miała, bo też miała krótkie cykle. Właściwie to z niej lało się cały czas. Jedna miesiączka się kończyła następna zaczynała.

A jeśli faktycznie tak cierpisz przez pierwsze 3 dni to naprawdę radzę zastanowić się nad anty. Wiesz, ja też umierałam, lało się ze mnie, nawet raz przydarzyła mi się przygoda z plamą na spodniach w szkole. teraz tych problemów nie mam. Jeśli zużyje 1 Ibuprom pierwszego dnia to to jest maksimum.
Choć z drugiej strony nie chcę też mówić jakie te anty są wspaniałe bo tak do końca nie jest.
W każdym razie nie martw się! Jeśli masz dobrego lekarza to znajdzie powód od razu
Głowa do góry.
kas1815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 22:16   #8
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
ja osobiście nie chcę brać tabletek anty (chyba, że byłaby to konieczność). mam nadzieję, że są inne metody leczenia...
Tylko nie daj sobie wcisnać, anty bez badania hormonów
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:15   #9
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Krwawienie

Mi ginekolog nigdy nie badał poziomu hormonów, a mimo to wypisywał tabl. anty. Nieźle, tylko ze wtedy byłam nieświadoma... Jak nazywa się takie badanie? Jest płatne?

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

I w jaki sposób bada się poziom hormonów płciowych? Przypuszczam że przez krew...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:35   #10
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Krwawienie

chciałabym odnowić temat, jeśli się nie uda to założę nowy, będę próbowała do skutku no więc mój problem:
mam 16 lat, więc teoretycznie wiek kiedy jeszcze wszystko może być nieregularne itd, a jednak - pierwszy raz miesiączkę dostałam w wieku 12 lat i praktycznie od początku miałam ją regularną ("praktycznie", bo zdarzało się przeskoczenie o kilka dni, szczególnie przy np. zmianie klimatu na wakacjach czy coś), cykl trwający ok. 28-30 dni (licząc od pierwszego dnia okresu, do kolejnego 1 dnia okresu). ostatnio jednak (tj. od jakichś 4-5 miesiączek) cykl skrócił się do 23 dni, a dzisiaj zaczął mi się w 21 dniu cyklu (poprzedni miałam 10.05). czytałam, że poniżej 23 nie jest to całkowicie zdrowe i wiąże się z za krótką 2 fazą tj. mogą być problemy z zajściem w ciążę. teraz nie jest to problem, ale jednak warto coś z tym zrobić. pewnie powiecie że w moim wieku to możliwe itd, a jednak myślę że poczekam do kolejnego krwawienia i jeśli nadal będzie za krótki cykl wybiorę się do ginekologa (1 raz...).
i z tym wiąże się moje pytanie - jak takie badanie wygląda? tj. czy lekarz tylko przeprowadza wywiad na temat częstotliwości itd. czy też bada?
i jeszcze jedno - wszędzie czytam tylko o skutkach i nieprawidłowości tak krótkiego cyklu, a czym może to być spowodowane? czy jeśli rzeczywiście będzie coś nie tak lekarz może przepisać mi tabletki anty mimo takiego młodego wieku? czy nie będzie to wtedy ze szkodą na "ten cały okres dojrzewania"?
liczę na pomoc Dzielne Wizażanki
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:22   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
chciałabym odnowić temat, jeśli się nie uda to założę nowy, będę próbowała do skutku no więc mój problem:
mam 16 lat, więc teoretycznie wiek kiedy jeszcze wszystko może być nieregularne itd, a jednak - pierwszy raz miesiączkę dostałam w wieku 12 lat i praktycznie od początku miałam ją regularną ("praktycznie", bo zdarzało się przeskoczenie o kilka dni, szczególnie przy np. zmianie klimatu na wakacjach czy coś), cykl trwający ok. 28-30 dni (licząc od pierwszego dnia okresu, do kolejnego 1 dnia okresu). ostatnio jednak (tj. od jakichś 4-5 miesiączek) cykl skrócił się do 23 dni, a dzisiaj zaczął mi się w 21 dniu cyklu (poprzedni miałam 10.05). czytałam, że poniżej 23 nie jest to całkowicie zdrowe i wiąże się z za krótką 2 fazą tj. mogą być problemy z zajściem w ciążę. teraz nie jest to problem, ale jednak warto coś z tym zrobić. pewnie powiecie że w moim wieku to możliwe itd, a jednak myślę że poczekam do kolejnego krwawienia i jeśli nadal będzie za krótki cykl wybiorę się do ginekologa (1 raz...).
i z tym wiąże się moje pytanie - jak takie badanie wygląda? tj. czy lekarz tylko przeprowadza wywiad na temat częstotliwości itd. czy też bada?
i jeszcze jedno - wszędzie czytam tylko o skutkach i nieprawidłowości tak krótkiego cyklu, a czym może to być spowodowane? czy jeśli rzeczywiście będzie coś nie tak lekarz może przepisać mi tabletki anty mimo takiego młodego wieku? czy nie będzie to wtedy ze szkodą na "ten cały okres dojrzewania"?
liczę na pomoc Dzielne Wizażanki
wklada ci cos zimnego, metalowego i mokrego, to nie boli
pozniej wklada palec i uciska nim jakby jajniki, czyli tez naciska na brzuch z palcem w srodku i to wszystko
czasem jest endowaginalne usg, tez nie boli

moje 15letnie kolezanki braly tabletki antykoncepcyjne

lekarz rzadko pyta o okresy, na ogol kiedy byl ostatni - do cytologii
moje okresy plamienia w trakcie dwoch ginekologow zlekcewazylo uznajac za zwyczajne
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 18:52   #12
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Krwawienie

tak tak, mniej więcej orientuję się jak wygląda normalne badanie, interesuje mnie bardziej jak w tym konkretnym przypadku, kiedy cykle są takie krótkie, ale skoro mówisz że to tak samo.
poczekamy zobaczymy
dziękuję bardzo za odzew
naprawdę nikt nie ma pojęcia czym jest to spowodowane? tj. co "w środku" może być nie tak?
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:53   #13
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Krwawienie

mam podobny problem.. okres mialam 2 tygodnie temu.. jednak 2 dni temu gdy poszlam pod prysznic raptownie rozbolalo mnie podbrzusze i "chlusnela" ze mnie krew.. Duzo tego nie bylo ale ze skrzepami.. Co to może oznaczac?? Czy ktos mi poradzi??
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:26   #14
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
tak tak, mniej więcej orientuję się jak wygląda normalne badanie, interesuje mnie bardziej jak w tym konkretnym przypadku, kiedy cykle są takie krótkie, ale skoro mówisz że to tak samo.
poczekamy zobaczymy
dziękuję bardzo za odzew
naprawdę nikt nie ma pojęcia czym jest to spowodowane? tj. co "w środku" może być nie tak?
Możesz mieć zaburzenia hormonalne, w twoim wieku być może nie będą one wymagały leczenia. Warto jednak już teraz pokusić się o dobrą diagnostykę. Na twoim miejscu zabrałabym mamę pod pachę i wybrała się na badania prywatnie jeśli jest taka możliwość.

Bo obawiam się, że ginekolog państwowy się zbytnio twoim problemem z okresem nie przejmie, nagada ci głupot, że jesteś młoda itd. Co do samego wywiadu przed badaniem to długość cyklu jest istotna, jest też istotne w którym dniu cyklu jesteś, jeśli nie jesteś już dziewicą to badanie takie jak pisały dziewczyny wcześniej, jeśli jesteś to mówiąc szczerze nie wiem jak wygląda badanie dziewicy...

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
mam podobny problem.. okres mialam 2 tygodnie temu.. jednak 2 dni temu gdy poszlam pod prysznic raptownie rozbolalo mnie podbrzusze i "chlusnela" ze mnie krew.. Duzo tego nie bylo ale ze skrzepami.. Co to może oznaczac?? Czy ktos mi poradzi??
Może owulacja? To zależy ile tej krwi było. A może zaburzenia hormonalne.

W wieku 19 lat miałam problemu z hormonami i miewałam "okres" co 5 dni przez 3 dni... Na to są leki, nie trzeba się bać, wystarczy iść do specjalisty.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:18   #15
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Krwawienie

no duzo nie bylo.. ogolnie bardzo malutko.. myslisz ze to byla owulacja?? i tak musze isc do specjalisty i tak..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:41   #16
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Krwawienie

u mnie okazało się, że była to miesiączka, przez stres dostałam tak wcześnie.
teraz cykl mi się uregulował (sam, bez żadnych tabsów) i mam co 26 dni.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:47   #17
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Krwawienie

czekam do następnej i jeśli pojawi się tak szybko to lecę do ginekologa, nie ma innej opcji bo jeśli będzie już później, to chyba przyjmę że się po prostu rozregulował.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:19   #18
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Krwawienie

u mnie bylo tylko prez chwile wiec watpie zeby to byla miesiaczka.. bo teraz "czysto" jest
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:46   #19
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
no duzo nie bylo.. ogolnie bardzo malutko.. myslisz ze to byla owulacja?? i tak musze isc do specjalisty i tak..
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
u mnie bylo tylko prez chwile wiec watpie zeby to byla miesiaczka.. bo teraz "czysto" jest
Zapisz sobie datę tego kiedy to było, jak dostaniesz okres to policz czy to mogła być owulacja (14 dni przed okresem powinno ci wyjść) i obserwuj się w następnym cyklu czy będzie podobnie. Czasem zdarza się drobne krwawienie podczas owulacji. Jeśli sytuacja się więcej nie powtórzy to ja bym na twoim miejscy totalnie się nie przejmowała, jeśli będzie się powtarzać w okresie owulacyjnym to widać tak masz - ale możesz zapytać jeszcze lekarza.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 14:04   #20
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Zapisz sobie datę tego kiedy to było, jak dostaniesz okres to policz czy to mogła być owulacja (14 dni przed okresem powinno ci wyjść) i obserwuj się w następnym cyklu czy będzie podobnie. Czasem zdarza się drobne krwawienie podczas owulacji. Jeśli sytuacja się więcej nie powtórzy to ja bym na twoim miejscy totalnie się nie przejmowała, jeśli będzie się powtarzać w okresie owulacyjnym to widać tak masz - ale możesz zapytać jeszcze lekarza.
ja nidgy tego nie mialam. wiec troche sie przejelam tym.. ale dziekuje Ci za rade. Date juz zapisalam.. wychodzi mi ze napewno jest 2 tyg po okresie.. i cos kolo tego wyjdzie przed bo mam regularnie co 25 dni +/- 2 dni
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 18:44   #21
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
ja nidgy tego nie mialam. wiec troche sie przejelam tym.. ale dziekuje Ci za rade. Date juz zapisalam.. wychodzi mi ze napewno jest 2 tyg po okresie.. i cos kolo tego wyjdzie przed bo mam regularnie co 25 dni +/- 2 dni
Możliwe, że po prostu tak będziesz miała.
Ja tak miewałam - ale też nie za każdym razem, tylko raz na jakiś czas
Wiesz jak jesteś rocznik 90' to jeszcze wiele się może w twoim organizmie zmienić
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:55   #22
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Krwawienie

Klarissa: to moje krwawienie okazało się tak jak mówiłaś "objawem" owulacji. Równo 14dni po tym dostałam miesiączkę..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.