która lepsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-03, 13:34   #1
Magnolia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 40

która lepsza?


czesc wam
mam problem mam żółte zęby.nie wiem co mam z tym zrobić bo nie pale żeby mi od tego zęby żółkły.jakiej najlepiej pasty używać myślałam żeby kupić blenndamed albo wademecum white ??????????????????????
Magnolia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 13:56   #2
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: która lepsza?

A byłaś u dentysty? Moze masz osad? U dentysty dowiesz sie czy masz taki kolor szkliwa i czy da sie ząbki nieco wybielic. Siostra mojego niemęża jest dentystka...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 18:46   #3
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: która lepsza?

Magnolio - ile ja się naszukałam tego wątku - mignął mi dziś, ale nie zdążyłam Ci odpowiedzieć - a Ty go założyłaś na forum fitness Tu się go nie spodziewałam Zęby mogą być żółte nie tylko z powodu palenia papierosów. Taka może być uroda, czyli naturalny kolor Twojego szkliwa. Przyczyną może być osad - np. od herbaty albo kawy. Miałam podobny problem, bo ja straszna herbaciara jestem - usuwałam osad u dentysty (mechanicznie), ale trzeba było to robić na tyle często, że dentysta doradził mi zakup elektrycznej szczoteczki. "Szarpnęłam się" na elektryczną szczoteczkę Brauna "plak control 3D" - rzekomo Brauna są najlepsze, ale nie znam szczoteczek innych firm więc nie potwierdzę. Wydatek jest spory, ale efekty!! Naprawdę czuje się porządnie wyszorowane zęby! I osadu jest znaaacznie mniej. Do szczotek elektrycznych polecane są pasty delikatne - ja używam Sensodyne (zielonej), a jak chcę się dodatkowo wybielić - Sensodyne whitening.
Pozdrawiam
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.