Prezent ślubny dla męża :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 20:21   #1
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31

Prezent ślubny dla męża :)


Witam
zrodził się pomysł w mojej głowie, by swojemu przyszłemu mężusiowi dać prezent z okazji naszego ślubu wydaje mi się, że to będzie miłe, szczególnie, że on zawsze o mnie pamięta. Niestety, tutaj na forum, nic nie znalazłam w tym temacie, a przydałoby mi się kilka podpowiedzi na początek wymyśliłam pióro, bo ostatnio stwierdził, że chciałby się w pracy piórem podpisywać (ot, taka zachcianka ),przydałby mu się też wizytownik, ale, to wyczytałam gdzieś indziej, fajnym prezentem byłby też zegarek lub spinki do koszuli i do krawatu... Ale może macie jakieś inne pomysły? No i pytanie, czy Wy coś dawałyście lub dajecie? No i w którym momencie? Z góry dziękuję za odp
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:10   #2
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Moim zdaniem wszystkie prezenty, które wymieniłaś są takie mało osobiste - od razu mi się skojarzyły z prezentem dla szefa od pracowników. Z tych wszystkich to jedynie zegarek ujdzie. Moim zdaniem w ogóle nie pasują jako prezent dla męża z okazji ślubu! Takie rzeczy kupuje się komuś kogo mniej znamy i nie bardzo wiemy co podarować.
1. Może zrób ogromny plakat z Twoją osobą ( w całości lub tylko twarz) na wzór jakiegoś plakatu filmowego.
2. Albo poduszkę lub całą pościel z nadrukiem - jakiś zabawny tekst lub również Twoje zdjęcie.
3. Pomaluj usta szminkom w ciekawym kolorze (ognista czerwień), odbij na papierze i opraw w fajne ramki. Oczywiście "obraz" możesz opatrzyć komentarzem
4. Jeśli masz talent wokalny to nagraj mu płytę z dedykacją dla niego i ulubione piosenki w Twoim wykonaniu.
5. Możesz nakręcić niegrzeczny film - np. striptiz na rurze. Musisz pogadać z managerem klubu i za opłatą udostępni Ci "rekwizyt", a za kamerzystę możesz wziąźć koleżanką, żeby się mnie krępować.

Pomyśl trochę i zaskocz go!
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 02:16   #3
electra_tm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 213
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystkie prezenty, które wymieniłaś są takie mało osobiste - od razu mi się skojarzyły z prezentem dla szefa od pracowników. Z tych wszystkich to jedynie zegarek ujdzie. Moim zdaniem w ogóle nie pasują jako prezent dla męża z okazji ślubu! Takie rzeczy kupuje się komuś kogo mniej znamy i nie bardzo wiemy co podarować.
1. Może zrób ogromny plakat z Twoją osobą ( w całości lub tylko twarz) na wzór jakiegoś plakatu filmowego.
2. Albo poduszkę lub całą pościel z nadrukiem - jakiś zabawny tekst lub również Twoje zdjęcie.
3. Pomaluj usta szminkom w ciekawym kolorze (ognista czerwień), odbij na papierze i opraw w fajne ramki. Oczywiście "obraz" możesz opatrzyć komentarzem
4. Jeśli masz talent wokalny to nagraj mu płytę z dedykacją dla niego i ulubione piosenki w Twoim wykonaniu.
5. Możesz nakręcić niegrzeczny film - np. striptiz na rurze. Musisz pogadać z managerem klubu i za opłatą udostępni Ci "rekwizyt", a za kamerzystę możesz wziąźć koleżanką, żeby się mnie krępować.

Pomyśl trochę i zaskocz go!
Ciekawe pomysły
__________________
25.06.2011
electra_tm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 08:17   #4
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

pomysły ciekawe, ale pościel z moją podobizną kojarzy mi się z pościelą dla dziecka, np w autka...błe plakat czy kalendarz to bardzo ciekawy pomysł - muszę to obmyśleć, choć nie wiem gdzie miałoby to u nas wisieć, a mój narzeczony ma pracę głównie w delegacjach, więc zabieranie ze sobą jakichś obrazów kojarzyłoby mi się (i sądzę, że jemu też) z przeprowadzką/wyprowadzką, więc niezbyt dobrze... śpiewać nie umiem, a z tym tańcem - to musiałoby być profesjonalne.
Raczej skłaniam się ku czemuś eleganckiemu, bo wiem że mój TŻ lubi to co gustowne, dobre i ze smakiem.. Myślę, że zaskoczę go przede wszystkim samym prezentem, ale chcę uniknąć czegoś tandetnego..
Takie pióro, zegarek czy wizytownik (np jeszcze z grawerem) to jak biżuteria dla faceta - elegancki gadżet, który zawsze mógłby nosić przy sobie...
Ale są jeszcze może inne opcje? może coś ciekawego, oryginalnego, innego? dziękuję Wam za każdą pomoc! może i któraś z Was skorzysta z tych podpowiedzi
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 10:41   #5
bridetobesoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Ja również mam pomysł żeby wręczyć mojemu mężowi prezent podczas wesela. Natomiast nie myślałam o niczym romantycznym typu pościele, obrazy, kalendarze...
Chciałam raczej kupić coś zabawnego i użytecznego zarazem. Mógłby to być jakiś zestaw upominków i w momencie wręczania powiedziałabym przemówienie typu : " obyś był szczęśliwym mężem... ble ble"
Jeśli nie to to jakiś męski gadżet bo o ile wiem to każdy mężczyzna boi się, że po ślubie może się zdarzyć, że będzie pod pantoflem lub co gorsza, że nie będzie miał czasu (ani pozwolenia:P) na swoje męskie przyjemności (typu gry, mecze, itp.)
W związku z tym myślałam o playstation albo jakimś zestawie kina domowego gdyż mój TŻ lubi elektroniczne nowinki.
Pomimo to wciąż mam problem z wyborem ponieważ wciąż nie mamy własnego mieszkania i nie chciałabym nakupować zbędnych rzeczy które do mojego przyszłego gniazdka nie będą pasować hmmm...
Może jakiś bilet na coś..... coś męskiego ?:P:P
MAcie pomysły tego typu?
bridetobesoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:33   #6
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

a mi sie nie podoba wizja prezentu ślubnego dla męża. Mój narzeczony w prezencie ślubnym dostanie mnie i obrączkę.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 18:00   #7
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Ja uważam tak jak Madziuniusia - najlepszym prezentem jest to, że chcę z nim spędzić resztę życia Nie widzę powodu, żeby dawać mu jakiś przedmiot z tej okazji (poza obrączką oczywiście jako symbolem wiernej miłości). A przedmioty jak pióro itp. to można kupić jako prezent na urodziny czy imieniny, ale do ślubu mi szczerze mówiąc nijak nie pasuje. Bo czym jest nawet najfajniejszy gadżet w obliczu składanej sobie w tym dniu wzajemnej przysięgi? Jak dla mnie ma się to jak piernik do wiatraka, w ogóle nie widzę sensu w takim prezencie w materialnej postaci.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 20:01   #8
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
a mi sie nie podoba wizja prezentu ślubnego dla męża. Mój narzeczony w prezencie ślubnym dostanie mnie i obrączkę.
Popieram w 100%
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:35   #9
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
a mi sie nie podoba wizja prezentu ślubnego dla męża. Mój narzeczony w prezencie ślubnym dostanie mnie i obrączkę.
Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ja uważam tak jak Madziuniusia - najlepszym prezentem jest to, że chcę z nim spędzić resztę życia Nie widzę powodu, żeby dawać mu jakiś przedmiot z tej okazji (poza obrączką oczywiście jako symbolem wiernej miłości). A przedmioty jak pióro itp. to można kupić jako prezent na urodziny czy imieniny, ale do ślubu mi szczerze mówiąc nijak nie pasuje. Bo czym jest nawet najfajniejszy gadżet w obliczu składanej sobie w tym dniu wzajemnej przysięgi? Jak dla mnie ma się to jak piernik do wiatraka, w ogóle nie widzę sensu w takim prezencie w materialnej postaci.
Zgadzam się z dziewczynami
Sam ślub jest tak niezwykłym przeżyciem, że prezent nie ma żadnego sensu. Dobrym pomysłem jest prezent na rocznicę - to już ma sens i może być coś z tych rzeczy, które zostały wymienione wyżej (oprócz ostatniej propozycji...niegrzeczny film to nie dla mnie...ta sfera jest zbyt intymna, by ktoś z kamerą w to wnikał. A jakby się dostał w niepowołane ręce to już w ogóle dla mnie porażka <a w dobie dzisiejszej techniki różne rzeczy się dzieją - często bez naszej wiedzy). Zastąpiłabym to romantyczną kąpielą...ze świecami, olejkami.... lub romantyczną kolacją, jeśli nie jest się szczęśliwym posiadaczem dużej wanny)
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:06   #10
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

kurczee, a mi się nadal podoba wizja tego prezentu, jakoś tak bardzo chciałabym (no oprócz mnie ) dać mu coś specjalnego, wiecie, mi chodzi o to, że w tym dniu wszystko będzie DLA NAS, a ja bym chciała wykroić taką specjalna chwilę dla niego (wiem, wiem, TA też będzie ), ale ja chcę zrobić niespodziankę, chcę żeby wiedział, że ja o tej chwili i o naszym wspólnym życiu myślałam już przed i że bardzo się cieszę, że razem mamy iść przez życie... Wiem, że mój facet jest romantykiem i naprawdę bardzo odczuwam jego miłość i opiekuńczość i chciałabym mu jakby za to podziękować, chciałabym, żeby też wiedział, że jest dla mnie najważniejszy. On planuje dla nas podróż poślubną (prawdopodobnie Paryż , bo tak powiedziałam, że to byłoby tak fajnie ) i wiem, że ta podróż jest tak bardziej dla mnie i dlatego też chciałam coś mieć dla niego..
kurcze, czekam dalej na wasze opinie

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bridetobesoon Pokaż wiadomość
Ja również mam pomysł żeby wręczyć mojemu mężowi prezent podczas wesela. Natomiast nie myślałam o niczym romantycznym typu pościele, obrazy, kalendarze...
Chciałam raczej kupić coś zabawnego i użytecznego zarazem. Mógłby to być jakiś zestaw upominków i w momencie wręczania powiedziałabym przemówienie typu : " obyś był szczęśliwym mężem... ble ble"
Jeśli nie to to jakiś męski gadżet bo o ile wiem to każdy mężczyzna boi się, że po ślubie może się zdarzyć, że będzie pod pantoflem lub co gorsza, że nie będzie miał czasu (ani pozwolenia:P) na swoje męskie przyjemności (typu gry, mecze, itp.)
W związku z tym myślałam o playstation albo jakimś zestawie kina domowego gdyż mój TŻ lubi elektroniczne nowinki.
Pomimo to wciąż mam problem z wyborem ponieważ wciąż nie mamy własnego mieszkania i nie chciałabym nakupować zbędnych rzeczy które do mojego przyszłego gniazdka nie będą pasować hmmm...
Może jakiś bilet na coś..... coś męskiego ?:P:P
MAcie pomysły tego typu?
ja też się zastanawiałam nad czymś takim, ale to nie dla mojego... Gdzieś wyczytałam, że owego czasu było to "modne" i może jeszcze się cieszy powodzeniem,a facetowi może się spodoba? wpisz sobie w google powerball
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:18   #11
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez bridetobesoon Pokaż wiadomość
Ja również mam pomysł żeby wręczyć mojemu mężowi prezent podczas wesela. Natomiast nie myślałam o niczym romantycznym typu pościele, obrazy, kalendarze...
Chciałam raczej kupić coś zabawnego i użytecznego zarazem. Mógłby to być jakiś zestaw upominków i w momencie wręczania powiedziałabym przemówienie typu : " obyś był szczęśliwym mężem... ble ble"
Jeśli nie to to jakiś męski gadżet bo o ile wiem to każdy mężczyzna boi się, że po ślubie może się zdarzyć, że będzie pod pantoflem lub co gorsza, że nie będzie miał czasu (ani pozwolenia:P) na swoje męskie przyjemności (typu gry, mecze, itp.)
W związku z tym myślałam o playstation albo jakimś zestawie kina domowego gdyż mój TŻ lubi elektroniczne nowinki.
Pomimo to wciąż mam problem z wyborem ponieważ wciąż nie mamy własnego mieszkania i nie chciałabym nakupować zbędnych rzeczy które do mojego przyszłego gniazdka nie będą pasować hmmm...
Może jakiś bilet na coś..... coś męskiego ?:P:P
MAcie pomysły tego typu?
Super pomysł... Niech poczuje, że może mieć coś jeszcze z małego chłopca Bardzo fajny pomysł... Niestety Mój już ma playstation hehehe więc jeśli się zdecyduję, to muszę coś innego wymyśleć... Ale męski gadżet bardzo mi się podoba

Mój ma urodziny przed naszym ślubem... Więc będzie taki podwójny prezent Może kupie mu piłkażyki Kiedyś o tym mówił A na weselny prezent dostanie jeszcze kupony do wykorzystania w trakcie małżeństwa - kiedyś na forum o tym czytałam bardzo fajna strawa Kilka kuponów do odrywania i może sobie zażyczyć różne rzeczy wykorzystując kupon... Wpisujesz w puste pole co chce i datę i kupon zrealizujesz Albo On realizuje
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html

Edytowane przez ardillka
Czas edycji: 2011-03-21 o 10:13
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 10:48   #12
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Ja obiecałam mojemu narzeczonemu, że dostanie ode mnie skrzynkę austriackiego piwa bo tylko takie pije (normalnie nie pija alkoholu żadnego )
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:25   #13
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:40   #14
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale super pomysł! zobaczę co dam radę zrobić,ale może mi s uda, bo moja znajoma ma znajomą.. więc jakaś pomoc w tym też by była a kupony też ekstra!!! jak co to może o czymś takim pomyślę
dziewczyny, dziękuję za pomoc

Edytowane przez krilady
Czas edycji: 2011-03-21 o 20:44
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:32   #15
sosenka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość
Super pomysł... Niech poczuje, że może mieć coś jeszcze z małego chłopca Bardzo fajny pomysł... Niestety Mój już ma playstation hehehe więc jeśli się zdecyduję, to muszę coś innego wymyśleć... Ale męski gadżet bardzo mi się podoba

Mój ma urodziny przed naszym ślubem... Więc będzie taki podwójny prezent Może kupie mu piłkażyki Kiedyś o tym mówił A na weselny prezent dostanie jeszcze kupony do wykorzystania w trakcie małżeństwa - kiedyś na forum o tym czytałam bardzo fajna strawa Kilka kuponów do odrywania i może sobie zażyczyć różne rzeczy wykorzystując kupon... Wpisujesz w puste pole co chce i datę i kupon zrealizujesz Albo On realizuje
ardillka, powiedz coś więcej o tych kuponach, proszę nigdy o czymś takim nie słyszałam, a pomysł wydaje mi się super można to gdzieś zobaczyć ? jak to wygląda ? chętnie sprawiłabym mojemu Tżtowi taką niespodziankę z góry dziękuję
sosenka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:53   #16
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

ja tez zastanawiam się w tym temacie i mam totalny mętlik....
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:38   #17
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Ja planuje kupić przelot szybowcem. On tego nigdy nie zapomni. Mnie i obrączkę - jak najbardziej - nie przeszkadza to jednak w tym, żeby zrobić mu dodatkową przyjemność.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:49   #18
bridetobesoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez ardillka Pokaż wiadomość
Super pomysł... Niech poczuje, że może mieć coś jeszcze z małego chłopca Bardzo fajny pomysł... Niestety Mój już ma playstation hehehe więc jeśli się zdecyduję, to muszę coś innego wymyśleć... Ale męski gadżet bardzo mi się podoba

Mój ma urodziny przed naszym ślubem... Więc będzie taki podwójny prezent Może kupie mu piłkażyki Kiedyś o tym mówił A na weselny prezent dostanie jeszcze kupony do wykorzystania w trakcie małżeństwa - kiedyś na forum o tym czytałam bardzo fajna strawa Kilka kuponów do odrywania i może sobie zażyczyć różne rzeczy wykorzystując kupon... Wpisujesz w puste pole co chce i datę i kupon zrealizujesz Albo On realizuje
świetny pomysł z piłkażykami!! niestety mało możliwy do wykonania ponieważ ślub bierzemy w polsce a mieszkamy na stałe za granicą więc ciężko byłoby je później przewieźć. Aczkolwiek z doświadczenia wiem, ze pomysł z kuponami jest świetny. Sama dałam mojemu mężczyźnie takie kupony na urodziny. Nie dość, że był zaskoczony to naprawde mu się podobało więc POLECAM

Narodził mi się natomiast nowy pomysł. Chciałam wydać trochę kasy na ten prezent, a teraz wymyśliłam całkiem niedrogi. Od momętu jak zamieszkaliśmy razem mój TŻ w każdym skupermarkecie czy innym podobnym sklepie wołał żeby kupiłć latającą ważkę taką sterowaną. Śmialiśmy się zawsze z tego i ja mu odpowiadałam, że zwariował. A może byłby to dobry pomysł.... powiedzialabym przemówienie a następnie przyleciała do TŻ jego nowym prezentem co myślicie?
bridetobesoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:38   #19
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez sosenka26 Pokaż wiadomość
ardillka, powiedz coś więcej o tych kuponach, proszę nigdy o czymś takim nie słyszałam, a pomysł wydaje mi się super można to gdzieś zobaczyć ? jak to wygląda ? chętnie sprawiłabym mojemu Tżtowi taką niespodziankę z góry dziękuję
To sa takie karteczki do wyrywania np z zeszyty, czy specjalnie oprawianej "ksiazeczki" Ilośc kuponów zależy od ciebie... Ja widzialam takie gdzie pisalo tak:

TALON NA ...........(miejsce do wpisania zyczenia )........................ ..........

DATA REALIZACJI............... ........................

Każdy talon podbity pieczątką (zamówioną lub zrobioną z ziemniaka )

Zyczenia wpisuje sobie TŻ w zaleznosci an co ma ochote. Może teoretycznie wpisac wszystko. No chyab że zastrzegasz sobe że czegoś nie zrobisz, albo na cos mu nie pozwolisz nigdy ). Karteczki są odrywane. Albo moga zostać na pamiątkę wypisane w zeszyciku.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez bridetobesoon Pokaż wiadomość
świetny pomysł z piłkażykami!! niestety mało możliwy do wykonania ponieważ ślub bierzemy w polsce a mieszkamy na stałe za granicą więc ciężko byłoby je później przewieźć. Aczkolwiek z doświadczenia wiem, ze pomysł z kuponami jest świetny. Sama dałam mojemu mężczyźnie takie kupony na urodziny. Nie dość, że był zaskoczony to naprawde mu się podobało więc POLECAM

Narodził mi się natomiast nowy pomysł. Chciałam wydać trochę kasy na ten prezent, a teraz wymyśliłam całkiem niedrogi. Od momętu jak zamieszkaliśmy razem mój TŻ w każdym skupermarkecie czy innym podobnym sklepie wołał żeby kupiłć latającą ważkę taką sterowaną. Śmialiśmy się zawsze z tego i ja mu odpowiadałam, że zwariował. A może byłby to dobry pomysł.... powiedzialabym przemówienie a następnie przyleciała do TŻ jego nowym prezentem co myślicie?
Mi się pomysł podoba... Czy zawsze prezenty muszą być super romantczne ( kolacje, kąpiele, świece ). Prezentem można też spełnić marzenie TŻ - nawet takie dziecięce
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 13:04   #20
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez bridetobesoon Pokaż wiadomość
Narodził mi się natomiast nowy pomysł. Chciałam wydać trochę kasy na ten prezent, a teraz wymyśliłam całkiem niedrogi. Od momętu jak zamieszkaliśmy razem mój TŻ w każdym skupermarkecie czy innym podobnym sklepie wołał żeby kupiłć latającą ważkę taką sterowaną. Śmialiśmy się zawsze z tego i ja mu odpowiadałam, że zwariował. A może byłby to dobry pomysł.... powiedzialabym przemówienie a następnie przyleciała do TŻ jego nowym prezentem co myślicie?
Jeśli jest to coś, co zawsze Mu się marzyło, ale nigdy nie kupił, no bo w sumie stary już chłop itd. to pewnie, że kup! Będzie zachwycony, że pamiętałaś, co tak bardzo chciał, sam sobie tego raczej na pewno nie kupić, a będzie miał zabawkę
Moim zdaniem takie prezenty osobiste są najlepsze, bo zegarek czy pióro każdy każdemu może kupić.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:49   #21
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

a noc poślubna nie wystarczy
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 16:43   #22
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

polecam http://chce.to/p28692/niegrzeczna-wstazka
to najlepszy prezent
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:06   #23
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Yyyy... prezent w dniu ślubu???
Hmm, może to i fajne, ale szczerze mówiąc w całym tym zamieszaniu i ogólnym rozgardiaszu raczej nie sądzę, żebym miała jeszcze czas i nerwy nad wymyślaniem prezentu dla męża.

No, ale może ja jakaś niereformowana jestem.

Mam pytanie do zwolenniczek tego pomysłu. Czy obdarowywanie się prezentami w dniu ślubu działa w obie strony? Chodzi mi o to, czy Wy też spodziewacie się jakiegoś prezentu od swojego TŻ w dniu Waszego ślubu?

Bo tak sobie myślę, że gdybym na weselu wyskoczyła mojemu narzeczonemu z jakimś niespodziewanym prezentem, przy gościach wygłosiła jeszcze odpowiednią mowę odnośnie podarunku, to on, gdyby nic dla mnie nie miał na pewno czuł by się głupio i zamiast przyjemności wprawiłabym go w zakłopotanie.
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:45   #24
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Yyyy... prezent w dniu ślubu???
Hmm, może to i fajne, ale szczerze mówiąc w całym tym zamieszaniu i ogólnym rozgardiaszu raczej nie sądzę, żebym miała jeszcze czas i nerwy nad wymyślaniem prezentu dla męża.

No, ale może ja jakaś niereformowana jestem.

Mam pytanie do zwolenniczek tego pomysłu. Czy obdarowywanie się prezentami w dniu ślubu działa w obie strony? Chodzi mi o to, czy Wy też spodziewacie się jakiegoś prezentu od swojego TŻ w dniu Waszego ślubu?

Bo tak sobie myślę, że gdybym na weselu wyskoczyła mojemu narzeczonemu z jakimś niespodziewanym prezentem, przy gościach wygłosiła jeszcze odpowiednią mowę odnośnie podarunku, to on, gdyby nic dla mnie nie miał na pewno czuł by się głupio i zamiast przyjemności wprawiłabym go w zakłopotanie.
No wlasnie, dokladnie o tym samym pomyslalam A nie sadze zeby TZ wpadl na taki sam pomysl bez naszej podpowiedzi...wiec bedzie to co najmniej dziwnie wygladalo...a ustalanie tego wczesniej razem traci caly urok niespodzianki... tez jestem ciekawa jak wy to widzicie, bo nie ukrywam ze pomysl wydaje sie ciekawy, ja bym na pewno kupila mojemu helikopter sterowany, bo wiem ze zawsze o nim marzyl, a ja zawsze sie z niego smialam...no i nigdy biedak sobie nie kupil....na pewno ucieszyl by sie jak dziecko
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:08   #25
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

ja to widzę tak: mam zamiar znaleźć jakiś taki moment gdzie będziemy sami, np przed sesją w plenerze pójdziemy do pokoju się odświeżyć a może i nie tylko , i wtedy wyciągnę niespodziankę. Raczej nie spodziewam się czegoś od niego, ale też nie o to mi chodzi (choć kto wie czy mu to też nie przyjdzie do głowy? ), no i na pewno nie zrobiłabym tego przed gośćmi, bo to byłoby już na pokaz a ja tak nie lubię, no i właśnie mogłoby wcale nie wyjść tak fajnie jak się zakłada..
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:12   #26
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Yyyy... prezent w dniu ślubu???
Hmm, może to i fajne, ale szczerze mówiąc w całym tym zamieszaniu i ogólnym rozgardiaszu raczej nie sądzę, żebym miała jeszcze czas i nerwy nad wymyślaniem prezentu dla męża.

No, ale może ja jakaś niereformowana jestem.

Mam pytanie do zwolenniczek tego pomysłu. Czy obdarowywanie się prezentami w dniu ślubu działa w obie strony? Chodzi mi o to, czy Wy też spodziewacie się jakiegoś prezentu od swojego TŻ w dniu Waszego ślubu?

Bo tak sobie myślę, że gdybym na weselu wyskoczyła mojemu narzeczonemu z jakimś niespodziewanym prezentem, przy gościach wygłosiła jeszcze odpowiednią mowę odnośnie podarunku, to on, gdyby nic dla mnie nie miał na pewno czuł by się głupio i zamiast przyjemności wprawiłabym go w zakłopotanie.
Ja nie mam zamiaru dawać prezentu mojemu przy gościach... Tylko wcześniej, albo już po weselu, w pokoju. A od Mojego spodziewam się prezentu ( albo biżuteria na wykupne, albo coś innego) A nawet jakbym nic nie dostała, to to nie am znaczenia...
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html

Edytowane przez ardillka
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:14
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:55   #27
bridetobesoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Dziewczyny~!
Nie odbierajcie tego wszystkiego tak materialnie!
Ja mam w planie kupić latającą ważkę, jedna z was pisała o helikopterze inna o piwie!
Nie chcemy kupować samochodów, domów czy rolexa
To ma być miła śmieszna niespodzianka. Ja moją zamierzam dać przy gościach, nie jest ona wartościowa w sensie materialnym wiec moj TZ nie powinien sie czuc zle jesli on nie bedzie nic dla mnie mnial. Natomiast nawet jesli ktorejs z was na tym zalezy to zawsze jakas mila tesciowa chcaca pomoc swojemu przyszlemu zieciowi moze mu wspomniec o tym ze szykujesz dla niego jakis drobny podarunek....
Pozdrawiam, wszystkie zapalone przyszel Panny Mlode takie jak ja :P
bridetobesoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:07   #28
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

Ja wcześneij nie myślałam o prezencie z okazji tego dnia, ale gdybym się miała zdecydowac wybrałabym zafundowanie skoku ze spadochronem, bo wiem, że o tym myśli
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:47   #29
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

http://www.radar.pl/Tytus-Romek-i-Aa...zeni-44401691/
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:13   #30
just0mj
Przyczajenie
 
Avatar just0mj
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent ślubny dla męża :)

[QUOTE=ardillka;25927882]To sa takie karteczki do wyrywania np z zeszyty, czy specjalnie oprawianej "ksiazeczki" Ilośc kuponów zależy od ciebie... Ja widzialam takie gdzie pisalo tak:

TALON NA ...........(miejsce do wpisania zyczenia )........................ ..........

DATA REALIZACJI............... ........................

Każdy talon podbity pieczątką (zamówioną lub zrobioną z ziemniaka )

Zyczenia wpisuje sobie TŻ w zaleznosci an co ma ochote. Może teoretycznie wpisac wszystko. No chyab że zastrzegasz sobe że czegoś nie zrobisz, albo na cos mu nie pozwolisz nigdy ). Karteczki są odrywane. Albo moga zostać na pamiątkę wypisane w zeszyciku.


A gdzie mogę kupić takie karteczki?
just0mj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-15 12:54:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.