Uroki miłosne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 05:41   #31
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Uroki miłosne

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Z niebaś mi spadł. Jest taki jeden Paweł z IIIB, co mi się podoba przeokrutnie. Mam suszonego nietoperza, czy to pomoże? La Vey pisał o paczuszce z krwią menstruacyjną noszoną jako wisiorek na szyi, co sądzisz o tym sposobie? Bo z tym byłby problem, jestem w pierwszej klasie, no i ten... Czyli co, nietoperz lepszy?
Oj, co Ty!
Kilka kropel krwi menstruacyjnej powinnaś dodać mu do herbaty. A jeśli chcesz efektu "na bank" to pomieszaj ją jeszcze z lubczykiem

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez artur1986 Pokaż wiadomość
Uroki miłosne i ogólnie magia to jest wiedza, którą nie do końca udało się zgłębić nauce. Ale za kika dziesiąt lat nie będą to już tajemne wiedzę ale dziedzina nauki.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Dla osób bardziej zainteresowanych tematem zapraszam na urokmilosny.blogspot.com
Einstein przewróci się chyba w grobie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:54   #32
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Uroki miłosne

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
Marcysia ze Złotopolskich wierzyła w magiczną moc lubczyku Pamiętam, że dosypała Waldkowi do jakiegoś napoju,czy jedzenia a potem byli małżeństwem, więc myślę że lubczyk naprawdę działa. Idę narwać trochę ze swojego ogródka,bo specjalnie nasadziłam
Pamiętam, pamiętam...ona chyba do rosołu dodawała. Ja też daję do rosołu- to mój sposób na utrzymanie przy sobie męża, na córkę też działa choć to będę mogła sprawdzić dokładniej za jakieś 15 lat.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.