Cóż mam zmienić? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 19:30   #1
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656

Cóż mam zmienić? :)


Proszę o ciekawe i uzasadnione propozycje, spostrzezenia.

Foto bez make-upu, poza niezmytym tuszem do rzęs.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10815773_758069627563692_206626282_n.jpg (55,8 KB, 561 załadowań)
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:03   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Wybacz ale na co ty liczysz? że ktoś napisze ci co masz zmienić według siebie? Powiedz co ci nie pasuje albo czego oczekujesz po zmianie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:10   #3
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Wybacz ale na co ty liczysz? że ktoś napisze ci co masz zmienić według siebie? Powiedz co ci nie pasuje albo czego oczekujesz po zmianie
Nie rozumiem Twojego " "
Skoro wrzucam fotkę i piszę ogólnie, to znaczy ze chodzi mi o sugestie dotyczące tego, co widać; tj. włosów (kolor długość) kszałtu brwi, może propozycja jakiegos makijazu, w którym byłoby mi ładnie.

Po zmianie chcę wyglądać lepiej, to chyba oczywiste

Ot, poprostu
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:24   #4
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

ja bym na twoim miejscu nic nie zmieniała ładnie wyglądasz nawet bez wyraźnego makijażu
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:31   #5
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Twojego " "
Skoro wrzucam fotkę i piszę ogólnie, to znaczy ze chodzi mi o sugestie dotyczące tego, co widać; tj. włosów (kolor długość) kszałtu brwi, może propozycja jakiegos makijazu, w którym byłoby mi ładnie.

Po zmianie chcę wyglądać lepiej, to chyba oczywiste

Ot, poprostu
Każdy ma inny gust i to co komuś się podoba to nie musi podobać się tobie, ja napisze np zmień włosy na kolor blond umaluj usta na różowo i wydepiluj brwi i moim zdaniem będziesz wyglądać super.
Jakbyś napisała co chcesz osiągnąć to byłoby znacznie łatwiej, tzn chciałabym trochę ożywić wygląd, albo chciałabym ocieplić karnację tak aby mi pasowało, ściąć włosy.
Chcesz żeby ktoś zrobił cie pod siebie czy co..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:42   #6
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust i to co komuś się podoba to nie musi podobać się tobie, ja napisze np zmień włosy na kolor blond umaluj usta na różowo i wydepiluj brwi i moim zdaniem będziesz wyglądać super.
Jakbyś napisała co chcesz osiągnąć to byłoby znacznie łatwiej, tzn chciałabym trochę ożywić wygląd, albo chciałabym ocieplić karnację tak aby mi pasowało, ściąć włosy.
Chcesz żeby ktoś zrobił cie pod siebie czy co..
Uważasz, ze jesli ktoś napisałby mi "rozjaśnij włosy i zrób sobie platynowy blond" pobiegłabym od razu do fryzjera?


Wasze sugestie mają być po prostu radą, spojrzeniem obiektywnym.

Przykład.Może kilka osób napisze, że mam za ciemne włosy dla mojej karnacji i wtedy to może być dla mnie sygnał, że warto zastanowić się nad zmianą w tym kierunku.

Przykład. może kilka osób napisze, że pasowałby mi mocny kolor szminki mimo, że mi samej nigdy nie przyszło to do głowy.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

w ten sposób także można byłoby się przyczepić do 95% wątków w tym dziale.
A przecież nie o to tu chodzi. ;/

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

dziękuję na codzień mój makijaz z zasady nie jest zbyt wyraźny, podkład + tusz, ewentualnie lekkie podkreślenie brwi.
a może to własnie błąd?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu nic nie zmieniała ładnie wyglądasz nawet bez wyraźnego makijażu
dziękuję na codzień mój makijaz z zasady nie jest zbyt wyraźny, podkład + tusz, ewentualnie lekkie podkreślenie brwi.
a może to własnie błąd?
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:58   #7
lisek4433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Zapuściłabym włosy, i minimalnie je rozjaśniła, ale tak żeby pozostały w chłodnej tonacji. Masz bardzo ładne brwi.
lisek4433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 21:02   #8
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez lisek4433 Pokaż wiadomość
Zapuściłabym włosy, i minimalnie je rozjaśniła, ale tak żeby pozostały w chłodnej tonacji. Masz bardzo ładne brwi.
wlosy własnie zapuszczam miałam krótkie i te które mam są dla mnie stosunkowe długie i jestem dumna z kazdego centymetra który przybywa

a brwiami opiekuje się sama
byłam kilka razy u kosmetyczki, ale zwyczajnie teraz nie mam na to czasu.
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 22:00   #9
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust i to co komuś się podoba to nie musi podobać się tobie, ja napisze np zmień włosy na kolor blond umaluj usta na różowo i wydepiluj brwi i moim zdaniem będziesz wyglądać super.
Jakbyś napisała co chcesz osiągnąć to byłoby znacznie łatwiej, tzn chciałabym trochę ożywić wygląd, albo chciałabym ocieplić karnację tak aby mi pasowało, ściąć włosy.
Chcesz żeby ktoś zrobił cie pod siebie czy co..

nie rozumiem twoich komentarzy, każdy ocenia wg własnego gustu, na tym polega wystawianie porad i opinii w tym dziale
jakby autorka wiedziała co chce osiągnąć raczej nie prosiłaby o porady


Autorko, według mnie nie powinnaś wiele zmieniać, wyglądasz ładnie i świeżo. Według mnie w krótkich wyglądasz bardzo dziewczęco, więc ewentualnie zapuść mniej więcej do ramion. Z kolorem też bym nie szalała, możesz nieco rozjaśnić, ale trzymaj się chłodnych kolorów jak już ktoś wyżej wspomniał
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 22:43   #10
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Nie będę oryginalna w temacie, jeśli przychylę się do opinii przedmówczyń, które stwierdziły, że warto byś zapuściła włosy i trochę je rozjaśniła. Poza tym faktycznie pasowałby Ci chłodny różowy kolor szminki najlepiej taki cukierkowy albo jakaś fuksja. Z makijażem bym jednak nie przesadzała, ewentualnie oczy możesz trochę podkreślić kreską.Nie ocieplaj urody, bo ładnie Ci w chłodnej tonacji.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 12:32   #11
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Nie będę oryginalna w temacie, jeśli przychylę się do opinii przedmówczyń, które stwierdziły, że warto byś zapuściła włosy i trochę je rozjaśniła. Poza tym faktycznie pasowałby Ci chłodny różowy kolor szminki najlepiej taki cukierkowy albo jakaś fuksja. Z makijażem bym jednak nie przesadzała, ewentualnie oczy możesz trochę podkreślić kreską.Nie ocieplaj urody, bo ładnie Ci w chłodnej tonacji.
Zgadzam się z tym.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 15:48   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
[...] ewentualnie oczy możesz trochę podkreślić kreską.[...]
Nie widzę szans na kreskę, po co na siłę malować się tak, jak wszystkie?

Autorko, masz przesympatyczną, śliczną twarz Jeśli chodzi o makijaż - widzę Cię w delikatnym, dziennym smoky, masz duże oczy, możesz podkreślać dolną powiekę. Na policzki róż w chłodnym odcieniu.
Opcja mocne usta+tusz też super, tak naprawdę możesz sobie pozwolić na wszystko.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:22   #13
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

dziękuję Wam bardzo, wszyskim! za rady i młe słowa. dodatkowo wrzucam foto w makijazu, co o tym sądzicie? pasuje mi taki makijaz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10393704_758816594155662_8476412735764331164_n.jpg (63,2 KB, 288 załadowań)
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:26   #14
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

dodam, że ciężko u mnie z makijażem oka bo mam opadającą powiekę kreski nie da się zmalować, bo wyglądam komicznie i oka "wpada" gdzieś głęboko. cieni też prawie nie widać ;/
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:03   #15
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Bardzo ładnie Ci w makijażu, który zaprezentowałaś
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:05   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Wyglądasz bardzo ładnie, wydaje mi się, że wszystkie czerwienie i róże z niebieskim pigmentem będą wyglądały dobrze. Na specjalną okazję nie musisz kombinować z okiem - doklej sztuczne rzęsy i będziesz miała mega oko
Opadająca powieka to nie musi byc problem w makijażu, zobacz, jak nakładają cienie azjatki - poziomo w górę. Spróbuj kiedyś "wymacać" miejsce, gdzie kończy się kość i zaznaczyć je pośrednim brązowym cieniem. Powyżej nałóż cielisty beż, a niżej ciemniejszy brąz. Jeśli wszystko rozblendujesz, a przy linii rzęs narysujesz mocno roztartą kreskę, to będziesz miała idealne smoky. Mi się bardzo podoba cieniowanie "w górę" zamiast klasycznego "ciemniej w zewnętrznym kąciku". Nie bój się wyciągnąć cień na opadającą powiekę powyżej załamania - musisz tylko mocno rozcierać granice i nakładać bazę, żeby cienie się nie zbierały.
Swoją drogą Mocno podkreślone rzęsy+ wyraziste usta na co dzień są dla Ciebie idealne
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:31   #17
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Myślę, że powinnaś nam wrzucić fotki w normalnym dziennym świetle.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:29   #18
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Rzuciłabym parę miodowych refleksów na włosy, żeby ociepliły twarz
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:46   #19
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
dziękuję Wam bardzo, wszyskim! za rady i młe słowa. dodatkowo wrzucam foto w makijazu, co o tym sądzicie? pasuje mi taki makijaz?
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Proszę o ciekawe i uzasadnione propozycje, spostrzezenia.

Foto bez make-upu, poza niezmytym tuszem do rzęs.
Ja bym dodala ci troche brwi

Widze szeroko rozstawione oczy i wlasnie brwi tez jakos tak szeroko, dodadalabym doslownie milimetry przy nosie.

Ujelabym tez troche z tej bujnej grzywy zaslaniajacej twarz, moze jakas postrzepiona krotka fryzurka?

bob-with-bangs.jpg

Do makijazu dodalabym roz i kontur.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 12:12   #20
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Uważasz, ze jesli ktoś napisałby mi "rozjaśnij włosy i zrób sobie platynowy blond" pobiegłabym od razu do fryzjera?
... Ja uważam, ze w platynowym blondzie byłoby Ci ślicznie i wcale nie żartuję. do tego wycieniowana lekka fryzurka. Masz krótkie włosy więc nic nie tracisz
Tylko mówię o ładnej, zadbanej platynie, prawie białej, nie o żółtym blondzie.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Ja bym dodala ci troche brwi

borze zielony, ona ma jasną cerę, jasne oczy i ma brwi bardzo ok. Autorko nie słuchaj takich rad , Polki są nzanaeniestety z tego, że przesadzaja z nienaturalnym przyciemnainiem brwi, a raczej nie rozróżniają słów "podkreśclić" i "przyciemnić", dla niektórych to to samo.
Osoba w załaczniku tego posta wyglada jak chłopak przebrany za dziewczynę...

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
postrzepiona krotka fryzurka?
tu sie zgodzę, coś jak w tym wątku byloby ok

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
dziękuję Wam bardzo, wszyskim! za rady i młe słowa. dodatkowo wrzucam foto w makijazu, co o tym sądzicie? pasuje mi taki makijaz?
Nie widać kolorów, wrzuć w dziennym swietle . Co do makeupu- taki makeup jak makeup. Szału ni ma.
Swiecący podkład i matowa szminka - myślę, ze lepiej u Ciebie sprawdziłoby się gdyby było odwrotnie Cienie na powiece wydają mi się za ciepłe i też błyszczące? Jak chcesz domalować zagięcie powieki używaj chłodnego beżu wpadajacego w róż lub szarość i całkiemmatowego. np. jakiś odpwiednik MAC omega.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Masz ładny kształt ust, a na oczy narzekasz, wiec imo powinnaś podkreślać usta czymś błyszczącym, a oczy - nic na siłę Przy tak mocnym ciemnym kolorze szminki brwi również bym nie podkreślała na ciemno efekt nie jest korzystny.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:14   #21
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
Rzuciłabym parę miodowych refleksów na włosy, żeby ociepliły twarz
mi miodowe refleksy właśnie się nie widzą, autorka ma problem z zaczerwienieniem buzi i wiem z doświadczenia że wszelkie miody robią cudnego prosiaka jaśniejsze włosy jak najbardziej, nawet blond ale nie miodowy czy rudawy

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Ja bym dodala ci troche brwi

Widze szeroko rozstawione oczy i wlasnie brwi tez jakos tak szeroko, dodadalabym doslownie milimetry przy nosie.

Ujelabym tez troche z tej bujnej grzywy zaslaniajacej twarz, moze jakas postrzepiona krotka fryzurka?

Załącznik 5850642

Do makijazu dodalabym roz i kontur.
przecież Sylwia00804 ma ładne i wcale nie takie jasne brwi nie każda ma brwiska jak Breżniew
Brwi są akurat w porządku. Tuszowałabym przede wszystkim te zaczerwienienia na buźce i zeszła z czerni bo przytłacza rousse dobrze prawi przy Twoim delikatnym typie urody i chłodnej kolorystyce wszelkie mocne kontrasty wyglądają niekorzystnie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 17:52   #22
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

dziękuję!

Osoby, które widzą mnie w realu mówią, że dobrze byłoby mi w rudym. Tyle, ze boję się. kiedyś jak mi fryzjerka ściągała kolor i przez chwilę widziałam się w marchewkowym rudym błagałam ją żeby czym prędzej mi to farbowbowała, bo wyglądałam komiczni wręcz.

Krótką, lekko fryzurkę tez juz miałam i nie chciałabym do niej wracac. W tych dłuzszych włosach ponoc wyglądam duzo młodziej i bardziej dziewczęco.
Ponoć krótsze włosy mnie postarzają i ja w sumie tez tak uwazam. Dodatkowo krótkie włosy sprawiają, ze widać z profilu moje policzki, które są dość spore i podobam się sobie z profilu w krótkich włosach.
Mam 22 lata i na tyle też chcę wyglądac, lub mniej

A jesli chodzi o makijaz to jestem noga ;(
Cienie na oku rzeczywiscie są z drobinkami, a na ustach mat. myślałąm, ze tak jest ok
A na buzi mam bourjois 123 perfect i puder healthy balance. ten błysk na buzi to raczej gra światła sztucznego, bo w rzeczywsistości buzia była matowa.
Ogólnie rzecz biorąc nie lubię płaskiego matu na buzi;/

A co do brwi, to w końcu nie wiem, czy są ok, czy są do du** ?

Dziękuję Wam raz jeszcze za wszystkie rady, są bardzo pomocne, tylko czasami się trochę gubię
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:21   #23
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

a moze jakies zdjecie koloru włosów dla mnie i makijazu?

moze wrzucę kilka swoich starych zdjęc w roznych fryzurach i bedzie łatwiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0040.jpg (80,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg [m000p[-PB010228-2.jpg (36,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00295.jpg (91,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nkknP7030026.jpg (39,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0072.jpg (87,7 KB, 124 załadowań)
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:11   #24
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
A co do brwi, to w końcu nie wiem, czy są ok, czy są do du** ?
Takie jak w pierwszym poście są idealne , te na starych zdjęciach trochę za to za bardzo wydepilowane od strony nosa

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość

Ponoć krótsze włosy mnie postarzają i ja w sumie tez tak uwazam. Dodatkowo krótkie włosy sprawiają, ze widać z profilu moje policzki, które są dość spore i podobam się sobie z profilu w krótkich włosach.
Mam 22 lata i na tyle też chcę wyglądac, lub mniej
To prawda, że dłuższe wyszczuplają buzię
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:14   #25
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Uważasz, ze jesli ktoś napisałby mi "rozjaśnij włosy i zrób sobie platynowy blond" pobiegłabym od razu do fryzjera?


Wasze sugestie mają być po prostu radą, spojrzeniem obiektywnym.

Przykład.Może kilka osób napisze, że mam za ciemne włosy dla mojej karnacji i wtedy to może być dla mnie sygnał, że warto zastanowić się nad zmianą w tym kierunku.

Przykład. może kilka osób napisze, że pasowałby mi mocny kolor szminki mimo, że mi samej nigdy nie przyszło to do głowy.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

w ten sposób także można byłoby się przyczepić do 95% wątków w tym dziale.
A przecież nie o to tu chodzi. ;/

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

dziękuję na codzień mój makijaz z zasady nie jest zbyt wyraźny, podkład + tusz, ewentualnie lekkie podkreślenie brwi.
a może to własnie błąd?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



dziękuję na codzień mój makijaz z zasady nie jest zbyt wyraźny, podkład + tusz, ewentualnie lekkie podkreślenie brwi.
a może to własnie błąd?
W 90% Wątków osoby wyraznie mówią w czym jest problem albo co konkretnie chciałyby zmienić albo przynajmniej co im nie pasuje, ty pytasz co zmienić i patrząc na zdjęcie gdzie nie pasuje mi wszystko co mam napisać?

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość

nie rozumiem twoich komentarzy, każdy ocenia wg własnego gustu, na tym polega wystawianie porad i opinii w tym dziale
jakby autorka wiedziała co chce osiągnąć raczej nie prosiłaby o porady


Autorko, według mnie nie powinnaś wiele zmieniać, wyglądasz ładnie i świeżo. Według mnie w krótkich wyglądasz bardzo dziewczęco, więc ewentualnie zapuść mniej więcej do ramion. Z kolorem też bym nie szalała, możesz nieco rozjaśnić, ale trzymaj się chłodnych kolorów jak już ktoś wyżej wspomniał
Wizaż jest bardzo stronniczy, bo kiedy ktoś napisze szczerą opinie że mu się nie podoba to zaczyna się wojna że jest "nietolerancyjny" i że hejter więc kolejny raz pytam co pisać na tym forum skoro przechodzi jedynie słodzenie do mdłości?
A bardziej do tematu to ja po prostu lubie konkrety a nie lanie wody, więc wole jak ktoś w wątku pyta o konkrety a nie wystawia się i "o parzcie to ja zmieniajcie co chcecie".
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:47   #26
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Takie jak w pierwszym poście są idealne , te na starych zdjęciach trochę za to za bardzo wydepilowane od strony nosa
własnie własnie i dlatego zmienilam je
beznadziejnie wyglądały.
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:16   #27
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Moim zdaniem ładnie Ci także w miedzianych odcieniach włosów, ale chyba jednak postawiłabym na jakiś chłodny brąz i zdecydowane podkreślenie ust. A brwi masz spoko

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
W 90% Wątków osoby wyraznie mówią w czym jest problem albo co konkretnie chciałyby zmienić albo przynajmniej co im nie pasuje, ty pytasz co zmienić i patrząc na zdjęcie gdzie nie pasuje mi wszystko co mam napisać?


Wizaż jest bardzo stronniczy, bo kiedy ktoś napisze szczerą opinie że mu się nie podoba to zaczyna się wojna że jest "nietolerancyjny" i że hejter więc kolejny raz pytam co pisać na tym forum skoro przechodzi jedynie słodzenie do mdłości?
A bardziej do tematu to ja po prostu lubie konkrety a nie lanie wody, więc wole jak ktoś w wątku pyta o konkrety a nie wystawia się i "o parzcie to ja zmieniajcie co chcecie".
Gdy ktoś prosi o poradę w wątku "Metamorfozy", to może pytać konkretnie, ale także ogólnie. Poza tym często bywa tak, że doradzamy coś z zupełnie innej beczki niż na początku było proponowane, na przykład dziewczyna prosi o poradę w sprawie makijażu a dostaje propozycję zmiany fryzury. Więc o co Ci biega, jak chcesz doradzać to doradzaj, a jak nie to lepiej skup się tylko na czytaniu postów.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:20   #28
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Wizaż jest bardzo stronniczy, bo kiedy ktoś napisze szczerą opinie że mu się nie podoba to zaczyna się wojna że jest "nietolerancyjny" i że hejter więc kolejny raz pytam co pisać na tym forum skoro przechodzi jedynie słodzenie do mdłości?
A bardziej do tematu to ja po prostu lubie konkrety a nie lanie wody, więc wole jak ktoś w wątku pyta o konkrety a nie wystawia się i "o parzcie to ja zmieniajcie co chcecie".
Ale to do mnie? bo nie wiem jak się do tego odnieść, nikt ci nie zarzucił nietolerancji, bycia hejterem i tym podobnych, które sobie dopisałaś.
autorka prosiła o ogólne, obiektywne spostrzeżenia, może nie chciała, żeby ktoś sugerował się jej własnymi przemyśleniami czy propozycjami, no ludzie, taka forma po prostu.


przepraszam za OT
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:46   #29
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
może nie chciała, żeby ktoś sugerował się jej własnymi przemyśleniami czy propozycjami, no ludzie, taka forma po prostu.


przepraszam za OT

o, otóż to!

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładnie Ci także w miedzianych odcieniach włosów, ale chyba jednak postawiłabym na jakiś chłodny brąz i zdecydowane podkreślenie ust
Boję się tylko, że w jaśniejszym kolorze włosów bedę wyglądać jak szara myszka.

spójrzmy tylko na ostatnie zdjęcie w tym blondzie, masakra jakaś, zero wyrazu.
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 21:31   #30
Oliveczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Dubaj/Szczecin
Wiadomości: 37
Dot.: Cóż mam zmienić? :)

Hej
Moim zdaniem pasuje ci ciemwny braz ,

Postawila bym na czekoladowy braz.pomysl o grzywce pasowalaby . Brwi sa bardzo ladne , pasuja ci i troszke zapusc wloski.
Jeszcze chlodny roz lub chlodna brzoskwinia na policzki.
Oliveczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 15:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.