Licówki u nastolatki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 14:35   #31
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Właśnie ja już nie wiem co mam zrobić.
Zbieraj kasę na aparat i jak uzbierasz, to go założysz, proste. Ja też zbierałam kilka lat i dopiero teraz będę go zakładać.
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 14:45   #32
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Szczerze nie mam ochoty zbierać kasy jak po 22 czy 23 roku podobno istnieje prawodopodobieństwo ze zeby wroca do poprzedniego stanu = kasa w błoto
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 14:54   #33
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Licówki u nastolatki?

Wiesz co, zarob sobie te pieniadze, nie wiem, korepetycje ulotki, bedzie to trudne i czasochlonne, wtedy jak tak z miesiac popracujesz to moze odechce Ci sie aparatu, czy licowek. Zachowujesz sie dziecinnie ze swoja postawa: ''ja chce, ja musze, teraz, zaraz, juz!'', bo zeby masz wedlug mnie ladne, a wedlug innych normalne. Nie sadze, by ktos je nazwal brzydkimi, badz zwracal na nie uwage. Postawa roszczeniowa, że az przykro.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:04   #34
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Szczerze nie mam ochoty zbierać kasy jak po 22 czy 23 roku podobno istnieje prawodopodobieństwo ze zeby wroca do poprzedniego stanu = kasa w błoto
No to nie rób nic, tylko nie histeryzuj, że masz krzywe zęby.
Prawdopodobieństwo nawrotu istnieje nawet jak wyprostujesz mając lat 16. Ale tylko wtedy, jeżeli nie zadbasz o odpowiedni czas retencji.
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:11   #35
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

E tam, normalne zeby. Mam trojke polozona na bok, tak ze zachodzi na 2 i to po prostu widac. I normalnie sie usmiecham, dbam o zeby, po tylu latach nawet nie pamietam juz, ze to mam, kompletnie sie tym nie przejmuje.
Za pare lat planuje zalozyc aparat staly, ale glownie dlatego, ze mam o jeden zab za duzo i bede musiala wyrwac jedynke (juz mam migreny od scisku szczeki), a bez aparatu zostanie mi tam dziura
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 17:57   #36
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
No to nie rób nic, tylko nie histeryzuj, że masz krzywe zęby.
Prawdopodobieństwo nawrotu istnieje nawet jak wyprostujesz mając lat 16. Ale tylko wtedy, jeżeli nie zadbasz o odpowiedni czas retencji.
Niekoniecznie istnieją licówki, korony i implanty
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:02   #37
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Niekoniecznie istnieją licówki, korony i implanty
Tylko, ze to jest wersja ostateczna. Jestes mloda, masz zdrowe, silne zeby i wolisz je niszczyc zamiast ratowac...
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 18:16   #38
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Szczerze nie mam ochoty zbierać kasy jak po 22 czy 23 roku podobno istnieje prawodopodobieństwo ze zeby wroca do poprzedniego stanu = kasa w błoto
większej bzdury dawno nie czytałam, po to nosi się retencję, żeby nie wróciło. Ja mam już 3lata od zdjęcia aparatu i zapowiada się, że jeszcze ponoszę- mam na stałe przyklejony drucik.

z telefonu
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:34   #39
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
większej bzdury dawno nie czytałam, po to nosi się retencję, żeby nie wróciło. Ja mam już 3lata od zdjęcia aparatu i zapowiada się, że jeszcze ponoszę- mam na stałe przyklejony drucik.

z telefonu
to ja zaptam tak odbijając od tematu jak wygląda ta wkładka retencyjna czy konieczny jest drucik przy retencji?

bo sama niedługo beda nosic retencje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:48   #40
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Niekoniecznie istnieją licówki, korony i implanty
To usuń sobie zęby i wpraw implanty, nikt Ci nie broni. Koszt pewnie ze 3 tys zł.

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
większej bzdury dawno nie czytałam, po to nosi się retencję, żeby nie wróciło. Ja mam już 3lata od zdjęcia aparatu i zapowiada się, że jeszcze ponoszę- mam na stałe przyklejony drucik.

z telefonu
Dziewczynie nic nie przetłumaczysz, bo ona sobie wymarzyła już teraz aparat i to tylko na górę i najlepiej na kilka miesięcy. A jak ortodonta kazała zakładać na górę i dół i że leczenie będzie trwało 2 lata a może i więcej to tupnęła nóżką i stwierdziła, że lepiej zniszczyć zęby albo wyrwać. Niech już robi co chce.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to ja zaptam tak odbijając od tematu jak wygląda ta wkładka retencyjna czy konieczny jest drucik przy retencji?

bo sama niedługo beda nosic retencje
Nosisz albo takie wkładki na noc (można też w dzień nosić, ale pewnie mało wygodne , albo można sobie na stałe założyć taki "drucik" od tyłu. Zależy, co wolisz Mnie ortodonta powiedziała, że poleca już dla ludzi po 20 roku życia właśnie ten stały drucik, bo nosisz go cały czas kilka lat, a nie tylko zakładasz na noc, lub chodzisz wtedy, kiedy Ci się podoba I wtedy daje większa gwarancję, że wada faktycznie się nie cofnie. Zależy też, jak duża wada i jak duża ingerencja w szczękę, że tak powiem
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:49   #41
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
To usuń sobie zęby i wpraw implanty, nikt Ci nie broni. Koszt pewnie ze 3 tys zł.



Dziewczynie nic nie przetłumaczysz, bo ona sobie wymarzyła już teraz aparat i to tylko na górę i najlepiej na kilka miesięcy. A jak ortodonta kazała zakładać na górę i dół i że leczenie będzie trwało 2 lata a może i więcej to tupnęła nóżką i stwierdziła, że lepiej zniszczyć zęby albo wyrwać. Niech już robi co chce.



Nosisz albo takie wkładki na noc (można też w dzień nosić, ale pewnie mało wygodne , albo można sobie na stałe założyć taki "drucik" od tyłu. Zależy, co wolisz Mnie ortodonta powiedziała, że poleca już dla ludzi po 20 roku życia właśnie ten stały drucik, bo nosisz go cały czas kilka lat, a nie tylko zakładasz na noc, lub chodzisz wtedy, kiedy Ci się podoba I wtedy daje większa gwarancję, że wada faktycznie się nie cofnie. Zależy też, jak duża wada i jak duża ingerencja w szczękę, że tak powiem
3tys to za jeden implant
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 18:53   #42
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to ja zaptam tak odbijając od tematu jak wygląda ta wkładka retencyjna czy konieczny jest drucik przy retencji?

bo sama niedługo beda nosic retencje
ja najpierw miałam przeźroczysta wkładkę na górę, ale nie byłam zadowolona z niej bo zagryzam zęby i po kilku tygodnia wygladala masakrycznie i bałam się, że pęknie. Drucik mam na stałe z tyłu zębów wiec jest niewidoczny przyklejony od 3 do 3. Czasem sie odkleja jal cos twardego zjem i pechowo trafie, ale ogolnie polecam, wizyty kontolne mam teraz raz w roku

z telefonu
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:54   #43
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
3tys to za jeden implant
U mnie stomatolog za 1 i 2 bierze za jednego 1,5 - 1,8 zł. Tylko, że ja z małej mieściny, więc może dlatego . W większych miastach pewnie i może ze 3 tys złotych jeden
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:00   #44
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
U mnie stomatolog za 1 i 2 bierze za jednego 1,5 - 1,8 zł. Tylko, że ja z małej mieściny, więc może dlatego . W większych miastach pewnie i może ze 3 tys złotych jeden
Znajomy robil przedni zab w Krakowie, dal 2.5tys za implant
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:01   #45
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Licówki u nastolatki?

A ja mam takie pytanie do autorki wątku: Czy masz zęby ósemki?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:01   #46
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Znajomy robil przedni zab w Krakowie, dal 2.5tys za implant
No właśnie, czyli widać, im większe miasto, tym większa kasa. Na szczęście mam w swojej mieścinie super stomatologa i ceny ma przyzwoite, a i tak zostawiłam u niego już tyle kasy, że aż głowa mała
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:20   #47
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
To usuń sobie zęby i wpraw implanty, nikt Ci nie broni. Koszt pewnie ze 3 tys zł.



Dziewczynie nic nie przetłumaczysz, bo ona sobie wymarzyła już teraz aparat i to tylko na górę i najlepiej na kilka miesięcy. A jak ortodonta kazała zakładać na górę i dół i że leczenie będzie trwało 2 lata a może i więcej to tupnęła nóżką i stwierdziła, że lepiej zniszczyć zęby albo wyrwać. Niech już robi co chce.



Nosisz albo takie wkładki na noc (można też w dzień nosić, ale pewnie mało wygodne , albo można sobie na stałe założyć taki "drucik" od tyłu. Zależy, co wolisz Mnie ortodonta powiedziała, że poleca już dla ludzi po 20 roku życia właśnie ten stały drucik, bo nosisz go cały czas kilka lat, a nie tylko zakładasz na noc, lub chodzisz wtedy, kiedy Ci się podoba I wtedy daje większa gwarancję, że wada faktycznie się nie cofnie. Zależy też, jak duża wada i jak duża ingerencja w szczękę, że tak powiem

Skończ już dziewczyno. To są moje zęby i mój problem. Nie masz do ego sie przy*ierdolić już, że tak brzydko powiem? Typowa Polska ciemnota po prostu. Każdy ma ból po prostu o byle co, każdy każdemu zazdrości byle czego...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie do autorki wątku: Czy masz zęby ósemki?
Właśnie jeszcze nie mam. Na dole już wyrosły ale na gorze nie. Moja siostra ma juz wszystkie 4

Edytowane przez Mrs_Selenator
Czas edycji: 2014-12-23 o 19:25
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:21   #48
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
ja najpierw miałam przeźroczysta wkładkę na górę, ale nie byłam zadowolona z niej bo zagryzam zęby i po kilku tygodnia wygladala masakrycznie i bałam się, że pęknie. Drucik mam na stałe z tyłu zębów wiec jest niewidoczny przyklejony od 3 do 3. Czasem sie odkleja jal cos twardego zjem i pechowo trafie, ale ogolnie polecam, wizyty kontolne mam teraz raz w roku

z telefonu
a ten druvik na stałe masz?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:24   #49
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Skończ już dziewczyno. To są moje zęby i mój problem. Nie masz do ego sie przy*ierdolić już, że tak brzydko powiem?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Właśnie jeszcze nie mam. Na dole już wyrosły ale na gorze nie. Moja siostra ma juz wszystkie 4
Wyluzuj dziewoja. I ogarnij fakt, ze zeby masz jedne. Nie odrosna, nie naprawia sie magicznie. Musza ci starczyc na reszte zycia, wiec najpierw wybieraj metody mniej inwazyjne, jesli chcesz je zachowac.
Sztucznych szczenek nie polecam
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 19:26   #50
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Wyluzuj dziewoja. I ogarnij fakt, ze zeby masz jedne. Nie odrosna, nie naprawia sie magicznie. Musza ci starczyc na reszte zycia, wiec najpierw wybieraj metody mniej inwazyjne, jesli chcesz je zachowac.
Sztucznych szczenek nie polecam
zawsze są implanty XD poza tym ja nie mam żadnego problemu tylko koleżanki najwyraźniej szukają problemu w niczym.
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:42   #51
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Skończ już dziewczyno. To są moje zęby i mój problem. Nie masz do ego sie przy*ierdolić już, że tak brzydko powiem?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Właśnie jeszcze nie mam. Na dole już wyrosły ale na gorze nie. Moja siostra ma juz wszystkie 4
No to powiem Ci tak: Najpierw powinnaś mieć ósemki na wierzchu aby móc w ogóle zadziałać z zębami cokolwiek (aparat, implanty, licówki). Chodzi o to, że masz stłoczone zęby i jak ósemki wyjdą to zęby jeszcze bardziej Ci się pokrzywią.
Istnieje jeszcze możliwość usunięcia ósemek zanim wyjdą.
Można byłoby jeszcze rozciągnąć szczękę zamiast usuwać ósemki (ale zależy jak one są ułożone), ale to pewnie i żuchwę aby góra z dołem do siebie pasowały. Aparat stały sam w sobie nic nie da bo nie rozciągnie szczęki bez dodatkowego aparatu wspomagającego (np Hyrax), więc byłyby dodatkowo duże koszty. Znowu też nie sądzę, aby jakiś dentysta brał się za licówki czy implanty w przypadku gdy nie masz ósemek. Bo zęby po wyjściu ósemek mogłyby Ci się bardzo zniszczyć w wyniku dodatkowego stłoczenia i miałabyś pretensję do dentysty.
Tak myślę, że pomogłaby Ci dobra konsultacja u dobrego ortodonty i później właściwe decyzje. Tylko z tego co widzę problem nie dotyczy jedynie dwójek. Krzywe są też: jedynka prawa i kły (tyle widzę na fot.).

A co do implantów w Twoim przypadku, to musiałabyś (w aktualnym stanie) mieć usunięte zęby od kła do kła włącznie i na 3-ch lub 4-rech implantach tzw korony zblokowane. Bo to nie jest tak, że 1 implant= 1 ząb. Poza tym ósemki i tak wymagałyby usunięcia w tym przypadku. No chyba, że nie masz zawiązków ósemek na górze, bo i taka ewentualność istnieje.

Edytowane przez Pacynka
Czas edycji: 2014-12-23 o 19:48 Powód: info
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:47   #52
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
. Tylko z tego co widzę problem nie dotyczy jedynie dwójek. Krzywe są też: jedynka prawa i kły (tyle widzę na fot.).
Jedynka i kły nie są krzywe może taki efekt jest na zdjęciach, ale na żywo moim zdaniem jest w porządku XD
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 19:53   #53
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Jedynka i kły nie są krzywe może taki efekt jest na zdjęciach, ale na żywo moim zdaniem jest w porządku XD
No nie wiem, ja te krzywizny widzę bardzo wyraźnie. Ale upierać się nie będę.
Widzę, że zależy Ci usilnie tylko na wyprostowaniu dwójek. Najtańsze rozwiązanie to byłoby aparatami CA. Po nich i tak czekałaby Cię retencja, czyli utrzymanie efektów no i usunięcie ósemek.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:00   #54
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja te krzywizny widzę bardzo wyraźnie. Ale upierać się nie będę.
Widzę, że zależy Ci usilnie tylko na wyprostowaniu dwójek. Najtańsze rozwiązanie to byłoby aparatami CA. Po nich i tak czekałaby Cię retencja, czyli utrzymanie efektów no i usunięcie ósemek.
Z całym szacunkiem, ale to są moje zęby XD i ja chyba lepiej wiem, które są krzywe w rzeczywistości, a które nie. Nie baw sie kochana w eksperta błagam, bo to zabawne
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:08   #55
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale to są moje zęby XD i ja chyba lepiej wiem, które są krzywe w rzeczywistości, a które nie. Nie baw sie kochana w eksperta błagam, bo to zabawne
Że co proszę...?

Wiesz, teraz już widzę dlaczego niektóre osoby wypowiadały się tutaj na temat Twoich problemów z psychiką...

Tak się akurat składa, że jestem w tej dziedzinie ekspertem i wiem bardzo dobrze co mówię. Więc nie pisz do mnie w ten sposób dziecko, bo mogłabym być Twoją matką.

Prosisz o opinię, więc wypowiedziałam się w sposób fachowy.

Faktycznie, założyłaś wątek aby się dowartościować.
Teraz widzę wyraźnie, że jesteś jedną z tych rozpieszczonych dziewuszek które muszą mieć coś natychmiast tu i teraz.

Wybacz, ale po tym jak odpowiadasz innym nasuwa mi się wniosek o Tobie: żałosna, rozpieszczona małolata i tyle!

Prostuj sobie sama te swoje zęby, najlepiej waląc się młotkiem gumowym w głowę!
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:09   #56
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale to są moje zęby XD i ja chyba lepiej wiem, które są krzywe w rzeczywistości, a które nie. Nie baw sie kochana w eksperta błagam, bo to zabawne
Jakas ty niepokorna Ortodoncie tez tak pyskujesz jak ci probuje cos uswiadomic? Mam nadzieje, ze twoi rodzice sa na tyle ogarnieci zyciowo, ze sprawia ci aparat bez cudow dziwow.
Ortodonta widzi wszystkie krzywe zeby. Ty zapewne nie, bo skrzywione dwojki zaburzaja wyglad calej szczeki, wiec reszte mozesz zobaczyc dopiero jak dwojki wyprostujesz.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-23 o 20:11
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:13   #57
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Że co proszę...?

Wiesz, teraz już widzę dlaczego niektóre osoby wypowiadały się tutaj na temat Twoich problemów z psychiką...

Tak się akurat składa, że jestem w tej dziedzinie ekspertem i wiem bardzo dobrze co mówię. Więc nie pisz do mnie w ten sposób dziecko, bo mogłabym być Twoją matką.

Prosisz o opinię, więc wypowiedziałam się w sposób fachowy.

Faktycznie, założyłaś wątek aby się dowartościować.
Teraz widzę wyraźnie, że jesteś jedną z tych rozpieszczonych dziewuszek które muszą mieć coś natychmiast tu i teraz.

Wybacz, ale po tym jak odpowiadasz innym nasuwa mi się wniosek o Tobie: żałosna, rozpieszczona małolata i tyle!

Prostuj sobie sama te swoje zęby, najlepiej waląc się młotkiem gumowym w głowę!
Słucham? Jakim prawem idiotko mnie oceniasz nawet mnie nie znając? Nie dość, że "ekspert" w dziedzinie stomatologii to jeszczs psychologii? Chyba Cie nikt dawno porządnie nie wyr*chał sfrustrowana wariatko. W sumie to nie dziwie sie. Żegnam w ogole bo nie mam ochoty z jakimiś starymi krowami sie klocic
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:21   #58
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Licówki u nastolatki?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jakas ty niepokorna Ortodoncie tez tak pyskujesz jak ci probuje cos uswiadomic? Mam nadzieje, ze twoi rodzice sa na tyle ogarnieci zyciowo, ze sprawia ci aparat bez cudow dziwow.
Ortodonta widzi wszystkie krzywe zeby. Ty zapewne nie, bo skrzywione dwojki zaburzaja wyglad calej szczeki, wiec reszte mozesz zobaczyc dopiero jak dwojki wyprostujesz.
Wiesz TheUnlike, myślę że żaden zdrowo myślący ortodonta nie weźmie się za leczenie pacjentki z tak roszczeniowym podejściem bo tylko by sobie kłopot straszny wziął na głowę. Takie podejście przed leczeniem= zero efektów, ponieważ jest to bardzo ciężki pacjent. Miałaby tylko pretensje, więc chyba na marne te nasze wszystkie wypowiedzi.
Ja już co o niej myślę napisałam. Jeśli rodzice ją tak wychowują to gratulację. Jej by się przydała dyscyplina, trochę pokory i szacunku do innych.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Słucham? Jakim prawem idiotko mnie oceniasz nawet mnie nie znając? Nie dość, że "ekspert" w dziedzinie stomatologii to jeszczs psychologii? Chyba Cie nikt dawno porządnie nie wyr*chał sfrustrowana wariatko. W sumie to nie dziwie sie. Żegnam w ogole bo nie mam ochoty z jakimiś starymi krowami sie klocic
Właśnie pokazałaś swoją prawdziwą stronę rozpieszczona, żałosna panienko.
Wstyd i żenada...
Poza tym zgłaszam całą sprawę adminowi, bo tak się nie robi.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:33   #59
Florrrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 137
Dot.: Licówki u nastolatki?

Również zgłosiłam wulgarną i niedojrzałą do dyskusji pannicę!
Florrrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:54   #60
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Licówki u nastolatki?

O mamuniu

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale to są moje zęby XD i ja chyba lepiej wiem, które są krzywe w rzeczywistości, a które nie. Nie baw sie kochana w eksperta błagam, bo to zabawne
Dla mnie tez sa krzywe. Ale szczerze mowiac, najbardziej w oczy rzucil mi sie krzywy usmiech. Nie zeby.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 19:11:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.