balejaż dla włosów ciemnych -jakie odcienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 07:52   #1
SaraN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Question

balejaż dla włosów ciemnych -jakie odcienie?


Witam!
Mam włosy ciemny brąz, ale w słońcu mają ołysk kasztanowy.Znudził mi sie jednolity kolor naturalny, chociaż jest bardzo adny i wiele osób farbuje na taki właśnie odcień.Ja natomiast chciałabym ożywić swoje włosy przez refleksy....: złociste, miedziane lub jasnobrązowe, ale w chłodnym odcieniu! (gdyż mój typ kolorystyczny to zima..).Mam pytanie czy są szampony koloryzujace, które zmieniają odcień o 2-4 tony na jaśniejszy? Chodzi mi o to,ze nie chcę używać rozjaśniacza do zrobienia pasemek, a potem farby, bo na ciemnych włosach będą widoczne odrosty.Póki co nie chcę isć do fryzjera, ale wolę poeksperymentować sama.Czy znacie firmę, któa posiada szampony koloryzujące, rozjaśniające i przy tym dosć trwałe?Proszę o poradę.
SaraN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:38   #2
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: balejaż dla włosów ciemnych -jakie odcienie?

witam SaraN ja rownież chciałabym sie dowiedziec..mam wlosy czekoladowe-tez mi sie juz znudziły.....
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:39   #3
SaraN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: balejaż dla włosów ciemnych -jakie odcienie?

Witaj Motylek 1985 ! Na allegro obecnie można kupić perukę brązową z balejażem.Piszę o tym, ponieważ włąsnie kolory balejażu na tej peruce bardzo mi odpowiadają, tylko się zastanawiam, czy szmponem koloryzującym można by uzyskać tak intensywny kolor..
SaraN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.