Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 16:03   #1
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531

Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??


Postanowiłam zabrać się za moje włosy Są suche, zniszczone, wypadają garściami i często się łamią Trochę zaszkodziła prostownica, ale mam zamiar zrezygnować
Zacznę od odżywki. Jaką polecacie w granicach 20 zł?? Do tego dobry szapon.
Może jakieś domowe sposoby? Maseczki itp.
Jak myślicie jest to możliwe? Ze zniszczonych włosów wypielęgnować śliczną, lśniącą czyprynkę? Udało się którejś z was? Jeśli tak to ile to zajmuje?
Jak jest już gdzieś taki wątek to proszę tylko o odpowiedź na ostatnie pytania i linka do tamtego wątku Z góry dzięki
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:07   #2
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

dla mnie najlepszy jest Wax było o nim sporo wątków na wizażu, to większe opakowanie 480g kosztuje około 25zł (ale niektórym udawało się kupić i za 18 więc wszystko zależy od apteki), mnie starcza na jakieś 3 miesiace a używam 3 razy w tygodniu, też prostuję włosy bardzo często i mnie pomaga. Włosy nie są w ogóle zniszczone, i bardziej lśnią
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:17   #3
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Powiem szczerze,że zawsze myślałam,że piękne włosy są wynikiem intensywnej pielęgnacji.Inwestowałam w różne maski,olejki itp.ale nie dawało to dobrych efektów.Od dawna zawsze suszyłam włosy suszarką i modelowałam je na szczotce,bo tylko wtedy wyglądają na włosy a nie na zniszczone siano!
Włosy ciągle były suche i zniszczone.
Jakiś czas temu spytałam swojej siostry jednej i drugiej oraz kilku koleżanek które mają piękne włosy jakich specyfików używają i co z nimi dokładnie robią.Okazało się,że one wcale nie suszą włosów suszarką!Zawsze pozwalają im naturalnie wyschnąć a z kosmetyków używają tylko szamponu!Wiedziałam,że suszarka niszczy włosy,ale nie myślałam,że do tego stopnia!
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:58   #4
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

u mnie też nic nie działało, wołosy zawsze były szopiaste do czasu aż odstawiłam suszarke, to troche im pomogło, ale i tak cały czas prostuje włosy bo inaczej wszyscy by uciekali na mój widok
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:52   #5
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Z tą suszarką i prostownicą to niestety prawda Ze swojej strony powiem że na mnie Wax jakoś rewelacyjnie nie działa. Polecam maskę Matrix sleek.look na allegro 36 za 500 ml
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 18:04   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Skoro wypadaja pomóc może Garnier Neril ( ok 15 zł ) w aptece , rewelacyjnie działa na skóre głowy oraz przeciwdziała wypadaniu ( patrz Kwc) ale jednak wysusza włosy , więc dobra odzywka wskazana, ja bym była za Waxem w Twoim przypadku + Farouk koktaj z kwasami Aha ( tez KWC) ale to razem daje wiekszy wydatego , niemniej polecam spróbować z Waxem.
Dobrym szamponem w Twoim przypadku może byc tez Seboradin Niger .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 18:17   #7
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Ja polecam Ci prosto z serca:
Olejek rycynowy +cytryna + zołtko [ o. i c. po 2 łyżeczki. ] taką maseczkę raz w tygodniu
Odżywkę + szampon + maseczkę [ok.15zł] z Pantene Pro-v Złota linia
Oraz odżywkę Plantica czy jakoś tak z Olejkiem rycynowym [ok.4 zł] a jest świetna
Oprócz tego polecam regularnie podcinać włosy.
Wiem z doświadczenia bo też prostuje włosy. Mam OBSESJE na ich punkcie. Jeśli widze ze sa zniszczone od razu je podcinam dlatego mam je juz do połowy szyji heheh
Ale naprawde to moje rady prostu z serca. W żadnym wypadku nie używaj suszarki. Ja jeszcze do tego myje włosy codziennie troszke prostuje [ale to zależy jak sie ułoze do spania]
A te maseczki i odzywki trzymaj długo na głowie wiecej niz piszą na ulotkach
Ja czasem jeśli nakładam odżywkę to przez 30 seq. trzymam je pod szuszarką : wtedy odzywka bardziej wchodzi we włoska

Pozdrawiam!
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 18:23   #8
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Podpinam się pod pytanie.
Wax - żadna rewlacja.(przynajniej na moich włosach )
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 23:14   #9
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Mi się udało wyprowadzić włoski to ładnych i zadbanych ze strasznie zniszczonej prostownicą szopy
po pierwsze: odstawiłam prostownicę (w sumie to nie do końca, ale bardzo rzadko używałam). zamieniłam ją na dyfuzor (czyli suszarki jendka można uzywać, przynjmniej mi nie szkodzi)
po drugie: maseczka domowej roboty jak wymieniona wyżej (ta z żółtek itd.)
po trzecie: maseczka joanny Nutri system do włosów zniszconcy. jak dla mnie KWC!! koszt:7zł, działanie: boskie!
po czwarte: odżywka Dove (ja używałam tych do farbowanych i regenerującą)
Nie używałam oczywiście tego wszystkiego naraz, raczej na zmianę ale po jakimś pół roku moje włoski są śliczne, błyszczące i wogóle. Nawet farbowanie im nie zaszkodziło
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 23:22   #10
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Mi też prawie się udało (prawie bo tylko końcówki kwalifikują się do obcięcia, reszta się zregenerowała).
1) Prostownicę ograniczyłam do minimum
2) Zwykłą suszarkę zamieniłam na profesjionalną jonującą
3) Zwykłe odżywki zamieniłam na profesjonalne (w szczególności polecam Absolut Repair z Loreal Professionnel)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:05   #11
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Ja bardzo często experymentuje z farbami itrp. dlatego moje włosy wypadają i się łamią i w ogóle są...
No i mi zawsze na wypadanie pomaga szampon z Joanny z ekstraktem z czarnej rzepy...
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 10:08   #12
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

fajna jest ta nowa rozowa seria elseve na poczatku wydawala mi sie beznadziejna, wloski nie chcialy blyszczec, ale po paru zastosowaniach faktycznie nabraly jakiegos blaski bardzo fajnie sie ukladaja, sa prosciutkie. Tylko trzeba uwazac z odzywka, bo lubi przetluszczac wlosy ja nie klade jej na czubek glowy, bo jak raz nalozylam, to zroobily sie jakies posklejane (a moze po prostu zle splukalam).

super blysk na koniec nadaje wlosom prostownica. Co prawda oczywiscie niszczy wlosy, ale takie wygladzone swieca po prostu bosko

aha, i kupilam jeszcze suszarke z jonizatorem, dzieki ktorej nie pusza i nie elektryzuja sie wlosy to naprawde dziala!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:24   #13
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

ehhh prostowalam prostownica wlosy naprawde dlugi czas bardzo dlugi i wlosy byly takie suche zniszczone rozdwojone koncowki... ale zaczelam uzywac panti provi na zniszczone wlosy .... i kupilam sobie suszarke na zimne powietrze i jestem zadowolona ... mam teraz bardzo ladne nawilzone wlosy .. nie trzeba rezygnowac z suszarki po prostu kupcie z zimnym powietzrzem ono przeciez nie niszczy wlosow a mozna je sobie ladnie ulozyc ... polecam tez odzywki sansilk
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:37   #14
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Dziewczynki do tego wszystkiego konieczne jest też odżywianie od wewnątrz (zapomniałam o tym napisać wyżej a to przecież najważniejsze). Jedzcie dużo witaminek
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 11:50   #15
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Talking Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Ja też polecam różową serię Elseve! Cudna! Mój ulubiony szampon i odżywka Jeszcze świetne jest Pantene Pro V Złota Linia, ta 3 minutowa odżywka [ja ją dłużej trzymam] i Dove ten niebeiski odżywka i szampon-cuda. A za to z Elseve szampon prostujący mi się nie podoba. Aha, ja 'od środka' stosuję Biotynę [wit. H] ze Zdrovita. Za 8 zł na miesiąc I dobre to jest ;]
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:08   #16
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

czyli tak naprawdę na każdego co innego działa
ja się skłaniałam ku waxowi, bo tyle pozytywnych opinii,a teraz sie zastanawiam nad tym,bo trochę roboty z nim jest,a coraz więcej osobom nie działa powiedzcie czy żadnych efektów nie widzialyście po stosowaniu tak jak pisze na ulotce?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:23   #17
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

bardzo dobrym szamponem jest Seboradin polecam też odżywkę i lotion z tej firmy są różne linie do wyboru

jesli masz puszyste włosy to zastosuj serum przeciwko puszeniu Avonu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 14:00   #18
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez Dinulka
czyli tak naprawdę na każdego co innego działa
ja się skłaniałam ku waxowi, bo tyle pozytywnych opinii,a teraz sie zastanawiam nad tym,bo trochę roboty z nim jest,a coraz więcej osobom nie działa powiedzcie czy żadnych efektów nie widzialyście po stosowaniu tak jak pisze na ulotce?

No właśnie, na każdego działa co innego. Wax przede wszystkiem jest na przyspieszenie wzrostu włosów(stosują go również ludzie po chemioterpii), ale na opakowaniu pisze: Osłabienia lub zniszczenia włosów przez trwałą, rozjaśnianie lub farbowanie oraz gdy włosy i skóra głowy nie tolerują innych odżywek.

Mi Wax nie wiele dał(no moze jakaś poprawa była, ale naprawdę nie bardzo widoczna) ale ktoś inny powie że jest bardzo zadowolony bo Wax zmienił jego zycie. Wszystko zależy od rodzaju włosów.
Jeżeli jesteś zainteresowana Waxem, poszukaj w wyszukiwarce wątków o Waxie, jest tego naprawdę mnóstwo.


Mam pytanko: Jakie tabletki pomogły Wam zregenerować włosy? Zażywał ktoś moze H-Pantoten (chyba tak to się pisze) albo Vitapil?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 16:00   #19
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

a ja mysle ze nie ma co oszczedzac.... kup sobie profesjonalna serie Loreal Absolut repair w duzych butlach ( i odzywke i szampon, np na allegro, po ok 58 zl za 1,5 litra! ).... szampony i odzywki w zwyklej drogerii tylko oblepiaja wlosy silikonem itp... a raz w tygodniu nakladaj jakas maske na wlosy.. moze byc matrix sleek.look ....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 16:27   #20
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady Każdy post przeczytałam dokładnie i na wszystkie wymienione odżywki zwrócę uwagę. Co do Waxu miałam go ostatnio kupić, ale trafiłam na Balsam płynny jedwab Gliss Kur i jak narazie jestem zadowolona Tzn. po kilku użyciach dużo nie moge powiedzieć, ale włosy się tak nie puszą i fajnie rozczesują... Jak skończę to zakupię chyba serię Pantene Pro V, bo z tego co pamiętam nie była najgorsza, ale rewelacyjna też nie Więc jak już któraś z was napisała na każdego działa co innego, dlatego szukam aż znajdę swój ideał Cięzko mi będzie odstawić prostownicę, ale mam nadzieję, że jak włoski będą nawilżone i zdrowe to będą sie ładnie układały prwda??
Jeszcze raz dzięki


P.S. Gdzie znajdę olejek recynowy??
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 16:36   #21
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

A mnie pomogla odzywka:nafta kosmetyczna+zoltko+lyzka odzywki do wlosow do splukiwania,to na pol godz.po folie raz w tyg..Ciezko sie zmywa,ale dla mnie rewelacja-wlosy lsnia jak szalone i sa zdrowe.Procz tego moje falujace wlosy przestalam prostowac na szczotce-w dalszym ciagu susze zwykla suszarka,ale z dalszej odleglosci niz to robilam ze szczotka.Przy ostatniej wizycie u fryzjera nie mialam ani jedengo widocznego rozdwojonego wloska,siana,nic.Sz ampomu uzywam z Loreala w przezroczystej butelce(ale nie wiem co jest na niej napisane,bo to po niemiecku),ozdywka tez z tej serii.Kuracja tania,ale dla mnie skuteczna.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 16:37   #22
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez Agusia=]


P.S. Gdzie znajdę olejek recynowy??

w najbliższej aptece, spora buteleczka za ok. 3 zł (przy okazji - rYcynowy )

EDIT: od siebie dodam, że na moje sianko (konieczność suszenia włosów po basenie 3 razy w tyg.) bardzo pomogły: szampon i odżwyka Pantene pro-v z serii złota linia, Wizażanki już wypowiadały się w tym wątku pochlebnie o tych kosmetykach, myślę, że warto wypróbować
warto tez uzupełnić diete o suplementy pomagające włosom, było już parę wątków na ten temat (od jesieni łykam tabletki z wyciągiem ze skrzypu i bardzo sobie chwalę )
powodzenia w batalii o piękne lśniące włosy
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 00:49   #23
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

1,7 zł dałam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:03   #24
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady Każdy post przeczytałam dokładnie i na wszystkie wymienione odżywki zwrócę uwagę. Co do Waxu miałam go ostatnio kupić, ale trafiłam na Balsam płynny jedwab Gliss Kur i jak narazie jestem zadowolona Tzn. po kilku użyciach dużo nie moge powiedzieć, ale włosy się tak nie puszą i fajnie rozczesują... Jak skończę to zakupię chyba serię Pantene Pro V, bo z tego co pamiętam nie była najgorsza, ale rewelacyjna też nie



Ja bym jednak na Twoim miejscu odeszła od drogeryjnych odzywek i szamponów na rzecz aptecznych lub profesjonalnych.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:51   #25
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Pomocy!



Cytat:
Napisane przez anakonda
[FONT=Arial Narrow
[/FONT]



Mam pytanko: Jakie tabletki pomogły Wam zregenerować włosy? Zażywał ktoś moze H-Pantoten (chyba tak to się pisze) albo Vitapil?
Wiecie co, niedawno odkryłam, że po jedzeniu pomodorów włosy stały się mieciutkie i błyszczące. I pamiętam, że jak ich wogóle nie jadłam ( bo nie lubię) włosy były bardzo szorstkie i wogóle nie odpowiadały mi. Wiec rozpoczynam dietę "pomodorową".

__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 12:23   #26
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez anakonda
Pomocy!





Wiecie co, niedawno odkryłam, że po jedzeniu pomodorów włosy stały się mieciutkie i błyszczące. I pamiętam, że jak ich wogóle nie jadłam ( bo nie lubię) włosy były bardzo szorstkie i wogóle nie odpowiadały mi. Wiec rozpoczynam dietę "pomodorową".

To świadczy o tym , ze brakowało Ci witamin i minerałów . Pomidory zawierają :potas, sód, wapń, magnez,żelazo , kobalt , miedź,cynk,fosfor, fluor,jod, wit.K,karoten, wit.B1,2,6,wit C,kwas pantotenowy, foliowy,szczawiowy.i jeszcze kilka innych Ale to znaczy też , że nie nalezy przesadzać z ich ilością.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:16   #27
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Moje wlosy tez nie są w najlepszej kondycji :/ codziennie uzywam prostownicy.
Proponuje odstawić środki chemiczne : pianki, lakiery, żele etc.
Jeśli używasz suszarki to TYLKO z zimnym nawiewem.

Ja osobiście nie jestem zadowolona z waxu strasznie mi po nim wlosy wypadały :/ dopiero kiedy OGROMNA ilość wypadła zaczął działać, ale rezultaty i tak nie byly powalające więc odstawilam odżywke.

Obecnie stosuje Reginol dostępny na estylu i w salonach fryzjerskich. Skonczylam juz jedno opakowanie i jestem zadowolona.
Dobrze też dziala na moje wloski odżywka Matrica Amplify - też dostępna tylko w salonach fryzjerskich.
Z odżywek dostępnych w sprzedaży detalicznej polecam
maske ( nie odżywke a maseczke ) Pantene złota linia. Wlosy po niej wydają się lśniące, miekkie, ZDROWE
Odżywke Timotei i tu problem bo nie pamiętam jaka to byla :P ale w bursztynowej butelce. Kosztuje niewiele bo ok 7 zł i jest b wydajna i jak na odżywke dostępną w sklepie jest świetna, nie znam osoby ktora by jej nie chwalila.

Ale jak sama mówilas na kazdego dziala co innego
Pozdrawiam
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną


Edytowane przez madmłazel_chanell
Czas edycji: 2006-05-02 o 12:42
madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:27   #28
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez Mariti
To świadczy o tym , ze brakowało Ci witamin i minerałów . Pomidory zawierają :potas, sód, wapń, magnez,żelazo , kobalt , miedź,cynk,fosfor, fluor,jod, wit.K,karoten, wit.B1,2,6,wit C,kwas pantotenowy, foliowy,szczawiowy.i jeszcze kilka innych Ale to znaczy też , że nie nalezy przesadzać z ich ilością.
Wiedziałam, ze pomiory są zdrowe, ale nie wiedziałam, ze az do tego stopnia. A prawda, że brakowało mi minerałów. A znasz moze jakieś inne owoce, warzywa produkty, które mają tylke minerałów? Bardzo by mi się to przydało.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:33   #29
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

Cytat:
Napisane przez madmłazel_chanell
Ja osobiście nie jestem zadowolona z waxu strasznie mi po nim wlosy wypadały :/ dopiero kiedy OGROMNA ilość wypadła zaczął działać, ale rezultaty i tak nie byly powalające więc odstawilam odżywke.

Co prawda to prawda - ja tez straciłam bardzo dużo włosów po Waxie, niestety. Bo on tak działa: pobudza nowe cebulki do rosnięcia, a to oznacza, ze nowe cebulki wypierają strare. Ale po jakimś czasie używania Waxu włosy przestają wypadać. (tak, tak - jak już sie będzie łysym )[żart]
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:41   #30
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Lśniące i zdrowe włosy zamiast "stogu siana"... Można??

ja polecam L'oreal Elseve do zniszczonych (taka żółta)
i z Kolastyny kiedyś miałam z proteinami mlecznymi czy czyms takim , w fioletowym opakowaniu tez bardzo dobra
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.