farby Wella- Safira - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 11:12   #121
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farby Wella- Safira

Wella to trwała farba więc trzyma się cały czas, ale intensywny kolor jest przez miesiąc. Bynajmnij ja tak mam a używam dzikiej orchidei.
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:15   #122
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: farby Wella- Safira

Hej, zastanawiam się nad farbowaniem odrostu (jakiś taki szary, ciemny blond) Safirą 100 kwiat wanilii.
Miał może ktoś coś do czynienia z tym kolorem ?
pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:28   #123
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: farby Wella- Safira

Mi marzy się piasek pustyni... Na testerze jest bardzo chłodnym odcieniem, chyba najbardziej popielatym z farb drogeryjnych... Czy któraś z Was farbowała włosy tym kolorem? Dodam że moje włosy to taki hmnn rudawy średni blond.
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:43   #124
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: farby Wella- Safira

ja też się zastanawiam nad ta Safira ... Dośc często używałam loreala farby, później przerzuciłam sie na castingu (jakieś 6mc nim włosy farbowałam) ale teraz naszło mnie na jakąś zmianę w końcu święta sylwester ;d;d tylko, że ja mam ochotę na jakiś ładny rudy a kurcze to prawda że kolor z tej Safry utrzymuje się długo... ja myje codziennie włosy i po miesiącu mój kolor się spłukuje ...
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:25   #125
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: farby Wella- Safira

Witammiesiąc temu pofarbowałam włosy kolorem drzewo Hebanowe,kolor bardzo ładny lecz na odrostach jest dużo jaśniejszy w słońcu wygląda rudo:/ dlatego też teraz zastanawiam się nad kolorem Aksamitna Noc,używała ktoraś z was tego koloru?chciałabym wiedzieć czy wychodzi czarny jak smoła czy może jakiś ładny ciemny brąz...?z góry dziękuje za odpowiedz
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:56   #126
Adrya007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Cool Dot.: farby Wella- Safira

A czyyyy może któraś z Pań ma może do odstąpienia/odsprzedania odświeżacz koloru wella safira dzika orchidea??

Jakby co - kolorek super, polecam.
Adrya007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 17:11   #127
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farby Wella- Safira

ja miałam ich chyba z 9 :P i tydzień temu wszystkie wyrzuciłam:P
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 17:25   #128
Adrya007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Cool Dot.: farby Wella- Safira

Nieeeeeeeeeee!!
...

No to z tydzień temu straciłaś szansę na 9 czekolad ode mnie

Adrya007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:38   #129
Adrya007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: farby Wella- Safira

up
Adrya007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:34   #130
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi marzy się piasek pustyni... Na testerze jest bardzo chłodnym odcieniem, chyba najbardziej popielatym z farb drogeryjnych... Czy któraś z Was farbowała włosy tym kolorem? Dodam że moje włosy to taki hmnn rudawy średni blond.
podbijam pytanie - też jestem ciekawa tego koloru w KWC jest na jego temat mało opinii, chyba 3 czy 4 w tym jedna negatywna
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:30   #131
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farby Wella- Safira

A ktoś używał może ognistego chilli? Bo jestem ciekawa jak wychodzi ten kolor, bo obecnie jak pisałam wcześniej używam dzikiej orchidei i wychodzi czerwona, a chciałabym bardziej coś ognistego.Tylko nie wiem czy mi nie wyjdzie po prostu ciemno brązowa:\
A dziś jak porównywałam te odcienie to chciałam zobaczyć jak wygląda rezultat na ciemnych włosach ,a okazało się,że na tym opakowaniu dali taką samą tabelkę odcieni co na mojej dzikiej orchidei;\
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 20:42   #132
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: farby Wella- Safira

farbował ktoś cynamonem?? bodajze 773 ?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:16   #133
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Witammiesiąc temu pofarbowałam włosy kolorem drzewo Hebanowe,kolor bardzo ładny lecz na odrostach jest dużo jaśniejszy w słońcu wygląda rudo:/ dlatego też teraz zastanawiam się nad kolorem Aksamitna Noc,używała ktoraś z was tego koloru?chciałabym wiedzieć czy wychodzi czarny jak smoła czy może jakiś ładny ciemny brąz...?z góry dziękuje za odpowiedz
No niestety, ja sie spodziewałam brązu a mam na głowie czerń, na rękawiczkac był kolor granatowy. Jak się trochę spierze będę mogła rzetelniejsza opinie wystawic.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:07   #134
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
A ktoś używał może ognistego chilli? Bo jestem ciekawa jak wychodzi ten kolor, bo obecnie jak pisałam wcześniej używam dzikiej orchidei i wychodzi czerwona, a chciałabym bardziej coś ognistego.Tylko nie wiem czy mi nie wyjdzie po prostu ciemno brązowa:\
A dziś jak porównywałam te odcienie to chciałam zobaczyć jak wygląda rezultat na ciemnych włosach ,a okazało się,że na tym opakowaniu dali taką samą tabelkę odcieni co na mojej dzikiej orchidei;\
ja farbowałam tym tydzien temu, włosy miękkie zero zniszczeń kolor faktycznie ognisty
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:27   #135
berdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: farby Wella- Safira

ja mam to samo. myślałam, że będzie ciemny brąz, a wyszedł bardzo czarny. na szczęście w moim przypadku to nie szkodzi. natomiast podczas kolejnych myć włosów (nawet tydzień po farbowaniu) woda jest ciągle czarnawa. nie wiem dlaczego tak się dzieje, a zaznaczam, że farbowanie wykonywałam krok po kroku jak w instrukcji...
berdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:49   #136
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: farby Wella- Safira

Ja farbowałam Safirą - odcien czekolady. Raz, ze mi cos wyszło, ale poświata...I spłukała się za 1 myciem
Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego
A to tak przy okazji
http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.php
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 23:03   #137
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: farby Wella- Safira

Mam włosy naturalne ciemny blond, farbuje na braz i teraz pytanie. Powinnam rozjasnic żeby chwycił piasek pustyni? Kolor wspaniały ale boję się,że wyjdzie coś dziwnego.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 06:57   #138
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: farby Wella- Safira

Ja swojego czasu farbowałam Safirą ponad 2 lata co miesiąc, odcień Aksamitna Noc. Efekt? Włosy nic a nic nie były zniszczone, nadal zdrowe, mocne i lśniące i dodatkowo farba się niemal wogóle nie spierała
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:14   #139
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: farby Wella- Safira

Emi, polecam Ci najpierw rozjaśnienie włosów. Farbowałam włosy piaskiem pustyni ( włosy wcześniej potraktowane zdaje się chyba ciemnym blondem z Rene Blanche ) i kolor wyszedł taki trochę... dziwny. Taki CIEPŁY średni blond z jakby szarawym refleksem. Cuda i dziwy... A miałam taką nadzieję na popielaty, bezczelnie szary, mysi blond.
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 19:01   #140
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: farby Wella- Safira

Dziękuję za odpowiedź. Mam troszkę rozjaśnione włoski od sprayu Joanny. Kupiłam ten piase pustyni bo był w promocji. Jak będę miała wolny dzień to zafarbuję
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:34   #141
monis8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: farby Wella- Safira

ja zafarbowałam włosy około dwa tygododnie temu kolorem szkarłatna róża i mam wrazenie ze w słońcu mam na łowie buraczany odcień ;/ wiecie moze jakim kolorem powinnam to pokryc aby uzyskac kolor bardziej wpadajacy w czerwień ?
monis8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:05   #142
LadyVer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: farby Wella- Safira

Ja właśnie zmyłam z głowy farbę "Orientalna czekolada" i jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona. Farba nie ma tak ostrego, gryzącego zapachu, moje włosy są miękkie, błyszczące i pachnące (myślę, że to zasługa dodanego balsamu).
Co do koloru to wyszedł ciepły brąz, ani za jasny ani za ciemny (a efektu czarnych włosów bałam się najbardziej). Co prawda mam czerwonawe refleksy, ale nie sądzę, że to wina farby tylko mój poprzedni kolor był rubinowo czerwony.

Edytowane przez LadyVer
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:07
LadyVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:31   #143
Sylwia992
Przyczajenie
 
Avatar Sylwia992
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Różna- chwilowo atakuję Olsztyn
Wiadomości: 25
GG do Sylwia992
Dot.: farby Wella- Safira

nie wiem czy jeszcze działa ten wątek, ale mam pytanko. Jakby mógł odpowiedzieć ktoś to byłabym wdzięczna.

Otóż, chciałabym rozjaśnić sobie odrobinę włosy. Zastanawiam się nad farbami z tej właśnie linii (chyba można tak to określić). Mam maleńkie doświadczenie z farbowaniem włosów, niestety nie jest pozytywne. Naturalnie włosy mam taki średni /ciemny blond i farbowałam je zawsze w tonacjach brązu, który niemiłosiernie za każdym razem wypierał się do za przeproszeniem sraczkowato-rudego. Właśnie coś w tym stylu mam teraz na głowie, ale jest to dość jasne bo widać jak przez to to, przebija mój naturalny nawet jasny blond gdzieniegdzie (na grzywce, głównie przy twarzy). Chciałabym pozbyć się tego paskudztwa (tego rudego) i zastanawiam się, czy ta farba by mi w tym nie pomogła. Czy mogłabym nałożyć na nie bezpośrednio farbę czy koniecznie muszę poddawać je dekoloryzacji? Nie wiem jakie ogólnie"blondy" oferuje ta firma, ale z Safiry zastanawiałam się nad Nektarem Księżycowym albo Mistycznym Złotem. Czy nie zmyje mi się to (jakby co) po 2 tyg? Moje włosy odżywiam jak mogę i czynię dla nich istne cuda, wianki, żeby wyglądały zdrowo, są kręcone więc niestety z natury są takie troche suche, ale wspomagam się masą odżywek i witamin i jakoś to wygląda. Jakby mógł ktoś mi podsunąć jakieś błyskotliwe rozwiązanie to na prawdę byłabym wdzięczna.;]
Sylwia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 23:08   #144
CherryEmbassy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: farby Wella- Safira

Ehh ;/ Gdybym wcześniej przeczytała ten temat, to tej farby nigdy bym nie zakupiła Jest to kolor złocisty cynamon, teraz leży w łazience i czeka na użycie;/ do tego dowiedziałam się przed chwilą, że nie należy on do odcieni blond tylko do brązów, straciłam nadzieję, że kolor wyjdzie tak jak chciałam. Jak już pofarbuje, to napisze jak wyszło.
Kolor wyjściowy: wielokrotnie rozjaśniane farbą platynowy blond Schwarzkopf, zmyte, lekko zżółknięte, z ciemno brązowymi odrostami i zniszczonymi końcówkami
Życzcie mi powodzenia...
CherryEmbassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:00   #145
esoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: farby Wella- Safira

hej,

może ktoś tu jeszcze czasem zagląda
ja mam pytanie i prośbę zarazem do osób, które farbowały włosy odcieniem złocisty cynamon...
bardzo proszę o odpowiedź jak ten kolor wychodzi na włosach (jaki kolor wyjściowy) i oczywiście jeśli dałoby się jeszcze dołączyć fotkę to byłbym bardzo wdzięczna
esoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:28   #146
nutawanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: farby Wella- Safira

Witam wszystkich,szukam farby,trafiłam na en wątek i ak sądze kolejne farbowanie będzie własnie safirą,słyszałam,że farba jest bardzo wydajna,czy starczy na włosy dośc długie(10 cm za łopatki)?
nie wiem czy jest sens wydawac 40 zł na dwa opakowania,dożo / i porownywalnie do loreala za 30,ktory daje dobry efekt i starcza na całe włosy
nutawanilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 00:06   #147
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: farby Wella- Safira

Co z safirą? Chciałam się nią pofarbować, ale najpierw znaleźć kolor. Szukam- strony safiry nie mogę znaleźć, a na stronie welli w produktach do koloryzacji jest tylko wellaton.
Wycofali do jasnej...?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:53   #148
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: farby Wella- Safira

No własnie kiedyś była taka stronka z samą Safira z reszta b. ładna stronka..niop i zniknęła...a Safira jest i zawsze tam była w Realu....tylko że nie wiem czy wszystkie odcienie...bo ja to potrzebuję czegoś takiego jak jedwab arabii, zmieszac z kwiatem wanilii
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:16   #149
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: farby Wella- Safira

a czy możecie mi powiedzieć piękne panie czy jedno opakowanie safiry starczy mi na włosy za ramiona dość gęste.
ostatnio farbowałam brillance i nie starczyła mi ;d ;
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:19   #150
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: farby Wella- Safira

Mi wystarczyło, a włosy mam do stanika tylko, że do bardzo gęstych to one nie należą. Chociaż muszę przyznać, że ledwo, ledwo

Ostatnio używałam złocistego cynamonu - włosy wyszły bardzo ciemne, zupełnie inaczej niż na pudełku. Teraz zamierzam powrócić do tygrysiego oka: ładny, sprawdzony, karmelowy odcień
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.