Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 12:22   #2641
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

I jak sobie z tym radzicie? U mnie to jest cykliczne - postanawiam zapuszczać wlosy i nie rozjasniac, wracam do zblizonego do naturalnego koloru, przezywam zachwyt tym kolorem, jaki jest delikatny i mi pasuje, a potem nagle patrze na piękne blondy i rach-ciach telefon do fryzjerki :P "Pani Justyno, robimy jasność!" A potem, po dwoch-trzech blond farbowaniach, patrzac na okropne łamliwe koncowki, ktorych za nic sie nie da zapuścić do długich, mysle "nie, no czas wrocic do naturalnych"...

A teraz juz myslalam, ze ma dosyć super-jasnych blondow na cale zycie. A jednak :| No ale moze ten kryzys minie...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:04   #2642
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A ja byłam podciąć dziś włosy po tym jak wcześniej sama sobie zadałam krzywdę

fot. 1 - 25.08.2011
fot. 2 - 16.10.2011 (kolor się spiera, a od czubka głowy zaczynają powoli wyłaniać się naturalki!)

i teraz moja prośba - chciałabym teraz porządnie zadbać o końcówki, co polecacie do ochrony, jakieś sera, jedwab?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.08.2011 x2.jpg (36,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.10.2011.jpg (38,8 KB, 104 załadowań)
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:30   #2643
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
I jak sobie z tym radzicie? U mnie to jest cykliczne - postanawiam zapuszczać wlosy i nie rozjasniac, wracam do zblizonego do naturalnego koloru, przezywam zachwyt tym kolorem, jaki jest delikatny i mi pasuje, a potem nagle patrze na piękne blondy i rach-ciach telefon do fryzjerki :P "Pani Justyno, robimy jasność!" A potem, po dwoch-trzech blond farbowaniach, patrzac na okropne łamliwe koncowki, ktorych za nic sie nie da zapuścić do długich, mysle "nie, no czas wrocic do naturalnych"...

A teraz juz myslalam, ze ma dosyć super-jasnych blondow na cale zycie. A jednak :| No ale moze ten kryzys minie...
pomyśl sobie, jak Twoje włosy będą Ci wdzięczne - to raz dwa, że latem robią się na naturalnych włoskach śliczne refleksy, kiedy z rozjasnianymi trzeba uważać na słońce bo czasami skutkiem jest żółtko kolejny argument - zero martwienia się o odrosty, a co za tym idzie zaoszczędzona kasa na fryzjera/farbę no i też kolejna sprawa, że coraz mniej jest naturalnych dziewczyn, a faceci to lubią (większość ) i ostatnia kwestia - najczęściej najbardziej pasuje nam naturalny kolorek


ps
mam wrażenie, że odrost z dnia na dzień jest naprawdę znacznie większy (przepraszam za jakość - z telefonu zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrostyyyy 002.jpg (24,0 KB, 34 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-10-17 o 15:41
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 16:08   #2644
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja sie muszę wybrać do fryyyyzjeeeeeraaaa podciąć końcówki i może wycieniować trochę bardziej.... ale aż się boję, bo nie wiem gdzie isć
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:09   #2645
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
a ja sie muszę wybrać do fryyyyzjeeeeeraaaa podciąć końcówki i może wycieniować trochę bardziej.... ale aż się boję, bo nie wiem gdzie isć
No wlasnie tez ciagle korci mnie cieniowanie bo wtedy szybciej wroce do naturalek, ale troche szkoda bo odkąd pamietam to wlasnie schodzilam z cieniowania na rzecz obecnych rownych Dziewczyny stosowala ktoras z Was czarna rzodkiew w skalp?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 18:26   #2646
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A ja mam obsesje, ciągle myślę o moich włosach, czy rosną, czy są dobrze odżywione itd

ricca166- fryzjerka wyrównywała Ci kolor? Boję się że jak ja "kiedyś" pójdę z taką prośbą to moja fryzjerka nie będzie wiedziała o co mi chodzi
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 19:44   #2647
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
pomyśl sobie, jak Twoje włosy będą Ci wdzięczne - to raz dwa, że latem robią się na naturalnych włoskach śliczne refleksy, kiedy z rozjasnianymi trzeba uważać na słońce bo czasami skutkiem jest żółtko kolejny argument - zero martwienia się o odrosty, a co za tym idzie zaoszczędzona kasa na fryzjera/farbę no i też kolejna sprawa, że coraz mniej jest naturalnych dziewczyn, a faceci to lubią (większość ) i ostatnia kwestia - najczęściej najbardziej pasuje nam naturalny kolorek
No marze o dlugich wlosach, a przy rozjasnianiu wiele lat nie dało rady, wiec tym sie staram motywowac :P I tym, ze naturalny kolorek odejmuje lat, a czernie i zbyt rozjasnione blondy postarzaja A ja juz nastolatka nie jestem i mi zalezy, by sie prezentowac mlodziej :P

A co do tego, ze jest coraz mniej naturalnych dziewczyn to hmmm, u mnie chyba wlasnie w srodowisku sie pojawila moda na naturalne kolory i wiekszosc blondynek sie nieco "wynaturalniła"
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 20:14   #2648
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
A ja mam obsesje, ciągle myślę o moich włosach, czy rosną, czy są dobrze odżywione itd

ricca166- fryzjerka wyrównywała Ci kolor? Boję się że jak ja "kiedyś" pójdę z taką prośbą to moja fryzjerka nie będzie wiedziała o co mi chodzi
myślę, że będzie wiedziała ja, gdy załamałam się efektem mojego 'delikatnego rozjaśniania' wybrałam się na konsultacje do (co prawda stosunkowo drogiej) fryzjerki i powiedziała, że po 2-3tyg na podstawie 3mm odrostu spokojnie będzie w stanie pofarbować mi kolor na taki jak naturalny. Byłby na tyle zbliżony, że na 90% w ogóle nie odróżniałby się od późniejszych odrostów.
Ciężko mi było uwierzyć, że będzie potrafiła dobrać farbę do mojego szaro-mysiego koloru, ale widziałam efekt na głowie koleżanki i muszę przyznać, że wyszło super.
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:34   #2649
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Hej
Już kiedyś byłam na tym wątku (znaczy się, pojawiłam się raz, a po 2 dniach położyłam farbę ). Chciałabym znów spróbowac zapuścic swoje własne włosy. Nie dlatego, że są zniszczone, ale ostatnio po prostu żaden farbowany kolor nie podoba mi się dłużej niż tydzień. Szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam jaki mam naturalny, więc najpierw zapuszczę parę cm odrostu a potem zdecyduję co dalej w zależności od tego co mi będzie odrastac

Pokazałabym zdjęcia, ale nie ma czego, bo ostatnie farbowanie było 2 tyg temu więc nic nie będzie widac, odrost ma ok 1cm.

Mogę się przyłączyc?
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:59   #2650
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
A ja mam obsesje, ciągle myślę o moich włosach, czy rosną, czy są dobrze odżywione itd

ricca166- fryzjerka wyrównywała Ci kolor? Boję się że jak ja "kiedyś" pójdę z taką prośbą to moja fryzjerka nie będzie wiedziała o co mi chodzi
Zawsze farbowałam włosy sama,u fryzjera tylko podcinam.Tym razem też tak było,po prostu pasmo po paśmie ,dokładnie od linii odrostu farbowałam i owijałam w folię.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:59   #2651
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Widzę, że wiele z Was jest przeciwne cieniowaniu.
Ja do naturalek wróciłam właśnie dzięki cieniowaniu. Gdybym chciała ciąć włosy na równo, to miałabym jeszcze połowę farbowanych, a tak mam włosy za ramiona i całe naturalne
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:03   #2652
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no właśnie ja niestety wyglądam w prostych dość hmm... brzydko
pamiętam zdjęcie z podstawówki (miałam prościuteńkie włosy) i nienawidzę tych zdjęć z całego serca!
Ja dobrze wyglądam w cieniowanych, ale tylko takich które sama sobie zrobię :P

To zależy od twarzy i jej kształtu co nam będzie pasowało.

Choć szczerze zazdroszczę kobietom które nie muszą cieniować.

I tak jak wyżej powiedziała Lenka, mnie też bardzo pomogło cieniowanie z dojściu do naturalek.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:18   #2653
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja włosy równej długości to ostatni raz miałam hmm.... w pierwszej klasie gimnazjum potem mialam krótkie a potem już zawsze cieniowane za ramiona/ do ramion i tak różnie z długością ale w równych jakoś się sobie nie podobam (no chyba, że bylyby do lini brody) i na pewno będę cieniować
tylko boje sie trochę znowu, bo mam cienkie włosy i nie chciałabym żeby mnie jakaś fryzjereczka opitoliła za bardzo co już się zdarzało
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:44   #2654
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

mój odrost w słońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 017.jpg (79,9 KB, 59 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:07   #2655
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja włosy równej długości to ostatni raz miałam hmm.... w pierwszej klasie gimnazjum potem mialam krótkie a potem już zawsze cieniowane za ramiona/ do ramion i tak różnie z długością ale w równych jakoś się sobie nie podobam (no chyba, że bylyby do lini brody) i na pewno będę cieniować
tylko boje sie trochę znowu, bo mam cienkie włosy i nie chciałabym żeby mnie jakaś fryzjereczka opitoliła za bardzo co już się zdarzało
Jak ja nie znoszę fryzjerek ze swoją wizją... Nie ogarniam jak można nie rozumieć prośby "tylko 2 cm" . Drukowanymi im trzeba mówić czy co
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 15:51   #2656
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Widzę, że wiele z Was jest przeciwne cieniowaniu.
Ja do naturalek wróciłam właśnie dzięki cieniowaniu. Gdybym chciała ciąć włosy na równo, to miałabym jeszcze połowę farbowanych, a tak mam włosy za ramiona i całe naturalne
Tez lubie cieniowanie ale wkurza mnie to ze kitka jest wtedy krotka...no ale w sytuacji kiedy chce sie pozbyc farby jest to najlepsze rozwiazanie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:11   #2657
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mam dokładnie ten sam dylemat co wiele z Was odnosnie cieniowania Farbując włosy miałam je zawsze długie, ale pocieniowane. Dobrze się wtedy układały w fale. A teraz zapuszczajac naturalne, paradoksalnie pierwszy raz od wielu lat doszlam do prawie rownej dlugosci. Są teraz niemal idealnie proste. Jakos szkoda mi ich cieniować mimo swiadomosci, ze wtedy szybciej dojde do swoich wloskow. I nie moge sie zdecydowac w jakim cieciu mi bylo lepiej Pewnie tez kolory na to wpływaja...
Jednak raczej bez cieniowania sie nie obedzie jesli chce troche skrocic swoja meke dwoch odcieni na glowie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:43   #2658
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wrzucam zdjęcie moich odrostów, bez lampy, robione dzisiaj rano prawie 13 miesięcy bez rozjaśniania no i w sobotę znów podcięłam końce i grzywkę o jakieś 2 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-18_07-22-45_272.jpg (85,3 KB, 83 załadowań)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 04:35   #2659
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no i piękny odrost ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 07:31   #2660
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcie moich odrostów, bez lampy, robione dzisiaj rano prawie 13 miesięcy bez rozjaśniania no i w sobotę znów podcięłam końce i grzywkę o jakieś 2 cm
super odrost
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:28   #2661
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcie moich odrostów, bez lampy, robione dzisiaj rano prawie 13 miesięcy bez rozjaśniania no i w sobotę znów podcięłam końce i grzywkę o jakieś 2 cm
Naprawdę duuzy, szybko Ci wloski rosna
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 17:55   #2662
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

kochane, zaczynam pękać

chyba nie dam rady z takim kontrastem... odrost jest już bardzo widoczny i , nawet kiedy spinam włosy, okropnie się odcina... wyglądam jak borsuk praktycznie białe dwa cm i reszta czarne... (naturalnie mam ciemny blond, ale w stosunku do czarnych wydaje się bardzo jasny)
strasznie chciałabym wyrównać choć trochę ten kolor, ale nie mam w tym momencie pieniędzy na fryzjera, miałam ostatnio mnóstwo wydatków. a wiem, że jeśli w najbliższym czasie nie zmniejszę tego kontrastu, to pęknę zupełnie i zafarbuję odrost

i w związku z tym mam pytanie. czy któraś z Was odważyła się wyrównać choć trochę kolor farbowańców z odrostami sama w domu, zwykłą drogeryjną farbą? musiałabym też zapewne rozjaśniać, a to w domu nie kończy się zwykle dobrze.... dziewczyny, co robić?
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 22:04   #2663
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
no i piękny odrost ^_^
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
super odrost
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Naprawdę duuzy, szybko Ci wloski rosna
dzięki dziewczyny!
a czy tak szybko to nie wiem heh mi się wydaje, że nie w porównaniu z niektórymi z Was
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 22:20   #2664
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

No ale z czarnym bez dekoloryzacji to chyba nic nie zrobisz?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:58   #2665
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja mam jakiś mini kryzys..... ale nie taki, że chce lecieć po farbę do sklepu, tylko że już sama nie wiem co z tymi kudłami zrobić.... z jednej strony chcę długie włosy, ale z drugiej wnerwia mnie to, że nie są jednolitego koloru, tylko tu jasniejsze, końce ciemne, jak kucyk zrobię to widzę, że ta kitka jest ciemniejsza niz np włosy przy twarzy i zaczynam mieć tego dosyć...... i już nie wiem, czy zapuszczać tak jak są czy sciąć się jakoś krócej no....
kiedyś miałam więcej odwagi chyba, jak wpadło mi do głowy żeby sciąć to za dzień czy dwa siedziałam u fryzjera, a teraz? dumam i dumam i sama już nie wiem
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:01   #2666
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
kochane, zaczynam pękać

chyba nie dam rady z takim kontrastem... odrost jest już bardzo widoczny i , nawet kiedy spinam włosy, okropnie się odcina... wyglądam jak borsuk praktycznie białe dwa cm i reszta czarne... (naturalnie mam ciemny blond, ale w stosunku do czarnych wydaje się bardzo jasny)
strasznie chciałabym wyrównać choć trochę ten kolor, ale nie mam w tym momencie pieniędzy na fryzjera, miałam ostatnio mnóstwo wydatków. a wiem, że jeśli w najbliższym czasie nie zmniejszę tego kontrastu, to pęknę zupełnie i zafarbuję odrost

i w związku z tym mam pytanie. czy któraś z Was odważyła się wyrównać choć trochę kolor farbowańców z odrostami sama w domu, zwykłą drogeryjną farbą? musiałabym też zapewne rozjaśniać, a to w domu nie kończy się zwykle dobrze.... dziewczyny, co robić?
a u mnie to wygląda dobrze? tak to jest z czarnym... możesz oczywiście rozjasnić farbowane, ale i tak nie uda ci się pofarbowac na zbliżony do naturalnego, bo żółtko cięzko zbić, no i bedzie szybko schodzić z rozjasnianaych. może warto przeczekać? nie jestes sama
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:03   #2667
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

To zależy jak się czujesz w krótkich, czy lubisz siebie w krótkich itd Wiele chyba z nas jednak żałuje wizyt u fryzjera, np. ja
Z tym że ja lubię siebie w długich, krótkie mi do kształtu twarzy nie pasują.
Ale jak nosiłaś krótkie i jest Ci w nich dobrze to czemu nie! Samopoczucie na pewno Ci się poprawi
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:07   #2668
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Też myślę, że czarnego nie zafarbujesz bez dekoloryzacji. I może wyjść faktycznie istne żółtko. Jeśli już to ja bym wolała pójść do sprawdzonej fryzjerki. Ale przede wszystkim polecam czekać
__________________
Dbam o włosy!
Odrost!
13.10 - 5cm
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:21   #2669
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

eh kobiety jak macie jaśniejsze farbowańce od swoich naturalnych to przecież żaden problem iść do fryzjera i zafarbować je (tylko te farbowane końcówki, nie ruszać mi odrostów!) na odcień który będzie zlewał się z waszym naturalnym. Wy macie prościej niż kobiety schodzące z ciemnego w jasny. Bo tu to szkoda męczyć dekoloryzacją czy rozjaśniaczami włosy.

jak się zastanawiasz czy ściąć to ja ci mówię TNIJ! najwyżej co jak co napsioczysz na mnie :P
mogę być twoim kozłem ^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:21   #2670
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

już sama nie wiem, no na pewno takich całkiem krótkich to nie chce myślałam tak do linii brody najkrócej się ciachnąć.... może jakieś coś na kształt boba teraz tak się czuje trochę że ta fryzura zaniedbana i byle jaka...
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.