Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 18:52   #901
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
, a kwestia odchudzania
Nie chce mi się :P
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:11   #902
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mam pytanko, czy jak nakładacie bazę do rzęs Lancome to czekacie aż trochę wyschnie, czy odrazu nakładacie tusz?
ja również nakładam tusz zanim baza wyschnie. tak mi jest lepiej i rzęsy ładniej wyglądają zawsze możesz popróbować raz tak, raz inaczej, żeby zobaczyć jak Tobie będzie lepiej
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:21   #903
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja maluję jedno oko później drugie sekundkę czekam i nakładam czarny tusz. Kiedys chciałam pomalować już na suchej bazie i strasznie sie malowało. Jak będziesz malowała na za mokrej to mi baza zostawała na szczotce od maskary. Opracuj swój własny system jak najlepiej malować.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:02   #904
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Talking Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32458273]ja również nakładam tusz zanim baza wyschnie. tak mi jest lepiej i rzęsy ładniej wyglądają zawsze możesz popróbować raz tak, raz inaczej, żeby zobaczyć jak Tobie będzie lepiej[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja maluję jedno oko później drugie sekundkę czekam i nakładam czarny tusz. Kiedys chciałam pomalować już na suchej bazie i strasznie sie malowało. Jak będziesz malowała na za mokrej to mi baza zostawała na szczotce od maskary. Opracuj swój własny system jak najlepiej malować.
Dzięki dziewczyny

Chyba odpuszczę sobie tę bazę przy YSL, już próbowałam na różne sposoby i efekt podobny jak bez bazy .
Może przy innym tuszu spróbuję, chodzi mi po głowie benefit`a they're real (znajoma ma i wygląda obłędnie), chociaż nie preferuje czarnych tuszy to efekt jaki daje na rzęsach u znajomej kusi żeby go nabyć
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:14   #905
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Chyba odpuszczę sobie tę bazę przy YSL, już próbowałam na różne sposoby i efekt podobny jak bez bazy .
Może przy innym tuszu spróbuję, chodzi mi po głowie benefit`a they're real (znajoma ma i wygląda obłędnie), chociaż nie preferuje czarnych tuszy to efekt jaki daje na rzęsach u znajomej kusi żeby go nabyć
faktycznie, musi to być wina tuszu. przy doll eyes mi się kompletnie ta baza nie sprawdziła, rzęsy wyglądały brzydko, ale u mnie w ogóle doll eyes się nie sprawdziło natomiast przy innych tuszach efekt zdecydowanie spektakularny
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:45   #906
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mam pytanie: ile kosztuje ten nowy podkład lancome teint idole 24? i czy ktoś ma miniaturke cieni Diora - gratis do zakupów za min 350zł? Chcialam wiedzieć, czy jest to jedna paletka czy jest jakiś wybór i jakie kolory...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:48   #907
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam pytanie: ile kosztuje ten nowy podkład lancome teint idole 24? i czy ktoś ma miniaturke cieni Diora - gratis do zakupów za min 350zł? Chcialam wiedzieć, czy jest to jedna paletka czy jest jakiś wybór i jakie kolory...
W S. kosztuje 160PLN.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 21:05   #908
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam pytanie: ile kosztuje ten nowy podkład lancome teint idole 24? i czy ktoś ma miniaturke cieni Diora - gratis do zakupów za min 350zł? Chcialam wiedzieć, czy jest to jedna paletka czy jest jakiś wybór i jakie kolory...
Chyba 160zł. w S.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
W S. kosztuje 160PLN.
O! Nie wyświetlił mi się Twój post
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:05   #909
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny czy w Sephorze można zwracać / wymieniać produkty?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:29   #910
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny czy w Sephorze można zwracać / wymieniać produkty?
Można o ile nie nie były używane/otwierane no i jeśli ma się paragon.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 22:08   #911
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Można o ile nie nie były używane/otwierane no i jeśli ma się paragon.
Można zwracać też używane ale wtedy to idzie jako reklamacja i zależy od polityki danego producenta czy uzna.
Mi clinique uznało kiedy nie odpowiadał mi podkład.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 04:16   #912
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A ja tak trochę z innej beczki
Przeglądam sobie różne blogi urodowe i mam straszny niesmak po tym
TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć-

Generalnie jestem idiotką, bo kupuję droższe kosmetyki A juz kompletnie rozwalił mnie wpis jednej dziewczyny, że podróbki perfum pachą tak samo i są tak samo trwałe jak oryginały. Nawet skomentowałam to na jej blogu, ale panna osunęła. no cóż widocznie tylko ochy i achy mogą być w komentarzach.


Generalnie przeraża mnie to zaglądanie ludziom do kieszeni i podnoszenie swojego poczucia własnej wartości przez dokopanie innym, ta zazdrość.. masakra jakaś po prostu. Podobna dyskusja była kiedyś o Pandorach i Trollach.

to sobie pomarudziłam

---------- Dopisano o 05:16 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

i tak sobie pomyślałam, że tez odpowiem na TAG
nie chce mieć:
  1. kolejnych Meteorytów, bo miałam 10 pudeł i żadne mi się nie podobało,
  2. nowego różowego jaja, jak się to co mam rozwali, bo nie lubię.
  3. kredek do oczu, bo nie umiem si nimi posługiwać,
  4. kolorowych cieni, bo źle w nich wyglądam,
  5. lakierów do paznokci, bo nie używam.
Wiem, że wsadziłam kij mrowisko i zaraz mi sie dostanie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:00   #913
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja tak trochę z innej beczki
Przeglądam sobie różne blogi urodowe i mam straszny niesmak po tym
TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć-

Generalnie jestem idiotką, bo kupuję droższe kosmetyki A juz kompletnie rozwalił mnie wpis jednej dziewczyny, że podróbki perfum pachą tak samo i są tak samo trwałe jak oryginały. Nawet skomentowałam to na jej blogu, ale panna osunęła. no cóż widocznie tylko ochy i achy mogą być w komentarzach.


Generalnie przeraża mnie to zaglądanie ludziom do kieszeni i podnoszenie swojego poczucia własnej wartości przez dokopanie innym, ta zazdrość.. masakra jakaś po prostu. Podobna dyskusja była kiedyś o Pandorach i Trollach.

to sobie pomarudziłam

---------- Dopisano o 05:16 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

i tak sobie pomyślałam, że tez odpowiem na TAG
nie chce mieć:
  1. kolejnych Meteorytów, bo miałam 10 pudeł i żadne mi się nie podobało,
  2. nowego różowego jaja, jak się to co mam rozwali, bo nie lubię.
  3. kredek do oczu, bo nie umiem si nimi posługiwać,
  4. kolorowych cieni, bo źle w nich wyglądam,
  5. lakierów do paznokci, bo nie używam.
Wiem, że wsadziłam kij mrowisko i zaraz mi sie dostanie
Oj, tam, wcale ci się nie dostanie
Ja wychodzę z założenia, że każdy kupuje to co może i na co chce wydać pieniądze. Denerwuje mnie jedynie dorabianie jakiejś filozofii do tego. Jak ktoś mówi, że podróbki perfum pachną identycznie jak orginały i w życiu nie wyda tyle kasy na zapach, to otwiera mi się nóż w kieszeni. Nikt zdroworozsądkowy tak nie pomyśli. Przecież te zapaszki po 20-30 zł nawet nie przypominają produktu, który mają zastępować. Kiedyś nie było mnie po prostu stać na dobry perfum. Ale nie mówiłam, że nie kupię, bo tańsze jest równie dobre, tylko mówiłam, że mnie nie stać, bo dwójka dzieci, studia, czyjeś długi do spłacenia itp, itd. Nie traktowałam też osób, które było stać na drogie perfumy, z góry. Nie uważałam ich za snobów. Mają za co, chcą, to kupują. Ich sprawa. Cieszyć się, że mają dobry gust.
Z drugiej strony czytałam ostatnio jakieś forum, na którym kobitki popadły w samozachwyt wzajemnie nakręcający się. Ach, jakie to one cudne i wspaniałe, bo noszą czerwone szminki, oczy malują maciem, do tego potrafią blendować, a wszyscy mężczyźni w biurze uważają je za super babki, takie co to do tańca i do różańca. A inne babki z biura to tylko im zazdroszczą, choć tego nie mówią, ale przecież tak musi być, bo same się nie malują i przecież nie pachną jakimś niespotykanym zapachem Rozbawiło mnie to, że hej
Jak łatwo oceniać ludzi po samym wyglądzie. Czasem robimy to z zazdrości, a czasem ego przesłania nam cały świat.
Taki mały OT Nie mogę spać dziś od 4-tej, to i w nastroju dekadenckim troche jestem.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:02   #914
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny czy da sie jakos przestawić wyszukiwarkę, żeby działała jak kiedyś? Przekopywanie się przez milion recenzji gdy chcę znaleźć produkty danej firmy mija się z celem, bałagan taki, że hej! Wcześniejsza wersja była zdecydowanie wygodniejsza, teraz aż mi się nie chce przeglądać KWC.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:05   #915
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy da sie jakos przestawić wyszukiwarkę, żeby działała jak kiedyś? Przekopywanie się przez milion recenzji gdy chcę znaleźć produkty danej firmy mija się z celem, bałagan taki, że hej! Wcześniejsza wersja była zdecydowanie wygodniejsza, teraz aż mi się nie chce przeglądać KWC.
lepiej w tym celu używać google`a - wpisujesz pożądaną frazę i słowo wizaż, powinno lepiej działać
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:13   #916
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja tak trochę z innej beczki
Przeglądam sobie różne blogi urodowe i mam straszny niesmak po tym
TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć-

Generalnie jestem idiotką, bo kupuję droższe kosmetyki A juz kompletnie rozwalił mnie wpis jednej dziewczyny, że podróbki perfum pachą tak samo i są tak samo trwałe jak oryginały. Nawet skomentowałam to na jej blogu, ale panna osunęła. no cóż widocznie tylko ochy i achy mogą być w komentarzach.


Generalnie przeraża mnie to zaglądanie ludziom do kieszeni i podnoszenie swojego poczucia własnej wartości przez dokopanie innym, ta zazdrość.. masakra jakaś po prostu. Podobna dyskusja była kiedyś o Pandorach i Trollach.

to sobie pomarudziłam

---------- Dopisano o 05:16 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

i tak sobie pomyślałam, że tez odpowiem na TAG
nie chce mieć:
  1. kolejnych Meteorytów, bo miałam 10 pudeł i żadne mi się nie podobało,
  2. nowego różowego jaja, jak się to co mam rozwali, bo nie lubię.
  3. kredek do oczu, bo nie umiem si nimi posługiwać,
  4. kolorowych cieni, bo źle w nich wyglądam,
  5. lakierów do paznokci, bo nie używam.
Wiem, że wsadziłam kij mrowisko i zaraz mi sie dostanie
ech ech, mnie tez strasznie denerwuje zagladanie ludziom do portfela i udowadnianie nie wiem po co, ze podrobki sa takie same jak oryginaly i tylko ktos glupi, prozny i pusty placilby "za sam firmowy znaczek"
wiele razy spotkalam sie z czyms takim... kocham zakupy poza kosmetykami - ciuchy, buty, torebki i bizuteria modulowa
i juz nie raz slyszalam, ze np podrobki za kilkanascie zl wygladaja dokladnie tak samo jak pandora [taaaa, zwlaszcza jak zlotko z tego odlazi po kilku dniach.. no i ta jakosc wykonania..], ze buty gumowe z rynku to dokladnie to samo co melissa [ tylko, ze ja w meliskach smigam strasznie duzo, nic nie boli, nie odparza, nie cuchnie starym kaloszem ], ze bez sensu kupowac drogie kosmetyki, bo tansze sa dokladnie takie same itd itp...
a juz najbardziej mnie powala takie rozumowanie u osob, ktore np nigdy nie mialy tego, po czym tak strasznie jada, tylko obgaduja to chyba dla podniesienia wlasnej samooceny

niech bedzie - jestem pusta, glupia, podatna na reklamy i musze sie dowartosciowywac zakupami ale ja widze roznice i kogo niby mam rozpieszczac, jesli nie siebie

Moj TAG w 2 punktach taki jak Twoj:
1. rozowe jajo - radze sobie palcami , a spotkalam sie z mieszanymi opiniami i duzo znajomych mowilo mi, ze lepiej zainwestowac ta kase w kino, kawiarnie czy cokolwiek innego, bo sprawi wiecej radosci i pozytku niz jajo
2. kredki do oczu - bo tez nie umiem
3. lakiery do paznokci gornopolkowe - bo natura obdarzyla mnie takimi pazurami, ze zwykly Colour Alike trzyma sie na mnie tydzien, wiec nie musze inwestowac w super drogie lakiery
4. yyy tu jeszcze musze pomyslec
5.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:37   #917
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dzięki Magratka

a co to za tajemnicze różowe jajo? :d
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:42   #918
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dzięki Magratka

a co to za tajemnicze różowe jajo? :d
o to: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=448830 pierwotna nazwa: beauty blender
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:42   #919
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja tak trochę z innej beczki
Przeglądam sobie różne blogi urodowe i mam straszny niesmak po tym
TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć-

Generalnie jestem idiotką, bo kupuję droższe kosmetyki A juz kompletnie rozwalił mnie wpis jednej dziewczyny, że podróbki perfum pachą tak samo i są tak samo trwałe jak oryginały. Nawet skomentowałam to na jej blogu, ale panna osunęła. no cóż widocznie tylko ochy i achy mogą być w komentarzach.


Generalnie przeraża mnie to zaglądanie ludziom do kieszeni i podnoszenie swojego poczucia własnej wartości przez dokopanie innym, ta zazdrość.. masakra jakaś po prostu. Podobna dyskusja była kiedyś o Pandorach i Trollach.

to sobie pomarudziłam

---------- Dopisano o 05:16 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

i tak sobie pomyślałam, że tez odpowiem na TAG
nie chce mieć:
  1. kolejnych Meteorytów, bo miałam 10 pudeł i żadne mi się nie podobało,
  2. nowego różowego jaja, jak się to co mam rozwali, bo nie lubię.
  3. kredek do oczu, bo nie umiem si nimi posługiwać,
  4. kolorowych cieni, bo źle w nich wyglądam,
  5. lakierów do paznokci, bo nie używam.
Wiem, że wsadziłam kij mrowisko i zaraz mi sie dostanie
U mnie w pracy podobnie jest, cały czas inne wścibskie nauczycielki liczą innym. Cieszę się jedynie z tego że moja dyrektorka sama uwielbia dobre kosmetyki, drogie perfumy i biżuterię Pandora (i sama wychodzi z założenia że za coś lepszego trzeba więcej zapłacić).
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:06   #920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ludzie byli, sa i będa zawistni i hipokrytami nic tego nie zmieni,nie przejmować się, olać to sikiem prostym i już
A wszelakie blogi nalezy traktowac z przymruzeniem oka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:08   #921
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
U mnie w pracy podobnie jest, cały czas inne wścibskie nauczycielki liczą innym. Cieszę się jedynie z tego że moja dyrektorka sama uwielbia dobre kosmetyki, drogie perfumy i biżuterię Pandora (i sama wychodzi z założenia że za coś lepszego trzeba więcej zapłacić).
Dlatego nie mogłabym pracować w żeńskim otoczeniu - mam alergię na wścibskość, obgadywanie, wywyższanie się i kółka wzajemnej adoracji. Faceci mają wszystko głęboko w d. i nie obchodzi ich, że mam na sobie różowe spodnie, fioletowe oczy albo czym pachnę.

Też odpowiem na taga, a co!
Nie chcę mieć:
1. Meteorytów Co prawda nie miałam nigdy ani pudełeczka, maznęłam się parę razy w perfumerii, ale jakoś nie ciągnie mnie do nich.
2. Paletek cieni Sleek - kupiłam jedną i byłam na początku zachwycona, ale niestety się osypują strasznie... zresztą ja nie umiem łączyć kolorów, więc na co mi tyle cieni wolę wyższopółkowe 2 lub 4 czy 5 cieniowe paletki, łatwiej mi dobierać kolory, no i jakość jest nieporównywalna.
3. Wyższopółkowych lakierów - czy z wysokiej, czy z niskiej - trzymają sie na moich paznokciach tak samo kijowo, więc po co przepłacać.
Dwa pozostałe punkty może uzupełnię w przyszłości, jak na razie mi nic nie pryzchodzi do głowy
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:14   #922
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Też odpowiem na TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć:

1. Rozświetlacza żadnej maści - mam mieszaną, skłonną do błysku cerę, lubię u siebie lekki mat, ew. satynę, nie chcę się doświecać dodatkowo,w części policzkowej jestem 'szeroka',nie muszę tego dodatkowo podkreślać;
2. Meteoryty - dla mnie to drobno zmielony brokat
3. konturówka do ust- zwyczajnie zbędna
4. kredki na powiekę/eyeliner - do mojej lekko opadającej powieki nie pasują niestety
5. Sleeki,brokatowe cienie sypkie, kosmetyki mineralne (te może i 'zdrowe' i lekkie' ale jest tyle fajnej kolorówki, że nie chciałoby mi się w to bawić)


Ja Jajo kocham-mam porzastą cerę i on faktycznie to świetnie poprawia Nie wiem, czy kupię ponownie bazę pod tusz.Nie kupię więcej pudrów MAC, bo są słabe moim zdaniem, matowe cienie podobnie.

A chciałabym jeszcze dokupić/mieć:
-jeszcze jakiś jasny sypki puder wykończeniowy, tym razem ani matujący ani rozświetlajacy
-lekki, dość kryjący korektor pod oczy
-jakąś dobrą bazę nawilżającą
-cielaczkową kredkę Illamasqua na linię wodną

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:19
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:19   #923
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

pff te pięć to dla mnie za mało, ja bym tu mogła zrobić listę na 15 punktów co najmniej
a żeby nie było naprawdę robię pełny makijaż ^^
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:27   #924
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy da sie jakos przestawić wyszukiwarkę, żeby działała jak kiedyś? Przekopywanie się przez milion recenzji gdy chcę znaleźć produkty danej firmy mija się z celem, bałagan taki, że hej! Wcześniejsza wersja była zdecydowanie wygodniejsza, teraz aż mi się nie chce przeglądać KWC.
Można bez problemu używać tej na wizażu. Najpierw klikasz na zakładkę KWC. a po prawej stronie jak już wyszukasz masz kilka rzeczy - i tam możesz wybrać w rodzaju dokumentu kosmetyk i klikasz filtruj.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:31   #925
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32466888]
A chciałabym jeszcze dokupić/mieć:
-jeszcze jakiś jasny sypki puder wykończeniowy, tym razem ani matujący ani rozświetlajacy
-lekki, dość kryjący korektor pod oczy
-jakąś dobrą bazę nawilżającą
-cielaczkową kredkę Illamasqua na linię wodną [/QUOTE]

Podpisuję się rękami i nogami pod tą listą
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:06   #926
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A mnie trudno podać 5 rzeczy, bez których mogłabym się obyć
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:20   #927
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32466888]
A chciałabym jeszcze dokupić/mieć:
-jeszcze jakiś jasny sypki puder wykończeniowy, tym razem ani matujący ani rozświetlajacy
-lekki, dość kryjący korektor pod oczy
-jakąś dobrą bazę nawilżającą
-cielaczkową kredkę Illamasqua na linię wodną [/QUOTE]


A próbowałyście Benefit High Brow, wprawdzie to kredka pod łuk brwiowy, ale na linię wodną też jest świetna


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A mnie trudno podać 5 rzeczy, bez których mogłabym się obyć
Mi 5 też trudno, ale na pewno nie potrzebuję żadnych rozświetlaczy i meteorytów. Meteoryty miałam dwa razy i dwa razy żałowałam zakupu
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:54   #928
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

TAG bardzo fajny wrzucam swoje 3 grosze:
  • konturówka do ust
  • Beaty Bender – niby kusi, ale nie mogę narzekać na aplikację palcami
  • kredka do oczu – zanim odkryłam żelowe eyelinery używałam, teraz jest mi zupełnie zbędna
  • górnopółkowe lakiery – mam słabe paznokcie, na których absolutnie nic się nie trzyma, więc po co przepłacać
  • kolorowe cienie – słabo wyglądam w mocnym makijażu
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:03   #929
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A mnie trudno podać 5 rzeczy, bez których mogłabym się obyć
ja spróbuję :d

czarna kredka do oczu/eyeliner - nie umię się malować i wydaje mi się, że wyglądam kiepsko
rozświetlacz - jakoś niekorzystanie w nim wyglądam, po co wydawać na niego.
zalotka - mam taką firanę, że zbędna mi
lakiery do paznokci - inglot mi wystarczy - poza tym żeluję sobie płytkę i raz na ruski rok maluje pazury
tusz do rzęs 100zł+, póki co używam za 25zł + baza lancome i jestem zachwycona niezmiennie od paru lat:P więc po co przepłacać

meteoryty kocham :d drogie kosmetyki kocham, wiec to nie dla mnie:P
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:20   #930
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Też odpowiem na TAG - 5 kosmetycznych rzeczy, których wcale nie chce mieć:

1. Różowego jajca
2. Górnopółkowych tuszy-bo mam bazę Lancome
3. cieni MAC bo mam sleek i guerlain
4. zalotki
5. super drogich kremów


Co do odpowiedników znanych i drogich zapachów to powiem tak. Moja koleżanka z roku była przedstawicielką fm i wciskała wszystkim kit że wody fm i inne markowe robione są z tych samych olejków zapachowych dokładnie w tych samych proporcjach. Co oczywiście jest bzdurą wymyśloną aby wciskać te wody jakimś nierozgarniętym klientkom.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.