Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 22:47   #1591
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez elwiraradlak Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Na wątku piszę pierwszy raz, choć na samym wizażu od lat...

Przechodziłam już przeróżne fascynacje kosmetykami. Od avonu (10 lat temu byłam konsultantką) poprzez marki apteczne po la prairie ( ostatni nabytek).
Od ok roku przechodzę falami na zdrową żywność. Falami bo czasami mam chwile zwątpienia, no i ogromną słabość do słodyczy (tych konwencjonalnych niestety:/).

W związku z tym zaczęłam się niedawno interesować kosmetykami naturalnymi, a w przeciągu ostatnich paru dni tak się rozemocjonowałam, że przeczesałam chyba większość sklepów i asortymentu eko. I dostałam takiego jakiegoś olśnienia a propo natury.

Od wakacji robię sobie na wszystko projekt denko. Niestety TŻ który się do mnie wprowadził zaburzył mi mój projekt, bo u niego miałam wszystko to samo co u siebie i nastąpiła kumulacja xD
Tym sposobem chciałabym także przejść na kosmetyki naturalne, czyli powoli do celu... chcę żeby było mniej ale lepiej

No i jak już mnie tak emocje poniosły to złożyłam sobie zamówienie na iwos.pl
Zamówiłam sobie:
1.)Zestaw IHT-9 powstrzymujący wypadanie włosów - Lass Naturals (ktoś tu napisał że mają w składzie silikony? trochę mnie zmartwiłyście....)
2.)Mydełko z czekoladą i miodem - Lass Naturals (próbowałyście?)
3.)Alepia - rękawica do peelingu Kessa
4.)Olejek do paznokci i skórek - Nail and Cuticle Oil Herbfarmacy (na pocieszenie bo nie mieli zestawu do twarzy który chciałam)
i po dwie próbki
Balsam piękności z prawoślazem Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy
Organiczny olejek z róży damasceńskiej - Rose Face Oil Herbfarmacy

Co myślicie o tych kosmetykach? Próbowałyście? Fascynuje mnie szczególnie firma herbfarmacy
Witaj, nie miałam niczego z tych kosmetyków, ale wygląda to dość fajnie
Rzeczywiście ten Lass naturals dość zagadkowy, ale nawet jeśli ma silikony, to nie szkodzi, prawdopodobnie i tak ma o niebo lepszy skład, niż wszystko, co powszechnie dostępne Na przyszłość pamiętaj, żeby nie kupować niczego, pod czym nie ma wypisanego składu, absolutnie, albo poszukać na blogach czy w katalogach typu kwc. Nie kupować, dopóki nie zobaczysz i nie zweryfikujesz inci.
Tą rękawicę kessę stworzono głównie do zabiegów z użyciem mydła savon noir, więc może warto dokupić, chociaż ja od niego umywam ręce, ale jest wielbione przez wiele osób

Co do wymiany kosmetyków na naturalne, to jest kilka prostych sposobów, żeby nie przedłużać. M.in. żele pod prysznic, do higieny intymnej, twarzy, szampony, wszystko co pieniące się, genialnie nadaje się do mycia wanny, umywalki, a także naczyń. Będziesz zdziwiona, jak wielkie ( i nieprzypadkowe!) jest podobieństwo działania do typowych detergentów gospodarstwa domowego

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Hej elwira! Ja rowniez jestem tu nowa W kupie razniej!
Sluchajcie, moze ktoras z Was mnie olsni i wymysli ocb. Mam olejek arganowy z BU. Nieuzywany troche czasu na rzecz innych olei mieszka sobie w lodowce. Mlody, bo zakupiony 2mce temu. Data waznosci hoho w przod. I... otwieram dziasiaj, a ten zalatuje kupskiem
Co sie stalo?? Ktos wie? I czy to teraz bezpieczne?
A wiesz jak powstaje olej arganowy? Warto poczytać, tylko się nie wystrasz Prawdopodobnie wszystko z nim w porządku
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 23:37   #1592
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, nie miałam niczego z tych kosmetyków, ale wygląda to dość fajnie
Rzeczywiście ten Lass naturals dość zagadkowy, ale nawet jeśli ma silikony, to nie szkodzi, prawdopodobnie i tak ma o niebo lepszy skład, niż wszystko, co powszechnie dostępne Na przyszłość pamiętaj, żeby nie kupować niczego, pod czym nie ma wypisanego składu, absolutnie, albo poszukać na blogach czy w katalogach typu kwc. Nie kupować, dopóki nie zobaczysz i nie zweryfikujesz inci.
Tą rękawicę kessę stworzono głównie do zabiegów z użyciem mydła savon noir, więc może warto dokupić, chociaż ja od niego umywam ręce, ale jest wielbione przez wiele osób

Co do wymiany kosmetyków na naturalne, to jest kilka prostych sposobów, żeby nie przedłużać. M.in. żele pod prysznic, do higieny intymnej, twarzy, szampony, wszystko co pieniące się, genialnie nadaje się do mycia wanny, umywalki, a także naczyń. Będziesz zdziwiona, jak wielkie ( i nieprzypadkowe!) jest podobieństwo działania do typowych detergentów gospodarstwa domowego
Jeśli chodzi o składy INCI to nie myśl sobie że nie analizowałam! Te które nie miały INCI albo coś mi nie grało z automatu odrzucałam. Tylko przeanalizowałam ich tak dużo w trakcie tych paru dni, że ostatecznie się totalnie zakręciłam i zamówiłam ten zestaw za dużo emocji ufff

Co do "nie przedłużania" to jest świetny pomysł! Nie wiem tylko jak się będzie TŻ zapatrywał na mycie naczyń w płynie do higieny intymnej Poza tym trochę szkoda byłoby wcierać sobie w stópki krem z la prairie czy lieraca
Co do reszty pielęgnacji to raczej oporów większych nie będę miała No i zapasów też już takich jak dawniej nie ma...

Mydło savon noir mam w wersji mini przywiezione z Turcji. Zobaczymy jak się sprawdzi z rękawicą, bo solo jakoś mnie nie zachwyciło.
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 00:18   #1593
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, nie miałam niczego z tych kosmetyków, ale wygląda to dość fajnie
Rzeczywiście ten Lass naturals dość zagadkowy, ale nawet jeśli ma silikony, to nie szkodzi, prawdopodobnie i tak ma o niebo lepszy skład, niż wszystko, co powszechnie dostępne Na przyszłość pamiętaj, żeby nie kupować niczego, pod czym nie ma wypisanego składu, absolutnie, albo poszukać na blogach czy w katalogach typu kwc. Nie kupować, dopóki nie zobaczysz i nie zweryfikujesz inci.
Tą rękawicę kessę stworzono głównie do zabiegów z użyciem mydła savon noir, więc może warto dokupić, chociaż ja od niego umywam ręce, ale jest wielbione przez wiele osób

Co do wymiany kosmetyków na naturalne, to jest kilka prostych sposobów, żeby nie przedłużać. M.in. żele pod prysznic, do higieny intymnej, twarzy, szampony, wszystko co pieniące się, genialnie nadaje się do mycia wanny, umywalki, a także naczyń. Będziesz zdziwiona, jak wielkie ( i nieprzypadkowe!) jest podobieństwo działania do typowych detergentów gospodarstwa domowego



A wiesz jak powstaje olej arganowy? Warto poczytać, tylko się nie wystrasz Prawdopodobnie wszystko z nim w porządku
Proszę, tylko mi nie mów, że powstaje z g.... (skrót myślowy) jak ta słynna kawa.
Jutro czeka mnie lektura.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 06:01   #1594
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Proszę, tylko mi nie mów, że powstaje z g.... (skrót myślowy) jak ta słynna kawa.
Jutro czeka mnie lektura.
O bosz. Doczytalam
Zadziwilo mnie, to ze wczesniej mial bardzo slaby zapach, a teraz wali niemilosiernie... I jak to na twarz nakladac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 06:58   #1595
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
O bosz. Doczytalam
Zadziwilo mnie, to ze wczesniej mial bardzo slaby zapach, a teraz wali niemilosiernie... I jak to na twarz nakladac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bezzapachowy olejek arganowy mają Argile Provence Naturado i Born to Bio- oba miałam, więc wiem na pewno
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:07   #1596
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
przy następnym spotkaniu wyznam Ci miłość, bo tak przy wszystkich na Forum się wstydzę...
to może seteczkę na odwagę?
też Cię kocham


tak mnie męczy chcica na nowy zestaw włosowy Natura Siberica, że zrobiłam wczoraj remanent wśród szamponów i doszłam do wniosku, że mogę sobie kupić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:17   #1597
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Proszę, tylko mi nie mów, że powstaje z g.... (skrót myślowy) jak ta słynna kawa.
Jutro czeka mnie lektura.

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
O bosz. Doczytalam
Zadziwilo mnie, to ze wczesniej mial bardzo slaby zapach, a teraz wali niemilosiernie... I jak to na twarz nakladac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nawet nie będę czytać, choć niecne podejrzenia teraz mam Ale tak lubię ten olejek, że wolę pozostać nieuświadomiona i dalej korzystać z tego dobra.

Aczkolwiek z pewną dozą nieśmiałości

A tak wogóle to helloł
Czytam was od dawna, ale się nie wypowiadam, bom skłonna do uzależnień Ino wiedzę czerpię
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 07:23   #1598
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43586254]Bezzapachowy olejek arganowy mają Argile Provence Naturado i Born to Bio- oba miałam, więc wiem na pewno [/QUOTE]

Ok. Dzieki bardzo za wskazowke
Szukalam opakowania od mydelka, ale tz robil porzadki w lazience i nic sie nie uchowalo.
Zapomnialam napisac wczesniej. Mam krem do rak Burt's Bees Honey&Grapeseed. Kupiony na statku w strefie wolnoclowej. Ma bardzo mocny, miodowy zapach i dosc ciezka konsystencje. Wchlania sie jednak ladnie, moze troche dluzej, niz inne kremy. Pieknie nawilza i pozostawia skore bardzo miekka i odzywiona. Obecnie moj ulubiony krem do rak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 07:26   #1599
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to może seteczkę na odwagę?
też Cię kocham


tak mnie męczy chcica na nowy zestaw włosowy Natura Siberica, że zrobiłam wczoraj remanent wśród szamponów i doszłam do wniosku, że mogę sobie kupić
Ja też czaję się na te ich nowe produkty i już nie mogę się doczekać jak będą dostępne

A tak w ogóle, nie chciałaby któraś z Was kremu Light Santaverde (wersja zapachowa, kupiony na stronie producenta)? Użyłam go dwa razy, więc pozostało mi niemal całe opakowanie. Lubię go, ale w tym momencie jest dla mnie zbyt lekki - leci do mnie właśnie krem Medium i przy nim pozostanę. Chętnie wymieniłabym na jakieś odlewki szamponów naturalnych lub dobrego żelu aloesowego
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:00   #1600
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez elwiraradlak Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Na wątku piszę pierwszy raz, choć na samym wizażu od lat...

Przechodziłam już przeróżne fascynacje kosmetykami. Od avonu (10 lat temu byłam konsultantką) poprzez marki apteczne po la prairie ( ostatni nabytek).
Od ok roku przechodzę falami na zdrową żywność. Falami bo czasami mam chwile zwątpienia, no i ogromną słabość do słodyczy (tych konwencjonalnych niestety:/).

W związku z tym zaczęłam się niedawno interesować kosmetykami naturalnymi, a w przeciągu ostatnich paru dni tak się rozemocjonowałam, że przeczesałam chyba większość sklepów i asortymentu eko. I dostałam takiego jakiegoś olśnienia a propo natury.

Od wakacji robię sobie na wszystko projekt denko. Niestety TŻ który się do mnie wprowadził zaburzył mi mój projekt, bo u niego miałam wszystko to samo co u siebie i nastąpiła kumulacja xD
Tym sposobem chciałabym także przejść na kosmetyki naturalne, czyli powoli do celu... chcę żeby było mniej ale lepiej

No i jak już mnie tak emocje poniosły to złożyłam sobie zamówienie na iwos.pl
Zamówiłam sobie:
1.)Zestaw IHT-9 powstrzymujący wypadanie włosów - Lass Naturals (ktoś tu napisał że mają w składzie silikony? trochę mnie zmartwiłyście....)
2.)Mydełko z czekoladą i miodem - Lass Naturals (próbowałyście?)
3.)Alepia - rękawica do peelingu Kessa
4.)Olejek do paznokci i skórek - Nail and Cuticle Oil Herbfarmacy (na pocieszenie bo nie mieli zestawu do twarzy który chciałam)
i po dwie próbki
Balsam piękności z prawoślazem Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy
Organiczny olejek z róży damasceńskiej - Rose Face Oil Herbfarmacy

Co myślicie o tych kosmetykach? Próbowałyście? Fascynuje mnie szczególnie firma herbfarmacy
witaj
więcej nas i więcej

jako posiadaczka kosmetyków lass naturals muszę sprostować, że składy ma świetne. a w kosmetykach do włosów nie ma żadnych silikonów

IHT 9 powstrzymujący wypadanie włosów
Szampon: Plantapon SF*, Rose Water (Rosa Damascena), Dehyton KT*, Lamesoft PO 65*, Bhringraj (Eclipta Alba ), Jatamansi (Nardostachys Grandiflora), Fenugreek (Trigonella Foenum Graecum) Seed, Neem (Azadirachta Indica ), Shikakai Ext. (Acacia Concinna ), Ritha (Sapindus Mucorosai), Amla (Emblica Officinalis ), Aloe Vera (Aloe Barbadensis), Saw Palmeto (Serenoa Serrulata), Cetrimide, Citric Acid, Genapol LT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

* naturalne składniki certyfikowane przez Ecocert
Zawiera ekstrakty ziołowe, które mogą zmienić kolor lub zapach, co nie wpływa na ich właściwości i działanie produktu.

Odżywka: Rose Water (Rosa Damascena), Cyclomethicone, Lanette O (Ceto Stearyl Alcohol), Structure XL (Hydroxy Propyl Starch Phosphate), Vegetable Glycerin (Glycerin Cutrina Shine), Genamin KDMP (Behentrimonium Chloride), Genapol LA 230 (Laureth-23), Olive Oil (Olea Euroea), Henna Extract (Lawsonia Inermis ), Thyme (Thymus Vulgaris), Aloe Vera (Aloe Barbadensis), IPM*, Soya Protein (Soja Protein), Holy Basil (Ocimum Basilicum), Rosemary Ext. (Rosmarinus Officinalis), Coco Butter (Theobroma Cacao), Coconut Oil (Cocos Nucifera), Liquorice Ext. (Glycyrrhiza Glabra), Natural Vitamin E (Tocopherol ), Potassium Sorbate.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

tak mnie męczy chcica na nowy zestaw włosowy Natura Siberica, że zrobiłam wczoraj remanent wśród szamponów i doszłam do wniosku, że mogę sobie kupić
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:06   #1601
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez elwiraradlak Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o składy INCI to nie myśl sobie że nie analizowałam! Te które nie miały INCI albo coś mi nie grało z automatu odrzucałam. Tylko przeanalizowałam ich tak dużo w trakcie tych paru dni, że ostatecznie się totalnie zakręciłam i zamówiłam ten zestaw za dużo emocji ufff

Co do "nie przedłużania" to jest świetny pomysł! Nie wiem tylko jak się będzie TŻ zapatrywał na mycie naczyń w płynie do higieny intymnej Poza tym trochę szkoda byłoby wcierać sobie w stópki krem z la prairie czy lieraca
Co do reszty pielęgnacji to raczej oporów większych nie będę miała No i zapasów też już takich jak dawniej nie ma...

Mydło savon noir mam w wersji mini przywiezione z Turcji. Zobaczymy jak się sprawdzi z rękawicą, bo solo jakoś mnie nie zachwyciło.
Widzę, ze nam się kolejna zakupoholiczka szykuje, nic się nie martw, na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć
A na tż'ów też są sposoby, tutaj najbardziej wskazana będzie metoda tzw kamuflażu, czyli przelanie produktu do opakowania po typowym np ludwiku

No mnie też savon noir nie urzekło delikatnie mówiąc.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Proszę, tylko mi nie mów, że powstaje z g.... (skrót myślowy) jak ta słynna kawa.
Jutro czeka mnie lektura.
Dokładnie tak samo z tym, że Kopi luvak powstaje z przetrawionych przez luwaki ziaren kawy, natomiast wstępna produkcja oleju arganowego powstaje przy nieodzownej pomocy kóz, dla których orzechy arganowca to nie lada gratka, rarytas

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43586254]Bezzapachowy olejek arganowy mają Argile Provence Naturado i Born to Bio- oba miałam, więc wiem na pewno [/QUOTE]
Ale to chyba rafinowany

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
O bosz. Doczytalam
Zadziwilo mnie, to ze wczesniej mial bardzo slaby zapach, a teraz wali niemilosiernie... I jak to na twarz nakladac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może na parę minut otwórz butelkę, to nieco się zapach ulotni

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nawet nie będę czytać, choć niecne podejrzenia teraz mam Ale tak lubię ten olejek, że wolę pozostać nieuświadomiona i dalej korzystać z tego dobra.

Aczkolwiek z pewną dozą nieśmiałości

A tak wogóle to helloł
Czytam was od dawna, ale się nie wypowiadam, bom skłonna do uzależnień Ino wiedzę czerpię
Witaj, pochwalisz się swoimi zbiorami Teraz to już niestety początek nałogu

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj
więcej nas i więcej

jako posiadaczka kosmetyków lass naturals muszę sprostować, że składy ma świetne. a w kosmetykach do włosów nie ma żadnych silikonów

IHT 9 powstrzymujący wypadanie włosów
Szampon: Plantapon SF*, Rose Water (Rosa Damascena), Dehyton KT*, Lamesoft PO 65*, Bhringraj (Eclipta Alba ), Jatamansi (Nardostachys Grandiflora), Fenugreek (Trigonella Foenum Graecum) Seed, Neem (Azadirachta Indica ), Shikakai Ext. (Acacia Concinna ), Ritha (Sapindus Mucorosai), Amla (Emblica Officinalis ), Aloe Vera (Aloe Barbadensis), Saw Palmeto (Serenoa Serrulata), Cetrimide, Citric Acid, Genapol LT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

* naturalne składniki certyfikowane przez Ecocert
Zawiera ekstrakty ziołowe, które mogą zmienić kolor lub zapach, co nie wpływa na ich właściwości i działanie produktu.

Odżywka: Rose Water (Rosa Damascena), Cyclomethicone, Lanette O (Ceto Stearyl Alcohol), Structure XL (Hydroxy Propyl Starch Phosphate), Vegetable Glycerin (Glycerin Cutrina Shine), Genamin KDMP (Behentrimonium Chloride), Genapol LA 230 (Laureth-23), Olive Oil (Olea Euroea), Henna Extract (Lawsonia Inermis ), Thyme (Thymus Vulgaris), Aloe Vera (Aloe Barbadensis), IPM*, Soya Protein (Soja Protein), Holy Basil (Ocimum Basilicum), Rosemary Ext. (Rosmarinus Officinalis), Coco Butter (Theobroma Cacao), Coconut Oil (Cocos Nucifera), Liquorice Ext. (Glycyrrhiza Glabra), Natural Vitamin E (Tocopherol ), Potassium Sorbate.
Odżywka ma silikon

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-11-06 o 08:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 08:24   #1602
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale to chyba rafinowany
Pewnie tak, ale oba są certyfikowane przez Cosmebio, a ten drugi jeszcze przez Ecocert
I witam oczywiście nowe wątkowiczki

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-06 o 08:37
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:29   #1603
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Odżywka ma silikon
a niech to

Anula, czy mogę cię prosić o wpisanie Cyclomethicone do pierwszego postu do grupy silikonów, bo tego tam nie ma
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:41   #1604
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Sprobuje zostawic go na troche otwartego. Moze to cos pomoze. A Wy jak sobie z tym radzicie??
Ps. Jakos mnie nie dziwi, ze producenci kosmetykow omiaja te informacje :P I nie pisza wprost, ze olejek bedzie smierdzial kozia kupa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:54   #1605
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a niech to

Anula, czy mogę cię prosić o wpisanie Cyclomethicone do pierwszego postu do grupy silikonów, bo tego tam nie ma
proszę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:07   #1606
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
proszę


---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Sprobuje zostawic go na troche otwartego. Moze to cos pomoze. A Wy jak sobie z tym radzicie??
Ps. Jakos mnie nie dziwi, ze producenci kosmetykow omiaja te informacje :P I nie pisza wprost, ze olejek bedzie smierdzial kozia kupa
omijają wiele "cennych" informacji np. skąd pochodzi kwas hialuronowy, hydrolizat białkowy, karmin, czy ambra
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:29   #1607
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Sprobuje zostawic go na troche otwartego. Moze to cos pomoze. A Wy jak sobie z tym radzicie??
Ps. Jakos mnie nie dziwi, ze producenci kosmetykow omiaja te informacje :P I nie pisza wprost, ze olejek bedzie smierdzial kozia kupa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdaje się, że nie Ty pierwsza o tym wspominasz- chyba Rayne pisała wcześniej, że jej olejek podejrzanie pachnie (jak "ośle placki na łące"czy jakoś podobnie...), a ja wtedy pisałam, że Iza Miko w jakimś wywiadzie mówiła, że też się takim smaruje i wspomniała właśnie o sposobie jego pozyskiwania no i oczywiście także o tym zapachu, ale ja pomyślałam sobie wtedy, że ktoś coś pokręcił w tym temacie i nie drążyłam tego dalej i nikt z Was też nie, a tu okazało się, że temat ważki się zrobił
Wg mojej wiedzy są też inne, bardziej przemysłowe metody pozyskiwania, gdzie nie jest już potrzebna "wstępna obróbka" orzechów przez kozy (nawet odgradza się drzewa przed nimi) i nie musi to oznaczać tego, że taki olej jest rafinowany, czy uboższy o cenne składniki Jeśli jego jakość jest potwierdzona certyfikatem i w dodatku piszą, że jest bezzapachowy lub posiada lekki, orzechowy aromat, to można brać w ciemno (ja nigdy nie miałam ze sklepu z półproduktami, więc nie wiem, jak to wygląda w takim przypadku )

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



omijają wiele "cennych" informacji np. skąd pochodzi kwas hialuronowy, hydrolizat białkowy, karmin, czy ambra
Podziel się z nami tą wiedzą - weźmiemy to na klatę; pewne rzeczy wymagają sporych poświęceń

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-06 o 10:36
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:01   #1608
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43589224]

Podziel się z nami tą wiedzą - weźmiemy to na klatę; pewne rzeczy wymagają sporych poświęceń [/QUOTE]

nie wiem, czy na pewno chcesz to wiedzieć
karmin - z martwych robaczków pluskwiaków, żerujących na kaktusach
Ambra - jest to niestrawiony do końca pokarm wielorybów
Kwas hialuronowy i hydrolizat białkowy - z łożysk ludzkich i zwierzęcych

Widziałam na żywo te olejki Paese. znaczka eco cert nie ma jest tylko informacja na tyle opakowanie, że produkt posiada certyfikat eco cert i mają wyższą cenę na ich stoisku, prawie 28 zł
http://sklep.paese.pl/c/30-naturalne-olejki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:07   #1609
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie wiem, czy na pewno chcesz to wiedzieć
karmin - z martwych robaczków pluskwiaków, żerujących na kaktusach
Ambra - jest to niestrawiony do końca pokarm wielorybów
Kwas hialuronowy i hydrolizat białkowy - z łożysk ludzkich i zwierzęcych

Widziałam na żywo te olejki Paese. znaczka eco cert nie ma jest tylko informacja na tyle opakowanie, że produkt posiada certyfikat eco cert i mają wyższą cenę na ich stoisku, prawie 28 zł
http://sklep.paese.pl/c/30-naturalne-olejki
na szczęście HA jest też pochodzenia roślinnego

ja zawsze sprawdzam, czy w jogurcie nie ma zmielonych robaczków pod wdzieczną nazwą koszenila
za pochodzenie kocham tez namiętnie piżmo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 11:13   #1610
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie wiem, czy na pewno chcesz to wiedzieć
karmin - z martwych robaczków pluskwiaków, żerujących na kaktusach
Ambra - jest to niestrawiony do końca pokarm wielorybów
Kwas hialuronowy i hydrolizat białkowy - z łożysk ludzkich i zwierzęcych

Widziałam na żywo te olejki Paese. znaczka eco cert nie ma jest tylko informacja na tyle opakowanie, że produkt posiada certyfikat eco cert i mają wyższą cenę na ich stoisku, prawie 28 zł
http://sklep.paese.pl/c/30-naturalne-olejki
Rzeczywiście, przynosisz nie najlepsze wieści- brawa za odwagę , bo nie dla wszystkich posłańców kończyło się to najlepiej...
Dzięki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:17   #1611
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
na szczęście HA jest też pochodzenia roślinnego

ja zawsze sprawdzam, czy w jogurcie nie ma zmielonych robaczków pod wdzieczną nazwą koszenila
za pochodzenie kocham tez namiętnie piżmo
karmin czy piżmo też wytwarza się syntetycznie

naturalne piżmo ma też fajne pochodzenie i to afrodyzjak

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43590058]Rzeczywiście, przynosisz nie najlepsze wieści- brawa za odwagę , bo nie dla wszystkich posłańców kończyło się to najlepiej...
Dzięki[/QUOTE]

mogłabym jeszcze coś napisać, ale wolę nie to już są wyjątkowo niesmaczne rzeczy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:20   #1612
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
karmin czy piżmo też wytwarza się syntetycznie

naturalne piżmo ma też fajne pochodzenie i to afrodyzjak

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



mogłabym jeszcze coś napisać, ale wolę nie to już są wyjątkowo niesmaczne rzeczy
wiem, wiem.
ale jakoś ten HA bardziej mnie przerażał
piżmo jako afrodyzjak zawsze wywołuje u mnie uśmiech ale cóż - różne rzeczy ludzi kręcą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:20   #1613
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
karmin czy piżmo też wytwarza się syntetycznie

naturalne piżmo ma też fajne pochodzenie i to afrodyzjak

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



mogłabym jeszcze coś napisać, ale wolę nie to już są wyjątkowo niesmaczne rzeczy
To może lepiej nie- skupmy się na wyjątkowych właściwościach i nadzwyczajnym działaniu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:28   #1614
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wiem, wiem.
ale jakoś ten HA bardziej mnie przerażał
piżmo jako afrodyzjak zawsze wywołuje u mnie uśmiech ale cóż - różne rzeczy ludzi kręcą
i "cicha woda brzegi rwie"

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43590173]To może lepiej nie- skupmy się na wyjątkowych właściwościach i nadzwyczajnym działaniu [/QUOTE]

powiem ci tylko tyle, że nic w przyrodzie nie ginie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:52   #1615
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43589224]Zdaje się, że nie Ty pierwsza o tym wspominasz- chyba Rayne pisała wcześniej, że jej olejek podejrzanie pachnie (jak "ośle placki na łące"czy jakoś podobnie...), a ja wtedy pisałam, że Iza Miko w jakimś wywiadzie mówiła, że też się takim smaruje i wspomniała właśnie o sposobie jego pozyskiwania no i oczywiście także o tym zapachu, ale ja pomyślałam sobie wtedy, że ktoś coś pokręcił w tym temacie i nie drążyłam tego dalej i nikt z Was też nie, a tu okazało się, że temat ważki się zrobił
Wg mojej wiedzy są też inne, bardziej przemysłowe metody pozyskiwania, gdzie nie jest już potrzebna "wstępna obróbka" orzechów przez kozy (nawet odgradza się drzewa przed nimi) i nie musi to oznaczać tego, że taki olej jest rafinowany, czy uboższy o cenne składniki Jeśli jego jakość jest potwierdzona certyfikatem i w dodatku piszą, że jest bezzapachowy lub posiada lekki, orzechowy aromat, to można brać w ciemno (ja nigdy nie miałam ze sklepu z półproduktami, więc nie wiem, jak to wygląda w takim przypadku )

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


Podziel się z nami tą wiedzą - weźmiemy to na klatę; pewne rzeczy wymagają sporych poświęceń [/QUOTE]




Miałam takie podejrzenia...

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43590173]To może lepiej nie- skupmy się na wyjątkowych właściwościach i nadzwyczajnym działaniu [/QUOTE]


o właśnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 11:57   #1616
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Cześć
Kupiłam wodę termalną w Rossmannie, jutro przetestuję z podkładem mineralnym, zobaczę, jak będzie się całość sprawować.
I z minejo mi odpisali, że mogą zrobić próbki, ale na razie się wstrzymam, może dogadam się ostatecznie z minerałami
trzymam kciuki!
ja już nie wyobrażam sobie makijażu bez minerałów...testuje obecnie 2 kremowe ale nie są w stanie zagrozić moim dotychczasowym proszkowym faworytom

odnośnie podkładu living nature...zamówiłam kiedyś próbeczki na minejo i przyszły w woreczkach strunowych...zupełnie mi się wtedy nie spodobały bo raz były za małe a dwa za suche...ten podkład trzeba testować gdy ma się go w większej ilości...obecnie mam próbkę w typowym 5 ml słoiczku próbkowym i dopiero teraz można ocenić jego możliwości

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja też czaję się na te ich nowe produkty i już nie mogę się doczekać jak będą dostępne

A tak w ogóle, nie chciałaby któraś z Was kremu Light Santaverde (wersja zapachowa, kupiony na stronie producenta)? Użyłam go dwa razy, więc pozostało mi niemal całe opakowanie. Lubię go, ale w tym momencie jest dla mnie zbyt lekki - leci do mnie właśnie krem Medium i przy nim pozostanę. Chętnie wymieniłabym na jakieś odlewki szamponów naturalnych lub dobrego żelu aloesowego
a testowałaś już kremik medium czy zamówiłaś w ciemno? czy sklep firmowy obdarował Cię próbkami ?

ja w końcu dostałam swoją próbeczkę kremu light (akcja na fb) i również dla mnie był za lekki...

jak tam Wasze włosy? ... moje lecą na potęgę

bezzapachowy olej arganowym z ekocertem ma również marokosklep
http://marokosklep.com/kosmetyczny,72,0.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 12:23   #1617
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

ja w końcu dostałam swoją próbeczkę kremu light (akcja na fb) i również dla mnie był za lekki...

dla mnie rich też był za lekki

to musi być cudne
http://www.biopiekno.pl/p1101,coslys...tylizacji.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 12:28   #1618
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki!
ja już nie wyobrażam sobie makijażu bez minerałów...testuje obecnie 2 kremowe ale nie są w stanie zagrozić moim dotychczasowym proszkowym faworytom

odnośnie podkładu living nature...zamówiłam kiedyś próbeczki na minejo i przyszły w woreczkach strunowych...zupełnie mi się wtedy nie spodobały bo raz były za małe a dwa za suche...ten podkład trzeba testować gdy ma się go w większej ilości...obecnie mam próbkę w typowym 5 ml słoiczku próbkowym i dopiero teraz można ocenić jego możliwości


a testowałaś już kremik medium czy zamówiłaś w ciemno? czy sklep firmowy obdarował Cię próbkami ?

ja w końcu dostałam swoją próbeczkę kremu light (akcja na fb) i również dla mnie był za lekki...

jak tam Wasze włosy? ... moje lecą na potęgę

bezzapachowy olej arganowym z ekocertem ma również marokosklep
http://marokosklep.com/kosmetyczny,72,0.html
Testowałam zarówno medium jak i rich - oba są fajne Medium mam zamiar używać na dzień, rich byłby dobry na noc - przynajmniej dla mojej mieszanej cery. Co do sklepu, to dostałam właśnie próbki kremu medium i rich, ale o nie prosiłam w komentarzu. Żadnych innych dodatkowych nie dostałam, czym w sumie byłam lekko zasmucona, bo kosmetyki mają drogie, więc mogliby jednak dawać więcej próbek, żeby można było je wcześniej przetestować
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 12:52   #1619
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Anula, czy miałaś ten szampon?
http://bioeco.pl/wlosy-normalne/3380...kacjowym-.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 12:57   #1620
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niestety nie - nie tykam szamponów ułatwiających rozczesywanie
bo wiesz, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie myję włosów na sucho
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.