Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 17:34   #271
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

A ja się zbieram na odwagę.... trzymajcie kciuki
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:13   #272
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
No to może ja pokarzę....Ze względu na zbyt dużą utratę włosów ogoliłam się na 0,2 mil
Super Ci w takiej fryzurce , jak Twój chłopak zaragował na taką zmianę. Minusem takiej fryzury są częste wizyty u fryzjera bo jak odrastają to napewno wyglądają nieciekawie co ?
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:20   #273
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
No to może ja pokarzę....Ze względu na zbyt dużą utratę włosów ogoliłam się na 0,2 mil

ślicznie wyglądasz!
uwielbiam tak ogolone kobiety
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:40   #274
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
No to może ja pokarzę....Ze względu na zbyt dużą utratę włosów ogoliłam się na 0,2 mil

Suuper wyglądasz...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 07:32   #275
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

nusia2605, wyglądasz świetnie! Bardzo Ci do twarzy z tak krótkimi włoskami.
Moja siostra kilka lat temu też musiała się tak króciutko ściąć, ale nie wyglądała aż tak dobrze jak Ty Mi się od dawna marzy takie radykalne ścięcie, ale źle bym z tym wyglądała
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 07:54   #276
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink

o jejku ile pozytywnych opinii DZIĘKUJĘ.A więc tak-mój chłopak a raczej od 7lat mąż już nie pierwszy raz to przeżył ponieważ to jakiś 4raz mam taką fryzure oczywiście on woli kiedy mam dłuższe włosy ale...................... ............... Kiedy włosy odrastają nie jest tak żle,można je przyżelować i już.Tylko ja np.muszę myć głowę codziennie bo wiadomo że jak się wstaje to każdy w inną stronę sterczy (jak odrosną).Teraz np.troszkę odrosły i byłam wczoraj przyciąć boki,mam zamiar zapuścić "irokeza" ale raczej nie za bardzo mi się podoba bo przyzwyczaiłam się już do tamtej wcześniejszej fryzurki i postanowiłam że trochę zapuszczę.Więc żadnego cięcia az do wiosny,może wytrwam?????????????????? ????

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
Super Ci w takiej fryzurce , jak Twój chłopak zaragował na taką zmianę. Minusem takiej fryzury są częste wizyty u fryzjera bo jak odrastają to napewno wyglądają nieciekawie co ?
Ja kupiłam sobie maszynkę i golę się sama w domku.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-31 o 09:52 Powód: proszę, uzywaj opcji edytuj:)
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:51   #277
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ja chciałam wrócić do fryzury,którą miałam 3 lata temu(goły kark)ale mój chopak się nawiązał i mi zrzędzi,kiedy tylko wspomnę o ścięciu...A teraz mam już za łopatki i mnie denerwują i nie chcą się układać,bo góra się puszy i prostuje-zostają lekkie fale,a dół kręci na maxa w spirale...
i co tu zrobić?
pierwszy raz jak ścięłam-po komunii-ścięłam z takich za dupę do ramion...jakoś lekko mi wtedy było...
marta_sien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 16:37   #278
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja przez większą część swojego życia (raptem całe 20 lat XD) miałam długie włosy, różnej długości ale jednak długie. Tak mniej więcej do 4 podstawówki miałam cały czas tak mniej więcej do tyłka, nawet trochę dłuższe. Jednak musiałam ściąc włosy z niezbyt ciekawego powodu, który lepiej przemilczę, były gdzieś tak do łopatek. Potem w okolicach gimnazjum jakaś głupia myśl zakwitła w mojej kudłatej, że a czemu by nie na krótko. Najpierw miałam coś do ucha.....zdziwiłam się też jak bardzo moje włosy są w stanie kręcić. Przy długich i ciężkich były raczej pofalowane z dziwnymi loczkami na końcu. W końcu ścięłam zupełnie na krótko, ale cóż, mi się podobało, tylko i wyłącznie do momentu gdy nie zaczęły zarastać. Na przestrzeni liceum też ścinałam włosy kilka razy, chociaż już nie tak krótko, no i zaopatrzyłam się w prostownicę więc mam większe pole do manewru z fryzurkami. Ostatnio ścinałam w wakacje na długość raczej trudną do określenia, bo to zależy od strony głowy :P Jednak za wiele już z tego nie zostało i są lekko za ramiona. Zresztą miałam już tak wcześniej ścięte włoski, jedna strona krótka a druga dłuższa .
Czasem mam dziwne napady na zapuszczanie włosów, ale dalej niż do łopatek nie udało mi się dojść, chociaż włosy rosną mi bardzo szybko, ale zawsze dochodzę do wniosku, że długie włosy to owszem podobają mi się, ale nie na mojej głowie. Może to też ze względu na brak pomysłów na fryzurę. Zdecydowanie wolę mieć co poczochrać, poukładać w różne strony. Teraz też jestem przed ścięciem, tylko jeszcze nie jestem w 100% zdecydowana co tak naprawdę chciałabym mieć na głowie. I dość poważnie zastanawiam się nad częściowym ich wygoleniem, albo ścięciem na bardzo krótko, jednak nie na całości.

I napisałam wypracowanie właśnie :P
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 18:53   #279
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Zeby Ci doradzić, umieśc swoje zdjęcie. Może któraś z nas będzie miała ciekawy pomysł z którego skorzystarz.
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:30   #280
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Za radą Violi wklejam fotki ^^ Są jak najbardziej aktualne z wczoraj i dzisiaj...tylko na tej dzisiejszej, na której mam conajmniej dziwnie opalony kolor skóry (ach, ta żarówka ) włosy mam już nie pierwszej świeżości więc na dość klapnięte wyglądają =.=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2007-10-31_202432.jpg (49,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007-10-31_202459.jpg (50,8 KB, 197 załadowań)
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:40   #281
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość
Za radą Violi wklejam fotki ^^ Są jak najbardziej aktualne z wczoraj i dzisiaj...tylko na tej dzisiejszej, na której mam conajmniej dziwnie opalony kolor skóry (ach, ta żarówka ) włosy mam już nie pierwszej świeżości więc na dość klapnięte wyglądają =.=
ale po co tych chcesz coś zmieniać? moim zdaniem ta fryzurka jest fajna i pasuje do Ciebie, ja bym raczej rozjaśniła włoski żeby nie było takiego kontrastu z bladą cerą
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 20:27   #282
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
ale po co tych chcesz coś zmieniać? moim zdaniem ta fryzurka jest fajna i pasuje do Ciebie, ja bym raczej rozjaśniła włoski żeby nie było takiego kontrastu z bladą cerą

Dziękuję Co do koloru to masz rację, tyle, że ja się niedawno na czarno machnęłam, chociaż przy swoim naturalnym kolorze też strasznie blado wyglądam, ale na razie jeszcze trochę z tym czarnym pobędę, bo nic innego nie jestem w stanie wymyślić...tak, ja wiem, że brąz ma duuuużo odcieni, i przez to dużo nie jestem w stanie się zdecydować
A dlaczego? Bo mi się znudziła, chyba jedyny powód jaki jestem w stanie wymyślić. I jak wcześniej napisałam, lubię sobie włosy w różne strony poukładać, powiedzmy, że taki artystyczny nieład :P a na dłuższych, tak jak mam teraz kompletnie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, no i jakieś takie klapnięte są ogólnie.
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 20:54   #283
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość
Dziękuję Co do koloru to masz rację, tyle, że ja się niedawno na czarno machnęłam, chociaż przy swoim naturalnym kolorze też strasznie blado wyglądam, ale na razie jeszcze trochę z tym czarnym pobędę, bo nic innego nie jestem w stanie wymyślić...tak, ja wiem, że brąz ma duuuużo odcieni, i przez to dużo nie jestem w stanie się zdecydować
A dlaczego? Bo mi się znudziła, chyba jedyny powód jaki jestem w stanie wymyślić. I jak wcześniej napisałam, lubię sobie włosy w różne strony poukładać, powiedzmy, że taki artystyczny nieład :P a na dłuższych, tak jak mam teraz kompletnie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, no i jakieś takie klapnięte są ogólnie.
no dobra to obcinaj , masz sympatyczną buzię więc zawsze będziesz fajnie wyglądać.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:10   #284
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Talking Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Lumina-a może taki damski irokezik?Co?Coś w takim stylu jak miałam ja.A widziałaś może ostatnio Agnieszkę Chylinską z O.N.A???? Też fryz niczego sobie. Ja ogólnie wolę exstrawagancję
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:35   #285
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość
Dziękuję Co do koloru to masz rację, tyle, że ja się niedawno na czarno machnęłam, chociaż przy swoim naturalnym kolorze też strasznie blado wyglądam, ale na razie jeszcze trochę z tym czarnym pobędę, bo nic innego nie jestem w stanie wymyślić...tak, ja wiem, że brąz ma duuuużo odcieni, i przez to dużo nie jestem w stanie się zdecydować
A dlaczego? Bo mi się znudziła, chyba jedyny powód jaki jestem w stanie wymyślić. I jak wcześniej napisałam, lubię sobie włosy w różne strony poukładać, powiedzmy, że taki artystyczny nieład :P a na dłuższych, tak jak mam teraz kompletnie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, no i jakieś takie klapnięte są ogólnie.
Myśle , że to odpowiednia fryzura do twojego typu urody jaką ma obecnie Chylińska, będziesz wyglądać w niej super, powodzenia i czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez marta_sien Pokaż wiadomość
ja chciałam wrócić do fryzury,którą miałam 3 lata temu(goły kark)ale mój chopak się nawiązał i mi zrzędzi,kiedy tylko wspomnę o ścięciu...A teraz mam już za łopatki i mnie denerwują i nie chcą się układać,bo góra się puszy i prostuje-zostają lekkie fale,a dół kręci na maxa w spirale...
i co tu zrobić?
pierwszy raz jak ścięłam-po komunii-ścięłam z takich za dupę do ramion...jakoś lekko mi wtedy było...
Zeby można było Ci doradzić do wklej swoje zdjęcie. Ps chłopakiem się nie przjemuj jeśli chcesz się obciąc, bo co on kocha włosy czy Ciebie. Pozdrawiam.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-02 o 13:40 Powód: post pod postem
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 18:33   #286
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja ścięłam
Nie wiem czy żałować, czy nie.
Ale przecież odrosną...

W avatarze macie mnie przed ciachu ciachu,
a niżej po

I jak? W których wyglądałam korzystniej?

Edytowane przez zgagaaa
Czas edycji: 2019-02-08 o 21:55
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:26   #287
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Zgago, jak dla mnie wyglądasz bardzo ładnie w krótszych włoskach, chociaż w długich też było Ci ładnie


Dziewczyny co do waszych propozycji to aż dziwne, bo sama wcześniej myślałam o obcięciu się na Chylińską, ale nie byłam przekonana czy bym dobrze w takim cięciu wyglądała. Ale z takim wsparciem, to muszę tylko znaleźć dość duże zdjęcie i biec do fryzjera. A niestety ze zdjęciami Agnieszki Chylińskiej jest trochę problemów, żeby je znaleźć =.=
A co do damskiego irokeza, też brałam to pod uwagę tylko z dłuższych włosów, bo było nie było, ale muszę je sobie zostawić takiej długości by dało się je prostownicą chwycić.
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:10   #288
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja 2 lata temu miałam włoski do pasa, ale zachciało mi się zmian obcięłam je.. (właściwie wygoliłam ) teraz włosy odrosły ... słyszę różne opinie.. że ładniej było mi w króciutkich włoskach, niż w długich i na odwrót Jedno jest pewne - TŻ woli długie. Więc tak już zostanie...
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:54   #289
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Hej ,a ja kiedyś miałam długie włosy, które mi sięgały prawie do pasa. W podstawówie nosiłam je w kitku, ale to mnie denerwowało wiec je sciełam, bo miałam dosyć kiedy mnie chłopacy z klasy za kucyka pociagali. Potem przez kilka lat miałam problem z zapuszczeniem, bo gdy mam krótkie to mi sie kręcą i lecą na wszystkie strony. Teraz je staram sie zapuscic i noszę do łopatek, ale nie za dobrze mi się układają i denerwują mnie więc je wiążę w kucyk. Czy wy też tak macie, że po ścięciu włosy wam się szybciej przetłuszczają?
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 21:31   #290
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

nieee... ścinanie do przetłuszczania się chyba ma niewiele... ale nie jestem pewna a co do kręcenia się i wywijania - to właśnie dlatego mam pocieniowane włosy żeby się kręciły i wywijały ;d
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 01:45   #291
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Zdjęć niestety nie mam jak zrobić... bo aparatu w domu nie mam

A co do moich włosów... to po ostatniej wizycie u fryzjera nabieram coraz większej ochoty aby włosy jeszcze skrócić
Rozmawiałam dziś o tym z TŻ... on na to że jakbym pokazała mu się z tak krótkimi włosami to nie widziałby się ze mną dopóki nie odrosły by mi znowu Nie rozumiem facetów i ich kręćka na temat długich włosów u dziewczyny Skoro mnie kocha... a kocha mnie bardzo ! To powinien zrozumieć moją decyzję, że chce mieć krótkie włosy (chce ściąć sobie maszynką tak jak Ty miałaś nusia2605 )
Zaczyna mnie to wkurzać bo już nie wiem jak go przekonać do tak krótkich włosów

A może zrobić mu "niespodziankę" i pokazać mu się po fakcie ?!
Ale zapewne długo by się do mnie nie odzywał grrr.....
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 05:54   #292
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Zdjęć niestety nie mam jak zrobić... bo aparatu w domu nie mam

A co do moich włosów... to po ostatniej wizycie u fryzjera nabieram coraz większej ochoty aby włosy jeszcze skrócić
Rozmawiałam dziś o tym z TŻ... on na to że jakbym pokazała mu się z tak krótkimi włosami to nie widziałby się ze mną dopóki nie odrosły by mi znowu Nie rozumiem facetów i ich kręćka na temat długich włosów u dziewczyny Skoro mnie kocha... a kocha mnie bardzo ! To powinien zrozumieć moją decyzję, że chce mieć krótkie włosy (chce ściąć sobie maszynką tak jak Ty miałaś nusia2605 )
Zaczyna mnie to wkurzać bo już nie wiem jak go przekonać do tak krótkich włosów

A może zrobić mu "niespodziankę" i pokazać mu się po fakcie ?!
Ale zapewne długo by się do mnie nie odzywał grrr.....
to on kocha Ciebie czy włosy? eksiowaty się obrażał kiedy np. przyszłam w asymetrycznym ścięciu (połowa na 1cm a reszta sporo dłuższa), a jego ojciec powiedział że taki babochłop w jego domu bywał nie będzie. teraz to bym sie zasmiala w twarz....

moj kochany TŻ 'lubi' długie włosy, ale kiedy zadałam mu pytanie czy ważniejsze jest żebym męczyła się w długich, skoro tego nie lubię a on był szczęśliwy czy ja mam się dobrze czuć. on stwierdził oczywiście że to 2 ale że mam okrągłą mordkę i źle się czuję w krótkich to zapuściłam...trochę i jest ok.

a propo fryzur TŻ się sfochał trochę jak mu powiedziałam że mógłby zostawić sobie takie dłuższe pasmo z tyłu bo to ładnie wygląda u faceta to wypomniał mi że ja mówię że nie powinno się do tego wtrącać a robię to samo
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:24   #293
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Wink Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Zdjęć niestety nie mam jak zrobić... bo aparatu w domu nie mam

A co do moich włosów... to po ostatniej wizycie u fryzjera nabieram coraz większej ochoty aby włosy jeszcze skrócić
Rozmawiałam dziś o tym z TŻ... on na to że jakbym pokazała mu się z tak krótkimi włosami to nie widziałby się ze mną dopóki nie odrosły by mi znowu Nie rozumiem facetów i ich kręćka na temat długich włosów u dziewczyny Skoro mnie kocha... a kocha mnie bardzo ! To powinien zrozumieć moją decyzję, że chce mieć krótkie włosy (chce ściąć sobie maszynką tak jak Ty miałaś nusia2605 )
Zaczyna mnie to wkurzać bo już nie wiem jak go przekonać do tak krótkich włosów

A może zrobić mu "niespodziankę" i pokazać mu się po fakcie ?!
Ale zapewne długo by się do mnie nie odzywał grrr.....

To nie jest dobry pomysł, ostatnio chodzę do fryzjera tylko po to żeby pocieniować włosy, ale pewnego razu ściełam sobie też grzyweczkę taką baaardzo króciutką 9naprawdę bardzo!:P). A TŻ nie odzywał się do mnie przez pół godziny :< Nie lubię takich sytuacji... ale tak wyszło. ;< Więcej nie ścinałam takiej grzywki,bo może i miał rację, że się obraził ta grzywka wcale nie wygądała najkorzystniej

Teraz zapuszczam włosy razem z grzywką na półmetek... żeby zrobić jakąś sensowną fryzurkę
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:37   #294
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Zdjęć niestety nie mam jak zrobić... bo aparatu w domu nie mam

A co do moich włosów... to po ostatniej wizycie u fryzjera nabieram coraz większej ochoty aby włosy jeszcze skrócić
Rozmawiałam dziś o tym z TŻ... on na to że jakbym pokazała mu się z tak krótkimi włosami to nie widziałby się ze mną dopóki nie odrosły by mi znowu Nie rozumiem facetów i ich kręćka na temat długich włosów u dziewczyny Skoro mnie kocha... a kocha mnie bardzo ! To powinien zrozumieć moją decyzję, że chce mieć krótkie włosy (chce ściąć sobie maszynką tak jak Ty miałaś nusia2605 )
Zaczyna mnie to wkurzać bo już nie wiem jak go przekonać do tak krótkich włosów

A może zrobić mu "niespodziankę" i pokazać mu się po fakcie ?!
Ale zapewne długo by się do mnie nie odzywał grrr.....
W poslce jeszce mało popularne są u kobiet tak bardzo krótkie fryzury, dlatego takie podejście do nich facetów. Jak będziesz się dobrze czuła w takiej fryzurze to nie ma się co zastanawiać tylko obcinać. Facet jak Kocha to zrozumie.
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:05   #295
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
W poslce jeszce mało popularne są u kobiet tak bardzo krótkie fryzury, dlatego takie podejście do nich facetów. Jak będziesz się dobrze czuła w takiej fryzurze to nie ma się co zastanawiać tylko obcinać. Facet jak Kocha to zrozumie.
mało kobiet naprawde dobrze wyglada w krociotkich wlosach np jak dziewczyna z Twego avka. do tego trzeba miec regularne ladne, regularne rysy twarzy.

np. Winona Ryder albo Edyta Gorniak z poczatkow kariery, wg mnie w krociotkich nadal wygladaly slicznie i nie tracily nic a nic ze swej kobiecosci

ale prawda jest taka, ze zdecydowana wiekszosc kobiet wyglada duzo lepiej we wlosach conajmniej do brody, dlugie wlosy dodaja urody

np. wybory miss sa swietnym przykladem, ile dziewczyn jest krotkowlosych? 99% uczestniczek ma dlugie, koniecznie rozpuszczone wlosy, ktore czesto odciagaja uwage od dosc przecietej twarzy.

a krotkie wlosy wrecz skupiaja uwage na twarzy, to moze miec znaczenie pozytywne jak i negatywne.

nusia mi sie w krotkich podobasz, szkoda, ze nie widzialam jedna fotek w dluzszych wlosach, masz ladne rysy twarzy i wygladasz dobrze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:03   #296
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

No właśnie... ja mam trochę pulchniutką twarz... ogólnie nie jestem za szczupła... ale teraz kiedy ścięłam włosy na krótkie czuje się o wiele lepiej niż w długich i bardzo dużo osób mi mówi, że lepiej mi w krótkich włosach.. więc może coś w tym jest jestem cholernie ciekawa jakbym wyglądała mają włosy 3milimetrowe Przecież i tak włosy mi odrosną... więc nie widzę powodów dlaczego nie mogłabym sobie taki eksperymencik zrobić z włosami
Ech strasznie trudną decyzje muszę podjąć co do włosów
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:11   #297
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
To nie jest dobry pomysł, ostatnio chodzę do fryzjera tylko po to żeby pocieniować włosy, ale pewnego razu ściełam sobie też grzyweczkę taką baaardzo króciutką 9naprawdę bardzo!:P). A TŻ nie odzywał się do mnie przez pół godziny :< Nie lubię takich sytuacji... ale tak wyszło. ;<
(...)
Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
W poslce jeszce mało popularne są u kobiet tak bardzo krótkie fryzury, dlatego takie podejście do nich facetów. Jak będziesz się dobrze czuła w takiej fryzurze to nie ma się co zastanawiać tylko obcinać. Facet jak Kocha to zrozumie.
Raz dostałam op***ol od faceta za zmiana fryzury, prawie się popłakałam wtedy. Jednego jestem pewna - gdyby to było dzisiaj to byłaby nasza ostatnia randka.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
(...)
np. Winona Ryder albo Edyta Gorniak z poczatkow kariery, wg mnie w krociotkich nadal wygladaly slicznie i nie tracily nic a nic ze swej kobiecosci
To się zgadzam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale prawda jest taka, ze zdecydowana wiekszosc kobiet wyglada duzo lepiej we wlosach conajmniej do brody, dlugie wlosy dodaja urody

np. wybory miss sa swietnym przykladem, ile dziewczyn jest krotkowlosych? 99% uczestniczek ma dlugie, koniecznie rozpuszczone wlosy, ktore czesto odciagaja uwage od dosc przecietej twarzy.
Bez urazy, ale wybory miss kojarzą mi się z wyjątkową tandetą (chociaż oczywiście dziewczynom nic nie brakuje)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a krotkie wlosy wrecz skupiaja uwage na twarzy, to moze miec znaczenie pozytywne jak i negatywne.
W każdej twarzy znajdzie się coś wartego podkreślenia. A to oczy, a to kości policzkowe ...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nusia mi sie w krotkich podobasz, szkoda, ze nie widzialam jedna fotek w dluzszych wlosach, masz ladne rysy twarzy i wygladasz dobrze
I tu też się zgodze
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:22   #298
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale wybory miss kojarzą mi się z wyjątkową tandetą (chociaż oczywiście dziewczynom nic nie brakuje)
ale to byl tylko przyklad.
zdarzalo mi sie spotykac piekne dlugowlose dziewczyny, ale jak sie glebiej przypatrzylam i zaczelam wyobrazac je sobie w gladko zaczesanych wlosach w koka, nie byly juz takie ladne.

magia dlugich wlosow... nie zaprzeczajcie, ze nie istnieje

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
W każdej twarzy znajdzie się coś wartego podkreślenia. A to oczy, a to kości policzkowe ...
niestety nie zgodze się.

lubie obserwowac kobiety i tego nie ukrywam, zadko kiedy ktoras odslonieta twarz, zwroci uwage, wiekszosc jest po prostu przecietna. myslcie sobie, ze jestem zazdrosnica i sie czepiam, ale zdania nie zmienie

malo jest osob, ktore w krotkich badz gladko zaczesanych wlosach potrafia mnie zachwycic, musza miec naprawde niesamowita twarz, niekoniecznie piekna, ale wyrazista
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:39   #299
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale to byl tylko przyklad.
zdarzalo mi sie spotykac piekne dlugowlose dziewczyny, ale jak sie glebiej przypatrzylam i zaczelam wyobrazac je sobie w gladko zaczesanych wlosach w koka, nie byly juz takie ladne.

magia dlugich wlosow... nie zaprzeczajcie, ze nie istnieje

niestety nie zgodze się.

lubie obserwowac kobiety i tego nie ukrywam, zadko kiedy ktoras odslonieta twarz, zwroci uwage, wiekszosc jest po prostu przecietna. myslcie sobie, ze jestem zazdrosnica i sie czepiam, ale zdania nie zmienie

malo jest osob, ktore w krotkich badz gladko zaczesanych wlosach potrafia mnie zachwycic, musza miec naprawde niesamowita twarz, niekoniecznie piekna, ale wyrazista

Przecież nikt nie każe nosić ulizanej kitki albo jeżyka. W 3 mm fryzurce oczywiście nie każdemy bedzie ładnie, podobnie jak nie każdemu jest ładne we włosach do pasa.
Mam wyjątkowo przeciętną i niesymetryczną twarz w długich włosach czuję sie jak szara myszka. A wśród krótkich fryzur mogę wybrać taką, która odwróci uwagę od tego, co bym ukryć chciała a podkreśli to co mi się podoba. W długich płasko przylegających do czaszki włosach wyglądam jak wyglądam (nie jestem obiektywna nie mi oceniać) ale poprostu się "nie czuję", nie pasują do mojego temperamentu. I jakoś nie zauważyłam, żeby mi specjalnie ubyło wielbicieli czy coś w tym względzie ale oczywiście nie każdemu muszę się podobać.
Też oczywiście obserwuje kobiety i włosy to dla mnie szczegół. Za to moją uwagę zawsze przykują ładne usta czy długie palce (to moje zboczenie )
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:59   #300
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Przecież nikt nie każe nosić ulizanej kitki albo jeżyka. W 3 mm fryzurce oczywiście nie każdemy bedzie ładnie, podobnie jak nie każdemu jest ładne we włosach do pasa.
Mam wyjątkowo przeciętną i niesymetryczną twarz w długich włosach czuję sie jak szara myszka. A wśród krótkich fryzur mogę wybrać taką, która odwróci uwagę od tego, co bym ukryć chciała a podkreśli to co mi się podoba. W długich płasko przylegających do czaszki włosach wyglądam jak wyglądam (nie jestem obiektywna nie mi oceniać) ale poprostu się "nie czuję", nie pasują do mojego temperamentu. I jakoś nie zauważyłam, żeby mi specjalnie ubyło wielbicieli czy coś w tym względzie ale oczywiście nie każdemu muszę się podobać.
Też oczywiście obserwuje kobiety i włosy to dla mnie szczegół. Za to moją uwagę zawsze przykują ładne usta czy długie palce (to moje zboczenie )
o wlasnie takie krociusienkiej fryzurce myslalam np. Natalie Portman- zglolona praktycznie za zero, a twarz ma tak ladna, ze jest bardziej kobieca od niektorych dlugowlosych

co innego cienkie gladkie przylizane wlosy, co z tego, ze dlugie? czesto lepiej wyglada dosc krotka, ale wystrzepiona fryzura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natalie.jpg (28,2 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portman.jpg (20,1 KB, 193 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.