Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 13:13   #2761
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zaczynam chyba coraz bardziej przypominać typową czytelniczkę tego wątku, bo dzień rozpoczęłam od wizyty w Sephorze. Przytuliłam paletę róży z Too Faced, tłumacząc sobie, że to ozdoba świąteczna, bo ma zające .
argumentacja jak najbardziej słuszna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:25   #2762
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana z kawką i maseczką algową na ryjku (kot uciekł pod kanapę )
wrzucam zdjęcia wczorajszych zakupów: pierwsze - Douglas, drugie - Sephora + próbki które dostałam od Chanelowej konsultantki, 3- próbki z S które dostałam przy kasie.
a tak przy okazji - jakby któraś miała ochotę na tą czerwoną szminę (Clinique, pełnowymiarowa) to chętnie oddam bo ja i tak jej nie będę używać
Ale fajna ta próbka zapakowana w "kółko"!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No piękne zakupy i próbiszcze Mam nadzieję, że ten La nuit to nic fajnego i wcale go nie chcę

Dzień dobry wszystkim Chęć klikania mi nie przeszła, co robić
Niestety, jest piękny
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:27   #2763
ReginaP2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 62
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Hej wszystkim

potrzebuje Waszej pomocy

zaczęłam przedświąteczne generalne porządki i żelazko odmówiło mi posłuszeństwa, zastanawiam się nad dwoma ale nie umiem sama wybrać.
Może któraś z Was miała jedno z nich

http://www.mediaexpert.pl/generatory...2-60,id-535933

http://www.mediaexpert.pl/generatory...50-02,id-40909
ReginaP2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:27   #2764
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5759967 1]Hejo

Dzisiaj wyciągam chłopa na mój ulubiony deser do Grycana, potem wdepnę do Pandory (mam fazę).
No i musimy kupić nową deskę do kibelka, bo nam wczoraj pękła klapa w trakcie łazienkowych amorów [/QUOTE]

michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:28   #2765
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57603731]Treść usunięta[/QUOTE]

Ślicznie
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:42   #2766
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale fajna ta próbka zapakowana w "kółko"!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Niestety, jest piękny
fajna jest na razie ją podziwiam i nie śmiem odpakować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:46   #2767
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Nadrobiłam 60 stron wątku

Bilans tego tygodnia jest taki, że:
- info o rzodkiewce MJ przyszło do mnie 24h po skończeniu się rzodkiew, no ale przecież ja jestem tylko Goldem, o mnie dbać Sephora nie musi
- przyszło moje mini zamówienie z S. i jestem mega zadowolona z póbek- maski Strivectin, maski Vita Libertata i olejku Nuxe
- zaczęłam codziennie chodzi na basen, więc pozbywam się zasasów próbek i miniatur


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No jaki mam dzień paskudny... Bylam dziś u wójt, zapytać czy faktycznie nie ma pieniędzy na kulturę pracy dlatego jest redukcja etatów -mojego, bo np instruktorzy, którzy pracują 6 godzin miesięcznie dostają 1,5 tys. Ale do rzeczy, dowiedziałam się, że jest bardzo mały budzet- ale więcej bedzie o tym mówione na radzie gminy. Teraz spieszy sie na spotkanie, więc nie może rozmawiac. Ok, rozumiem.
Potem miałam jechać jeszcze kilka rzeczy załatwiać, więc stwierdzilam, że wejdę do urzędu pracy. Może wiadomo juz co że stażem - w koncu dyrektor mówiła, że wniosek o staż dla mnie złożyła, bo co prawda budżetu na przedłużenie umowy nie ma, ale pracuję bardzo dobrze i chce te współprace kontynuować. Poszłam, mówię jaka jest sytuacja i że chciałam zapytać, czy coś wiadomo. To pani mi odpowiedziała, że wniosek z tej instytucji jest, i to że wskazaniem na konkretną osobę. Tyle, że to nie ja nią jestem. Normalnie ręce mi opadły... Mnie dyrektorzyca uraczyla cała opowiastka, że nie mogę byc 2 razy w tej samej instytucji, więc formalnie będę w tej drugiej itp, taki sam zakres obowiązków itp. A tu taka wiadomość...
Nawet nowe pasiaki i spodnie nie cieszą...
Jak czytam takie historie, to mi się autentycznie smutno robi. Ale jak czytam pogrubione, to mnie z kolei coś trafia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i już miałam iśc do domu, ale sobie pomyślałam: " Amyz, miałaś bardzo ciężki tydzień, psychicznie ciężko było, wejdź sobie do S, w końcu ta tutaj to twoja ulubiona w krakowie, powąchasz sobie jakąś perfumę, pomacasz jakiś krem, maźniesz się podkładem, moze nawet jakąś próbkę dostaniesz i będzie fajnie" no i polazłam i to był błąd
dorwała mnie bowiem przy wejściu bardzo miła i sympatyczna konsultantka Chanela. I już wtedy wiedziałam że zabieranie ze sobą karty kredytowej było sporym błędem...... Od słowa do słowa jakoś tak się sprawy potoczyły że wyszłam z: nowym żelem - tonikiem Hydra Beauty, kremem CC i serum La Nuit na noc na moje szczęście opatrzność troszkę nade mną czuwała i nie pamiętałam który tusz Chanela jest polecany bo pewnie kupiłabym i to . Jako próbki dostałam: krem dzienno - nocny - jakaś nowość- tubka 3 (albo 5) ml, krem pod oczy Hydra Beauty (próbka) próbkę 2 perfum Chanela - to od tej konsultantki, a przy kasie kosmetyczkę Clinique z miniaturą żelu do mycia twarzy i pełnowymiarową szminą ultra-czerwoną generalnie próbki fajne no ale po co ja tam polazłam??? no po co?? ale nastrój mi się od razu poprawił tylko ciiii nie mówcie TŻ bo mnie wydziedziczy
Rozliczyłam się z fiskusem, dostanę zwrot nadpłaty, więc będę miała na szanele i ejsenbergi Tylko zupełnie nie wiem który kolor CC brać, jeden zbyt jasny, drugi zbyt ciemny
Moja wish list wygląda tak:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujaca/P2444012
CC Chanel
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...dklad/P2413025

i pewnie jeszcze wiele innych

Wszystkim, które kupiły żel i tonik migdałowy z Norela gratuluję- są fajne, a szczególnie dobrze mi robi tonik. Mam skórę normalną w kierunku suchej, ale mam wągry na nosie i ten tonik w połączeniu z serum z witaminą C ze SM (plus dwa razy w tygodniu maski z GG/Origins) załatwia sprawę

Plan na dziś:
- posprzątać szafę z ciuchami
- wystawić perfumy do sprzedania (strasznie się męczę z niektórymi zapachami )
- może pójdę na basen
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 14:13   #2768
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Widziałam, że ktoś tu na wątku ma te elektryczne szczotki do mycia twarzy, można wiedzieć jak się sprawują?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:34   #2769
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Widziałam, że ktoś tu na wątku ma te elektryczne szczotki do mycia twarzy, można wiedzieć jak się sprawują?
O którą chodzi? Clarisonic Mia2, Foreo Luna? Czy jakieś inne?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:59   #2770
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajna jest na razie ją podziwiam i nie śmiem odpakować
Wcale się nie dziwię

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam 60 stron wątku

Bilans tego tygodnia jest taki, że:
- info o rzodkiewce MJ przyszło do mnie 24h po skończeniu się rzodkiew, no ale przecież ja jestem tylko Goldem, o mnie dbać Sephora nie musi
- przyszło moje mini zamówienie z S. i jestem mega zadowolona z póbek- maski Strivectin, maski Vita Libertata i olejku Nuxe
- zaczęłam codziennie chodzi na basen, więc pozbywam się zasasów próbek i miniatur

Wszystkim, które kupiły żel i tonik migdałowy z Norela gratuluję- są fajne, a szczególnie dobrze mi robi tonik. Mam skórę normalną w kierunku suchej, ale mam wągry na nosie i ten tonik w połączeniu z serum z witaminą C ze SM (plus dwa razy w tygodniu maski z GG/Origins) załatwia sprawę
A które to serum? To: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tamina-c.html?

A tego olejku Nuxe używasz do twarzy czy do włosów? Bo też dostałam, ale boję się, czy mnie nie uczuli...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:00   #2771
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Widziałam, że ktoś tu na wątku ma te elektryczne szczotki do mycia twarzy, można wiedzieć jak się sprawują?
mamy tutaj team Luna, Clarisonic i Clinique, musisz sprecyzować ;P

Ja mam Lunę i jestem mega zadowolona, największe rezultaty widzę w strefie T, nos - b. duża poprawa, rewelacja. No i ogólna poprawa, ale na to jednak możne wpływać też generalna poprawa w kwestii dyscypliny i sumienności - jak się wyda kilka stów na taką szczoteczkę to wiadomo, że się pilnuje żeby jej używać
Całkiem zrezygnowałam z peelingów do twarzy, również fakt że w Foreo nie wymienia się żadnych części jest na duży plus.
Opłaca się
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 15:22   #2772
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O którą chodzi? Clarisonic Mia2, Foreo Luna? Czy jakieś inne?

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
mamy tutaj team Luna, Clarisonic i Clinique, musisz sprecyzować ;P

Ja mam Lunę i jestem mega zadowolona, największe rezultaty widzę w strefie T, nos - b. duża poprawa, rewelacja. No i ogólna poprawa, ale na to jednak możne wpływać też generalna poprawa w kwestii dyscypliny i sumienności - jak się wyda kilka stów na taką szczoteczkę to wiadomo, że się pilnuje żeby jej używać
Całkiem zrezygnowałam z peelingów do twarzy, również fakt że w Foreo nie wymienia się żadnych części jest na duży plus.
Opłaca się
Pomyślałam, że chcę takie na zająca sobie sprawić, myślałam ogólnie o szczocie nie wiedziałam, że już muszę precyzować czyli są od siebie mocno różne chyba idę mocniej się wczytać zanim wrócę z konkretnymi pytaniami
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:32   #2773
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

A ja mam Remingtona z trzema różnymi koncowkami- gumowa z wypustkami jak foreo i dwa Rodzaje szczotek- normalna i jakaś sensitive mi bardzo odpowiada, ma trzy prędkości
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:49   #2774
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Chwalem sie. Zrobilam w termomixe :masło, sernik z rosa i bułeczki z dynią sama przyjemność. .. dam znać jak smakują
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:55   #2775
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



A które to serum? To: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tamina-c.html?

A tego olejku Nuxe używasz do twarzy czy do włosów? Bo też dostałam, ale boję się, czy mnie nie uczuli...
to to serum. Jest świetne, kończę 4 lub 5 buteleczkę. Jedyny minus- po nocy skóra śmierdzi jak po samoopalaczu.
Nuxa używam do ciała. Do włosów mam olej musztardowy, na twarz jeśli używam olejków to tylko tych z Clarins
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:05   #2776
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
są w S
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Są w S stacjonarnie też
Nawet nie wiedziałam, że S. ma Ardell dzięki

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57599226]Treść usunięta[/QUOTE]
Śliczny ten kolor, ale skuszę się dopiero na jesień
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:12   #2777
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Korinko gratuluję nowej pasji
urządzenie ciekawe, ale ja się boję tych piramid finansowych
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:18   #2778
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chwalem sie. Zrobilam w termomixe :masło, sernik z rosa i bułeczki z dynią sama przyjemność. .. dam znać jak smakują
Brawo Ty Wstaw wodę na herbatę, bo zaraz wpadam na sernika

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Korinko gratuluję nowej pasji
urządzenie ciekawe, ale ja się boję tych piramid finansowych
Firanki powiesiłaś?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:50   #2779
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Brawo Ty Wstaw wodę na herbatę, bo zaraz wpadam na sernika
Mam bliżej, będę pierwsza
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:52   #2780
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mam bliżej, będę pierwsza
Oszzz Ty zostaw mi kawałek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:56   #2781
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oszzz Ty zostaw mi kawałek
Zostawię Ci cały, wybieram się na bułeczki z masłem
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:59   #2782
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Brawo Ty Wstaw wodę na herbatę, bo zaraz wpadam na sernika



Firanki powiesiłaś?
Smaka zrobiłaś
Chyba polecę do sklepu po ser i zaraz upiekę


Jest jakiś rabacik w D. bez żadnego progu?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:10   #2783
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana z kawką i maseczką algową na ryjku (kot uciekł pod kanapę )
wrzucam zdjęcia wczorajszych zakupów: pierwsze - Douglas, drugie - Sephora + próbki które dostałam od Chanelowej konsultantki, 3- próbki z S które dostałam przy kasie.
a tak przy okazji - jakby któraś miała ochotę na tą czerwoną szminę (Clinique, pełnowymiarowa) to chętnie oddam bo ja i tak jej nie będę używać



---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana Niedługo termomix będzie u mnie dałam się namówić. Wzięłam na raty do końca roku nie kupuję kosmetyków,denko murowane


---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Gratuluję Wszystkim zamówień



Nikkolaa cieszę się, że jest poprawa. Moje doświadczenia są takie, że naturalne powoli, bo powoli ale pomagają, antybiotyki mogą pomóc, ale na krótką chwilę, a potem może być jeszcze gorzej.




W linku, obok zalecanej anginki znalazły się sposoby z zakraplaniem spirytusu, czy czosnku do ucha, które odradzam.

Anginki nie próbowałam jeszcze, przy okazji i ja spróbuję. Dzięki



Spróbuj zapytać w przychodni, można tam było się zapisać w krótkich terminach prywatnie i mają dobry sprzęt do badań. Kiedyś była w Warszawie, teraz mają coś w Radomiu
http://whc.ifps.org.pl/kontakt/

Amyz miła niespodzianka teleekspres. Jak zwykle świetny .

Wracam do nadrabiania. Dzisiaj sobota, to może się uda
Dziś też jest lepiej Pomaga czosnek (nie wkładam do ucha). Poza tym pilnuję, żeby się nie wyziębił.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:15   #2784
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zostawię Ci cały, wybieram się na bułeczki z masłem
O to spoko, to się podzielimy

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Smaka zrobiłaś
Chyba polecę do sklepu po ser i zaraz upiekę


Jest jakiś rabacik w D. bez żadnego progu?
Do Ciebie też po drodze wpadniemy

Spróbuj:
105STPL
071STPL
018STPL
053STPL

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------




---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Dziś też jest lepiej Pomaga czosnek (nie wkładam do ucha). Poza tym pilnuję, żeby się nie wyziębił.
Super wiadomość
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:28   #2785
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Brawo Ty Wstaw wodę na herbatę, bo zaraz wpadam na sernika



Firanki powiesiłaś?
powiesiłam, mąż dziś wszystkie okna umył
a mam ich trochę

też na bułeczki bym wpadła ale szykuje się na koncert
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------




---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Dziś też jest lepiej Pomaga czosnek (nie wkładam do ucha). Poza tym pilnuję, żeby się nie wyziębił.
dobra wiadomość !
niech będzie lepiej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:33   #2786
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Głupie pytanie Zamówiłam prenumeratę Pani jakoś 1.5 tyg temu i nie wiem kiedy spodziewać się pierwszego wydania?
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:34   #2787
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Głupie pytanie Zamówiłam prenumeratę Pani jakoś 1.5 tyg temu i nie wiem kiedy spodziewać się pierwszego wydania?
Wkrótce
płaciłaś przelewem?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:37   #2788
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Masakra, ale ten mój dzieć chory dostal w koncu antybiotyk, wczoraj strasznie się meczyl no nic, mam nadzieje ze szybko choróbsko przejdzie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:38   #2789
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wkrótce
płaciłaś przelewem?
Przelewy24
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:39   #2790
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Zapraszam bułeczki za sernika jeszcze nie jadłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 11:21:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.