Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 22:14   #1321
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dori.. mam wrazenie ze na twoich wlosach CIEMNY BLOND wyszedł baaaaaaaaardzo ciepło.Powiedz mi na jaki kolor kładłaś ten ciemny blond ;-)?
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:26   #1322
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusiek Pokaż wiadomość
dori.. mam wrazenie ze na twoich wlosach CIEMNY BLOND wyszedł baaaaaaaaardzo ciepło.Powiedz mi na jaki kolor kładłaś ten ciemny blond ;-)?
Ciemny blond 600 kładłam na blond 700( również z Castinga).Ale na szczęście ,a tego sie najbardziej obawiałam kolor nie zmywał sie na rudo .
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:43   #1323
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ponawiam pytanie
Czy któraś z was ma pomysł jakim odcieniem castingu mogłabym uzyskać taki kolorek?
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:37   #1324
askapelaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

ja farbuje nim od x czasu ... jak dlamnie najlepsza farba szampon czy jak wy to nazywacie wlosy sa po nim miekkie i przyjemne moze nie trzyma tyle co inne farby ale to chyba wlasnie przez to ze nie ma amoniaku . mozna farbowac bez rekawiczek i i tak nic sie nie stanie twoim dloniom. jak dla mnie ekstra !!
askapelaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:14   #1325
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

dażę do naturalnego kolorku moich włosów.
Ogolnie widać, że są już zmęczone ciągłymi zabiegami fryzjerskimi.
Aktualnie jestem blondynką, a moj naturalny kolorek to ciemny/ mysi blond.
Czy Loreal Casting jest dobrym rozwiązaniem by bez zbytnio widocznych odrostów powrócić do naturalnego, swojego kolorku?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:34   #1326
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

potwierdzam - czekolada wychodzi rudo. I mam ją już na głowie 3 miesiąc... wcale się nie zmywa...

ale i tak lubię casting - tylko że kolory się nie zgadzają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4987.jpg (116,0 KB, 365 załadowań)
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:55   #1327
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja tez uzywam castingu od nie pamietam kiedy, na ogol jasny braz, raz skusilam sie na praline, ale nie zachwycala.. kocham te szmpony za zapach, intensywnosc koloru, polysk, to jak latwo sie je naklada...
zdjecie z jasnym brazem, w dniu farbowania:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (29,0 KB, 445 załadowań)
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 01:15   #1328
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

L'oreal testuje kosmetyki na zwierzętach!!!!!!!!!!!!!! !
Zanim kupicie - przeczytajcie...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=L%5C%27oreal
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 01:25   #1329
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
ja tez uzywam castingu od nie pamietam kiedy, na ogol jasny braz, raz skusilam sie na praline, ale nie zachwycala.. kocham te szmpony za zapach, intensywnosc koloru, polysk, to jak latwo sie je naklada...
zdjecie z jasnym brazem, w dniu farbowania:

Bardzo ładny ,naturalny brązik.Tak ,to prawda te szampony pod tym wzgledem sa nie do podbicia , fantastycznie miekkie i blyszczące włosy są po nich , kiedyś używałam jak byłam czarna.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 05:29   #1330
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

uzyłam po raz pierwszy castingu 2 dni temu
narazie niewiele moge o nim powiedzieć (gdzies za miesiąc może wystawie mu opinie na kwc), a jak narazie - kolor nie wyszedł ciemniejszy niz na opakowaniu - perłowy blond 810 , ale wyszedł jakis dziwny - na rozjasnionych włosach - jakis szary, miejscami wpada w jakies inne dziwne odcienie, mysle, że jest to kwesita czasu ze 2 mycia i ten popiel sie troche wypłucze
napewno jest chłodny i to bez dwóch zdań
włosy - hmm po spłukaniu castinga szorstkie i nieprzyjemne, po odzywce juz lepiej - choc powiem wam odzywka się nie zachwyciłam w farbach loreala dodaja duzo lepsze odzywki, nawet w domu mam lepsze niz ta w farbie casting, ale nie wazne, nie o odzywke chodzi
ten szampon wysusza troche włosy , ale mysle że szybko da sie to zniwelowac, zniszczeń narazie nie zauwazyłam, ale oceniać bede za jakić czas na kwc, narazie za wczesnie na to
moim skromnym zadnaiem farby garniera czy lorala sa takiej samej "agresywności" w kierunku włosów co casting, mimo iz ten nie zawiera amoniaku, takie jest oje zdanie, przynajmniej na moich włosach
ogólnie trzeba czekac, bo 2 dni to za mało by wydac tak naprawde opinie o kosmetyku
ale wiem napewnoi że kolor nie wyszedł mi raczej ciemniejszy niz na opakowaniu, nie wypadły mi włosy (spotkałam takie recenzje na wizazu), nie dostałam uczulenia, głowa mnnie nie piekła, swędziałą mnie jedynie skóra przy nasadzie włosów z przodu po bokach przy uszach) ale to nic nadzwyczajnego, mysle, że jakos specjalnie nie trzeba się obawiać tego kremu koloryzujacego, jednak nalezy zaopatrzyc się w jakąs odzywke nawilzająca do włosków.
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:40   #1331
Patra22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Ja wczoraj farbowalam wlosy farba loreal, kolor czekolada. Kolor wyszedl ladny -nie czarny tylko taki cieply braz dosc intensywny
Patra22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 12:13   #1332
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ekstradyska



A moze wkleisz fotke ? Chcialabym zobaczyc ten kolorek.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:33   #1333
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no teraz nie moge, bo nie mam odpowiedniego sprzetu heh
napewno jest lepiej niz miałam heh

kolor bardzo podobny jaki wyszedł mi po nutrisse natea bezżowy blond chyba nr 89 - robiłam raz tym kolorem pare lat temu
przy skórze głowy odrost, który był w kolorze (po colr natural 111) sredniego blondu nadał tylko zimnego odcienia, odrost rózni sie od reszty włosów, ale nieznacznie, wyglada to niezle
za miesiac rozjasniam odrosty i kłade color sync matrixa lightest blonde ash heh,

przypuszczam ze ten casting przez miesiac sie z rozjasnianych włosów wypłucze w połowie, bo włosy wcale nie wyszły ciemne, spodziewałam sie ciemnego blondu, po przeczytaniu opinii na wizazu, ze kolory przekłamane, a tu prosze - kolor bardzo podobny do tego na pudełku, próbniku,ale najwazniejsze ze włosy póki co ocalały

dagirl - a jaki ty masz teraz kolor włosów ?
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:14   #1334
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
no teraz nie moge, bo nie mam odpowiedniego sprzetu heh
napewno jest lepiej niz miałam heh

kolor bardzo podobny jaki wyszedł mi po nutrisse natea bezżowy blond chyba nr 89 - robiłam raz tym kolorem pare lat temu
przy skórze głowy odrost, który był w kolorze (po colr natural 111) sredniego blondu nadał tylko zimnego odcienia, odrost rózni sie od reszty włosów, ale nieznacznie, wyglada to niezle
za miesiac rozjasniam odrosty i kłade color sync matrixa lightest blonde ash heh,

przypuszczam ze ten casting przez miesiac sie z rozjasnianych włosów wypłucze w połowie, bo włosy wcale nie wyszły ciemne, spodziewałam sie ciemnego blondu, po przeczytaniu opinii na wizazu, ze kolory przekłamane, a tu prosze - kolor bardzo podobny do tego na pudełku, próbniku,ale najwazniejsze ze włosy póki co ocalały

dagirl - a jaki ty masz teraz kolor włosów ?

Ten kolor na pewno Ci sie spierze jak na rozjasnionym wlosie. Ja wlasnie dzisiaj w Astorze zastanawialam sie nad Castingiem tym Miodowym Blondem ,ale ,ze gdzies tu widzialam zdjecie i dla mnie troszke za "rudy" Wiec zdecydowalam sie na L'oreal Recital Preference Champagne Jasny blond złocisty ...Zobaczymy co z tego bedzie ,ten Wellaton "jasny blond" juz sie wyplukal bardzo.Mam nadzieje,ze ladnie wyjdzie ,bo juz mam dosyc

ps. U nas jest ta sama babka na opakowaniu tej farby ,a tu chyba farba inna ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golden blond.JPG (18,3 KB, 75 załadowań)
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:21   #1335
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ładny odcien sobie wybrałaś
ja wczoraj myłam (myje srednio co 2 dni, choć przyznam że staram sie czasem wytrzymac 3 dni , ale raczej żadko heh) i juz ten efekt jakby szaro burych jakby znika, mysle że ten korl spierze mi się za miesiąc przynajmniej w połowie jak nie całkiem
a ty ile czasu nosiłas ten wellaton heh ?
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:17   #1336
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Krotko w sumie nie wiem nie cale 2 tygodnie ? Wiec Twoje na pewno sie wypłuczą szybcko
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:46   #1337
1984izunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pattina Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie dziewczyny. Może któraś z Was chce posłuchać mojej opinii na temat Castinga? Tydzień temu spróbowałam brązu 500. Dodam, że nałożyłam na wcześniej latami robiony balejaż blond. Wyszło nieźle naprawdę. Szapmonik jest rewela! Spróbuję dołączyć zdjęcie przed i po. Zastanawia mnie tylko jak to się wypłukuje? Brązik wyszedł dość ciemny, ale na tak zjechanych włosach jak moje to chyba dobry efekt. Napiszcie please.... czy mogę liczyć że zrobi się jaśniejszy??
witam, tak sobie własnie czytam stareposty i mam pytanie
czy ten kolor zszedl z twoich wloskow?
ja obecnie mam jeszcze jasniejsze wloski niz ty na pierwszym zdjeciu a podoba mi sie braz ale nie chce zmiany na stale i zastanawiam sie czy casting bedzie do tego odpowiedni
jesli sie zmyl to napisz prosze po jakim czasie
pa
1984izunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:06   #1338
karmelowa
Przyczajenie
 
Avatar karmelowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wczoraj po raz pierwszy farbowałam włosy Castingiem . Kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu, z tą różnicą, że nie ma żadnych złotych refleksów (z tego akurat się cieszę)

Edytowane przez karmelowa
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:30
karmelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:21   #1339
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja farbuje włoski castingiem już od ponad 2 lat...do tej pory używałam koloru "mroźny kasztan" i byłam bardzo zadowolona...kolor był intensywny kasztanowy z miedzianymi refleksami....mi to odpowiadało...ale ostatnio pomyślałam by spróbować innego odcienia i wybrałam "jasny brąz". Po przeczytaniu paru opinii wizażanek byłam nieprzychylnie nastawiona do tego odcienia-nie chciałam mieć czarnych włosów :P no ale w końcu zdecydowałam się na użycie tego odcienia i jestem baaaaardzo zadowlona...kolor jest śliczny, brązowy, bez żadnych miedzianych czy też złotych refleksów...myślę że teraz będę używać tylko tego kolorku ;P a sam szampon Casting uwielbiam za zapach, łatwość nakładania, blask i miękkość oraz za rewelacyjną moim zdaniem odżywkę
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 12:27   #1340
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja do tej pory używałam odcienia ciemny brąz, ale kilka dni temu postanowiłam zaszaleć i kupiłam Granatowa czern. Boski jest
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:20   #1341
olya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

czesc wam wszystkimwlasnie dzisiaj zakupialm sobie lFarba-Szampon L'oreal Casting nr 900 swietlisty blond i jestem bardzo ciekawa efektu .Mam teraz jasne blond pasemka lecz mam odrosty i ciekawe czy mi pokryje.Chcialam sie dowiedziec ,czy ktoras z Was malowala wlosy tym numerem i jaki jest tego efekt.Bardzo prosze o pomocJest on najjasniejszy jaki jest mozliwy ,wiec mam nadzieje ze bedzie dobry efekt...oby
olya1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:05   #1342
mynameisfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulekk Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o info, czym się to cudo różni od szamponu koloryzującego ? Nie znam się wcale, a chciałabym spróbować. Tylko boję się, że coś popsuję. Szampon jest łatwy w użyciu...
Napiszcie mi kochane jak długo się to utrzymuje na główce i czy mogę się nim rozjaśnić o 2 tony. I rzeczywiście nie ma odrostów ??? Jak to możliwe ???
Pomóżcie niedoinformowanej Kasi , prooooszę.
Mi się jeszcze nie zmył, są odrosty i jest beznadziejny w moim przypadku

Witam
Jestem tu nowa
Mam pytanko dotyczące tego czy pasowałby mi czarny lub brązowy kolor włosów?
Chciałabym użyć w tym celu szamponetki z Joanny
Aha w dodatku moje czoło jest wysokie i chyba trzeba coś z tym zrobić. Jakaś grzyweczka?? Hmm... tylko, że mnie grzywki trochę wkurzają, ale mogę zrobić najwyżej - kiedyś odrośnie
Włosy farbowałam dwa razy farbą bez amoniaku z Loreala :/ i się nie zmyła chodź to kolor zmywalny i wygląda chwilami jakbym była ruda !!!!!!!!!!!!
Ja tak kurcze nie chce
Mój naturalny kolor to coś a'la ciemny blond a jasny brąz.
Proszę pomóżcie mi, doradźcie mi jakoś...




Z góry dziękuję za odpowiedzi


http://666lifeisbrutal.fotka.pl tu są moje zdjęcia...

Edytowane przez mynameisfly
Czas edycji: 2008-08-30 o 21:03
mynameisfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:11   #1343
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mynameisfly Pokaż wiadomość
Mi się jeszcze nie zmył, są odrosty i jest beznadziejny w moim przypadku

Witam
Jestem tu nowa
Mam pytanko dotyczące tego czy pasowałby mi czarny lub brązowy kolor włosów?
Chciałabym użyć w tym celu szamponetki z Joanny
Aha w dodatku moje czoło jest wysokie i chyba trzeba coś z tym zrobić. Jakaś grzyweczka?? Hmm... tylko, że mnie grzywki trochę wkurzają, ale mogę zrobić najwyżej - kiedyś odrośnie
Włosy farbowałam dwa razy farbą bez amoniaku z Loreala :/ i się nie zmyła chodź to kolor zmywalny i wygląda chwilami jakbym była ruda !!!!!!!!!!!!
Ja tak kurcze nie chce
Mój naturalny kolor to coś a'la ciemny blond a jasny brąz.
Proszę pomóżcie mi, doradźcie mi jakoś...




Z góry dziękuję za odpowiedzi


http://666lifeisbrutal tu są moje zdjęcia...
popraw link powinnaś założyc swój wątek na 'metamorfozach', tam się pyta o tego typu rzeczy.
A jeśli chodzi o fryz to myślę że brązowe włosy (czarne raczej nie) i grzywka na skos/prosta na całe czoło jak najbardziej
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 07:53   #1344
olya1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ponawiam moja prosbe!!prosze o pomoc plisssssssssssss - czesc wam wszystkimwlasnie dzisiaj zakupialm sobie lFarba-Szampon L'oreal Casting nr 900 swietlisty blond i jestem bardzo ciekawa efektu .Mam teraz jasne blond pasemka lecz mam odrosty i ciekawe czy mi pokryje.Chcialam sie dowiedziec ,czy ktoras z Was malowala wlosy tym numerem i jaki jest tego efekt.Bardzo prosze o pomocJest on najjasniejszy jaki jest mozliwy ,wiec mam nadzieje ze bedzie dobry efekt...oby
olya1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:32   #1345
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja dziś zafarbowałam włosy na jasny brąz - i faktycznie, jasny to on nie jest ale nie narzekam bo wcześniej już miałam ciemne (farbowałam garnierem-ale strasznie się spłukał przez co miałam takie homoniewiadomo na głowie-a miał być czarny)

na razie zauważyłam same plusy - większe opakowanie (garnier nie starczał na moje długie włosy), łagodniejszy zapach, fajna odżywka, super rękawiczki :P hehe no i włosy są takie miłe w dotyku

zobaczymy jak to będzie za kilka dni
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:42   #1346
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olya1 Pokaż wiadomość
Ponawiam moja prosbe!!prosze o pomoc plisssssssssssss - czesc wam wszystkimwlasnie dzisiaj zakupialm sobie lFarba-Szampon L'oreal Casting nr 900 swietlisty blond i jestem bardzo ciekawa efektu .Mam teraz jasne blond pasemka lecz mam odrosty i ciekawe czy mi pokryje.Chcialam sie dowiedziec ,czy ktoras z Was malowala wlosy tym numerem i jaki jest tego efekt.Bardzo prosze o pomocJest on najjasniejszy jaki jest mozliwy ,wiec mam nadzieje ze bedzie dobry efekt...oby
Jeśli nie dostałaś odpowiedzi to znaczy, ze pewnie żadna z dziewczyn nie próbowała tego koloru.

Ja mam na głowie dwa kolory, hebanową czerń i ciemny brąz. Od góry widać odrosty. Szczerze to już nigdy więcej żadnego szamponu koloryzującego w takich kolorach. W ogóle się nie zmywają!
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:02   #1347
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość

Ja mam na głowie dwa kolory, hebanową czerń i ciemny brąz. Od góry widać odrosty. Szczerze to już nigdy więcej żadnego szamponu koloryzującego w takich kolorach. W ogóle się nie zmywają!

ja miałam intensywną czerń garniera - po dwóch tygodniach byłam już ciemnobrązowa
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:23   #1348
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting Creme Gloss

chciałabym taki kolor jaki pokazała Anja92 ..no i teraz jestem w kropce czy kupic brąz czy jasny brąz czy ciemny
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:25   #1349
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
chciałabym taki kolor jaki pokazała Anja92 ..no i teraz jestem w kropce czy kupic brąz czy jasny brąz czy ciemny
ciemny to podobno gwarancja czarnego brąz podobno też przeważnie czarny wychodzi, więc może spróbuj jasny brąz? u mnie jasny brąz wyszedł jaśniej niż u Anji i też zastanawiałam się nad brązem, ale czarnych to ja nie chcę, więc następnym razem chwilę dłużej potrzymam jasny brąz
No i zależy też od wyjściowego koloru
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:45   #1350
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting Creme Gloss

chyba kupie jasny brąz
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.