Essence cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 21:33   #421
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Essence cz. II

smileofangel - ivory jest zdecydowanie żółtym odcieniem
joplin- jak przetestujesz pisak wybielający paznokcie - to napisz proszę jaki efekt

w poznaniu , koło areny, szafa pełna, al enic mnei nie zachwyciło,tylko ten pisak do wybielania płytek paznokcia... za to kobitki w sklepei typu szpieg, cały czas lookały na mnie zza półek.straszne

oby 27 wyszła GR!
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 22:08   #422
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. II

ja już pisałam o XXL Shine, ale mój post chyba pozosał niezauważony. wyraźnie pisałam, że 08 ładnie kryje usta nadając im fajny błyszczący kolor jak sierotki ne widziały, to sobie bezbarwne kupiły żarcik oczywiście

dziś stałam pół godziny nad tuszem tym nowym i stałam i stałam i się woziłam nad nim i wzięłam, ale mleczko do demakijażu i krem pod oczy Lirene. no boję się tuszu za 9.99 duuuzo droższe tusze sprawiały, że rzęsy mi garściami wychodziły [jeśli to w ogóle możliwe..] ale ja lubiłam tą szczoteczkę z Volumetrixa i tak chyba podejdę we czwartek zobaczyć limitowankę, to chyba go wezmę ale jeszcze nie jestem pewna ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 22:17   #423
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomęczyłam dziś Panią w Naturze i zapewniła, że GR będzie 27.

Tymczasem szafa była wyjątkowo pełna (tylko paletki do stylizacji brwi zabrakło ) i po godzinnym marudzeniu przy szafie Essence i kilkukrotnym przejrzeniu książeczki z ich kosmetykami (świetna jest ) wydałam sporą część pieniędzy, które dostałam od brata . Kupiłam:

* AOH, obowiązkowo
* Róż, odcień Best Friends
* Sypki puder mineralny + pędzel do niego
* Pisak wybielający płytkę paznokcia
* Nabłyszczający lakier (w książeczce piszą, że daje efekt "mokrych" paznokci)
* Lakier do paznokci, ciemny fiolet
* XXL shine (bezbarwny)

W sumie ok 80 zł
a możesz podać co ile mniej więcej kosztowało?? dawno w naturze nie byłam i nie wiem ile kasy mam szykować żeby kupić to co mam w planach
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 22:53   #424
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość

Kurcze, byłam pewna, że te kolory są tylko tak dla ozdoby, a jednak widać je na ustach?
Zła jestem na siebie, wzięłam bezbarwny, a mogłam jakąś czerwień, którą uwielbiam na wargach.
tak jak juz psialam wczensiej, moje oba maja kolorki... ha, Ty masz bezbarwny a ja Twoja piekna czeriwen

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja już pisałam o XXL Shine, ale mój post chyba pozosał niezauważony. wyraźnie pisałam, że 08 ładnie kryje usta nadając im fajny błyszczący kolor jak sierotki ne widziały, to sobie bezbarwne kupiły żarcik oczywiście
widzisz tu jest taki natlok wiadomosci, ze ja czasem tez mam wrazenie, ze moej posty sa niezauwazone.. a pozniej sie okazuje, ze je ktos nawet czyta.. problem tkwi w tym, ze kazdy ma inne odczucia co do pewnych spraw.. no i chyba kazda z nas ma inny kolor tych blyszczykow, co tez wplywa na ich ocene
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 23:38   #425
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: Essence cz. II

Straszny bajzel w tych Naturach - dzis zajrzalam do Metro Centrum, prawie nic nie dorzucone, limitki zadnej, polowa towaru przerzucona na lipną promocje - co to ma byc?

A jasne podklady i pudry to miala kiedys Constance Carrol - jesli masz leciutko zolta cere, bo jak jestes bladzioch z rozowym [ jak ja, a dla mnie jedyne podklady to chyba te z Japonii, bo europejskie odcienie jakos mi nie idą :/ ] to bedzie troche zbyt widoczny
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 23:51   #426
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tak jak juz psialam wczensiej, moje oba maja kolorki... ha, Ty masz bezbarwny a ja Twoja piekna czeriwen


widzisz tu jest taki natlok wiadomosci, ze ja czasem tez mam wrazenie, ze moej posty sa niezauwazone.. a pozniej sie okazuje, ze je ktos nawet czyta.. problem tkwi w tym, ze kazdy ma inne odczucia co do pewnych spraw.. no i chyba kazda z nas ma inny kolor tych blyszczykow, co tez wplywa na ich ocene
Oddawaj czerwień

Fakt, w ciągu dnia w tym wątku potrafi tyle postów przybyć, że nie sposób wszystkie ogarnąć .

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a możesz podać co ile mniej więcej kosztowało?? dawno w naturze nie byłam i nie wiem ile kasy mam szykować żeby kupić to co mam w planach
Czego Ty ode mnie żądasz .
Cen oczywiście nie pamiętam, ale w książeczce Essence, którą porwałam są podane:

* AOH - 10,99
* Róż 2w1 - 10,99
* Sypki puder mineralny (9,99) + pędzel do niego - 9,99
* Pisak wybielający płytkę paznokcia - 9,99
* Nabłyszczający lakier (w książeczce piszą, że daje efekt "mokrych" paznokci) - 6,99
* Lakier do paznokci, ciemny fiolet - 4,99
* XXL shine (bezbarwny) - 6,49

Jeśli będziesz potrzebowała ceny jeszcze innych produktów Ess - daj znać, przepiszę z książeczki.

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja już pisałam o XXL Shine, ale mój post chyba pozosał niezauważony. wyraźnie pisałam, że 08 ładnie kryje usta nadając im fajny błyszczący kolor jak sierotki ne widziały, to sobie bezbarwne kupiły żarcik oczywiście
Faktycznie sierota ze mnie .
Ale, ale! Zawsze mogę kupić drugi, czerwony - błyszczyków nigdy nie za wiele .

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziś stałam pół godziny nad tuszem tym nowym i stałam i stałam i się woziłam nad nim i wzięłam, ale mleczko do demakijażu i krem pod oczy Lirene. no boję się tuszu za 9.99 duuuzo droższe tusze sprawiały, że rzęsy mi garściami wychodziły [jeśli to w ogóle możliwe..] ale ja lubiłam tą szczoteczkę z Volumetrixa i tak chyba podejdę we czwartek zobaczyć limitowankę, to chyba go wezmę ale jeszcze nie jestem pewna ..
Współczuję; nawet nie wiedziałam, że tusz może tak źle na rzęsy wpłynąć, że zaczną masowo migrować z powieki.
Ja właściwie też się boję takich tanich tuszy, wolę swój sprawdzony.

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
smileofangel - ivory jest zdecydowanie żółtym odcieniem
joplin- jak przetestujesz pisak wybielający paznokcie - to napisz proszę jaki efekt

w poznaniu , koło areny, szafa pełna, al enic mnei nie zachwyciło,tylko ten pisak do wybielania płytek paznokcia... za to kobitki w sklepei typu szpieg, cały czas lookały na mnie zza półek.straszne

oby 27 wyszła GR!
Ok .

Mam nadzieję, że ten termin będzie ostateczny i się w końcu doczekamy.



W ogóle to zauważyłam, że Ess ma dużo produktów do paznokci - marzy mi się pilniczek 4w1, wszystkie odżywki, utwardzacze, kilka lakierów, płyn zmiękczający skórki w markerze, korektor manicure w markerze, biała kredka do paznokci . No i oczywiście paletka do brwi - jak jej nie dołożą w czwartek to .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 08:21   #427
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
GR bedzie od 27 zapewne ,tak jest napisane w gazetce natury....

swoją drogą nie mam pojęcia co bedzie w tej limitowance bo mi się na stronie essence nic nie otwiera. Może ktoś mnie oświeci?
Czaję się jeszcze na kolekcję karnawałową sensique.
A w jaki sposób dostałaś się do gazetki Natury najnowszej? Też chętnie bym ją sobie obejrzała

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość


a i przy okazji czy ktoras z Was miala blyszczyk z serii sun club? ostal sie jeden w mojej naturze taki zloty i nie wiem czy warto czy to tylko taka mgielka bedzie brokatowo zlota?
Ja kupiłam ten błyszczyk po przecenie już i powiem tak: SZKODA, ŻE JUŻ ICH NIGDZIE NIE MOGĘ DOSTAĆ!!! Jest rewelacyjny! Mam: 01 glamorous gold, jest taki złoty, ale na ustach cielisty, pięknie błyszczący. Super nawilża, pędzelek jest rewelacyjny. No wszystko jest w nim zachwycające dla mnie


Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość

W ogóle to zauważyłam, że Ess ma dużo produktów do paznokci - marzy mi się pilniczek 4w1, wszystkie odżywki, utwardzacze, kilka lakierów, płyn zmiękczający skórki w markerze, korektor manicure w markerze, biała kredka do paznokci . No i oczywiście paletka do brwi - jak jej nie dołożą w czwartek to .
Mam chyba z 10 jak nie więcej odżywek do paznokci z ess i wszystkimi jestem zachwycona



Dziewczynym czy Wy też jesteście rozczarowane aplikarorami z błyszczyka Bohemii? Ja jestesm strasznie
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 08:59   #428
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A w jaki sposób dostałaś się do gazetki Natury najnowszej? Też chętnie bym ją sobie obejrzała



Ja kupiłam ten błyszczyk po przecenie już i powiem tak: SZKODA, ŻE JUŻ ICH NIGDZIE NIE MOGĘ DOSTAĆ!!! Jest rewelacyjny! Mam: 01 glamorous gold, jest taki złoty, ale na ustach cielisty, pięknie błyszczący. Super nawilża, pędzelek jest rewelacyjny. No wszystko jest w nim zachwycające dla mnie




Mam chyba z 10 jak nie więcej odżywek do paznokci z ess i wszystkimi jestem zachwycona



Dziewczynym czy Wy też jesteście rozczarowane aplikarorami z błyszczyka Bohemii? Ja jestesm strasznie
Skany z gazetki są na forum o Naturze. I tam owszem jest essence , ale nie GR , tylko nowości. Zresztą już to pisałam.
Odżywki z essence są super , to prawda.
Ja nie jestem rozczarowana...Mi się akurat podoba. Fakt , że nieco mniej błyszczyka nabiera , ale dla mnie to w sam raz.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:05   #429
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
To prawda ,ale niestety dla mnie i tak sporo za ciemny.;/ A naprawdę wielka szkoda , bo jest dobry.

iustitia na mnie też wołają "gejsza" , "japonka" , albo "królewna śnieżka" , lub "draculina" , albo jeszcze inaczej. :-P
Ja byłam najbardziej zadowolona z jednego japońskiego podkładu (nazwy nie pamiętam-musiałabym znaleźć opakowanie , bo sobie zostawiłam :-P) nr. 00 white. Z maybelline miałam , całkiem dobry , ale ciężko go dostać.

Acha...Powodzenia na próbnej. Ja zdawałam w tym roku w maju , wiem jak jest.
Nowar spytam tak z ciekawości ile mniej więcej kosztował Cię ten podkład sprowadzany z Japonii ?
Ja również jestem prawie biała i chcę to podkreślić. Szukam czegoś naprawdę porcelanowego. A jakiego obecnie używasz podkładu/pudru ?
Sorry za offtop
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:15   #430
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Skany z gazetki są na forum o Naturze. I tam owszem jest essence , ale nie GR , tylko nowości.
jest napisane o serii karnawałowej więc chyba o to chodzi
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:16   #431
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nowar spytam tak z ciekawości ile mniej więcej kosztował Cię ten podkład sprowadzany z Japonii ?
Ja również jestem prawie biała i chcę to podkreślić. Szukam czegoś naprawdę porcelanowego. A jakiego obecnie używasz podkładu/pudru ?
Sorry za offtop
Nie wiem ile kosztował. Kumpela jeździ tak średnio trzy razy do roku do Japonii , do rodziny. Wtedy mi zawszecoś przywiezie. Ale powiem ci...że często naprawdę jasne odcienie można znaleźć w katalogu oriflame. Kiedy nie mam już podkładu od niej , to zamawiam od nich. Może sam podkład ni jeste taki super ,ale jak go się dobrze nałoży...No i bynajmniej jakoś wtapia się w karnację. Miałam też od Kanebo , nie pamiętam dokładnie już ceny , ale pod 200 zł. sięgało.;/
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 09:18   #432
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Nie wiem ile kosztował. Kumpela jeździ tak średnio trzy razy do roku do Japonii , do rodziny. Wtedy mi zawszecoś przywiezie. Ale powiem ci...że często naprawdę jasne odcienie można znaleźć w katalogu oriflame. Kiedy nie mam już podkładu od niej , to zamawiam od nich. Może sam podkład ni jeste taki super ,ale jak go się dobrze nałoży...No i bynajmniej jakoś wtapia się w karnację. Miałam też od Kanebo , nie pamiętam dokładnie już ceny , ale pod 200 zł. sięgało.;/
Dzięki za odpowiedź
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:22   #433
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
jest napisane o serii karnawałowej więc chyba o to chodzi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...136698&page=68

Faktycznie pisze kolekcja karnawałowa , ale to chyba natura tak je nazwała. Bo na stronie essence , te kosmetyki są jako "zwykłe" nowości. Tak "kolekcja karnawałowa" , to pewnie chwyt reklamowy.
Kicia_Wampirzyca no problem.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-26 o 09:53
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:42   #434
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Skany z gazetki są na forum o Naturze. I tam owszem jest essence , ale nie GR , tylko nowości. Zresztą już to pisałam.
Odżywki z essence są super , to prawda.
Ja nie jestem rozczarowana...Mi się akurat podoba. Fakt , że nieco mniej błyszczyka nabiera , ale dla mnie to w sam raz.
Dzięki, znalazłam

Dziewczyny, przy tej informacji o karnawałowej kolekcji jest ta sama postać co przy Glam Rock, więc to musi chodzić o to samo!!!
__________________

Edytowane przez DianaM
Czas edycji: 2008-11-26 o 09:45
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:57   #435
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...136698&page=68

Faktycznie pisze kolekcja karnawałowa , ale to chyba natura tak je nazwała. Bo na stronie essence , te kosmetyki są jako "zwykłe" nowości. Tak "kolekcja karnawałowa" , to pewnie chwyt reklamowy.
Kicia_Wampirzyca no problem.
Zacytuje samą siebie. No jest tam Cosma taka jak z GR , ale kosmetyki które są pokazane to nie GR. Jej "różne wizerunki" często się powtarzają-można zobaczyć identyczną w różnych miejsca , może niekoniecznie taką jak ta w GR , ale inne owszem.
Chociaż i tak jutro może już być. W końcu ile można odwlekać? Już najwyższy czas na GR...
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:43   #436
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. II

hmmm... a może ktoś dobry i litościwy wrzuciłby fotki lub skany tej nowej książeczki z essence??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:54   #437
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
hmmm... a może ktoś dobry i litościwy wrzuciłby fotki lub skany tej nowej książeczki z essence??
Wątpię, że ktoś się zdecyduje - książeczka jest strasznie obszerna .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:05   #438
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

lasnie przejrzalam ta gazete z natury i widze, ze te nowosci zwane "karnawalowa kolecja" wszystkie sa w mojej naturze. Pozostalych rzeczy ze strony essence nie ma i ... tak sobie teraz mysle.. ze w Polsce nie bedzie ;(.. A ja chcialam ten blyszczyk w tubce, skoro zawiodlam sie blyszczykami XXL..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:28   #439
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Na cosnovie jest zdjęcie on stage, czyli u naszych sąsiadów (prawdopodobnie) wszystko idzie zgodnie z planem. Nie wiadomo tylko czy OS do nas dojedzie
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 13:39   #440
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Essence cz. II

Witam!
dzieeeewczęta. dzisiaj weszłam do siebie do natury. nie będe pokazywała palcem która z was wychwalała mi kosmetyki ESS ;] pytanie, co z błyszczykami? dobre? nie sklejają, nie zostają w kącikach? ahaaa i dzisiaj zobaczyłam taki do powiekszania ust niby .dziwnie pachniał....jakby pieprzem? pic na wode fotomontarz? czy całkiem spoko?

aha i jeszcze opiszcie mi prosze tusze. bo fajn mają szczoteczki ale ja nie lubie ryzykować z tuszem i zawsze celuje w te oryginalne ale no nie za 40 złoty;]
miałam kiedyś z rimmela. taki hmmm czerwono czarny. tylko kurcze szczoteczka nie bardzo. a musze jakiś nabyć
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:47   #441
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. II

Narysowana jest dziewczyna z GR i jest napisane kolekcja karnawałowa wiec może chodzić o GR ale to się okaże...jutro z samego rana idę do Natury sprawdzić, jak nie bedzie GR to przepuszczę siano na coś innego ale bedę czekać na ten puder diamentowy....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:03   #442
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że jest wyszukiwarka, istnieje I część wątku, w którym pojawiło się dużo ciekawych informacji na temat kosmetyków ze stałej oferty essence - można poszukać, poczytać Polecam!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:18   #443
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Essence cz. II

chciałam szybszą opcją
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:53   #444
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;9869392]chciałam szybszą opcją [/quote]
szybciej by bylo skorzystac z wyszukiwarki lub wyszukiwarki na kwc niz napsiac wiadomosc, sprawdzac czy ktos nie odpisac i czekac az ktos odpisze na temat
.
Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Oddawaj czerwień


...

Faktycznie sierota ze mnie .
Ale, ale! Zawsze mogę kupić drugi, czerwony - błyszczyków nigdy nie za wiele .


.
niah niach niach.. dam jej jeszcze szanse oj a blyszykow nigdy za wiele... tak samo jak cieni
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:54   #445
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Wątpię, że ktoś się zdecyduje - książeczka jest strasznie obszerna .
łeeee... ja bym wstawiła gdybym ją miała ciekawe czy przy metrze centrum są te książeczki, nie wie nikt??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:01   #446
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Essence cz. II

ten nowy podkład jest genialny! juz pare dziewczyn zapytało mnie jakiego podkladu używam, bo ślicznie wygląda
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:07   #447
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ten nowy podkład jest genialny! juz pare dziewczyn zapytało mnie jakiego podkladu używam, bo ślicznie wygląda
hym mowicie o tym stay cos tam? bo ja jezeli chodzi o podklady nie jestem w temacie ale skoro tak zachwalacie co chwile...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:10   #448
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Essence cz. II

chodzi o ten soft & natural
jest o niebo lepszy od swojego starego zamiennika stay natural.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:19   #449
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Dzisiejsze zakupy Essence'owe :
- tusz Lash Mania (a la DIOR)
-baza pod cienie do powiek brokatowa!

Obie rzeczy super!
A od jutra jest nowa promocja w NATURZE i produkty Essence są w niższych promocyjnych cenach!

i jakie fajne grube kredki do SMOKEY EYES widziała


Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziś stałam pół godziny nad tuszem tym nowym i stałam i stałam i się woziłam nad nim i wzięłam, ale mleczko do demakijażu i krem pod oczy Lirene. no boję się tuszu za 9.99
ja też boję się takich tanich tuszy. Taki tani tusz to ostatni raz miałam chyba w gimnazium czyli już spoooro czasu temu!
Ale skusiłam się wczoraj na tusz za 8 zł z firmy Eveline a dziś na tusz za 9.99 z Essence i zobaczę jak wypadają na tle droższych braci

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ten nowy podkład jest genialny! juz pare dziewczyn zapytało mnie jakiego podkladu używam, bo ślicznie wygląda
o jakim mówisz???


ja dziś odkryłam podkład SOFT&NATURAL czy jakoś tak i te 2 najjaśniejsze kolorki są akurat dla mnie
ten 01 nawet ni się spodobał! Ale na razie mam 1 z Astora i chcę go dokończyć, ale kto wie może ten z Essence będzie jego godnym następca! ?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:21   #450
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
chodzi o ten soft & natural
jest o niebo lepszy od swojego starego zamiennika stay natural.
o to ja bardzo w temacie hym mozna byloby go wyprobowac ale znajac moja skore to uj jak beda problemy to i za miesiac sie ich nie pozbede!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.