nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 14:09   #4561
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez wariatkaWtrampkach Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam 180 sand beige! już nie mogę się doczekać...tyle pozytywnych opinii...
W takim razie czekamy na Twoją opinię
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 07:35   #4562
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W moim Rossmanie CS jest w normalnej cenie a nie w cenie na dowidzenia, to możliwe że w każdym rosie jest inaczej?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:44   #4563
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wczoraj doszedł do mnie RC 300 golden beige. Pierwsze spostrzezenia: w buteleczce wygląda niemal identycznie jak RC 240 medium beige. Dziś nałożę go na buźkę, to napiszę wam jak z kolorem itp.
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:46   #4564
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja otrzymalam kilka dni temu moja 300 i musze stwierdzic ze kolor jest piekny,czysty beż,na moje oko bez domieszek rozu czy zolci raczej taki naturalny kolorek...Poczatkowo na mojej twarzy jest ciut jasniejszy ale po jakis 10min ciemnieje(czego nie zauwazylam przy cemniejszych kolorach)Teraz z niecierpliwoacia czekam jeszcze na 310 ,mam nadzieje ze bedzie bardziej bezowo-zolta,lepiej czuje sie chyba w takich tonacjach,choc 300 tez ladnie wyglada,wymaga troche konturowania i nalozenia kilku specyfikow i jest ok jak otrzymam 310 zrobie zdjecia do porownania kolorow
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2011-09-25 o 15:48
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:05   #4565
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej
mam chętkę na ten podkład jednak zastanawiam się, który kupić czy do cery suchej/normalnej czy tłustej/mieszanej. Gdy nakładam podkład to po 1-2 godzinach świeci mi się strefa T, policzki nie są suche ani tłuste, raczej normalne. Jednak moja skóra ma tendencje to suchych skórek przy nosie oraz wysusza się przy zewnętrznych kącikach oczu (w zimę) bo gdy jest ciepło powieki się świecą po jakimś czasie jak latarnia;/ Nie mogę się zdecydować gdyż jak nałożę nawilżający podkład to się świece w T a gdy matujący często mi wysusza wyżej wymienione partie (czubek nosa oraz okolice oczu) Może któraś ma podobny problem lub umie mi odpowiedzieć który będzie lepszy? pozdrawiam
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:08   #4566
BasMich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Pokaż wiadomość
Hej
mam chętkę na ten podkład jednak zastanawiam się, który kupić czy do cery suchej/normalnej czy tłustej/mieszanej. Gdy nakładam podkład to po 1-2 godzinach świeci mi się strefa T, policzki nie są suche ani tłuste, raczej normalne. Jednak moja skóra ma tendencje to suchych skórek przy nosie oraz wysusza się przy zewnętrznych kącikach oczu (w zimę) bo gdy jest ciepło powieki się świecą po jakimś czasie jak latarnia;/ Nie mogę się zdecydować gdyż jak nałożę nawilżający podkład to się świece w T a gdy matujący często mi wysusza wyżej wymienione partie (czubek nosa oraz okolice oczu) Może któraś ma podobny problem lub umie mi odpowiedzieć który będzie lepszy? pozdrawiam
Wydaje mi się ,ze tłusta-mieszana, mi tez strefa T błyszczy, ale na revlon zawsze nakładam puder lub transparent - to wycisza efekt latarni zawsze lepiej załagodzić świecenie, bo z wysuszeniem to juz nie tak łatwo Proponuje wziaść próbki tego i tego i po całym dniu ocenić skórę
BasMich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:55   #4567
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czy ktoś może używał Max Factor Smooth Effect odcień buff beige 55 i wie jaki jest najbardziej zbliżony odcień z podkładów z Revlona CS dla skóry mieszanej/ tłustej Oglądam swatche i nie mogę sie zdecydować
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:05   #4568
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Przyznam szczerze, że myślałam, że 300 ma więcej żółci. A moim zdaniem to właśnie czysty beżyk.
magsch, proszę, napisz jak sprawa się ma w przypadku odcienia 310, może także go sobie zamówię, bo wolałabym coś nieco ciemniejszego niż 300.
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:12   #4569
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Chciałam dziś kupić podkład Revlona i pani w drogerii doradziła mi 220 Natural Beige (do cery tłustej). Mam średnią karnację i ten kolor wydawał mi się za jasny, ale pani powiedziała, że na skórze ciemnieje. Zastanawiam się nad wzięciem 240 Medium Beige. Czy macie jakieś doświadczenie z tymi kolorami? Czy 240 jest dużo ciemniejszy? Jak wychodzi na skórze? Wydaje mi się, że 220 ma różowawy odcień.
natty_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:17   #4570
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że myślałam, że 300 ma więcej żółci. A moim zdaniem to właśnie czysty beżyk.
magsch, proszę, napisz jak sprawa się ma w przypadku odcienia 310, może także go sobie zamówię, bo wolałabym coś nieco ciemniejszego niż 300.
napisze za jakies 3=4 dni bo dopiero do mnie leci i nawet zdjecia ci powklejam...na chwile obecna moge zrobic zdjecie samej 300,jesli chcesz
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:02   #4571
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Ja otrzymalam kilka dni temu moja 300 i musze stwierdzic ze kolor jest piekny,czysty beż,na moje oko bez domieszek rozu czy zolci raczej taki naturalny kolorek...Poczatkowo na mojej twarzy jest ciut jasniejszy ale po jakis 10min ciemnieje(czego nie zauwazylam przy cemniejszych kolorach)Teraz z niecierpliwoacia czekam jeszcze na 310 ,mam nadzieje ze bedzie bardziej bezowo-zolta,lepiej czuje sie chyba w takich tonacjach,choc 300 tez ladnie wyglada,wymaga troche konturowania i nalozenia kilku specyfikow i jest ok jak otrzymam 310 zrobie zdjecia do porownania kolorow
Nie chcę Cię martwić, ale 310 nie jest zbyt żółtym odcieniem. Ja po opisach byłam przekonana, że to żółciak, a po wymiance z przemiłą Wizażanką okazało się, że na skórze ten kolor nie ma żółtych tonów. Ale wg mnie super się dopasowuje co cery i wygląda naturalnie. Póki co, jest to najlepiej dobrany dla mnie odcień podkładu jaki miałam.
Kilka lat temu miałam Colorstay 300 i wydaje mi się, że był zdecydowanie bardziej żółty niż 310...
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 19:29   #4572
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny Czy któraś z was miała(czy też się z nim spotkała) odcień Ivory najlepiej do cery tłustej/mieszanej ? Możecie mi powiedzieć czy jest bardzo różowy? Kupiłam sobie Buff, ale moja mamusia stwierdziła, że jest za ciemny dla mnie, a ja zauważyłam, że ma dziwny, ziemisty odcień i ciemnieje na twarzy, co mi nie służy
Proszę o pomoc. Dzięki, pozdrawiam )
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:48   #4573
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Brosiaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy któraś z was miała(czy też się z nim spotkała) odcień Ivory najlepiej do cery tłustej/mieszanej ? Możecie mi powiedzieć czy jest bardzo różowy? Kupiłam sobie Buff, ale moja mamusia stwierdziła, że jest za ciemny dla mnie, a ja zauważyłam, że ma dziwny, ziemisty odcień i ciemnieje na twarzy, co mi nie służy
Proszę o pomoc. Dzięki, pozdrawiam )
A do jakiej cery masz odcień Buff? Bo ten do suchej normalnej jest ciemniejszy od tego do tłustej mieszanej i myślę że nawet sporo. Miałam Ivory do tłustej mieszanej i niestety na mnie był efekt świnki, ale z kolei oba Buffy są dla mnie idealne, zależnie czy jest głębsza zima czy dopiero jej początek
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:46   #4574
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale 310 nie jest zbyt żółtym odcieniem. Ja po opisach byłam przekonana, że to żółciak, a po wymiance z przemiłą Wizażanką okazało się, że na skórze ten kolor nie ma żółtych tonów. Ale wg mnie super się dopasowuje co cery i wygląda naturalnie. Póki co, jest to najlepiej dobrany dla mnie odcień podkładu jaki miałam.
Kilka lat temu miałam Colorstay 300 i wydaje mi się, że był zdecydowanie bardziej żółty niż 310...
hmmm a ja tez sobie do glowy wbilam ze 310 jest bardziej zolta troche sie naogladalam i naczytalam...zobaczymy jak dojdzie...chociaz 300 slicznie wyglada na twarzy i tez si dopasowuje choc wymaga modelowania twarzy ,czego nie zawsze chce mi sie robic bo tak to wygladam w nim troszeczke blado ale stwierdzic musze ze sie nie odcina hmmm dziwne ma Colorstay te numeracje
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:08   #4575
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A do jakiej cery masz odcień Buff? Bo ten do suchej normalnej jest ciemniejszy od tego do tłustej mieszanej i myślę że nawet sporo. Miałam Ivory do tłustej mieszanej i niestety na mnie był efekt świnki, ale z kolei oba Buffy są dla mnie idealne, zależnie czy jest głębsza zima czy dopiero jej początek
Buff mam do tłustej/mieszanej. Oj to niedobrze. Bo już byłam zdecydowana zamawiać. Mnie buff na początku też odpowiadał, nie był idealny ale był ok. Jednak po jakiś 2 tygodniach używania zaczął mi ciemnieć na twarzy :/
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:38   #4576
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

natty_, ja mam RC 240 i powiem szczerze, że na mojej buźce wpada w różyk... Jest to ładny kolorek, ale dla typowych "żółciochów" niestety nie bardzo pasuje. Na buzi mojej siostry wygląda na prawdę bardzo, bardzo ładnie
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:28   #4577
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez BasMich Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,ze tłusta-mieszana, mi tez strefa T błyszczy, ale na revlon zawsze nakładam puder lub transparent - to wycisza efekt latarni zawsze lepiej załagodzić świecenie, bo z wysuszeniem to juz nie tak łatwo Proponuje wziaść próbki tego i tego i po całym dniu ocenić skórę

no tak, ale zazwyczaj podkłady do tłustej/mieszanej mają za zadanie zmatowić więc bardziej wysuszają... Więc może żebym nie miała wysuszonej skóry lepszy będzie do normalnej/suchej?

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

a i takie pytanko jeszcze czy odcień sand beige jest o wiele ciemniejszego od buff? waham się między tymi dwoma kolorami;/
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:57   #4578
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Brosiaaa Pokaż wiadomość
Buff mam do tłustej/mieszanej. Oj to niedobrze. Bo już byłam zdecydowana zamawiać. Mnie buff na początku też odpowiadał, nie był idealny ale był ok. Jednak po jakiś 2 tygodniach używania zaczął mi ciemnieć na twarzy :/
A gdybyś mieszała ten Buff z Ivory? Może wtedy wyszedłby odpowiedni kolor? Ja czasem mieszam różne odcienie w takim okresie przejściowym kiedy jestem jeszcze nie do końca blada lub nie do końca opalona może więc z niwelowaniem różu by wyszło?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 14:05   #4579
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mogłabym również prosić o pomoc w doborze koloru? Planuję kupić Revlon do tłustej/mieszanej. Obecnie mam próbkę w kolorze Medium Beige ale jest trochę za ciemny. Przejrzałam stronę http://da24.republika.pl/rcso.htm i najbardziej skłaniałabym się ku Nude. Obecnie używam Rimmela Lasting Finish w kolorze 103 True Ivory, od czasu do czasu również Max Factora Lasting Performance w kolorze 105 Soft Beige. Szukam czegoś zbliżonego do tych dwóch kolorów, myślicie że Nude będzie dobrym wyborem? Cera z podkładem wygląda mniej więcej tak jak w załączniku choć teraz jest o pół może ton jaśniejsza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 160.jpg (16,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 130.jpg (19,8 KB, 93 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 15:10   #4580
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czym nakładacie Colorstaya? Bo ja nakładam palcami i jakoś słabo kryje
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:19   #4581
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czym nakładacie Colorstaya? Bo ja nakładam palcami i jakoś słabo kryje
Ja nakładam palcami, dodatkowo stosuję korektor.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:29   #4582
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A gdybyś mieszała ten Buff z Ivory? Może wtedy wyszedłby odpowiedni kolor? Ja czasem mieszam różne odcienie w takim okresie przejściowym kiedy jestem jeszcze nie do końca blada lub nie do końca opalona może więc z niwelowaniem różu by wyszło?
hmm świetny pomysł, mogłabym coś pokombinować, ale obawiam się, że buff mi ściemnieje i będzie wtopa. Chyba że do ivory troszkę buffa to już chyba szybciej Chciałam coś na szybko zamówić, bo moja twarz wygląda okropnie bez make-upu, ale postanowiłam się przemęczyć parę dni i wybrać po jakieś próbki do douglasa.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czym nakładacie Colorstaya? Bo ja nakładam palcami i jakoś słabo kryje
Moim zdaniem jego krycie nie jest dobre, właściwie na mojej twarzy jest nijakie, ale mam mocne przebarwienia, więc trudno mnie zadowolić samym podkładem. Ja nakładam płaskim pędzlem na korektor i daje radę
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:53   #4583
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czym nakładacie Colorstaya? Bo ja nakładam palcami i jakoś słabo kryje
jaa nakładam pędzelkiem.

dla mnie ten podkład nie jest super kryjący (miałam lepszy), ale daje fajny efekt, naturalny, jest super bo ma świetne kolory.
do tłuste/mieszanej lepiej kryje niż do suchej/normalnej
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:58   #4584
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny nasz revlon colorstay jest obecnie w promocji w Douglasie. Kosztuje 55 zł .
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:29   #4585
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mogłabym również prosić o pomoc w doborze koloru? Planuję kupić Revlon do tłustej/mieszanej. Obecnie mam próbkę w kolorze Medium Beige ale jest trochę za ciemny. Przejrzałam stronę http://da24.republika.pl/rcso.htm i najbardziej skłaniałabym się ku Nude. Obecnie używam Rimmela Lasting Finish w kolorze 103 True Ivory, od czasu do czasu również Max Factora Lasting Performance w kolorze 105 Soft Beige. Szukam czegoś zbliżonego do tych dwóch kolorów, myślicie że Nude będzie dobrym wyborem? Cera z podkładem wygląda mniej więcej tak jak w załączniku choć teraz jest o pół może ton jaśniejsza.
Mam 103 True Ivory Rimmela i porównałam go do 180 Sand Beige do cery tłustej mieszanej tylko że ten Rimmel ma więcej różowych tonów, Revlon jest bardziej beżowy, w porównaniu wychodzi na piękny czysty beżyk chociaż moim zdaniem jest żółtawy (jak ja) ale myślę że są na tym samym poziomie tonacji. Jeśli mój aparat zadzaiała to postaram się dodać jutro zdjęcie, chociaż nie obiecuję
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:41   #4586
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Mam 103 True Ivory Rimmela i porównałam go do 180 Sand Beige do cery tłustej mieszanej tylko że ten Rimmel ma więcej różowych tonów, Revlon jest bardziej beżowy, w porównaniu wychodzi na piękny czysty beżyk chociaż moim zdaniem jest żółtawy (jak ja) ale myślę że są na tym samym poziomie tonacji. Jeśli mój aparat zadzaiała to postaram się dodać jutro zdjęcie, chociaż nie obiecuję
Boję się że Sand Beige będzie za jasny bo to kilka kolorów jaśniej niż Medium Beige którego mam próbkę. Jeśli aparat zadziała prosiłabym o zdjęcie z porównaniem Rimmela i Revlona
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:32   #4587
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Udało się Pierwsze dwa zdjęcia w słońcu, drugie z lampą. Mam nadzieję, że trochę pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (51,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (86,7 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (106,8 KB, 233 załadowań)
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:17   #4588
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Udało się Pierwsze dwa zdjęcia w słońcu, drugie z lampą. Mam nadzieję, że trochę pomogą
czyli używasz rimmel lasting finish 25h w kolorze 103 ?

a nie wiesz,czy ten kolor jest ciemniejszy czy jasniejszy od 100 ivory?


bo tak, aktualnie używam rimmel 25 h w kolorze 100. chce kupic sobie revlon cs, ale nie wiem jaki kolor. ten rimmel jest troche za ciemny na zimę, a idealny gdy jestem trochę opalona.o

jesli 103 jest jasniejszy, to oznacza, ze 180 revlonu bedzie ok
jesli jednak 103 jest ciemniejszy od rimmela 100 ivory, to znak, ze trza brac buff.

pomoocy
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:53   #4589
Margot230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 254
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja dziś dostałam od koleżanki na wypróbowanie RC 320 N/D .. i kurcze masakra jakaś :
- w słońcu ok , kolor ładnie stapia się z moją buzią , ALE w normalnym świetle lub w cieniu jestem różowa jak świnka !!
- coś co mnie zdziwiło 320 n/d ma drobinki brokatu !! nakładałam palcami i wręcz cała dłoń mi się świeci pełno tych drobinek !!
- i hmm używam RC 350 C/O ( szukam jaśniejszego kolorku ) i jest okey ładnie kryje i po nałożeniu jest taki sam do końca dnia , a 320 n/d " powchodził " mi w każdą " zmarszczkę " , kryje średnio no i na dodatek robią się plamy .. Zdecydowanie nie dla mnie ..
Pozostaję przy wersji C/O i nadal będę szukała jaśniejszego koloru :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110929039.jpg (37,4 KB, 142 załadowań)
Margot230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:46   #4590
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Drogie Panie uprzedzam ze jesli wybierzemy kolor 330 do zbyt jasnej cery bedzie on wpadał w dziwne odcienie, ja miałam przez wakacje bylo ok teraz juz mi opaleniazna zeszła i jest on ciemniejszy od mojej cery i juz wydaje sie byc lekko rozowy a wczesniej był takie ladny zółciutki bardziej uniwersalny jest 300
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.