Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 17:12   #1231
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
a jezeli chodzi o zwilzanie pedzla.. musi to byc koniecznie hydrolat? Nie moze byc zwykla woda..?
Ja w ogóle nie zwilżam pędzla. Podkład nakładam suchym pędzlem po tym jak nałożę krem
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 23:31   #1232
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kupilam ostatnio pelnowymiarowe opakowanie rozu cherry blossom i cienia Maiami Taupe.

W sumie mam mieszane uczucia, po licznych pozytywnych opiniach spodziewalam sie lepszego efektu...

Odnosnie rozu to musi miec odpowiedni podklad. Gdy uzylam w chlodnej tonacji to za bardzo sie odznaczal i robil tzw. placki. Ogolnie nieciekawy efekt. Gdy uzylam podkladu w cieplejszej tonacji to pieknie sie wtapial i efekt byl bardzo ladny.

Odnosnie koloru to jest na mnie dziwny. Czytalam wiele opin na jego temat i generalnie ma to byc roz lamany brzoskwinia, w efekcie koncowym ma wyjsc rozowy. U mnie wychodzi brzoskwinia caly czas;d Po drugie roz ten schodzi i nie utrzymuje sie zbyt dlugo. Czasami jak wracam po kilku godzinach to podklad jest w nienaruszonym stanie, a po rozu ani sladu, a nie jestem zwolenniczka poprawiania makijazu w ciagu dnia.

Cien Maiami Taupe... myslalam,ze bedzie mocniejszy, ale daje bardzo subtelny efekt az za subtelny. Rowniez nie utrzymuje sie jakos specjalnie dlugo, zalamuje sie w powiekach. Gdy zwilze pedzelek to wychodzi rudawy odcien.

Generalnie produkty sa ok, ale nie daja jakiegos bardzo powalajacego efektu. Zamowilam jeszcze do wyprobowania brazer Waikiki, roz oh lala i cien smoky brown. Moze te produkty okaza sie bardziej trafione a jak nie to raczej do nich nie wroce.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:18   #1233
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja dopiero chcialabym zacząć przygode z mineralami wiec poszukuje próbek, odsypek - orientujecie sie na ile starczy próbka kupiona na allegro tam jest 1 ml produktu?

Też kupowałam próbki Lily Lolo na allegro i są bardzo małe, wg mnie starczą na 2-3 testowe użycia.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:05   #1234
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Też kupowałam próbki Lily Lolo na allegro i są bardzo małe, wg mnie starczą na 2-3 testowe użycia.
To ja chyba jestem jakimś magikiem bo mi 1 ml zazwyczaj starcza na conajmniej tydzień
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:47   #1235
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakimś magikiem bo mi 1 ml zazwyczaj starcza na conajmniej tydzień
wow !!
mi starczyły tylko na 2 dni
na szczęście zamówiłam pełne opakowanie
a macie jakiś sposób na korektory żeby sie tak nie osypywały?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:55   #1236
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a jakie sa ceny na allegro za te próbeczki i czy jest pełna kolorówka. Chciałabym cos spróbować zanim kupię pełnowymiarowca a tak w razie czego 7 dych nie moje gdy się kupuje w ciemno...
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:00   #1237
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
a jakie sa ceny na allegro za te próbeczki i czy jest pełna kolorówka. Chciałabym cos spróbować zanim kupię pełnowymiarowca a tak w razie czego 7 dych nie moje gdy się kupuje w ciemno...
3 bądź 4,5 zł za jedną. Te droższe są ze słoiczkiem :P
Z kolorów nie ma tylko tych najciemniejszych.

Dostałam dziś swoje próbki i faktycznie jakieś małe, pamiętam jak zamawiałam 1 ml od pixie były większe
Pewnie to od składu zależy
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 07:33   #1238
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
3 bądź 4,5 zł za jedną. Te droższe są ze słoiczkiem :P
Z kolorów nie ma tylko tych najciemniejszych.

Dostałam dziś swoje próbki i faktycznie jakieś małe, pamiętam jak zamawiałam 1 ml od pixie były większe
Pewnie to od składu zależy
dzięki, to idę się rozglądac
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:52   #1239
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kupilam w ciemno podklad Blondie... i jestem ZACHWYCONA! Idealnie stapia sie ze skora. Ujednolica drobne zaczerwienienia i trzyma sie na buzi bez zarzutu caly dzien!
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 01:02   #1240
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, nie macie wrażenia, że inne krycie jest przy różnych odcieniach?
Inne mocniejsze, inne słabsze?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 08:30   #1241
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie macie wrażenia, że inne krycie jest przy różnych odcieniach?
Inne mocniejsze, inne słabsze?

przy china doll miala bardzo delikatne krycie, a przy blondie od razu mi pokrylo wszystko moze dlatego ze china doll było za jasne
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 17:09   #1242
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Róże Candy Girl i Ooh La La
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roze7.jpg (49,0 KB, 87 załadowań)
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:21   #1243
_hope
Przyczajenie
 
Avatar _hope
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Stany Zjednoczone
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej ;d
super wątek ;]
akurat testuję róż z LL Cheeky Cheeky
I jak na razie bardzo go lubię ; - )
_hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:32   #1244
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czesc Dziewczyny
Jestem poczatkujaca w dziedzinie mineralow. Mam aktualnie proszki z Bare Minerals i choc jestem zadowolona z odcienia, to jednak stwierdzam ze krycie jest bardzo delikatne. Zanim kupilam BM chcialam zaczac od LL, ale BM mialam pod reka i kupilam jako pierwsze. Czy ktoras z Was ma porownanie co do stopnia krycia? Ktore proszki kryja lepiej, Bare Minerals czy LilyLolo?

Bede wdzieczna za odpowiedz
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:15   #1245
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej, chciałam się zapytać jak wygląda sprawa z korektorami lily lolo. O ile one w strukturze różnią się od podkładu? Czy ktoś kombinował nad łączeniem ich z podkładem w celu zwiększenia stopnia krycia?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:23   #1246
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

powoli przymierzam się do wypróbowania LL, do tej pory stosowałam EDM olive fair. zastanawiam się między blondie, warm peach, popcorn, in the buff i china doll. ktoś miał może porównanie z EDM? który odcień byłby najbardziej zbliżony do olive fair?
z góry dziękuję
planuję i tak zamówić próbki z allegro, ale może ktoś doradzi, który od razu wyeliminować?
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:57   #1247
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Poniżej linki do stron, które warto obejrzeć m.in. po to aby sie uswiadomic dlaczego naturalne jest lepsze

http://www.forum.radiobc.pl/index.php?topic=131.0

http://cudownediety.blogspot.com/201...kodliwych.html

http://www.storyofstuff.org/
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:34   #1248
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Są nowe cienie do powiek - black sand i sand dune. I 2 nowe róże - beach babe i surfer girl. Ten statni bardzo mnie kusi.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 17:32   #1249
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie macie wrażenia, że inne krycie jest przy różnych odcieniach?
Inne mocniejsze, inne słabsze?
No właśnie, właśnie miałam o to pytać. Planuję kupić podkład i jestem na etapie testowania próbek z allegro. Zamówiłam porcelain, china doll, blondie i warm peach, choć ten ostatni to jakoś tak naprawdę na wszelki wypadek bo jestem raczej mocno blada. No i mam problem z odcieniem, co mnie bardzo wkurza, bo póki co działanie dość mi się podoba, zwłaszcza wykończenie.
Ale do rzeczy - szyję mam dość żółtawą a twarz blado-szarą z czerwonymi przebarwieniami Porcelain - chyba za blady, odznacza się od żółtej szyi, china doll jakiś taki szary odcień mi zostawił a blondie trochę za ciemny jest.. i co dalej
A wracając do początku - blondie bardzo dobrze pokrył mi te czerwone przebarwienia idące od boków nosa na policzki a china doll i porcelain jakoś niebardzo..
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 20:14   #1250
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mało to opłacalne przy pierwszych zakupach ale możesz wymieszać Blondi ze szczyptą któregoś innego tak żeby nie był za ciemny ( może będzie ok)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 21:02   #1251
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mało to opłacalne przy pierwszych zakupach ale możesz wymieszać Blondi ze szczyptą któregoś innego tak żeby nie był za ciemny ( może będzie ok)
Właśnie myślałam nad tym i zastanawiam się, czy jakbym kupiła pełne opakowanie tego np. blondie i domieszała do niego próbkę czegoś jaśniejszego, to czy coś by to dało, czy w takiej ilości podkładu ta mała ilość próbki by zginęła bez śladu ;> Bo jednak kupować dwóch pełnych opakowań to jakoś mi się nie uśmiecha..
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 01:00   #1252
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hmm wydaje mi się że na taką ilość jedna próbka może wiele nie zmienić. Z 2 może by wystarczyły( zależy jak bardzo za ciemne to teraz jest.. spróbuj jakąś porcyjkę przygotować z tych próbek które masz.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 11:05   #1253
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
hmm wydaje mi się że na taką ilość jedna próbka może wiele nie zmienić. Z 2 może by wystarczyły( zależy jak bardzo za ciemne to teraz jest.. spróbuj jakąś porcyjkę przygotować z tych próbek które masz.
Dzięki, spróbuję, będę kombinować, choć te próbki już mi się kończą
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:07   #1254
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a ja mam jedno pytanie, zamówiłam sobie próbki lily lolo i nie jestem zadowolona

... do tej pory używałam podkład z pixie tinkerbell 2, nakładałam krem nawilżający, czekałam aż się wchłonie, a następnie nakładałam pędzlem podkład mineralny

Przy takiej samej próbie z dwoma już różnymi odcieniami z lily lolo efekt nie jest zbyt dobry. Wszystkie suche "skórki" są uwidocznione, miała któraś z Was taki problem ?
Bo już nie wiem czy zachowanie podkładu mineralnego może aż tak się różnić w zależności od firmy?
A może do podkładów tej firmy trzeba podejść jakoś inaczej? A może to wina kremu? Używam teraz AA Wrażliwa Natura Przeciwzmarszczkowo-Nawilżający 30+ krem na dzień ....
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:20   #1255
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Jaki zamowilas kolor? Pytam z ciekawosxi bo tez uzywalam tinkerbell a co do samych mineralow no to niestety kazde sa inne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:43   #1256
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kawaarabska Pokaż wiadomość
a ja mam jedno pytanie, zamówiłam sobie próbki lily lolo i nie jestem zadowolona

... do tej pory używałam podkład z pixie tinkerbell 2, nakładałam krem nawilżający, czekałam aż się wchłonie, a następnie nakładałam pędzlem podkład mineralny

Przy takiej samej próbie z dwoma już różnymi odcieniami z lily lolo efekt nie jest zbyt dobry. Wszystkie suche "skórki" są uwidocznione, miała któraś z Was taki problem ?
Bo już nie wiem czy zachowanie podkładu mineralnego może aż tak się różnić w zależności od firmy?
A może do podkładów tej firmy trzeba podejść jakoś inaczej? A może to wina kremu? Używam teraz AA Wrażliwa Natura Przeciwzmarszczkowo-Nawilżający 30+ krem na dzień ....
U mnie trochę podkreśliły suche skórki na nosie, których teraz mam sporo (alergia). I przy pierwszym użyciu lekko mnie wysuszyły na policzkach, ale to niedługo po nałożeniu, w ciągu dnia się unormowało.
Gorzej, bo wyskoczyły mi pryszcze w nietypowym jak na moją twarz miejscu i niestety, na czas testowania odstawiłam wszystko, co prawdopodobnie mogłoby mnie zapchać, nie jadłam nic co mogłoby mi wyjść na twarzy - czyżby to ten podkład? Chyba bym się już całkiem załamała, wszystko mnie bez wyjątku zapycha i nawet minerał?
Oby nie Poczekamy, zobaczymy, ale ja jestem taka niecierpliwa, już bym chciała zamówić.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:15   #1257
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
U mnie trochę podkreśliły suche skórki na nosie, których teraz mam sporo (alergia). I przy pierwszym użyciu lekko mnie wysuszyły na policzkach, ale to niedługo po nałożeniu, w ciągu dnia się unormowało.
Gorzej, bo wyskoczyły mi pryszcze w nietypowym jak na moją twarz miejscu i niestety, na czas testowania odstawiłam wszystko, co prawdopodobnie mogłoby mnie zapchać, nie jadłam nic co mogłoby mi wyjść na twarzy - czyżby to ten podkład? Chyba bym się już całkiem załamała, wszystko mnie bez wyjątku zapycha i nawet minerał?
Oby nie Poczekamy, zobaczymy, ale ja jestem taka niecierpliwa, już bym chciała zamówić.
a u mnie jest zupełnie odwrotnie
wcześniej używałam podkładów lumiere i strasznie podkreślały mi suche skórki, włoski na twarzy masakra a lily lolo zupełnie odwrotnie jeszcze nie ma takiego proszkowego wykończenia jak lumiere chyba co cera to inaczej moze sie podkład zachowywać
a podkład nakładam zawsze na filtr
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:10   #1258
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja jakiś czas temu używałam z Pixie formuły CDL i NF ale jak dla mnie były to zbyt kremowe minerały. LL jest zdecydowanie bardziej pudrowy, aczkolwiek kiedy mi pojawiają się jakiekolwiek suche skórki na twarzy to znaczy że kupiłam byle jaki krem który mnie niewystarczająco nawilża. Przez dłuższy czas w uk nie mogłam znaleźć odpowiednika swojej ulubionej biodermy. Wszystko albo zapychało albo powodowało suszę i wtedy faktycznie każda skórka była widoczna.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:34   #1259
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jaki zamowilas kolor? Pytam z ciekawosxi bo tez uzywalam tinkerbell a co do samych mineralow no to niestety kazde sa inne
zamówiłam sobie od porcelain, aż po in the buff bodajże, na razie zaczęłam od tych jaśniejszych próbować

kupiłam sobie inny krem żeby potestować, bo może rzeczywiście to wpływ nawilżenia

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
a u mnie jest zupełnie odwrotnie
wcześniej używałam podkładów lumiere i strasznie podkreślały mi suche skórki, włoski na twarzy masakra a lily lolo zupełnie odwrotnie jeszcze nie ma takiego proszkowego wykończenia jak lumiere chyba co cera to inaczej moze sie podkład zachowywać
a podkład nakładam zawsze na filtr
a co rozumiesz pod pojęciem filtr? taki zwykły krem jak do opalania do twarzy?
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:31   #1260
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mi pasuje Warm Peach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.