Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 14:24   #2401
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

OOoooo z tym pytaniem sobie nie poradzę Przykro mi.Bo ja sama mam z tym problem,aczkolwiek lepiej czuje się w chłodnych odcieniach.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:29   #2402
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja ponawiam swoje pytanie z poprzedniej strony...?
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:34   #2403
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

HI No dobra dziewczyny to teraz Ja!Ja już po farbowaniu Exellence 10.21 hmmm wiedz moze powiem tak:1 -KONDYCJA- włosa bez zmian ,no może pod względem miękkości to super.Ale najważniejsze ze zniszczenia się nie pogłębiły. 2-KOLOR-trafiony.(Super) 3 ODROST-Ruszony,rozjaśniony lecz do jasnego rudego tylko.Ale myślę ze po kolejnym nałożeniu farby powinien dojść do ładu o ile nie zżółknie i nie zrobi się jeszcze bardziej rudy.Tak jak to było przy garnier 111 i wellaton 12/0.Miałam nadzieje ze odrost stanie się bialutki jak reszta,ale niestety jednak tak się nie stało.Moje włosy są i już chyba zostaną tym trudnym draniem do rozjaśnienia.Choć muszę zaznaczyć ze odrost trzymałam 50 minut. No ale ogólny efekt super.Odrost nie był jeszcze tak duży aby teraz się mógł rzucać w oko wiedz jeszcze jest ok.Moja ocena za farbkę osiem z plusem bo jeszcze nie wiem jak będzie się zachowywać w praniu Dla porównania garnierowi i wellaton daje 5.Dodaje wyczekiwane fotki.Chyba nie trzeba tłumaczyć które są przed farbowaniem bo widać gołym okiem,ale powiem pierwsze cztery to przed a reszta to po.

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-09 o 14:40
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:13   #2404
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny!!
właśnie wróciłam od fryzjera i mam wkońcu tylko dwa kolory na głowie
rudy i blond
mam do Was pytanie
czy mozna stosować szampon i odżywkę z joanny zaraz po rozjaśnianiu włosów?? czy są jakieś przeciwskazania??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...h-i-siwych.htm
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:25   #2405
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HI No dobra dziewczyny to teraz Ja!Ja już po farbowaniu Exellence 10.21 .
No i bardzo ładnie wyszło, szczególnie to zdjęcie przy oknie

Do EwCiaOOO: No pewnie że można.

A mi się już wyplukał ten siwy po 111 więc wam wklejam fotke. Jeszcze z żadnej farbki nie byłam tak zadowolona.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:43   #2406
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HI No dobra dziewczyny to teraz Ja!Ja już po farbowaniu Exellence 10.21 hmmm wiedz moze powiem tak:1 -KONDYCJA- włosa bez zmian ,no może pod względem miękkości to super.Ale najważniejsze ze zniszczenia się nie pogłębiły. 2-KOLOR-trafiony.(Super) 3 ODROST-Ruszony,rozjaśniony lecz do jasnego rudego tylko.Ale myślę ze po kolejnym nałożeniu farby powinien dojść do ładu o ile nie zżółknie i nie zrobi się jeszcze bardziej rudy.Tak jak to było przy garnier 111 i wellaton 12/0.Miałam nadzieje ze odrost stanie się bialutki jak reszta,ale niestety jednak tak się nie stało.Moje włosy są i już chyba zostaną tym trudnym draniem do rozjaśnienia.Choć muszę zaznaczyć ze odrost trzymałam 50 minut. No ale ogólny efekt super.Odrost nie był jeszcze tak duży aby teraz się mógł rzucać w oko wiedz jeszcze jest ok.Moja ocena za farbkę osiem z plusem bo jeszcze nie wiem jak będzie się zachowywać w praniu Dla porównania garnierowi i wellaton daje 5.Dodaje wyczekiwane fotki.Chyba nie trzeba tłumaczyć które są przed farbowaniem bo widać gołym okiem,ale powiem pierwsze cztery to przed a reszta to po.
jak dla mnie super kolor. A odrostem się nie przejmuj, bo prawie nie widać, ja wczoraj farbowałam loreal 03 i też mam rudawy odrost. Chyba nie ma farby, która ciemniejszy odrost rozjaśniłaby do białości. Ja uważam, że super Ci ten kolorek pasuje. No i ma przepiękny perłowy połysk.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A mi się już wyplukał ten siwy po 111 więc wam wklejam fotke. Jeszcze z żadnej farbki nie byłam tak zadowolona.[/QUOTE]

Do 8joja8 - pięknie a na jakie kładłaś tą 111? na rozjaśniane wcześniej, czy farbowane na blond inna farbą? dokładnie taki właśnie kolor chcę otrzymać, ale coś mi nie wychodzi.

Edytowane przez femme13
Czas edycji: 2010-02-09 o 15:44
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:50   #2407
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do femme13. Przecież teraz masz piękny kolor. Ja kładłam na włosy farbowane kilkoma farbami rozjaśniającymi gdzie po jakimś czasie robiły się albo rude albo wstrętnie żółte. Teraz niedawno użyłam słynnego garniera 111 i się nie zawiodłam. Wklejam fotkę na co kładłam 111- był to naprawdę bardzo żółty blond.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 16:07   #2408
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HI No dobra dziewczyny to teraz Ja!Ja już po farbowaniu Exellence 10.21 hmmm wiedz moze powiem tak:1 -KONDYCJA- włosa bez zmian ,no może pod względem miękkości to super.Ale najważniejsze ze zniszczenia się nie pogłębiły. 2-KOLOR-trafiony.(Super) 3 ODROST-Ruszony,rozjaśniony lecz do jasnego rudego tylko.Ale myślę ze po kolejnym nałożeniu farby powinien dojść do ładu o ile nie zżółknie i nie zrobi się jeszcze bardziej rudy.Tak jak to było przy garnier 111 i wellaton 12/0.Miałam nadzieje ze odrost stanie się bialutki jak reszta,ale niestety jednak tak się nie stało.Moje włosy są i już chyba zostaną tym trudnym draniem do rozjaśnienia.Choć muszę zaznaczyć ze odrost trzymałam 50 minut. No ale ogólny efekt super.Odrost nie był jeszcze tak duży aby teraz się mógł rzucać w oko wiedz jeszcze jest ok.Moja ocena za farbkę osiem z plusem bo jeszcze nie wiem jak będzie się zachowywać w praniu Dla porównania garnierowi i wellaton daje 5.Dodaje wyczekiwane fotki.Chyba nie trzeba tłumaczyć które są przed farbowaniem bo widać gołym okiem,ale powiem pierwsze cztery to przed a reszta to po.
Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
do femme13. Przecież teraz masz piękny kolor. Ja kładłam na włosy farbowane kilkoma farbami rozjaśniającymi gdzie po jakimś czasie robiły się albo rude albo wstrętnie żółte. Teraz niedawno użyłam słynnego garniera 111 i się nie zawiodłam. Wklejam fotkę na co kładłam 111- był to naprawdę bardzo żółty blond.
Dziewczyny obie macie piękny blondzik taki równy na całości ja dziś sie umówiłam do fryzjera w przyszłym tygodniu podcinam końcóweczki a może ciut więcej i nadal dąze do ładnego chłodnego blondu a scinam dlatego ze mam konce ciemniejsze pozostałości po ciemnej farbie i bedzie to już miesiąc po farbowaniu ostatnim wiec pewnie też pofarbuje juz nie moge sie doczekać pozdrawiam...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:08   #2409
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
do femme13. Przecież teraz masz piękny kolor. Ja kładłam na włosy farbowane kilkoma farbami rozjaśniającymi gdzie po jakimś czasie robiły się albo rude albo wstrętnie żółte. Teraz niedawno użyłam słynnego garniera 111 i się nie zawiodłam. Wklejam fotkę na co kładłam 111- był to naprawdę bardzo żółty blond.
no to pięknie Ci zniwelowało żółty. Ja jestem zadowolona z tego koloru, co mam, ale Ty masz teraz taki śliczny srebrzysty połysk. Szukam cały czas farbki, która będzie najłagodniejsza i najtrwalsza. Loreal trochę za szybko się spłukuje i matowieje. Nie używałam nigdy 111, zawsze stawiałam na loreala, ale patrząc na Twoją fotkę, chyba następnym razem się skuszę na garniera
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 16:40   #2412
karolinnkkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
do femme13. Przecież teraz masz piękny kolor. Ja kładłam na włosy farbowane kilkoma farbami rozjaśniającymi gdzie po jakimś czasie robiły się albo rude albo wstrętnie żółte. Teraz niedawno użyłam słynnego garniera 111 i się nie zawiodłam. Wklejam fotkę na co kładłam 111- był to naprawdę bardzo żółty blond.
a jak długo trzymalas ta farbe 111?
karolinnkkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:49   #2413
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karolinnkkaa90 Pokaż wiadomość
a jak długo trzymalas ta farbe 111?
50 minut- 45- odrost i 5 na całośc
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:01   #2414
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HI No dobra dziewczyny to teraz Ja!Ja już po farbowaniu Exellence 10.21 hmmm wiedz moze powiem tak:1 -KONDYCJA- włosa bez zmian ,no może pod względem miękkości to super.Ale najważniejsze ze zniszczenia się nie pogłębiły. 2-KOLOR-trafiony.(Super) 3 ODROST-Ruszony,rozjaśniony lecz do jasnego rudego tylko.Ale myślę ze po kolejnym nałożeniu farby powinien dojść do ładu o ile nie zżółknie i nie zrobi się jeszcze bardziej rudy.Tak jak to było przy garnier 111 i wellaton 12/0.Miałam nadzieje ze odrost stanie się bialutki jak reszta,ale niestety jednak tak się nie stało.Moje włosy są i już chyba zostaną tym trudnym draniem do rozjaśnienia.Choć muszę zaznaczyć ze odrost trzymałam 50 minut. No ale ogólny efekt super.Odrost nie był jeszcze tak duży aby teraz się mógł rzucać w oko wiedz jeszcze jest ok.Moja ocena za farbkę osiem z plusem bo jeszcze nie wiem jak będzie się zachowywać w praniu Dla porównania garnierowi i wellaton daje 5.Dodaje wyczekiwane fotki.Chyba nie trzeba tłumaczyć które są przed farbowaniem bo widać gołym okiem,ale powiem pierwsze cztery to przed a reszta to po.

Pięknie wyszło!! Odrost też się super rozjaśnił ja tam żadnych rudości nie widzę...raczej wyszedł w kolorze jasnego ciepłego blondu ale to absolutnie nie psuje efektu... wygląda fajnie i naturalnie.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:08   #2415
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło!! Odrost też się super rozjaśnił ja tam żadnych rudości nie widzę...raczej wyszedł w kolorze jasnego ciepłego blondu ale to absolutnie nie psuje efektu... wygląda fajnie i naturalnie.
Dziękuje bardzo i dzięki za rady.Pozdrawiam
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:14   #2416
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
A ja ponawiam swoje pytanie z poprzedniej strony...?
Nie które mówią, że jest napisane bezpośrednio na opakowaniu albo na saszetkach. Jeśli nie ma dosłownie np 3% lub 6% zobacz czy nie ma napisane w vol. Np 10vol, 20vol. Ja akurat nigdy nie sprawdzałam ale podobno rzeczywiście można znaleźć jakieś info.


Adzi07 no ładnie Ci wyszło
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:21   #2417
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

adzi07, 8joja8 naprawde śliczne włoski...jestem pod wrażeniem
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:59   #2418
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny no pięknie Wam powychodziły te włoski Cieszę się że nie wiem
Adzi07 bardzo ale to bardzo ładny kolor Nie jest zupełnie taki jak na próbniku w sklepie co? Tam wszystkie te blondy są takie ciemne , że aż strach brać.. Ale ślicznie Ci wyszło, w rzeczywistości jest naprawdę perłowy? A odrost z tego co widzę troszeńkę się odróżnia. ale to nic myślę, że jak jeszcze raz się położy to będzie jaśniej i chyba jednak odstawiam natural&easy którą już zakupiłam i przejdę się po l'oreala 10.21 tylko boję się o ten odrost bo mam już spory..

8joja8 bardzo ładne włoski wyszło tak jak chciałaś chyba co i odrost nic się nie odznacza rewelacja
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:59   #2419
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Kachula82;17076229]Nie które mówią, że jest napisane bezpośrednio na opakowaniu albo na saszetkach. Jeśli nie ma dosłownie np 3% lub 6% zobacz czy nie ma napisane w vol. Np 10vol, 20vol. Ja akurat nigdy nie sprawdzałam ale podobno rzeczywiście można znaleźć jakieś info.


Uhh.. no naszukałam się, w końcu w Wellatonie jest na spodzie denka emulsji aktywującej 9%, w Safirze to samo. W Garnierze nie znalazłam
Ale mam inne pytanie w związku z tym.. Nie wiecie może jak to rozcieńczyć z 9% na 6%? :P Wolę spróbować teraz z mniejszym %, wcześniej od razu z 9% poleciałam i jednak włosy uszkodzone.. Myślę, że mniejszy % powinien się sprawdzić.
Odjąć trochę, dolać czegoś? Nic nie dolewać?
Pozdrawiam
acom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 18:07   #2420
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Powiedzcie mi czy dostane w rossmanie ten fioletowy szampon z Joanny?
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:11   #2421
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam
naturalnie mam bardzo jasny blond, ale z wiekiem zaczął ciemnieć, więc zaczęłam kombinować ( ), kiedyś był spray z Joanny ( jak kilka razy psikałam to było ok, ale kiedyś psikałam bardzo często- włosy były białe ( ) , raz położyłam farbę- ganier 111 , byłam zadowolona z koloru, fajnie wyszedł, ale gdy pojawiły się odrosty stwierdziłam, że chcę wrócić do naturalnych i już nie farbować. Kupiłam farbę joanny - naturalny blond. Teraz mam szare/siwe włosy, od niedzieli myłam jakieś 5 razy nic nie zeszło, grzywka jest najbardziej szara....eh i teraz sama nie wiem co robić, chcę znów przefarbować na jakiś nieco jaśniejszy blond, ale nie wiem na jaki ( tzn chcę farbować garnierem, ale nie wiem którym konretnie). Czy mogę to zrobić? ( czy włosy nie będą np. zielone ... ). Nie mam możliwości pójść do fryzjera w najbliższym czasie.

Poniżej zdjęcia.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale przez te włosy to już normalnie żyć się odechciewa


Nie wiem na który garnier się zdecydować :
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26528.html

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26525.html ( choć ten wydaje mi się ciemny)

http://merlin.pl/Garnier-Color-Natur...0540181183.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8408d1ad9d.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8403377250.jpg

( takie blondy z garniera naturals znalazłam - bo z 111 wolę nie ryzykować, bo boję się, że pogłębi szarość)

Proszę o rady

( ostatnie ze zdjęć dodanych- taki mniej więcej kolor chciałabym mieć teraz ).
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:17   #2422
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy dostane w rossmanie ten fioletowy szampon z Joanny?


W rossmanie nie przynajmniej nigdy nie widziałam ale w naturze, auchan czy carrefour napewno
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:20   #2423
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
W rossmanie nie przynajmniej nigdy nie widziałam ale w naturze, auchan czy carrefour napewno
W tej Częstochowie to chyba naprawdę jest jakaś lipa, byłam dzisiaj w auchanie i nie było a przejrzałam tam chyba wszystkie szampony
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:26   #2424
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Witam
naturalnie mam bardzo jasny blond, ale z wiekiem zaczął ciemnieć, więc zaczęłam kombinować ( ), kiedyś był spray z Joanny ( jak kilka razy psikałam to było ok, ale kiedyś psikałam bardzo często- włosy były białe ( ) , raz położyłam farbę- ganier 111 , byłam zadowolona z koloru, fajnie wyszedł, ale gdy pojawiły się odrosty stwierdziłam, że chcę wrócić do naturalnych i już nie farbować. Kupiłam farbę joanny - naturalny blond. Teraz mam szare/siwe włosy, od niedzieli myłam jakieś 5 razy nic nie zeszło, grzywka jest najbardziej szara....eh i teraz sama nie wiem co robić, chcę znów przefarbować na jakiś nieco jaśniejszy blond, ale nie wiem na jaki ( tzn chcę farbować garnierem, ale nie wiem którym konretnie). Czy mogę to zrobić? ( czy włosy nie będą np. zielone ... ). Nie mam możliwości pójść do fryzjera w najbliższym czasie.

Poniżej zdjęcia.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale przez te włosy to już normalnie żyć się odechciewa


Nie wiem na który garnier się zdecydować :
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26528.html

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26525.html ( choć ten wydaje mi się ciemny)

http://merlin.pl/Garnier-Color-Natur...0540181183.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8408d1ad9d.jpg

http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8403377250.jpg

( takie blondy z garniera naturals znalazłam - bo z 111 wolę nie ryzykować, bo boję się, że pogłębi szarość)

Proszę o rady

( ostatnie ze zdjęć dodanych- taki mniej więcej kolor chciałabym mieć teraz ).

Hmm tak myślę, że jakbym była na Twoim miejscu to zaryzykowałabym z nr 113, chyba najładniejszy z tych które pokazałaś, no i nim napewno trochę ocieplisz tą szarość
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:37   #2425
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Nie które mówią, że jest napisane bezpośrednio na opakowaniu albo na saszetkach. Jeśli nie ma dosłownie np 3% lub 6% zobacz czy nie ma napisane w vol. Np 10vol, 20vol. Ja akurat nigdy nie sprawdzałam ale podobno rzeczywiście można znaleźć jakieś info.


Uhh.. no naszukałam się, w końcu w Wellatonie jest na spodzie denka emulsji aktywującej 9%, w Safirze to samo. W Garnierze nie znalazłam
Ale mam inne pytanie w związku z tym.. Nie wiecie może jak to rozcieńczyć z 9% na 6%? :P Wolę spróbować teraz z mniejszym %, wcześniej od razu z 9% poleciałam i jednak włosy uszkodzone.. Myślę, że mniejszy % powinien się sprawdzić.
Odjąć trochę, dolać czegoś? Nic nie dolewać?
Pozdrawiam
W takim razie najlepiej bedzie jak kupisz sobie w sklepie/hurtowni fryzjerskiej wode 6% lub nawet 3% jak bardzo się boisz o włoski i dodasz do farby sklepowej zamiast ich wody. Oczywiście tyle ml ile było dołączone do farby. Spytaj nawet jakieś osoby tam co ona by ci proponowała. Mi tak pani doradziła i kolor profesjonalnej farbki i wodę. A może nawet kup i farbę profesjonalną?


Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy dostane w rossmanie ten fioletowy szampon z Joanny?
Joanny nie ale jest ich produkt. Taka prostokątno kwadratowa butelka z fioletowym szamponem. Czytałam tez dobre opinie na jego temat.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-09 o 18:41
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:39   #2426
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
W tej Częstochowie to chyba naprawdę jest jakaś lipa, byłam dzisiaj w auchanie i nie było a przejrzałam tam chyba wszystkie szampony
W czewie na pewno jest w naturze, w Rosmanie też coś mi isę wydaje że widziałam
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:40   #2427
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Kachula82;17078404]
Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Joanny nie ale jest ich produkt. Taka prostokątno kwadratowa butelka z fioletowym szamponem. Czytałam tez dobre opinie na jego temat.
Koleżanka mi odradziła, mówi że kupiła, raz użyła i od tej pory stoi w szafce więc zrobię najwyżej jakiś rajd po sklepach dziękuje za pomoc
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:53   #2428
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Koleżanka mi odradziła, mówi że kupiła, raz użyła i od tej pory stoi w szafce więc zrobię najwyżej jakiś rajd po sklepach dziękuje za pomoc
No ja tu na wizażu czytałam, że nawet mniej wysusza włosy niz Joanny. Widać nie wszystkim pasuje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:59   #2429
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mnie w tym szamponie rosmanowym denerwuje zapach strasznie ;/ i mam po nim szorstkie włosy...
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:07   #2430
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy dostane w rossmanie ten fioletowy szampon z Joanny?
tak jak pisała Kachula. W rossmanie mają swój szampon (przeźroczysta kwadratowa butelka z ciemno-fioletową zawartością). Efekt super...kiedyś pomógl mi zniwelowac żółc z wlosów do tego stopnia ze wyszly nieco srebrne
tyle ze jesli po prostu umyjesz nią włoski jak zwykłym szamponem niewiele to da... ja robiłam następująco: najpierw myłam włoski zwykłym szamponem... płukałam i wtedy (na już umyte włoski) nakładałam szampon z rossmana, najpierw nakładając od nasady (tam były najbardziej żółte) i nie spieniając odczekałam minutkę (tak jak nakłada się maski) po tej chwili nakładałam jeszcze troszkę na koncówki i spieniałam... masowałam głowę i płukanko...mi pomagało od pierwszego użycia.. powodzenia
(uwaga: nie nakładaj na popielate pasemka bo wyjdą niebieskie!!a jesli juz to od razu spien...a bez spieniania pozostaw tylko na tych żółtawych) -heh ale mi paplanina wyszla..ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi



Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
mnie w tym szamponie rosmanowym denerwuje zapach strasznie ;/ i mam po nim szorstkie włosy...




przyznaję rację...zapach niezbyt fajny i włoski szorstkie, ale dobra odżywka i problem znika ja uwielbiam całą serię pantene pro v, a zapach ubóstwiam o działani ni wspomnę..nawet na moje rozdwojone wiecznie końcóweczki

psssst jej ale to wątek o farbach a nie szamponach i odżywkach
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-09 o 19:15
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.