Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 11:58   #181
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Chciałabym wam polecić aptekę, o którą pytała Svenja w pierwszym poście (nie ma to jak refleks szachisty
http://www.kosmetyki-sklep.pl/index.php

Robiłam w niej zakupy w ubiegłe wakacje, przesyłka została wysłana bardzo szybko (niestety dość długo leżała na poczcie), dostałam próbki produktów, o które prosiłam. Nie były to próbki kremów z filtrem, ponieważ wtedy jeszcze do grona miłośniczek filtrów nie należałam.

W ofercie w/w apteki pojawiły się ostatnio nowe kremy Iwostinu Solecrin.
Pozdrawiam
A
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 16:17   #182
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jednak w Aptece w sieci pracują solidni ludzie! chociaż dzisiaj na chwilę bardzo zdenerwowałam się w trakcie wymiany korespondencji z nimi, ale koniec końców pokazali,że potrafią dbać o swego klienta. Otóż zamówiłam wczoraj wieczorem krem, dzisiaj rano dostałam maila, że przyjmują moje zamówienie do realizacji, proszę uregulować należność, co też zrobiłam. Po prau godzinach dostaję kolejengo maila, że kremu nie ma na składzie, wczoraj wszystkie wysprzedali, a więc o nową dostawę będą się starać po długim weekendzie . Już oczyma wyobraźni widziałam jak ten okres realizacji wydłuża się do 2 tygodni, napisałam co o tym wszytskim myślę, szczególnie, że w pierwszym mailu nie pojawiła się nawet wzmianka o tym, że mojego kremu nie ma (nie było i nie będzie ). Odpisali po chwili, tłumacząc się, przepraszając, że zrobią wszytsko co w ich mocy i ..postarali się Po jakiś 30 minutach dostałam kolejnego maila,że produkt został już zamówiony w hurtowni i paczkę otrzymam juz we wtorek a problemy wynikały z tego, że wcześniej w hurtowni nikt nie odbierał telefonu, a AwS wolała mnie uprzedzić o opóźnieniu w dostawie..więc wszystko skończyło się happy endem, kto wie może dostanę jedną próbkę więcej za te moje nerwy
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:50   #183
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Chciałam się "poskarżyć" na vena-vita.pl
Złożyłam zamówienie w środę (26.04?). Myślałam, że, licząc czwartek, piątek i sobotę plus dzisiaj, minie cztery dni robocze i dostanę tę paczkę najdalej (zgodnie z zapewnieniami na stronie) w czwartek. Ale się przeliczyłam, bo dzisiaj dostałam od nich maila, że z powodu weekendu majowego wyślą do mnie paczkę dopiero w czwartek! To dopiero szybka obsługa
Miło, że o tym w ogóle napisali, ale to przesada, że nie wysłali tego w zeszłym tygodniu. Wtedy mogłabym tylko winić pocztę za opóźnienia.
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 10:46   #184
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: super apteka internetowa :)

A ktos może wie gdzie moge zakupić koncentrat Galenic i żel na rozstepy z tej samej firmy?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 12:50   #185
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

To ja sie pochwale zakupami w aptece centrum.Zamówieniezłożyła m we wtorek poźnym wieczorem,tego dnia również zrobilam przelew.Paczke dostałam dopiero po tygodniu.Liczyłam że będzie szybciej,ale juz nie będę narzekać.Produkty zamówiłam na sumę 140zł i wszystko było w porządku,nic nie było przeterminowane,nic nie bylo pomyłkowo włożone.
Zamawiając produkty poprosiłam o to,aby włożyli mi kilka konkretnych,wybranych przezemnie próbek,ale niestety żadnej z nich nie dostałam.Wnioskuje,że takihc chyab po porstu nie mieli,bo włożyli za to inne.Po moim zamówieniu cięzko bylo sie zorientować jaki mam typ cery,bo jedne produkty były do skóry bardzo suchej inne do tłustej,więc próbki jakie włozyli były zupełnie nie dla mnie.Dosdtałam głównie próbki Lieraca,które musiałam mamie oddać,bo wszystkie były przeciwzmarszczkowe.
Ogólnie oceniam ich bardzi dobrze,bo za bardzo nie ma sie do czego doczepić.Polecam
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:20   #186
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

to ja wam powiem, że w tym momencie Apteka Centrum mnie wkurzyła, i to bardzo. Jeszcze dwa tygodnie temu mieli piękną promocję na wieki wieków chyba - przy zakpie 5 kosmetyków Avene 1 gratis, przy zakupie 10 - 3 gratis, przy zakupie 5 LRP - 1 gratis. Dziś wchodzę i co? Cwaniaczki zlikwidowali LRP, a z Avene zrobili listę kosmetyków, które można sobie wybrać.. http://www.apteka-centrum.pl/specials.php/page/1
Nie ukrywam, że zamówienie na ponad 300zł zrobiłam ze względu na połączenie tej promocji i wysyłki za friko za zakupy na kwotę ponad 200zł. A oni zrobili w bambuko.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:34   #187
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

no i jeszcze nie wpakowali mi podkładu kamuflującego z LRP właśnie odebrałam paczkę mam nadzieję, że doślą...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 18:39   #188
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dzisiaj otrzymałam paczkę z Apteki w sieci, miała być we wtorek, ale wydaje mi się, że to jednak wina poczty i długiego weekendu. Składając zamówienie poprosiłam o próbkę mleczka Avene 50+, a dostałam krem, ale włozyli jeszcze próbkę Avenki łososiowej, więc im wybaczam Tak sobie myślę, że to były moje 5 zakupy w tej aptece i za każdym razem jestem zadowolona, naprawdę fajna apteka, obsługa i najważniejsze -respektują prośby klienta odnośnie próbek
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:40   #189
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja też jestem fanką AwS, z każdym zamówieniem przychodzi do mnie naręcze próbek rozmaitych, ostatnio krem do rąk gratis.
Robiłam sobie zamówienie w trakcie weekendu (wtorek), zadzwoniłam bo chciałam tonik dermedic, którego już na stronie nie było. Pani zadzwoniła do ichniej drugiej apteki, ściągnęła dla mnie tonik i dołączyła do mojego zamówienia. Bardzo miłe.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:51   #190
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

zwracam honor w kwestii unifiance'a - bardzo miła pani do mnie zadzwoniła, przeprosiła, powiedziała, że jutro wyśle i jakie próbki sobie do tego życzę na rekompensatę
ale z tą promocją to i tak w bambuko zrobili... zastanowię się nad kolejnymi zakupami, wciąż mam słabość do Aqua Vitae (choć choroba, tych filtrów które bym chciała to nie mają, więc będę szukać).
AwS mogłaby popracować nad przejrzystością strony, ale chyba tam zrobię następne zakupy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:27   #191
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Hej, kochane, mam do Was pytanie
Czy robiła któraś z Was zakupy na vena-vita.pl? Złożyłam zamówienie 26. kwietnia, a do tej pory paczki ani widu ani słychu. Czy też miałyście z nimi takie problemy? Zaznaczyłam płatne przy odbiorze, bo myślałam, że będzie szybciej
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 10:40   #192
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W vena-vicie długo się czeka, ale ty czekasz już bardzo długo. Zadzwoń do nich i zapytaj.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:51   #193
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

o, dziękuję
napisałam do nich maila, ale właśnie zaczęłam czytać cały ten wątek dokładnie i widzę komentarze, że oni "nie lubią odpowiadać na maile"...
To ja dzwonię. Już mnie zdenerwowali.
jeszcze raz dziękuję za szybką odpowiedź (miliony razy szybszą niż z vena-vity )
Edycja:
Do diaska. Nigdy więcej nie kupię nic w tej aptece
Zadzwoniłam do nich. Odebrał jakiś pan i powiedział, że sprawdzi, co się dzieje z moim zamówieniem i oddzwoni w 10 minut. Minęło 0.5 godziny. Zadzwoniłam do nich ponownie, a kobieta, która odebrała, powiedziała, że "kolega gdzieś wyszedł i nie wiadomo, kiedy wróci". A sama nie była w stanie mi pomóc.
To się nazywa świetna obsługa

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2006-05-12 o 11:44
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:01   #194
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kochanie
Hej, kochane, mam do Was pytanie
Czy robiła któraś z Was zakupy na vena-vita.pl? Złożyłam zamówienie 26. kwietnia, a do tej pory paczki ani widu ani słychu. Czy też miałyście z nimi takie problemy? Zaznaczyłam płatne przy odbiorze, bo myślałam, że będzie szybciej
Hmm. To chyba jestem szczęściarą, bo też złożyłam zamówienie 26 kwietnia (też płatne przy odbiorze), a paczkę wysłali 27.04. (sprawdziłam właśnie w e-mailach). 28.04. miałam ją już w domu .

Powodzenia.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:09   #195
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W końcu udało mi się uzyskać od nich informację. Zadzwoniła pani i bardzo przepraszała za wszystkie problemy, że oni też czekają na jeden z kosmetyków, który zamówiłam itd... że ciągle nie ma go w hurtowni... I że jak w poniedziałek go nie będzie, to wyślą część, a potem doślą resztę... Ciekawe tylko kto będzie płacił za wszystkie koszty przesyłki Miło, że wreszcie sobie o mnie przypomnieli. Tylko czemu nie napisali tego wcześniej. Mieli przecież czas. No ale trudno, więcej u nich nie kupię, choćby mi przesłali tonę próbek. Mam ich dość, a z AwS nie miałam takich problemów
Kasia_L szczęściara z Ciebie, że chciało im się wysyłać coś przed długim weekendem
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:21   #196
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kochanie
I że jak w poniedziałek go nie będzie, to wyślą część, a potem doślą resztę... Ciekawe tylko kto będzie płacił za wszystkie koszty przesyłki
Mam podobną sytuację w innym sklepie internetowym (nie aptece) i napisali, że oni poniosą koszty dosłanego później towaru . Najważniejsze, że w Twoim przypadku wszystko się wyjaśniło .

Cytat:
Napisane przez kochanie
Kasia_L szczęściara z Ciebie, że chciało im się wysyłać coś przed długim weekendem
Też byłam w szoku, bo liczyłam na przesyłkę najprędzej po 3 maja.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:24   #197
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Moje doświadczenia - Vena Vita - mało próbek, dostałam dokładnie to co zamawiałam, czas realizacji zamówienia 3-4 dni.
AwS - moim zdaniem to loteria
plusy - szybkość realizacji zamówienia, paczka była u mnie juz następnego dnia, duża ilość próbek, co prawda nie tych, o które prosiłam, ale cóż - wychodząc z założenia, że lepsze coś niż nic ... dobre i to. Kontakt - super, ale zważywszy na to, ze mają tak liczne pomyłki w opisach produktów albo opisy, z którch niewiele wynika, np. jakie kosmetyki wchodzą w skład zestawu, to podstawa handlu u nich Kolejny minus - pomylili mi zestaw witamin, dostałam zupełnie inny od tego, który zamawiałam. Może dla nich wszystkie tabletki zawierajace w swoim składzie wyciąg ze skrzypu są takie same, ale dla mnie nie. One naprawdę różnią się składami i kto jak kto, ale Panie farmaceutki powinny o tym wiedziec najlepiej!
Dziewczyny, a moze któraś z Was korzystała z tej apteki?
http://www.vitanea.pl/
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 18:07   #198
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja od dłuższego czasu (ponad rok juz będzie) zamawiam w Vena-Vicie i właściwie zawsze wszystko było bez zastrzeżeń. Zamówienia realizowane są najczęścierj w ciągu 2-3 dni. Fakt, nie odpisują na maile, ale jeśli się zadzwoni, to udzielają szczegółowych informacji. Na próbki nie zwracałam nigdy specjalnej uwagi i żadnych konkretnych nie zamawiałam, ale zawsze jakieś są, dużo też dokładają ulotek i folderków. Generalnie nie mam żadnych uwag
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 22:12   #199
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

No i właśnie przed chwilą (dostałam paczkę chwilę przed 23.! ) zakończyłam przygodę z vena-vitą. Zapłaciłam za zestaw Avane jakbym kupowała go w zwykłej aptece, ale dostałam go, jak już pisałam, po 3 tygodniach. Prędkość tragiczna. No i nie dostałam próbek, o które prosiłam. Dostałam jedną toleriane i jedną męską ! A przecież moje imię jest kobiece. Żarty jakieś. Powiedzieli, że doślą mi drugą część zamówienia, ale zrezygnowałam. Napisałam im maila, że nie mam czasu czekać, aż oni dostaną towar z hurtowni. Zero odpowiedzi. Ale mnie to już nie interesuje, nie odbiorę tej przesyłki i już.
Do licha. Czemu to ja mam takie przygody, skoro Wam wszystko wysyłają "jak trza"
Mam nauczkę Teraz będę wierna AwS

EDIT: Wczoraj zamówiłam w AwS to, czego mi nie wysłali z vena-vity. A paczkę dostałam... dzisiaj! Niech żyje nasz poczta i AwS - będę miała prezent na dzień matki
Tylko, że nie dostałam żadnej próbki no ale trudno, tym razem cieszę się i z tego

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2006-05-19 o 13:46
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 10:19   #200
beatad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do beatad GG do beatad Wyślij wiadomość przez Yahoo do beatad
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Polecam Aptekawsieci Jest Najlepsza Jezeli Macie Jakies Pytania Chetnie Wam Nanie Odpowiedza Robie Tam Zakupy Regularnie Polecam
beatad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:24   #201
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez beatad
Polecam Aptekawsieci Jest Najlepsza Jezeli Macie Jakies Pytania Chetnie Wam Nanie Odpowiedza Robie Tam Zakupy Regularnie Polecam
My też polecamy bo robimy tam regularnie udane zakupy - wiele z nas .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:22   #202
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez beatad
Polecam Aptekawsieci Jest Najlepsza Jezeli Macie Jakies Pytania Chetnie Wam Nanie Odpowiedza Robie Tam Zakupy Regularnie Polecam
Może i najlepsza jeśli chodzi o ceny, ale sama budowa strony jest koszmarna. Korzystam z wielu sklepów internetowych i tak niewygodnej w użytkowaniu strony jaką ma aptekawsieci nie ma żaden inny sklep. Pod tym kątem plasuje się w moim rankingu na ostatnim miejscu.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:06   #203
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

to samo napisałam kilka postów wyżej wiem, że ma świetną ofertę filtrową, ale samo jej przeglądanie jest conajmniej nieco kłopotliwe...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:37   #204
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a wiecie co w AWS jest w bardzo dobrej cenie (poza kosmetykami)?

testy dzieciaczkowe za 12 groszy

to tak jakby ktoś czasami potrzebował- można zrobić sobie zapas
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:34   #205
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

porównywałam dzis ceny Ivostinu w AwS i w Aptecusie i ten drugi ma niższe. Które serie sa tanisze w AWS?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:25   #206
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

tani jest preparat MSM i niektóre kremy Ocerin..
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 09:50   #207
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez obca
tani jest preparat MSM i niektóre kremy Ocerin..
i Capivit HydroControl- jak to zobaczyłam to bardzo się zdziwiłam, gdyz różnica miedzy Super Pharmem ok 5zł
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:50   #208
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja przeszukałam wszystkie e-apteki z mojej listy w poszukiwaniu tańszego micela Biodermy i error! Wszędzie ceny zbliżone do cen w zwykłej aptece, albo tylko minimalnie tańsze.
Tym razem chyba nie zaoszczędzę .
Nawet w AwS szokująca cena.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:21   #209
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja od kilku dni szukam okazji na tonik Hydraphase LRP. W AwS jest po 38 zł, dodając do tego koszty przesyłki wyjdzie ponad 40 zetów!! W aptece stacjonarnej mam go po 37, ehhh
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:04   #210
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W trakcie ostatnich zakupów zdradziłam moją ulubioną AwS z Vena Vitą, a o to moje wrażenia. Kilka postów wyżej, chyba Kate30 pisała, że w tej aptece długo się czeka na przesyłkę, więc w moim przypadku było odwrotnie, ale od początku. Po pierwsze bardzo podobało mi się,że otrzymywałam maile z informację o tym,na jakim etapie realizacji jest moje zamówienie, w AwS także zaczęli się starać i już na bieżaco uzupełniają tego typu informacje, tylke tylko że trzeba się zalogować na swoim koncie i samemu wsz. sprawdzić. Jesli chodiz o czas realizacji to jest on szybszy niż w AwS!! We wtorek dostałam mial od vena vity,że moja paczka jets już w drodze, a dzisiaj rano wręczył mi ją listonosz Więc olbrzymi plus na konto VV. Jedynym minusem są skąpe gratisy, robiąc zakupy w AwS przyzwyczaiłam się, że zawsze dorzucali sporą ilość testerków itp, a od VV dostałam jedynei 2 próbki kremów LPR. Podsumowując - uwielbiam zakupy w AwS, jednak od czasu do czasu będę robić skoki w bok z VV, ale tylko wtedy gdy różnica w cenei danego produktu będzie tego warta
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.