Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 15:39   #2251
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dawno już nie wrzucałam swojego zbioru nie dążę do minimalizacji zbioru, aczkolwiek nie mam takiego bałaganu, jak kiedyś

1.twarz
2.twarz-oczyszczanie
3.ciało
4.ciało i włosy
rzeczywiście wszystko co potrzeba w rozsądnych ilościach.Widzę kilka produktów z serii clearskin - co o nich sądzisz, który sobie chwalisz najbardziej?
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 16:48   #2252
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
rzeczywiście wszystko co potrzeba w rozsądnych ilościach.Widzę kilka produktów z serii clearskin - co o nich sądzisz, który sobie chwalisz najbardziej?
-peeling zielony clearskin to mój hit, najlepszy peeling do twarzy, jaki znam, polecam całym sercem
-fioletowy żel-peeling-maska 3w1-niestety, nadaje się tylko jako maska, bo świetnie wygładza skórę ale jako peeling nie, bo ma bardzo mało drobinek i nie są ostre.
-maseczka niebieska-działa jak typowa maseczka z glinką i rozjaśnia wągry, dla mnie dużo lepsza niż zielona z serii clearskin chłodzi i wygładza
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:54   #2253
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
-peeling zielony clearskin to mój hit, najlepszy peeling do twarzy, jaki znam, polecam całym sercem
-fioletowy żel-peeling-maska 3w1-niestety, nadaje się tylko jako maska, bo świetnie wygładza skórę ale jako peeling nie, bo ma bardzo mało drobinek i nie są ostre.
-maseczka niebieska-działa jak typowa maseczka z glinką i rozjaśnia wągry, dla mnie dużo lepsza niż zielona z serii clearskin chłodzi i wygładza
dzięki, kilka razy przymierzałam się do dej maseczki i jakoś mam większe zaufanie to tych z planet spa.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:16   #2254
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
dzięki, kilka razy przymierzałam się do dej maseczki i jakoś mam większe zaufanie to tych z planet spa.
ta niebieska działa tak samo i ma identyczną konsystencję, jak tajska z planet spa tylko ma inny kolor
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:51   #2255
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
jakiś taki rzadko spotykane kosmetyki
ten krem z Lavery to do jakiej skóry"? Możesz coś o nim więcej powiedzieć?
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze widzę, to do wrażliwej, alergicznej.
Używałaś już tego kremu? Jak wrażenia?
Dziękuję Akurat miałam okazję na małą wycieczkę za naszą zachodnią granicę i stąd moje zakupy.
Kremu jeszcze nie używałam, czeka aż skończę obecnie używany. Niestety nie znam za bardzo niemieckiego (a napisów po angielsku brak ) ale z tego co się zorientowałam to ma to być lekki krem nawilżający do cery wrażliwej.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
To chyba jakieś zagraniczne zakupy? Szczęściara Jak się sprawuje to 2w1 Neutrogeny - masz porównanie do innych specyfików tego typu obecnych na naszym rynku?
Porównania do innych specyfików dostępnych na naszym rynku to nie mam. Na razie używam go od jakiegoś tygodnia i tylko jako oczyszczacza w trakcie wieczornego demakijażu. Ma taką kremową konsystencję i chyba jakiś mentol w składzie bo jak myję buźkę to czuć takie chłodzenie (trudno to opisać). Po umyciu twarzy przez chwilę jeszcze to chłodzenie jest odczuwalne. Nadmiernego wysuszania i ściągania skóry nie zauważyłam ale użycie kremu jest niezbędne w moim przypadku. Na chwilę obecną przyzwoity żel do mycia twarzy. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał w dłuższej perspektywie czasu.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dawno już nie wrzucałam swojego zbioru nie dążę do minimalizacji zbioru, aczkolwiek nie mam takiego bałaganu, jak kiedyś

1.twarz
2.twarz-oczyszczanie
3.ciało
4.ciało i włosy
Świetny zbiór wszystko co potrzeba. Używałaś już może płynu do demakijażu Ziaji? Jak się sprawuje? Masz porównanie do innych płynów tej firmy?
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:48   #2256
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość

Świetny zbiór wszystko co potrzeba. Używałaś już może płynu do demakijażu Ziaji? Jak się sprawuje? Masz porównanie do innych płynów tej firmy?
dzięki miałam płyn różany, który dobrze zmywał ale podrażniał trochę, lubię płyn Sopot spa-używam od 3 lat i jest ok. a ten Med też jest dobry i zmywa tak samo skutecznie jak Sopot ale zostawia lepką warstwę, czego nie lubię; poza tym, nie podrażnia oczu. chciałam wypróbować go od dawna ale chyba wrócę do Sopotu
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:02   #2257
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
ta niebieska działa tak samo i ma identyczną konsystencję, jak tajska z planet spa tylko ma inny kolor
a tajską lubię najbardziej, kolor nie gra dla mnie roli.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 22:40   #2258
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Torres masz wyrobione zdanie o żelach pod oczy z Ziai? Który lepszy wg Ciebie, działają ?
I teraz peeling Sopot Spa również Ziai Dobrze peelinguje? Zostawia powłoczkę? Zapach ma taki jak reszta kolekcji 'solnej' ? Jeszcze wypytam Cię o szampon ziołowy Fitti - jak sprawdza się u Ciebie? plącze włosy? zmywa oleje, o ile olejujesz..
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:54   #2259
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Ms.Torres ładny zbiór Najbardziej ciekawi mnie peeling czekoladowy:ślina: napisz o nim coś więcej, nigdzie go nie widziałam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 23:37   #2260
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dawno już nie wrzucałam swojego zbioru nie dążę do minimalizacji zbioru, aczkolwiek nie mam takiego bałaganu, jak kiedyś

1.twarz
2.twarz-oczyszczanie
3.ciało
4.ciało i włosy
Napisz co sądzisz o szamponie Ziai do wszystkich rodzajów włosów
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:22   #2261
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Torres masz wyrobione zdanie o żelach pod oczy z Ziai? Który lepszy wg Ciebie, działają ?
I teraz peeling Sopot Spa również Ziai Dobrze peelinguje? Zostawia powłoczkę? Zapach ma taki jak reszta kolekcji 'solnej' ? Jeszcze wypytam Cię o szampon ziołowy Fitti - jak sprawdza się u Ciebie? plącze włosy? zmywa oleje, o ile olejujesz..
-mam żel szałwiowy(kiedyś używałam, teraz kupiłam, bo kończy mi się ze świetlikiem; dobrze nawilża i napina skórę, tak samo jak świetlikowy) oraz krem pietruszkowy-ten stosuję na noc, bo faktycznie spłyca zmarszczki i genialnie nawilża właściwie to pod oczy używam tylko i wyłącznie tych żeli/kremów Ziaja Herbika Plant, bo każde inne(zarówno z innej firmy jak i np. Ziaja Sopot Spa) wywołują u mnie pieczenie i łzawienie, a te jako jedyne mnie nie uczulają i koją oczy jak i skórę kiedyś nie miałam o nich najlepszego zdania, ale od kilku lat używam ich bez przerwy i nie zamienię na nic innego
-peeling Sopot Spa pachnie jak cała kolekcja, dość morsko. peelinguje dobrze, skóra jest po nim gładziutka ale nie zostawia na skórze warstwy np.olejku czy czegoś tam, jak peelingi solne.no i trzeba długo i mocno trzeć, bo jest drobnoziarnisty
-szampon Fitti jest z pokrzywą, ma "zwykły" skład, oczyszcza włosy ze wszystkiego; nie stosuję olejów ale myślę, że by sobie z nimi poradził. włosy są po nim świeże, puszyste i sypkie ale po dłuższym stosowaniu trochę wysusza, dlatego używam naprzemiennie z innymi i wspomagam się odżywką

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ms.Torres ładny zbiór Najbardziej ciekawi mnie peeling czekoladowy:ślina: napisz o nim coś więcej, nigdzie go nie widziałam
-to jest nowość, wypatrzyłam na stronie Ziaji i przypadkiem zobaczyłam w zwykłej aptece i musiałam kupić pachnie zniewajaląco czekoladowo(jak to określiła moja mama, jak płynna czekolada do jedzenia) jest gruboziarnisty, podobnie jak np. Lirene antycelluitowy i tak też działa, dobrze ściera-zapowiada się hit

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Napisz co sądzisz o szamponie Ziai do wszystkich rodzajów włosów
-dobrze się pieni, oczyszcza włosy i są po nim błyszczące i miękkie; na poczatku bałam się, że może być zbyt tłusty/odżywczy, bo mam przetłuszające się kudły, ale nie obciąża nic a nic i na dodatek nie muszę używać po nim odżywki
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 16:46   #2262
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
-mam żel szałwiowy(kiedyś używałam, teraz kupiłam, bo kończy mi się ze świetlikiem; dobrze nawilża i napina skórę, tak samo jak świetlikowy) oraz krem pietruszkowy-ten stosuję na noc, bo faktycznie spłyca zmarszczki i genialnie nawilża właściwie to pod oczy używam tylko i wyłącznie tych żeli/kremów Ziaja Herbika Plant, bo każde inne(zarówno z innej firmy jak i np. Ziaja Sopot Spa) wywołują u mnie pieczenie i łzawienie, a te jako jedyne mnie nie uczulają i koją oczy jak i skórę kiedyś nie miałam o nich najlepszego zdania, ale od kilku lat używam ich bez przerwy i nie zamienię na nic innego
-peeling Sopot Spa pachnie jak cała kolekcja, dość morsko. peelinguje dobrze, skóra jest po nim gładziutka ale nie zostawia na skórze warstwy np.olejku czy czegoś tam, jak peelingi solne.no i trzeba długo i mocno trzeć, bo jest drobnoziarnisty
-szampon Fitti jest z pokrzywą, ma "zwykły" skład, oczyszcza włosy ze wszystkiego; nie stosuję olejów ale myślę, że by sobie z nimi poradził. włosy są po nim świeże, puszyste i sypkie ale po dłuższym stosowaniu trochę wysusza, dlatego używam naprzemiennie z innymi i wspomagam się odżywką



-to jest nowość, wypatrzyłam na stronie Ziaji i przypadkiem zobaczyłam w zwykłej aptece i musiałam kupić pachnie zniewajaląco czekoladowo(jak to określiła moja mama, jak płynna czekolada do jedzenia) jest gruboziarnisty, podobnie jak np. Lirene antycelluitowy i tak też działa, dobrze ściera-zapowiada się hit



-dobrze się pieni, oczyszcza włosy i są po nim błyszczące i miękkie; na poczatku bałam się, że może być zbyt tłusty/odżywczy, bo mam przetłuszające się kudły, ale nie obciąża nic a nic i na dodatek nie muszę używać po nim odżywki
O, to fajnie, ja też jestem tłuścioch, więc pewnie będzie następny w kolejce
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:13   #2263
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A oto moja kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0425.jpg (126,7 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0427.jpg (141,7 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0429.jpg (146,9 KB, 194 załadowań)
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:16   #2264
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

I jeszcze 3 zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0433.jpg (137,8 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0435.jpg (161,5 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0439.jpg (133,2 KB, 182 załadowań)
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:36   #2265
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
dzięki miałam płyn różany, który dobrze zmywał ale podrażniał trochę, lubię płyn Sopot spa-używam od 3 lat i jest ok. a ten Med też jest dobry i zmywa tak samo skutecznie jak Sopot ale zostawia lepką warstwę, czego nie lubię; poza tym, nie podrażnia oczu. chciałam wypróbować go od dawna ale chyba wrócę do Sopotu
Dzięki za odpowiedź ponieważ płyn zostawia lepką warstewkę na powiekach (czego bardzo nie lubię) to sobie odpuszczę ten płyn

Cytat:
Napisane przez Bunifikatorek Pokaż wiadomość
A oto moja kolekcja
Fajny zbiór
Jak oceniasz serię do włosów Joanna Naturia z lnem i rumiankiem? Na wizażu widać, że wiele dziewczyn ją stosuje.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:31   #2266
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Bunifikatorek Pokaż wiadomość
A oto moja kolekcja
Jak sprawuje się szampon Bambi? Dobrze zmywa oleje, plącze włosy?
Jak oceniasz szampon Trzy Zioła?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:08   #2267
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Małgosia*79: z całej tej serii najlepsza jest zdecydowanie odżywka do włosów bez spłukiwania. Szampon też jest dobry jednak szybko się kończy i plącze włosy. Natomiast maseczka z tej serii ogólnie rzecz biorąc bardziej sprawdza się jako zwykła odżywka, nie zauważyłam rewelacyjnych efektów, nie poprawiła kondycji moich zniszczonych włosów.

paula-zla: szampon Bambi jest jednym z moich ulubionych, ale niestety bez odżywki się nie obejdzie (zresztą u mnie to żaden szampon bez niej sobie nie da rady). Bez problemu zmywa różnego rodzaju oleje i inne specyfiki z głowy. Szampon Trzy zioła jest śmiesznie tani, a w sumie nie potrzeba mi lepszego. Zakupiłam go dzięki wizażowi i naprawdę polecam gorąco. Trochę plącze włosy, ale tak jak już wspominałam mi wszystkie szampony plączą włosy.
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:01   #2268
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Małgosiu*79 - dziękuję za odpowiedź o żelu 2w1

Bunifikatorku (ale miły login podaj mi proszę opinie nt.:
- Twojej kolekcji "jedwabiów" do włosów - który najlepszy?
- kremu nagietkowego Ziaja
- preparatów Swedish Spa Oriflame - dobre do tłustej cery?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:04   #2269
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Jaka cisza w wątku
Rzadko się udzielam, ale wątek śledzę na bieżąco z resztą nie tylko ten wątek, ale również ten o kolorówce jak i ten o kosmetykach naturalnych przyszłam się pochwalić moimi nabytkami wakacyjnymi
jak co sie sprawdzil ten zel z Lavery? do jakiej cery on jest?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

milo byc : jak ci sie sprawdzil
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 10:12   #2270
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

mogę sie do was przyłączyc ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:14   #2271
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mogę sie do was przyłączyc ?
Pokaż co tam u siebie masz
pewnie większość jest do włosów
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:00   #2272
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Daszka:

Natura Silk- moim zdaniem jest to najlepszy jedwab (najbardziej mi odpowiada), aczkolwiek z Joanny również jest godny polecenia.

Krem nagietkowi mi nie odpowiada- jest za tłusty jak dla mnie, długo się wchłania, a jakiegoś dobrego nawilżenia cery też nie ma.

Preparaty Swedish Spa uwielbiam. Są naprawdę znakomite. Cera po ich użyciu jest gładka, delikatna i naprawdę widać jej poprawę (trzeba stosować regularnie). Z tym, że ja mam cerę suchą, ale do cery tłustej również się sprawdzą (tak myślę ).

Pozdrawiam

Edytowane przez Bunifikatorek
Czas edycji: 2011-08-29 o 16:01
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:42   #2273
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje małe nowości z tego miesiąca (mleczko do ciała Wellness&Beauty dostałam od TŻ-a )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8290532.jpg (114,5 KB, 193 załadowań)
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:48   #2274
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Testowałaś już może maseczkę BeBeauty?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:51   #2275
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Testowałaś już może maseczkę BeBeauty?
Jeden raz. Chyba muszę trochę więcej, żeby mieć jakąś opinię, bo jak na razie to szału nie zrobiła. A wiem, że opinie ma dobre, więc dam jej czas na razie mogę tylko powiedzieć, że konsystencja jest dla mnie trochę zbyt wodnista. Wolę "treściwsze" maseczki. Ale jeśli okaże się dobra, to nawet konsystencja nie będzie miała negatywnego wpływu
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:01   #2276
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Jeden raz. Chyba muszę trochę więcej, żeby mieć jakąś opinię, bo jak na razie to szału nie zrobiła. A wiem, że opinie ma dobre, więc dam jej czas na razie mogę tylko powiedzieć, że konsystencja jest dla mnie trochę zbyt wodnista. Wolę "treściwsze" maseczki. Ale jeśli okaże się dobra, to nawet konsystencja nie będzie miała negatywnego wpływu
Dziękuję A pamiętasz, ile kosztowała? U siebie jej nie widziałam
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:15   #2277
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Dziękuję A pamiętasz, ile kosztowała? U siebie jej nie widziałam
Dałam za nią 3,99. Kupiłam ją niedawno jak się zaczęły obniżki z tej gazetki urodowej
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:15   #2278
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

dubel
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/

Edytowane przez wantxme
Czas edycji: 2011-08-29 o 17:17
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:19   #2279
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Moje małe nowości z tego miesiąca (mleczko do ciała Wellness&Beauty dostałam od TŻ-a )
A jak pachnie żel Isany?
Musiałam go dziś przeoczyć, ale jutro chyba po niego polecę
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:23   #2280
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

już dawno mialam wkleic fotki ale ze postanowilam przestac uzywac kosmetyków testowanych na zwierzętach zaczęłam akcje denko czyli wykańczam to co mam testowane.. a sporo tego.. wiecej nie kupie choć troche żal paru rzeczy.

1) pielęgnacja twarzy
2)żele pod prysznic [ brak jednego..w łazience ]
3)odrzywki
4)szampony
5)maski
6)balsamy
7)stylizacja włosy [ brak lakieru też w łazience ;p ]
8)dezo
9)zagubione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03947.jpg (40,5 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03948.jpg (38,3 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03949.jpg (38,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03950.jpg (39,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03951.jpg (37,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03952.jpg (31,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03953.jpg (43,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03955.jpg (34,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03954.jpg (37,0 KB, 118 załadowań)
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.