Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 09:43   #181
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

FLEJTER czy mógłbyś napisać jaki ślad Tobie pozostał po usunięciu tamtych trzech pieprzyków laserem?
z góry wielkie dzięki
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:47   #182
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej
Gdzie w krak można usunąć pieprzyki?
Proszę o wiadomość jeśli nie tu to na prv
S ą one duże wystające i wkurzające
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 13:48   #183
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A_g_N_i_E_ś:
hmm minelo jakies 2 i pol tygodnia po usunieciu pieprzykow laserem, pierwszego dnia mialem dosc duze dziurki na policzku, ale z czasem to zarastalo i sa coraz mneijsze Teraz sa zdecydowanie mniejsze i fak sa jeszcze male dziurki ale ona calkowicie znikna po okolo 2-3 miesiacach Dlatego sie nie przejmuje =]. Sa narazie tylko male czerwone plamki ale tost normalne i w tych miejscach skora bedzie troszeczke 'bielsza' od pozostalej bo wiadomo opalenizna robi swoje =]
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:07   #184
anikar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Was, ja również zamierzam usunąć pieprzyk z brody czy znacie dobrego lekarza w Krakowie? Będe wdzięczna za odpowiedź
anikar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:28   #185
xqlusiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Mam "pieprzyka" miedzy brwiami i strasznie sie jego wstydze. Probuje go w jakis sposob zaslonic, dlatego mam grzywke. Chcialabym sie od niego uwolnic, wreszcie zmienic fryzure, ale on mi na to nie pozwala. W dodatku nie wyglada jak pieprzyk, ale jak jakis pryszcz; jest wypukly i wielkosci ok 4mm. Nie wiem co mam robic, rodzice wyolbrzymiaja moj problem ale ja po prostu nie potrafie z nim zyc. Jest moim najwiekszym kompleksem Czy ktos zna jakiegos dobrego lekarza z Wroclawia ktory moglby mi go usunac?
xqlusiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:53   #186
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mam pieprzyka na czole, mam juz wyznaczona wizyte na 2 pazdziernika... Tez juz nie moge na niego patrzec i z niecierpliwoscia czekam na ten zabieg, niestety jestem z katowic wiec w kwesti lekarz nie moge wam pomoc...
Na pewno napisze jak juz usune, jak bylo i czy mam jakis slad...
Pozdrawiam
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:18   #187
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez agamazzi
ja mam pieprzyka na czole, mam juz wyznaczona wizyte na 2 pazdziernika... Tez juz nie moge na niego patrzec i z niecierpliwoscia czekam na ten zabieg, niestety jestem z katowic wiec w kwesti lekarz nie moge wam pomoc...
Na pewno napisze jak juz usune, jak bylo i czy mam jakis slad...
Pozdrawiam

To dziwne bardzo, że musisz aż tak długo czekać, bo ja w Katowicach się umówiłam z dnia na dzień.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 11:24   #188
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez trojka
To dziwne bardzo, że musisz aż tak długo czekać, bo ja w Katowicach się umówiłam z dnia na dzień.
Nie musze czekac, tyle tylko ze w tej chwili jestem nie obecna w kraju, i ustalilam ten termin wczesniej, zeby w tym okresie przyjechac i to zalatwic... To byl moj wybor
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 08:02   #189
_wiola_tm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mam takie piperzyk na nodze,,dosyc duzy...nie sprawia mi zadnych problemów..oporcz tego ze mnie zakompleksia i dlatego chialbym go usunac... czy kotras z was miala juz usuwany taki'zdrowy' pieprzyk?? po za tym taki sam pieprzyk ma moja babcia ..wiec to jakby rodzinne?? czy jest jakies ryzyka po zabiegu?gdzie najlepiej przperowadzic zabieg w wawie lub w lodzi.. z gory dzieki za wszelkie info
_wiola_tm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:05   #190
Lajne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 43
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

czy ktoś może poleciec jakiś gabinet z możliwością usuniecia pieprzyka laserem ?
Lajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 17:20   #191
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Lajne:

Może byś tak podała miejscowość z której pochodzisz ?
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 10:48   #192
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam WAS wszystkich

Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bowiem o usunięciu pieprzyków myślę całe życie)) Mam ich strasznie dużo, na samej twarzy dwa wielkie i bardzo chciałabym je usunąć, bo wprawiają mnie w kompleksy. Mam je praktycznie od urodzenia, mają średnicę ok. 5mm, są jasnobrązowe i wypukłe. Pozatym chcę usunąć znamię na szyji, które znajduje się na jej samym środku ma także około 5mm średnicy, jest wypukłe i prawie czarne:/ Usuwałam jedno znamie z boku szyji pod uszkiem u chirurga za darmo. Blizna została, ale niebardzo chciało mi się ją smarować maśćmi, pozatym jest to miejsce niezbyt widoczne. Czy ktoś mógłby polecić jakąś prywatna klinikę w WARSZAWIE, lub dobrego dermatologa, onkologa, chirurga, gdzie za ludzą cenę usuneliby mi wspomniane pieprzyki Chciałabym laser, ale pewnie moje pieprzyki nie kwalifikują się... Pozdrawiam
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 08:25   #193
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Nellys mam takie pytanie do Ciebie jak dawno usuwałas tego pieprzyka i jaki Tobie teraz ślad został?

a tak poza tym czy ktoś usuwał pieprzyki laserowo na plecach??

Dzięki za odpowiedź
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:28   #194
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam.
Agnieś, ja usunełam swoje pieprzyki dokładnie miesiąc temu. Zostały małe dziurki na twarzy które smaruje maścia ponieważ to pomaga im sie całkowicie zabliźnić. Slad jest malutki a ja mam dbac o swoje dziurki jeszcze dwa miesiace bo po tym czasie ma juz ich nie byc widac Do wszystkich którzy chca zrobic ten zabieg i usunac ową zmorę, nie bójcie sie tego bo nie ma czego a radosc ze nie trzeba codziennie ogladac znienawidzonych pieprzykow w lustrze jest ogromna... Pozdrawiam.
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 20:59   #195
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Nellys a czy mogłabyś napisać nazwe tej maści?
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:31   #196
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

I jeszcze nellys jak byś mogła (o ile nie sprawi Ci to problemu) wysłać jakieś zdjęcie tych śladów jakie są teraz
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 09:41   #197
nellys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ze zdjęciem będzie ciężko. A maść to Traumeel, kosztowała ok 30zł.
nellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:31   #198
bpx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Znacie jakies sprawdzone kliniki w warszawie gdzie usuwaja laserowo pieprzyki?
bpx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 18:54   #199
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Czy ktoś z Was usuwał znamiona w Centrum Dermatologii Laserowej EPI-CENTRUM w Warszawie i może coś na ten temat napisać, polecić lub odradzić? Dowiedziałam się tylko, że jest tam dość drogo bo konsultacje to 100zl, a usunięcie znamiona metodą laserową lub przez chirurga od 150 do 350 zl w zależności od wielkości i ilości znamion...
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 20:20   #200
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Mischa86
Czy ktoś z Was usuwał znamiona w Centrum Dermatologii Laserowej EPI-CENTRUM w Warszawie i może coś na ten temat napisać, polecić lub odradzić? Dowiedziałam się tylko, że jest tam dość drogo bo konsultacje to 100zl, a usunięcie znamiona metodą laserową lub przez chirurga od 150 do 350 zl w zależności od wielkości i ilości znamion...
Ja bylam na konsultacjach w epi-centrum tylko ze w sprawie innej niz usuniecie pieprzyka... ale moge powiedziec ze maja fachowych i rzeczowych lekarzy(za konsultacje placilam 50 zl ale moze to zalezy od sprawy z jaka sie przychodzi). Jesli chcesz miec usuniety pieprzyk czy znamie chirurgicznie to mozna to zrobic za darmo wystarczy zapisac sie na wizyte do chirurga-onkologa do ktorego nie potrzebujesz skierowania. Po wycieciu masz badanie hisopatologiczne. Tylko nie wiem czy tak mozna usuwac "znamiona pieprzyki plaskie". Ja usuwalam w ten sposob swoj pieprzyk z brody i nie mam sladu.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:59   #201
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

aneczka dziękuję za odpowiedź oczywiście zależy mi, żeby zapłacić za to jak najmniej, ale na wizytę u takiego lekarza trzeba czekać miesiącami...pozatym raz usuwałam pieprzyk u chirurga za darmo. Najpierw czekałam miesiąc na wizytę u dermatologa, który łaskawie dał mi skierowanie na wycięcie (ten pieprzyk drażniłam, ale wydaje mi się że jeśli chciałabym usunąć go tylko ze względów estetycznych to nie dostałabym skierowania). Po usunięciu mam dość dużą bliznę, ale naszczęśćie jest to dość niewidoczne miejsce (na szyi, pod uchem). Dlatego mogę nawet zapłacić, aby blizna była najmniejsza, tym bardziej że pieprzyki są dość duże i mieszczą się na twarzy. Ale gwarancji czy blizna będzie czy nie nigdy nie ma...

Zastanawiam się jeszcze nad metodą kriochirugii...
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 09:10   #202
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja czekalam zaledwie tydzien i sladu na brodzie nie mam pewnie zalezy to poprostu od lekarza. jesli masz ochote to przeczytaj ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130668 zwracam uwage na posty Rosanna pozdrawiam
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:18   #203
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziewczyny jestem zbawiona
byłam u dwóch dermatologów, u chirurga i nic
aż w końcu dzisiaj przy okazji kolejnej wizyty u dermatologa (u całkowicie innej pani), zapytalam sie co i jak i ona mówi, że jakby sie przyczepić to to znamie nadaje się do usunięcia, ale na siłe nie trzeba. Powiedziała, że jak chcę to ona mi da skierowanie, kasa chorych za to zaplaci, a ona mi wpisze że mnie to swędziało (co zresztą jest prawdą)

swietna babka, jutro ide do chirurga i już mi nie odmówi
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:39   #204
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Sakti
Zdarza sie ze pieprzyki odrastaja ale tylko po laserze.Ja do takich przypadkow naleze.Po usonieciu laserowym , skubane odrosly tak wiec znowu doktorek zaatakowal je laserkiem i narazie spokoj z nimi))
Sakti mam pytanie dotyczące tego "odrastania". Po jakim czasie od usunięcia one sie znowu pojawiły? Jak to wygladało? to miejse po starym pieprzyku zaczeło ciemnieć czy jak I wygladaly jak wczesniej, jakbys z nimi nic nie robiła? poszlas usunąć znowu i co lekarz na to? kurcze, nastraszyl mnie lekarz ze one CZĘSTO pojawiają sie z powrotem I co?? tak je będę usówać do konca zycia ?
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:47   #205
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jeszcze pytanko do tych którzy juz usuneli znamiona. Jak dbaliście o ranki, najpierw maja pojawić sie strupki, trzeba to czyms smarować/przecierać w tym czasie?? chodzić z zaklejonymi plastrami czy bez. Zaklejać zeby ubranie nie zahaczało czy nie zaklejać zeby sie lepiej goiło? no i po odpadnięciu strupkow smarować? jesli tak to czym. piszcie kochani, porównamy co różni lekarze mówili. .
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:24   #206
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez magiolka
Sakti mam pytanie dotyczące tego "odrastania". Po jakim czasie od usunięcia one sie znowu pojawiły? Jak to wygladało? to miejse po starym pieprzyku zaczeło ciemnieć czy jak I wygladaly jak wczesniej, jakbys z nimi nic nie robiła? poszlas usunąć znowu i co lekarz na to? kurcze, nastraszyl mnie lekarz ze one CZĘSTO pojawiają sie z powrotem I co?? tak je będę usówać do konca zycia ?

Kochana nie martw sie na zapas...nie kazdemu one odrastaja.
U mnie po okolo 2 miesiacach pojawil sie jakby brazowy barwnik w miejscach usonietych pieprzykow.(przez zabiegiem one byly brazowe i wypukle) a jeden byl w kolorze skory i tez sie guleczka pojawila.Doktor znowu je usonal i jak narazie do dzis mam z nimi spokoj, a minely juz 2 miesiace od zabiegu.Jak cos Ci odrosnie to znowu to wypalisz...a pieprzyki nie bede odrastac w nieskonczonosc(mam nadzieje )
Ja tych strupkow nie przykrywalam i nie smarowalam niczym.Dopiero od trzech tygodni (jak sie dobrze zagoily )smaruje mascia na blizny Dermatix (dosc droga okolo 170 zl), ale mozna kupic napewno cos tanszego i rownie dobrego.

pozdrawiam
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:34   #207
Lajne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 43
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam,
Właśnie wróciłem z Epi-centrum w warszawie...i jestem po zabiegu usuniecia prawie płaskiego pieprzyka z policzka (5mm)

konsultacja wraz z badaniem = 100zł
Pani doktor bardzo miła, obejrzała i stwierdziła, że tylko skalpel...po 30min nerwów zdecydowałem się. O 16 leżałem już na fotelu zabiegowym, którym dowodził chirurg (nie plastyk, ale podobno b.doswiadczony w estetyce- miejmy nadzieje). Narysował mi na kartce jak wygląda moje znamie, nastepnie jak bedzie wygladała blizna, jak natnie itp.

Dostałem znieczulenie w policzek (lekkie ukłucie), poźniej zdezynfektował mi miejsce zabiegu i przystąpił do działania. Czułem dziwne ukłucia (jakby wbijał leciutko igiełke), poźniej po ruchac jego ręki doszedłem do wniosku, że coś wycina. Wycinka trwała max 5min (strach), nastepnie zaczął zakładać cieniutkie szwy (niebieska nić) średnio przyjemne no ale... jakoś przeżyłem poźniej troche opatrunków (z tego co widziałem to sporo krwi na nich była i na mojej twarzy też. po nastepnych 5min założył mi 2 plasterki i sobie leżałem. Praktycznie to wszystko, 20min zabiegu. Dostałem 2 próbki dobrej maści i zostałem zaproszony na zdjecie szwów za 7dni. Plasterki mam odkleić po ok 3dniach i mogę chodzić bez. Narazie w miare ładnie to wygląda, bardziej odpowiada mi plasterek (5mm) przesądzonony krwią, niż znamie . Nic nie boli, jestem 3h po zabiegu.

Zapomniałem dodać, miałem okazje zobaczyć wyciety pieprzyk, który wpływał w kubeczku z wodą, który zostaje wysłany do laboratorium Bardzo brzydki widok

Podsumowując
Konsultacja (niedokońca konieczna) 100zł
Chirurg 300zł (podobno twarz jest droższa)
Badanie histopatologiczne 80zł

Mam nadzieję, że pomogłem
Lajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 11:01   #208
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Lajne dzięki za ten post, bo interesowało mnie to centrum. Muszę przyznać, że trochę to kosztuje, ciekawa jestem jak będzie wyglądać blizna. Też chciałabym usunąć znamie z twarzy o średnicy 5mm.
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:03   #209
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

19 wrzesnia idę na usunięcie znamienia
jestem bardzo szczesliwa bede miala wycinane (chyba), w kazdym razie napewno nie laser.
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:09   #210
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam wszystkich!
Nie jestem nowy na tym wątku bo jak niektórzy zauważyli udzielałem sie już tutaj ]
Do magiolka: jak ja usuwalem swojego pieprzyka laserowym sposobem to wiadomo - najpierw znieczulenie, a potem laser, potem się (podobno) robi strupek, który odpada po kilku dniach, ale ja tylko nosiłem plaster na tym miejscu i codziennie go czymś smarowałem (jakąś maścią), a potem po tygodniu go zdjąłem i kupiłem inną maść na blizny, a apropo strupka, nie miałem go wcale ;] ja placilem ok 30 zl za masc pozdrowka pa
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.