czerwony pigment we włosach i problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 07:48   #1
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149

czerwony pigment we włosach i problem


Witam dziewczyny. Mam pewien problem. Otóż zachciało mi się mieć włosy jak Kasia Zielińska, tylko trochę ciemniejsze..... no i dostałam za swoje. Mam na głowie piękną ceglastą czerwień i wyglądam jakby Kasia Zielińska miała raka - absolutnie nie pasują mi czerwone odcienie. Nie mogę na siebie patrzeć. Wiem, że mogę wszystko pokryć ciemnym brązem i z głowy, ale z ciemnego koloru trudno zejść, więc nie chcę więc takich radykalnych kroków podejmować. Szamponetka w kolorze średniego brązu tylko lekko przyciemniła moją czerwoną głowę, do odcienia coś jakby mahoń. Nadal przebija czerwień.
Mam kilka opcji co z tym zrobić, ale nie wiem, która będzie najlepsza.
1. przeczekać, do nast, wizyty u fryzjera omijając szerokim łukiem lustra.
2. pokryć ciemnym brązem i potem się martwić
3. zastosować ściągacz koloru, elgon kupić Casting glossy blonds 801 i liczyć, że wyjdzie ładny średnio brązowy - czyli mój naturalny kolor włosów.
Co radzicie ?? Czerwonawe włosy nie pasują do mojej karnacji, chciałabym mieć na głowie znów średni odcień brązu lekko opalizujący na złoto. Co zrobić?? jakieś rady, sugestie??
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:54   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

A co masz pod tym kolorem? Swoje naturalne?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:18   #3
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

pod spodem mam farbowane włosy na ciemny blond Joanna naturia słodkie capuccinno . Swoje mam jasny brąz z 50% siwizny.

W zasadzie jaki odcień jest tego brązu trudno określić, szybko zaczęłam siwieć i farbuję już od hmm, 25 lat. Mam krótkie włosy, więc mogę szaleć z kolorami.

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:26
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 19:59   #4
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Kup szampon przeciwłupieżowy i szoruj, ta czerwień powinna się wypłukać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:05   #5
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Niekoniecznie..... Ja próbowałam się pozbyć przciwłupieżowym czerwieni i nic jej nie ruszyło.... Mi fryzjerka położyła na to farbę w zgaszonej rudości na to, taki karmel, na tym samym poziomie kolorystycznym czyli 8 i przykryło.

Rozumiem Twój ból, zastanawiałam się nad ogoleniem głowy
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:20   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

położ farbe lub toner zielonego koloru.
lub zrób pigmentacje farbą naturą samą na poziomie 7 (garnier color naturals np bo on ma zielony pigment)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 07:41   #7
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
położ farbe lub toner zielonego koloru.
lub zrób pigmentacje farbą naturą samą na poziomie 7 (garnier color naturals np bo on ma zielony pigment)
Dziękuję Ci za interesującą poradę, ale czy mogłabym prosić o jaśniejszą odpowiedz?? Nie jestem fryzjerem i nie do końca rozumiem Mam na to, co mam za głowie położyć farbę na poziomie 7 np garniera color naturals. Czy na poziomie 7 oznacza, że mam kupić np Garnier Color Naturals zaczynające się od cyfry 7 ?? W palcie kolorów tej farby, 7 to taki ciemnawy blond. http://www.kosmetykionline.pl/data/i...R_NATURALS.jpg czy o to chodzi ??

Będę serio wdzięczna za wyjaśnienia
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 18:22   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

7-średni blond. nie przyciemni Ci znacząco włosów ale zniweluje czerwień bo czerwień + zieleń = neutralny kolor, to samo dzieje się gdy uzywamuy fioletowej płukanki na wlosy żółte po rozjaśniaczu. przeciwne kolory sie neutralizują, a odicen 7 garniera ma zielony pigment więc powinien zgasic czerwień ale proponuje zrobić tym kolorem pigmentacje.
pigmentację robisz tak: nakładasz sam krem w tubki na włosy a po 20 min nakładasz na całość juz normalnie zmieszaną farbe z utleniaczem więc radzę kupić 2 farby tego odcienia.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:57   #9
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Dzięki za radę, jutro kupię tę farbę

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:59
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:20   #10
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

fryz5 jesteś WIELKA zrobiłam, jak radziłaś i opiszę efekty, może komuś się przyda. Po zapigmentowaniu i nałożeniu farby jaką proponowałaś, mam na głowie coś pomiędzy mleczną a gorzką czekoladą. Na końcach złapało ciemniej (tam włosy miałam dekoloryzowane kilka m-cy temu do pasemek jasno blond) na reszcie jaśniej. Włosy lekko, w ostrym słońcu (na tyle, na ile ostre słońce może być w listopadzie) opalizują czerwienią ale NIE są już czerwone, tylko brązowe. Wyglądam dużo lepiej.
Odstawiam szampon przeciwłupierzowy, wracam do olejowania, dodatkowo będę stosować odżywkę bez silikonów i do końca roku łykać suplementy na włosy. W końcu, w przeciągu 10 dni moje włosy przeszły 2 pigmentacje i 3 koloryzacje. Cieszę się, że nadal mam je na głowie.
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:48   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

no widzisz bo ja wiem co piszę polecam sie na przyszłość kochana ;* i nie wielka, a wielki ) bo facetem jestem akurat tak sie składa (tak wiem, mało nas tutaj) powodzenia! kolor będzie sie wypłukiwal to normalne, kładź same natury w celu odświeżania go, ale to jeszcze czas...na razie zobaczysz jak ten sie utrzyma
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 10:38   #12
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

do głowy by mi nie przyszło, że rady na temat koloryzacji, będę otrzymywać od faceta toż to o wielki świat prawie się otarłam. Dziękuję Ci serdecznie, jesteś jak Leszek Czajka i Robert Kupisz razem wzięci
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:26   #13
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

oh daj spokój ;* chociaż cos tam może mamy wspólnego bo tez miałem do czynienia ze znanymi osobami, ale to juz offtop ^^

w każdym razie życzę powodzenia w utrzymaniu brązu!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:54   #14
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Cześć tak patrzę na ten temacik i widzę, że mam podobny problem otóż ok 4 tyg. temu poszłam do fryzjera z zamiarem przefarbowania czarno/ciemno brązowych włosów na jasniejsze. Nie wiem co strzeliło mi do głowy, wpadłam na pomysł , żeby moją głowę pokryła czerwień (!) , Pani fryzjerka doradziła mi czerwień z przechodzącymi gdzieniegdzie pasemkami brązowymi. Wykonała dekoloryzjacje po której włosy wyglądały tak: odrosty jajecznica przechodzące w rude po brąz na końcówkach. Nastepnie fryzjerka nałożyła mi czerwień i brąz, a w efekcie wygladało to tak: nierównomiernie pokryte włosy rudo - czerwono- brązowe (!!). Z salonu wyszłam bardzo niezadowolona .. chcialam śliczną malinową czerwień a tu coś takiego ;( z rozpaczy i bezradności pobiegłam od razu do sklepu sama nie wiedziałam co zrobić kupiłam rozjaśniacz i dwie farby ze sklepu fryzjerskiego firmy Subrina w odcieniach czerwieni , które ze sobą zmieszałam. Po wykonaniu dekoloryzjacji włosy były rude, a po nałożeniu farby osiągnęły odcień czerwieni oczywiście bardzo jasnej na odrostach i ciemnej wpadającej w brąz czerwieni na końcówkach. Pochodziłam tak kilka dni po czym doszłam do wniosku , że ten kolor zupełnie mi nie pasuje..Totalna głupota .. Znowu pobiegłam do sklepu i zakupiłam farbę Loreal Creme gloss Mroźne trufle. Pofarbowałam nią włosy i troszkę mi ulżyło, bo na mojej głowie pojawił się brąz chociaż dużo ciemniejszy niż na opakowaniu.. Teraz farba się zmywa i strasznie przebijają czerwono- rude włosy. Nie wiem co zrobić teraz, bo chce przejść do blondu nie wiem czy przez pasemka czy farbę... Ewentualnie poczekam jeszcze miesiąc, żeby włosy się zregenerowały i odpoczeły, a przy tym farba się trochę wypłucze. Może zrobić balejaż z 2 kolorów :jeden rozjaśnić do blondu, a drugi pofarbować na jasny brąz?? Byłby to balejaż blond+ jasny brąz , czy na jeden kolor pofarbować hm..ale myślę, że pierwsza opcja byłaby lepsza bo dojście do blondu bez rozjaśniacza się nie obędzie niestety. Aha żeby było jasne bardzo staram się dbać o włosy używam specjalnych odżywek Reginol, wax, suboradin, jedwab biosilk oraz piję pokrzywę. Ostatnio nie prostuje i jak najmniej suszę włosy . Wiem , że moje włosy przeszły wiele ,ale chciałabym osiągnąć kolor, w którym czuję się dobrze . Chodzi mi o blond , bo ostatnie 2 lata takowy nosiłam, a na wakacjach w celu odmiany i znudzenia pofarbowałam na bardzo ciemny brąz wpadający w czarny. Tylko, że w lecie lepiej się w nim czułam wiadomo opaleznizna itd, a teraz wydaje mi się za ciemny i mimo wszystko uważam, że lepiej mi w blondzie Czekam na porady i dziękuje
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:27   #15
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

balejaz moim zdaniem odpada, tandetny to raz a dwa niszczy włosy.
oczywiście ze obejdzie się bez rozjasniacza i od tego trzeba było zacząć! teraz podejrzewam ze wlosy są zniszczone juz i szkoda je ruszac.
więc chcesz blond? powiem tak, jest to mozliwe, ale ciężkie, wymaga od Ciebie cierpliwości i na pewno nie idź do fryzjera! kup dekoloryzator z renee blanche , nałóz go 2-3 razy pod rząd (zależnie od tego jakiej dlugości masz włosy) po dekoloryzacji umyj porządnie kilkakrotnie specjalnym szamponem zmieniającym ph , usuwającym ta cała chemie z włosów, zrób włoskom kąpiel rozjasniającą i położ na koniec farbe w wybranym przez Ciebie odcieniu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:45   #16
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Ale jak 2-3 razy użyć dekoloryzatora? Czyli będę musiała zrobić to w odstępach czasowych a jak ja się pokażę na ulicy , bo napewno włosy bez farby po dekoloryzatorze będą nie za ciekawe.. Boję się już sama robić coś z włosami, żeby ich dodatkowo nie niszczyć jak coś pójdzie nie tak Ale szkoda mi również ponad 100zł zostawiać u fryzjera, a też nie mam gwarancji , że włosy będą takie jak chce;/ nie wiem co robić
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:43   #17
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

za 100zł fryzjer polozy Ci rozjasniacz i spali Ci wlosy, a ja Ci daje gwarancje ze dekoloryzatorem nie zniszczysz ich wcale. 2-3 rayz pod rząd, mam na mysli to ze od razu, zmywasz i kładziesz znowu. potem musisz odpowiednim szamponem umyc włosy aby nie ściemniały.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:42   #18
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Aha chodzi Ci o to, że od razu 3 razy w tym samym czasie nałożyć umyć nałożyć umyć itd. pod rząd aaa no właśnie masz racje dam ze 140 zł u fryzjera (ostatnio sobie Pani tyle zarzyczyła) i moje włosy pewnie będą nierównomiernie pokryte albo żółte, a do tego zniszczone konkretnie.. Dziękuje Ci bardzo za rade. A gdzie mogę kupić ten dekoloryzator przez internet i orientujesz się może ile kosztuje? i jeszcze jakbyś mógł polecić mi ten szampon o którym mówisz, bo nie wiem kompletnie jaka to ma być firma itd . Jeszcze raz dzięki za rady
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:05   #19
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

http://elgon.pl/sklep/neutralizer-sh...gach-p-91.html

ten szampon

http://www.ktpi.pl/p/pl/chak07/chant...ow+2x100g.html

i np ten dekoloryzator, on akurat tańszy jest. renee balnche koło 40zl taka sama pojemność ale działanie nieco lepsze

http://allegro.pl/dekoloryzator-rene...939604258.html

osobiście wole renee blanche nie zawodł mnie nigdy.
możesz go dostac na pro-sprzęt tez.

generalnie mozesz rozejrzeć się po hurtowniach fryzjerskich w Twoim mieście może mają takie produkty
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 15:27   #20
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Wole ten lepszy renee blanche a co do tego szamponu może znasz jakieś tańsze? Ale w sumie w ostateczności mogę kupić i ten.. No więc zamówie produkty farbę i do dzieła a efektach napiszę fryz5 dzięki wielkie za rady!!
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:09   #21
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

wiesz, sam nie uzywalem tego szamponu ale dziewczyny mówią ze po nim nie ciemnieją.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:56   #22
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

no no rozumiem tylko szkoda, że nie znasz troszkę tańszego i równie dobrego szamponu
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:28   #23
li_nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Ja miałam ten sam problem: niechciany czarny, potem czerwone refleksy, itd. Nie będę opisywać całej historii bo jest długa, ale zakończenie jest takie, że znalazłam kolor który jest naprawdę chłodny i w dodatku tani. Oczywiście dopóki nie zacznie się spłukiwać, wtedy od razu się ociepla. Chodzi o Artego, do kupienia w sklepie fryzjerskim, żeby mieć włosy na poziomie średni brąz kupują kolor 6 czyli ciemny blond. Oczywiście odcień popielaty. Tylko trzeba uważać, żeby nie przetrzymać, bo może wyjść naprawdę ciemny. Oni mają taką super chłodną linię, najlepiej zapytać sprzedawczyni. Wcześniej miałam Majirel 5.71 i niestety nie dawał rady. W dodatku tubka 150 ml kosztuje chyba koło 25 zł i jest na 3 razy !
li_nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:25   #24
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Pytanie do fryz5

A może być taki szampon:

http://allegro.pl/szampon-do-mycia-w...943724412.html ??
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 15:11   #25
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

tak, co prawda nie znam tej firmy, ale jest kwasny więc będzie dobry.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 15:30   #26
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Dzieki fryz5 ;* Zamówię ten, bo zamówilam dekoloryzator, farbę, jeszcze mam w planie kupic rozjaśniacz CONTRA ponoć jasne włosy wychodzą w razie jakby mi farba blond nie złapała.. A na szampon brakło by mi funduszy. A farba Wella Koleston special 12/89 - dziewczyny pisały na forum, że 12 najbardziej rozjaśniają Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie gdzieś za 1-2 tyg. mam zamiar robić tą rewolucję na głowie
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:37   #27
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

ok! czekam zatem na efekty powodzenia!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:51   #28
zuzaka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Do Fryz5!!!
Proszę zajmij się moimi włosami. Jeżeli pracujesz blisko mnie to może mogłabym skorzystać z Twoich usług
Długo farbowałam włosy na ciemną czekoladę topchic goldwell a potem miałam na to elumen nakładany w podobnym kolorze żeby włosy się świeciły od jakiegoś czasu korciło mnie żeby ten kolor rozjaśnić chciałam taki naturalny zimny jasny brązowy taki jak ma Marina Łuczenko na tym zdjęciu co to za kolor???!?http://www.pudelek.pl/artykul/37596/...deo_z_imprezy/ to ta w białej bluzce i czarnych getrach
http://www.pudelek.pl/artykul/36962/...re_za_granica/
Fryzjerka rozjaśniła mi włosy i nałożyła na to chyba topchic goldwell 6SB.
Włosy są brązowo-miedziane z rudym pigmentem ochyda źle się czuje proszę napisz jaki może mieć kolor Marina bo ten bardzo mi się podoba.
Mogą być profesjonalne kosmetyki do włosów .
\Bardzo proszę o pomoc bardzo
zuzaka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:12   #29
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

Cytat:
Napisane przez zuzaka55 Pokaż wiadomość
Do Fryz5!!!
Proszę zajmij się moimi włosami. Jeżeli pracujesz blisko mnie to może mogłabym skorzystać z Twoich usług
Długo farbowałam włosy na ciemną czekoladę topchic goldwell a potem miałam na to elumen nakładany w podobnym kolorze żeby włosy się świeciły od jakiegoś czasu korciło mnie żeby ten kolor rozjaśnić chciałam taki naturalny zimny jasny brązowy taki jak ma Marina Łuczenko na tym zdjęciu co to za kolor???!?http://www.pudelek.pl/artykul/37596/...deo_z_imprezy/ to ta w białej bluzce i czarnych getrach
http://www.pudelek.pl/artykul/36962/...re_za_granica/
Fryzjerka rozjaśniła mi włosy i nałożyła na to chyba topchic goldwell 6SB.
Włosy są brązowo-miedziane z rudym pigmentem ochyda źle się czuje proszę napisz jaki może mieć kolor Marina bo ten bardzo mi się podoba.
Mogą być profesjonalne kosmetyki do włosów .
\Bardzo proszę o pomoc bardzo
jeżeli masz rude to kładź popiel, czyli niebieski, moze pobaw się mixami niebieskimi. jest watek o chłodnych brązach i uważam że tam Ci dziewczyny pomogą one się bardziej znają na tonowaniu mixami ode mnie powiem tylko tyle, to musi byc niebieski kolor zeby zgasił rudość.

btw, ja nie pracuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:04   #30
daisy333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: czerwony pigment we włosach i problem

2 tyg temu miałam dekoloryzacje z czarnych włosów na brąz zastanwiam się jaki odcień majiler nałożyć, by były piekne jasno brązowe , kasztanowe cos w tym odcieniu. Chce to zrobic z pomoca kolezanki w domu. Prosze o rady!!!!!
daisy333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 23:11:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.