Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 13:45   #2851
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42147439]Uwazam, ze wazysz bardzo malo jak na swoj wzrost. Tym bardziej, ze jestes dorosla. 47 kilogramow to moim zdaniem bylaby juz niedowaga wedlug wizazowych standardow .
Ja na wage takiej uwagi nie zwracam. Mam dosc dziwne cialo. Potrafie wazyc dobre pare kilo wiecej, niz osoby, ktore nosza o rozmiar czy nawet dwa wieksze ubrania ode mnie (porownywalna budowa i wzrost).

Fajnie, ze cwiczysz. Zazdraszczam . [/QUOTE]

Wiesz, ja nie mam pojęcia jak to jest, ale u mnie pierwsze co tyje to uda. Mam naprawdę wielkie "udziska" w porównaniu do całego ciała. Czasem mam spodnie za luźne w biodrach, ale są dobre w udach, także wiesz. Jak ważyłam wspomniane 47 kg to miałam naprawdę ładne nogi i nie wstydziłam się ich pokazać. A teraz to jakoś nie bardzo. Ćwiczę bo inaczej moje nogi wyglądałyby jeszcze gorzej


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42149679]A propos - nadmiar białka w diecie przyspiesza starzenie się organizmu. Z cukrem prostym jest podobnie. Przy każdej kostce czekolady albo gałce lodów z Cukierni Sowa (polecam krówkowe ) mówię sobie jednak, że cukier to paliwo dla mózgu[/QUOTE]

Właśnie wygenerowałaś tzw. pilną potrzebę u mnie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:52   #2852
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Soso- biegam po lesie, więc jest bardzo przyjemnie. Dodatkowym atutem są tabuny komarów. Już one nie pozwalają mi nawet na sekundę się zatrzymać. Biegam po tym lesie jak szalona


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Damon mamy ten gust zywieniowy, w sensie tego co nam smakuje, zwłaszcza kabanosy
Z tym, ze ja dodałabym od siebie jeszcze ziemniaki w kazdej postaci
A najbardziej kocham frytki z KFC!!! Taki duży kubełek grubaśnych frytoli

Iliosku, jesteś tu?
Gdzie te nalepki na Iphona kupowałaś, bo zapomniałam
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:09   #2853
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A najbardziej kocham frytki z KFC!!! Taki duży kubełek grubaśnych frytoli

Kubełek frytek też bym zjadła
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:19   #2854
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42149741]Mieso akurat niekoniecznie chude; bylo wczesniej przeze mnie smazone w marynacie mojego pomyslu (sos sojowy, oliwa z pestek winogron, curry, slodka papryka, sezam). Bylby ze mnie swietny miesny kucharz . [/QUOTE]
Brzmi smakowicie Moim zdaniem i tak to dużo lepsze niż opychanie się ciasteczkami, czipsami itd.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42149741]Z czekolada to tez ciekawa historia. Praktycznie wszystkie marketowe czekolady to jeden wielki syf. Dla przykladu sklad Milki: cukier, tłuszcz roślinny, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku, serwatka w proszku, pasta z orzechów laskowych, emulgatory (lecytyna sojowa), aromat. Lindt troche lepszy, ale dalej bez szalu: cukier, masa kakaowa 47%, masło kakaowe, mleko w proszku, aromat wasabi, aromat waniliowy, lecytyna sojowa.
Dopiero ucze sie normalnie odzywiac, wiec myslalam, ze to normalne sklady. Myslalam tak do momentu jak mnie przemila wizazanka, z ktora plotkuje na PW nie oswiecila. Pisala o czekoladach z Manufaktury Czekolady. Pierwszy lepszy sklad: ziarno kakao z Dominikany [70%], cukier trzcinowy, żurawina.

Jest roznica, nie? [/QUOTE]
OMG totalna
Muszę sprawdzić skład mojej ulubionej czekolady "Jedynej" Wedla, bo tylko tę jadam. Swoją drogą dzięki za info o Manufakturze Czekolady pewnie sobie coś zamówię, gdy miną upały.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42149741]Ja tez zdrowotnie. Niemniej mam nadzieje, ze tez schudne, bo sie sprosiakowalam chorujac. Odchudzam sie wiec drastycznie biorac pod uwage moje wczesniejsze odzywianie. Z moich zwyczajowych 3500-4000 kcal spadlam na okolo 1800 kcal. Roznica ogromna, dlatego wciaz czuje jakbym glodowala.[/QUOTE]
Będzie dobrze dasz radę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:23   #2855
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

jamestown z tą czekoladą to prawda, warto przyjrzeć się składom, ale dostałam w prezencie kilka czekolad z manufaktury czekolady i prawdę mówiąc wolę lindta Ogólnie mam to szczęście, że uwielbiam i najbardziej smakuje mi tzw. zdrowa żywność, im mniej przetworzona tym lepiej, nie piję zadnej coli, ani nic w tym stylu, głównie wodę mineralną. Jem warzywa, owoce, duzo ryb, mało mięsa, dobre gatunkowo sery, mało słodyczy (głównie lody i czekoladę), raz na ruski rok chipsy, hamburgera z McDonalda jadłam pierwszy raz dwa lata temu (a i to nie całego, taka to ohyda) ale dopiero jak zaczęłam ćwiczyć (głównie biegać) odkryłam, że nic tak nie upiększa ciała jak ruch. Niestety
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:36   #2856
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Kubełek frytek też bym zjadła
Ja frytki z McDonald's wole. Sa ciensze i bardziej mi smakuja.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Brzmi smakowicie Moim zdaniem i tak to dużo lepsze niż opychanie się ciasteczkami, czipsami itd.
Dzis ma obiad bede miec mieso w marynacie herbacianej (Earl-Grey) . Cos czuje, ze mnie fantazja tym razem za bardzo poniosla, ale zobaczymy .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
OMG totalna
Muszę sprawdzić skład mojej ulubionej czekolady "Jedynej" Wedla, bo tylko tę jadam. Swoją drogą dzięki za info o Manufakturze Czekolady pewnie sobie coś zamówię, gdy miną upały.
Wedel jak Milka: cukier, miazga kakaowa, kakao niskotłuszczowe, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, E476), sól, aromat. Wizazanka, ktora mnie oswiecila pisala, ze ta czekolada z Manufaktury jest bogatsza w smaku. Pisala, ze kilka kostek jej wystarcza i nie ma nawet ochote wszamac calej.

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze te czekolady stacjonarnie dostepne sa w Five O'Clock.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Będzie dobrze dasz radę
Mam nadzieje. Od idealnego ciala dzieli mnie okolo 7 kilogramow, co wydaje mi sie obecnie przepascia nie do pokonania.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
jamestown z tą czekoladą to prawda, warto przyjrzeć się składom, ale dostałam w prezencie kilka czekolad z manufaktury czekolady i prawdę mówiąc wolę lindta Ogólnie mam to szczęście, że uwielbiam i najbardziej smakuje mi tzw. zdrowa żywność, im mniej przetworzona tym lepiej, nie piję zadnej coli, ani nic w tym stylu, głównie wodę mineralną. Jem warzywa, owoce, duzo ryb, mało mięsa, dobre gatunkowo sery, mało słodyczy (głównie lody i czekoladę), raz na ruski rok chipsy, hamburgera z McDonalda jadłam pierwszy raz dwa lata temu (a i to nie całego, taka to ohyda) ale dopiero jak zaczęłam ćwiczyć (głównie biegać) odkryłam, że nic tak nie upiększa ciała jak ruch. Niestety
Ja teraz powoli przestawiam sie na zdrowsze jedzenie. Cole pije raz badz dwa w tygodniu, a nie 4 razy dziennie jak wczesniej. Nie lubie wod mineralnych, bo smierdza i sa niedobre. Te wszystkie Zywce, Arctici, Krople Beskidu mi nie smakuja. Znalazlam w koncu taka, ktora jestem w stanie zniesc. Wlasnie popijam .

Ostatnio czytalam wypowiedz jakies moderatorki, ze 70-80% staran o piekne cialo lezy w diecie. Reszta to ruch. Na razie wzielam sie za diete. Zreszta, pomiajajac, ze nie chce, to cwiczyc i tak za bardzo nie moge z powodu zdrowia.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-08-07 o 14:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:50   #2857
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Muszę to napisać, sorry: nigdy nie zjadłam hamburgera, ani w Mc. ani w Odc ani w żadnym takim
Za to jadlam kiedyś hot doga, i to nie raz, a chyba ze trzy razy... W ikei. Ale już byłam dobrze po 30stce.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 14:53   #2858
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, każde frytki są dobre
Właśnie na FB widzę, że Burger King oferuje deser lodowy z Oreo
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:00   #2859
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42147439]
Czytalam ostatnio jakies brytyjskie badania, w ktorym napisali, ze jedzenie sniadan nie jest wazne dla metabolizmu. Tak samo czytalam badania, w ktorych okazalo sie, ze "przykazanie" o 5 posilkach dziennie to mit i z przyspieszeniem metabolizmu nic wspolnego nie ma.

Co do koktajli to nie wolisz sie zapchac czyms bardziej naturalnym? Ja ponad rok temu odstawilam wszystko, co jest pakowane w torebke, bo to najgorszy syf. Nie jem zadnych zupek z proszku, sosow. Kostki rosolowej nawet kijem nie dotkne . Dwa razy zjadlam u kogos zupe, ktora byla mieszanina normalnej zupy i zupy z torebki. Myslalam, ze umre - tak mnie brzuch bolal.

edit: swiat sie konczy.

edit2: swietne promo, jesli komus kolorystycznie pasi.[/QUOTE]
Wiesz co, ja generalnie sceptycznie podchodzę do różnych diet i nowych "objawień" żywieniowych, ale akurat śniadanie rano i w miarę regularne posiłki (4-5) to coś, co autentycznie się u mnie sprawdziło. Ja mam straszne tendencje do tycia, normalne w miarę jedzenie (chleb w niewielkich ilościach czy jakaś mała słodkość w ciągu dnia) i momentalnie tyję. W zasadzie całe życie jestem na dietach, choć większość z nich to po prostu próba zmiany nawyków żywieniowych, ale bywało, że robiłam sobie głodówki i waga nic nie spadała. Jak jem więcej (zdrowo rzecz jasna), ale regularnie, to potrafię schudnąć, wolno, ale zawsze.

Ps. Premierówna naprawdę ma inwencję - zamiana kolorów pomiędzy górą a dołem i rzeczywiście - niespodziewany i całkiem nowy efekt
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja przestałam jeść słodycze i czipsy, ograniczyłam syfy i schudłam 12kg ale pije właśnie koktajle odżywcze 2x dziennie.Bez słodyczy to ja mogę żyć ale słone przekąski są moją zgubą;/ niestety. No i pieczywo jem z 2 razy w tygodniu(jedną bułkę), a kiedyś potrafiłam zjeść 6 kanapek na śniadanie i jeszcze zdarzyło się tyle samo na kolacje

James - też dużo jadałam ale cała pizza z pizzy hut to jest coś :P
U mnie odstawienie słodyczy, chleba i chipsów wstrzymuje tylko wzrost wagi, do schudnięcia potrzeba większych restrykcji .

Ale fakt, całej pizzy bym nie wciągnęła, choć wyglądam, jakbym pożerała ze 3 na śniadanie .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42149679]W temacie diet poniekąd - mój ojciec się przerzucił na dietę Kwaśniewskiego ze względu na cukrzycę (no, powiedzmy, że to dieta Kwasniewskiego, bo tam wprowadził jakieś różne modyfikacje) i w pół roku schudł ok. 30 kilogramów.

A propos - nadmiar białka w diecie przyspiesza starzenie się organizmu. Z cukrem prostym jest podobnie. Przy każdej kostce czekolady albo gałce lodów z Cukierni Sowa (polecam krówkowe ) mówię sobie jednak, że cukier to paliwo dla mózgu[/QUOTE]
Ale wynik! Zazdroszczę, w sam raz dla mnie taki spadek wagi .

A z białkiem się zgodzę. Jakiś czas temu byłam na diecie Dukana, opartej na proteinach właśnie. Schudłam 10 kg w 1,5 miesiąca, czyli jak na mnie nieźle, bo na mnie prawie żadna dieta nie działa. Za to cera mi się masakrycznie pogorszyła i do dziś mam na policzku ślady po tej diecie. W ogóle cera mi się jakaś dziwnie odwodniona wtedy zrobiła. No to dietę zarzuciłam. Generalnie każdy wie o szkodliwości tej diety, więc uprzedzam, gdyby ktoś chciał mnie uświadamiać, że mam tego świadomość . No i w żadnym razie nie będę tej diety promować czy polecać.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nie mam pojęcia jak to jest, ale u mnie pierwsze co tyje to uda. Mam naprawdę wielkie "udziska" w porównaniu do całego ciała. Czasem mam spodnie za luźne w biodrach, ale są dobre w udach, także wiesz. Jak ważyłam wspomniane 47 kg to miałam naprawdę ładne nogi i nie wstydziłam się ich pokazać. A teraz to jakoś nie bardzo. Ćwiczę bo inaczej moje nogi wyglądałyby jeszcze gorzej
Ja też mam grube uda i w ogóle nogi, i one właśnie tyją najszybciej. No i oczywiście jak się odchudzam, to cycki najszybciej "lecą" - co za wredne życie .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
jamestown z tą czekoladą to prawda, warto przyjrzeć się składom, ale dostałam w prezencie kilka czekolad z manufaktury czekolady i prawdę mówiąc wolę lindta Ogólnie mam to szczęście, że uwielbiam i najbardziej smakuje mi tzw. zdrowa żywność, im mniej przetworzona tym lepiej, nie piję zadnej coli, ani nic w tym stylu, głównie wodę mineralną. Jem warzywa, owoce, duzo ryb, mało mięsa, dobre gatunkowo sery, mało słodyczy (głównie lody i czekoladę), raz na ruski rok chipsy, hamburgera z McDonalda jadłam pierwszy raz dwa lata temu (a i to nie całego, taka to ohyda) ale dopiero jak zaczęłam ćwiczyć (głównie biegać) odkryłam, że nic tak nie upiększa ciała jak ruch. Niestety
No właśnie, ruch to klucz do sukcesu. Niby powszechnie znana prawda, ale ja tak nie lubię aktywności fizycznej (no może poza spacerami, nawet szybkim marszem, pod warunkiem, że po płaskim ).

Co do żywienia i picia, to jedyny u mnie plus, że najbardziej lubię niegazowaną wodę mineralną, a coli czy pepsi nie pijam prawie wcale, czasem tylko nestea tropikalną albo sok ananasowy. No i ryby lubię. Prawie tak samo jak placki ziemniaczane czy frytki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:16   #2860
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Muszę to napisać, sorry: nigdy nie zjadłam hamburgera, ani w Mc. ani w Odc ani w żadnym takim
Za to jadlam kiedyś hot doga, i to nie raz, a chyba ze trzy razy... W ikei. Ale już byłam dobrze po 30stce.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Da sie żyć Hotdogów tez nie jadam, zjadłam w PRadze (bo niby kultowe) i na Islandii (bo tez kultowe) Generalnie wolę ideę slow food

James ja pijam wyłącznie Nałęczowiankę, gazowaną w dodatku

OlaM placki ziemniaczane to moja miłość, ale staram sie rzadko jeść. Niemniej - mogłabym codziennie

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-08-07 o 15:17
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:28   #2861
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42151658]Dzis ma obiad bede miec mieso w marynacie herbacianej (Earl-Grey) . Cos czuje, ze mnie fantazja tym razem za bardzo poniosla, ale zobaczymy .[/QUOTE]
Nieźle się zapowiada, daj znać jak wrażenia po obiedzie.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42151658]Wedel jak Milka: cukier, miazga kakaowa, kakao niskotłuszczowe, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, E476), sól, aromat. Wizazanka, ktora mnie oswiecila pisala, ze ta czekolada z Manufaktury jest bogatsza w smaku. Pisala, ze kilka kostek jej wystarcza i nie ma nawet ochote wszamac calej.

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze te czekolady stacjonarnie dostepne sa w Five O'Clock.[/QUOTE]
Dzięki Czyli moja Jedyna też syfiasta szkoda.
Za to te sklepy Five O'Clock mam w miarę blisko siebie, więc na pewno przy najbliższej okazji skuszę się na tę czekoladę

A co do ruchu to na pewno ćwiczenia pięknie modelują sylwetkę, jednak samo poruszanie się na piechotę + komunikacja miejska (nie samochodem), chodzenie po schodach itd. też może pomóc - np. tym, którzy nie przepadają za typowym sportem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 15:35   #2862
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

OlaM placki ziemniaczane to moja miłość, ale staram sie rzadko jeść. Niemniej - mogłabym codziennie
Też jem nie za często, bo samej mi się robić nie chce, a i mamcia, którą czasem molestuję, żeby mi zrobiła, nie lubi stać przy patelni i smażyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:54   #2863
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nieźle się zapowiada, daj znać jak wrażenia po obiedzie.
Wyszlo super. Zapach herbaciany, smak bardzo dymny, gorzki a zarazem slodki. Jesli chcesz przepis to chetnie sie podziele .
Nieskromnie powiem, ze do miesiwa mam niebywala inwencje i talent. Chcialabym miec wlasna knajpe, w ktorej krolowaloby mieso, czekoladowe babeczki, szarlotka i ciasto z dodatkiem alkoholu, moje owocowe koktajle, whisky, wino i Dr Pepper.
Steki, kurczaki z chrupiaca skora, mieso z whisky, mieso z piwem, mieso z winem, na ostro, na slodko....
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:26   #2864
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie wiem ile chcesz wydać, ale ja, tzn. TŻ bardzo lubi nosić, a ja lubię prać i prasować Bossowe easy ironki, te z gładkiej bawełny, nie fakturowane. dobrze się piorą, prasowanie to marzenie, no i nie spierają się na szmaty po kilku praniach, co bardzo cenię, biorąc po uwagę, że TŻ dzień w dzień chodzi w koszulach i przemiał mamy niezły.
Dziękuję Ceny jednak faktycznie dość wysokie Chyba padnie na Vistulę

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość

Właśnie wygenerowałaś tzw. pilną potrzebę u mnie
Smacznego!

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też jem nie za często, bo samej mi się robić nie chce, a i mamcia, którą czasem molestuję, żeby mi zrobiła, nie lubi stać przy patelni i smażyć .
Ja chyba ze 2 razy w życiu zjadłam ziemniaczane placory i mi nie smakowały. I jeszcze wyglądają jak taka szara breja Czytałam gdzieś, że po usmażeniu tracą też znaczną wartość odżywczą.
Za to zwykłe naleśniki czy placki z jabłuszkiem bardzo lubię
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:30   #2865
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A najbardziej kocham frytki z KFC!!! Taki duży kubełek grubaśnych frytoli
Daaaaamon, no nie wierzę! Tez kocham frytki KFC własnie w kubełku
Gust nam się pokrywa idealnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:31   #2866
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Hej dziewczyny ! Czy w Sephorze są jeszcze jakieś wyprzedaże ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:03   #2867
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42152866]Wyszlo super. Zapach herbaciany, smak bardzo dymny, gorzki a zarazem slodki. Jesli chcesz przepis to chetnie sie podziele .
Nieskromnie powiem, ze do miesiwa mam niebywala inwencje i talent. Chcialabym miec wlasna knajpe, w ktorej krolowaloby mieso, czekoladowe babeczki, szarlotka i ciasto z dodatkiem alkoholu, moje owocowe koktajle, whisky, wino i Dr Pepper.
Steki, kurczaki z chrupiaca skora, mieso z whisky, mieso z piwem, mieso z winem, na ostro, na slodko.... [/QUOTE]
Super! Wierzę, że miałabyś najlepszą knajpkę z mięsem
Daj przepis (tzn. poproszę) może z pomocą TZta uda mi się coś upichcić (bo to on w naszym domu przyrządza mięso).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:20   #2868
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42153316]Dziękuję Ceny jednak faktycznie dość wysokie Chyba padnie na Vistulę[/quote]Porównaj ceny, bo jak się trafi to można te bossy kupić za 199 czy 249zł, a vistula ma chyba koszule w podobnej cenie, prawda? Nie pamiętam, bo rzadko tam kupujemy, ale kiedys na pewno płaciliśmy u nich koło 3 stów za koszulę.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:48   #2869
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Soso
Iliosku, jesteś tu?
Gdzie te nalepki na Iphona kupowałaś, bo zapomniałam
Ja nie Ilios ale chodzi chyba o stronę decalgirl
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 18:06   #2870
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też mam grube uda i w ogóle nogi, i one właśnie tyją najszybciej. No i oczywiście jak się odchudzam, to cycki najszybciej "lecą" - co za wredne życie .
U mnie też nogi tyją jako pierwsze, a do tego pojawiają się tzw. boczki. I o ile te ostatnie mogę zgubić, to odnóża mam zawsze niezgrabne i zwaliste, nawet gdy wagę mam niewysoką. Za to biust nie "leci" mi mocno wraz z wagą, mimo iż chciałabym tam zgubić kilka cm

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42152866]Nieskromnie powiem, ze do miesiwa mam niebywala inwencje i talent. Chcialabym miec wlasna knajpe, w ktorej krolowaloby mieso[/QUOTE]
Byłabym stałą klientką, bo czego jak czego, ale mięsa nie umiem sobie w zaden sposób odmówić
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 18:52   #2871
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Super! Wierzę, że miałabyś najlepszą knajpkę z mięsem
Daj przepis (tzn. poproszę) może z pomocą TZta uda mi się coś upichcić (bo to on w naszym domu przyrządza mięso).
Wlasnie zjadlam jajecznice z czterech jaj z siemieniem lnanym. Kurde, jak nie bede miala niedlugo pieknych pukli to sie wkurze .

Mieso, ktorego uzylam bylo wieprzowe i takie rowniez Tobie polecam. Kurczak jest zbyt mdly w smaku, natomiast wolowina ma smak juz za bogaty. Herbata, ktorej uzylam to Earl Grey kupiony w Czas na herbate. Do picia niezbyt dobra, bo naprawde mocna i gorzka.
Umylam mieso. Nastepnie wzielam mala miseczke i nasypalam do niej herbaty. Zrobilam prawdziwego "mozgotrzepa". Wsypalam okolo dwoch lyzek (nie lyzeczek) herbaty. Zalalam wrzatkiem. Wsypalam okolo polowy plaskiej lyzeczki cukru trzcinowego. Przykrylam. Wystudzilam. Wrzucilam mieso. Fusow nie wyjmowalam. Wlozylam do lodowki na jeden dzien (moje mieso stalo w lodowce okolo 30 godzin). Po tym czasie mieso bedziesz miala juz lekko pachnace i brazowawe (kolor da herbata). Wyjelam okragle naczynie zaroodporne. Przelozylam do niego mieso. Wrzucilam kulke i liscia. Posolilam z jednej strony, bardzo delikatnie popieprzylam. Wlalam z 5 lyzek herbaty, w ktorej moczylo sie mieso. Wstawilam na okolo 170 stopni. Po jakims czasie wyjelam, obrocilam mieso i wstawilam znow do piekarnika (caly czas pieklo sie pod przykryciem). Gdy mieso bedzie gotowe to wystarczy wyjac z tej zalewy, potrzymac chwile w powietrzu az obcieknie i gotowe. Nie trzeba odsaczac. Mieso jest miekkie, wilgotne i ma naprawde ciekawy slodko-gorzki smak. Mocno wyczuwalny jest posmak dymu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-08-07 o 18:53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 19:07   #2872
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42152866]Wyszlo super. Zapach herbaciany, smak bardzo dymny, gorzki a zarazem slodki. Jesli chcesz przepis to chetnie sie podziele .
Nieskromnie powiem, ze do miesiwa mam niebywala inwencje i talent. Chcialabym miec wlasna knajpe, w ktorej krolowaloby mieso, czekoladowe babeczki, szarlotka i ciasto z dodatkiem alkoholu, moje owocowe koktajle, whisky, wino i Dr Pepper.
Steki, kurczaki z chrupiaca skora, mieso z whisky, mieso z piwem, mieso z winem, na ostro, na slodko.... [/QUOTE]

James, otwieraj i daj namiary. Dla takich pyszności to ja i do Wrocka mogę przyjechać

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42153316] Smacznego![/QUOTE]

Wspomnianej cukierni niestety nie mam obok siebie

Wyskoczyłam z domu na chwilę coby zakupić jakąś sukienkę na jutrzejsze służbowe spotkanie. I co? I pupa blada bo nic nie ma. Jakieś te szmaty w tych sklepach nie dla mnie Za to chciałam zjeść deser z Burger Kinga, okazało się, że im się popsuła maszyna do lodów także pocieszam się chipsami (małą paczuszką) i małą butelką coli
Niestety dla mnie, udało mi się dzisiaj spiec pyszczek, mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie bo jak nie to znów trzeba będzie tonę tapety nałożyć
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:23   #2873
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42149842]Kochane, z innej beczki, polećcie proszę jakiś sklep z męskimi koszulami dobrej jakości. Myślałam o Wólczance, ale może jest coś jeszcze godnego uwagi?[/QUOTE]

Cottonfield, a w UK swietne koszule sa w TM Lewin, jezeli masz dostep- polecam szczegolnie wersje non iron ( sa bawelniane), nie gniota sie

Zdaje relacje po miesiacu uzywania filtra Kimberly Sayer spf 30 dla skory tlustej: fajny, szybko sie wchlania, troche koloru zlapalam, ale to moja wina, bylam na Mazurach, nie ponowilam (choc powinnam byla po kapieli) aplikacji z lenistwa Od tego czasu kolor twarzy sie nie zmienil, czyli bardziej sie nie opalilam, wiec ochrona jest.
Makijaz trzyma sie dobrze, buzia nie swieci sie bardzo, jak mialo to miejsce przy stosowaniu JMO.
Jedna rzecz mnie tylko niepokoi, a dokladniej chodzi mi o oleje, jakie filtr zawiera, czyli slonecznikowy i krokoszowy. Wg linka od Malgosi, nie powinny byc stosowane w ochronie p/slonecznej, podobno przyspieszaja starzenie. I wez tu czlowieku badz madry

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Da sie żyć Hotdogów tez nie jadam, zjadłam w PRadze (bo niby kultowe) i na Islandii (bo tez kultowe) Generalnie wolę ideę slow food

James ja pijam wyłącznie Nałęczowiankę, gazowaną w dodatku

OlaM placki ziemniaczane to moja miłość, ale staram sie rzadko jeść. Niemniej - mogłabym codziennie
Ja placki ziemniaczane pieke zamiast smazyc, zawsze to jakis kompromis
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:30   #2874
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42155409]Wlasnie zjadlam jajecznice z czterech jaj z siemieniem lnanym. Kurde, jak nie bede miala niedlugo pieknych pukli to sie wkurze .

Mieso, ktorego uzylam bylo wieprzowe i takie rowniez Tobie polecam. Kurczak jest zbyt mdly w smaku, natomiast wolowina ma smak juz za bogaty. Herbata, ktorej uzylam to Earl Grey kupiony w Czas na herbate. Do picia niezbyt dobra, bo naprawde mocna i gorzka.
Umylam mieso. Nastepnie wzielam mala miseczke i nasypalam do niej herbaty. Zrobilam prawdziwego "mozgotrzepa". Wsypalam okolo dwoch lyzek (nie lyzeczek) herbaty. Zalalam wrzatkiem. Wsypalam okolo polowy plaskiej lyzeczki cukru trzcinowego. Przykrylam. Wystudzilam. Wrzucilam mieso. Fusow nie wyjmowalam. Wlozylam do lodowki na jeden dzien (moje mieso stalo w lodowce okolo 30 godzin). Po tym czasie mieso bedziesz miala juz lekko pachnace i brazowawe (kolor da herbata). Wyjelam okragle naczynie zaroodporne. Przelozylam do niego mieso. Wrzucilam kulke i liscia. Posolilam z jednej strony, bardzo delikatnie popieprzylam. Wlalam z 5 lyzek herbaty, w ktorej moczylo sie mieso. Wstawilam na okolo 170 stopni. Po jakims czasie wyjelam, obrocilam mieso i wstawilam znow do piekarnika (caly czas pieklo sie pod przykryciem). Gdy mieso bedzie gotowe to wystarczy wyjac z tej zalewy, potrzymac chwile w powietrzu az obcieknie i gotowe. Nie trzeba odsaczac. Mieso jest miekkie, wilgotne i ma naprawde ciekawy slodko-gorzki smak. Mocno wyczuwalny jest posmak dymu.[/QUOTE]

Ciekawe, nie powiem, a co to kulka? ;>

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość


[/COLOR]

Ja placki ziemniaczane pieke zamiast smazyc, zawsze to jakis kompromis
A jak pieczesz? Mnie placki ziemniaczane robi Tżet (u mnie to zawsze krwawy sport ), w dodatku sam proponuje, więc muszę się pilnować A co u mnie tyje? Chyba tyłek, mam ogromny, no i uda, za to mam płaski brzuch, więc jakaś pociecha zawsze jest
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:36   #2875
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ło matko, mnie to aż dreszcze przechodzą na myśl o przyrządzaniu i jedzeniu mięsa, nigdy w życiu
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:44   #2876
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ciekawe, nie powiem, a co to kulka? ;>



A jak pieczesz? Mnie placki ziemniaczane robi Tżet (u mnie to zawsze krwawy sport ), w dodatku sam proponuje, więc muszę się pilnować A co u mnie tyje? Chyba tyłek, mam ogromny, no i uda, za to mam płaski brzuch, więc jakaś pociecha zawsze jest
Tez nigdy nie scieram
Potrzebna jest jakas powierzchnia, do ktorej masa nie przywrze, ja mam silikonowa tacke do pieczenia. Po prostu ukladam placki na niej ( dosc grube), polewam je odrobina oleju i wrzucam do nagranego piekarnika. I juz. Zero sleczenia nad patelnia i kuchni ochlapanej tluszczem ( bleee ). Mam ulubiona odmiane ziemniakow: maris piper, swietnie nadaja sie do pieczenia ( i do frytek ), bo maja malo wody.
Z patelni sa troche smaczniejsze, no ale cos za cos

James, pomyslowy przepis z herbata, ciekawe czy indyk by pasowal
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:53   #2877
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Tez nigdy nie scieram
Potrzebna jest jakas powierzchnia, do ktorej masa nie przywrze, ja mam silikonowa tacke do pieczenia. Po prostu ukladam placki na niej ( dosc grube), polewam je odrobina oleju i wrzucam do nagranego piekarnika. I juz. Zero sleczenia nad patelnia i kuchni ochlapanej tluszczem ( bleee ). Mam ulubiona odmiane ziemniakow: maris piper, swietnie nadaja sie do pieczenia ( i do frytek ), bo maja malo wody.
Z patelni sa troche smaczniejsze, no ale cos za cos

James, pomyslowy przepis z herbata, ciekawe czy indyk by pasowal
Na jak długo i jaka temperatura? Lubię też palcki ziemniaczane z cukinią, albo samą cukinie w formie placków Bożzz, ile rzeczy ja lubię
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:56   #2878
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42155409]Wlasnie zjadlam jajecznice z czterech jaj z siemieniem lnanym. Kurde, jak nie bede miala niedlugo pieknych pukli to sie wkurze .

Mieso, ktorego uzylam bylo wieprzowe i takie rowniez Tobie polecam. Kurczak jest zbyt mdly w smaku, natomiast wolowina ma smak juz za bogaty. Herbata, ktorej uzylam to Earl Grey kupiony w Czas na herbate. Do picia niezbyt dobra, bo naprawde mocna i gorzka.
Umylam mieso. Nastepnie wzielam mala miseczke i nasypalam do niej herbaty. Zrobilam prawdziwego "mozgotrzepa". Wsypalam okolo dwoch lyzek (nie lyzeczek) herbaty. Zalalam wrzatkiem. Wsypalam okolo polowy plaskiej lyzeczki cukru trzcinowego. Przykrylam. Wystudzilam. Wrzucilam mieso. Fusow nie wyjmowalam. Wlozylam do lodowki na jeden dzien (moje mieso stalo w lodowce okolo 30 godzin). Po tym czasie mieso bedziesz miala juz lekko pachnace i brazowawe (kolor da herbata). Wyjelam okragle naczynie zaroodporne. Przelozylam do niego mieso. Wrzucilam kulke i liscia. Posolilam z jednej strony, bardzo delikatnie popieprzylam. Wlalam z 5 lyzek herbaty, w ktorej moczylo sie mieso. Wstawilam na okolo 170 stopni. Po jakims czasie wyjelam, obrocilam mieso i wstawilam znow do piekarnika (caly czas pieklo sie pod przykryciem). Gdy mieso bedzie gotowe to wystarczy wyjac z tej zalewy, potrzymac chwile w powietrzu az obcieknie i gotowe. Nie trzeba odsaczac. Mieso jest miekkie, wilgotne i ma naprawde ciekawy slodko-gorzki smak. Mocno wyczuwalny jest posmak dymu.[/QUOTE]
James, bardzo dziękuję!
I mam to samo pytanie, co Soso - co to jest ta kulka?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ciekawe, nie powiem, a co to kulka? ;>



A jak pieczesz? Mnie placki ziemniaczane robi Tżet (u mnie to zawsze krwawy sport ), w dodatku sam proponuje, więc muszę się pilnować A co u mnie tyje? Chyba tyłek, mam ogromny, no i uda, za to mam płaski brzuch, więc jakaś pociecha zawsze jest
Ciekawy pomysł z pieczeniem placków w piekarniku
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:57   #2879
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na jak długo i jaka temperatura? Lubię też palcki ziemniaczane z cukinią, albo samą cukinie w formie placków Bożzz, ile rzeczy ja lubię
O, zapomnialam o tym
175 stopni, piec az zrobia sie zlote, ok 30-40 min, i nawet nie wymagaja obracania
Placki z cukinii z ziolkami ( tez pieke ), a do tego jogurt z czosnkiem i koperkiem
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 21:07   #2880
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ło matko, mnie to aż dreszcze przechodzą na myśl o przyrządzaniu i jedzeniu mięsa, nigdy w życiu
Rozumiem Cię. Ja przez 15 lat byłam wegetarianką. Wiem, że przemysł mięsny jest okropny

Zaczęłam jeść mięso ze względów zdrowotnych, choć do niedawna jadłam go b. mało, a jeśli już to drób i ryby.
Teraz ze względów zdrowotnych (spodziewam się potomka) musiałam urozmaicić dietę, ponieważ miałam spory niedobór żelaza, a nie chcę łykać proszków. U mnie w domu to TZ przygotowuje mięso, podobnie jak James, jest mięsomaniakiem.
I też należę do tych osób, które nigdy nie jadły hamburgera, bo po prostu nie lubię. Jeśli już mam zjeść mięso to w jakiejś bardziej dostojnej formie i tylko, gdy przyrządzi je znana mi osoba.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.