czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 17:01   #1
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647

czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?


Martwicie się czymś, mimo, że nie macie do tego zbytnich powodów? Macie czasem takie uczucie w sobie, że boicie się czegoś ale same nie wiecie czego?

Często pojawia się we mnie taki niepokój. Nie potrafię odpowiedzieć sobie czego on dotyczy, po prostu nagle zaczynam się czegoś bać. Zaczyna to być męczące..
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:15   #2
WytwornaWanilia
Raczkowanie
 
Avatar WytwornaWanilia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 120
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Hmm.. ale czym ten strach jest spowodowany? Boisz się o rodzinę, dom, zdrowie, życie?
WytwornaWanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:19   #3
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

W tym sęk, że sama nie wiem po prostu siedzie sobie czasem, robię coś i taki lęk mnie ogarnia . Że coś się stanie, ktoś zachowuje itp. Oczywiście nie ma do tego żadnych podstaw tylko mój umysł sam to wymyśla.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:21   #4
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Uuuu...skad ja to znam
zawsze sobie tlumacze ze jestem przewrazliwiona i stres tez robi swoje.Najgorsze jest to ze nie wiem z jakiego powodu pojawia sie ten niepokoj.Zazwyczaj wtedy siadam i mysle co tak wewnetrznie i podswiadomie moze go powodowac.Jak zlokalizuje,staram sie uspokoic i jest w miare.

Jesli meczy Cie to od niedawna,to moze jakies delikatne leki uspokajajace,melisa,jakie s ziolowe herbatki.Powinno byc dobrze.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:26   #5
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Bardzo często tak mam... Niczym nieuzasadniony niepokój, czasem dosłownie przerażenie - nie potrafię się wtedy wyluzować, uspokoić, siedzę jak na szpilkach a serce mi wali. Najdłuższy taki napad trwał u mnie tydzień - gdy wreszcie to minęło byłam normalnie wykończona tym ciągłym napięciem...
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:28   #6
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Gdy ja mialam duze problemy,bo bywalo i tak,potrafilam dostac doslownie ataku histerii.A zaczelo sie od niepokoju,pozniej balam sie pojsc do lazienki,zaczelam plakac i rozne takie...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:30   #7
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Też tak mam. Przez ten strach w ogóle wtedy nie funkcjonuje. Tak jakby czuję niepokój całym ciałem
Na szczęście nie mam tego często.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:30   #8
WytwornaWanilia
Raczkowanie
 
Avatar WytwornaWanilia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 120
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
W tym sęk, że sama nie wiem po prostu siedzie sobie czasem, robię coś i taki lęk mnie ogarnia . Że coś się stanie, ktoś zachowuje itp. Oczywiście nie ma do tego żadnych podstaw tylko mój umysł sam to wymyśla.
Spróbuj się wyciszyc. Może pomocna okaże się herbatka z melisy?
Jezeli takie lęki będą się nasilac, radzę skorzystac z pomocy lekarza, bo nie jest to normalne. (Choc coraz częsciej spotykane- świat niestety goni..)
WytwornaWanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:34   #9
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Gdy ja mialam duze problemy,bo bywalo i tak,potrafilam dostac doslownie ataku histerii.A zaczelo sie od niepokoju,pozniej balam sie pojsc do lazienki,zaczelam plakac i rozne takie...
mam podobnie. najczęściej pojawia się to gdy mam sporo stresów. teraz też, po sesji jeszcze nie odetchnęłam a tu kolejne zmartwienia. i może dlatego wyolbrzymiam sobie różne sytuacje. I też mam napady złości. Dziś np miałam. ..
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:45   #10
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

To się zdarza, zwłaszcza kobietom które z natury maja predyspozycje do "martwienia się na zapas".
Ważne żeby nie przerodziło się to w nerwicę lekową - musisz sama kontrolować swoje myśli, starać się gasić lęki i myśleć w chwilach kryzysu o czymś przyjemnym, dobrym, lub czymś bardzo konkretnym typu lista zakupów. Albo np. włącz komedię lub poczytaj lekką książkę typu "Przygody Mikołajka".
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:48   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

znam takie lęki bez powodu...

moze masz sklonnosci nerwicowe? nie myslalas o wizycie u psychoterapeuty? z takich lagodnych preparatow homeopatycznych na lęki i stres polecam L 72 http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...ople-30ml.html

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-06-27 o 17:55
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:59   #12
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Dziękuję. Myęlę, ze o nerwicy nie ma mowy. Znam osoby, które cierpią na tą chorobę i wiem czym to się objawia. Na szczęście nie mam takich objawów. Może po prostu problemy mi się nawarstwiły , po raz kolejny . Zawsze, gdy jakieś trudne sytuacje się rozwiązują, lęki odchodzą. Pojawiają sie właśnie, gdy mam jakieś większe zmarwienia.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:06   #13
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

nerwica nie jest choroba, raczej zaburzeniem psychologicznym pewnie osoby, ktore znasz, maja jej ciezka postac

podobno coraz wiecej ludzi ma przynajmniej lekkie zaburzenia nerwicowe, stad fobie, nieuzasadnione lęki, problemy z radzeniem sobie w stresowych sytuacjach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:30   #14
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Też czasem odczuwam taki wewnętrzny niepokój, tyle że jeśli już się pojawi to na bank coś się zdarzy
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:43   #15
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Też czasem odczuwam taki wewnętrzny niepokój, tyle że jeśli już się pojawi to na bank coś się zdarzy
hah! ja mam ten plus, ze na szczęście nic sie nie dzieje. ale moja kumpela też ma takie lęki ale jej zawsze cos się stanie potem
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:25   #16
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Ja mam ten strach cały czas w sobie,ciągle i nieustannie.Tzn głównie boję się bardzo że coś złego się stanie,że zostanę sama,boję się samotności.Mój ojciec zmarł jak miałam 11 lat,od tamtej pory to się bardzo nasiliło.Niepowodzenia z TŻtami też się do tego przyczyniły.Czasami mam wręcz napady paniki - szczególnie wieczorami,potrafię wbiec do pokoju mojego dziadka i sprawdzić czy on oddycha,bo tak bardzo się o niego boję.Nie mam rodzeństwa,mam przyjaciół i TŻta,ale za bardzo z nimi o tym nie gadam,wiem że mi nie pomogą,bo nie ma na to za bardzo sposobu.Powoli się do tego już przyzwyczaiłam ale życie z tym wiecznym strachem jest bardzo męczące.Nie wiem skąd on się wziął tak naprawdę - bo po śmierci taty się nasilił,ale już wcześniej miałam ten problem.Czasami mam wrażenie że nadaję się już tylko do psychiatry

Tak jak zostało wspomniane,to mam BARDZO duże predyspozycje do martwienia się na zapas,ale to wynika z tego że mam stosunkowo dużego pecha jeśli chodzi o plany w życiu..zawsze coś staje na przeszkodzie,i plany mi nie wypalają,czasami to wręcz jak jakaś klątwa..nie wiem co bylo pierwsze,to martwienie się na zapas czy ten życiowy pech ..ale wydaję mi się że od martwienia się na zapas bardzo trudno się odzywczaić...
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2009-06-27 o 19:31
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:28   #17
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

to mogą być objawy depresji, lepiej tego nie lekceważyć. jak bardzo doskwiera, to może rzeczywiście dobrze by było przejść się choćby do psychologa?
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:00   #18
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

ja miewałam kiedyś niepokój przed wyjściem z domu, bo jak byłam mała zaczepił mnie jakiś lump i tak mi jakoś zostało, że nie lubiłam sama wychodzić z domu.

teraz tego niepokoju nie mam, ale za to siedzę sobie np w pracy i ciągle coś mi łazi po głowie. zupełne pierdoły. np. wyjdę z pracy, kupię chleb, przyjdę do domu, zjem obiad... i najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja wykonuje te rzeczy wręcz w biegu spieszę się do sklepu, potem do domu i szybko odgrzewam obiad :/

bez kalendarza nie ruszam się z domu. wszystko muszę mieć zaplanowane, bo obawiam się, że zapomnę, albo, że coś pominę.

swego czasu miałam tak, że stresowałam się czymś i zadawałam sobie w myślach pytanie : "czym się martwię?" żeby znaleźć problem
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:08   #19
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez Ginger1989 Pokaż wiadomość
Ja mam ten strach cały czas w sobie,ciągle i nieustannie.Tzn głównie boję się bardzo że coś złego się stanie,że zostanę sama,boję się samotności.Mój ojciec zmarł jak miałam 11 lat,od tamtej pory to się bardzo nasiliło.Niepowodzenia z TŻtami też się do tego przyczyniły.Czasami mam wręcz napady paniki - szczególnie wieczorami,potrafię wbiec do pokoju mojego dziadka i sprawdzić czy on oddycha,bo tak bardzo się o niego boję.Nie mam rodzeństwa,mam przyjaciół i TŻta,ale za bardzo z nimi o tym nie gadam,wiem że mi nie pomogą,bo nie ma na to za bardzo sposobu.Powoli się do tego już przyzwyczaiłam ale życie z tym wiecznym strachem jest bardzo męczące.Nie wiem skąd on się wziął tak naprawdę - bo po śmierci taty się nasilił,ale już wcześniej miałam ten problem.Czasami mam wrażenie że nadaję się już tylko do psychiatry

Tak jak zostało wspomniane,to mam BARDZO duże predyspozycje do martwienia się na zapas,ale to wynika z tego że mam stosunkowo dużego pecha jeśli chodzi o plany w życiu..zawsze coś staje na przeszkodzie,i plany mi nie wypalają,czasami to wręcz jak jakaś klątwa..nie wiem co bylo pierwsze,to martwienie się na zapas czy ten życiowy pech ..ale wydaję mi się że od martwienia się na zapas bardzo trudno się odzywczaić...
Kochanie niektórzy z nas tak mają. może naprawde powinnaś przejść się do psychologa. Wysłuchałby Cię,, Twoich problemów. Zrobiłoby Ci się lżej

ja mam obawy tylko odnośnie bieżących spraw - sesja, brak pracy, brak mieszkania. spóźniający sie okres, etc. Gdy takie sprawy mają miejsce , wtedy wyobrażam sobie jeszcze więcej i czegoś sie boje. A gdy to się rozwiązuje - wtedy czuje sie lekko jak motyl.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 20:09   #20
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Ja mam coś w tym stylu dziś.
Byłam wczoraj na imprezie i troche popiłam, a dziś rano zauważyłam, że mam majtki na lewą strone. Od tego czasu chodze przerażona.
Wszytsko pamiętam, bo nie upiłam się aż tak, jestem pewna na 100% że nic głupiego się nie wydarzyło, a majtki często zdarza mi się źle założyć

Ale mimo to czuje jakiś taki lęk, niepokój...Nie moge przestać o tym myśleć.

Głupie, ale czuje się potwornie dodatkowo koleżanka z którą byłam nie może rozmawiać i jakoś to jeszcze ten lęk poteguje.
Chyba oszaleje!

Musiałam to komus powiedzieć...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:17   #21
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Kochanie niektórzy z nas tak mają. może naprawde powinnaś przejść się do psychologa. Wysłuchałby Cię,, Twoich problemów. Zrobiłoby Ci się lżej

ja mam obawy tylko odnośnie bieżących spraw - sesja, brak pracy, brak mieszkania. spóźniający sie okres, etc. Gdy takie sprawy mają miejsce , wtedy wyobrażam sobie jeszcze więcej i czegoś sie boje. A gdy to się rozwiązuje - wtedy czuje sie lekko jak motyl.

Tak,to niegłupi pomysł jest ale jakos nie moge się zebrac,głównie dlatego że niebardzo wierżę że naprawdę ktoś mi potrafi pomóc,a po drugie dlatego że są lepsze okresy kiedy tego aż tak nie odczuwam,np jak jestem z TŻtem to wtedy jestem dużo spokojniejsza.Ale niestety on pracuje i wraca późno i widujemy się jakieś 2-3 razy w tygodniu,czyli owiele za mało żeby mógł mi pomóc i stale wspierać.Ale chyba naprawdę bez tego psychiloga się nie obejdzie..dzięki za radę w ogóle i ogólnie to aż lekko na sercu że nie tylko ja jedna tak mam
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:43   #22
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

To jest choroba - chorzy odczuwają strach, lęk niepokój nawet, jeśli nie mają do tego najmniejszych powodów. Niestety zapomniałam nazwy tej choroby - nie jest to nerwica czy depresja. Czytałam o niej kilka dni temu w gazecie. Myślę, że należałoby wybrać się do lekarza
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:44   #23
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja mam coś w tym stylu dziś.
Byłam wczoraj na imprezie i troche popiłam, a dziś rano zauważyłam, że mam majtki na lewą strone. Od tego czasu chodze przerażona.
Wszytsko pamiętam, bo nie upiłam się aż tak, jestem pewna na 100% że nic głupiego się nie wydarzyło, a majtki często zdarza mi się źle założyć

Ale mimo to czuje jakiś taki lęk, niepokój...Nie moge przestać o tym myśleć.

Głupie, ale czuje się potwornie dodatkowo koleżanka z którą byłam nie może rozmawiać i jakoś to jeszcze ten lęk poteguje.
Chyba oszaleje!

Musiałam to komus powiedzieć...
najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę z tego co robilas i pamiętasz wszystko. a majtki każdemu zdjae się zakladać na lewą stronę. mnie też ostatnio TŻ sie zastanawial czy my coś robiliśmy bo mialam na lewej.
ale znam to uczucie co Ty. to wyobrażanie sobie Bóg wie czego. Ja teraz np czekam na okres wiem, ze nc nie powinno się zdarzyć ale w głowie już mi się ukladają sytuacje, co by było gdyby, a nuż widelec itp. to jest starsznie męczące bo to mi okresu nie przyspieszy..

Cytat:
Napisane przez Ginger1989 Pokaż wiadomość
Tak,to niegłupi pomysł jest ale jakos nie moge się zebrac,głównie dlatego że niebardzo wierżę że naprawdę ktoś mi potrafi pomóc,a po drugie dlatego że są lepsze okresy kiedy tego aż tak nie odczuwam,np jak jestem z TŻtem to wtedy jestem dużo spokojniejsza.Ale niestety on pracuje i wraca późno i widujemy się jakieś 2-3 razy w tygodniu,czyli owiele za mało żeby mógł mi pomóc i stale wspierać.Ale chyba naprawdę bez tego psychiloga się nie obejdzie..dzięki za radę w ogóle i ogólnie to aż lekko na sercu że nie tylko ja jedna tak mam
ciesze się, ze Ci troszkę lepiej. ja tez myślałam, ze tylko ja to mam ogólnie TŻci maja to do siebie, ze przy nich zapominamy o lękach, problemach, obawach. Ale niestety, nie mozemy byc przy nich 24 h. teraz nie wiem jak wytrzymam bo rozjeżdzamy sie oboje do domów na wakacje a dizeli nas ok 400 km.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:07   #24
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Ja kiedys juz tydzien przed okresem zaczęłam go 'wywoływać' ciepłymi kąpielami CO najgłupsze zabezpieczam się i nigdy raczej nie mam stracha że moge być w ciąży czy coś, a tym jednym razem mi sięto tka z niczego zorbiło...


Rzadko mi sie takie napady lęków zdrzają, ale jednak.
Co do tych majtek to najgrsze jest to, że teraz to już sama nie wiem czy wsyztsko pamiętam...
Chciałam zapytać tej koleżanki i sie upewnić, ale ona nie mogła gadać. Boże, ale nie wiem skąd moge mieć takie myśli skoro nawet nie rozmawiałam z zadnym facetem...
Niech ten dzien się już skonczy.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:07   #25
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja mam coś w tym stylu dziś.
Byłam wczoraj na imprezie i troche popiłam, a dziś rano zauważyłam, że mam majtki na lewą strone. Od tego czasu chodze przerażona.
Wszytsko pamiętam, bo nie upiłam się aż tak, jestem pewna na 100% że nic głupiego się nie wydarzyło, a majtki często zdarza mi się źle założyć

Ale mimo to czuje jakiś taki lęk, niepokój...Nie moge przestać o tym myśleć.

Głupie, ale czuje się potwornie dodatkowo koleżanka z którą byłam nie może rozmawiać i jakoś to jeszcze ten lęk poteguje.
Chyba oszaleje!

Musiałam to komus powiedzieć...
Nie ma się czym martwić, ja dzisiaj też założyłam majtki na lewą stronę i zauważyłam dopiero pod wieczór, bo akurat miałam na sobie sukienkę. Poza tym byłam też dzisiaj na zakupach ciuchowych i nawet nic nie zauważyłam jak zdejmowałam spodnie w przymierzalni gdzie miałam nawet wielkie lustra dlatego nie ma czym się przejmować.
Każdemu się czasem zdarzy z niedopatrzenia
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:13   #26
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

dziewczyny tez tak mam..CZĘSTO nawet... tylko ze ten niepokój nieiwadomo z czego wywołuje u mnie dreszcze kwasy i wsszystko inne.
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:22   #27
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja kiedys juz tydzien przed okresem zaczęłam go 'wywoływać' ciepłymi kąpielami CO najgłupsze zabezpieczam się i nigdy raczej nie mam stracha że moge być w ciąży czy coś, a tym jednym razem mi sięto tka z niczego zorbiło...


Rzadko mi sie takie napady lęków zdrzają, ale jednak.
Co do tych majtek to najgrsze jest to, że teraz to już sama nie wiem czy wsyztsko pamiętam...
Chciałam zapytać tej koleżanki i sie upewnić, ale ona nie mogła gadać. Boże, ale nie wiem skąd moge mieć takie myśli skoro nawet nie rozmawiałam z zadnym facetem...
Niech ten dzien się już skonczy.
ja tez wywołuje - kapiele gorące, aspiryna, alko. oczywiście nie razem z Aspiryną. i nic

a Ty za duzo myślisz! a jak sie za duzo myśli to sie wtedy wpada w takie coś, ze sie juz samemu nie wie co sie dzialo. wiem cos o tym..

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Nie ma się czym martwić, ja dzisiaj też założyłam majtki na lewą stronę i zauważyłam dopiero pod wieczór, bo akurat miałam na sobie sukienkę. Poza tym byłam też dzisiaj na zakupach ciuchowych i nawet nic nie zauważyłam jak zdejmowałam spodnie w przymierzalni gdzie miałam nawet wielkie lustra dlatego nie ma czym się przejmować.
Każdemu się czasem zdarzy z niedopatrzenia
popieram !

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
dziewczyny tez tak mam..CZĘSTO nawet... tylko ze ten niepokój nieiwadomo z czego wywołuje u mnie dreszcze kwasy i wsszystko inne.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:36   #28
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Dzięki za wsparcie dziewczyny...
Jak troche się wygadałam i mnie podbudowałyście to troche mi ulżyło
Dobrze, że TŻa akurat nie ma w mieście bo od razu zauważyłby że coś nie tak, i co ja bym mu powiedziała?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:44   #29
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Martwicie się czymś, mimo, że nie macie do tego zbytnich powodów? Macie czasem takie uczucie w sobie, że boicie się czegoś ale same nie wiecie czego?

Często pojawia się we mnie taki niepokój. Nie potrafię odpowiedzieć sobie czego on dotyczy, po prostu nagle zaczynam się czegoś bać. Zaczyna to być męczące..
Mam tak samo. Ciekawe skad się bierze ten wewnętrzny niepokój. Stres?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:45   #30
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: czy ktoś czuje wewnętrzny strach nie wiadomo z jakiego powodu..?

Ze sie martwisz o swoj wzrok, bo zalozylas majtki na lewa strone
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-12 21:28:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.