jak okiełznać włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-27, 08:56   #1
Ania27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2

jak okiełznać włosy?


Dziewczyny,

Mam burzę włosów (mimo wycieniowania) i nie mogę sobie z nimi poradzić. Prostowanie zajmuje naprawdę dużo czasu. Czy możecie polecić jakiś kosmetyk, dzięki któremu mogłabym je jakoś "okiełznać", a fryzura trzymałaby się chociaż jeden dzień? Mam suche włosy, po farbowaniu, do ramion.
Ania27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 10:35   #2
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: jak okiełznać włosy?

Aniu,
rozumiem, ze chodzi o uzyskanie efektu prostych włosków? Są różniste mleczka do prostowania, praktycznie w każdym salonie fryzjerskim coś ci polecą, a poza tym jest jeszcze kwestia prostownicy. Przykład mojej koleżanki pokazuje, że niesforne na potęgę włosy należy traktować tylko profesjonalnymi prostownicami - efekt natychmiastowy i na pewno wytrzymuje cały dzień. Takie dostępne w sklepach typu EuroAGD nie radzą sobie z włoskami z charakterkiem . owa koleżanka taką zwykłą prostownicą bodajże Babyllis męczyła się i męczyła ponad godzinę, a włosy ma mniej więcej takiej długosci co Ty. Nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła, jak sprawnie idzie jej okiełznanie fryzurki, gdy kupiła prostownicę z ceramicznym wkładem. Szok, wystarczy przeciągnąć i już włoski proste jak nie wiem co. Nawet mleczek prostujących już nie używa.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 11:10   #3
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: jak okiełznać włosy?

Hej Edii! jak to wkońcu jest z tymi prostownicami, niedawno na forum polecano prostownicę Babyllis?????????? To jaką kupić aby okiełznąć również moje niesforne włoski.
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 11:41   #4
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: jak okiełznać włosy?

Karinaa,
hm, ja uzywam prostownicy Babyliss, ale mam z natury proste i poddatne na układanie włosy, pomagam sobie nią przy wykończeniu fryzury gdy troszkę za mocno wymodeluję na szczotkę. Włoski mojej koleżanki, która również na początku używała prostownicy Babyliss za nic nie chciały się wyprostować tak jak powinny, nie mówiąc już o tym, że i ten "średni" efekt uzyskiwała po godzinnej męczarni. Wiem, bo sama jej w tym niejednokrotnie pomagałam. Włoski koleżanki nie są ani proste, ani kręcone, takie troszkę hm pofalowane, jeśli tak mogę to ująć. Tak się z tym męczyła, a fryzjer zrobił jej ewidentnie fryzurkę do prostowania, że zainwestowała w prostownicę z ceramicznym wkładem. Mówię Ci, nawet na moich włosach widać różnicę jeśli potraktuję je prostownicą koleżanki. Nie ma porównania. Nie wiem czemu ktoś tak bardzo poleca prostownicę Babylissa, może ma jakieś nadzwyczajne włosy, albo być może w braku porównania z ceramicznymi, uważa ją za wystarczającą. Musiałabym zapytać koleżankę o nazwę jej prostownicy, wiem tylko że to jakaś włoska, kupiona w hurtowni fryzjerskiej za ok. 320 zł. No i jest ceramiczna.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.