Wasz Trener ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 06:35   #1
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025

Wasz Trener ;)


No to zaszalalam z tym watkiem
Czy macie swojego "ulubionego trenera"?
(Nie koniecznie osobistego....)
Piszcie "pol zatrem i pol serio": w jaki sposob Wasz trener przyczynil sie do poprawienia Waszej kondycji/silnej woli/zrzucenia wagi i ... nie tylko : >
Moj trener (kickbox i gym) to niesamowicie przystojny, doskonale zbudowany mulat o wdziecznym imieniu Ivan. Od samego patrzenia zrzucilam chyba z 2 kilo
Wpisujcie sie :

Edytowane przez Leo$
Czas edycji: 2006-07-02 o 15:33
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 07:22   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wasz Trener ;)

hahaha no moj trener jest dosc osobisty a raczej planuje zeby taki byl niedlugo musi sprawdzic jak kuracja i trening sie sprawdzaja a tak serio to jest mmmmmmmmmmmmmmmmmmrrrrrrr r bosssssko zbudowanym blondynem na ktorego widok slina mi cieknie i po prostu no nie moge
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:10   #3
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Wasz Trener ;)

Mój stary trener z tańca towarzyskiego raz wziął nas wszystkich na rozmowę, i wystrzelił takie hasło "Kupcie sobie lepiej wagę i lustro bo nie chcę kaszalotów na parkiecie" jeszcze tak zerknął na każdą ,wtedy czułam się jakbym ważyła ze 100 kg, znowu trener z tenisa ziemnego ,częśto mi dokucza mówiąc "kinga lataj za tą piłka bo masz co nieco do zgubienia" albo "Kinga coś zaokrągliłaś się ostatnio ,widzę że dobrze cię karmią" ,albo wziął mnie na rozmowe face to face i mówił mi jak najlepiej schudnąć ,że trzeba się ograniczać itp. że jego zona choć teraz przytyła to jak wychodziła za niego miała 54 kg i hasełko do mnie "a ty masz napewno troche więcej" .Po tej rozmowie dosłownie sie załamałam ,ale przeżyłam jakoś i już zaczynam chudnąć
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 12:03   #4
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

ojjj no ja mam swojego ukochanego instruktora z aerobiku Wojtka - dziewczyny z wątku "Pół żartem pół serio, czyli..." w którym sobie gadamy to słyszą o nim ode mnie non stop i mogą potwierdzić, że gadam o nim jak najęta niestety nie podoba mi się jako facet, ale uwielbiam go za charakter, za charyzmę, werwę, rewelacyjną muzykę, cudowne układy choreograficzne, poczucie humoru, które sprawiają, że na 2h aerobiku czuję się super, odżywam i wychodzę jak nowo narodzona dzięki niemu polubiłam ćwiczenie, zmęczenie, zdrowo i ładne chudnę i generalnie jest the best zaraził mnie miłością to tańca i sportu i zmienił dużo na "+" w moim odchudzaniu naprawdę fajny człowiek jestem u niego kilka razy w tygodniu i zawsze nie mogę się doczekać
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 12:14   #5
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

To wątek w sam raz dla mnie bo ja mam fioba na punkcie instruktorów od aerobiku z którymi mam zajęcia. Doszłam nawet ostatnio do wniosku,że nawet jak facet nie jest zbyt piękny, ale ma fajny uśmiech, dobrą gadke, i jest dobrze zbudowany to o wiele przyjemniej się ćwiczy niz jak zajęcia prowadzi kobieta. Wysiłek jest, ale da się go przeżyć
Obecnie ( a właściwie to od samego początku) choruję na mojego instruktora do tańca. Na jego zajęcia przyjdę ZAWSZE
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 12:20   #6
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez Kachulec
To wątek w sam raz dla mnie bo ja mam fioba na punkcie instruktorów od aerobiku z którymi mam zajęcia. Doszłam nawet ostatnio do wniosku,że nawet jak facet nie jest zbyt piękny, ale ma fajny uśmiech, dobrą gadke, i jest dobrze zbudowany to o wiele przyjemniej się ćwiczy niz jak zajęcia prowadzi kobieta. Wysiłek jest, ale da się go przeżyć
Obecnie ( a właściwie to od samego początku) choruję na mojego instruktora do tańca. Na jego zajęcia przyjdę ZAWSZE
heh Kachulec, znów się spotykamy na wątku facetowym

mam dokładnie to samo zdanie zawsze stroniłam od zajęć z facetem, bo się wstydziłam, miałam obiach itp, ale jak zaczełam chodzić do niego, to stwierdzam, że jest duuuużo fajniej niż z dziewczyną jednak kobieta z facetem to się lepiej dogada, zwłaszcza jak taki instruktor fajnie gada, żartuje i robi niesamowitą atmosferę ehhh ja do Wojtka też przyjdę ZAWSZE!! mało co jest mnie w stanie od tego odwieść

też się wybieram na kurs tańca we wrześniu, oby był ktoś fajny
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:58   #7
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Wasz Trener ;)

jamajka czy mogę spytać czy to ten wojtek z extreme???
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:42   #8
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez inch
jamajka czy mogę spytać czy to ten wojtek z extreme???
tak zawsze z dziewczynami gadamy sobie w szatni, że ma najfajniejsze zajęcia i najwięcej osób do niego przychodzi jeszcze Izę uwielbiam, ale niestety wróci we wrześniu dopiero, bo wyjechała na całe wakacje. Ale ją też mogłabym tu typować na moją ulubioną trenerkę, oboje z Wojtkiem sa naprawdę dobrzy a przede wszystkim mają fajne, żywiołowe osobowości, co chyba najbardziej zachęca do ćwiczenia z nimi
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:30   #9
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez brawurka1988
Mój stary trener z tańca towarzyskiego raz wziął nas wszystkich na rozmowę, i wystrzelił takie hasło "Kupcie sobie lepiej wagę i lustro bo nie chcę kaszalotów na parkiecie" jeszcze tak zerknął na każdą ,wtedy czułam się jakbym ważyła ze 100 kg, znowu trener z tenisa ziemnego ,częśto mi dokucza mówiąc "kinga lataj za tą piłka bo masz co nieco do zgubienia" albo "Kinga coś zaokrągliłaś się ostatnio ,widzę że dobrze cię karmią" ,albo wziął mnie na rozmowe face to face i mówił mi jak najlepiej schudnąć ,że trzeba się ograniczać itp. że jego zona choć teraz przytyła to jak wychodziła za niego miała 54 kg i hasełko do mnie "a ty masz napewno troche więcej" .Po tej rozmowie dosłownie sie załamałam ,ale przeżyłam jakoś i już zaczynam chudnąć
ojej to niemile masz doswiadczenia...prawdziwy trener powinien zmotywowac, a oni... zniechecili
A reszta dziewczyn widze, ze ma bardzo pozytywne "wrazenia".
p.s
Fajnie jest tez przebywac co jakis czas w "pokoju zwierzen" ( sam na sam) tzn. na % mierzenie tluszczu, konsultacje dietetyczne, korekte, ustalenie strategii
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:58   #10
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
heh Kachulec, znów się spotykamy na wątku facetowym
Hahaha :lol2: chyba jakies maniaczki jesteśmy ja po tym jak już wszyscy ulubieńcy odpadli zrezygnowałam

[/QUOTE] mam dokładnie to samo zdanie zawsze stroniłam od zajęć z facetem, bo się wstydziłam, miałam obiach itp, ale jak zaczełam chodzić do niego, to stwierdzam, że jest duuuużo fajniej niż z dziewczyną jednak kobieta z facetem to się lepiej dogada, zwłaszcza jak taki instruktor fajnie gada, żartuje i robi niesamowitą atmosferę ehhh ja do Wojtka też przyjdę ZAWSZE!! mało co jest mnie w stanie od tego odwieść

też się wybieram na kurs tańca we wrześniu, oby był ktoś fajny [/QUOTE]


Dokładnie Ja z początku na pierwsze zajęcia na jakie poszłam do faceta to stretching, bo zawsze byłam w tym dobra (kiedyś trenowałam akrobatykę przez 2 lata) więc nie bałam się że się zbłaźnię. Stwierdziłam że jak przyjdzie mi skakać to wolę robić z siebie debila nieposkładanymi ruchami przed babeczką Mniejszy obciach i wstyd hehe
Teraz pierwszy raz pójdę na zajęcia z tańca do mojego ulubionego trenera (wcześniej chodziłam tylko na rozciąganie właśnie ) ale zmienili mi plan i juz nie ma z nim rozciągania.

A zauważyłyście prawidłowość że jednak na zajęciach z facetem jest zawsze najwięcej kobiet?:lol2: :lol2: a instruktorka mi opowiadała że są czasem takie "fanki" które za swoim ulubionym instruktorem jeżdża na każde jego zajęcia obojętnie gdzie by je miał Mnie się raz tak zdarzyło pojechać ale tylko dlatego,że na inne zajęcia bym nie zdążyła dojechać (Warszawa jednak spora jest ) Dzięki Bogu (bo przecież mogłam wyglądac na kolejną "taką" fankę) to nie był ten mój najulubieńszy instruktor
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:19   #11
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez Kachulec

Dokładnie Ja z początku na pierwsze zajęcia na jakie poszłam do faceta to stretching, bo zawsze byłam w tym dobra (kiedyś trenowałam akrobatykę przez 2 lata) więc nie bałam się że się zbłaźnię. Stwierdziłam że jak przyjdzie mi skakać to wolę robić z siebie debila nieposkładanymi ruchami przed babeczką Mniejszy obciach i wstyd hehe
Teraz pierwszy raz pójdę na zajęcia z tańca do mojego ulubionego trenera (wcześniej chodziłam tylko na rozciąganie właśnie ) ale zmienili mi plan i juz nie ma z nim rozciągania.

A zauważyłyście prawidłowość że jednak na zajęciach z facetem jest zawsze najwięcej kobiet?:lol2: :lol2: a instruktorka mi opowiadała że są czasem takie "fanki" które za swoim ulubionym instruktorem jeżdża na każde jego zajęcia obojętnie gdzie by je miał Mnie się raz tak zdarzyło pojechać ale tylko dlatego,że na inne zajęcia bym nie zdążyła dojechać (Warszawa jednak spora jest ) Dzięki Bogu (bo przecież mogłam wyglądac na kolejną "taką" fankę) to nie był ten mój najulubieńszy instruktor
oczywiście, że jest najwięcej kobiet na zajęciach z facetem, zwłaszcza jak jest fajny i ma cierpliwość do nas no i humor itp u mnie w klubie raz na czas były odwołane jakieś zajęcia, jak się np. grupa na daną godzinę nie zebrała, ale Wojtka NIGDY nie odwołano, co ciekawsze nigdy nie było u niego mało osób, zawsze full a teraz w wakacje wziął więcej godzin, więc 4 razy w tyg.będę u niego mania!
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 16:24   #12
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez brawurka1988
Mój stary trener z tańca towarzyskiego raz wziął nas wszystkich na rozmowę, i wystrzelił takie hasło "Kupcie sobie lepiej wagę i lustro bo nie chcę kaszalotów na parkiecie" jeszcze tak zerknął na każdą ,wtedy czułam się jakbym ważyła ze 100 kg, znowu trener z tenisa ziemnego ,częśto mi dokucza mówiąc "kinga lataj za tą piłka bo masz co nieco do zgubienia" albo "Kinga coś zaokrągliłaś się ostatnio ,widzę że dobrze cię karmią" ,albo wziął mnie na rozmowe face to face i mówił mi jak najlepiej schudnąć ,że trzeba się ograniczać itp. że jego zona choć teraz przytyła to jak wychodziła za niego miała 54 kg i hasełko do mnie "a ty masz napewno troche więcej" .Po tej rozmowie dosłownie sie załamałam ,ale przeżyłam jakoś i już zaczynam chudnąć
o mamo, co za texty!! i jak tu polubić treningi, skoro taka "motywację" ludziom serwują.. moim zdaniem ludzie którzy zabierają się za pomoc innym w aktywności fizycznej powinni być wcześniej badani przez psychologa czy mają odopowiednie podejście i czy umieją pozytywnie oddziaływać ja zawsze źle wspominam panie od wf-u, które skutecznie zniechęcały do ćwiczeń. Dopiero od roku polubiłam ruch itp Jak mnie nikt do niczego nie zmuszał, nie krzyczał itd
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:26   #13
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
oczywiście, że jest najwięcej kobiet na zajęciach z facetem, zwłaszcza jak jest fajny i ma cierpliwość do nas no i humor itp u mnie w klubie raz na czas były odwołane jakieś zajęcia, jak się np. grupa na daną godzinę nie zebrała, ale Wojtka NIGDY nie odwołano, co ciekawsze nigdy nie było u niego mało osób, zawsze full a teraz w wakacje wziął więcej godzin, więc 4 razy w tyg.będę u niego mania!
Hahaha Ale Ci dobrze Ale Ci instruktorzy musza miec ubaw widzac cał sale bab śliniących się do niego dlatego ja zawsze udaję zainteresowana zajęciami Nawet profesjonalnie starałam się skonsultowac z nim moją kontuzję Wszystko szło mi dobrze (żadnego trzepotania rzęsami, przesłodkich uśmiechów) aż do czasu gdy okazało się,że mam taką samą kontuzję jak on i podszedł do tego profesjonalnie-osobiście a ja w środku wymiękłam buhehehe

Yyyy tak w ogóle to gdybym mogła to bym 7 dni w tygodniu do niego chodziła ale nie mam takiej możliwości bo on nie prowadzi aż tylu zajęć...
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:46   #14
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez Kachulec
Hahaha Ale Ci dobrze Ale Ci instruktorzy musza miec ubaw widzac cał sale bab śliniących się do niego dlatego ja zawsze udaję zainteresowana zajęciami Nawet profesjonalnie starałam się skonsultowac z nim moją kontuzję Wszystko szło mi dobrze (żadnego trzepotania rzęsami, przesłodkich uśmiechów) aż do czasu gdy okazało się,że mam taką samą kontuzję jak on i podszedł do tego profesjonalnie-osobiście a ja w środku wymiękłam buhehehe

Yyyy tak w ogóle to gdybym mogła to bym 7 dni w tygodniu do niego chodziła ale nie mam takiej możliwości bo on nie prowadzi aż tylu zajęć...
wariatka zaznaczam, że 4 razy w tygodniu, w tym 3 razy aż po 2h raz tylko mam u niego godzinkę

no i ja się z moim zaprzyjaźniłam nie wytrzymałabym, gdybym nie zaczęła z nim gadać i do końca życia łączyło by nas tylko "cześć" teraz często po zajęciach jeszcze zostaję i se gadamy zajęty jest, ale całe szczęście jako facet mnie nie pociąga, tylko jako kumpel, bardzo dobry kumpel
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:18   #15
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
ojjj no ja mam swojego ukochanego instruktora z aerobiku Wojtka - dziewczyny z wątku "Pół żartem pół serio, czyli..." w którym sobie gadamy to słyszą o nim ode mnie non stop i mogą potwierdzić, że gadam o nim jak najęta
Ja moge potwierdzić Ale my wszystkie "kochamy" Wojtusia bo nam pozwolił jeść Big Milki
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:20   #16
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez mądrala
Ja moge potwierdzić Ale my wszystkie "kochamy" Wojtusia bo nam pozwolił jeść Big Milki
nooo powiedział, że lody naprawdę nie przeszkadzają w diecie tak jak słodycze.. są na bazie białka, wody, łatwo się trawią itp itd zresztą już nieraz o tym słyszałam, że lody jeść w odchudzaniu można no a Wojtuś potwierdził
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:26   #17
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
nooo powiedział, że lody naprawdę nie przeszkadzają w diecie tak jak słodycze.. są na bazie białka, wody, łatwo się trawią itp itd zresztą już nieraz o tym słyszałam, że lody jeść w odchudzaniu można no a Wojtuś potwierdził
I chwała mu za to W końcu my byśmy nie uwierzyły jakby to powiedział kto inny niż Wojtuś Cały wątek "pół żartem pół serio" ufa tylko Wojtkowi

Dobra już rpzestaje świrowac bo sie jeszcze ktoś zarazi
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:22   #18
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
nooo powiedział, że lody naprawdę nie przeszkadzają w diecie tak jak słodycze.. są na bazie białka, wody, łatwo się trawią itp itd zresztą już nieraz o tym słyszałam, że lody jeść w odchudzaniu można no a Wojtuś potwierdził
Na pewno? Bo dziś mam ochotę na loda...Może chodziło mu o sorbety jakieś? Normalne śmietankowe wolno też?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:31   #19
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez silva
Na pewno? Bo dziś mam ochotę na loda...Może chodziło mu o sorbety jakieś? Normalne śmietankowe wolno też?
heh i Ciebie też tu spotykam

no napewno, nie tylko on mi tak powiedział, ale już niejeden artykuł czytałam, że lody to naprawdę nie grzech w diecie wiadomo, może nie non stop i może nie przed samym snem ale ogólnie można, bo bazują na białku, jajkach, wodzie i nie mają dużo cukru i tłuszczu oraz łatwo się trawią smacznego zatem
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 18:39   #20
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasz Trener ;)

Laaaski, to ja lecę po big milka!!
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:41   #21
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wasz Trener ;)

Jamajko, tak szczerze to...wyśledziłam Cię tutaj przypadkowo W sumie przestałaś się udzielac na przystojniakach z Mundialu i ciekawiło mnie co z Tobą
I dziś w końcu postanowiłam Cię poszukać ,czy jeszcze w ogole z nami jesteś W efekcie zobaczyłam tego posta i mnie zaciekawiło o tych lodach

No więc zapytałam I taka oto historia

A dziękuję Tylko musze je jeszcze kupić
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 19:12   #22
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez silva
Jamajko, tak szczerze to...wyśledziłam Cię tutaj przypadkowo W sumie przestałaś się udzielac na przystojniakach z Mundialu i ciekawiło mnie co z Tobą
I dziś w końcu postanowiłam Cię poszukać ,czy jeszcze w ogole z nami jesteś W efekcie zobaczyłam tego posta i mnie zaciekawiło o tych lodach

No więc zapytałam I taka oto historia

A dziękuję Tylko musze je jeszcze kupić
ojjjj

ja głównie, czyli w 99% piszę z moimi Świrkami na wątku "Pół żartem pół serio, czyli jak chudniemy na wesoło" tam mnie znajdziesz zawsze, a strony lecą tak szybko jak na przystojniakach

ale ja też Cię dobrze pamiętam
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 19:18   #23
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Laaaski, to ja lecę po big milka!!
leć leć smacznego

ale chciałam coś jeszcze napisać w tym temacie.. ja tu nie jestem ani moderatorką, ani żadną specjalistką od diet, dlatego nie chcę, żeby potem było na mnie czytałam już trochę artykułów o tych lodach, że naprawdę mało szkodzą w diecie, potwierdził to mój kochany instruktor od aero (który ma dużą wiedzę o dietach, budowie organizmu czlowieka itp.) i ja w to uwierzyłam, jednak nie kierujcie się moją opinią jak jakąś wyrocznią żeby mi się teraz cały wątek fitness nie rzucił na Big Milki

ale i tak wydaje mi się, że faktycznie raz na czas można jeść lody
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:04   #24
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
ojjjj

ja głównie, czyli w 99% piszę z moimi Świrkami na wątku "Pół żartem pół serio, czyli jak chudniemy na wesoło" tam mnie znajdziesz zawsze, a strony lecą tak szybko jak na przystojniakach

ale ja też Cię dobrze pamiętam

Ja tez tam już nie piszę... Ja raczej na Wizoożu siedzę na akwarystycznymchoć teraz już rzadziej.
Widziałam ten Wasz wątek-wariatki



Ja próbuję się odchudzac ,ale coś mi nie idzie Nie jem kolacji, ale przez to chodze wkurzona i np.przed chwilą zjadłam "kluski lane" z mlekiem. Głodna nie jestem ,ale trochę kalorii doszło
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:11   #25
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
wariatka zaznaczam, że 4 razy w tygodniu, w tym 3 razy aż po 2h raz tylko mam u niego godzinkę

no i ja się z moim zaprzyjaźniłam nie wytrzymałabym, gdybym nie zaczęła z nim gadać i do końca życia łączyło by nas tylko "cześć" teraz często po zajęciach jeszcze zostaję i se gadamy zajęty jest, ale całe szczęście jako facet mnie nie pociąga, tylko jako kumpel, bardzo dobry kumpel
Ja bym mogła tak u niego ćwiczyć wiecznie jak się postara to będę mogła chodzić do niego na 3 h bo jeździć po innych klubach za nim nie mam zamiaru a co trza mieć swój honor
Poza tym jakby tak mnie zmęczył, namęczył to bym mu kazała (właściwie to sam byc chciał mnie zanieść do domciu)


A swoją drogą to widzę że ten Wojtuś to jakiś znany jest tutaj a ja pierwsze słyszę o nim jestem zacofana jakaś
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:12   #26
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez silva

Ja tez tam już nie piszę... Ja raczej na Wizoożu siedzę na akwarystycznymchoć teraz już rzadziej.
Widziałam ten Wasz wątek-wariatki



Ja próbuję się odchudzac ,ale coś mi nie idzie Nie jem kolacji, ale przez to chodze wkurzona i np.przed chwilą zjadłam "kluski lane" z mlekiem. Głodna nie jestem ,ale trochę kalorii doszło
mi też nigdy nie szło, ale od paru miesięcy w końcu idzie wiadomo, więcej upadków niż wzlotów, ale trochę kg poszło na dobre, więc nie jest źle odezwij się czasem u nas u nas na każdy temat tu już nie zaśmiecajmy naszymi plotami, wszak wątek o trenerach

a z kolacji nie rezygnuj, jedz ją 3h przed snem i coś lekkiego, jakiś tuńczyk, albo sałatka

co do rybek to miałam takowe jak byłam maleńka,ale nic nie pamiętam

buzi Silvuś
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:16   #27
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez Kachulec
Ja bym mogła tak u niego ćwiczyć wiecznie jak się postara to będę mogła chodzić do niego na 3 h bo jeździć po innych klubach za nim nie mam zamiaru a co trza mieć swój honor
Poza tym jakby tak mnie zmęczył, namęczył to bym mu kazała (właściwie to sam byc chciał mnie zanieść do domciu)


A swoją drogą to widzę że ten Wojtuś to jakiś znany jest tutaj a ja pierwsze słyszę o nim jestem zacofana jakaś
heh nie nie, Wojtuś znany na wątku "Pół żartem pół serio.." gdzie zanudzam moje dziewczynki opowieściami o nim i jedna z nich tutaj to potwierdziła tylko

szkoda tylko, że z wyglądu mi się nie podoba choć, może lepiej dla mnie wszak dziewczynę ma /ale zawsze mógłby mieć inną /

a co do honoru, to wiadomo! szanuj się! ja też się szanuję, bo W. pracuje jeszcze na siłowni, ale nie odwiedzam go tam /chyba by padł, jak by mnie tam zobaczył/ ale u siebie chodź na wszystkie godziny do niego!! a co! w końcu płacisz za jakość
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:25   #28
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
heh nie nie, Wojtuś znany na wątku "Pół żartem pół serio.." gdzie zanudzam moje dziewczynki opowieściami o nim i jedna z nich tutaj to potwierdziła tylko

szkoda tylko, że z wyglądu mi się nie podoba choć, może lepiej dla mnie wszak dziewczynę ma /ale zawsze mógłby mieć inną /

a co do honoru, to wiadomo! szanuj się! ja też się szanuję, bo W. pracuje jeszcze na siłowni, ale nie odwiedzam go tam /chyba by padł, jak by mnie tam zobaczył/ ale u siebie chodź na wszystkie godziny do niego!! a co! w końcu płacisz za jakość
Ufff... Znakiem tego z tym zacofaniem nie jest tak źle ulżyło mi hehe

Ja na siłę jakbym zaczęła chodzić na siłownie to najprawdopodobniej też bym go tam spotkała tyle że już prędzej jako korzystającego we własnym zakresie bo nasi instruktorzy często tam przychodza tak praywatnie Ale nieee, nie będę się wygłupiac
A na zajęcia teraz będe juz wszystkie, pod tym względem plan zmienił mi się idealnie Boże czyżby go zmieniali pode mnie?

Mój nie wiem czy ma dziewczynę, wiem jedynie że na zajęciach podczas rozciągania patrzył się na mnie w niedogodnych dla mnie "pozycjach" niedogodnych bo nie mogłam zerkać na niego(a robić to przecież TRZEBA, bo instruktor ma być wzorem i trzeba go naśladowac na sali) Ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i i tak znalazłam sposób żeby zarknąć w jego stronę(choćby po to żeby się upewnić czy aby na pewno przybrałam prawidłową"poze")- lekko się np wtedy poprawiałam, poprawialam włosy(ahhh ta upierdliwa grzywka), itp
Ma się te sposoby
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:29   #29
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez Kachulec
Ufff... Znakiem tego z tym zacofaniem nie jest tak źle ulżyło mi hehe

Ja na siłę jakbym zaczęła chodzić na siłownie to najprawdopodobniej też bym go tam spotkała tyle że już prędzej jako korzystającego we własnym zakresie bo nasi instruktorzy często tam przychodza tak praywatnie Ale nieee, nie będę się wygłupiac
A na zajęcia teraz będe juz wszystkie, pod tym względem plan zmienił mi się idealnie Boże czyżby go zmieniali pode mnie?

Mój nie wiem czy ma dziewczynę, wiem jedynie że na zajęciach podczas rozciągania patrzył się na mnie w niedogodnych dla mnie "pozycjach" niedogodnych bo nie mogłam zerkać na niego(a robić to przecież TRZEBA, bo instruktor ma być wzorem i trzeba go naśladowac na sali) Ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i i tak znalazłam sposób żeby zarknąć w jego stronę(choćby po to żeby się upewnić czy aby na pewno przybrałam prawidłową"poze")- lekko się np wtedy poprawiałam, poprawialam włosy(ahhh ta upierdliwa grzywka), itp
Ma się te sposoby
mój ma dziewczynę i to pracującą w klubie, więc yy muszę się pilnować no ale co ja poradzę, że my się tak lubimy nic

mój ciągle się śmieje i mnie rozśmiesza a najbardziej śmiać mi się chce na ćwiczeniu, co się leży, robi brzuszki, a nogi są rozkraczone w górze, jak przy porodzie albo czym innym i on sobie tak chodzi między tymi nogami i patrzy, no ja konam już wtedy
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:47   #30
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wasz Trener ;)

Jamajko, może tam zajrzę Dzięki
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 10:14:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.