domowa koloryzacja czy u profesjonalisty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 23:27   #1
beatraxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 33

domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?


Witajcie
Na wstępie chciała bym zaprezentować Wam moje kryteria według których nalęży albo nie należy farbować włoski:
cera jasna- odcienie blondu (platyna, złoty ale bez przesady ;p, beż.
cera ciemniejsza- zrezygnuj z brązów, blondów, rudego.
skóra opalona- ciemne brązy, czerń (popadająca w granatowy), rudy, i czerwień ale nie jak Wiśniewski :P chociaż co kto lubi

Uważacie, że koloryzacja w domu to łatwa czy trudna sprawa?
Mmmm... osobiście podpatrzyłam u mojej mamy sposób typu- nałożyć na dłonie farbe i nakładac ją na włosy tak jak mycie głowy szamponem.... potem rozczesać włoski i raz jeszcze powtórka...
kazdy ma na to inny sposób... nie powiem ale żadne łaty nie zostają typu tu jaśniej tu ciemniej...

Ale z drugiej strony i za DROBNĄ opłatą fryzjer zrobi to pewniej...
a może to tylko taka myśl- Przecież ta fryzjerka się zna na tym? ona nie może się mylić ona umie te włosy farbowac?? proste nie? ale i trafią się takie co kilka lekcji z koloryzacji opuściły

Ja pomimo....
achhhhh jak to mówią młode i głupie... ze 3 lata temu postanowiłam zabawić się wodą utlenioną... ehhhhhh... dalsze losy raczej są znane i nie trzeba opisywać, a kolor JAK KITKA U WIEWIÓRKI teraz jestem wierna jednemu kolorowi JOANNA MULTI CREAM nr. 38 Kasztanowy brąz.
Pomimo moich eksperymentów włoski mam zdrowe, nie wypadają...
BUŹKA *********
beatraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 02:00   #2
beatraxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?

PLUSY I MINUSY FARBOWANIA W DOMU

'' +''

*koszt farby od ok 6 do 30 zł.

"-''

* z farbą na głowie lepiej odpuścić sobie domowe porządki aby niczego nie pobrudzić
* jeśli nie mamy wprawy lub boimy się że zostaniemy z łatkami na głowie warto jest zapewnić sobie pomoc drugiej osoby
* farbowanie całosciowe a co z baleyage? czepek ok a jak zrobić samemu te pasemka

POMÓŻCIE UZUPEŁNIAJMY TE DWIE STRONY ZA I PRZECIW
beatraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 06:57   #3
PaulinaIzabela2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?

Hej... Ja chcę dzisiaj sobie farbować włosy "schwarzkopf perfect mousse" kolor perłowy blond.
Mój naturalny kolor to brąz, ale w wakacje pofarbowałam je "szamponem" kolor alabastrowy blond i rozjaśnił mi włosy. Teraz mam średni blond z rudym.. Taki miedziany kolor. i odrosty brązowe bo ten niby szampon się nie zmył ;/
Póbowała któraś z was tą farbę? I nie wiecie czy wyjdzie mi blond? Proszę o odpowiedź
PaulinaIzabela2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:01   #4
beatraxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?

To jest metoda prób i błędów każdy ma inne włosy podatne na różne czynniki... osobiście mi się bardziej podoba ten alabastrowy a perłowy to jakby siwy huh...
W połączeniu z Twoim miedzianym może wyjśc beż... chociaż

Co do firmy farby też używałam Schwarzkopfa. Na Joanne przerzuciłam się ze względu na kolorek który mi sie tak podobaaaa jednak obie firmy polecam
beatraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:24   #5
beatraxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?

Ho ho dziewczynki własnie wróciłam od koleżanki Uli postanowiła zmienić swój wygląd, wiecie nowe ciuchy, styl ubierania, i m.in fryzurka jako że znamy się dłuższy czas nie bała się powierzyć mi swoich włosów... z mysiego blondu chciała stać się kobietą o czarnych włosach... wszystko pięknie ok ja też o tym myślałam gdyż z moją okrągłą buźką ten kolor mógł by mi pomóc ukryć tą wadę której nie znosze i może pozbyć się ksywki ''pyza'' :P
kazałam usiąść jej wygodnie ręce mi drżały ale starałam się zrobić to jak najlepiej potrafie... po ok 10 minutach rozprowadzania farby byłam z siebie dumna że zrobiłam to tak starannie

Wyszłam do łazienki po powrocie usłyszałam '' Houston mamy problem''
Moje zdziwienie, nagle oczy jak 5 złoty jako że zajęłam łazienke moja koleżanka nie mogła nic zrobić... jej kosmyki opadły na jej czoło pozostawiając ślady... mało tego czoło to nie problem gdyż za dobrą rade uważam zmywanie farby kremem tłustym jednak bite 5 minut ona farbe miała także na brwiach... huh wybuchnęłyśmy smiechem i nawet pozwoliła mi zrobić zdjęcie czy w jej wzroku widać przerażenie? :P

Także koloryzacja w domu? Moja koleżanka na drugi raz napewno się jeszcze zastanowi buźka
beatraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:38   #6
beatraxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 33
Question Dot.: domowa koloryzacja czy u profesjonalisty?

Dziękuje za minusy, tak racja ten mój wątek to okropieństwo huh
beatraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.