Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-09, 09:25   #2341
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55369046]Kiedyś Aubrey można było bez problemu w PL kupić, a teraz widzę tylko tutaj i na iherb http://www.sklepestetyka.pl/aubrey-s...opikalnym.html
https://www.ecco-verde.pl/acorelle/a...oneczny-lsf-30
https://www.ecco-verde.pl/biofsolis/...warzy-spf-30-1

[/QUOTE]


Dzięki


Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ta do włosów blond ochładza czy ociepla kolor.
Ja miałam krem z spf 30 100% pure.

Podejrzewam, że raczej ociepla trzeba poszukać recenzji

I jak filtr ? to ten lekki? mam próbkę od Małgosi, ale jej jeszcze nie przetestowałam
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 09:33   #2342
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Można kupić gdzieś w Poznaniu stacjonarnie czarne mydło Dodu Osun albo podobne równie dobre?
Spróbuj w zielarni na Dąbrowskiego 10 lub Kraszewskiego 4, zawsze mieli tam sporo mydeł, ale czy Dudu dostaniesz, to nie wiem (może lepiej wcześniej zadzwonić).
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 09:45   #2343
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Spróbuj w zielarni na Dąbrowskiego 10 lub Kraszewskiego 4, zawsze mieli tam sporo mydeł, ale czy Dudu dostaniesz, to nie wiem (może lepiej wcześniej zadzwonić).
Dziękuję bardzo
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:33   #2344
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Piszecie o filtrach, a ja chyba będę potrzebowała czegoś lekkiego na wiosnę, tym bardziej, że teraz jestem bardziej narażona na przebarwienia. Cera mi pociemniała już teraz od hormonów chyba? Nie wiem jak to możliwe, ale czytałam że pigmentacja się wzmaga w ciąży. Chodzę na spacery pół godziny, codziennie po południu, to chyba nie możliwe opalić się w styczniu i lutym? ale jak sobie pomyślę o tych ciężkich, mineralnym filtrach jakie miałam wcześniej, to już mi się odechciewa, cera i tak mi się przetłuszcza sama z siebie. Może jakiś BB krem lekki , filtry nie muszą być wysokie?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:42   #2345
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wlasnie stalam sie bogarsza o

Dr. hauschka Tönungsfluid
Dr. Hauschka Wind und Wetter Bad
Martina Gebhardt Melissen Creme 15ml
Bioturm Silber-Salbe 3 saszetki( jestem ciekawa czy bedzie to dobry zamiennik klasycznych pupciowych dzieciecych kremow( uzywam po goleniu i w cieple miesiace na gebe jak mnie wypryszczy) i czy przy okazji, jak by dziecku neurodermityzm wrocil to pewnie tez moglabym u niego uzywac)

Do zakupow dolaczyly ekologiczne szczotki do mycia garow/butelek

Dolozono mi jeszcze probki
Weleda mandel Pflegelotion
Weleda Granatapfel Tagescreme
Kneipp krem nocny
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 13:34   #2346
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wiem, że miałyście mydła z Ministerstwa Dobrego Mydła, ale czy któraś z was miała ich kule do kąpieli? Czy ich zapach jest intensywny, jeszcze przed rozpuszczeniem?
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 17:17   #2347
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem o tusz do rzęs, jestem teraz na etapie zmiany całej kolorówki na naturalną. Wypróbowałam już 2 tusze i to nie jest to, myślę jeszcze o lily lolo albo o 100% pure, możecie mi jakiś polecić biorąc pod uwagę, że wypróbowałam już:

-tusz Avril i o ile efekt daje super, jakbym miała na rzęsach drogeryjny tusz to strasznie mi się rozmazuje, po 1h od nałożenia mam pandę i co się wytrę to znowu się odbija. Mam wrażenie, że on nie zastyga na rzęsach.
-tusz purobio https://www.ecco-verde.pl/purobio-co...y-tusz-do-rzes - efekt jest ok, chociaż mniej spektakularny niż Avril to jednak tusz ma bardzo suchą konsystencję dzięki czemu się nie odbija, ale zaczyna się kruszyć pod koniec dnia.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 17:50   #2348
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
I jak filtr ? to ten lekki? mam próbkę od Małgosi, ale jej jeszcze nie przetestowałam
Mogę zrobić Ci próbkę. Mam Argan Oil hydration Spf 30, 100% pure.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 17:52   #2349
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem o tusz do rzęs, jestem teraz na etapie zmiany całej kolorówki na naturalną. Wypróbowałam już 2 tusze i to nie jest to, myślę jeszcze o lily lolo albo o 100% pure, możecie mi jakiś polecić biorąc pod uwagę, że wypróbowałam już:

-tusz Avril i o ile efekt daje super, jakbym miała na rzęsach drogeryjny tusz to strasznie mi się rozmazuje, po 1h od nałożenia mam pandę i co się wytrę to znowu się odbija. Mam wrażenie, że on nie zastyga na rzęsach.
-tusz purobio https://www.ecco-verde.pl/purobio-co...y-tusz-do-rzes - efekt jest ok, chociaż mniej spektakularny niż Avril to jednak tusz ma bardzo suchą konsystencję dzięki czemu się nie odbija, ale zaczyna się kruszyć pod koniec dnia.
Ze wszystkich naturalnych, które testowałam (a było ich całkiem sporo ) najbardziej sprawdza się u mnie Lily Lolo- efekt jak po drogeryjnym (kilka warstw) i wytrzymuje bez przygód do końca dnia; a ostatnio odkryłam także, że zmywa się całkowicie czystą wodą
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 18:33   #2350
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
-tusz Avril i o ile efekt daje super, jakbym miała na rzęsach drogeryjny tusz to strasznie mi się rozmazuje, po 1h od nałożenia mam pandę i co się wytrę to znowu się odbija. Mam wrażenie, że on nie zastyga na rzęsach.
ja tusz Avril mam obecnie 12 godzin na rzęsach i efekt boski, a pandy nie widać ani rozmazywania. Może przecierasz oczy i dlatego ci się tak robi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 19:16   #2351
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55427516]Ze wszystkich naturalnych, które testowałam (a było ich całkiem sporo ) najbardziej sprawdza się u mnie Lily Lolo- efekt jak po drogeryjnym (kilka warstw) i wytrzymuje bez przygód do końca dnia; a ostatnio odkryłam także, że zmywa się całkowicie czystą wodą [/QUOTE]
Chyba się na niego zdecyduję, ale wszędzie jest obecnie niedostępny.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja tusz Avril mam obecnie 12 godzin na rzęsach i efekt boski, a pandy nie widać ani rozmazywania. Może przecierasz oczy i dlatego ci się tak robi
Nie, nie dotykam oczu w ogóle. Z tym drugim tuszem nie mam takiego problemu. Wiem, że dużo osób chwali Avril, ale dosłownie po 1h mam już odbity tusz pod okiem. Mam wrażenie, że ja mam za długie rzęsy (albo taką budowę oka) i one przy zamykaniu oka dotykają powieki i tusz się odbija, bo jak dotknę rzęs lekko palcem to zostaje mi ślad, Tobie ten tusz zastyga na rzęsach całkowicie?
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 19:27   #2352
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Chyba się na niego zdecyduję, ale wszędzie jest obecnie niedostępny.


Nie, nie dotykam oczu w ogóle. Z tym drugim tuszem nie mam takiego problemu. Wiem, że dużo osób chwali Avril, ale dosłownie po 1h mam już odbity tusz pod okiem. Mam wrażenie, że ja mam za długie rzęsy (albo taką budowę oka) i one przy zamykaniu oka dotykają powieki i tusz się odbija, bo jak dotknę rzęs lekko palcem to zostaje mi ślad, Tobie ten tusz zastyga na rzęsach całkowicie?
U mnie ślad zostawia Gosh zielony i to tylko (zawsze) pod jednym, lewym okiem Nie mam pojęcia dlaczego tylko pod lewym. Na bank nie dotykam, ani lewego, ani prawego
Avril dopiero testuję, miałam go ze 2 razy ale nie na długo.
W co jeszcze celujesz z kolorówki?
Ja z naturalnej kolorówki bardzo sobie chwalę: kredkę do brwi Colour Caramel - bez wad, może tylko to, że dość szybko się zużywa. Ale jest boska, mam najjaśniejszy kolor - chłodny, piękny.
Kredkę na bank kupię ponownie, nigdy nie miałam tak fajnej, nawet jesli chodzi o kolorówkę konwencjonalną.
Lubię roże w kremie, mam 100% pure, Tata Harper.
Lubię rozświetlacze, lepszy jest z Tata Harper niż z RMS.
To tyle z hitów.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 19:37   #2353
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość

Nie, nie dotykam oczu w ogóle. Z tym drugim tuszem nie mam takiego problemu. Wiem, że dużo osób chwali Avril, ale dosłownie po 1h mam już odbity tusz pod okiem. Mam wrażenie, że ja mam za długie rzęsy (albo taką budowę oka) i one przy zamykaniu oka dotykają powieki i tusz się odbija, bo jak dotknę rzęs lekko palcem to zostaje mi ślad, Tobie ten tusz zastyga na rzęsach całkowicie?
tak
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 20:41   #2354
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jakby ktoś szukał w Poznaniu mydła Dodu osun to w mojej zielarni na garbarach jest
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:22   #2355
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dzisiaj trafiłam na wyprzedaż irlandzkich produktów The Handmade Soap Company i za pół ceny wzięłam trójpak mydeł i balsam do ciała. I już się nie mogę doczekać zamówienia ze 100% pure: nowego BB i roświetlacza
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 07:20   #2356
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie stalam sie bogarsza o

Dr. hauschka Tönungsfluid
Dr. Hauschka Wind und Wetter Bad
Martina Gebhardt Melissen Creme 15ml
Bioturm Silber-Salbe 3 saszetki( jestem ciekawa czy bedzie to dobry zamiennik klasycznych pupciowych dzieciecych kremow( uzywam po goleniu i w cieple miesiace na gebe jak mnie wypryszczy) i czy przy okazji, jak by dziecku neurodermityzm wrocil to pewnie tez moglabym u niego uzywac)

Do zakupow dolaczyly ekologiczne szczotki do mycia garow/butelek

Dolozono mi jeszcze probki
Weleda mandel Pflegelotion
Weleda Granatapfel Tagescreme
Kneipp krem nocny


Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem o tusz do rzęs, jestem teraz na etapie zmiany całej kolorówki na naturalną. Wypróbowałam już 2 tusze i to nie jest to, myślę jeszcze o lily lolo albo o 100% pure, możecie mi jakiś polecić biorąc pod uwagę, że wypróbowałam już:

-tusz Avril i o ile efekt daje super, jakbym miała na rzęsach drogeryjny tusz to strasznie mi się rozmazuje, po 1h od nałożenia mam pandę i co się wytrę to znowu się odbija. Mam wrażenie, że on nie zastyga na rzęsach.
-tusz purobio https://www.ecco-verde.pl/purobio-co...y-tusz-do-rzes - efekt jest ok, chociaż mniej spektakularny niż Avril to jednak tusz ma bardzo suchą konsystencję dzięki czemu się nie odbija, ale zaczyna się kruszyć pod koniec dnia.
Nie miałam tego tuszu, ale ja zawsze przypudrowuję porządnie powieki i rzęsy przed pomalowaniem i dzięki temu każdy tusz mi się trzyma cały dzień. Są lepsze i gorsze, tzn zdarza się tusz, że po 5 godzinach jest delikatny ślad pod okiem, ale nie ma tragedii.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 09:47   #2357
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mogę zrobić Ci próbkę. Mam Argan Oil hydration Spf 30, 100% pure.
Chętnie ale wiesz - bez pośpiechu!


Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
U mnie ślad zostawia Gosh zielony i to tylko (zawsze) pod jednym, lewym okiem Nie mam pojęcia dlaczego tylko pod lewym. Na bank nie dotykam, ani lewego, ani prawego
Symetria - inaczej osadzone oko w oczodole
Mam podobnie


Cytat:
Avril dopiero testuję, miałam go ze 2 razy ale nie na długo.
W co jeszcze celujesz z kolorówki?
Ja z naturalnej kolorówki bardzo sobie chwalę: kredkę do brwi Colour Caramel - bez wad, może tylko to, że dość szybko się zużywa. Ale jest boska, mam najjaśniejszy kolor - chłodny, piękny.
Kredkę na bank kupię ponownie, nigdy nie miałam tak fajnej, nawet jesli chodzi o kolorówkę konwencjonalną.
Lubię roże w kremie, mam 100% pure, Tata Harper.
Lubię rozświetlacze, lepszy jest z Tata Harper niż z RMS.
To tyle z hitów.
Podkładu nadal nie znalazłaś fajnego ?
Ja poki co wróciłam do minerałów Lumiere
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 10:23   #2358
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55427516]Ze wszystkich naturalnych, które testowałam (a było ich całkiem sporo ) najbardziej sprawdza się u mnie Lily Lolo- efekt jak po drogeryjnym (kilka warstw) i wytrzymuje bez przygód do końca dnia; a ostatnio odkryłam także, że zmywa się całkowicie czystą wodą [/QUOTE]

Ja też w sumie z Lily Lolo byłam najbardziej zadowolona.
Teraz wykańczam So bio etic, ale po 8 miesiącach już nie jest świeży, zaczął się osypywać i wchodzić do oczu, szczerze tego nie znoszę i chyba sie pożegnamy.

A miał ktoś tusze Benecos? Nie są drogie , ciekawe jak z trwałością.
Chciałabym teraz coś tańszego, bo i tak nie maluje się często, raczej używam samej kredki do oczu i BB krem, więc nie chce wywalić nie wiadomo ile na tusz, jak i tak będzie leżał.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:54   #2359
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Przyszla kolejna paczka( juz nic nie zamawiam ) tym razem z Kneipp

A w srodku bylo
http://shop.kneipp.de/fussbutter-rin...-rosmarin.html
moj sie konczy i potrzebowalam kolejny sloiczek. Niby moge kupic to maslo w Rossmannie, ale innych rzeczy juz nie za bardzo, wiec wolalam zrobic zamowienie. Poza tym mialam Gutschein i jeszcze posiadam Kneipp Familie karte wiec dodatkowe 5% mniej przy zakupach

http://shop.kneipp.de/badekristalle-...wohl-1524.html
chlop lubi ta sol, choc w domu jeszcze jeszcze Bdeöl, ktory ja uzywam, bo on zdecydowanie zwolennik soli, wiec wzielam dwie

http://shop.kneipp.de/cattier-heilerde-seife-honig.html
http://shop.kneipp.de/cattier-heiler...heabutter.html
wiem, mialam juz mydel nie kupowac. Na usprawiedliwienie mam tylko to ze juz dawno na nie zerkalam i musialam cos wlozyc do koszyka zeby dobic do 40e i prezentu

http://shop.kneipp.de/cattier-lippenpflege.html
to tym bardziej produkt ktorym chcialam dobic do 40e. poza tym na jakims niemieckim blogu( dawno temu) czytalam duzo dobrego o tej pomadce, wiec narazie poczeka na swoja kolej, bo mam poki co hauschke i alterra

http://shop.kneipp.de/cattier-handcreme.html
tez czytalam zachwyty i pomyslalam ze wkoncu wyporbuje. poj. tylko 30ml zeby bylo do torebki. Narazie okazal sie nie dostepny, dosla mi go pozniej

http://shop.kneipp.de/geschenkpackun...erduschen.html
prezent dla chlopa na nadochodzace urodziny

http://shop.kneipp.de/duschbalsam-ma...-hautzart.html
to oczywiscie darmowy prezent za zamowienie .
Dostalam jeszcze zawieszke na drzwi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 15:35   #2360
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
U mnie ślad zostawia Gosh zielony i to tylko (zawsze) pod jednym, lewym okiem Nie mam pojęcia dlaczego tylko pod lewym. Na bank nie dotykam, ani lewego, ani prawego
Avril dopiero testuję, miałam go ze 2 razy ale nie na długo.
W co jeszcze celujesz z kolorówki?
Ja z naturalnej kolorówki bardzo sobie chwalę: kredkę do brwi Colour Caramel - bez wad, może tylko to, że dość szybko się zużywa. Ale jest boska, mam najjaśniejszy kolor - chłodny, piękny.
Kredkę na bank kupię ponownie, nigdy nie miałam tak fajnej, nawet jesli chodzi o kolorówkę konwencjonalną.
Lubię roże w kremie, mam 100% pure, Tata Harper.
Lubię rozświetlacze, lepszy jest z Tata Harper niż z RMS.
To tyle z hitów.
Przepraszam, że się wcinam. Ale zastanawiam się nad rozświetlaczem Tata Harper albo RMS i jaką widzisz między nimi różnicę?
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:03   #2361
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przyszla kolejna paczka( juz nic nie zamawiam ) tym razem z Kneipp

A w srodku bylo
http://shop.kneipp.de/fussbutter-rin...-rosmarin.html
moj sie konczy i potrzebowalam kolejny sloiczek. Niby moge kupic to maslo w Rossmannie, ale innych rzeczy juz nie za bardzo, wiec wolalam zrobic zamowienie. Poza tym mialam Gutschein i jeszcze posiadam Kneipp Familie karte wiec dodatkowe 5% mniej przy zakupach

http://shop.kneipp.de/badekristalle-...wohl-1524.html
chlop lubi ta sol, choc w domu jeszcze jeszcze Bdeöl, ktory ja uzywam, bo on zdecydowanie zwolennik soli, wiec wzielam dwie

http://shop.kneipp.de/cattier-heilerde-seife-honig.html
http://shop.kneipp.de/cattier-heiler...heabutter.html
wiem, mialam juz mydel nie kupowac. Na usprawiedliwienie mam tylko to ze juz dawno na nie zerkalam i musialam cos wlozyc do koszyka zeby dobic do 40e i prezentu

http://shop.kneipp.de/cattier-lippenpflege.html
to tym bardziej produkt ktorym chcialam dobic do 40e. poza tym na jakims niemieckim blogu( dawno temu) czytalam duzo dobrego o tej pomadce, wiec narazie poczeka na swoja kolej, bo mam poki co hauschke i alterra

http://shop.kneipp.de/cattier-handcreme.html
tez czytalam zachwyty i pomyslalam ze wkoncu wyporbuje. poj. tylko 30ml zeby bylo do torebki. Narazie okazal sie nie dostepny, dosla mi go pozniej

http://shop.kneipp.de/geschenkpackun...erduschen.html
prezent dla chlopa na nadochodzace urodziny

http://shop.kneipp.de/duschbalsam-ma...-hautzart.html
to oczywiscie darmowy prezent za zamowienie .
Dostalam jeszcze zawieszke na drzwi

czekam na recenzję kosmetyków Cattier.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:31   #2362
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I już się nie mogę doczekać zamówienia ze 100% pure: nowego BB i roświetlacza
Dasz linki do produktów które zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Chętnie ale wiesz - bez pośpiechu!




Symetria - inaczej osadzone oko w oczodole
Mam podobnie



Podkładu nadal nie znalazłaś fajnego ?
Ja poki co wróciłam do minerałów Lumiere
Dobrze, to wysyłam! Adres Twój powinnam mieć.
Podkładu nadal nie znalazłam, ja potrzebuję dosyć kryjących podkładów, teraz używam Jane Iredale BB Glow Time. Odpowiada mi, ale sklad ma, hmm nie do końca fajny choć niebo lepszy od jakiegoś EL czy innego Guerlain.

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam. Ale zastanawiam się nad rozświetlaczem Tata Harper albo RMS i jaką widzisz między nimi różnicę?
Nie wcinasz się chętnie odpowiem
RMS na bank jest bardziej klejący. TH daje mocniejszy efekt. Ale fakt, więcej je łączy niż dzieli, są bardzo podobne. Obydwa drogie. Nie wiem czy skuszę się raz jeszcze, są fajne, lubię je, ale czy warte tej ceny? Jeśli nie szkoda wydać Ci majątku na dodatek i taki troche bajer jakim jest rozświetlacz, to polecam jednak TH RMS to półśrodek, a kasa również niemała.


Bardzo mnie kusi RSM róż w kolorze Demure I hydrolaty Uoga Uoga.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-02-10 o 18:33
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:52   #2363
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dasz linki do produktów które zamówiłaś?


Dobrze, to wysyłam! Adres Twój powinnam mieć.
Podkładu nadal nie znalazłam, ja potrzebuję dosyć kryjących podkładów, teraz używam Jane Iredale BB Glow Time. Odpowiada mi, ale sklad ma, hmm nie do końca fajny choć niebo lepszy od jakiegoś EL czy innego Guerlain.


Nie wcinasz się chętnie odpowiem
RMS na bank jest bardziej klejący. TH daje mocniejszy efekt. Ale fakt, więcej je łączy niż dzieli, są bardzo podobne. Obydwa drogie. Nie wiem czy skuszę się raz jeszcze, są fajne, lubię je, ale czy warte tej ceny? Jeśli nie szkoda wydać Ci majątku na dodatek i taki troche bajer jakim jest rozświetlacz, to polecam jednak TH RMS to półśrodek, a kasa również niemała.


Bardzo mnie kusi RSM róż w kolorze Demure I hydrolaty Uoga Uoga.
Dziękuję za opinię . Z jednej strony mi szkoda, z drugiej nie . Ale chyba zdecyduję się na razie na 100% pure, a potem się zobaczy
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:01   #2364
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię . Z jednej strony mi szkoda, z drugiej nie . Ale chyba zdecyduję się na razie na 100% pure, a potem się zobaczy
który? bardzo lubię tę firmę
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:07   #2365
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
który? bardzo lubię tę firmę
Jako fanka kremowych rozświetlaczy

http://www.100percentpure.com/produc...reme-starlight
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:09   #2366
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj trafiłam na wyprzedaż irlandzkich produktów The Handmade Soap Company i za pół ceny wzięłam trójpak mydeł i balsam do ciała. I już się nie mogę doczekać zamówienia ze 100% pure: nowego BB i roświetlacza
gdzie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:20   #2367
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Jako fanka kremowych rozświetlaczy

http://www.100percentpure.com/produc...reme-starlight
znam go z filmików Teri Miyahira
zamawiałaś kiedyś z tej strony?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:25   #2368
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
znam go z filmików Teri Miyahira
zamawiałaś kiedyś z tej strony?
Nie, to będzie debiut szczególnie że kończy mi się jeszcze top coat i korektor pod oczy Patrzyłam, że od 45 euro (zamawiając z ich podstrony europejskiej) wysyłka jest za darmo więc prawie się łapię. Na dodatek można płacić przez PayPal, więc mam nadzieję że pójdzie gładko.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:29   #2369
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
...W co jeszcze celujesz z kolorówki?
Ja z naturalnej kolorówki bardzo sobie chwalę: kredkę do brwi Colour Caramel - bez wad, może tylko to, że dość szybko się zużywa. Ale jest boska, mam najjaśniejszy kolor - chłodny, piękny.
Kredkę na bank kupię ponownie, nigdy nie miałam tak fajnej, nawet jesli chodzi o kolorówkę konwencjonalną.
Lubię roże w kremie, mam 100% pure, Tata Harper.
Lubię rozświetlacze, lepszy jest z Tata Harper niż z RMS.
To tyle z hitów.
Jeśli chodzi o podkłady to mineralny dla mnie najlepszy jest Annabelle matujący, (używam też najciemniejszego jako bronzera), ale szukam obecnie dobrego płynnego. Miałam BB z benecosa, ale dla mnie za ciemny, chociaż efekt daje bardzo fajny i całkiem nieźle kryje. Teraz używam 100% pure kremowy podkład i jest różnie, jak mam dobrze nawilżona skórę to wygląda rewelacyjnie, jak mam przesuszoną to podkreśla wszystko. W szafce czeka na testy jeszcze podkład z Avril.
Moim hitem jest błyszczyk z lavery, wcześniej każdy drogeryjny produkt do ust mi je wysuszał, a po nałożeniu tego czuje wręcz ulgę. Mam też kredki z lavery i avril i sobie chwalę, chociaż niczym nie powalają.
Macie jakieś doświadczenia z paletkami cieni? Narazie jeszcze męczę paletkę zoevy, ale jak skończę to myślałam o tej z lilo lolo, potrzebuje kilka neutralno-brązowych cieni, a nie lubię się cackać z pojedynczymi.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:38   #2370
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podkłady to mineralny dla mnie najlepszy jest Annabelle matujący, (używam też najciemniejszego jako bronzera), ale szukam obecnie dobrego płynnego. Miałam BB z benecosa, ale dla mnie za ciemny, chociaż efekt daje bardzo fajny i całkiem nieźle kryje. Teraz używam 100% pure kremowy podkład i jest różnie, jak mam dobrze nawilżona skórę to wygląda rewelacyjnie, jak mam przesuszoną to podkreśla wszystko. W szafce czeka na testy jeszcze podkład z Avril.
Moim hitem jest błyszczyk z lavery, wcześniej każdy drogeryjny produkt do ust mi je wysuszał, a po nałożeniu tego czuje wręcz ulgę. Mam też kredki z lavery i avril i sobie chwalę, chociaż niczym nie powalają.
Macie jakieś doświadczenia z paletkami cieni? Narazie jeszcze męczę paletkę zoevy, ale jak skończę to myślałam o tej z lilo lolo, potrzebuje kilka neutralno-brązowych cieni, a nie lubię się cackać z pojedynczymi.
Z paletkami nie. Mam cienie pojedyńcze, sypkie w dodatku (wolę prasoewane) ale i tak je uwielbiam - z Clare Blanc.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.