prosze o odpowiedz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-20, 20:17   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

prosze o odpowiedz.


zrobilam sobie trwala, super malutkie loczki, tzn bardzo sie kreca no i wiem ze musze rozczesac wloski po umyciu bo juz robia mi sie koltuny, ale slyszalam ze nie po kazdym myciu nalezy rozczesywac bo sie szybko rozprostuja,a wiadomo tego baaardzo nie chce bo loczki sa przesliczne, wiec prosze o odpowiedz jak np myje wlosy co 2 dni to za kazym raze je rozczesac, no oczywiscie na mokro?? i jakim grzebieniem najlepiej?? takim szerokim?? i gdzie mozna takie kupic bo nie moge cos znalezc;/ z gory bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 20:26   #2
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Re: prosze o odpowiedz.

witaj wiesz jak ja miałam trwałą myłam wloski raz w tygodniu czasem dwa ale nigdy co dwa dni bo po 1 sie trzymaly a po 2 szybciej podobno schodzi trwala. po myciu rozczesywalam szerokim grzebieniem a kupilam go akurat na zwyklym targowisku w budce z kosmetykami a najlepsze co sie sprawdzalo by miec piekne loczki to poprostu w moim przypadku pianka do wlosow(palmoliwe moja ulubiona)
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 20:37   #3
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Re: prosze o odpowiedz.

ooo dziekuje Ci slicznie za odpowiedz)) w sumie nie pomyslalam by sie na targiczek bo grzebyk wybrac ale faktycznie tam zapewne beda, dzieki. no mialam 2 razy trwala robiona i raz trzymala mi sie baaardzo dlugo i moglam nawet 2 tyg nie myc wlosow a wygladaly ladnie-chociaz ja sama nie wytrzymywalam by az tak dlugo nie myc, a druga to juz jakos i krocej sie tryzmala i na 2 czy 3.dzien juz wloski byly oklapniete. a powiedz mi co to za pianka do wloskow?? taka do modelowania?? a zeliki tez sie nadaja?? bo ja mam jakas pianke timoteja i czy taka tez by byla dobra?? dzieki za odpowiedz buzka
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 20:53   #4
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Re: prosze o odpowiedz.

pianka jak napisalam to Palmolive mialam tez Timotei ale jak dla mnie byla zdecydowanie za slaba a po palmolive loczki slicznie mi sie trzymaly a na drugi dzien wystarczylo je tylko troszke woda zmoczyc(z glowka w dol) bez koniecznosci ponownego nakladania pianki a jesli masz oklapniete wloski na 3 dzien moze sprobuj zmoczyc wloski(mozesz sie smiac ale ja psikalam je troszke spryskiwaczem takim jak do kwiatkow)minimum pianki na toglowa w dol i suszarka-u mnie sie sprawdzalo pozdrawiam
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 21:01   #5
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Re: prosze o odpowiedz.

okej dziekuje tak wlasnie myslalam by ich nie psikac spryskiwaczem bo wczoraj szlam po miescie bez parasola i padala mzawka i wloski sie zmoczyly i super sie podkrecily ;d takze pianke sprobuje i baaardzo dziekuje, rozjasnilas mi duzo, bo jakos nigdzie nie moglam sie doszukac jak to jest z ta trwala. dzieki***
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-22, 23:48   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prosze o odpowiedz.

ale wlosy nalezy zawsze po umyciu rozczesac! nalozyc odzywke odpowiednia i rozczesac mokre, potem nalozyc odpowiedni preparat stylizujacyi wygniesc loczki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 09:30   #7
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Re: prosze o odpowiedz.

okej dziekuje slicznie za odpowiedz) umylam wloski i rozczesalam ale mam wrazenie ze troche sie niestety rozprostowaly (oczywiscie rozczesywalam mokre wloski) i nie sa takie jak po pierwszym myciu, kiedy to nie rozczesalam ich, dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam)
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.