BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 17:35   #1021
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

tak, to to. Kwas neutralizujesz zasadą, czyli woda + mydło. Może roniła metodą cross? czyli tylko punktowo nakładała? Tak wazelina to super sprawa. Skóra roluje się od niej i szybciej się goi. No strasznie to wygląda, ale czego się nie robi zeby pozbyć się tych blizn. Ten kto ma trądzik wie jak to działa na psychikei w ogóle. Tak zaleczyłam trądzik dzięki temu bo to dezynfekuje skóre i dostajesz się do tych warstw które nie są "zaświnione" przez makijaż, brud etc. Ale nie wolno nakładać kwasu na "żywe" rozdrapane krosty. Bo robią się rany i się babrają. Pozdrawiam kobietki
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:37   #1022
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedź :P Ja się kwaszę już kilka lat, obecnie lecę na glikolu. Myślę, że zamówię na dniach TCA. Jest gdzieś rozpiska jak otrzymać 10% steżenie? To nie bedzie 3 ml kwasu na 30 ml wody?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 00:04   #1023
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

moze znajdz 12%? nie mam pojecia jak z tym pracowac
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 13:50   #1024
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

czesc dziewczyny, czy ktoras z was chodzila na zabieg enzymów? teraz chodze na mikrodermabrazje ale latem niestety nie mozna jej robic i alternatywnym zabiegiem są enzymy. chcialabym wiedziec jakie sa efekty czy skora doczyszcza sie po tym zabiegu- tzn czy wyskakuja po nim jakies krostki. i czy te zluszczanie daje jakies efekty na blizny? bo na pewno musi byc lekkie skoro mozna wykonywac ten zabieg latem
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:02   #1025
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Wczoraj byłam na zabiegu rolką. Igły dł. 0,5. Nakłuwanie, potem nakłuwanie z kwasem hialuronowym, łącznie trwało może 10 minut. Na koniec maska na twarz. Rolowanie bolało najbardziej na czole i ono było lekko zaczerwienione. Zapłaciłam 250 zł.
Raczej sobie daruje dalsze zabiegi, bolało i jednak wolę jak efekt jest widoczny od razu. Myślałam nad peelingami Image Scincare. Tylko nie wiem, który najbardziej złuszczyłby skórę. Któraś z Was miała może i mogłaby napisać jak efekty?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:19   #1026
xroses92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Witam wszystkich. Chciałabym zapytać czy ktoś posiada podobny problem dotyczący skory a dokładnie blizn. Miesiąc temu albo i więcej miałam dwie krótki na czole.. Nie wiem co mnie podkusiło ale wracałam ze studiów i musiałam rozdrapać małe krótki. Skutkiem tego w skórę wdało się zakażenie... A ja dzisiaj borykam się z bliznami. Nie polecam wyciskania ani grzebania. Obiecałam sobie, że nigdy więcej.. Moje czoło wygląda teraz tak(zdjęcie pod postem). Jestem zapisana u dermatologa miałam juz jeden zabieg mikrodermabrazji plus kwasów i laser frakcyjny. Płaciłam 250zl.. A myślę, ze na jednym się nie skończy. Czy ktoś mial podobny problem i czy np. Używa kremów, ktore pomogły i szybciej zagoiły podobne blizny?ja od lekarza niestety nie dostałam żadnego kremu... Szczerze powiem, że jestem załamana i najchętniej nie wychodziłabym z domu.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zdjecie
xroses92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 01:15   #1027
Geraniol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xroses92 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Chciałabym zapytać czy ktoś posiada podobny problem dotyczący skory a dokładnie blizn. Miesiąc temu albo i więcej miałam dwie krótki na czole.. Nie wiem co mnie podkusiło ale wracałam ze studiów i musiałam rozdrapać małe krótki. Skutkiem tego w skórę wdało się zakażenie... A ja dzisiaj borykam się z bliznami. Nie polecam wyciskania ani grzebania. Obiecałam sobie, że nigdy więcej.. Moje czoło wygląda teraz tak(zdjęcie pod postem). Jestem zapisana u dermatologa miałam juz jeden zabieg mikrodermabrazji plus kwasów i laser frakcyjny. Płaciłam 250zl.. A myślę, ze na jednym się nie skończy. Czy ktoś mial podobny problem i czy np. Używa kremów, ktore pomogły i szybciej zagoiły podobne blizny?ja od lekarza niestety nie dostałam żadnego kremu... Szczerze powiem, że jestem załamana i najchętniej nie wychodziłabym z domu.

To moje ostatnie odkrycie kremy z cynkiem i miedzią genialnie goją .

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cicalfate.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...920524#r920524


Mam też kupiony u weterynarza glukonian miedzi smaruje i każda rana goi się bez blizny.
http://zooapteka.pl/glukonian-miedzi-10-p-737.html
Geraniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 11:56   #1028
xroses92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ok dzięki, ja dostałam od dermatologa krem z biodermy cicabio i jakoś nie widzę, żeby az tak pomagał. Obawiam sie, ze takie kremy tutaj nie pomogą tylko zabiegi..
xroses92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 15:50   #1029
Geraniol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xroses92 Pokaż wiadomość
Ok dzięki, ja dostałam od dermatologa krem z biodermy cicabio i jakoś nie widzę, żeby az tak pomagał. Obawiam sie, ze takie kremy tutaj nie pomogą tylko zabiegi..
I tu się mylisz są to blizny świeże te kremy pomogą .Ja już przerabiałam kwasy ,mikrodermabrazje i żadnych efektów spektakularnych nie widzę .

http://biotechnologia.pl/kosmetologi...u-miedzi,13523
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...cu,t10936.html
http://tradzik.com.pl/kosmetyki-i-ma...y-po-tradziku/

Peptydy miedzi:

Cytat:
Wpływają na produkcje kolagenu typu III - ten typ zdecydowanie przeważa w skórze młodych osób, by po menopauzie i później... stanowić tylko nieznaczna część w stosunku do typu I. Odpowiada za jędrność i sprężystość tkanek, to dzięki niemu skóra twarzy dzieci jest taka ładna, a blizny goją się szybko. Jednym z docelowych zastosowań peptydów jest właśnie usuwanie blizn. Może degradować uszkodzony kolagen w miejscu blizn, a na jego miejsce tworzyć nowy. Są nawet badania, sugerujące jakoby peptydy były mocniejsze pod względem “prokolagenowym” nawet od tretinoiny (badanie na 30 ochotnikach, którzy stosowali peptydy przez miesiąc i u których zanotowano po tym czasie średni przyrost prekursora kolagenu 70% w porównaniu do 40% po tret).
źródło http://szampony.sklep.pl/strona/peptydy_miedzi

Edytowane przez Geraniol
Czas edycji: 2014-07-08 o 15:58
Geraniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 20:14   #1030
xroses92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

ale to używasz teraz konkretnie jakiego kremu na takie blizny własnie po trądziku? Ja w sumie nie mam problemów oprócz zaskórników z cerą.. i sama jestem zdziwiona, że zrobiłam sobie taką krzywdę Niestety teraz muszę cierpieć i ponosić konsekwencję.

Mam również pytanie czy ktoś może używa kremu albo bazy, które budują taką właśnie delikatną otoczkę i dzięki temu ułatwia aplikację pudru albo fluidu? Ja wcześniej używałam kremu duac na zapalenie tych miejsc bo wdało się zakażenie ale jak nie ma zakażenia to używam tylko cicabio i na noc maści cepan. Rano jak mam się umalować to jest tragedia.. wszystko zapada się do środka, więc unikam wyjść z domu.
xroses92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 01:21   #1031
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cześć dziewczyny. Mam trochę $$ i chciałem wziąć się po lecie za przebarwienia na ramionach w profesjonalnym gabinecie. Mój kwasek 3% jest za słaby. Co jest teraz najskuteczniejsze oprócz przeszczepu skóry i laserków, które dają efekt po 8 latach?

Proszę o kilka haseł Pani w temacie.
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2014-07-18 o 01:26
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 20:02   #1032
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cześć!
Czytałam troszkę ten wątek i przewinął mi się parę razy LASER FRAKCYJNY. Obecnie leczę trądzik Axotretem ale czuję że zostaną mi po tym leczeniu jeszcze blizny. Chciałabym je po całkowitym wyleczeniu trądziku usunąć. Czy złuszczanie kwasami (oczywiście serie kwasów o różnych stężeniach) usuną całkowicie blizny czy trzeba wykonać zabieg laserem frakcyjnym ? Był ktoś na zabiegu laserem ? Czy zabieg takim laserem trzeba powtarzać ileś razy w miesiącu (seria) ? Czy jest jakaś inna skuteczna metoda na usunięcie całkowicie blizn potrądzikowych z buzi ?
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 20:40   #1033
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Hej,

Ja miałam na blizny potrądzikowe laser frakcyjny CO2 plus Dermapen z osoczem zastosowane razem jako technikę łączoną tzn. najpierw 3x laser w odstępie 4 tyg a następnie Dermapen z osoczem co 3 tyg również 3x i efekty są takie, że powierzchnia skóry się wyrównała, pory są mniej widoczne, a jej kolor jest bardziej jednolity no i sprawia wrażenie odżywionej. Serię zabiegów robiłam pod okiem lekarza. Wcześniej leczyłam się u kosmetolog peelingami (10 zabiegów) oraz 12x mikrodermabrazja w odstępach co 2 tyg i efekt był ale nie do końca w takim stopniu, żebym nie żałowała wydanej na niego kasy...
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 21:06   #1034
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Auris napisz coś więcej! A jak oceniasz efekty lasera? Dawno skończyłaś te zabiegi? Widzisz różnicę w zniwelowaniu blizn i przebarwień? Mogę zapytać ile zapłaciłaś?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 15:14   #1035
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

U mnie efekt jest taki, że poza mną nikt moich blizn nie widzi, kiedy jestem bez makijażu. :P Ja może trochę przesadzam, ale widzę jeszcze kiedy się przyjrzę minimalne zmiany w miejscach w których je miałam, jednak to jest może 2-5% ze stanu wyjściowego i podejrzewam, ze zalezy od tego jak glebokie ktos ma te zmiany. Przebarwienia zupełnie zniknęły. Terapię laserem skończyłam w listopadzie. Zabiegi miałam robione na twarz i plecy i zapłaciłam 1200 zł za 1 zabieg, a w sumie musiałam wykonać 3, ale ten efekt który osiągnęłam jest warty tych pieniędzy, ponieważ pozbyłam się traumy i nie muszę biec po przebudzeniu do łazienki aby tylko mój TŻ nie zobaczył jak wygląda naprawdę moja twarz. :P Komfort jaki mam teraz, kiedy chodzę bez makijażu po domu jest po prostu cudowny...
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 16:00   #1036
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dziękuję ci serdecznie za odpowiedź.

Mogłabyś jeszcze tylko napisać jak duże miałaś blizny i przebarwienia przed laseroterapią? Wcześniejsze mikro nie przyniosły większych efektów?

Po jakim czasie po zabiegu laserem mogłaś wyjść "do ludzi"? Efekty było widać po jakim czasie?

I jak rozumiem, zabiegi miałaś w Łodzi?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 17:15   #1037
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Nie ma za co. Zawsze chętnie pomogę. Miałam dużo drobnych blizn, trochę średniej wielkości i kilka większych, takich na 5 mm o różnej głębokości i nierównych brzegach to na twarzy. Na plecach głównie liczne przebarwienia o różnej wielkości i barwie, a do tego też kilka blizn. Mikro pomogły mi głównie na rozszerzone pory i w niewielkim stopniu spłyciły i rozjaśniły skórę, ale to nie było to. A problem z porami dość szybko powrócił. Po zabiegu czułam się trochę tak jakbym przesadziła nieco z opalaniem, czyli lekkie pieczenie skóry i zaczerwienienie. Przez 2-3 dni skóra była napięta i wyglądała jakby była nakłuta przez małe igiełki w wielu miejscach. Po ok. 4 dniach skóra zaczęła się łuszczyć, schodziły z niej całe płaty, a pod nimi była nowa, różowa i gładka skóra. Oczywiście cały czas musiałam stosować maści przepisane przez lekarke no i absolutny zakaz dotykania skóry, czy odrywania tej łuszczącej się skóry. Po 7-8 dniach skóra się oczyscila, ale nadal była jeszcze zaczerwieniona, do 12 dni po zabiegu. Po 1x różnica była już spora, choć moje największe blizny nadal były widoczne, ale już spłycone. Te drobne w większym stopniu zniknęły, a cała twarz była dużo gładsza. Jeśli chodzi o plecy to przebarwienia zniknęły a blizny w znacznym stopniu się zredukowały. Tak, robiłam zabieg w Łodzi w gabinecie Argo u dr Uszkiewicz, byłam z wizytą w innym celu, ale dałam się namówić na laser i jestem jej teraz za to wdzięczna.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 19:47   #1038
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Jeszcze raz dziękuję!
Szkoda, że nie mieszkam blisko Łodzi, mam nadzieję, że u siebie też znajdę dobrego lekarza i laser.
Planuję zabiegi na jesieni, wychodzi na to, że oprócz pieniędzy muszę i wolne odkładać.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 17:12   #1039
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Zabieg najlepiej właśnie jesienią i wiosną wykonywać. Ja dostałam L4 od lekarki także mogłam sobie pielęgnować skórę do woli w domu i złapać oddech od pracy.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 09:56   #1040
kzala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

z bliznami po trądziku i rozstępami po ciąży walczę od kiedy pojawiły się te drugie i wydałam mały majątek. Na małe rozstępy nieźle działał laser frakcyjny, ale na te większe i dziury po trądziku niebardzo. Teraz robiłam zabiegi mikroigłami w jakiejś technologii MFRF cokolwiek to oznacza i bardzo polecam - jest to bardzo skuteczne i efekt widać po każdym zabiegu. Na twarzy potrzebowałam trzech żeby mieć taki efekt na twarzy jaki mnie zadowala na rozstępy wystarczyły po dwie. Dużo mniej boli od lasera choć perspektywa wbijania kilkudziesięciu igiełek brzmiała dość słabo - nie ma się czego bać. Jak robiłam ostatni zabieg to kazali tylko uważać na słońce bo mikroigły nie uczulają na światło ale młodą skórkę zawsze trzeba dobrze chronić filtrami

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2015-06-09 o 17:39 Powód: reklama
kzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 00:31   #1041
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Dziewczyny
Czy którejś z Was udało się wygrać gładkie ramiona - po wyciskaniu krostek? Mam troszeczkę ślady a jeśli byłaby możliwość - powiedziałabym im dobranoc

Będę stokrotnie wdzięczna za jakąkolwiek poradę.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 18:16   #1042
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Na przebarwienia mi sie sprawdza witamina c. Im wieksza zawartosc % tym lepiej dziala.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 11:09   #1043
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

O proszę, to akurat mam w proszku witaminkę C - spróbuję z olejkiem alterra.
Czy stężenie 50% będzie okej czy za dużo?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 12:18   #1044
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Polecam poczytać parę informacji o tej witaminie zanim zrobicie sobie krzywdę.

http://ervish.blogspot.com/2015/03/n...ukcji.html?m=1
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 18:56   #1045
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Właśnie mi coś nie pasowało... 20% max Dzięki...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 15:57   #1046
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Polecam poczytać parę informacji o tej witaminie zanim zrobicie sobie krzywdę.

http://ervish.blogspot.com/2015/03/n...ukcji.html?m=1

Dzięki za linka do bloga. Świetny blog, jestem pod wrażeniem, najlepszy z jakim się zetknęłam w tematyce biochemii. Ervish jest ogroooomną skarbnicą wiedzy.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 21:31   #1047
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Łełełe, miałam sobie odpuścić kwasy latem, ale po prostu tak mnie wysyfiło, że walnęłam glikola coby to draństwo całe odblokować.
Ech, czemu nie ma jesieni? Poszłabym na jakiś green peel lub jadwigę, a nie patyczkowała się
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 23:20   #1048
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Łełełe, miałam sobie odpuścić kwasy latem, ale po prostu tak mnie wysyfiło, że walnęłam glikola coby to draństwo całe odblokować.
Ech, czemu nie ma jesieni? Poszłabym na jakiś green peel lub jadwigę, a nie patyczkowała się
Pomagają Ci te zabiegi kosmetykami Jadwiga?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 08:59   #1049
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

W zasadzie to jeszcze nie próbowałam, to byłby mój pierwszy raz Czytałam, że pod względem mocy to Jadwiga faktycznie daje czadu.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 09:12   #1050
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Też myślę o Jadwidze, chyba zdecyduję się na jesień
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.