Podkład w pudrze dla bladziocha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-17, 20:40   #1
108Olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Podkład w pudrze dla bladziocha


Cześć! Poszukuję fajnego, trwałego podkładu w pudrze, który nie będzie zbyt ciemny w swojej najjaśniejszej odsłonie z gamy kolorystycznej.

Używałam wielu - póki co nie znalazłam idealnego. Najbliżej ideału, jeśli chodzi o kolor, jest podkład w kompakcie od Benefit, choć - niestety - jest on bardzo nietrwały i nie wytrzymuje na buzi całego dnia, zbiera się w zmarszczkach mimicznych po ok. 2-3 godzinach od użycia. Mam raczej suchą skórę, bez nadmiaru sebum, ale też bez dużej skłonności do wysuszania się od kosmetyków. Myślałam nad Fenty Beauty od Rihanny, ale obawiam się o trwałość i o wchodzenie w zmarszczki mimiczne.

Używałam obu wersji kompaktowych podkładów od Sephora Collection - obie są znacznie za ciemne, choć dużo trwalsze od Benefit.

Nyx - okropnie wchodzi w pory, podkreśla skórki, zmarszczki i wszystko, czego nie chcę mieć podkreślonego na buzi.

Gosh - za ciemny.

Loreal - za ciemny.

Bourjois - za ciemny.

Jakieś porady?
108Olka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 18:08   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Podkład w pudrze dla bladziocha

Minerały.
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
Kolory są naprawdę jasne jak mleko, np w przypadku mojego ulubionego Lily Lolo ( ja mam odcień China doll ). Wszystko zależy od cery, bo LL nie daje dużego krycia, ale za to jest super do bardziej dojrzałej cery.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 21:57   #3
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Podkład w pudrze dla bladziocha

Cytat:
Napisane przez 108Olka Pokaż wiadomość
Cześć! Poszukuję fajnego, trwałego podkładu w pudrze, który nie będzie zbyt ciemny w swojej najjaśniejszej odsłonie z gamy kolorystycznej.

Używałam wielu - póki co nie znalazłam idealnego. Najbliżej ideału, jeśli chodzi o kolor, jest podkład w kompakcie od Benefit, choć - niestety - jest on bardzo nietrwały i nie wytrzymuje na buzi całego dnia, zbiera się w zmarszczkach mimicznych po ok. 2-3 godzinach od użycia. Mam raczej suchą skórę, bez nadmiaru sebum, ale też bez dużej skłonności do wysuszania się od kosmetyków. Myślałam nad Fenty Beauty od Rihanny, ale obawiam się o trwałość i o wchodzenie w zmarszczki mimiczne.

Używałam obu wersji kompaktowych podkładów od Sephora Collection - obie są znacznie za ciemne, choć dużo trwalsze od Benefit.

Nyx - okropnie wchodzi w pory, podkreśla skórki, zmarszczki i wszystko, czego nie chcę mieć podkreślonego na buzi.

Gosh - za ciemny.

Loreal - za ciemny.

Bourjois - za ciemny.

Jakieś porady?
Azjatyckie tylko - kupisz w Polsce.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-02 22:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.