Oszukiwanie w restauracji - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 07:12   #241
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Oszukiwanie w restauracji

My podobnie, w restauracji wiedzieli że to przyjęcie ślubne. W sumie spaliłabym się ze wstydu jakbym cały czas mówiła rodzinne spotkanie, a potem byśmy się pojawili wyubierani. Może ma to sens jak ktoś bierze cywilny w garsonce i chce zwykły obiad bez atrakcji jak powitanie chlebem i solą czy tort o północy. My te "atrakcje" mieliśmy, a i posiadówa była do świtu, więc nawet ciężko byłoby udawać.
I też wszystkie pozostałe kwestie załatwiliśmy jako nieślubne. Tż skompletował strój z nieślubnych elementów, prostą wiązankę robiła mi świadkowa, ja kupiłam wstążkę i kwiaty na giełdzie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2016-10-24 o 08:13
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:21   #242
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszukiwanie w restauracji

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6662344 6]Mam na sobie stanik z gortexu ma ponad 2 lata i sie rozciagnal troche ale jest wystarczająco ciasny (rozm 65c) fiszbiny idealne wygodny i lezy ok. Kosztowal ok 20zl na wyprzedazy. Kupowalam la senze po 5 funtow i staniki leza w szafie maja się swietnie ale nie nosze bo wyroslam[/QUOTE]
uwielbiam tą markę

A w temacie. Kiedyś chciałam zamówić obiad dla rodziny nawet nie tyle w restauracji, co barze mlecznym niemalże/stołówce. Miała mnie odwiedzić grupa osób z rodziny (w drodze na wesele właśnie). nie miałam warunków lokalowych żeby obiad dla nich zorganizować w domu, a bałam się że dla tylu osób będzie problem ze znalezieniem miejsca na mieście "na szybko" w tym konkretnym dniu. Pani nie chciała przyjąć rezerwacji bez podania nazwy uroczystości. Wypytywała, kluczyła i nie mogła pojąć że to nie obiad po slubie czy chrzcinach, okrągłe urodziny czy imieniny, rocznica ślubu, tylko coś jak "wycieczka". I gdyby tą rezerwację przyjęla, to ceny obiadu byłyby wyższe niż te które są na codzień i wisza na cenniku.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:50   #243
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Oszukiwanie w restauracji

To już jest mega głupie, bo restauracje w ten sposób tracą i to bardzo.
Jak mówiłam, u nas mieliśmy już umowę podpisywać i nagle manager wyskoczył, że +400zł, no bo ślubny. Na pytanie dlaczego, nikt nie umiał odpowiedzieć, potem tłumaczyli, że to 1 kelner tylko dla naszego stolika. Chciałabym tyle zarobić w 3 godziny
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 17:05   #244
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Oszukiwanie w restauracji

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
To już jest mega głupie, bo restauracje w ten sposób tracą i to bardzo.
Jak mówiłam, u nas mieliśmy już umowę podpisywać i nagle manager wyskoczył, że +400zł, no bo ślubny. Na pytanie dlaczego, nikt nie umiał odpowiedzieć, potem tłumaczyli, że to 1 kelner tylko dla naszego stolika. Chciałabym tyle zarobić w 3 godziny
Obrzydliwa praktyka, myśleli, że mają Was w garści. Dobrze, że mieliście możliwość zrobić to gdzie indziej.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 18:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.