kolorówka Bobbi Brown - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 16:22   #1171
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kolekcja Bobbi Brown - Lilac Rose Collection - będzie dostępna w Douglasie w Złotych Tarasach od przyszłego tygodnia (powinna być w sprzedaży już w poniedziałek)
Kolory niby zupełnie nie moje, ale zawsze gdy patrzę na zdjęcia promocyjne nowych kolekcji Bobbi, to mam ochotę prawie wszystko wykupić Jedynym co mnie powstrzymuje jest ograniczona możliwość przetestowania tych kosmetyków na sobie. Gdybym miała pod ręką D. ze stoiskiem Bobbi, to byłoby ono częstym celem moich wycieczek.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 20:51   #1172
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Znów gadam sama ze sobą
Kolekcja Bobbi Brown - Lilac Rose Collection - będzie dostępna w Douglasie w Złotych Tarasach od przyszłego tygodnia (powinna być w sprzedaży już w poniedziałek)
u mnie ta kolekcja jest już od kilku tygodni i mnie osobiście nic z niej nie rusza ale macałam dziś te kredki LongWear Cream Shadow Stick i nałożyłam na łapkę cielaczka, fiolet i brąz i są boskie nakładają i rozcierają się jak masełko.. można dokładać kolejne warstwy.. a jak już zaschną, to są nie do ruszenia.. minęło kilka godzin, a ja pomimo mycia dłoni nadal mam na nich ich resztki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:11   #1173
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja plany kupna bricka na razie odsunelam w czasie, poszłam do douglasa na złote zreszta, i zakochalam sie w nowej szmince chanel z wiosny.. Kolor mi sie tak podoba ze najchętniej bym malowala sie nia nawet do spania...
Konsultantki na złotych faktycznie są fajne, gratulacje ale tam zawsze jest w dzień tyle ludzi ze cieżko nawet o cos spytać (przynajmniej ostatnio jak poszłam to tak bylo pare razy).
Zgadza się, w ZT jest dużo ludzi, zwłaszcza po południu. Ja staram się przychodzić we wcześniejszych godzinach i wtedy mogę spokojnie z paniami porozmawiać, dopytać o wszystko.
W ogóle najbardziej lubię dougiego w ZT, panie douglasowe też tam są fajne.

I co, szmineczka już Twoja? pochwal się

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kolory niby zupełnie nie moje, ale zawsze gdy patrzę na zdjęcia promocyjne nowych kolekcji Bobbi, to mam ochotę prawie wszystko wykupić Jedynym co mnie powstrzymuje jest ograniczona możliwość przetestowania tych kosmetyków na sobie. Gdybym miała pod ręką D. ze stoiskiem Bobbi, to byłoby ono częstym celem moich wycieczek.
hehe też tak mam, zwłaszcza z shimmer brickiem
Kocham ten rozświetlacz miłością szaloną i podoba mi się każda jego wersja. Niestety nie w każdej mi do twarzy

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
u mnie ta kolekcja jest już od kilku tygodni i mnie osobiście nic z niej nie rusza ale macałam dziś te kredki LongWear Cream Shadow Stick i nałożyłam na łapkę cielaczka, fiolet i brąz i są boskie nakładają i rozcierają się jak masełko.. można dokładać kolejne warstwy.. a jak już zaschną, to są nie do ruszenia.. minęło kilka godzin, a ja pomimo mycia dłoni nadal mam na nich ich resztki
o, dobrze wiedzieć, że jednak są trwałe.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-09 o 22:13
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:31   #1174
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Znów gadam sama ze sobą
Kolekcja Bobbi Brown - Lilac Rose Collection - będzie dostępna w Douglasie w Złotych Tarasach od przyszłego tygodnia (powinna być w sprzedaży już w poniedziałek)


Mam upatrzony nowy róż Pink Pastel # 33 (kolor coś pomiędzy Pale Pink # 9, a Nude Pink # 29). Mocno zastanawiam się też nad nowym shimmer brickiem Lilac Rose
Dziękuję, że napisałaś! Zastanawiałam się, kiedy u nas pojawi się ta kolekcja. Strasznie mi się podoba Tak jak Ty, zastanawiam się nad różem i rozświetlaczem. Ślicznie wyglądają błyszczyki, ale rozsądek zabrania mi ich kupna, bo nie lubię nosić błyszczyków. Szkoda, że mało swatchy w necie.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hehehe

Masz na myśli te cienie w sztyfcie KLIK ?
Jeśli tak to cienie w sztyfcie już są


Pochwalę się jeszcze upominkiem, który dostałam od Bobbi Brown. Akurat kurier dostarczył przesyłkę w Dzień Kobiet
Otrzymałam Illuminating Finish Powder Compact Foundation SPF 12 (kolor Warm Beige 3.5).
Szkoda, że ten program lojalnościowy już zlikwidowali. Czekam na jakiś nowy
Ale fajnie Miło by było, gdyby wypuścili jakąś lojalnościówkę, na pewno przyciągnęłoby to też wielu nowych klientów...
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
To może ja coś skrobnę jako, że ostatnio wzbogaciłam się o kilka kosmetyków Bobbi.

Skusiłam się na róż Pale Pink, w którym z marszu się zakochałam Pięknie ożywia cerę!
Kupiłam też dwa eyelinery żelowe - Violet Ink i Black Mauve - oba są śliczne. No i pędzelek do eyelinera, który faktycznie ułatwia zrobienie kreski. A i cień do powiek Slate, który już był tu zachwalany - bardzo ładny i trwały!
Pale Pink - akurat się na niego nakręciłam kilka dni temu i chyba w najbliższym czasie kupię. Albo Pastel Pink
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Rozmawiałam dzisiaj z moimi dwiema ulubionymi konsultantkami Bobbi Brown ze Złotych Tarasów i muszę je pochwalić! Wygrały wewnętrzny konkurs w firmie i pojechały na tydzień do Nowego Jorku
Były na szkoleniach międzynarodowych u samej Bobbi Brown. Mówiły mi, że jest bardzo fajna i wyluzowana. Zero nadęcia

Tak więc z czystym sumieniem polecam panią Olgę i panią Olę - dwie konsultantki bobbikowe z Douglasa w Złotych Tarasach

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------


O super, Iwi! Może jakieś foty uda Ci się pstryknąć?

Róż Pale Pink też uwielbiam
Łaaaa jak świetnie! Też kcę To musiało być niesamowite doświadczenie, a jaki kop w mobilizacji do pracy i nowego na nią spojrzenia. A ja nadaj nie kojarzę, które to panie. Częściej bywam w Arkadii albo kupuję w sklepie internetowym, może dlatego.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 09:19   #1175
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Wstawiam obiecane zdjęcia
Na pierwszym eyelinery - Violet Ink i Black Mauve + pędzelek
Na drugim eyelinery oraz róż Pale Pink i cień do powiek Slate
Na ostatnim swatche (od lewej Violet Ink, Black Mauve, Pale Pink i Slate)

Z wszystkiego jestem mega zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bobbi 1.jpg (100,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbi 2.jpg (167,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bobbi 3.jpg (88,9 KB, 45 załadowań)
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:47   #1176
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Czy kolory podkładów Bobbi są takie same niezależnie od serii? Chodzi mi o to, czy np. kolor Porcelain w podkładzie Skin Foundation jest taki sam/bardzo podobny do Porcelain z linii kryjącej Nie wiem, czy ryzykować w ciemno, czy jednak iść do Douglasa, nie mam ostatnio po drodze
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 15:21   #1177
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak więc z czystym sumieniem polecam panią Olgę i panią Olę - dwie konsultantki bobbikowe z Douglasa w Złotych Tarasach [
Nie wiem czy to ta sama pani Olga, ale ja byłam 1,5 roku temu w ZT na lekcji makijażu i nie wywołała na mnie dobrego wrażenia. Pomalowała mi pół twarzy podkładem (tym w sztyfcie) dużo za ciemnym (chyba kolor 2,5, a moja blada twarz to 0 ), jak już wychodząc zauważyłam co mam na twarzy, poszłam do superpharmu po coś do demakijażu i w łazience to zmyłam. Nigdy więcej nie byłam w ZT u konsultantek BB, zraziłam się.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 21:17   #1178
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy kolory podkładów Bobbi są takie same niezależnie od serii? Chodzi mi o to, czy np. kolor Porcelain w podkładzie Skin Foundation jest taki sam/bardzo podobny do Porcelain z linii kryjącej Nie wiem, czy ryzykować w ciemno, czy jednak iść do Douglasa, nie mam ostatnio po drodze
W przypadku mojego koloru Warm Beige 3.5 - kolor jest taki sam we wszystkich podkładach i mogę kupować w ciemno (jeśli maja dokładnie to samo oznaczenie).

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;39686779]Nie wiem czy to ta sama pani Olga, ale ja byłam 1,5 roku temu w ZT na lekcji makijażu i nie wywołała na mnie dobrego wrażenia. Pomalowała mi pół twarzy podkładem (tym w sztyfcie) dużo za ciemnym (chyba kolor 2,5, a moja blada twarz to 0 ), jak już wychodząc zauważyłam co mam na twarzy, poszłam do superpharmu po coś do demakijażu i w łazience to zmyłam. Nigdy więcej nie byłam w ZT u konsultantek BB, zraziłam się.[/QUOTE]
O, to faktycznie przykre doświadczenie

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję, że napisałaś! Zastanawiałam się, kiedy u nas pojawi się ta kolekcja. Strasznie mi się podoba Tak jak Ty, zastanawiam się nad różem i rozświetlaczem. Ślicznie wyglądają błyszczyki, ale rozsądek zabrania mi ich kupna, bo nie lubię nosić błyszczyków. Szkoda, że mało swatchy w necie.

Ale fajnie Miło by było, gdyby wypuścili jakąś lojalnościówkę, na pewno przyciągnęłoby to też wielu nowych klientów...

Pale Pink - akurat się na niego nakręciłam kilka dni temu i chyba w najbliższym czasie kupię. Albo Pastel Pink

Łaaaa jak świetnie! Też kcę To musiało być niesamowite doświadczenie, a jaki kop w mobilizacji do pracy i nowego na nią spojrzenia. A ja nadaj nie kojarzę, które to panie. Częściej bywam w Arkadii albo kupuję w sklepie internetowym, może dlatego.
Podczas następnej wizyty zapytam się o jakiś nowy program lojalnościowy, miał się jakiś pojawić.
A o ich wizycie w NYC słuchałam z "wybałuszonymi" oczami i uszami Myślę, że to świetny pomysł w ten sposób nagradzać pracowników, na pewno jest baaardzo motywujący.
Pokazuje też fajne podejście pracodawcy (Bobbi) do "swoich ludzi".

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcia
Na pierwszym eyelinery - Violet Ink i Black Mauve + pędzelek
Na drugim eyelinery oraz róż Pale Pink i cień do powiek Slate
Na ostatnim swatche (od lewej Violet Ink, Black Mauve, Pale Pink i Slate)

Z wszystkiego jestem mega zadowolona
super
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 22:30   #1179
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcia
Na pierwszym eyelinery - Violet Ink i Black Mauve + pędzelek
Na drugim eyelinery oraz róż Pale Pink i cień do powiek Slate
Na ostatnim swatche (od lewej Violet Ink, Black Mauve, Pale Pink i Slate)

Z wszystkiego jestem mega zadowolona
Super, szczególnie róż mnie zauroczył

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy kolory podkładów Bobbi są takie same niezależnie od serii? Chodzi mi o to, czy np. kolor Porcelain w podkładzie Skin Foundation jest taki sam/bardzo podobny do Porcelain z linii kryjącej Nie wiem, czy ryzykować w ciemno, czy jednak iść do Douglasa, nie mam ostatnio po drodze
Testowałam wszystkie Porcelain. Różnią się od siebie zarówno jasnością, jak i tonacją, inaczej się też utleniają. Oczywiście najjaśniej wypada Stick.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:48   #1180
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcia
Na pierwszym eyelinery - Violet Ink i Black Mauve + pędzelek
Na drugim eyelinery oraz róż Pale Pink i cień do powiek Slate
Na ostatnim swatche (od lewej Violet Ink, Black Mauve, Pale Pink i Slate)

Z wszystkiego jestem mega zadowolona

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
u mnie ta kolekcja jest już od kilku tygodni i mnie osobiście nic z niej nie rusza ale macałam dziś te kredki LongWear Cream Shadow Stick i nałożyłam na łapkę cielaczka, fiolet i brąz i są boskie nakładają i rozcierają się jak masełko.. można dokładać kolejne warstwy.. a jak już zaschną, to są nie do ruszenia.. minęło kilka godzin, a ja pomimo mycia dłoni nadal mam na nich ich resztki
wczoraj rozrobiłąm test tych cieni i pass, dal mnie zbyt nasycone...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 11:09   #1181
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


wczoraj rozrobiłąm test tych cieni i pass, dal mnie zbyt nasycone...
To dla mnie powinny byc dobre .

Szkoda, ze online w D. ich nie ma. Akurat kody znizkowe sa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:32   #1182
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39699265]To dla mnie powinny byc dobre .

Szkoda, ze online w D. ich nie ma. Akurat kody znizkowe sa.[/QUOTE]

Jamesku nasycenia jak w kredce sephorowej tej brązowej

paczuszka z UD poleciała rano
ja macałam testery, produktów tez nie było...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 11:34   #1183
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jamesku nasycenia jak w kredce sephorowej tej brązowej

paczuszka z UD poleciała rano
ja macałam testery, produktów tez nie było...
Dziekuje .
Bede czekac dzielnie na listonosza jutro.

Mnie sie najbardziej oczywiscie zielony cien podoba. Fajny jest tez ten najbardziej blinkujacy - Golden Pink czy cos w ten desen.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:03   #1184
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39699732]Dziekuje .
Bede czekac dzielnie na listonosza jutro.

Mnie sie najbardziej oczywiscie zielony cien podoba. Fajny jest tez ten najbardziej blinkujacy - Golden Pink czy cos w ten desen.[/QUOTE]


ja chciałam błystek sisley ale tez w D on line go nie ma
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:06   #1185
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


ja chciałam błystek sisley ale tez w D on line go nie ma
A Shiseido probowalas? Bardzo delikatnie wygladaja i nie wysuszaja. Powinny Ci sie spodobac .

Ja lubie Kliniki, ale one juz wiekszego blinka daja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:24   #1186
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39700371]A Shiseido probowalas? Bardzo delikatnie wygladaja i nie wysuszaja. Powinny Ci sie spodobac .

Ja lubie Kliniki, ale one juz wiekszego blinka daja.[/QUOTE]
jakos nie po drodze mi było z shiseido... ale dziekuje sprawdze

ja bardzo lubie błyszczyki sisley i smashboxa genialna trwałość
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:43   #1187
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jakos nie po drodze mi było z shiseido... ale dziekuje sprawdze

ja bardzo lubie błyszczyki sisley i smashboxa genialna trwałość
U mnie Klinik daje rade chyba najlepiej. Chanel znika a Diora chyba zzeram. Sisleyowych nie mialam.
Te ich ceny zreszta to jakas przesada. Probowalam paru kremow i podkladow. Podklad kiepski a kremy fajne, ale tej ceny niewarte.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-11 o 12:44
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 12:51   #1188
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39701175]U mnie Klinik daje rade chyba najlepiej. Chanel znika a Diora chyba zzeram. Sisleyowych nie mialam.
Te ich ceny zreszta to jakas przesada. Probowalam paru kremow i podkladow. Podklad kiepski a kremy fajne, ale tej ceny niewarte.[/QUOTE]

ide na plotkowy sephorowy wątek z odp
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:23   #1189
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zgadza się, w ZT jest dużo ludzi, zwłaszcza po południu. Ja staram się przychodzić we wcześniejszych godzinach i wtedy mogę spokojnie z paniami porozmawiać, dopytać o wszystko.
W ogóle najbardziej lubię dougiego w ZT, panie douglasowe też tam są fajne.

I co, szmineczka już Twoja? pochwal się

tak kupilam ją w czwartek, taki maly prezent ode mnie dla mnie na dzien kobiet, a co
nie mam za bardzo jak teraz zrobic zdjec, ale to jest ten róż http://www.makeupbeautyblog.net/wp-c...e-lipstick.jpg

chociaż na zywo wg mnie jest bardziej neonowy świetnie sie do tego trzyma. ta druga tez mnie kusi, ale juz starczy... :pp

co do zlotych, ja raczej rano to tam nie dam rady przyjsc ale wiem, że dobrze, jest iść tak po 21, wtedy jest mniej ludzi i wieksza szansa, że ktos porzadnie doradzi
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-03-11 o 18:25
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 21:37   #1190
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W przypadku mojego koloru Warm Beige 3.5 - kolor jest taki sam we wszystkich podkładach i mogę kupować w ciemno (jeśli maja dokładnie to samo oznaczenie).


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Testowałam wszystkie Porcelain. Różnią się od siebie zarówno jasnością, jak i tonacją, inaczej się też utleniają. Oczywiście najjaśniej wypada Stick.
Dzięki za odpowiedzi, w takim razie pomacam osobiście
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 18:57   #1191
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dziewczyny potrzebuje pomocy!
Chcę kupić jasny róż bobbi brown, ale u siebie w mieście w douglasie nie mam kosmetyków bobbi brown! Który z kolorów jest jasny róż? kupiłam juz jeden w ciemno - peony i jest jednak zbyt intensywny!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:15   #1192
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Wink Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy!
Chcę kupić jasny róż bobbi brown, ale u siebie w mieście w douglasie nie mam kosmetyków bobbi brown! Który z kolorów jest jasny róż? kupiłam juz jeden w ciemno - peony i jest jednak zbyt intensywny!
Nude pink jest najjasniejszy chyba mi sie on bardzo podoba
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:58   #1193
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Nude pink jest najjasniejszy chyba mi sie on bardzo podoba
Dzięki!
Chyba się skuszę!
Jeszcze desert rose wygląda dość jasno

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Mam do wymianki shimmer brick - beige bobbi brown najchętniej za jasny róż bobbi brown!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683017

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2013-03-21 o 20:06
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:15   #1194
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy!
Chcę kupić jasny róż bobbi brown, ale u siebie w mieście w douglasie nie mam kosmetyków bobbi brown! Który z kolorów jest jasny róż? kupiłam juz jeden w ciemno - peony i jest jednak zbyt intensywny!
Jasnym różem są np:
Nude Pink # 29 - dobry do smoky eyes lub do mocniejszych kresek na oczach
Pastel Pink # 33 - z nowej kolekcji Lilac Rose - ożywia ładnie twarz, ale jest delikatny (to jest odcień pomiędzy Nude Pink a Pale Pink)
Obydwa róże to odcienie raczej chłodniejsze.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:27   #1195
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jasnym różem są np:
Nude Pink # 29 - dobry do smoky eyes lub do mocniejszych kresek na oczach
Pastel Pink # 33 - z nowej kolekcji Lilac Rose - ożywia ładnie twarz, ale jest delikatny (to jest odcień pomiędzy Nude Pink a Pale Pink)
Obydwa róże to odcienie raczej chłodniejsze.
Chętnie bym kupiła ten pastel pink,ale nie ma go w douglasie internetowy!
Który jest jednak jaśniejszy?

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2013-03-21 o 23:27
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:23   #1196
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Chętnie bym kupiła ten pastel pink,ale nie ma go w douglasie internetowy!
Który jest jednak jaśniejszy?
hmm, może tak - Nude Pink #29 jest to róż bardziej nudziakowy, mniej intensywny, bardzo delikatnie ożywia twarz. Ja go używam wyłącznie przy intensywniejszym makijażu oczu (grube krechy itp.). Natomiast Pastel Pink #33 jest żywszym różem, ale chłodniejszym od np. Pink Peony #9 (ja mam w wersji limitowanej). Pastel Pink można spokojnie stosować i przy delikatnym makijażu oka, bo twarz ożywia. Można stopniować jego intensywność, przy delikatnej aplikacji jest delikatny efekt.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:33   #1197
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Wklejam foty z tymi obydwoma różami.
Na górze - Pastel Pink # 33
Na dole - Nude Pink # 29

Kolory wyszły trochę intensywniejsze i cieplejsze niż w rzeczywistości. EDIT: po wgraniu fot do wizazu kolory nie są już tak intensywne, przynajmniej u mnie i wyglądają w miarę na prawdziwe. Plus pewnie wiele zależy od indywidualnych ustawień monitora

Nude Pink ma więcej ciepłych, beżowych tonów w sobie, jest brudniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bobbi Brown blush_na górze Pastel Pink 33_na dole Nude Pink 29.jpg (54,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3633.jpg (28,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3632.jpg (46,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-22 o 10:35
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:53   #1198
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Jest jeszcze odcień Pink Sugar z linii Shimmer Blush - to jest jasny róż z drobinkami, ale może wpadać w ciepłe tony (na stronie Bobbi opisany jest jako: "A light pink with gold").
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:03   #1199
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

eh musze zainwestowac w ten nude... tylko ze pewnie na lato juz on mi sie nie nada, ale tak jak piszesz przydałby mi się do mocnego makijazu oczu, bo ja taki uwielbiam

jak on wyglada do opalenizny?

edit: wlasnie jak skonczylam to pisac doszedł sms ze w weekend -20% w Dougim na złotych
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-03-22 o 11:05
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:09   #1200
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja mam w Bobbi Brown kolor Warm Beige 3,5 - taki średniak, ale nie opalam się. U mnie Nude Pink wygląda dobrze, ożywia, ale nie przykuwa wzroku do polików, czyli spełnia swoje zadanie.

Też dostałam tego smsa.
Kaja, wypróbuj go najlepiej sama
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.