Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 14:28   #31
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

A ja właśnie słyszałam odwrotnie, że dieta białkowa polega na "chudnięciu" mięśni.
Jakiś ekspert by się przydał, żeby nam jakoś pomóc.
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:41   #32
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez noanni22 Pokaż wiadomość
A ja właśnie słyszałam odwrotnie, że dieta białkowa polega na "chudnięciu" mięśni.
Jakiś ekspert by się przydał, żeby nam jakoś pomóc.
Chodzi Ci o spalani miesni? hm,bialko chroni je przed spalaniem,ale nie jestem ekspertka,co czlowiek to zdanie inne na ten temat
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:45   #33
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

W pewnym sensie o to mi chodzi, przynajmniej tak słyszałam.
A z tym ekspertem miałam na myśli to, by się wypowiedział na temat 'gruszek' i jakichś wskazówek.
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:10   #34
bellas_lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cześć kochane gruszki!
Powiem wam szczerze, że zachęciłyście mnie tą skakanką Zamierzam spróbować. A po ile czasu skaczecie? I po jakim czasie widać efekty?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, i Pozdrawiam!
bellas_lullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:18   #35
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Wiadomo,ze jesli nie rozbuduje sie plecow,to dysproporcje w sylwetce beda i nie znikna,nadal dol bedzie wiekszy,chocbysmy i na chama 10kg zrzucily,ale jak dodatkowo trzeba tez i tluszczu sie pozbyc,to pracy mamy co nie miara,bo wiadomo,ze to w parze nie idzie-palenie fatu i nabranie miesnia. Bo ladnie wyglada gruszka byc moze,ale w rozmiarze najwyzej 36,bo ja majac 38 jeszcze nie uslyszalam,ze mam fajna figure czy tylek,wiec nie dziwmy sie,ze gruszka chce chudnac,ale jak to zrobic,zeby nie popasc w bledne kolo-nie chcemy maskowania,ale USUNIECIA problemu. slyszalam,ze dieta bialkowa powoduje,ze chudnie sie bez pozbywania sie miesni,czyli palimy sam tluszcz,czyli na udach i biodrach,nie tracac za duzo w gornej partii ciala
Sama jestem gruszka. Dzięki treningowi siłowemu rozbudowałam sobie górę i mam teraz sylwetkę klepsydry. ładnie to wygląda
Tak jak koleżanka wyżej wspomniała sama redukcja nie pomoże bo nie pozbędziemy się dysproporcji tylko jeszcze bardziej ją pogłębimy co będzie wyglądać komicznie. dlatego trening siłowy w takim przypadku to najlepszy sposób na poprawę sylwetki.

Nie dieta białkowa nie powoduję , że palimy tylko tłuszcz to byłoby zbyt piękne gruszki ładnie chudną na diecie zbilansowanej . A przez takie diety białkowe typu dukan itd które przyczyniaja się do rozregulowania układu hormonalnego co może skutkować , że gruszki pomimo , że mają tendencje do tycia w dolnych partiach mogą zacząć tyć w brzuchu. Tak jak to występuje u typu jabłka. Wiele razy spotkałam się z takimi efektami.
Cytat:
Napisane przez noanni22 Pokaż wiadomość
A ja właśnie słyszałam odwrotnie, że dieta białkowa polega na "chudnięciu" mięśni.
Jakiś ekspert by się przydał, żeby nam jakoś pomóc.
Nie ma takiego czegoś ,że dany składnik powoduje schudnięcie z mięśni a inny z tłuszczu . To są jakieś wymysły. Spalić mięsnie jest łatwo poprzez głodówki , wielogodzinne aeroby itd.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:42   #36
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Więc są na to SPECJALNE ćwiczenia? Na rozbudowanie góry, a ominięcie dołu?
A co z tą skakanką?
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:49   #37
bellas_lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Mi chodzi o to, ile trzeba ćwiczyć, żeby zaczęło widać efekty?
bellas_lullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:10   #38
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

eFkaS bardzo Ci dziękuję za wsparcie Nie bardzo rozumiem zawziętą chęć zmieniania bardzo kobiecych kształtów na figurę obojnaka. I nie pisałam o ukrywaniu czegokolwiek, tylko o podkreślaniu swoich walorów. Rozkloszowana spódnica lekko otulająca bioderka jest naprawdę sexy. Gruszki mają zawsze piękną talię, to trzeba ją podkreślać. Spódnica ołówkowa powinna się zwężać lekko w stronę kolan, bo to pięknie podkreśla zaokrąglenie bioder.

Jeszcze raz podkreślam, że autorka tego wątku niczego nie musi ukrywać, ma piękną sylwetkę. Ale nieumiejętnie ubierając się można to zaprzepaścić.

No i muszę Was pocieszyć - gdy gruszka chudnie, to zmniejsza jej się biust, traci tłuszczyk w górnych partiach i zostają sterczące obojczyki i żebra. Bioderka i uda zostają prawie bez zmian, jak gruszka tyje, rośnie dupsko. Dlatego warto dbać o figurę, ruszać się dużo, spacerować, biegać, pływać, tańczyć. Zachować swoje walory jest łatwo, odzyskać - trudno.

Edytowane przez hiacynta007
Czas edycji: 2012-01-03 o 16:16
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:15   #39
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Juz mi mowiono,ze dieta zbilansowana,ale jej opanowanie jest dla mnie jakies trudne,nie umiem tak ulozyc diety,zeby wiedziec,ze w kazdym posilku ma byc 30/40/30 i by nie popasc w monotonnie i zmiescic sie w bilansie,pamietac oczywiscie o 3 godziinych odstepach i wiedziec co przed treningiem,a co po a ajkie po silowym,jakie po interwalach... Mysle o zakupie bcaa,bo czesto mam za dlugie odstepy posilkow po i przed treningiem,bo tez czesto nie umiem tego zorganizowac...jakies to dlamnie zbyt skomplikowane.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:44   #40
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Dziewczyny, nie rozumiecie mnie. Ja nie chce chudnąć, wysychać i być jakimś kościotrupem. Nie wybieram ubrań dla patyczaków, w które nie mogę się zmieścić a NIBY za wszelką cenę próbuję. Chcę się tylko pozbyć ud. Jedynie tych masywnych ud. One są dla mnie kłopotem, bo wszystkie ubrania są o wiele, wiele za szerokie w talii a w UDACH -powtarzam udach, a nie biodrach - wąskie. Chodzi mi tylko o to.

Pewnie zapytacie dlaczego takie wybieram. Otóż dlatego, że jedne leżą normalnie, ale większość nie. Nie zakładam tego, w czym wyglądam okropnie, co jedynie podkreśla mój problem. Wybieram te, które to troszkę maskują ale same powiedzcie. Trudno jest znaleźć obcisłą sukienkę, rurki czy wąską spódnicę a nawet przylegającą tunikę, w których wyglądałoby się idealnie tak, jakby się chciało. Jedna wspomniała, że czasami na 10 rzeczy pasuje tylko jedna. To prawda. I pomyślcie jaka to jest męka chodzić po sklepach i przymierzając ok 20 par jeansów lub sukienek. To mnie gubi. A Nie chce chodzić ubrana jak worek, wiecznie z tymi paskami w talii. Ja wiem, że to jest odpowiednie. Ale źle się w tym czuję. Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność -
Każda 16-latka podąża za modą.

Chcę coś zmienić, potrzebuje tego. I powtarzam, że nie mam zamiaru chudnąć, a jedynie wysmuklić te uda.

Edytowane przez noanni22
Czas edycji: 2012-01-03 o 16:53
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:54   #41
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

jutro odpowiem na wszystkie pytania na temat diety i treningu . dzisiaj jestem pochłonięta innymi aczkolwiek mniej ciekawymi rzeczami
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:17   #42
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

W takim razie już z góry dziękuje
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 01:19   #43
90Kasiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gorlice/Kraków
Wiadomości: 4
GG do 90Kasiek
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Tak, Tak, Aniaa bardzo prosze!!
Pozbyć sie galaretowatych ud.
Tak jak autorka postu, spodnie w udach ciasne a w pasie odstaja, co dowodzi ze to cos ze mna jest nie tak, a nie ze wszystkimi jeansami na swiecie
Nie chce zakrywać problemu tylko sie go pozbyc.
Talia jak marzenie (62), cyc jest (65E), biodra ok(88). Ogólnie w moim ciele nie ma zbyt wiele tluszczu (moim zdaniem!!) nie licząc nóg.
Gdyby nie czesc nóg nad kolanem do kroku (bryczesy!) to moznaby mnie uznać za klepsydre.
Mam 163cm wzrostu, a moje udo ma 53cm.
10cm różnicy pomiędzy talią a udem, ŻAL!
Help, help, help.
PS: ja tam sie nie boje podawać swoich wymiarów
PS2: ten wątek należy do kogoś innego (dzieki ci kochana za zalożenie go i solidaryzacje w "bólu i cierpieniu") a wychodzi na to ze go jakby kradne, przepraszam.
90Kasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:48   #44
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

więc tak, ja również jestem typową gruszką, rozmiar bluzki jest o jeden większy niż spodni do tego mam jeszcze śmieszną sytuację z zakupem spodni właśnie, ponieważ jeżeli są dobre w biodrach i udach, to za szerokie w łydkach

kilka lat temu byłam na diecie, odrzuciłam węglowodany praktycznie całkowicie, do tego ćwiczyłam a6w i robiłam wymachy nogami, do tego rozciągnie nóg, po 3 miesiącach schudłam 12 kg i z mojego wielkiego dupska nic nie zostało - wyrównały się proporcje ramion, ud i bioder, także polecam. dziennie jadłam około 1400 kcal, do tego ćwiczyłam wieczorami około 40 minut, czasami może dłużej, w każdym razie średnio tyle, ile trwało razem na wspólnej i m jak miłość, haha
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:55   #45
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

patrzcie,co znalazlam,nie sadzilam,ze cos takiego istnieje
http://translate.google.pl/translate...26prmd%3Dimvns
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2012-01-04 o 10:57
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:15   #46
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

90Kasiek co ty gadasz Ja się bardzo cieszę że się udzielasz i wypowiadasz. Mamy ten sam problem
Moje wymiary wysłałam koleżance na pocztę, ale jeśli chcecie wiedziec to proszę: biust:80 talia:63 biodra:94 udo:54/55 (tutaj tak niepewnie) oraz wzrost:172

Moje uda nie są galaretowate, wręcz przeciwnie. Nawet takie mocne. Ale tak czy owak są problemem. Niczego nie chce zmieniać, poza udami. Tylko i wyłącznie.

A jeśli chodzi o jeansy, mam tak samo jak wy. W pasie odstają, w udach niby dobre, ale jeśli wybieram większe to nogawki wyglądają jak szwedy a o pasie już nie wspomnę.
A przy A6W boli mnie kręgosłup, więc nie mogę tego wykonywać. W dodatku mam troszkę słabe kości próbowałam, lecz nie dałam rady.
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:20   #47
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez noanni22 Pokaż wiadomość
Więc są na to SPECJALNE ćwiczenia? Na rozbudowanie góry, a ominięcie dołu?
A co z tą skakanką?
Tak jak pisałam podstawą jest trening siłowy . właśnie największy błąd jakie popełniają dziewczyny to np ćwiczą same nogi bo maja z nimi problem , ćwiczą sam brzuch bo tylko brzuch komuś się nie podoba. nie zawsze ćwiczy całe ciało.
tutaj macie trening siłowy dla osób które chodza na siłownię ,a pod spodem są ćwiczenia które można wykonywać w domu: http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82ow..._-t803543.html
w pozostałe 3 dni wykonywać najlepiej aeroby/interwały.


Cytat:
Napisane przez hiacynta007 Pokaż wiadomość

No i muszę Was pocieszyć - gdy gruszka chudnie, to zmniejsza jej się biust, traci tłuszczyk w górnych partiach i zostają sterczące obojczyki i żebra. Bioderka i uda zostają prawie bez zmian, jak gruszka tyje, rośnie dupsko. Dlatego warto dbać o figurę, ruszać się dużo, spacerować, biegać, pływać, tańczyć. Zachować swoje walory jest łatwo, odzyskać - trudno.
Ale co to za pocieszenie. co fajnego jest w sterczących łopatkach, widocznych mocno żebrach ?

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Juz mi mowiono,ze dieta zbilansowana,ale jej opanowanie jest dla mnie jakies trudne,nie umiem tak ulozyc diety,zeby wiedziec,ze w kazdym posilku ma byc 30/40/30 i by nie popasc w monotonnie i zmiescic sie w bilansie,pamietac oczywiscie o 3 godziinych odstepach i wiedziec co przed treningiem,a co po a ajkie po silowym,jakie po interwalach... Mysle o zakupie bcaa,bo czesto mam za dlugie odstepy posilkow po i przed treningiem,bo tez czesto nie umiem tego zorganizowac...jakies to dlamnie zbyt skomplikowane.
Dieta zbilansowana czyli jadasz wszystkie składniki nie ograniczając ich na rzecz innych . tak jak np low carb , że jadasz mało węgli , hc - jadasz dużo węgli , mało tłuszczy itd. jak ułożysz sobie bilans np. BTW 120/80/120 g . w każdym posiłku nie musi znajdować się taka sama ilość BTW . oj co do tych trzech godz to nie trzeba się tego aż tak mocno trzymać . najlepiej jeść w tedy się jest głodny a nie w tedy kiedy wypada godz jedzenia. co do posiłków przed i po interwałach - jadasz to co wynika z diety. a przy treningu siłowym pamiętać , żeby niejeść nabiału jako źródła białka tylko np mięso ryby itd. można dostarcza w tym posiłku tłuszcze i węgle - żadna z nas nie przygotowuje się do zawodów kulturystycznych aby przestrzegać takich zasad.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 15:41   #48
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam podstawą jest trening siłowy . właśnie największy błąd jakie popełniają dziewczyny to np ćwiczą same nogi bo maja z nimi problem , ćwiczą sam brzuch bo tylko brzuch komuś się nie podoba. nie zawsze ćwiczy całe ciało.
tutaj macie trening siłowy dla osób które chodza na siłownię ,a pod spodem są ćwiczenia które można wykonywać w domu: http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82ow..._-t803543.html
w pozostałe 3 dni wykonywać najlepiej aeroby/interwały.



Ale co to za pocieszenie. co fajnego jest w sterczących łopatkach, widocznych mocno żebrach ?


Dieta zbilansowana czyli jadasz wszystkie składniki nie ograniczając ich na rzecz innych . tak jak np low carb , że jadasz mało węgli , hc - jadasz dużo węgli , mało tłuszczy itd. jak ułożysz sobie bilans np. BTW 120/80/120 g . w każdym posiłku nie musi znajdować się taka sama ilość BTW . oj co do tych trzech godz to nie trzeba się tego aż tak mocno trzymać . najlepiej jeść w tedy się jest głodny a nie w tedy kiedy wypada godz jedzenia. co do posiłków przed i po interwałach - jadasz to co wynika z diety. a przy treningu siłowym pamiętać , żeby niejeść nabiału jako źródła białka tylko np mięso ryby itd. można dostarcza w tym posiłku tłuszcze i węgle - żadna z nas nie przygotowuje się do zawodów kulturystycznych aby przestrzegać takich zasad.
nikt tu nie przygotowuje sie do startu w zawodach? ej no,dziolchy,jak to ale tak na powazne- caly czas trzymalam sie tego,ze po treningu silowym nie powinno byc tluszczow:/ a w jaki czas przed i po treningu powinno sie spozyc posilek? ile maksymalnie powinno sie odjac kalorii z bilansu,aby nie wpasc w bledne kolo,ze zwolni metabolizm? i czy dla nas gruszek takie dzialani,jak redukcja ma sens,skoro na gorze beda wystawac kosci,a dol wciaz bedzie nieproporcjonalnie wiekszy? a znowu wolalabym nie praktykowac diety na mase...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:09   #49
bellas_lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Gruszki,
A czy któraś z Was na "brzuszek" próbowała 6 widera? Bo ja właśnie jestem na 2 dniu, i mam nadzieję że wytrzymam co najmniej do 20 dnia! Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
bellas_lullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:36   #50
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez bellas_lullaby Pokaż wiadomość
Gruszki,
A czy któraś z Was na "brzuszek" próbowała 6 widera? Bo ja właśnie jestem na 2 dniu, i mam nadzieję że wytrzymam co najmniej do 20 dnia! Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
A nie boli Cię kręgosłup przy 6 Weidera ?
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 18:19   #51
90Kasiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gorlice/Kraków
Wiadomości: 4
GG do 90Kasiek
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

noanni22, zawsze mi sie wydawalo ze bryczesy to tluszcz z pewnościa moje bryczesy to tłuszcz
Jeśli twoje uda to mięsnie to mam dla Ciebie filmik na YT
http://www.youtube.com/watch?v=NbO0yIZ5VTQ
mam nadzieje ze umiesz angielski
90Kasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:23   #52
hiacynta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Mam koleżankę, która startuje w biegach maratońskich, nie ma wcale problemu z udami Po bieganiu (chyba ok. 100 km tygodniowo) rozciąga się na jodze.
Ja trochę chodzę na zajęcia jogi, a trochę ćwiczę w domu ze stroną
http://www.joga-medytacja.pl/index.p...-samemu-w-domu

Może ktoś skorzysta z tego zestawu ćwiczeń, trzeba tylko pamiętać, że tkanka tłuszczowa spala się po godzinie ćwiczeń, do 60 min. organizm wykorzystuje glukozę z krwi. Czyli 15 min dziennie rewolucji nie zrobi.
hiacynta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:28   #53
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

a co robic kiedy potrzeba zgubic z ud i lydek i troche brzucha, a zeby nic nie lecialo z gory? schudniecie tylko podkreslalo dysproporcje miedzy waskimi ramionami i ciezkim dolem
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:03   #54
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Waśnie o to chodzi. Szyłam sukienkę u krawcowej i powiedziała mi, że moja góra jest o 2 rozmiary mniejsza od dołu.
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:46   #55
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
a co robic kiedy potrzeba zgubic z ud i lydek i troche brzucha, a zeby nic nie lecialo z gory? schudniecie tylko podkreslalo dysproporcje miedzy waskimi ramionami i ciezkim dolem
przeczytałaś wcześniejsze posty w tym wątku ?

ręce opadają za takie posty najchętniej dawałbym bana. ale niestety nie mogę.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2012-01-07 o 13:51
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:01   #56
bellas_lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez noanni22 Pokaż wiadomość
A nie boli Cię kręgosłup przy 6 Weidera ?


Taak, ten nieszczęsny kręgosłup troche mi w tym przeszkadza, ale staram się nie zwracać na to uwagi, i skupić się na mięśniach brzucha. A ty? Stotowałaś kiedyś a6w??
bellas_lullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:33   #57
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez bellas_lullaby Pokaż wiadomość
Taak, ten nieszczęsny kręgosłup troche mi w tym przeszkadza, ale staram się nie zwracać na to uwagi, i skupić się na mięśniach brzucha. A ty? Stotowałaś kiedyś a6w??
Tak, ja poległam przy 4 dniu. Mój kręgosłup wysiadł. Przez te 3 pierwsze jakoś dawałam radę, ale następnego dnia obudziłam się z okropnym bólem pleców. Normalnie nie do zniesienia. I to nie był ból mięśni, które się rozciągnęły. Więc wtedy zrezygnowałam. Chciałabym wykonywać coś takiego, bo wiem, że po A6W widać efekty, ale niestety nie mogę. Szukam ćwiczeń, które nie obciążają tak kręgosłupa.
Więc jeżeli ktoś coś na ten temat wie to bardzo proszę o odpowiedź .

Edytowane przez noanni22
Czas edycji: 2012-01-07 o 18:34
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:51   #58
tevo
Raczkowanie
 
Avatar tevo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Bardzo dobrym rozwiązaniem na wzmocnienie mięśni brzucha jest pilates- angażuje on głęboko położone mięśnie, tak by nie tylko je wyrzeźbić, ale i stabilizować kręgosłup. Polecany jest zresztą dla osób, które mają problemy z kręgosłupem.
tevo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:21   #59
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Dzięki za pomoc. Czytałam o tym ale jakoś mnie nie zachęcił.
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:47   #60
bellas_lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Figura typu "gruszka". Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez noanni22 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. Czytałam o tym ale jakoś mnie nie zachęcił.

Wiesz, ja czytałam gdzieś, że jeżeli przy wykonywaniu ćwiczeń boli Cię kręgosłup, to znaczy że źle wykonujesz ćwiczenie.

Ja nie wiem, mnie samą boli prawie zawsze.
I nie myśl sobie, iż to jest mój pierwszy raz - Jakiś setny!
Pewnie znowu polegnę.
A co do efektów to masz rację! Widać! Widziałam opinię tych którzy, skończyli a6w i mówili że są rewelacyjne. Problem w tym, że większość ludzi po prostu nie dociąga tego do końca.
bellas_lullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 22:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.