Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-19, 09:23   #31
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Aha didi21 , a jaki to konkretnie kremik Veeta?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 12:30   #32
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja używam wosku- bardzo dobry jest Clean+Easy Microwave Roll-On Waxer(w zestawie są też paski fizelinowe i oliweczka) dostępny zdaje się w sklepach z kosmetykami Living Dimension. Można go nakładać dość precyzyjnie, jednak taka depilacja wymaga dużo cierpliwości- początkowo musiałam ją rozkładać nawet na 3 razy z 4-5 dniowymi przerwami, teraz idzie mi to sprawniej.
Na wszelkie podepilacyjne podrażnienia całkiem dobrze sprawdza się Panthenol w sprayu, albo Alantan Plus. Dobry jest też "żel po depilacji" Tanity, ja stosuje go bezpośrednio po, aby zdezynfekować skórę, bo zawiera on odrobinę alkoholu a następnie spryskuję skórę panthenolem, dla złagodzenia podrażnień. Jeśli depilujecie skórę woskiem, to nie polecam mycia skóry bezpośrednio po depilacji w wodzie jest dużo drobnoustrojów które mogą powodować stany zapalne.
Niestety wciąż nie posiadam patentu na wrastające włoski,które doprowadzają mnie do szewskiej pasji choć próbowałam różnych rozwiązań.

Ps. niezłe majty na tym zdjęciu
Pozdrawiam.

maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 12:49   #33
Miija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 21
GG do Miija
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witam
Sama mialam ten problem z maszynka a na comiesieczna(przynajmniej ) wizyte u kosmetyki nie mam niestety pieniadzy. Po zwyklej maszynce wloski wrazstaly i caly ten zabieg podraznial bardzo skore. Dla tych ktore podobnie jak ja musza sobie inaczej radzic polecam golarke elektryczna. Nie powoduje wrastania wloskow(przynajmniej u mnie) bo nie naciaga tak skory jak zwykla maszynka. Niestety efekt nie jest idealnie taki jak na zdjeciu ale jesli ktos nie moze uzywac kremu, wosku itp. to jest chyba najlepsze rozwiazanie. Aha zaznaczam ze na allergo mozna tanio kupic taka gorarke. Ja za moja philipsa zaplacilam 25 zl. Pozdrawiam.
Miija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 13:01   #34
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja chwilowo zaprzestałam golenia maszynką, bo odrastające włoski powodowały ból i swędzenie na zmianę. Wcześniej używałam depilatora, ale bardzo bolało i włoski się wrastały Szkoda, że nie stać mnie na laser.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 14:47   #35
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a tak wogole to jak wyglada taka calkowita depilacja u kosmetyczki bo wyrywania czym kolwiek to ja sobie nie wyobrazam. Uzywam depilwtora do strefy bikini i po tylu juz latach (6 lat) lekki bol jest. Ja tak jak jedny pani mam nie tylko wzgorek lonowy zarosniety ale tam dalej tez, cale wyrgi sromowe i niestety jak mi sie czsami taki wlosek pod gumke od majtek zawinie to boli jak cholera wkoncu to juz jest bardzo intymnie miejsce i u mnie wrazliwe na bol. Ogolic zwykla maszynka to rozumiem, ogolic badz tak jak ja robie podgolic do 1 cm maszynka elektryczna tez rozumiem, ale to pomaga na krotko wiec trzeba woskiem lub depilatorem wyrwac ale boli za mocno. Rodzic nie rodze wiec po co mam sie meczyc z taka depilacja, ale nie wyobrazam sobie jak usunac wloski na dluzszy okres. Tak jak napisalam bol porownywalny do porodowego za to ja dziekuje. Wiec moze mi ktoras pani napisze jak to taka kosmetyczka u niej robi zeby nie bolalo?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 15:47   #36
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja nie golę sie "tam" całkowicie, ale do cieniutkiego paseczka. Golę się zwykłą maszynką jednorazową Gilette dla kobiet: najpierw z włosem, potem pod włos, a na koniec skracam nozyczkami ów paseczek Po zabiegu wsmarowuję Clotrimazol (4zł w aptece bez recepty) i nigdy nie mam krostek, podrażnień, ani nie wrastaja mi włoski. Owszem kiedyś miałam z tym problem, ale od chwili gdy uzywam tego kremu, kłopoty znikneły.

Dziewczyny, tak z innej beczki Jeśli macie wygolony cały wzgórek łonowy/ paseczek/ inna odważna fryzure intymna - czy nie macie oporów isc do ginekologa? Bo ja przyznaje ze jak wiem ze bede musiala pojsc to troche "zapuszczam" włoski. Nie wiem czemu, ale wydaje mi sie ze moze to nie wypada, może ona pomysli ze jakas niewyzyta, nieprzyzwoita jestem? Wiem że pewnie ginekolodzy ogladaja setki takich, ale i tak jakos sie krepuje. Dlatego nie lubie strasznie jak mam awaryjna sytuacje i musze pojsc wygolona
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 15:52   #37
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Agul napisał(a):
> Ja nie golę sie "tam" całkowicie, ale do cieniutkiego paseczka. Golę się zwykłą maszynką jednorazową Gilette dla kobiet: najpierw z włosem, potem pod włos, a na koniec skracam nozyczkami ów paseczek

Ja zazwyczaj też zostawiam pasek albo trójkącik i robię to podobnie jak Ty.

>Po zabiegu wsmarowuję Clotrimazol (4zł w aptece bez recepty) i nigdy nie mam krostek, podrażnień, ani nie wrastaja mi włoski.

O, dobrze wiedzieć. Na razie nie mam problemu z krostkami, ale włoski wrastają mi na nogach po wosku, może ten krem na nogi też zadziała

> Dziewczyny, tak z innej beczki Jeśli macie wygolony cały wzgórek łonowy/ paseczek/ inna odważna fryzure intymna - czy nie macie oporów isc do ginekologa?

Nooo, trochę mam Przed wizytą najczęściej "zapuszczam"
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-19, 16:21   #38
Miija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 21
GG do Miija
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

moni - Co innego depilacja depilatorem a co innego woskiem. Depilator za jedym pociagnieciem po dane powierchni usuwa kilka lub kilkanascie wloskow wiec trzeba jedno miejsce "walkowac" kilka razy. Woskiem za jednym pociagnieciem wyrywane jest kilkadziesiat wloskow i juz zazwyczaj nie trzeba poprawiac. Wiec w zeczywistosci bol zwiazany z depilacja wosliem jest krotszy niz w przypadku depilatora. Samo uzywam depilatora do nog i taka depilacja strasznie dluuugo sie ciagnie :/
Miija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 17:29   #39
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a czy to nie jest tak, ze jak sie wydepiluje wzgorek lonowy to wloski odrastaja wyzej?? bo nie boje sie ze jedna taka depilacja i bede skazana na wykonywanie jej do konca zycia . aha i jeszcze jedno pytanko. mam wlosku kolo pepka, i jak je potraktowalam maszynka <taka zwykla do golenia> to nie odsc ze odrosly bardzo szybko to sie zrobily ciemniejsze. moze ktoras z was radzi sobie z tym w jakis inny sposob...
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 17:32   #40
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Na pewno nie maszynką!!!!!!!!! Wzmacnia włosy i nic dziwnego, że odrosły ciemniejsze. Może spróbuj je rozjaśnić jeżeli ś a delikatne-przemywaj często i dużo woda utleniona-ale pamiętaj o nawilżaiu skóry w tym miejscu. Jak już to nic nie da to chyba tylko depilacja-może kremikiem? Bo masdepilator sprawi, że powtrastać się mogą.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 17:37   #41
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

tak myslalam o tej wodzie, teraz na pewno wyprobuje... dzieki za podpowiedz
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-19, 18:12   #42
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Agul napisał(a):
>Jeśli macie wygolony cały wzgórek łonowy/ paseczek/ inna odważna fryzure intymna - czy nie macie oporów isc do ginekologa?

Ja troszkę mam, ale jeszcze większe opory mam, jeśli mam pójść taka trochę zarośnięta i drapiąca. Wtedy już wolę się zupełnie ogolić.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 19:06   #43
Miija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 21
GG do Miija
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

kjudi - polecam kupic w aptece wode utleniona w pastylkach. Rozgniatasz taka pastylke np. na spodeczku i dolewasz troszke wody tak aby powstala konsystencja papki, pozniej ta papke nakladasz na wloski np. kolo pepka czy nad gorna warga. Woda utleniona oslabia i rozjasnia wloski. Zabieg nalezy powtorzyc kilka razy dla lepszego efektu. To chyba tyle
Miija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 19:40   #44
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja nie golę w ogóle wzgórka łonowego, nie podoba mi się wygolony (i mojemu mężczyźnie też się łyse nie podobają) i kojarzy mi się z 10 letnimi dziewczynkami. Golę pasek bikini i okolice sromu
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:10   #45
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

no ja też jak zobaczyłam to zdjęcie, to pierwszą myślą było, że tak przecież wygląda moja kuzyneczka (8 lat).
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:16   #46
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Iiiii tam, ale ładnie wygląda Poza tym to jest pewne urozmaicenie. Ja tak zupełnie golę się bardzo rzadko, częściej zostawiam jednak ten paseczek (ale dość wąski), ale czasami to takie urozmaicenie i niespodzianka dla faceta
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:45   #47
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Milionerem bedzie ten kto wynajdzie naprawde dobra metode na
pozbycie sie niechcianego owlosienia ...bo laser nie jest 100%pewny.. u
jednych cos daje u innych nie.. no i ta cena.
najgorsze sa jednak te podraznienia..bo do bolu mozna sie
przyzwyaczajc i wtedy gdy uzywa sie wosku (ale jak dlugo trzeba czekac
zeby to odroslo) i wtedy gdy uzywas sie depilatora( oczywiscie tylko linie
bikini)..ale te krosty to jest najgorsze..te wrastajace wlosy..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 22:11   #48
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Słuchajcie, a ja się zniechęciłam do wosku

Depilowałam już (nogi) 3 razy ciepłym woskiem i ani razu nie miałam po tym gładkich nóg!

A naprawdę zapuszczałam włoski, męczyłam się niemiłosiernie żeby urosły długie, nie nosiłam spódniczek, nie mogłam na siebie patrzeć i miały dobry centymetr (!) ale po depilacji nogi nie były gładkie

O co w tym chodzi? Czy Wy po depilacji macie idealnie gładkie nogi???
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 00:33   #49
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Wlasnie ostatnio probowalam z woskiem i mialam dokladnie to samo. Najpierw meczylam sie, zeby te wlosy urosly - ohyda, potem i tak polowa zostala, wiec musialam poprawiac depilatorem. Szybciej tez nie bylo, bo nie mam wprawy z woskiem i wszystko bylo upaprane. Tragedia. Gdy probowalam uzyc depilatora ponownie, okazalo sie, ze wlosy sa juz powrastane. Tak wiec jesli chodzi o nogi, pozostaje mi tylko maszynka.
Pachy potraktowalam twardo depilatorem, jak na razie mam cudowny spokoj i nie musze sie martwic, ze za trzy dni bede musiala cos poprawiac.
Bikini - zdecydowanie maszynka. Co prawda ostatnio z rozpedu uzylam depilatora rowniez po bokach, ale to byl raczej jednorazowy wybryk Jesli chodzi o forme, na ogol zostawiam waski pasek, ale powyzszy obrazek mi sie podoba szczegolnie w zwiazku ze zblizajacym sie latem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-20, 08:22   #50
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ja tam jestem za woskiem, ale u kosmetyczki bo sama to bym wydepilowała wszystko dookoła oprócz siebie znając moje zdolności . jak się zdecydowałam na woskowanie nóg to efekty mnie powaliły chociaż rzeczywiście czekanie aż odrosną jest uciążliwe. zachęcona sukcesami z nogami zdecydowałam się na bikini bo ani maszynka ani krem nie wchodziły w grę i jest dobrze. nie spodziewałam się tak dobrych efektów. stopniowo pewno pozbędę się wszystkich włosków z miejsc intymnych. i życze wszystkim dziewczynom odwagi w stosowaniu wosku bo naprawde jest tysiąc razy lepszy niż depilator!
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 09:49   #51
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Z tego co wiem to Clotrimazol jest na recepte. Mam racje?
Pozdr.
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 10:07   #52
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Tak, jest na receptę. Poza tym wydaje mi się, że to jest krem na...grzyby czy drożdżaki. Więc nie wiem w jaki sposób może zapobiegać wrastaniu włosków No i wogóle dziwi mnie, że włoski wam wrastają po goleniu golarką. Przecież takie golenie wzmacnia włosy, więc nie powinny wrastać.

No ale ja może się mylę, w końcu specjalistką nie jestem
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 10:08   #53
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Clotrimazol już nie jest na receptę
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 10:03   #54
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny, a czy któraś z Was używała może Sudocremu po depilacji okolic bikini przy pomocy depilatora w kremie? Raz tylko zdarzyło mi się ogolić i więcej tego nie zrobię, wyglądało to jak kiła trzeciorzędowa, bolało, swędziało i nie wiem co jeszcze. Depilator chemiczny lepiej załatwia sprawę w moim przypadku, ale podrażnienia przytrafiają mi się i tak. Czy Sudocrem jako krem antyseptyczny może w tym pomóc? Jak Wam się wydaje?
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 13:47   #55
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Łoj, łoj, łoj, ja też tak chcę wyglądać!!!!!
Gdzie mi zrobią takie "nic" w Krakowie?
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 23:00   #56
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

witam
a ja mam swoja metode chodz przyznam pracochlonna ale bezbolesna .Wynalazlam swoj sposob depilacji intymnych okolic depilatorem
I to calkiem fajnie, kiedys chodzilam do kosmetyczki ale po wosku pani czasem konczyla roboet pensetka heeh takie to bylo dziwne a z depilatorem przynajmniej kase zaoszczedzic mozna
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 09:36   #57
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Właśnie od długiego czasu zabierałam się do rozpoczęcia watku na temat depilacji bikini, ale jakoś tak... strach mi siedział na plecach, że odpowiedzi będą co najmniej niezbyt miłe ....
A tu taka niespodzianka.
Jesteście niezrównane Dziewczyny.
Wyczytałam wszystko dokładnie a wieczorkiem... do dzieła.

Buziak ogromny
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 09:37   #58
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja mam trochę krwawy choć bezbolesny sposób.
Smaruję całą okolicę bikini cienko maśćią znieczulającą Emla dostępną w aptece bez recepty. Przykrywam folią i czekam jakieś 30-40 minut. Potem używam depilatora mechanicznego, mam Satinelle Philipsa. NIc nie czuję, są to delikatne okolice i często w czasie wyrywania przynajmniej u mnie poleci troche krew /zrywa sie naskórek/.
Z ta metodą mam spokój przez 2 tygodnie.
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 09:42   #59
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja używam maści Emla znieczulającej dostepnej bez recepty w aptece. Smaruję się nią w odpowiednim miejscu , czekam jakieś 30-40m minut i używam depilatora mechanicznego. Nic nie boli a efekt trzyma sie prtzez 3 tygodnie

Sorry myslałam że to pierwsze nie poszło
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 09:45   #60
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Neli, a zdradzisz jaki to sposób? bo moje dotychczasowe próby z depilatorem to była porażka - czyli to co zwykle - wrastanie, zapalenie mieszków i podrażnienia na maxa...
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.