wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-05, 19:48   #3361
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Szukam butów tego typu:
https://www.zalando.pl/aldo-villaros...1l02c-o11.html
Te są akurat z Aldo, ale niekoniecznie muszą być takie.
Chodzi o kolor - beże, nude; wysokość i kształt obcasa oraz zapięcie na kostce, które musi być cienkie (a nie szeroki pas skracający optycznie nogi o połowę); materiał - skóra, rozmiar - 35 (to też niestety problem)


Sprawa wydaje się prosta, bo to dość modny fason w tym sezonie chyba, ale chodzę, szukam i nie ma. Nawet CAŁE zalando jest wykupione z tego typu butów.
Nie mam już pomysłu


Aha, max cena to ok. 350 zł
To czemu nie zamówisz tych? Są idealne
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 19:59   #3362
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
To czemu nie zamówisz tych? Są idealne
Chętnie, ale zarówno stacjonarnie, jak i online w różnych sklepach, są wyprzedane...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 20:12   #3363
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Chętnie, ale zarówno stacjonarnie, jak i online w różnych sklepach, są wyprzedane...
Aldo, firmowa strona? Mają wysyłkę do Polski. W Ryłko szukałaś? Wydaje mi się, że tam widziałam podobne. Ja swojego czasu szukałam identycznych tylko z grubym paskiem na kostce i wszędzie widziałam te z cienkim paskiem, ale żeby konkretnie wskazać w jakim sklepie, to już nie pamiętam, bo było to jakiś czas temu.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 20:27   #3364
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Aldo, firmowa strona? Mają wysyłkę do Polski. W Ryłko szukałaś? Wydaje mi się, że tam widziałam podobne. Ja swojego czasu szukałam identycznych tylko z grubym paskiem na kostce i wszędzie widziałam te z cienkim paskiem, ale żeby konkretnie wskazać w jakim sklepie, to już nie pamiętam, bo było to jakiś czas temu.
Nie chcę ryzykować wysyłki z zagranicy i ewentualnej kosztownej odsyłki, bo to, że te buty nie będą na mnie pasować, jest wielce prawdopodobne. Mam bardzo wąską, małą stopę i ciężko mi dobrać buty.
W Ryłko sprawdzałam i nie dość, że są wyłącznie z grubymi paskami, to jeszcze na korkowym obcasie.
Już przeszłam wszystkie sklepy, jakie mi tylko przyszły do głowy. I przejrzałam wszystkie strony internetowe. I nic
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:04   #3365
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Hej. Nie wiem czy w odpowiednim miejscu, ale nie wiedziałam gdzie umieścić to pytanie. Czy są tu jakieś butomaniaczki? Jak przechowujecie swoje buty? Moje luzem lub w pudełkach siedzą w szafie. Jest to mało wygodne i bezpieczne dla butów. Macie jakieś swoje super rozwiązania raczej przeznaczone dla małej przestrzeni?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:54   #3366
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

noszone na codzień - w szafce na buty (mam bardzo komfortowe pólki i szuflady, wiec buty sobie stoją), noszone od święta i zimowe - w pudełkach, z prawidłami itp.
raz w roku musze "przemeblować" lub wyciągnąć sobie szpilki przed wyjściem, ale jeszcze sie garderoby w osobnym pokoju nie dorobiłam, a butów mam b duzo
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:59   #3367
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Ja podobnie:
Noszone na co dzień (kilka par z reguly) - stoją luzem w szafie (nie rzucone byle jak, tylko normalnie ustawione)
Noszone rzadko lub sezonowo - w pudełkach i z wetkniętymi papierami czy innymi "wypełniaczami" dla utrzymania ksztaltu. oczywiście z wyjątkami na jakieś japonki, trampki, niektóre sandały, które leżą w pudełkach bez niczego.
Też nie mam garderoby i trzymam buty po prostu w szafach.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 19:38   #3368
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Hej, szukam od dawna takich lub podobnych sandałów.. moje stare sie zniszczyły, a bardzo je lubiłam..



nic mi sie w tym ccc ani deichmanie nie podoba
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2017-06-11 o 19:43
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 12:28   #3369
Zeicc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Poszukiwane takie ... buty ??

Hej

Niestety nie wiem gdzie dokładnie umieścić wątek, ale ufam że tutaj pasuje. Jeśli nie, pls transfer

Poszukuję na polskim rynku takich butków. Kiedyś były w jednym ze sklepów online, ale teraz już nie mogę ich znaleźć. Może któraś z Was wie gdzie można takie złapać? AliExpress odpada. Najlepiej orygnalne Plaeaser.

https://www.polyvore.com/cgi/img-thi...l&tid=36164804
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...90e4ee74fa.jpg
https://images-na.ssl-images-amazon....QL._SY445_.jpg

Dzięki!
Zeicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 15:30   #3370
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Poszukiwane takie ... buty ??

Może dział erotyczny na allegro?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 09:05   #3371
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie chcę ryzykować wysyłki z zagranicy i ewentualnej kosztownej odsyłki, bo to, że te buty nie będą na mnie pasować, jest wielce prawdopodobne. Mam bardzo wąską, małą stopę i ciężko mi dobrać buty.
W Ryłko sprawdzałam i nie dość, że są wyłącznie z grubymi paskami, to jeszcze na korkowym obcasie.
Już przeszłam wszystkie sklepy, jakie mi tylko przyszły do głowy. I przejrzałam wszystkie strony internetowe. I nic
Widziałam w zeszłym tygodniu w Badurze takie buty z cienkim paskiem, jedynie różniły się paskiem przy palcach, bo był nieco zaokrąglony, ale myślę, że może Ci się spodobają. Poszukaj może na stronie znajdziesz.
Pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 15:20   #3372
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Widziałam w zeszłym tygodniu w Badurze takie buty z cienkim paskiem, jedynie różniły się paskiem przy palcach, bo był nieco zaokrąglony, ale myślę, że może Ci się spodobają. Poszukaj może na stronie znajdziesz.
Pozdrawiam
Dziękuję za podpowiedź, ale na stronie niestety są tylko czarne i białe.


Ostatecznie kupiłam takie buty w H&M, ale w kolorze liliowym. Niestety nie skórzane i nie tak uniwersalne jak nudziaki, ale też ładne. I jak się znudzą, to nie będzie mi szkoda, bo po przecenie dałam za nie 80 zł.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

A wiecie może, jak sprawa wygląda ze zwrotami w Deichmannie?
Kupiłam tam wczoraj tenisówki, mierzyłam je do spodni i wydawały mi się dość uniwersalne. W domu pomierzyłam do innych ciuchów i wtedy widać, że są zbyt sportowe i tak naprawdę nie przydadzą mi się.
Poza mierzeniem ich w domu nie nosiłam ich. Mam paragon, pudełko. Metki przy butach w ogóle nie było, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi...


Czy możliwy jest zwrot takich butów? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego, czy przyjmują zwroty towarów zakupionych stacjonarnie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 17:34   #3373
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość

A wiecie może, jak sprawa wygląda ze zwrotami w Deichmannie?
Nie wiem, jak z butami, ale jesienią kupowałam w Deichmannie torebkę - nie mogłam się zdecydować, który z dwóch modeli wziąć (albo może oba) - więc w końcu kupiłam dwie, poprzymierzałam i pozastanawiałam się w domu i w ciągu 7 dni jedną oddałam. Wydaje mi się, że mówili wtedy, że ten sam termin 7 dni jest na buty.

Metek buty u nich chyba nigdy nie mają, w ogóle rzadko buty mają metki. A to, czy były używane, można sprawdzić łatwo, oglądając podeszwę. W innym sklepie (Intershoe) zresztą oddawałam też kiedyś buty, w których zdążyłam już wyjść z domu na dwór - po zejściu schodami i przejściu paru metrów po chodniku było już jasne, że te buty się dla mnie nie nadają (albo ja do tych butów ) - nikt nie robił problemu, buty były w stanie idealnym.
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 17:43   #3374
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez Bayeczka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak z butami, ale jesienią kupowałam w Deichmannie torebkę - nie mogłam się zdecydować, który z dwóch modeli wziąć (albo może oba) - więc w końcu kupiłam dwie, poprzymierzałam i pozastanawiałam się w domu i w ciągu 7 dni jedną oddałam. Wydaje mi się, że mówili wtedy, że ten sam termin 7 dni jest na buty.

Metek buty u nich chyba nigdy nie mają, w ogóle rzadko buty mają metki. A to, czy były używane, można sprawdzić łatwo, oglądając podeszwę. W innym sklepie (Intershoe) zresztą oddawałam też kiedyś buty, w których zdążyłam już wyjść z domu na dwór - po zejściu schodami i przejściu paru metrów po chodniku było już jasne, że te buty się dla mnie nie nadają (albo ja do tych butów ) - nikt nie robił problemu, buty były w stanie idealnym.
Dziękuję za odpowiedź, jutro w takim razie oddam
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 17:57   #3375
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Wrednie delikatne stopy - kiedy kupowanie butów to koszmar i co z tym robicie

Kupowanie butów w 90% kończy się u mnie niestety tak samo - włożeniem butów raz, dwa czy trzy razy i odstawieniem ich na półkę z westchnieniem - kiedyś jeszcze spróbuję.

Mam okropnie wrażliwe stopy, które w nowych czy nieodpowiednich butach jestem w stanie obetrzeć sobie do krwi w ciągu 500 metrowego spaceru . Nerwalgicznym punktem jest tylna część nogi, gdzie stopę potrafi mi "przeciąć" twarda/ostra krawędź tylnej części buta. Poza tym bywa, że buty uwierają mnie przy małych palcach. Dodatkowo dobieranie butów utrudnia różnica pół rozmiaru (na długości dużego palca ).

Marzy mi się, żebym mogła wejść do sklepu i kupować te wszystkie letnie balerinki i sandałki po kilkadziesiąt złotych w kolorach tęczy . Albo zainwestować w porządną parę butów za kilkaset złotych i nie obawiać się, że okaże się nie do noszenia.

Ma ktoś podobny problem? Co robicie, jakie buty wybieracie? Chwytałam się już chyba wszystkich możliwych sposobów (plastry, wkładki, spraye itp.), ale chodzę w kilku parach butów na krzyż, chociaż szafki na buty pękają w szwach i zastanawiam się, co jest nie tak ze mną i moimi nogami .

Sprawdziły się u mnie buty Ecco (Babett - dwa różne fasony), sandały no-name sportowe na rzepy, materiałowe miękkie balerinki (np. Adanex), a parę lat temu - idealne skórzane balerino-czółenka firmy, której nazwy niestety nie pamiętam ;((.

Ale też nie ma nigdy pewności - ostatnio zaliczyłam spektakularną wpadkę z eleganckimi butami z Ecco (nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek je włożę ;( ), albo zamówiłam praktycznie takie same balerinki z Adanexu co rok wcześniej, tylko z odrobinę innego materiału, i już klapa ;(.

Szlag mnie już trafia, chciałabym wkładać ładne w miarę eleganckie buty (o obcasach nawet nie marzę). Co robić, gdzie szukać?
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 00:18   #3376
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Wrednie delikatne stopy - kiedy kupowanie butów to koszmar i co z tym robicie

Macie pomysł jak wyczyścić białe Converse, które już nie są białe?
Materiał jest jakby zamszowy, więc boję się je wrzucić do pralki, a szampon i szczoteczka do nubuku nie dają efektów. :/
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 08:46   #3377
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Wrednie delikatne stopy - kiedy kupowanie butów to koszmar i co z tym robicie

Cytat:
Napisane przez Bayeczka Pokaż wiadomość
Kupowanie butów w 90% kończy się u mnie niestety tak samo - włożeniem butów raz, dwa czy trzy razy i odstawieniem ich na półkę z westchnieniem - kiedyś jeszcze spróbuję.

Mam okropnie wrażliwe stopy, które w nowych czy nieodpowiednich butach jestem w stanie obetrzeć sobie do krwi w ciągu 500 metrowego spaceru . Nerwalgicznym punktem jest tylna część nogi, gdzie stopę potrafi mi "przeciąć" twarda/ostra krawędź tylnej części buta. Poza tym bywa, że buty uwierają mnie przy małych palcach. Dodatkowo dobieranie butów utrudnia różnica pół rozmiaru (na długości dużego palca ).

Marzy mi się, żebym mogła wejść do sklepu i kupować te wszystkie letnie balerinki i sandałki po kilkadziesiąt złotych w kolorach tęczy . Albo zainwestować w porządną parę butów za kilkaset złotych i nie obawiać się, że okaże się nie do noszenia.

Ma ktoś podobny problem? Co robicie, jakie buty wybieracie? Chwytałam się już chyba wszystkich możliwych sposobów (plastry, wkładki, spraye itp.), ale chodzę w kilku parach butów na krzyż, chociaż szafki na buty pękają w szwach i zastanawiam się, co jest nie tak ze mną i moimi nogami .

Sprawdziły się u mnie buty Ecco (Babett - dwa różne fasony), sandały no-name sportowe na rzepy, materiałowe miękkie balerinki (np. Adanex), a parę lat temu - idealne skórzane balerino-czółenka firmy, której nazwy niestety nie pamiętam ;((.

Ale też nie ma nigdy pewności - ostatnio zaliczyłam spektakularną wpadkę z eleganckimi butami z Ecco (nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek je włożę ;( ), albo zamówiłam praktycznie takie same balerinki z Adanexu co rok wcześniej, tylko z odrobinę innego materiału, i już klapa ;(.

Szlag mnie już trafia, chciałabym wkładać ładne w miarę eleganckie buty (o obcasach nawet nie marzę). Co robić, gdzie szukać?
Mam to samo
A nawet buty, których nie nosiłam dłużej (np. kiedy wracam do zimowych/letnich z poprzedniego roku) znów mi robią bąble i rany.

Bardzo źle wspominam baleriny geox i mokasyny ecco, venezia- trochę lepiej, buty zimowe w miarę miękkie (ale z kolei nie są zbyt solidnie zrobione w środku).
Z miękkiej skóry są niektóre modele lasocki- np. takie ostatnio kupiłam, świetne
https://www.eobuwie.com.pl/media/cat...ski_anp_01.jpg

Buty Lasockiego na obcasie są jakby nieco niżej wycięte przy piętach (tak samo było w butach firmy bata, które kiedyś miałam), więc nie obcierają w tym miejscu.
I sztyblety mają bardzo wygodne.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2017-06-18 o 08:49
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 14:31   #3378
Julitta22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 17
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

od dawna szukam czarnych skórzanych balerinek, ale z gumką wokół stopy, bo wszystkie inne mi odstają po bokach. macie jakies typy gdzie takie znajde?
Julitta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 02:07   #3379
marakuya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
New balance made in england

Dziewczyny,
Kupiłam sobie nb z serii 576. Buty sa fantastyczne, miałam wątpliwość do rozmiaru ale wzięłam 38. Pochodziłam w nich około godziny w pracy i stwierdziłam ze jednak 39. Niestety sklep nie chce mi zaakceptować wymiany bo wg nich sa ślady noszenia. Ja sie z tym nie zgadzam, bo użycie byłoby takie samo jakbym chodziła po sklepie ale nie chcą w ogole o tym rozmawiać :/

Czy macie jakis pomysł co mogę z nimi zrobic? Czy mogę jednak liczyć ze delikatnie sie rozciągną w długości? Idealnie by było gdybym znalazła osobę ktora chce zakupić ten nr i byśmy zrobiły wymianę ale wiem ze marne szanse na znalezienie takiej osoby. Buty nie były tanie bo 500 zł i nie wiem co mam robić, wierzyć ze sie rozejdą czy próbować je sprzedać? Macie jakies doświadczenie z ta seria nb?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (74,5 KB, 23 załadowań)
__________________
me&me
marakuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 19:04   #3380
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: New balance made in england

raczej się nie rozejdą na długość - żadne buty mi się w ten sposób nie rozeszły.

a jeśli są ślady noszenia, no coż - twoja wina. na podeszwach pewnie sa zadeptane drobne kropeczki czy inne elementy "bieżnika". myśle ze powinnaś poszukać kogoś kto odkupi od ciebie za małe buty - trochę wiary, w czasach FB to nie takie niemożliwe
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 08:46   #3381
Slowiczeq90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 33
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

zobacz sobie h&m, moze to nie są buty najwyższej jakosci no i na pewno nie skórzane, ale sa dosyć wąskie i powinny ci pasowac. baleriny z gumką widzialam tez na zalando i w wojasie, tylko że chyba nie było czarnych.
Slowiczeq90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 08:34   #3382
Maryyysia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

a mierzylaś kiedyś meliski? wydają sie dosyć szczupłe ale nie wiem czy tk jest w rzeczywistości. chociaz mają chyba też modele z wycietymi bokami
Maryyysia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 09:48   #3383
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

meliski są przede wszystkim gumowe. z tego powodu nikomu nie polecam
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 10:10   #3384
Wilmaa
Przyczajenie
 
Avatar Wilmaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

mam jedną taką parę baletek, ale kupilam je na wakacjach we Włoszech. poszukaj moze wlasnie na zagranicznych stronach, niektóre sklepy mają darmowa albo w miarę niedrogą wysyłkę do Polski
Wilmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 18:55   #3385
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Geox
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:28   #3386
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
meliski są przede wszystkim gumowe. z tego powodu nikomu nie polecam
Nie polecasz, bo gumowe? A nosiłaś?
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:39   #3387
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

tak, kiedyś kupiłam melisski i odsprzedałam po 2 założeniach, obu okupionych odparzeniami i odciskami.
nie mam jakoś bardzo wrażliwej stopy, ale w gumie nie tylko nie ma przewiewu, stopa także nie oddycha. w rezultacie nawet krótkie wyjście oznacza spocona, zagotowaną stopę (i wcale nie trzeba do tego 30 st upałów)

innymi słowy - gumowe buty nadają się do chodzenia na urlopie w wodzie, żeby nie wdepnąć w jeżowca, a nie na codzień.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 12:46   #3388
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Czy jest jakiś sposób, aby klapki/sandały z podeszwą skórzaną typu Birkenstock nie brudziły ci (zwłaszcza wkładka)?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 22:55   #3389
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

nie do końca zrozumiałam o co chodzi (chyba słownik zrobił swoje)
pytasz o brudzenie się skory - ona się nie tyle brudzi, ile zużywa i wyświeca (nie umiem nazwać tego słowami). nubuk i zamsz niestety tak mają, co najlepiej widać na starych butach w miejscach zgięcia. w przypadku birkow niestety nie da się nie działać stopa na podeszwę
natomiast jesli chodziło o odbarwianie skory i farbowanie nogi, to ja dię osobiście nie spotkałam (mam czarne i naturalny brąz).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 05:31   #3390
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Oj przepraszam, faktycznie niejasno zadałam pytanie. Chodziło mi o brudzenie wkładki w sandałach/klapkach typu birkenstock. Gdzies mi się obiło o uszy, że można je spryskac lakierem do włosow, ale boję się, że wkładka stałaby się śliska.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.