Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-22, 23:27   #331
era7
Przyczajenie

Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Zgadzam się. Najważniejsze to trafić na uczciwą kosmetyczke... niestety mi to się nie udało i tylko straciłam kase na depilacje twarzy ale teraz zmienila mi Pani wykonująca zabieg i jest ok nawet jechała mi takie problematyczne miejsca jak kolana i przy kostce na stopie małą głowicą bo tam mi nic nie wypadło prawie. Zobaczę jak będzie teraz. Także narazie z łydek jestem zadowona i z niecierpliwością czekam na kolejny zabieg (mam tuż przed Świętami). A i bym zapomniała.. co do włosów jasnobrazowych i blond to nie ma co zaczynac depilacji szkoda kasy. Pozostaje nam tylko trzymać mocno kciuki żeby wkońcu ktoś wymyślil coś takiego co nam usunie te jasne włosy na stałe pozdrawiam
era7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 22:48   #332
lydzbix
Przyczajenie

Już mam za sobą trzeci zabieg i jestem w sumie bardzo zadowolona. Cenowo to chyba zależy od miejsca które chcemy depilować, ja akurat robię nogi. Przyznam że to jest dosyć ciekawe doświadczenie i przynajmniej wreszcie mam spokój, a golenie nóg maszynką to dla mnie koszmar, zawsze chodziłam pozacinana i z podrażnioną skórą xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-29 o 09:13 Powód: reklama
lydzbix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:46   #333
martilodz
Przyczajenie

hej dziewczyny,
jestem po 1 zabiegu vectusem wąsika, zgodnie z zaleceniami przez ostatni miesiac zrezygnowalam z wosku na rzecz maszynki i włoski zrobiły mi się grubsze, zabieg miałam tydzień temu i nie zauważyłam żeby jakieś wypadły ;/ następny mam umówiony za 4 tygodnie, nie chce co trzy dni golić się maszynką ;/ mam jasną skórą i ciemne włoski więc w teori powinnam byc idealną osobą do lasera. a u Was jak było?
martilodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 14:59   #334
agusiawww
Przyczajenie

Ja jestem po 3 zabiegu i póki co faktycznie wypadają albo rosną wolniej. Czekam na 8 zabiegów i zobaczę jakie efekty, podobno ogólnie wystarczy 4-5 żeby był stały efekt.
agusiawww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:41   #335
matyldamajerowicz
Raczkowanie

Powiem Wam Dziewczyny że ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Vectusem. Zawsze słyszłam że laser działa tylko na ciemny włos, a ja mam ogromny problem z długimi mocnymi włosami na rękach. Rozmawiałam o depilacji Z kosmetologiem i tez mi mówiła że może być ciężko usunąć te włosy ale że wectus o tyle dobrze bo ustawia parametry pod kolor włosa. Pani Marta uprzedziła mnie że zabieg może być odczuwalny ale wcale nie było tak źle.
Zdecydowałam się podjąć walkę z uporczywymi włosami na rękach, bo bardzo mi przeszkadzały rosły szybko, jeszcze dostałam zalecenie żeby przed zabiegiem 3 tyg golić je maszynką ale było warto.

Już po pierwszym zabiegu widziałam jak część wypadła a część rośnie jakby chciała a nie mogła. Wiec bladziuchny takie jak ja, jest jeszcze dla nas ratunek w następnej kolejności kosze pachy i bikini tam mam ciemniejsze włosy wiec liczę na jeszcze lepszy efekt !
matyldamajerowicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 12:56   #336
mala789
Przyczajenie

Polecam smialo depilacje vectusem. Jestem po serii 6 zabiegów pach i bikini brazylijskiego i rezultaty sa naprawdę super. Trochę bolało ale jest to do zniesienia. Zabieg wykonywałam w klinice xxx w warszawie.Trafiłam tam z przypadku trochę ale jestem naprawdę zadowolona.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-06 o 10:41 Powód: reklama
mala789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 00:09   #337
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

LS duet z dużą końcówką nie zdaje u mnie w ogóle rezultatu na bikini. Słyszałam, że większa głowica jest właśnie mniej skuteczna i u mnie potwierdza się ta teoria. 4 dni po depilacji bikini byłam w innym salonie na pozostałych partiach ciała i pani kosmetyczka zauważyła mój odrost na bikini. Spytała czy tam też robimy zabieg i nie chciała uwierzyć, że 4 dni temu byłam już na usuwaniu, bo efektów nie widać! To był mój drugi zabieg na bikini i jestem wkurzona, że tak to wygląda. Depilacja dużą głowicą boli mnie strasznie, boję się co by było mniejszą i trwałoby 2x dłużej.

Myślę w takim razie o Vectusie - czy zabieg trwa równie krótko jak LS dużą głowicą?

Edytowane przez cherry-lady
Czas edycji: 2016-12-23 o 22:31
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 19:53   #338
Baas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
LS duet z dużą końcówką nie zdaje u mnie w ogóle rezultatu na bikini. Słyszałam, że większa głowica jest właśnie mniej skuteczna i u mnie potwierdza się ta teoria. 4 dni po depilacji bikini byłam w innym salonie na pozostałych partiach ciała i pani kosmetyczka zauważyła mój odrost na bikini. Spytała czy tam też robimy zabieg i nie chciała uwierzyć, że 4 dni temu byłam już na usuwaniu, bo efektów nie widać! To był mój drugi zabieg na bikini i jestem wkurzona, że tak to wygląda. Depilacja dużą głowicą boli mnie strasznie, boję się co by było mało i trwałoby 2x dłużej.

Myślę w takim razie o Vectusie - czy zabieg trwa równie krótko jak LS dużą głowicą?
Ja zawsze miałam robione te małe części ciała (bikini głębokie i pachy) robione obiema głowicami.
Dzisiaj byłam pierwszy raz na ŁYDKACH, na Vectusie. jestem zadowolona i faktycznie troszkę inaczej jest. Bolało mnie, ale szybko i sprawnie to szło. Jestem zadowolona.

RZESZÓW - Kto chcę chodzić na siłkę? Szukam kompana.
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:33   #339
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam robione te małe części ciała (bikini głębokie i pachy) robione obiema głowicami.
Dzisiaj byłam pierwszy raz na ŁYDKACH, na Vectusie. jestem zadowolona i faktycznie troszkę inaczej jest. Bolało mnie, ale szybko i sprawnie to szło. Jestem zadowolona.
Mnie łydki w ogóle nie bolą, nawet fajne jest to zasysanie i strzelanie Jednak bikini dla mnie to dramat i nie chcę myśleć o następnym razie, ale czego się nie robi dla urody...
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:35   #340
Baas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Mnie łydki w ogóle nie bolą, nawet fajne jest to zasysanie i strzelanie Jednak bikini dla mnie to dramat i nie chcę myśleć o następnym razie, ale czego się nie robi dla urody...
No mnie trochę bolały jednak. To nie wiem od czego to zależy. No bikini jakoś przeżyłam 6 zabiegów, no i teraz już koniec. I tak mam przymusową przerwę pewnie na przynajmniej około 10 miesięcy, więc przypominające już zrobię na te 3 partie (bikini głębokie, pachy i łydki) - pewnie w okolicach grudnia, za rok.

Mówił Wam ktoś, żeby stosować wcześniej balsam np. na łydki? Mi babeczka powiedziała, że mogłam zastosować, wtedy ból byłby mniejszy. O__O

RZESZÓW - Kto chcę chodzić na siłkę? Szukam kompana.
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:47   #341
zfruzia
Przyczajenie

Czytałam bardzo dobre opinie o Vectusie i chyba się zdecyduje )) Ktoś coś poleca w stolicy ? Bo do lata już bliskooooo
zfruzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:38   #342
KaroLov
Przyczajenie

Faktycznie efekty są super! U mnie po 3 tygodniach zaczęły wypadać włoski. Jednak nie polecam decydować się tego samego dnia na wieeele partii ( łydki, uda, bikini, pachy, wąsik, linia brzucha) - tak jak ja to zrobiłam, bo byłam cala spocona Moze dlatego,ze jestem bardzo wrażliwa.
Ale w sumie warto było cierpieć bo efekty są widoczne
KaroLov jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:23   #343
AnnaAleksndra
Raczkowanie

Z tego co piszecie super sprawa. Może i ja zrezygnuje z depilacji paskami w domu na rzecz trwałej metody laserowej?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Stary 2017-01-10, 14:45   #344
laurkafabian
Raczkowanie

Byłaby to bardzo dobra decyzja. Ja już lata temu porzuciłam bolesny wosk na rzecz lasera. I to była jedna z lepszych decyzji kosmetycznych w moim życiu.

Z żalem patrze nieraz na wakcjach na koleżanki które walczą z włoskami codziennie próbują ukryć podrażnienia pojawiające się na okolicach intymnych, albo nieświadome chodzą z niedogolonymi udami z tyłu .

: cmok:
laurkafabian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 17:21   #345
agula3103
Przyczajenie

"Dziewczyny pamiętajcie, że Vectus pomimo tego, że jest nowoczesnym designerskim urządzeniem z super chłodzącą końcówką itp itd
designerkie urządzenie? nie zauważyłam, żeby vectus wyglądał jakoś bardziej designersko. Może chodziło Ci o innowacyjne technologie zastosowane w laserze? jest kontaktowe chłodzenie- owszem i jeśli pracujmy w odpowiednim tempie według potrzeb klienta, to zabieg może i być bezbolesny, ale z reguły zasuwamy podczas zabiegów bo cenny jest czas każdego z nas, a ból jest chwilowy. "jest przede wszystkim laserem diodowym. Więc zasada jego działania jest taka sama jak w laserze LightSheer, Milesman i wielu innych. Lasery diodowe o długości wiązki 810nm działają na ciemny barwnik melaninę, której najwięcej jest w ciemnych włosach. Nie jest więc możliwe aby laser diodowy usuwał bardzo jasne bądź siwe włosy (w tym meszku) które najzwyczajniej w świecie są pozbawione pigmentu. " Laser diodowy- laserowi diodowemu nie równy. Mogę o tym napisać na priv więcej. Możesz mieć urządzenie za 50 tysięcy, bez technologii chłodzenia, bez czytnika poziomu melaniny i robić epilację, ale im mniej zaawansowany technologicznie sprzęt, tym więcej powikłań pozabiegowych. A możesz i mieć za pół miliona laser, gdzie masz pewność bezpieczeństwa przede wszystkim swojego jako osoby, która jest poddawana zabiegowi, ale także bezpieczeństwa osoby, która wykonuje zabieg, nie wspominając już o skuteczności w usunięciu owłosienia. Włos ciemny usuwa się na znacznie większym poziomie, bo tak jak zauważyłaś ma więcej melaniny, ale od kiedy jasny włos jest pozbawiony melaniny? jasne włosy zawierają barwnik, ale jest go mniej. Jedyne włosy pozbawione melaniny to wlosy siwe i ich nie usuniemy laserem. Co do epilacji laserowej jasnego włosa- ja zawsze mówię o przerzedzeniu i zmienieniu jakości na delikatniejszy, bo nie idzie tak ładnie jak ciemny.Zasada jest jedna włos musi być choć trochę ciemnjeszy od otaczającej skóry. "Producenci robią wszystko aby jak najlepiej rozreklamować swój sprzęt poprzez nowoczesny wygląd aparatu, różnego rodzaju czujniki i inne bajery. Ważne jest jednak to iż od lat technologia lasera diodowego jest taka sama. Oprócz dobrego jakościowo lasera ważne jest też wybór gabinetu w którym pracują przeszkolone osoby. Bowiem dobór odpowiednich parametrów jak i prawidłowe przeprowadzenie zabiegu jest moim zdaniem kluczem do sukcesu. W tym przypadku kluczem do znakomitych efektów i Waszego zadowolenia " Bajery? czujniki? Ja bym użyła raczej określenia technologie, innowacje. Technologia lasera diodowego jest opatentowana i na niej bazują inne firmy i się faktycznie nie zmieniła, ale był szereg nieudogodnień dla klientów jak i dla osób pracujących na laserach wynikające z samego komfortu zabiegu i skuteczności i tutaj technologia musi iść na przód, bo inaczej będą niewspółmierne korzyści- drogie zabiegi- a brak skuteczności, długi czas regeneracji po zabiegu, ból nieznośny jak cholera- wie ten, kto kiedyś usuwał owłosienie, a dla osób wykonujących zabieg- stres przy powikłaniach pozabiegowych, długi czas pracy w niekomfortowej pozycji i przede wszystkim obciążenie psychiczne, bo wspieramy Państwa podczas zabiegu i jesteśmy w tym razem. Zgodzę się co do ostatniego zdania- technologia technologią- ale najważniejszy jest dobór odpowiedniego gabinetu i oczywiście mądrość, rozwaga osoby wykonującej zabieg- bo przeszkolenie nie zawsze świadczy, że ktoś może być w czymś już dobry. Pozdrawiam Ciebie ciepło i wszystkich profesjonalnych kosmetologów a Vectusa, polecam- prywatnie i profesjonalnie
agula3103 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:32   #346
matyldamajerowicz
Raczkowanie

Bardzo długo wypowiedz aula3103, będąc w połowie jej czytania już nie wiem o co chodzi i co było na początku.

Trzeba pisać bardziej przejrzyście bo nie raz ważne informacje umykają nam pośród niepotrzebnych słów.

Ogólnie morał jest taki że Vectus jest dobry, a na końcu wyświtla się reklama salonu do którego najlepiej iść zrobić zabieg. Echhh wizaż chyba się sprzedał :/
matyldamajerowicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:33   #347
ladybarque
Raczkowanie

Dziewczyny spytam i tu jak w innych wątkach - jestem po pierwszym zabiegu laserem vectus pach i bikini. W gabinecie do którego chodzę zabieg mam powtarzać co 4 tygodnie (nogi które zacznę robić teraz co 8 tygodni) Powiedzcie mi czy to nie jest za często?
ladybarque jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:20   #348
laurkafabian
Raczkowanie

tak jak najbardziej jest wszystko ok !!

Stary 2017-04-04, 17:47   #349
ladybarque
Raczkowanie

Dziewczyny czy jest ktoś na forum kilka lat po vectusie? Co ile robicie strzały przypominające i czy włosy wam nie odrosły (ile odroslo ) ?
ladybarque jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 10:32   #350
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Odświeżam temat
Byłam we wtorek na zabiegu depilacji na okolicę bikini głębokiego i pach na razie na efekty muszę jeszcze trochę poczekać, ale jestem ciekawa na jakiej mocy miałyście robione zabiegi w tych okolicach?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Stary 2017-11-11, 18:32   #351
kasia8w
Przyczajenie

Cześć, byłam na dwóch zabiegach na nogi w Warszawie. Pierwszy raz w Elite małą głowicą - zabieg trwał około godziny i muszę przyznać, że był bardzo bolesny, tak jak nigdy nie miałam problemów z depilacją woskiem czy nawet depilatorem, tak tu o mało co bym pod koniec nie wrzeszczała. Musiałam dosłownie zagryzać pięści. Fakt, że mam dość sporo włosów i sporo było grubych, do tego jeszcze Pani powiedziała, że przy następnych razach będzie bolało podobnie, bo będzie zwiększać moc. Włosy wyszły niemalże wszystkie, zostały małe kępki, było zaczerwienienie i uczucie opuchlizny przez pierwsze dni. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że pieprzyki na skórze miałam oparzone, co mnie nieźle przestraszyło - miałam czarne strupy na nich.
Na drugi zabieg poszłam gdzie indziej - do the Pedicure Spa.
Tutaj miałam zabieg dużą głowicą, trwał pół godziny, przy czym najpierw Pani przykładała mi głowicę do paru miejsc na nodze, chyba sprawdzając barwę włosa oraz białą kredką zamalowała mi pieprzyki i początki żylaków, które mogły się rozlać (??). Powiedziała, że tych miejsc nie będzie zahaczać. Było zdecydowanie mniej boleśnie, praktycznie bezboleśnie i punktowo, nie tak jak za pierwszym razem, kiedy Pani przejeżdżała głowicą po nasmarowanej czymś skórze. Bezpośrednio po zabiegu szczególnie na łydce miałam takie płaskie bąbelki, ale już po powrocie do domu praktycznie nie było śladu po zabiegu. To dobrze, źle, o czym to świadczy? Była zbyt słaba moc, czy po prostu już zostały mi słabsze włosy, dlatego nie bolało? Co sądzicie o tych obu zabiegach?

Edytowane przez kasia8w
Czas edycji: 2017-11-11 o 18:40 Powód: Dodałam miasto :)
kasia8w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 10:25   #352
irrssin
Raczkowanie

Możecie polecić jakiś sprawdzony salon w Poznaniu, który dysponuje Vectusem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-12-01, 11:10   #353
wspaniala
Zakorzenienie

///

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2017-12-20 o 09:34
wspaniala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 18:50   #354
agusiawww
Przyczajenie

Ja jestem po Vectusie i jest super, miałam robione dwoma głowicami mała i duza, moc dosc duza ale akurat mi to nie przeszkadza bo mnie ta depilacja nie boli. Wrażliwe miejsca czyli bikini, twarz, pachy robi się małymi głowicami i dużymi. Jestem teraz kilkanascie mcy po, rok minął, robie tylko przypominajace strzały. Najlepszy laser. Light Sheer w ogole sie nie umywa. Robiłam w Wawie u Ambroziaka.

Edytowane przez agusiawww
Czas edycji: 2017-12-01 o 18:53
agusiawww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 16:44   #355
laurkafabian
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia8w Pokaż wiadomość
Cześć, byłam na dwóch zabiegach na nogi w Warszawie. Pierwszy raz w Elite małą głowicą - zabieg trwał około godziny i muszę przyznać, że był bardzo bolesny, tak jak nigdy nie miałam problemów z depilacją woskiem czy nawet depilatorem, tak tu o mało co bym pod koniec nie wrzeszczała. Musiałam dosłownie zagryzać pięści. Fakt, że mam dość sporo włosów i sporo było grubych, do tego jeszcze Pani powiedziała, że przy następnych razach będzie bolało podobnie, bo będzie zwiększać moc. Włosy wyszły niemalże wszystkie, zostały małe kępki, było zaczerwienienie i uczucie opuchlizny przez pierwsze dni. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że pieprzyki na skórze miałam oparzone, co mnie nieźle przestraszyło - miałam czarne strupy na nich.
Na drugi zabieg poszłam gdzie indziej - do the Pedicure Spa.
Tutaj miałam zabieg dużą głowicą, trwał pół godziny, przy czym najpierw Pani przykładała mi głowicę do paru miejsc na nodze, chyba sprawdzając barwę włosa oraz białą kredką zamalowała mi pieprzyki i początki żylaków, które mogły się rozlać (??). Powiedziała, że tych miejsc nie będzie zahaczać. Było zdecydowanie mniej boleśnie, praktycznie bezboleśnie i punktowo, nie tak jak za pierwszym razem, kiedy Pani przejeżdżała głowicą po nasmarowanej czymś skórze. Bezpośrednio po zabiegu szczególnie na łydce miałam takie płaskie bąbelki, ale już po powrocie do domu praktycznie nie było śladu po zabiegu. To dobrze, źle, o czym to świadczy? Była zbyt słaba moc, czy po prostu już zostały mi słabsze włosy, dlatego nie bolało? Co sądzicie o tych obu zabiegach?
mała głowica zabiegowa na nogi ? to chyba strata czasu i cierpliowści i ból. Ja bym się teraz juz tak nie dała. A jakim laserem miałaś robiony zabieg lIght sheer ??

Stary 2017-12-09, 08:00   #356
kasia8w
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
mala glowica zostala Ci sama zaproponowana? chyba przy tym urzadzeniu nie ma znaczenia czy zabieg robiony jest mala czy duza glowica, ponoc sa zbudowane tak samo. wiesz moze jakie moce mialas przy pierwszej sesji a jakie przy drugiej?
Nie miałam wyboru ani przy pierwszym, ani przy drugim razie. Niestety nie wiem, jakie miałam moce.
Nie pisałam o laserze, bo to wątek o Vectusie - oba zabiegi były Vectusem.
A jak myślicie, co z tymi początkami żylaków? Z jednej strony nie chciałabym zrobić sobie krzywdy, z drugiej to trochę słabe, jeśli zostanie smuga nie potraktowana laserem...
kasia8w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 11:26   #357
EwE_biN
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zfruzia Pokaż wiadomość
Czytałam bardzo dobre opinie o Vectusie i chyba się zdecyduje )) Ktoś coś poleca w stolicy ? Bo do lata już bliskooooo
ja chodzę na Vectusa do medestetis w stolicy do p.Marty i jestem b.zadwolona mam świetne efekty

Edytowane przez EwE_biN
Czas edycji: 2017-12-10 o 11:30
EwE_biN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 09:05   #358
jusiaa_syn
Przyczajenie

Kurczę kusi mnie ten laser.... o ile łatwiejsze życie
jusiaa_syn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 19:43   #359
EwE_biN
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jusiaa_syn Pokaż wiadomość
Kurczę kusi mnie ten laser.... o ile łatwiejsze życie
Oj tak! depilacja laserowa odmienia życie - znacznie podnosi się komfort i wygoda, poza tym skóra jest piękna, gładka, nawilżona bez podrażnieniem ja osobiście jestem zachwycona Vectusem i dzięki temu że chodzę tam gdzie chodzę zabieg mam wykonany mega ale to mega starannie i czego chcieć więcej.....no mógłby być ciut tańszy ale traktuje to jak inwestycje w siebie hehe
EwE_biN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 09:24   #360
krolewna110
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A ma ktoś porównanie LIGHT SHEER DUET do VECTUSA? - Vectus bardziej boli niż LS duet?
Na razie pytam orientacyjnie, bo się zastanawiam. Ale dziwię się, bo niby VECTUS taki drogi, a u mnie w mieście widzę jest jeden salon z VECTUSEM, ale dość tanio. Tańszy niż ten gdzie obecnie chodzę na LS DUET. oO
LSD to stare lasery. Slyszalam gdzies ze laser najlepiej pracuje do 3 lat od zakupu, potem jego efektywnosc spada. Ja niestey mialam robiona depilacje laserem ktory ma 9 lat wiec efekty marne.
krolewna110 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości